Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RE/MAX Slovakia

Predajca

Názov predajcu:
RE/MAX Slovakia
Kontakt:
Tel: 024... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.re-max.sk/
Adresa:
Cesta na Senec 2/A
Bratislava II - Ružinov
82104
Nájdených 518 novostavieb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 26
PREDAJ : 4 izb. RD NOVOSTAVBA, garáž, pozemok 518 m2, Hrubá Borša.

PREDAJ : 4 izb. RD NOVOSTAVBA, garáž, pozemok 518 m2, Hrubá Borša.

Lokalita: Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 152 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj TEHLOVÚ novostavbu rodinného domu - typ bungalov s garážou a prestrešenou terasou v obľúbenej a dokončenej lokalite Green Resort v Hrubej Borši. - lokalita ponuka dobrú dostupnosť do Senca a blízky výjazd na D1. - v obci- potraviny, škôlka, reštaurácia, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká škola ... - viac info o obci: http://hrubaborsa.eu/ Dom pozostáva zo vstupnej chodby, haly, priestrannej obývačky s prípravou na krb a kuchyňou s technickou miestosťou s úložným priestorom. Z obývačky je vstup na terasu s murovaným prestrešením. Nočná časť pozostáva z troch samostatných izieb, samostatnej kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a WC a samostatného WC. - k dispozícii garáž s automatickou bránou - obytná časť domu : 113 m2 - garáž : 19 m2 - terasa 19 m2 - pozemok : 518 m2 Dom je postavený z tehly 30 cm + zateplenie 15 cm, keramické stropy,kúpenie podlahové elektrické v celom dome - termostat v každej miestnosti, okná 3 sklo 7 komorové Salamander - exteriér antracit, interiér - biela, príprava na krb, príprava na exteriérové el. žalúzie. - dom sa predáva v štádiu holodom s možnosťou dorobenia do štandartu podľa vlastného výberu. - v ponuke sú dva domy, nájdite si svojho suseda :) Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAXS

179 000 €
1 177,63 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ : 3 izb. byt 77 m2, novostavba, parkovacie miesto, Zemplínska ul., Senec.

PREDAJ : 3 izb. byt 77 m2, novostavba, parkovacie miesto, Zemplínska ul., Senec.

Lokalita: Zemplínska, Senec (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný byt na Zemplínskej ulici v Senci. Byt sa nachádza v pokojnej lokalite obývanej prevažne mladými rodinami, v blízkosti sa nachádza MŠ, súkromná ZŠ, centrum cca 15. min pešo. Pred bytovým domom sa nachádza parkovacie miesto ktoré prináleží k bytu. Byt o výmere 77 m2 sa nachádza na 5/6 poschodí - s výťahom. Pozostáva z priestrannej vstupnej haly s veľkou vstavanou skriňou, kuchyne so všetkými spotrebičmi spojenej s obývačkou z ktorej je vstup na veľkú terasu s markízou, veľkej detskej izby a spálne so vstupom na presklenný balkón a kúpeľne s vaňou a WC. - k bytu patrí murovaná pivnica v suteréne 3,2 m2 - terasa 6,45 m3 - presklenný balkón 4,3 m2 Mesačné náklady cca 130 EUR / 3 osoby. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

135 000 €
1 753,25 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ : 4 izbový rodinný dom, Novostavba, Hrubá Borša.

PREDAJ : 4 izbový rodinný dom, Novostavba, Hrubá Borša.

Lokalita: Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu, ktorý je časťou dvojdomu. - rodinný dom sa nachádza v novovznikajúcej lokalite rodinných domov v Green resorte. - v obci- potraviny, škôlka, reštaurácia, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká škola ... - viac info o obci: http://hrubaborsa.eu/ Dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb,šatníka v spálni, pričom jedna má východ na terasu,priestrannej kuchyne spojenej s jedálenskou časťou a obývačkou so vstupom na terasu, priestrannej technickej miestnosti, kúpeľne s WC. pozemok : 320 m2 obytná plocha domu : 88 m2 terasa : 17,5 m2 Cena nehnuteľnosti zahŕňa : INTERIÉR * dokončenie do štádia holodom (dokončené všetky rozvody elektriky, vody, odpadu, zásuvky, omietky, potery) * elektrické podlahové kúrenie s reguláciou v každej miestnosti, 120 l bojler EXTERIÉR * kompletné dokončenie stavby (fasáda, zateplenie, strecha, plastové okná salamander- 3sklo, dvere, terasa, chodník a parkovacie státie (obrubníky pripravené na zámkovú dlažbu), terénne úpravy a oplotenie pozemku) - možnosť dokončenia na kľúč, prípadne dispozičných zmien. K dispozícii možnosť zakúpenia aj druhej časti dvojdomu - na pozemku 352 m2. Ukončenie realizácie - jún / 2020. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

128 000 €
1 219,05 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ : 4 izbový rodinný dom,pozemok 466 m2, Novostavba, Hrubá Borša.

PREDAJ : 4 izbový rodinný dom,pozemok 466 m2, Novostavba, Hrubá Borša.

Lokalita: Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 4 izbového SAMOSTATNÉHO rodinného domu v Hrubej Borši. - rodinný dom sa nachádza v novovznikajúcej lokalite rodinných domov v Green resorte. - v obci - potraviny, škôlka, reštaurácia, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká školu ... - viac info v obci: http://hrubaborsa.eu/ Dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb,šatníka v spálni, pričom jedna má východ na terasu,priestrannej kuchyne spojenej s jedálenskou časťou a obývačkou so vstupom na terasu, priestrannej technickej miestnosti, kúpeľne s WC. pozemok : 466 m2 obytná plocha domu : 88 m2 terasa : 17,5 m2 Cena nehnuteľnosti zahŕňa : INTERIÉR * dokončenie do štádia holodom (dokončené všetky rozvody elektriky, vody, odpadu, zásuvky, omietky, potery) * elektrické podlahové kúrenie s reguláciou v každej miestnosti, 120 l bojler EXTERIÉR * kompletné dokončenie stavby (fasáda, zateplenie, strecha, plastové okná salamander- 3sklo, dvere, terasa, chodník a parkovacie státie (obrubníky pripravené na zámkovú dlažbu), terénne úpravy a oplotenie pozemku) - možnosť dokončenia na kľúč, prípadne dispozičných zmien. Dokončenie realizácie jún /2020. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

137 000 €
1 304,76 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ : 4 izbový rodinný dom, Novostavba, Hrubá Borša.

PREDAJ : 4 izbový rodinný dom, Novostavba, Hrubá Borša.

Lokalita: Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu, ktorý je časťou dvojdomu. - rodinný dom sa nachádza v novovznikajúcej lokalite rodinných domov v Green resorte. - v obci- potraviny, škôlka, reštaurácia, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká škola ... - viac info o obci: http://hrubaborsa.eu/ Dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb,šatníka v spálni, pričom jedna má východ na terasu,priestrannej kuchyne spojenej s jedálenskou časťou a obývačkou so vstupom na terasu, priestrannej technickej miestnosti, kúpeľne s WC. pozemok : 320 m2 obytná plocha domu : 88 m2 terasa : 17,5 m2 Cena nehnuteľnosti zahŕňa : INTERIÉR * dokončenie do štádia holodom (dokončené všetky rozvody elektriky, vody, odpadu, zásuvky, omietky, potery) * elektrické podlahové kúrenie s reguláciou v každej miestnosti, 120 l bojler EXTERIÉR * kompletné dokončenie stavby (fasáda, zateplenie, strecha, plastové okná salamander- 3sklo, dvere, terasa, chodník a parkovacie státie (obrubníky pripravené na zámkovú dlažbu), terénne úpravy a oplotenie pozemku) - možnosť dokončenia na kľúč, prípadne dispozičných zmien. K dispozícii aj druhá časť dvojdomu . Ukončenie realizácie - jún / 2020. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

126 000 €
1 200 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ : 2 izb. byt 58 m2, NOVOSTAVBA, predzáhradka 80 m2, Jánošíkova ul., Senec.

PREDAJ : 2 izb. byt 58 m2, NOVOSTAVBA, predzáhradka 80 m2, Jánošíkova ul., Senec.

Lokalita: Jánošíkova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v Senci na Jánošikovej ulici. Pri byte je priestranná predzáhradka s terasou o výmere 80 m2 a pred bytovým domom parkovacie miesto. Byt sa nachádza v novostavbe, vo vchode sú iba tri byty. Nachádza sa na prízemí s bezbariérovým prístupom a pozostáva z priestrannej vstupnej haly so vstavanou skriňou, kuchyne so zabudovanými spotrebičmi spojenej s obývačky, z ktorej je vstup na terasu a predzáhradku, spálne a kúpeľne s WC a sprchovým kútom. Interiér je vkusne a moderne zariadený. Kúrenie a ohrev vody zabezpečuje samostatný plynový kotol, čo zabezpečuje nízke mesačné náklady. Byt sa nachádza v príjemnej , kľudnej lokalite, obývanej mladými rodinami. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

133 000 €
2 293,10 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ Rodinného domu, garáž, bazén, pozemok 1214 m2, Štvrtok na ostrove.

PREDAJ Rodinného domu, garáž, bazén, pozemok 1214 m2, Štvrtok na ostrove.

Lokalita: Štvrtok na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 438 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka nadštandartný rodinný dom vo Štvrtku na ostrove. Dom sa nachádza v kľudnej časti, na konci slepej ulice. Lokalita ponúka dobrú dostupnosť do Bratislavy, Senca, Dunajskej stredy, Šamorína... DOM POZOSTÁVA : - suterén : garáž pre 3 autá 70 m2, 2x technická miestnosť, skladové priestory - 70 m2. - prízemie domu : vstupná hala so šatníkovou skriňou, kúpeľňa so sprchovým kútom, hosťovská izba. - prvé medziposchodie : kuchyňa, obývačka, terasa 70 m2 - druhé medziposchodie : dve veľké detské izby, veľká kúpeľňa - druhé medziposchodie : manželská spálňa s kúpeľňou s parnou saunou, priestranná pracovňa so šatníkom, balkón 10 m2. - kúrenie kombinované podlahové/rádiatory, kotol plynový, záložný kotol drevosplyňujúci, klimatizácia, podlahy- gres, vinyl, v spálniach koberce,SEMI inteligentná elektroinštalácia,alarm, kamera s vonkajšou perimetriou,vonkajšie zalúzie. - fotovoltická elektráreň 5kW 3F, solárny ohrev TUV POZEMOK : pozemok je vysadený okrasnými drevinami, s automatickou závlahou a osvetlením BAZÉN 8x4,5 m2 - COMPAS keramický s roletou a tepelným čerpadlom MUROVANÝ ZÁHRADNÝ DOM- klimatizovaný- s letnou kuchyňou, samostatným WC a garážou na záhradnú techniku s montážnou jamou - pozemok : 1214 m2 - suterén : 140 m2 - obytná plocha domu : 250 m2 - bazén . 8x4,5 m2 - záhradný dom : 48 m2 Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

cena dohodou

RE/MAX Slovakia
PREDAJ: 4 izb. rodinný dom, NOVOSTAVBA, Kráľová pri Senci, centrum.

PREDAJ: 4 izb. rodinný dom, NOVOSTAVBA, Kráľová pri Senci, centrum.

Lokalita: Kráľová pri Senci (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 133 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavby rodinných domov v príjemnom prostredí, priamo v centre obce, občianska vybavenosť - ZŠ, MŠ, OU, Pošta, potraviny - všetko na dosah. Domy ponúkajú modernú a priestrannú dispozíciu: - vstupná priestranná hala, kuchyňa so špajzou, spojená s obývačkou so vstupom na terasu, kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom, technická miestnosť s úložným priestorom a so vstupom z domu aj na terasu. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné spálne, šatník a kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom. Domy sú v ponuke v štádiu HOLODOM, ktoré obsahuje : -kompletne dokončený exteriér (zateplenie, fasáda), prípojky inžinierských sietí a komunikácie vrátane 2 parkovacích miest, kompletné vnútorné inštalácie, vnútorné omietky, zateplenie strechy a sádrokartónový podhľad, potery, základný náter, príprava na solárne kolektory, zateplenie 130 mm. - okná 3 komorové, vchodové dvere plastové 3 komorové s nepriehľadným sklom - interiérová farba biela, exteriérová antracit - kotol - obojživelný - strecha Fatrafol fólia - kúrenie elektrické podlahové v celom dome, termostat v každej miestnosti - predpríprava na vonkajšie žalúzie - oceľová strieška nad vstupom - pergola nad terasou - terasa vydláždená zámkovou dlažbou - veľkosť pozemku: od 196 m2 do 206 m2 - zastavaná plocha domu: 78 m2 - obytná plocha domu: 123 m2 - terasa: 10 m2 - dve parkovacie státia pred domom Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

148 900 €
1 119,55 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj zrubový dom Lesnica

Na predaj zrubový dom Lesnica

Lokalita: Lesnica (Stará Ľubovňa)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj značkový, 5 spálňový, nízkoenergetický, Zrubový dom, postavený na kľúč v r.2008 s vybavením, masívnym francúzskym nábytkom a trofejami a altánom v cene, na takmer 8 árovom pozemku, v obci Lesnica, konečnej stanici splavovania pltí a kanoe na Slovensku, v Pieninách. VIDEO: https://youtu.be/CWx1zKlyLy4 360° VIRTUÁLNA OBHLIADKA: http://tour.wz.sk/lesnica/ Zrubový rodinný dom • bol postavený na objednávku od jeho súčasného majiteľa spoločnosťou Drevodom Rajec v roku 2008 • Úžitkovú plochu má 170,2 m2 o Prízemie = 85,7 m2 (+2x 11,96m2 terasy) o Poschodie = 84,5m2 (+2x 14,4m2 terasy) • A vybavený masívnym francúzskym nábytkom na prízemí • A rovnako masívnymi posteľami a komodami na jeho poschodí • Kachľovou pecou s miestom na spanie, ktorá pohodlne vykúri celý dom Dom disponuje • Strechou s Bramac šindľovej keramickej krytiny • Francúzskymi drevenými eurooknami s izolačným dvojsklom • v izbách dubovými parketami • Masívnym guľatinovým schodiskom • Dlažbou v predsieni a kuchyni • Protišmykovou dlažbu okolo domu • Bezpečnostnými vchodovými dverami • Loggiami obojstranne aj na poschodí aj na prízemí Dispozícia izieb domu je • Prízemie o Veľkorysá obývacia izba s kuchyňou s východom na terasu (juho-západ) o 1 Hosťovská izba (spálňa) o Predsieň s úložným priestorom a vstavanými skriňami o WC o Kúpeľňa o 2 Terasy • Poschodie o 4 spálne - každá má východ na terasy (2x juho-západ, 2x severo-východ) o WC o Kúpeľňa o 2 Terasy • Podkrovie o 2 presvetlené podkrovné izby K vybaveniu Zrubového domu patrí ešte • Kuchyňa robená na mieru plnohodnotne vybavená spotrebičmi (elektrická varná doska, umývačka riadu, digestor, prietokový ohrievač priamo na batérii kuchyne, mikrovlnka, chladnička a mraznička • Výstupy na televízor vo všetkých izbách domu • Dom má satelit • Internetové pripojenie wifi mikrovlnkou • Trofeje o Jeleňa, srnca, muflóna, daniela, tchora, soba, medveďa • Pozdišovská keramika na stenách • Vyrezávané doplnky a obrazy na okolitú krajinu 3 korún a červený kláštor ako budovu • Hodiny z jelenieho parožia a grandlí (zuby), srnčie parožie, lustre z jelenieho parožia • Ždiarsky svadobný kroj K domu prináleží veľkorysý krytý Altán v podobe samostojaceho záhradného domčeka na ploche 54m2 • Vybavený centrálnym otvoreným krbom • Kuchyňou dresom a tečúcou vodou • WC • Dielničkou na náradie okolo domu • Podpivničený pivnicou vhodnou na uskladnenie vína a prebytkov záhrady Je situovaný na takmer 8 árovom pozemku (765m2 = 18m x 42,5m) • Na ktorý sa vstupuje cez elektrickú zaťahovaciu bránu • Kde je možnosť parkovania 6 vozidiel • Na ktorom je osadená studňa s výdatnou a pitnou vodou • Záhrada so záhradným sedením o a udržiavaným trávnikom so zavlažovacím systémom o 2 ročným vysadeným dubom v centrálnej časti, ktorý môže byť v budúcnosti dominantou záhrady o bývalým rybníčkom premosteným mostíkom cez neho, s vytekajúcou vodu z kamenného múra pripomínajúceho “Tri koruny” (neďaleké pohorie Pieninského národného parku) o Chodníkmi v záhrade vykladanými kamennou dlažbou • Okolo plotu pozemku zelený živý plot z hrabov a tisov • S Výhľadom na najvyšší vrch v Pieninách - Holica (Golica po poľsky) • Potokom pretekajúcim za pozemkom s bráničkou k nemu Média: • Dom je napojený o obecný vodovod o Zároveň aj s možnosťou prepojenia vodovodu na vlastnú studňu s pitnou vodou • Elektrickú energiu • Vykurovacie infražiariče vo WC a kúpeľňach • Veľká a Výkonná kachľová pec na pevné palivo • Čističku odpadových vôd Okolie domu: • Dom sa nachádza v obci lokalizovanej v Pieninskom národnom parku • So známymi vrchmi akými sú Tri koruny, Sokolica • v okolí sa nachádza bohatá sieť turistických, bežkárskych a cyklotrás • Priehrada Niedzica s romantickým Hradom • Červený kláštor • Dunajec a Splavovanie plťami a kajakmi až do Poľska Náklady na prevádzku: • daň je 32,02 / rok • elektrika 20,-/ mes. ako preddavkom • Internet 13,-/mes. od spoločnosti Ferimex v Starej Ľubovni

220 000 €
1 294,12 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj rodinný dom Novostavba (Hrubá stavba)  Bačkovík

Na predaj rodinný dom Novostavba (Hrubá stavba) Bačkovík

Lokalita: Bačkovík (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 174 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Novostavbu, architektonicky moderne a energeticky úsporne riešeného, 5 izbového rodinného domu s garážou, lodžiami a terasami, o celkovej úžitkovej ploche až 174,7m2, na 603m2 rovinatom, takmer štvorcovom,pozemku, po jeho dokončení - v štádiu hrubá stavba, v obci Bačkovík, vzdialenej len 7km od vjazdu na budúcu diaľnicu Bidovce - Košice. POZRITE SI VIDEO O TOMTO DOME >>> LINK: https://youtu.be/ilZ4H1T3H9k STLAČTE "PLAY" na tomto LINKu a POZRITE SI VIDEO O TOMTO DOME >>> LINK: https://lnk.sk/cquO POZRITE SI 360° VIRTUÁLNU OBHLIADKU O TOMTO DOME Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA >>> LINK: https://lnk.sk/cquO Kliknite na "PRAVÍTKO" NA TOMTO LINKU a pomerajte si všetky rozmery izieb a príslušenstva domu, aby ste presne videli, či sa Vám tam zmestí všetko, čo si plánujete tam vniesť, či upraviť >>> LINK: https://lnk.sk/cquO LOKALITA: ⁃ obec Bačkovík ⁃ Nová časť, pri vstupe do obce ⁃ Pokojná lokalita ⁃ Pri kostole smerom doľava a dole ⁃ 7km (do 10 minút autom) na vjazd na novostavanú diaľnicu Bidovce - Košice s termínom dokončenia koniec tohto roka (2019) ⁃ dom poskytuje pekné výhľady na rovinaté polia, lúky a les poskytujúci dostatok možností na hubárčenie, nenáročné rovinaté prechádzky, výlety a relax ⁃ oproti príjazdovej ceste k nemu a ďalším domom na ulici ďalšiu výstavbu už územný plán nedovoľuje - domy na ulici sú krajné ⁃ povedľa domu tečie žblnkotajúci malý potôčik, vôkol ktorého je vybudované záhradné sedenie s hojdačkou a ohniskom POZEMOK: ⁃ výmera 603m2 ⁃ Rozmery 21x28,7m (takmer štvorcového tvaru) ⁃ rovinatý O RODINNOM DOME: ⁃ Predmetný rodinný dom je ⁃ Architektonicky moderne a energeticky úsporne riešený (Energetická trieda A1/A0) ⁃ v štádiu výstavby, s predpokladom dokončenia 01/2020 v štádiu “hrubá stavba” ⁃ S možnosťou dokončenia do stavu holodom alebo až do finálneho štandardu, podľa požiadaviek kupujúceho záujemcu. ⁃ VÝMERY: ⁃ Zastavaná plocha 147,10m2 ⁃ Celková úžitková plocha 174,70m2 ⁃ Štádium “Hrubá stavba” obsahuje: ⁃ Kompletne vymurované obvodové múry (YTONG) ⁃ Zastrešený škridlovou krytinou ⁃ Zabudovanými oknami a vchodovými dverami ⁃ Vymurovanými vnútornými priečkami ⁃ So zavedenými prípojkami do rodinného domu ⁃ Obecnej vody ⁃ Kanalizácie ⁃ Elektrickej energie ⁃ Rodinný dom je možné finálne dokončiť do štandardu a kvality použitých materiálov podľa želania kupujúceho záujemcu, financovaním z jeho prostriedkov. DISPOZÍCIA IZIEB: ⁃ Rodinný dom je riešený ako 2-podlažný bez podpivničenia s pultovou strechou ⁃ Jeho izby sú orientované na Východ-Západ (slnko takmer počas celého dňa) ⁃ Na PRÍZEMÍ sa nachádza ⁃ Obývacia izba s jedálňou (33,60m2) - s východom na krytú terasu ⁃ Kuchyňa s komorou (9,20m2) ⁃ Hosťovská izba s kúpeľňou - s východom na krytú terasu ⁃ WC ⁃ Garáž (18,25m2) - prístupná z exteriéru ⁃ Technická miestnosť (7,80m2) - prístupná z exteriéru ⁃ Kryté závetrie ⁃ zádverie ⁃ sklad pod schodiskom ⁃ krytá terasa ⁃ Na POSCHODÍ sú ⁃ 2 izby s balkónom - (2 x 14,10m2) ⁃ Spálňa so šatníkom (16,50m2) ⁃ Kúpeľňa (5,30m2) ⁃ WC ⁃ 2 malé šatníky ⁃ Chodba (5,75m2) VYBAVENIE DOMU: ⁃ Projekt rodinného domu ráta s možnou inštaláciou ⁃ Tepelného čerpadla pre úsporné vykurovania domu Teplovodným podlahovým vykurovaním ⁃ Rekuperáciou ⁃ Solárnym ohrevom ⁃ Klimatizáciou ⁃ Centrálnym vysávačom ZATEPLENIE DOMU: ⁃ Projekt domu počíta so zateplením o hrúbke ⁃ STENY 200mm ⁃ STRECHA 400mm ⁃ PODLAHY 170mm INŽINIERSKE SIETE: ⁃ Rodinný dom je napojený na prípojku ⁃ elektrickej energie ⁃ obecnej vody ⁃ obecnej kanalizácie Zavolajte mi, rád Vám ho predstavím.

144 500 €
830,46 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj 4 izbový byt Štefánikova ul. Košice - Staré mesto

Na predaj 4 izbový byt Štefánikova ul. Košice - Staré mesto

Lokalita: Štefánikova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tehlový, výnimočný, luxusný, veľkorysý, zariadený a vybavený, až 170,4m2, 4i byt + kuchyňa s jedálňou, sťaby Penthausového typu, s veľkou lodžiou pozdĺž bytu a východom na ňu z takmer každej izby, so samostatne regulovaným vykurovaním a privátnym výťahom s východom rovno do bytu, s dvomi parkovacími státiami v uzatvorenom parkovacom komplexe pod bytovým domom a vlastným šatňovým boxom vo welness vitálnom svete so saunou a bazénom, na rohu Štefánikovej a Mlynskej ulice, pri mestskom parku v Košiciach. POZRITE SI VIDEO O TOMTO BYTE >>> LINK: https://youtu.be/ETBC7PhFfD4 POZRITE SI 360° VIRTUÁLNU OBHLIADKU O TOMTO BYTE Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA >>> LINK: http://tour.wz.sk/stefanikova_byt/ LOKALITA: - historické centrum mesta - Roh Štefánikovej a Mlynskej ulice - Pred vstupom dom mestského parku - Pred chodníkom a mostom pre peších smer železničná stanica BYT: - 4 izby + kuchyňa s jedálňou, predsieň, chodba, súkr. výťah - novo zariadený a vybavený - videovrátnik - hliníkové okná - stropné ozdobné lišty - odliatky - plávajúce podlahy - výmera 170,4m2 - Orientácia izieb: západ - juh o KUCHYŇA S JEDÁLŇOU - 42m2 - Vyrobená na mieru - S keramickou pracovnou doskou - Plnohodnotné a komplexne vybavená takmer novými spotrebičmi - El. Varná doska - El. Rúra - Umývačka riadu - Mikrovlná rúra - Chladnička s mrazničkou - Digestor - Bohatým úložným priestorom až po strop - … - S ostrovčekom - a barovým sedením - Príručnou komorou - JEDÁLENSKOU ČASŤOU - Plnohodnotne zariadenou nábytkom pre rodinné stolovanie o OBÝVACIA HALA A CHODBA - 52,80m2 - Vybavená veľkými krbovými kachľami - vyrobenými na mieru - S postranným zápecným sedením - S teplovzdušnými otvormi - Zariadená - štýlovým nábytkom - Sedacou súpravou - Domácim - Audiosystémom - kinom o PRACOVŇA - 14,30m2 o SPÁLŇA - 16,70m2 o ŠATNÍK (ako samostatná izba) - 14,30m2 o 2 x KÚPEĽŇA S WC (“Versace”) - Bodovým stropným osvetlením “hviezdne nebo” - Prirodzeným a aj núteným vetraním - S denným osvetlením cez okno - S výhľadom cez lodžiu na vežu “Dómu sv. Alžbety” v centre mesta - 1 x Vaňa s TV a WC- 7m2 - 1 x Sprcha a WC - 5m2 - Masážny sprchovací kút - zhora s ružicou “tropic dážď” - Audiosystémom - bidetom o VSTUPNÁ PREDSIEŇ - 10m2 o CHODBA - 5,45m2 o SKLAD - 1m2 o KOMORA - 1,85m2 -LODŽIA: o priestranná o Pozdĺž takmer celého bytu o Výmera 23m2 o Východy na ňu takmer z každej izby - 2 x PARKOVACIE STÁTIA v uzatvorenom parkovacom komplexe pod bytovým domom o 1 x Vnútorné o 1 x Vonkajšie - PRIVÁTNY VÝŤAH PRIAMO DO BYTU z parkovacieho domu a cez bezpečnostné dvere - KÚRENIE: o Byt napojený na teplovod o v byte SAMOSTATNÁ VÝMENNÍKOVÁ STANICA o S reguláciou kúrenia a teplej vody - PIVNICA - 4,60m2 - ŠATŇOVÝ BOX - 2,15m2 o K bazénu a saune BYTOVÝ DOM: - S recepciou - Uzatvoreným vstupom -Vstupným priestranným “foajé” so sedením pre ohlásené návštevy - Uzatvoreným parkovacím komplexom v suterénnych priestoroch o Na diaľkové ovládanie o vstup do bytu z auta suchou nohou o Súkromným výťahom rovno do bytu a cez bezpečnostné dvere - Wellness vitálnym svetom o S bazénom s protiprúdom o saunou o Súkromnými šatňami Byt sa predáva takmer s celým zariadením a vybavením s výnimkou vybraných osobných predmetov. Stačí si doniesť osobné veci a bývať. Byt je kúpou k dispozícii.

530 000 €
3 117,65 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj 8 izbový byt Štefánikova ulica Košice - Staré mesto

Na predaj 8 izbový byt Štefánikova ulica Košice - Staré mesto

Lokalita: Štefánikova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 279 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tehlový, výnimočný, luxusný, veľkorysý, mezanínový (rozložený na dvoch poschodiach) holobyt, až 279m2, 8i byt + kuchyňa s jedálňou, sťaby Penthausového typu, s veľkou 98m2 terasou s možnosťou jej pretvorenia do veľkorysej zimnej záhrady + lodžiou pozdĺž bytu a východom na ňu z takmer každej izby, so samostatne regulovaným vykurovaním a privátnym výťahom s dvomi východmi rovno na obe poschodia bytu, s parkovacím státím v uzatvorenom parkovacom komplexe pod bytovým domom a vlastným šatňovým boxom vo welness vitálnom svete so saunou a bazénom, na rohu Štefánikovej a Mlynskej ulice, pri mestskom parku v Košiciach. POZRITE SI VIDEO O TOMTO BYTE >>> LINK: https://youtu.be/U7HyFW5TaAc POZRITE SI 360° VIRTUÁLNU OBHLIADKU O TOMTO BYTE Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA >>> LINK: http://tour.wz.sk/mezonet/ LOKALITA: - historické centrum mesta - Roh Štefánikovej a Mlynskej ulice - Pred vstupom dom mestského parku - Pred chodníkom a mostom pre peších smer železničná stanica BYT: - 8 izieb + kuchyňa s jedálňou, predsieň, chodba, súkr. výťah na obe poschodia bytu - Holobyt - Hliníkové okná - výmera 279m2 - Orientácia izieb: západ - juh o KUCHYŇA S JEDÁLŇOU - 42m2 o 2 x OBÝVACIA HALA A CHODBA - 53,10m2 o 2 x IZBA - 15,75m2 o 2 x IZBA - 16,20m2 o ŠATNÍK (ako samostatná izba) - 14,30m2 o 2 x KÚPEĽŇA, WC - 6,90m2 o 2 x KÚPEĽŇA, WC, SPRCHA - 4,60m2 o VSTUPNÁ PREDSIEŇ - 10m2 o 2 x CHODBA - 5,45m2 o 2 x SKLAD - 1m2 o 2 x KOMORA - 1,85m2 - TERASA: o Výmera 98,4 m2 o S možnosťou prestrešenia alebo presklenia a vytvorenia veľkorysej zimnej záhrady - LODŽIA: o priestranná o Pozdĺž takmer celého bytu o Výmera 23m2 o Východy na ňu takmer z každej izby - PARKOVACIE STÁTIE v uzatvorenom parkovacom komplexe pod bytovým domom - PRIVÁTNY VÝŤAH PRIAMO na obe poschodia BYTU z parkovacieho domu a cez bezpečnostné dvere - KÚRENIE: o Byt napojený na teplovod o v byte SAMOSTATNÁ VÝMENNÍKOVÁ STANICA o S reguláciou kúrenia a teplej vody - PIVNICA - 4,60m2 - ŠATŇOVÝ BOX - 2,15m2 o K bazénu a saune BYTOVÝ DOM: - S recepciou - Uzatvoreným vstupom - Vstupným priestranným “foajé” so sedením pre ohlásené návštevy - Uzatvoreným parkovacím komplexom v suterénnych priestoroch o Na diaľkové ovládanie o vstup do bytu z auta suchou nohou o Súkromným výťahom rovno do bytu a cez bezpečnostné dvere - Wellness vitálnym svetom o S bazénom s protiprúdom o saunou o Súkromnými šatňami Byt je kúpou k dispozícii.

495 000 €
1 774,19 €/m²

RE/MAX Slovakia
Novostavba rodinného domu Bidovce na predaj

Novostavba rodinného domu Bidovce na predaj

Lokalita: Bidovce (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj … dokončený až do štandardu … (stačí dokúpiť už len nábytok a kuchynskú linku - v súčasnosti je ešte vo výstavbe), 5 izbový, 137,6m2 úžitkovej plochy, vysokoúsporný a technologicky vyspelý (podľa noriem platných po roku 2021) - PASÍVNY Rodinný dom - Novostavbu v energetickej triede až “A0” postavený na rohovom, južne orientovanom, 777m2 pozemku s panoramatickými výhľadmi na pohorie Slanských vrchov, neďaleko už dokončenej diaľnice Bidovce - Košice, v Bidovciach. SÚČASNÝ STAV VÝSTAVBY: ————————————— DNES SÚ UŽ HOTOVÉ OMIETKY ZVNÚTRA a pokračujeme ďalej … PREDÁVA SA DOKONČENÝ … (stačí si dokúpiť už len nábytok a kuchynskú linku). … ——— Zároveň na susednom výmerovo rovnakom pozemku je zrkadlovo umiestnený úplne rovnaký rodinný dom s presne rovnakými parametrami, ktorý je tiež na predaj. Tento inzerát ponúka na predaj Rodinný dom umiestnený pohľadom viac na Košice a na obec Bidovce, ako môžete vidieť na katastrálnej mape v Galérii fotiek POZRITE SI: —————— - 360° VIRTUÁLNU OBHLIADKU O TOMTO RODINNOM DOME Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA >>> LINK: https://lnk.sk/fBL1 - STLAČTE "PLAY" na tomto LINKu a POZRITE SI VIDEO O TOMTO RODINNOM DOME >>> LINK: https://lnk.sk/fBL1 - POZRITE SI VIDEO O TOMTO RODINNOM DOME >>> LINK: https://youtu.be/CEa10sFOF20 - Súradnice kde sa Dom nachádza: (48.730304, 21.444670) (Google mapa) LOKALITA: • krajný, rohový, južne orientovaný, dobre presvetlený, pozemok • nová časť rodinných domov • panoramatický výhľad na pohorie Slanských vrchov • neďaleko už dokončená diaľnica Bidovce - Košice (1,8km - 3min. autom) • vzdialenosť Bidovce - Košice po diaľnici - 18km (17 min. autom) POZEMOK: • výmera: 777 m2 • rozmery: 24 x 47m (1) • rozmery: 24 x 37m (2) • dlhá strana pozemku orientovaná na JUH RODINNÝ DOM: • Rozmery: o ZASTAVANÁ PLOCHA - 155,66m2 o ÚŽITKOVÁ PLOCHA - 137,56m2 o obdĺžnikový pôdorys 18,1 x 8,6 m, (155,66 m2) s dlhou stranou na JUH, • Pripravený na budúcnosť. (už teraz spĺňa normy, ktoré ešte neplatia) • Postavený v pasívnom štandarde, teda v triede A0 a svojim pôdorysom a všetkými, viac či menej viditeľnými, detajlmi dokonalo využíva ideálnu orientáciu pozemku. • Dom ma originálny pôdorys, pri ktorého kreslení hrali najdôležitejšiu úlohu minimalizácia nákladov na bývanie, jednoduchosť až minimalizmus, komfort a čo najpríjemnejší pocit z pobytu v dome. • Možnosť vybrať materiály, farby a modely predmetov štandardu po zaplatení zálohy. • Dodržané všetky technologické prestávky - stavia sa pomaly a kvalitne ORIENTÁCIA/VYUŽITIE ALEBO PRISPÔSOBENIE SA PRÍRODNÝM PODMIENKAM/PÔDORYS: - dokonalá orientácia domu na svetové strany, - obdĺžnikový pôdorys 18,1 x 8,6 m, (155,66 m2) s dlhou stranou na JUH, - väčšina izieb v dome je smerovaných na JUH, - všetky izby na JUHU majú vysoké okná, ktoré zabezpečia maximálne využitie teplotných ziskov zo slnka v zime, - len 4 malé okná a vchod sú smerované na SEVER, čo zabezpečí minimum tepelných strát na chladnej strane domu v zime a zároveň možnosť účinne prevetrať dom v lete, - špajza s oknom na SEVERNEJ strane, čiže nižšia teplota v špajze v priebehu celého roka - technická miestnosť na SEVERE presne v strede domu, tzn. veľmi krátke trasy vody, čo zabezpečí minimálne straty tepla na jej ceste od zdroja, - len jedno vodorovne orientované okno v jedálni smerovane na susedný dom, kvôli zabezpečeniu súkromia, no zároveň zachovaniu kontaktu s okolím, - väčší previs strechy na južnej strane, tzn. dodatočné tienenie v lete, - efektivita tienenia strechou navyše podporená osadením všetkých vysokých okien na JUHU vo výške 30 cm od podlahy, teda nie úplne od podlahy. POUŽITÝ STAVEBNÝ MATERIÁL: - murivom sú pálené a brúsené keramické tvárnice, ktoré v dome zabezpečujú ideálnu vzdušnú vlhkosť, dostatočnú akumulačnú schopnosť stien, a teda zdravé bývanie, - na prvý rad muriva sú použité tepelne izolované tvárnice, ktoré zabezpečujú prerušenie tepelného mosta so základovou doskou, - naddimenzované základové pasy a základová platňa z betónu vyššej pevnostnej triedy, - naddimenzovaný veniec a okenné preklady z betónu vyššej pevnostnej triedy, - naddimenzovaný základ pod komínom z betónu vyššej pevnostnej triedy, OKNÁ/DVERE - MATERIÁL, PARAMETRE: - špičkové vysoké okná a vchodové dvere s tepelno a zvukovo izolačnými 3 sklami 4-16-4-16-4 SGG Planitherm ® XN Float Sw s teplým dištančným rámikom SGG Swisspacer v profile REHAU GENEO/ SYNEGO vyrobené a namontované spoločnosťou RAKYSTAV, - všetky okná a dvere sú v triede A0, - všetky okná majú zároveň vysokú svetelnú priepustnosť 83%. IZOLÁCIE: - na stenách 20 cm tepelnej izolácie, ktorá je vytiahnutá nad veniec presne o hrúbku stropnej izolácie kvôli dokonalému previazaniu so striekanou stropnou izoláciou, - v strope 26 cm striekanej izolácie BASF, ktorá po naviazaní na presah stenovej izolácie zabezpečuje potrebnú vzduchovú nepriepustnosť budovy, - 15 cm tepelnej izolácie pod podlahou, - kompletne tepelne izolované všetky stenové fasádne prestupy pre elektro, vodu, rekuperáciu, tepelné čerpadlo, - kompletne tepelne izolované všetky rozvody vody v rámci domu, - tepelne a vzduchovo izolované sťahovacie schodisko na povalu. OCHRANA ZDRAVIA: - viacnásobná izolácia celej spodnej stavby špeciálnymi asfaltovými pásmi a fóliami proti prenikaniu Radonu (Rn), - utesnené prestupy inžinierskych sieti proti prenikaniu Radonu (Rn), - viacnásobná izolácia celej spodnej stavby proti pôsobeniu vody. DISPOZÍCIA IZIEB - INTERIÉR: - 4 samostatné priestranné izby nočnej časti domu, - 2 kúpeľne s WC, v jednej vaňa, v druhej sprchový kút, - priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ako denná časť domu, - špajza so vstupom priamo z kuchyne, - priestranný šatník, ktorý zároveň zvukovo oddeľuje dennú časť domu od nočnej, - možnosť rozdelenia šatníka na dve polovice kvôli zriadeniu SAUNY s vchodom z obývačky, - >70 m2 suchého odkladacieho priestoru s pevnou podlahou na povale, obĺžnikový profil, svetlá výška celej plochy 2,3 m. EXTERIÉR - PRISPÔSOBENIE A PREDPRÍPRAVY: - elektro predpríprava pod strechou pre možnosť osadenia fotovoltaických a solárnych článkov, - elektro predpríprava v štablóne pre možnosť osadenia exteriérového osvetlenia celej fasády domu, - elektro predpríprava v štablóne pre možnosť osadenia kamerového a bezpečnostného systému, - elektro predpríprava v hornom rohu okien kvôli možnosti inštalácie elektrických žaluzií/ roliet, - vodovodný kohútik v priestore budúcej terasy, - ochranné prestupy pre prípad potreby privedenia ďalších káblov v budúcnosti. STRECHA: - vysoký sklon strechy 35°, ktorý je elegantný a zároveň ideálny pre osadenie fotovoltaických alebo solárnych panelov a zabezpečenie ich maximálnej efektivity v priebehu celého roka, - naddimenzovaný strešný krov z väzníkov zo sušeného a impregnovaného dreva presne vyrobený v závode a skladaný na mieste, - špičková falcovaná strešná krytina s dlhou životnosťou, pri ktorej vďaka falcom nie je v strešnom plaste žiadna diera po skrutke, a teda voda nemá ani najmenšiu šancu, - originálne strešné klampiarske prvky, - naddimenzované veľmi husté latovanie, - extrémne naddimenzované kotvenie strešnej krytiny do každej laty, - kvalitná a veľmi odolná strešná fólia, - protisnehové tyče po celej dĺžke strechy, - väčší previs strechy na južnej strane, tzn. dodatočné tienenie v lete, - efektivita tienenia strechou navyše podporená osadením vysokých okien na JUHU vo výške 30 cm od podlahy, teda nie úplne od podlahy. TECHNOLÓGIE: - rozvody centrálneho vysávača v celom dome, - podlahové teplovodné kúrenie so samostatnými okruhmi pre jednotlivé miestnosti, - možnosť pripojenia tepelného čerpadla alebo elektrického kotla, - rekuperácia, - tepelne izolovaný komín spĺňajúci požiadavky pre normu A0, - predpríprava na solar a fotovoltaiku, - v kuchyni a technickej miestnosti 380V, - v kuchyni zväčšený priemer odpadovej rúry kvôli možnosti využitia drvičky odpadu, - podomietkové splachovacie Geberit WC v oboch kúpeľniach, - prívod vody a odpadové potrubie sú okrem kúpeľne aj v šatníku pre prípad záujmu osadenia práčky a sušičky v tomto priestore, NAPOJENIE NA INŽINIERSKE SIETE: • obecný vodovod (tzn. lacnejšia voda) • obecný kanál • elektrina - 240/400V • v každej izbe a v obývačke optický internet ANTIK s rýchlosťou 1 Gbit + digitálna televízia + digitálny telefón, • ďalšie siete priamo na pozemku: o plyn (v prípade potreby možnosť v budúcnosti pripojiť na plynovod) OBČIANSKA VYBAVENOSŤ LOKALITY: • počet obyvateľov: 1341 • Predajňa potravinárskeho tovaru • Pohostinské odbytové stredisko • Predajňa nepotravinárskeho tovaru • Zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel • Predajňa súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá • Bankomat • Samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých • Samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast • Samostatné ambulancie praktického lekára stomatológa • Telocvičňa • Futbalové ihrisko • Knižnica • Pošta • Základná škola • Materská škola • Kostol Tento rodinný dom je naprojektovaný a stavaný pedantne, staviteľom, ktorý si potrpí na detajloch. Je stavaný tak, ako by sa doň chcel nasťahovať sám staviteľ. Zavolajte mi a ja Vám ho rád osobne predstavím.

249 800 €
1 823,36 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj novostavba rodinného domu Bidovce

Na predaj novostavba rodinného domu Bidovce

Lokalita: Bidovce (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj … dokončený až do štandardu … (stačí dokúpiť už len nábytok a kuchynskú linku - v súčasnosti je ešte vo výstavbe), 5 izbový, 137,6m2 úžitkovej plochy, vysokoúsporný a technologicky vyspelý (podľa noriem platných po roku 2021) - PASÍVNY Rodinný dom - Novostavbu v energetickej triede až “A0” postavený na rohovom, južne orientovanom, 777m2 pozemku s panoramatickými výhľadmi na pohorie Slanských vrchov, neďaleko už dokončenej diaľnice Bidovce - Košice, v Bidovciach. SÚČASNÝ STAV VÝSTAVBY: ————————————— DNES SÚ UŽ HOTOVÉ OMIETKY ZVNÚTRA a pokračujeme ďalej … PREDÁVA SA DOKONČENÝ … (stačí si dokúpiť už len nábytok a kuchynskú linku). … ——- Zároveň na susednom výmerovo rovnakom pozemku je zrkadlovo umiestnený úplne rovnaký rodinný dom s presne rovnakými parametrami, ktorý je tiež na predaj. Tento inzerát ponúka na predaj Rodinný dom umiestnený viac ku prírode a s výhľadom na obec Svinica, ako môžte vidieť na katastrálnej mape v Galérii fotiek. POZRITE SI: —————— - 360° VIRTUÁLNU OBHLIADKU O TOMTO RODINNOM DOME Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA >>> LINK:https://lnk.sk/sNQV - STLAČTE "PLAY" na tomto LINKu a POZRITE SI VIDEO O TOMTO RODINNOM DOME >>> LINK: https://lnk.sk/sNQV - POZRITE SI VIDEO O TOMTO RODINNOM DOME >>> LINK: https://youtu.be/CEa10sFOF20 - Súradnice kde sa Dom nachádza: 48.730330, 21.445010 (Google mapa) LOKALITA: • krajný, rohový, južne orientovaný, dobre presvetlený, pozemok • nová časť rodinných domov • panoramatický výhľad na pohorie Slanských vrchov • neďaleko už dokončená diaľnica Bidovce - Košice (1,8km - 3min. autom) • vzdialenosť Bidovce - Košice po diaľnici - 18km (17 min. autom) POZEMOK: • výmera: 777 m2 • rozmery: 24 x 47m (1) • rozmery: 24 x 37m (2) • dlhá strana pozemku orientovaná na JUH RODINNÝ DOM: • Rozmery: o ZASTAVANÁ PLOCHA - 155,66m2 o ÚŽITKOVÁ PLOCHA - 137,56m2 o obdĺžnikový pôdorys 18,1 x 8,6 m, (155,66 m2) s dlhou stranou na JUH, • Pripravený na budúcnosť. (už teraz spĺňa normy, ktoré ešte neplatia) • Postavený v pasívnom štandarde, teda v triede A0 a svojim pôdorysom a všetkými, viac či menej viditeľnými, detajlmi dokonalo využíva ideálnu orientáciu pozemku. • Dom ma originálny pôdorys, pri ktorého kreslení hrali najdôležitejšiu úlohu minimalizácia nákladov na bývanie, jednoduchosť až minimalizmus, komfort a čo najpríjemnejší pocit z pobytu v dome. • Možnosť vybrať materiály, farby a modely predmetov štandardu po zaplatení zálohy. • Dodržané všetky technologické prestávky - stavia sa pomaly a kvalitne ORIENTÁCIA/VYUŽITIE ALEBO PRISPÔSOBENIE SA PRÍRODNÝM PODMIENKAM/PÔDORYS: - dokonalá orientácia domu na svetové strany, - obdĺžnikový pôdorys 18,1 x 8,6 m, (155,66 m2) s dlhou stranou na JUH, - väčšina izieb v dome je smerovaných na JUH, - všetky izby na JUHU majú vysoké okná, ktoré zabezpečia maximálne využitie teplotných ziskov zo slnka v zime, - len 4 malé okná a vchod sú smerované na SEVER, čo zabezpečí minimum tepelných strát na chladnej strane domu v zime a zároveň možnosť účinne prevetrať dom v lete, - špajza s oknom na SEVERNEJ strane, čiže nižšia teplota v špajze v priebehu celého roka - technická miestnosť na SEVERE presne v strede domu, tzn. veľmi krátke trasy vody, čo zabezpečí minimálne straty tepla na jej ceste od zdroja, - len jedno vodorovne orientované okno v jedálni smerovane na susedný dom, kvôli zabezpečeniu súkromia, no zároveň zachovaniu kontaktu s okolím, - väčší previs strechy na južnej strane, tzn. dodatočné tienenie v lete, - efektivita tienenia strechou navyše podporená osadením všetkých vysokých okien na JUHU vo výške 30 cm od podlahy, teda nie úplne od podlahy. POUŽITÝ STAVEBNÝ MATERIÁL: - murivom sú pálené a brúsené keramické tvárnice, ktoré v dome zabezpečujú ideálnu vzdušnú vlhkosť, dostatočnú akumulačnú schopnosť stien, a teda zdravé bývanie, - na prvý rad muriva sú použité tepelne izolované tvárnice, ktoré zabezpečujú prerušenie tepelného mosta so základovou doskou, - naddimenzované základové pasy a základová platňa z betónu vyššej pevnostnej triedy, - naddimenzovaný veniec a okenné preklady z betónu vyššej pevnostnej triedy, - naddimenzovaný základ pod komínom z betónu vyššej pevnostnej triedy, OKNÁ/DVERE - MATERIÁL, PARAMETRE: - špičkové vysoké okná a vchodové dvere s tepelno a zvukovo izolačnými 3 sklami 4-16-4-16-4 SGG Planitherm ® XN Float Sw s teplým dištančným rámikom SGG Swisspacer v profile REHAU GENEO/ SYNEGO vyrobené a namontované spoločnosťou RAKYSTAV, - všetky okná a dvere sú v triede A0, - všetky okná majú zároveň vysokú svetelnú priepustnosť 83%. IZOLÁCIE: - na stenách 20 cm tepelnej izolácie, ktorá je vytiahnutá nad veniec presne o hrúbku stropnej izolácie kvôli dokonalému previazaniu so striekanou stropnou izoláciou, - v strope 26 cm striekanej izolácie BASF, ktorá po naviazaní na presah stenovej izolácie zabezpečuje potrebnú vzduchovú nepriepustnosť budovy, - 15 cm tepelnej izolácie pod podlahou, - kompletne tepelne izolované všetky stenové fasádne prestupy pre elektro, vodu, rekuperáciu, tepelné čerpadlo, - kompletne tepelne izolované všetky rozvody vody v rámci domu, - tepelne a vzduchovo izolované sťahovacie schodisko na povalu. OCHRANA ZDRAVIA: - viacnásobná izolácia celej spodnej stavby špeciálnymi asfaltovými pásmi a fóliami proti prenikaniu Radonu (Rn), - utesnené prestupy inžinierskych sieti proti prenikaniu Radonu (Rn), - viacnásobná izolácia celej spodnej stavby proti pôsobeniu vody. DISPOZÍCIA IZIEB - INTERIÉR: - 4 samostatné priestranné izby nočnej časti domu, - 2 kúpeľne s WC, v jednej vaňa, v druhej sprchový kút, - priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ako denná časť domu, - špajza so vstupom priamo z kuchyne, - priestranný šatník, ktorý zároveň zvukovo oddeľuje dennú časť domu od nočnej, - možnosť rozdelenia šatníka na dve polovice kvôli zriadeniu SAUNY s vchodom z obývačky, - >70 m2 suchého odkladacieho priestoru s pevnou podlahou na povale, obĺžnikový profil, svetlá výška celej plochy 2,3 m. EXTERIÉR - PRISPÔSOBENIE A PREDPRÍPRAVY: - elektro predpríprava pod strechou pre možnosť osadenia fotovoltaických a solárnych článkov, - elektro predpríprava v štablóne pre možnosť osadenia exteriérového osvetlenia celej fasády domu, - elektro predpríprava v štablóne pre možnosť osadenia kamerového a bezpečnostného systému, - elektro predpríprava v hornom rohu okien kvôli možnosti inštalácie elektrických žaluzií/ roliet, - vodovodný kohútik v priestore budúcej terasy, - ochranné prestupy pre prípad potreby privedenia ďalších káblov v budúcnosti. STRECHA: - vysoký sklon strechy 35°, ktorý je elegantný a zároveň ideálny pre osadenie fotovoltaických alebo solárnych panelov a zabezpečenie ich maximálnej efektivity v priebehu celého roka, - naddimenzovaný strešný krov z väzníkov zo sušeného a impregnovaného dreva presne vyrobený v závode a skladaný na mieste, - špičková falcovaná strešná krytina s dlhou životnosťou, pri ktorej vďaka falcom nie je v strešnom plaste žiadna diera po skrutke, a teda voda nemá ani najmenšiu šancu, - originálne strešné klampiarske prvky, - naddimenzované veľmi husté latovanie, - extrémne naddimenzované kotvenie strešnej krytiny do každej laty, - kvalitná a veľmi odolná strešná fólia, - protisnehové tyče po celej dĺžke strechy, - väčší previs strechy na južnej strane, tzn. dodatočné tienenie v lete, - efektivita tienenia strechou navyše podporená osadením vysokých okien na JUHU vo výške 30 cm od podlahy, teda nie úplne od podlahy. TECHNOLÓGIE: - rozvody centrálneho vysávača v celom dome, - podlahové teplovodné kúrenie so samostatnými okruhmi pre jednotlivé miestnosti, - možnosť pripojenia tepelného čerpadla alebo elektrického kotla, - rekuperácia, - tepelne izolovaný komín spĺňajúci požiadavky pre normu A0, - predpríprava na solar a fotovoltaiku, - v kuchyni a technickej miestnosti 380V, - v kuchyni zväčšený priemer odpadovej rúry kvôli možnosti využitia drvičky odpadu, - podomietkové splachovacie Geberit WC v oboch kúpeľniach, - prívod vody a odpadové potrubie sú okrem kúpeľne aj v šatníku pre prípad záujmu osadenia práčky a sušičky v tomto priestore, NAPOJENIE NA INŽINIERSKE SIETE: • obecný vodovod (tzn. lacnejšia voda) • obecný kanál • elektrina - 240/400V • v každej izbe a v obývačke optický internet ANTIK s rýchlosťou 1 Gbit + digitálna televízia + digitálny telefón, • ďalšie siete priamo na pozemku: o plyn (v prípade potreby možnosť v budúcnosti pripojiť na plynovod) OBČIANSKA VYBAVENOSŤ LOKALITY: • počet obyvateľov: 1341 • Predajňa potravinárskeho tovaru • Pohostinské odbytové stredisko • Predajňa nepotravinárskeho tovaru • Zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel • Predajňa súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá • Bankomat • Samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých • Samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast • Samostatné ambulancie praktického lekára stomatológa • Telocvičňa • Futbalové ihrisko • Knižnica • Pošta • Základná škola • Materská škola • Kostol Tento rodinný dom je naprojektovaný a stavaný pedantne, staviteľom, ktorý si potrpí na detajloch. Je stavaný tak, ako by sa doň chcel nasťahovať sám staviteľ. Zavolajte mi a ja Vám ho rád osobne predstavím.

249 800 €
1 823,36 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj rodinný dom - Bungalov - Novostavba Valaliky

Na predaj rodinný dom - Bungalov - Novostavba Valaliky

Lokalita: Kokšovská, Valaliky (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj skolaudovaný 4 izbový, na 4,9 árovom pozemku, nízkoenergetický,s certifikátom A1, už vybavený do štandardu, Rodinný dom - Bungalov - Novostavba v obci Valaliky, do 10km od KE - okolie. POZRITE SI VIDEO O TOMTO RODINNOM DOME >>> https://youtu.be/8hi_UBQuVhE POZRITE SI 360° VIRTUÁLNU OBHLIADKU O TOMTO RODINNOM DOME Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA >>> LINK: http://data.wz.cz/valaliky/ LOKALITA: ● obec Valaliky, Košice - okolie ● Kokšovská ulica ● smer juh, za mestskou časťou Barca ● 10km od centra Košíc (12 min. autom, pri ideálnej premávke) ● 6,6 km od mosta VSS (8 min. autom) ● 4,1 km od konca mestskej časti KE - Barca ● po 4 prúdovej ceste, výpadovke, smer Maďarsko ● do obce jazdia: o mestský autobusový spoj MHD do KE - č.24 o autobusové spoje spoločnosti Eurobus a.s., nástupište č. 26 - 29 POZEMOK: ● Výmera 4,9 ára (490m2) ● rozmery 15m (7m) x 43m - obdĺžnikovitého tvaru o akurátny, o veľa sa nenakosíte o poskytne, čo mladá rodinka v produktívnom veku potrebuje, o neďaleko mesta o s dobrou dostupnosťou, po 4-prúdovej ceste ● osadenie domu na pozemku poskytuje: o V ZÁPADNEJ ČASTI: ■ 2 parkovacie miesta v jeho západnej časti s vjazdom z hlavnej cesty ■ možnosť inštalovania krytej pergoly ■ odkladacieho miesta pre veci súvisiace s parkovaním o VO VÝCHODNEJ ČASTI priestor pre: ■ osadenie terasy prepojenej priamo s rodinným domom ■ záhradu pre relax a vyžitie ■ záhradný gril ■ altán ■ malý záhradný bazénik/jacuzzi RODINNÝ DOM - BUNGALOV - NOVOSTAVBA - skolaudovaný (nízkoenergetický, certifikát A1): ● VÝMERY: o zastavaná plocha 109m2 o + úložný, pochôdzny a osvetlený priestor pod strechou po celej ploche domu na odkladanie prebytočných, sezónnych vecí o 4 izby ■ OBÝVACIA IZBA S JEDÁLŇOU: ■ 20,1m2 ■ orientácia na JUH ■ s východom na terasu a do záhrady ■ ideálne prepojenie domu s terasou a so záhradou ■ s posedením pri grile v záhradnom sedení na terase ■ pri zapadajúcom slnku aj pod hviezdami ■ s krbovou pieckou (pohodlne vykúri celý dom) ■ KUCHYŇA: ■ 15,3m2 ■ orientácia na VÝCHOD ■ IZBA 1 (Spálňa) - 11,12 m2 - orientácia na Východ ■ IZBA 2 - 11,26 m2 - orientácia na Západ ■ IZBA 3 - 12,54 m2 - orientácia na Západ ■ KÚPEĽŇA - 5,21m2 ■ vaňa s možnosťou využitia ako sprchovací kút ■ 2 x umývadlo ■ okno - prirodzené vetranie ■ stropný infrapanel ■ WC - 1,12 m2 ■ ZÁDVERIE (predsieň) - 4,33m2 ■ CHODBA - 4,08m2 ● KONŠTRUKCIA: o Ytong ■ obvodové - 300mm ■ vnútorné (1) 250mm ■ vnútorné (2) 100mm o zateplenie - polystyrén - 150mm o okná - plastové - izolačné 3-sklo o komín Schiedel 380/380mm o strecha - škridla Mediterran ■ z farbeného betónu s veľkou mechanickou odolnosťou, ktorý je ošetrený špeciálnou povrchovou úpravou ColorSystem ■ so svojimi mäkkými líniami ideálne zapadá do slovenskej prírody a krajiny o vnútorné stierky - biele o plávajúce podlahy - izby o dvere/oblôžky - drevené o dlažba - zádverie (predsieň) o dlažba/obklad - kúpeľňa WC ● SIETE: o elektrika 240/400V o obecná voda o obecná kanalizácia o optický kábel ● VYKUROVANIE A OHREV VODY: o elektrické konvektory pre každú izbu - možnosť regulácie individuálne pre každú izbu o bojler 120L o krbová piecka v obývacej izbe ■ príjemné, sálavé teplo do celého domu ■ vyvolávajúce romantickú atmosféru OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: ● Základná škola ● Materská škola ● Základná umelecká škola ● Lekár o detský o pre dospelých o zubár o gynekológ o rehabilitácie ● Lekáreň ● Pošta ● Potraviny ● Hostinec ● Kozmetický salón ● Služby odbornej pedikúry ● Vitálny svet, sauna, masáž ● Fitness centrum ● Športová hala ● Ihrisko pre matky s deťmi (“Detský svet”) ● Multifunkčné ihrisko Zavolajte mi, rád Vám ho osobne predstavím.

154 800 €
1 420,18 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT, VYDRANY

NA PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT, VYDRANY

Lokalita: Vydrany (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

***NOVINKA*** BYT IHNEĎ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU! RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj prekrásny 2izbový byt - novovstavbu - na 2. poschodí trojposchodového bytového domu v kľudnej časti obce. * byt má rozlohu: 50m2 + loggia * prekrásna na mieru vyrobená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (automatická práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrický sporák, elektrická varná doska, umývačka riadu) * kúpeľňa: umývadlo so skrinkou, toaleta, sprchovací kút, bojler na ohrev vody * 2 samostatné izby * zo spálne je výstup na loggiu * elektrické kúrenie Veľkou výhodou bytu je, že k nemu prislúcha parkovacie státie v rozlohe 15m2. Cena tejto nehnuteľnosti je 59.000,- EUR vrátane kvalitného servisu realitnej kancelárie RE/MAX. Ak sa vám naša ponuka zapáčila, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes. ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠOM A NAŠOM ZDRAVÝ! Vzhľadom na momentálnu situáciu šírenia COVID- 19 realizujeme obhliadky pri zachovaní prísnych hygienických opatrení ( rúško,rukavice).

59 000 €
1 180 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj_EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÚ KLIENTELU_OĽDZA

Na predaj_EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÚ KLIENTELU_OĽDZA

Lokalita: Oľdza (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 189 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj exkluzívne Rodinný dom v obci Oľdza Predstavujem Vám nadštandartný 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v novovybudovanej časti rodinných domov Rodinný Dom s úžitkovou plochou 189 m2,celková zastavaná plocha 256 m2. Celková plocha pozemku činí 564 m2. V dome sú najkvalitnejšie materiály, na ktorých majitelia nešetrili. DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU : - priestranná vstupná chodba so stavaným šatníkom - dvojgaraž priechodná z domu - moderná kuchyňa značky siemens prepojená s jedálňou a obývačkou, srdce tohoto priestoru tvorí krb - samostatne WC s umývadlom - kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC - tri samostatné izby v jednej izbe sa nachádza priestranný šatník s každej izby výstup do záhrady - práčovňa vybavená pračkou a sušičkou - podlaha je z kvalitného dubového dreva značky Quick-Step - plastové okna trojsklo značky Salamander - v celom dome podlahové kúrenie Dom je napojený na moderné technológie: - kombinované kúrenie (elektrina, krb na tuhé palivo) - solárny ohrev vody značky WOLF - zabezpečovací systém s detekciou pohybu Popis lokality: Veľmi dobrá občianska vybavenosť. Obec Oľdza, v ktorej sa dom nachádza , má výbornú polohu, s dobrou dostupnosťou do väčších miest (Šamorín 12 km, Senec 16 km, Dunajská Streda 19 km, Bratislava 20 km). V obci je základná občianska vybavenosť. Len 3 km od domu sa nachádza zastávka RegioJet s priamym vlakovým spojením do Bratislavy. Význam tejto lokality porastie s plánovaným diaľničným napojením - cca 5km R1, cca 8km R7. Okolie obce ocenia nielen priaznivci cyklovýletov, ale aj nadšenci príjemných výletov na motorke a motopriaznivci, a to aj vďaka neďalekému autodromu v Orechovej Potôni nachadza sa tu aj Malkia Park. Kompletné kultúrne, nákupné a športové možnosti je možné využiť v neďalekom Šamoríne Celkové režijné náklady Domu 150EUR/mesačne, pre 4 člennú rodinu. Cena domu 209900,- EUR vrátane právneho a realitného servisu RE/MAX V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru

209 900 €
1 110,58 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj novostavba 4izb, rodinného bungalovu  - Sučany, Slnečné Hrabiny

Na predaj novostavba 4izb, rodinného bungalovu - Sučany, Slnečné Hrabiny

Lokalita: Sučany (Martin)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka novostavbu bungalovov v obci - Sučany, Slnečné Hrabiny. Nový majiteľ má možnosť si nehnuteľnosť upraviť a navrhnúť podľa predstáv s architektom. Výstavba trvá tri mesiace. V cene sú zahrnuté všetky projekty aj vybavovanie stavebných povolení. Všetko je zariadené za vás, bez starostí. Štandard bungalovu je predsieň so samostatným WC,dvoch izieb,spálne,kúpelne,komory a obývacej izby spojenej s kuchyňou.Obývacia izba a spálňa sú presvetlené veľkými francúzskymi oknami s výstupom na terasu. Murovaný rodinný dom má plastové okná s trojsklom, podlahové kúrenie po celom dome so samostatne nastaviteľným termostatom v každej izbe.Napojenie na obecnú vodu. Úžitková plocha domu je 100 m2,zastavaná 121m2. Dom sa nachádza na 720m2 veľkej rovinatej parcele. Pozemok je umiestnený v novej oblasti - Sučany, Slnečné Hrabiny Dom bude možné kúpiť v stave holodomu alebo na kľúč. Cena domu bez pozemkom v stave holodomu je 119 328€. Cena projektu dokončeného do stavu \"na kľúč\" je nastavená v závislosti od použitých materiálov a vymi vybraného štandardu. Cena pozemku - 720 m2 je 56.328,- € Súčasťou našich služieb je aj kompletný právny a predajný servis. Radi Vám taktiež odborne poradíme o možnostiach financovania nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru.

119 328 €
1 193,28 €/m²

RE/MAX Slovakia
Priestranný dvojpodlažný rodinný dom v tichej časti v obci Tomášov

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom v tichej časti v obci Tomášov

Lokalita: Lesná, Tomášov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 158 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 10 ročnú stavbu dvojpodlažného, 6-izbového rodinného domu. Rodinný dom je postavený na Topoľovej ulici v obci Tomášov. Ak hľadáte tiché prostredie, bezpečie v slepej ulici, kde sa deti pokojne môžu bicyklovať a počujete ničím nerušený štebot vtákov, tak ste práve našli svoju vysnívanú nehnuteľnosť :). Na ploche 560 m2 nájdete krásne rozkvitnutú záhradu s ovocnými stromami a množstvom ďalšej zelene. Dom ponúka možnosť pohodlného parkovania vo veľkorysej garáži o výmere 22 m2 s množstvom úložného priestoru. Pred garážou je možné parkovať ďalšie 2 autá. Dom bol skolaudovaný v roku 2011 s použitím stavebného materiálu Ytong a následným zateplením so sedlovou strechou značky Bramac. Strešné okná sú značky Velux s plnotieniacimi roletami. V dome je kombinácia podlahové kúrenie a radiátorov v izbách. Dom je zabezpečený alarmom. Celú dispozíciu domu môžete vidieť na 3D video prezentácii, ktorú spustíte prostredníctvom otvorenia tohto linku: https://my.matterport.com/show/?m=DQqP1kP1XoP (link je potrebné skopírovať a vložiť do prehliadača) Dispozičné riešenie tejto nehnuteľnosti je nanajvýš vyhovujúce. Prízemie - má podlahovú plochu 70,5m2 s praktickým riešením a vkusným zariadením. Vo vstupnej chodbe je vstavaný nábytok na mieru. Z chodby prichádzate do prvej kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Majitelia naozaj využili priestor domu a pod schodiskom sa nachádza praktická špajza. Na spodnom podlaží je k dispozícii izba pre hostí. K neodmysliteľnej súčasti domu patrí krb, situovaný v obývacej izbe, spríjemňujúci atmosféru dlhých zimných večerov. Dominantou spodného podlažia je tiež veľkorysá kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá očarí každú gazdinku. :) Z obývačky je vstup na vydláždenú terasu, pripravenú pre záhradné posedenie počas prichádzajúcich teplých letných dní. Spodná časť domu má podlahové kúrenie. Izby vykurujú radiátory. Vrchné podlažie má podlahovú plochu 87,50 m2 a disponuje veľkou spálňou s množstvom úložného priestoru, 3 ďalšími izbami a veľkou kúpeľňou s vaňou a wc. Izby vykurujú radiátory. V dome je plynový kotol zn. Vaillant. Dom má viac ako optimálne mesačné náklady 165€ vrátane TV a internetu (2 osoby). V interiéri tejto nehnuteľnosti je citeľné okrem štandardného zariadenia a vybavenia hlavne priestrannosť a čistota. Dom vyžaruje obrovskú energiu, ktorú jej súčasní majitelia vložili do základov už v čase stavby. Nádherná záhrada má bezúdržbový závlahový systém, záhony sú napojené na kvapkovú závlahu a k dispozícii sú 3 stojky na načerpanie vody, príp. napojenie hadice. Záhradné náradie je možné uložiť v praktickom záhradnom domčeku o výmere 6x2,5m. Dom má aj vlastnú studňu. Dom nie je napojený na kanalizáciu, ale má vlastnú čističkou s trativodom (úplne nový trativod), nakoľko v tejto časti obci ešte nebola kanalizácia zavedená. Lokalita, v ktorej je dom situovaný, je pokojná, s výbornými susedmi. Ide o prostredie domova, v ktorom skutočne vypnete a načerpáte energiu po náročnom dni v práci. Dom sa nachádza takmer na konci obce Tomášov s rýchlym napojením na Senec, Pezinok, Bernolákovo. Obec Tomášov je preslávená Kaštieľom Tomášov, kde nájdete okrem výbornej kuchyne, vonkajšieho bazénu, aj nádhernú záhradu, či už na prechádzku alebo aj na zorganizovanie príležitostných osláv. Taktiež tu nájdete novovybudované detské ihrisko, rýchle občerstvenie, zmrzlinu, niekoľko potravín, ale aj lokálnych predajcov ovocia a zeleniny z vlastných záhrad. Cena nehnuteľnosti je 319.990,- EUR vrátane odmeny RK za sprostredkovanie predaja, zabezpečenia právneho servisu prípadne zabezpečenia pomoci s financovaním nehnuteľnosti. Budem sa tešiť, keď Vás touto nehnuteľnosťou prevediem a zažijete jej atmosféru na vlastnej koži.

319 990 €
2 025,25 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na prenájom 2-izbový BYT (78m2) Šamorín

Na prenájom 2-izbový BYT (78m2) Šamorín

Lokalita: Čilistovská, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestranný *** LUXUSNÝ *** 2 izbový byt ( 78 m2) s dvoma vlastnými parkovacími miestami v uzavretom areáli, priamo pri obytnom dome. Byt je určený pre klientelu, ktorá vie oceniť a kvalitné, pohodlné bývanie, ktoré si možno vychutnať aj na priestrannej TERASE ( 19m2),či balkóne ,ktoré k bytu prislúchajú. V obytnom dome sa nachádza výťah. Byt sa nachádza na 4/4 poschodí, tehlového bytového domu v kľudnej časti mesta Šamorín , len 5 min.od centra mesta, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť , škôlka, škola, zdravotné zariadenie, lekárne, nákupného obchody a pekný park pre prijemne posedenie s deťmi. V blízkosti sa nachádza X-BIONIC sphere miesto pre šport a oddych. Multifunkčný komplex ponúka pre milovníkov športu a rodiny túžiacich po oddychu množstvo využitia , wellnes a relaxačné centrum, plávanie spojene akvaparkom, kino Tuli Cinema, reštaurácie. Byt a jeho orientácia : 2x izba aj kuchyňa s jedálenskou časťou je orientovaná na juho/východ, čo zabezpečuje krásne presvetlenie bytu . Po vstupe cez bezpečtnostné dvere sa dostaneme do priestrannej predsiene , kde sa nachádza vstup do samostatnej miestnosti, kde môže byť šatník ,komora alebo technická miestnosť. Veľká samostatná spálňa s východom na balkón. Kuchyňa s východom na TERASU - LUXUSNÁ kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, indukčná varná platňa, zabudovaná mikrovlnka, kameninový drez ). Priestranná obývacia izba s východom na TERASU, kúpeľňa spojená s toaletou. Ako BONUS klimatizácia. Byt sa prenajíma nezariadený 550Eur/mesačné nájomné aj s energiami, po dohode sa môže prenajímať aj kompletne zariadený 690Eur/mesačné nájomné aj s energiami. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 550Eur/ nájomné, 550 Eur kaucia a 550 eur odmena pre RK RE/MAX. *** Byt voľný ihneď ***

550 €/mes.
7,05 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 26