Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RE/MAX Slovakia

Predajca

Názov predajcu:
RE/MAX Slovakia
Kontakt:
Tel: 024... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.re-max.sk/
Adresa:
Cesta na Senec 2/A
Bratislava II - Ružinov
82104
Nájdených 363 novostavieb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19
Na predaj: 3 izbový byt, novostavba, horný byt, Dunajská Streda

Na predaj: 3 izbový byt, novostavba, horný byt, Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 97 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový horný byt s parkoviskom v Dunajskej Strede. Popis: - Celková plocha v rozlohe 97,16m² - Vlastný balkón v rozlohe 12,17m² - Vlastné parkovisko na dva motorové vozidlo - Vlastné schodište - LCD videovrátnik - Zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba - Elektrické podlahové kúrenie - Predpríprava alarm - Kompletné vybavenie kúpeľne Geberit - Predpríprava kuchyne ( prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák ) - Parketovaná podlaha - Interiérové dvere, hladké plné – fólia - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - Sadrokartón a strojová omietka stropov a stien - Maľovanie na bielo

84 400 €
870,10 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ RODINNÝ DOM NITRA, PONIKLECOVÁ ULICA

NA PREDAJ RODINNÝ DOM NITRA, PONIKLECOVÁ ULICA

Lokalita: Poniklecová, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Nitre na Zobore. -RODINNÝ DOM- Obytná plocha: 127 m2 Zastavaná plocha: 80 m2 Počet izieb: 4 Prízemie: obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatné WC a technická miestnosť Poschodie: tri izby, kúpeľňa, samostatné WC Vybavenie: podlahy, dvere, svietidlá, vypínače, elektrické zásuvky, kotol Okná: plastové Kúrenie: plynové - radiátormi Strecha: pálená škridla, sedlová Obvodové múry: YTONG + zateplenie -POZEMOK- Výmera: 215 m2 Tvar: štvorec, rovinatý -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: 220V, 380V Voda: áno - mestská Plyn: áno Kanalizácia: áno

158 000 €
1 244,09 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ MODERNÝ RODINNÝ DOM, NITRA - ZOBOR, HORNOHORSKÁ ULICA

NA PREDAJ MODERNÝ RODINNÝ DOM, NITRA - ZOBOR, HORNOHORSKÁ ULICA

Lokalita: Hornohorská, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 147 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbovú modernú vilu v Nitre na Hornohorskej ulici. V prípade záujmu je možné do začatia výstavby kúpiť samotný pozemok. Začiatok výstavby: jeseň 2019 -RODINNÝ DOM- Úžitková plocha: 147 m2 Počet izieb: 3 Stav: podľa želania klienta holodom, alebo štandard 1NP: obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou, 2 x izba, 2 x kúpeľňa, šatník, terasa 2NP: garáž, krytý vstup so schodiskom, terasa -POZEMOK- Výmera: 776 m2 + podiel na ceste 82,5 m2 Tvar: obdĺžnik (svahovitý) 30m x 26m Prístup: asfaltová súkromná cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: áno Plyn: áno Kanalizácia: áno -LOKALITA- Rodinný dom sa bude nachádzať v súkromnej uličke v strednej časti Zobora. Pozemok je veľmi dobre orientovaný, slnečný a je z neho výhľad na panorámu mesta ako aj vrch Zobor. Občianska vybavenosť v blízkosti, MHD – 350 m, potraviny 1 000 m, škola, škôlka a reštaurácia – 1 500 m.

327 000 €
2 224,49 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ 4- IZBOVÝ RODINNÝ DOM - HOLODOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

NA PREDAJ 4- IZBOVÝ RODINNÝ DOM - HOLODOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

Lokalita: Malý Lapáš (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Malý Lapáš.Rodinný dom sa predáva v štádiu holodomu. Je postavený v novovybudovanej ulici, kde sa dokončujú posledné stavby a nových majiteľov nebude obťažovať stavebný ruch. VIDEOOBHLIADKA: https://player.vimeo.com/video/133963328 -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 149 m2 Úžitková plocha: 120 m2 Počet izieb: 4 Stav: novostavba – holodom (stierky, sadrokartóny, betónové podlahy) Dispozícia: vstupná chodba, technická miestnosť, kúpeľňa s wc, 3 x izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou, špajza, samostatné wc Obvodové múry: tehla + zateplenie Okná: plastové Kúrenie: podlahové elektrickým kotlom Kolaudácia: 2019 -POZEMOK- Výmera: 639 m2 Tvar: obdĺžnik 28m x 23m Prístup: obecná cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: obecná Plyn: nie Odpad: žumpa, kanalizácia v riešení (predpríprava v ceste) Optický internet: áno -LOKALITA- Rodinný dom sa nachádza v obci Malý Lapáš vzdialenej 6 km od krajského mesta Nitra a 4 km od zjazdu rýchlostnej cesty R1 . Novovybudovaná ulica je vydláždená zámkovou dlažbou a bude osvetlená verejným osvetlením. Z domu sú krásne výhľady na okolie a pohorie Tribeč. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

175 000 €
1 458,33 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - HOLODOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - HOLODOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

Lokalita: Malý Lapáš (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Malý Lapáš. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodomu. Je postavený v novovybudovanej ulici, kde sa dokončujú posledné stavby a nových majiteľov nebude obťažovať stavebný ruch. -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 117 m2 Úžitková plocha: 92 m2 Počet izieb: 4 Stav: novostavba – holodom (stierky, sadrokartóny, betónové podlahy) Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa s wc, 3 x izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou, špajza, samostatné wc Obvodové múry: tehla + zateplenie strecha: sedlová, pálená škridla Okná: plastové Kúrenie: podlahové elektrickým kotlom Kolaudácia: 2019 -POZEMOK- Výmera: 576 m2 Tvar: obdĺžnik 27m x 21m Prístup: obecná cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: obecná Plyn: nie Odpad: žumpa, kanalizácia v riešení (predpríprava v ceste) Optický internet: áno -LOKALITA- Rodinný dom sa nachádza v obci Malý Lapáš vzdialenej 6 km od krajského mesta Nitra a 4 km od zjazdu rýchlostnej cesty R1 . Novovybudovaná ulica je vydláždená zámkovou dlažbou a bude osvetlená verejným osvetlením. Z domu sú krásne výhľady na okolie a pohorie Tribeč. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

165 000 €
1 793,48 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ 3-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, NITRA - LUŹIANKY, GOLFOVÉ IHRISKO RED OAK

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, NITRA - LUŹIANKY, GOLFOVÉ IHRISKO RED OAK

Lokalita: Korytovská, Lužianky (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 78 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v novej štvrti na golfovom ihrisku RED OAK, Lužianky. Veľkou výhodou je už vybudovaná asfaltová prístupová cesta, chodníky, verejné osvetlenie a všetky inžinierske siete. Stavba bude realizovaná ako energeticky úsporný drevodom najvyššej kvality od spoločnosti DrevoDom Zvolen s.r.o. Začiatok výstavby: júl/august 2019 -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 98 m2 Úžitková plocha: 78 m2 Počet izieb: 3 Stav: holodom Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2 x izba, kúpeľňa s wc, technická miestnosť, špajza Vykurovanie: podlahové + plynový kotol Okná: plastové – izolačné trojsklo Rodinný dom bude riešený ako dvojdom rozdelený dvoma samostatnými odhlučnenými priečkami. -POZEMOK- Výmera: 311 m2 Tvar: obdĺžnik (rovinatý) Prístup: asfaltová cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: áno Plyn: áno Kanalizácia: áno -LOKALITA- Nová štvrť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti krajského mesta Nitra a len 3 km od výjazdu na rýchlostnú cestu R1. Priamo pri novej obytnej zóne je reštaurácia, kaviareň, jazdecký areál a je plánovaná výstavba obchodného reťazca, škôlky a ďalších prevádzok. V obci Lužianky je kompletná občianska vybavenosť vrátane MHD.

135 000 €
1 730,77 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ 3-IZBOVÝ MUROVANÝ RODINNÝ DOM, NITRA - LUŹIANKY, GOLFOVÉ IHRISKO RED OAK

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ MUROVANÝ RODINNÝ DOM, NITRA - LUŹIANKY, GOLFOVÉ IHRISKO RED OAK

Lokalita: Korytovská, Lužianky (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 78 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, v novej štvrti na golfovom ihrisku RED OAK, Lužianky. Veľkou výhodou je už vybudovaná asfaltová prístupová cesta, chodníky, verejné osvetlenie a všetky inžinierske siete. Začiatok výstavby: júl/august 2019 -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 98 m2 Úžitková plocha: 78 m2 Obvodové múry: tehla + zateplenie Počet izieb: 3 Stav: holodom Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2 x izba, kúpeľňa s wc, technická miestnosť, špajza Vykurovanie: podlahové + plynový kotol Okná: plastové – izolačné trojsklo Rodinný dom bude riešený ako dvojdom rozdelený dvoma samostatnými odhlučnenými priečkami. -POZEMOK- Výmera: 311 m2 Tvar: obdĺžnik (rovinatý) Prístup: asfaltová cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: áno Plyn: áno Kanalizácia: áno -LOKALITA- Nová štvrť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti krajského mesta Nitra a len 3 km od výjazdu na rýchlostnú cestu R1. Priamo pri novej štvrti je reštaurácia, kaviareň, jazdecký areál a je plánovaná výstavba obchodného reťazca, škôlky a ďalších prevádzok. V obci Lužianky je kompletná občianska dostupnosť vrátane MHD.

145 000 €
1 858,97 €/m²

RE/MAX Slovakia
Rodinný dom  s garážou, Topásova ulica, Košice-Západ

Rodinný dom s garážou, Topásova ulica, Košice-Západ

Lokalita: Topasová, Košice II - Západ (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 4 - izbový rodinný dom s garážou, vo VIP lokalite na Topásovej ulici, v mestskej časti Košice - Západ. Úžitková plocha domu 200m2, rozloha pozemku 345m2. DISPOZÍCIA DOMU prízemie: garáž s automatickou bránou, zádverie, technická miestnosť, toaleta, obývacia izba s funkčným krbom, kuchyňa s jedálňou 1. poschodie: 3 samostatné spálne, veľká kúpeľňa s toaletou VYBAVENIE DOMU Dom sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi. Dom je klimatizovaný, na prízemí je podlahové kúrenie, kuchynská linka je plne vybavená, vrátane umývačky riadu, chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, k dispozícii je práčka aj sušička. CENA: nájom 1000,-€/mesiac + 250,-€/mesiac energie. Dom je voľný od septembra 2019.

1 000 €/mes.
5 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Predaj 4i rodinný dom, novostavba, pozemok 370 m2, Tureň, Senec

Predaj 4i rodinný dom, novostavba, pozemok 370 m2, Tureň, Senec

Lokalita: Tureň (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4i nízkoenergetický samostatne stojaci, prakticky riešený rodinný dom v novovybudovanej lokalite v obci Tureň, časť Zonc, v blízkej vzdialenosti od mesta Senec (cca 3km). Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 370m2, úžitková plocha 100m2, zastavaná plocha 142,4m2, terasa 18m2. Dispozícia: vstupná chodba, tri samostatné izby, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC, samostatné WC s umývadlom, priestranná obývacia izba s predprípravou na krb spojená s kuchyňou a výstupom na terasu, technická miestnosť. Výstup na terasu je aj zo spálne. Technické parametre: - železobetónová základová doska (izolácia proti vlhkosti, zateplenie) - postavený z tehly Porotherm, vonkajšie zateplenie spolu s fasádou 15cm - strecha domu je plochá s oceľo-betónovou stropnou doskou so zateplením a hydroizoláciou a štrkovým násypom, - plastové okná antracitovej farby – trojsklo, - vnútorné vápenno- cementové omietky - biela farba, potery, el. rozvody, - teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom so zásobníkom na TUV, - predpríprava na krb, -vybetónovaná terasa, zámková dlažba okolo domu, oplotenie z dvoch strán, - súčasťou rodinného domu je kryté parkovacie státie, vydláždené zámkovou dlažbou Dom je pripojený na inžinierske siete – plyn, voda, elektrina, odpad riešený žumpou. Termín dokončenia do stavu holodom – jeseň 2019, možnosť dokončenia aj do stavu štandard. Dom sa odovzdáva skolaudovaný, energetický certifikát A1. Dom sa nachádza v zastavanom území obce v príjemnom prostredí v blízkosti rieky Čierna voda, Obec má dobrú občiansku vybavenosť: obchod, MŠ, ZŠ, reštaurácia, autobusové spojenie s dobrou dostupnosťou do mesta Senec, na Slnečné jazerá a tiež diaľnicu D1. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

140 000 €
1 400 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ 4 izb. rod. domu, novostavba, pozemok 561 m2, Bernolákovo, čiastočne zariadený

PREDAJ 4 izb. rod. domu, novostavba, pozemok 561 m2, Bernolákovo, čiastočne zariadený

Lokalita: Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 4 izb. rodinný dom typu bungalov v Bernolákove na Osikovej ulici. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 561m2, úžitková plocha domu je 125m2, zastavaná plocha 155m2, terasa 20 m2. Dom bol skolaudovaný v r. 2016, je tehlový, zateplený, strecha škridla- mediterran. Dispozícia: vstupná chodba, priestranná obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou, s výstupom na terasu, 3 samostatné izby (spálňa s vlastným šatníkom), kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou, samostatná toaleta,(všetko zn. Villeroy&Boch), technická miestnosť s plynovým kotlom Buderus a zásobníkom vody. Z izby je pomocou stropných sklápacích schodov prístup na povalu, kde je dostatočný úložný priestor. V kuchynskej linke sú vstavané spotrebiče zn. Electrolux: teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, indukčná varná doska. Orientácia domu V/J/Z. Vybavenie domu: podlahové kúrenie, plastové okná – trojsklo (v dvoch izbách sú zrkadlové fólie), v spálni vonkajšie žalúzie, na všetkých oknách je predpíprava na vonkajšie žalúzie, predpríprava na klimatizáciu, podlahy kombinácia keramická dlažba a laminát, bezpečnostné dvere, videovrátnik, kamerový systém, protipožiarny systém, alarm. Všetky materiály použité v dome sú vyššej kvality. V dome je inteligentná elektroinštalácia –kúrenie, osvetlenie a vonkajšie žalúzie sú ovládateľné aj cez smartfón. Krb má mramorový obklad a krbová vložka je kobok chopok 11KW. Rodinný dom je napojený na všetky IS (elektrina, plyn, voda, kanalizácia), na hranici pozemku je optická prípojka. Dažďová voda je odvádzaná 4 trativodmi. Oplotený a upravený dvor poskytuje parkovanie pre 4 autá. Dom má na pozemku vlastnú studňu a priestranný murovaný záhradný domček o veľkosti 15m2, je celý podpivničený. Mesačné náklady na bývanie: 100EUR/2 osoby. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Obec Bernolákovo má kompletnú občiansku vybavenosť: zdravotné stredisko, školy, škôlky doprava (autobus, železnica), pošta, knižnica, kaštieľ, nákupné možnosti (Billa, Lidl, Metro, Jednota), reštaurácie ale aj možnosť rekreácie a športového vyžitia- golfový rezort, cyklistické trasy, tenis. Príjemná a veľmi kľudná lokalita pre rodinný život je vzdialená len 15 km od Bratislavy, 7 km od Senca a 12 km od Pezinka. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

255 000 €
2 040 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 4i rodinný dom, novostavba, pozemok 373 m2, Tureň, Senec

Predaj 4i rodinný dom, novostavba, pozemok 373 m2, Tureň, Senec

Lokalita: Tureň (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4i nízkoenergetický samostatne stojaci, prakticky riešený rodinný dom v novovybudovanej lokalite v obci Tureň, časť Zonc, v blízkej vzdialenosti od mesta Senec (cca 3km). Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 373m2, úžitková plocha 100m2, zastavaná plocha 142,4m2, terasa 18m2. Dispozícia: vstupná chodba, tri samostatné izby, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC, samostatné WC s umývadlom, priestranná obývacia izba s predprípravou na krb spojená s kuchyňou a výstupom na terasu, technická miestnosť. Výstup na terasu je aj zo spálne. Technické parametre: - železobetónová základová doska (izolácia proti vlhkosti, zateplenie) - postavený z tehly Porotherm, vonkajšie zateplenie spolu s fasádou 15cm - strecha domu je plochá s oceľo-betónovou stropnou doskou so zateplením a hydroizoláciou a štrkovým násypom, - plastové okná antracitovej farby – trojsklo, - vnútorné vápenno- cementové omietky - biela farba, potery, el. rozvody, - teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom so zásobníkom na TUV, - predpríprava na krb, -vybetónovaná terasa, zámková dlažba okolo domu, oplotenie z dvoch strán, - súčasťou rodinného domu je kryté parkovacie státie, vydláždené zámkovou dlažbou Dom je pripojený na inžinierske siete – plyn, voda, elektrina, odpad riešený žumpou. Termín dokončenia do stavu holodom – jeseň 2019, možnosť dokončenia aj do stavu štandard. Dom sa odovzdáva skolaudovaný, energetický certifikát A1. Dom sa nachádza v zastavanom území obce v príjemnom prostredí v blízkosti rieky Čierna voda, Obec má dobrú občiansku vybavenosť: obchod, MŠ, ZŠ, reštaurácia, autobusové spojenie s dobrou dostupnosťou do mesta Senec, na Slnečné jazerá a tiež diaľnicu D1. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

140 000 €
1 400 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj moderný 3 izbový rodinný dom  v obci Trnávka

Na predaj moderný 3 izbový rodinný dom v obci Trnávka

Lokalita: Trnávka, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 77 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj moderný 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite v obci Trnávka, okres Dunajská streda, vzdialená 9 km od Šamorína, 35 km od Bratislavy a 19 km od Dunajskej Stredy. Dom bol skolaudovaný v roku 2016. Zastavaná plocha domu: 47 m2 Úžitková plocha : 77 m2 Terasa : 16m2 so spevneným základom Balkón : 6m2 Plocha parcely: 615m2 Rodinný dom je postavený z tvárnic Ytong 40cm, zateplené 10 cm polystyrénom , fasádna farba v cene farba biela. Strecha plochá jednoplášťová s tepelnou izoláciou – krytina hydroizolačné PVC. Okná - plastové 4 komorové s izolačným dvojsklom, vnútornými plastovými žalúziami, sieťky. Vchodové dvere plné plastové. Vnútorné dvere dyhované vyrobené na mieru. Podlaha – v izbách laminátové parkety a veľkoplošná keramická dlažba. Steny keramický obklad v kúpeľni, WC, v kuchyni medzi linkou sklo. V obývacej izbe kamenný obklad vo výške 5m. Kúrenie – elektrické podlahové s možnosťou regulácie v každej miestnosti. Zdrojom teplej úžitkovej vody je elektrický 80L bojler ARISTON. Dispozícia domu: Prízemie - zádverie, predsieň, - chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou a so schodiskom, detská izba, kúpeľňa, samostatné WC, podschodiskový priestor – špajza. Poschodie – galéria so vstavanou skriňou, izba – spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Vybavenie kuchyne : linka s vysokým leskom, keramická varná doska osadená na ostrovčeku,zabudovaná elektrická a mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička, mraznička, kameninovú drez. Spotrebiče značky BECO. Vybavenie kupelne: sprchový kút so sklenými dvierkami, umývadlo so skrinkou. Samostatné WC so zabudovanou nádržou v stene s umývadlom. Vybavenie domu: podhľad – sadrokartón bodovým osvetlením v celom dome. Videovrátnik - značky Legrand K domu patrí priestranná zatrávnená záhrada s tujami, chodník zámkova dlažba po celej dĺžke, studňa možnosťou použitia na zavlažovanie. Parkovanie dve parkovacie miesta na pozemku tesne za branou a dve miesta pred branou. IS : verejný vodovod, kanalizácia, elektrika Mesačné prevádzkové náklady: elektrika – kúrenie 126EUR / úžitková voda 30EUR / TV + internet T-COM 20EUR Cena domu 134.990 EUR vrátane právneho a realitného servisu RE/MAX RODINNÝ DOM SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÝ. V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.

134 990 €
1 753,12 €/m²

RE/MAX Slovakia
PRENÁJOM 4 izb. rodinného domu, Blatné, novostavba

PRENÁJOM 4 izb. rodinného domu, Blatné, novostavba

Lokalita: Blatné (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 133 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 4 izb. rodinný dom v Blatnom. Obec Blatné je vzdialená iba 5 km od Senca a má výborné napojenie na D1 smerom do Trnavy aj Bratislavy. DISPOZÍCIA: vstupná chodba, obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou, technická miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa (sprcha, vaňa, WC), 2 samostatné izby, izba = šatník. Podkrovie domu slúži ako odkladací priestor. Pozemok okolo rodinného domu je upravený, súčasťou je jazierko, drevená terasa, v záhrade sú vysadené ovocné stromy a okrasné dreviny. Súčasťou pozemku je aj úžitková záhrada. K domu patrí prístrešok pre dve autá spolu s technickou miestnosťou, ktorá poskytuje dostatočný odkladací priestor. Dom sa prenajíma čiastočne zariadený. Veľkosť rodinného domu: 133 m2 Veľkosť pozemku: 587 m2 LOKALITA: Blatné sa nachádza MŠ, ZŠ, kostol, potraviny, reštaurácia, cukráreň. Ponúka možnosti na šport a rekreáciu (napr.chov koní + jazdiareň, cyklistika). NÁJOMNÉ: dom: 850,- eur/mes. energie: 150,- eur/mes./4 os. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať makléra ponuky.

850 €/mes.
6,39 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Rodinný dom II. - DOKONČENÝ KVALITNÝ DOM NA SLNEČNOM POZEMKU 2x kúpeľňa,krb,2x parking - 15km od BA

Rodinný dom II. - DOKONČENÝ KVALITNÝ DOM NA SLNEČNOM POZEMKU 2x kúpeľňa,krb,2x parking - 15km od BA

Lokalita: Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 134 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj vysokokvalitnú novostavbu - Rodinný dom II. je súčasťou dvojdomu ktorý je dokončený v stave HOLODOM. Možnosť dokončiť do štandardu ! Nachádza sa v obľúbenej obci Miloslavov - Alžbetin Dvor ktorá má vynikajúcu dopravnú dostupnosť do Bratislavy aj vďaka vlakovému spojeniu. Stavba je pripravená na dokončenie podľa predstáv budúceho majiteľa a je v stave, ktorý Vám umožnuje bývať už o pár týždňov. Nechce sa Vám čítať ? Pozrite si VIDEOPREZENTÁCIU ! https://www.youtube.com/watch?v=vApmEnKKSfw POPIS DOMU : Tento rodinný dom ponúka všetko, čo od bývania v rodinnom dome očakávate - dostatočne veľkú záhradu, vysokú úroveň súkromia, kvalitu bez kompromisov a vynikajúce funkčné riešenia. Nadštandardom sú aj dve priestranné kúpeľne v ktorých je predpríprava pre sprchový kút prípadne veľkú vaňu. Stena, ktorú rodinný dom zdieľa so susedom je postavená zo špeciálnej akustickej tehly s použitím dodatočnej izolácie, výhodou dvojdomu je vyššia energetická úspornosť a lepšia využiteľnosť záhrady. Priestor celého interiéru je svetlý a vďaka širokému schodisku a veľkoformátovým oknám pôsobí vzdušne. Nadštandardom je bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, kvalitný kotol zn. Wolf, predpríprava na krb alebo zastrešená terasa. MATERIÁLY A TECHNICKÉ INFORMÁCIE: K dispozícii sú dve parkovacie státia so zámkovou dlažbou ktorá je uložená na vybetónovanom podklade - bezproblémov zvládne aj dlhodobú záťaž väčších vozidiel. Veľkou výhodou je široký odstup od susedného pozemku, vďaka čomu je motorovým vozidlom prístupná aj zadná časť pozemku. Kúrenie je podlahové, plynová prípojka je aj v kuchyni. Elegantné riešenie strechy v španielskom štýle, strešnú krytinu tvorí pálená škridla. Obvodové múry sú POROTERM Profi so 150mm zateplením. POPIS LOKALITA : Váš nový domov sa nachádza v už dokončenej zástavbe rodinných domov a tak nebudete najbližšie roky rušený stavebným hlukom, naviac sa nachádza v tichej uličke preto je vhodný pre každého kto preferuje pokojné miesto na život. Dopravnú dostupnosť výrazne zlepšuje vlaková stanica Miloslavov, ktorá je od rodinného domu vzdialená iba 1.4km (18 min pešo). Miloslavov - časť Alžbetin dvor má vynikajúcu polohu aj v rámci napojenia na budúci obchvat R7D4 ktorého napojenie bude od rodinného domu vzdialené iba 6.5km (10 min autom), v budúcnosti bude teda cesta do Bratislavy mnohonásobne rýchlejšia a pohodlnejšia. Pešo : Vlaková stanica - Miloslavov - 1.4km (18 min pešo) Potraviny - 0.7km (9 min pešo) Zmrzlináreň - 0.8km (10 min pešo) Reštaurácia - 0.8km (10 min pešo) Autom : Billa - 7km (10 min autom) Jazerá Košariská - 6km (10 min autom) Bratislava - okraj - 10km (15 min autom) Bratislava - centrum - 19km (25 min autom) Napojenie na budúci R7D4 - Interchange Dunajská Lužná - 6.5km (10 min autom) Všetky vzdialenosti sú udávané z údajov Google maps na základe reálnych miest a adresy nehnuteľnosti. DISPOZÍCIA : Na prízemí sa nachádza DENNÁ ČASŤ - 93.64m2 pozostávajúca z prednej terasy (možnosť vytvoriť zimnú záhradu), vstupnej chodby, izby, priestrannej kúpeľne s denným svetlom, obytný priestor s kuchyňou o rozlohe 45.5m2, zastrešenej terasy a technickej miestnosti. Na poschodí sa nachádza NOČNÁ ČASŤ - 40.24m2 pozostávajúca z dvoch samostatných izieb a kúpeľne (možnosť vane alebo sprchového kútu). Izby ponúkajú príjemné výhľady bez pohľadov "do susedových okien". Dispozícia je bližšie špecifikovaná v priložených pôdorysoch. Celková plocha pozemku : 380 m2 Zastavaná plocha : 110.5 m2 Čistá úžitková plocha rodinného domu : 118.38m2 Plocha terás : 15.5m2 Celková plocha rodinného domu vr. terás : 133.88m2 CENA ZA RODINNÝ DOM II. : 149 900 € Cena štandardu : 15 000 € K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX Diamond s garanciou kvality ISO 17024. Nehnuteľnosť je kúpou voľná a je možné ju financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru ktorý vieme zabezpečiť za Vás. Doporučujem vidieť © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX Diamond.

149 900 €
1 118,66 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 2 izb. kompletne zariadeného bytu, novostavba, Svätoplukova ul.

Predaj 2 izb. kompletne zariadeného bytu, novostavba, Svätoplukova ul.

Lokalita: Svätoplukova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izb. byt na Svätoplukovej ul. v Senci. Byt má rozlohu 48 m2 + balkón 4 m2 a nachádza sa na 4/4 posch. bez výťahu. Ide o nadstavbu na pôvodnom bytovom dome. Dispozícia: vstupná chodba s priamym prechodom do otvoreného priestoru obývacej izby spojenej s jedálenskou časťou, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa spojená s WC, kde je umiestnený aj kotol. Mesačné náklady: 115 EUR/mesiac vrátane elektriny. Byt sa nachádza v centre mesta s blízkou dostupnosťou MŠ, ZŠ, Billa, autobusová stanica a pred domom je pekné detské ihrisko. Byt je vhodný aj na investíciu a následný prenájom. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

95 000 €
1 826,92 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 4 izb. rodinného domu vo Veľkom Bieli pri jazere, novostavba 137 m2

Predaj 4 izb. rodinného domu vo Veľkom Bieli pri jazere, novostavba 137 m2

Lokalita: Športová, Veľký Biel (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu moderne riešeného a priestranného 4 izb. poschodového rodinného domu pri jazere vo Veľkom Bieli len 15 km od Bratislavy a 2 km od Senca. Parcela: 498 m2 Zastavaná plocha: 115 m2 Úžitková plocha: 137 m2 + terasy 28 m2, 11 m2 a balkón 6 m2 Predpokladaný termín dokončenia: 9/2019. Dispozícia Prízemie: predsieň, chodba, samostatné WC, spálňa(14,18 m2) + šatník a kúpeľňa s WC, technická miestnosť, špajza, kuchyňa spojená s jedálenskou časťou(24,74 m2) a obývacou izbou(24,16 m2), odkiaľ je aj vstup na terasu. Praktický vstup na terasu je aj z kuchyne, aby ste nemuseli chodiť na terasu cez obývaciu izbu. Poschodie: izba(16,89 m2) s balkónom, samostatné WC, chodba, kúpeľňa, izba(16,96 m2) s terasou. Použité materiály: YTONG 30 cm, zateplenie 15 cm, obloženie časti fasády okrasným kameňom, okná Gealan 9000 6-komorové s trojsklom, strecha Blachotrapez antracit, podlahové kúrenie elektrické - el. odporovými káblami, príprava na alarm, krb, klimatizáciu v každej izbe a tiež pripojenie na internet. Pozemok bude oplotený z oboch strán s prípravou na el. bránu pred domom + 2 parkovacie státia. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom. Inžinierske siete: elektrina, vodovod, žumpa + príprava na kanalizáciu. Veľký Biel je obec s výbornou občianskou vybavenosťou: MŠ, ZŠ, detský aj všeobecný lekár pre dospelých, lekáreň, pošta, potraviny, reštaurácia, do 10 min. pešo od domu je vlaková stanica, do 5 min. autobusová zastávka. K jazeru s krásne čistou vodou sa dostanete pár krokmi od brány domu. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

238 000 €
1 737,23 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 4 izb. rodinného domu vo Veľkom Bieli s možnosťou podnikania, novostavba

Predaj 4 izb. rodinného domu vo Veľkom Bieli s možnosťou podnikania, novostavba

Lokalita: Bratislavská, Veľký Biel (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 158 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu moderne riešeného a priestranného 4 izb. poschodového rodinného domu vo Veľkom Bieli len 15 km od Bratislavy a 2 km od Senca. Súčasťou domu je nebytový priestor na podnikanie alebo na prenájom(39 m2) na prízemí so samostatným vstupom od cesty. Parcela: 574 m2 Zastavaná plocha: 140 m2 Úžitková plocha: 158 m2 + terasy 27,60 m2, 9,70 m2 a 9,70 m2 Predpokladaný termín dokončenia: 10/2019 Dispozícia Prízemie: predsieň, chodba, samostatné WC, technická miestnosť, vľavo špajza, kuchyňa spojená s jedálenskou časťou(16,32 m2) a obývacou izbou(25,44 m2), odkiaľ je aj vstup na terasu. Vpravo je vstup do skladu/kancelárie k nebytovému priestoru, samostatné WC, kuchynka a samotný nebytový priestor(39 m2) so vstupom od cesty. Poschodie: izba(17,50 m2) s terasou, samostatné WC, chodba, kúpeľňa, izba(15,89 m2) s terasou. Použité materiály: YTONG 30 cm, zateplenie 15 cm, obloženie časti fasády okrasným kameňom, okná Gealan 9000 6-komorové s trojsklom, strecha Blachotrapez antracit, podlahové kúrenie elektrické - el. odporovými káblami, príprava na alarm, krb, klimatizáciu v každej izbe a tiež pripojenie na internet. Pozemok bude oplotený z oboch strán s prípravou na el. bránu pred domom + 2 parkovacie státia. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom. Inžinierske siete: elektrina, vodovod, žumpa + príprava na kanalizáciu. Veľký Biel je obec s výbornou občianskou vybavenosťou: MŠ, ZŠ, detský aj všeobecný lekár pre dospelých, lekáreň, pošta, potraviny, do 10 min. pešo od domu je vlaková stanica, do 5 min. autobusová zastávka. K jazeru s krásne čistou vodou sa dostanete chodníkom, ktorý je súčasťou parcely pozdĺž susedného pozemku. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

259 000 €
1 639,24 €/m²

RE/MAX Slovakia
Prenájom 2 izbový byt Nitra Potravinárska

Prenájom 2 izbový byt Nitra Potravinárska

Lokalita: Potravinárska, Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom novostavbu 2 izbového bytu na ulici Potravinárska, Nitra – Čermáň. Byt o výmere 49 m2 sa nachádza na 3 poschodí 5 poschodového bytového domu s výťahom. Byt bol kolaudovaný v decembri 2015. Dispozícia: vstupná chodba, na ktorej sa nachádza veľká zrkadlová skriňa, obývačka prepojená s kuchyňou s výstupom na veľký priestranný balkón (6 m2), samostatná spálňa, kúpeľňa spojená s toaletou. Tento nadštandardný byt sa prenajíma kompletne zariadený pekným, moderným a kvalitným nábytkom v príjemných farbách. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi a všetkým potrebným kuchynským riadom. Rovnako je k dispozícií práčka, žehlička, či vysávač. Okno v kúpeľni zabezpečuje nielen dostatok denného svetla, ale aj dôležité vetranie kúpeľne. Komfort bývania zvyšuje i vlastné vyhradené parkovacie miesto pre tento byt a pivnica. Príďte a nadýchnite sa hrejivej atmosféry bývania v novom byte s výbornou dostupnosťou do centra mesta (3 minúty)i na rýchlostnú cestu R1 (2 minúty). Lokalita ponúka všetku občiansku vybavenosť v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Cena prenájmu je: 430,- Eur + 70,- Eur energie. V cene prenájmu, je TV a INTERNET. Byt je ideálny pre jednu až dve pracujúce osoby. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

430 €/mes.
8,78 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Na prenájom 3-izbový mezonet, Topoľčany

Na prenájom 3-izbový mezonet, Topoľčany

Lokalita: Škultétyho, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový mezonet v centre Topoľčian, s možnosťou parkovania v suteréne budovy. Byt má dve podlažia, na 1. podlaží sa nachádza vstupná chodba so samostatným WC, kuchyňa spojená s obývacou izbou a špajza. Schodiskom prechádzame na 2. podlažie, kde sa cez malú chodbičku vstupuje do spálne so šatníkom, kúpeľne a ďalšej izby. Zo spálne je vstup na balkón. Byt má samostatný digitálny termostat a samostatný ohrev vody. Cena za prenájom bytu 650€/mes. Cena za prenájom parkovacieho miesta v podzemnej garáži 50€/mes. Cena za energie 100€/mes.

750 €/mes.
7,50 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Rodinný dom I. - DOKONČENÝ KVALITNÝ DOM NA SLNEČNOM POZEMKU 2x kúpeľňa,krb,2x parking - 15km od BA

Rodinný dom I. - DOKONČENÝ KVALITNÝ DOM NA SLNEČNOM POZEMKU 2x kúpeľňa,krb,2x parking - 15km od BA

Lokalita: Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 134 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj vysokokvalitnú novostavbu - Rodinný dom I. je súčasťou dvojdomu ktorý je dokončený v stave HOLODOM. Možnosť dokončiť do štandardu ! Nachádza sa v obľúbenej obci Miloslavov - Alžbetin Dvor ktorá má vynikajúcu dopravnú dostupnosť do Bratislavy aj vďaka vlakovému spojeniu. Stavba je pripravená na dokončenie podľa predstáv budúceho majiteľa a je v stave, ktorý Vám umožnuje bývať už o pár týždňov. Nechce sa Vám čítať ? Pozrite si VIDEOPREZENTÁCIU ! https://www.youtube.com/watch?v=vApmEnKKSfw POPIS DOMU : Tento rodinný dom ponúka všetko, čo od bývania v rodinnom dome očakávate - dostatočne veľkú záhradu, vysokú úroveň súkromia, kvalitu bez kompromisov a vynikajúce funkčné riešenia. Nadštandardom sú aj dve priestranné kúpeľne v ktorých je predpríprava pre sprchový kút prípadne veľkú vaňu. Stena, ktorú rodinný dom zdieľa so susedom je postavená zo špeciálnej akustickej tehly s použitím dodatočnej izolácie, výhodou dvojdomu je vyššia energetická úspornosť a lepšia využiteľnosť záhrady. Priestor celého interiéru je svetlý a vďaka širokému schodisku a veľkoformátovým oknám pôsobí vzdušne. Nadštandardom je bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, kvalitný kotol zn. Wolf, predpríprava na krb alebo zastrešená terasa. MATERIÁLY A TECHNICKÉ INFORMÁCIE: K dispozícii sú dve parkovacie státia so zámkovou dlažbou ktorá je uložená na vybetónovanom podklade - bezproblémov zvládne aj dlhodobú záťaž väčších vozidiel. Veľkou výhodou je široký odstup od susedného pozemku, vďaka čomu je motorovým vozidlom prístupná aj zadná časť pozemku. Kúrenie je podlahové, plynová prípojka je aj v kuchyni. Elegantné riešenie strechy v španielskom štýle, strešnú krytinu tvorí pálená škridla. Obvodové múry sú POROTERM Profi so 150mm zateplením. POPIS LOKALITA : Váš nový domov sa nachádza v už dokončenej zástavbe rodinných domov a tak nebudete najbližšie roky rušený stavebným hlukom, naviac sa nachádza v tichej uličke preto je vhodný pre každého kto preferuje pokojné miesto na život. Dopravnú dostupnosť výrazne zlepšuje vlaková stanica Miloslavov, ktorá je od rodinného domu vzdialená iba 1.4km (18 min pešo). Miloslavov - časť Alžbetin dvor má vynikajúcu polohu aj v rámci napojenia na budúci obchvat R7D4 ktorého napojenie bude od rodinného domu vzdialené iba 6.5km (10 min autom), v budúcnosti bude teda cesta do Bratislavy mnohonásobne rýchlejšia a pohodlnejšia. Pešo : Vlaková stanica - Miloslavov - 1.4km (18 min pešo) Potraviny - 0.7km (9 min pešo) Zmrzlináreň - 0.8km (10 min pešo) Reštaurácia - 0.8km (10 min pešo) Autom : Billa - 7km (10 min autom) Jazerá Košariská - 6km (10 min autom) Bratislava - okraj - 10km (15 min autom) Bratislava - centrum - 19km (25 min autom) Napojenie na budúci R7D4 - Interchange Dunajská Lužná - 6.5km (10 min autom) Všetky vzdialenosti sú udávané z údajov Google maps na základe reálnych miest a adresy nehnuteľnosti. DISPOZÍCIA : Na prízemí sa nachádza DENNÁ ČASŤ - 93.64m2 pozostávajúca z prednej terasy (možnosť vytvoriť zimnú záhradu), vstupnej chodby, izby, priestrannej kúpeľne s denným svetlom, obytný priestor s kuchyňou o rozlohe 45.5m2, zastrešenej terasy a technickej miestnosti. Na poschodí sa nachádza NOČNÁ ČASŤ - 40.24m2 pozostávajúca z dvoch samostatných izieb a kúpeľne (možnosť vane alebo sprchového kútu). Izby ponúkajú príjemné výhľady bez pohľadov "do susedových okien". Dispozícia je bližšie špecifikovaná v priložených pôdorysoch. Celková plocha pozemku : 380 m2 Zastavaná plocha : 110.5 m2 Čistá úžitková plocha rodinného domu : 118.38m2 Plocha terás : 15.5m2 Celková plocha rodinného domu vr. terás : 133.88m2 CENA ZA RODINNÝ DOM I. : 149 900 € Cena štandardu : 15 000 € K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX Diamond s garanciou kvality ISO 17024. Nehnuteľnosť je kúpou voľná a je možné ju financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru ktorý vieme zabezpečiť za Vás. Doporučujem vidieť © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX Diamond.

149 900 €
1 118,66 €/m²

RE/MAX Slovakia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19