Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RE/MAX Slovakia

Predajca

Názov predajcu:
RE/MAX Slovakia
Kontakt:
Tel: 024... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.re-max.sk/
Adresa:
Cesta na Senec 2/A
Bratislava II - Ružinov
82104
Nájdených 495 novostavieb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 25
NOVOSTAVBA 4i BUNGALOV PRI LESE, Nitra - Podhorany

NOVOSTAVBA 4i BUNGALOV PRI LESE, Nitra - Podhorany

Lokalita: Podhorany, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom typu bungalov v prívatnej a uzavretej komunite, obklopenej prírodou v Podhoranoch. -DOM- Rozloha domu: 110 m2 Dispozícia domu: vstupná chodba, samostatné wc, kuchyňa so špajzou, obývacia izba s terasou, 3x spálňa, technická miestnosť, kúpeľňa s predprípravou na wc, vaňu a sprchový kút, samostatné wc Stav: novostavba Siete: elektrina, voda, plyn, internet, kanalizácia Základy: betónové Strecha: škridla Terran Obvodové múry: Ytong Zateplenie: 15cm polystyrén Okná: plastové Podlahy: betónové Kúrenie: podlahové -POZEMOK- Rozloha pozemku je 547 m2 + podiel na príjazdovej ceste 34 m2. Rodinný dom sa postupne dokončuje, dokončený na stav holodom bude do konca júla. Jedná sa o veľmi kvalitnú a priestrannú novostavbu na konci obce Podhorany (časť Mechenice) v súkromnej komunite len 4 rodinných domov. Každý dom má svoj vlastný, ohradený pozemok a komunita je uzavretá spoločnou bránou. Susedstvo tvorí príroda a pekné výhľady na okolie. Momentálne predávame posledný dom. -LOKALITA- Podhorany sú veľmi lukratívna obec na bývanie, v okolí je panenská príroda a pokoj. Dostupnosť do mesta Nitra ako aj na diaľnicu je do 15min. autom pohodlným obchvatom okolo JLR. Cez obec premáva medzimestská autobusová doprava a v blízkosti sú potraviny, škola, pošta, reštaurácia, zdravotné stredisko. -CENA- Cena nehnuteľnosti je 149 000,-€ (holodom) V prípade záujmu, ma kontaktujte pokojne 24/7. Link: https://remax-slovakia.sk/reality/detail/101726/novostavba-4i-bungalov-pri-lese-nitra-podhorany/re-max-premium/M4148

149 000 €
1 354,55 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY, VODNÁ - NITRA

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY, VODNÁ - NITRA

Lokalita: Vodná, Nitra (Nitra)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 220 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre na ulici Vodná. Objekt sa nachádza v centre Nitry, je k nemu dobrý prístup v rámci mesta, ale aj z diaľnice R1. -OBJEKT- Úžitková plocha: 220,28 m2 2. Nadzemné podlažie: otvorené kancelárske priestory, zasadacia miestnosť, samostatná kancelária, kuchynka, toalety Zabezpečenie: bezpečnostný a kamerový systém Parkovanie: parkovacie státie pri objekte za poplatok Vybavenie: serverovňa, klimatizácia Vstup: cez vstupnú halu -LOKALITA- V okolí areálu sa nachádzajú administratívne objekty a rodinné domy. Vo vzdialenosti do 2 min. od objektu sú stravovacie zariadenia, obchodné centrum, čerpacia stanica, pošta, MHD. -CENA- Mesiac: 1560,- € + 569,- € (prevádzkové náklady a poplatky za služby)

1 560 €/mes.
7,09 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY, VODNÁ - NITRA

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY, VODNÁ - NITRA

Lokalita: Vodná, Nitra (Nitra)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 225 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre na ulici Vodná. Objekt sa nachádza v centre Nitry, je k nemu dobrý prístup v rámci mesta, ale aj z diaľnice R1. - OBJEKT- Úžitková plocha: 225,1 m2 1. Nadzemné podlažie: otvorené kancelárske priestory, zasadacia miestnosť, samostatná kancelária, kuchynka, toalety Zabezpečenie: bezpečnostný a kamerový systém Parkovanie: parkovacie státie pri objekte za poplatok Vybavenie: serverovňa, klimatizácia Vstup: cez vstupnú halu, vlastný zo strany -LOKALITA- V okolí areálu sa nachádzajú administratívne objekty a rodinné domy. Vo vzdialenosti do 2 min. od objektu sú stravovacie zariadenia, obchodné centrum, čerpacia stanica, pošta, MHD. -CENA- Mesiac: 1595,- € + 582,- € (prevádzkové náklady a poplatky za služby)

1 595 €/mes.
7,09 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
VO VÝSTAVBE - NA PREDAJ MODERNÝ RODINNÝ DOM, NITRA - ZOBOR, HORNOHORSKÁ ULICA

VO VÝSTAVBE - NA PREDAJ MODERNÝ RODINNÝ DOM, NITRA - ZOBOR, HORNOHORSKÁ ULICA

Lokalita: Hornohorská, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbovú modernú -RODINNÝ DOM- Úžitková plocha: 200 m2 Počet izieb: 5 Stav: podľa želania klienta - holodom, alebo štandard 1NP: obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou, 2 x izba, 2 x kúpeľňa, šatník, terasa 2NP: 2 x izba, terasa -POZEMOK- Výmera: 776 m2 + podiel na ceste 82,5 m2 Tvar: obdĺžnik (svahovitý) 30m x 26m Prístup: asfaltová súkromná cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: áno Plyn: áno Kanalizácia: áno -LOKALITA- Rodinný dom sa nachádza v súkromnej uličke v strednej časti Zobora. Pozemok je veľmi dobre orientovaný, slnečný a je z neho výhľad na panorámu mesta ako aj vrch Zobor. Občianska vybavenosť v blízkosti, MHD – 350 m, potraviny 1 000 m, škola, škôlka a reštaurácia – 1 500 m.

330 000 €
1 650 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ RODINNÝ DOM, VÝČAPY-OPATOVCE

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, VÝČAPY-OPATOVCE

Lokalita: Výčapy - Opatovce (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 262 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Výčapy-Opatovce. Rodinný dom je vo fáze ukončovania stavebných prác. -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 228 m2 Úžitková plocha: prízemie 162 m2, poschodie 100 m2 Počet izieb: 5 Stav: novostavba – keramická dlažba, sadrokartónové podhľady, kotol, kúpeľne s obkladom a sanitou, vybavená kuchynská linka, vypínače, zásuvky Dispozícia prízemie: vstupná chodba, samostatné wc, kuchyňa spojená s obývacou izbou, špajza, 2x kúpeľňa s wc, 3 x izba, šatník, technická miestnosť, krytá terasa, Dispozícia poschodie: galéria, pracovňa, veľká otvorená miestnosť Obvodové múry: Porfix + zateplenie Okná: plastové Strecha: sedlová, betónová škridla Kúrenie: podlahové elektrické -POZEMOK- Výmera: 734 m2 + 70 m2 podiel na prístupovej ceste Tvar: obdĺžnik 46 m x 16 m , rovinatý Prístup: súkromná prístupová cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: obecná Odpad: kanalizácia Plyn: nie, možnosť napojenia pred pozemkom -LOKALITA- Rodinný dom sa nachádza v obci Výčapy-Opatovce, nehnuteľnosť je vzdialená od krajského mesta Nitra 10 km. Obec je vyhľadávaná pre výbornú občiansku vybavenosť, škôlka, škola, pošta, supermarket, zdravotnícke zariadenie, reštaurácia a jazerá na športový rybolov.

230 000 €
877,86 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ 4- IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

NA PREDAJ 4- IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

Lokalita: Malý Lapáš (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Malý Lapáš. Je postavený v novovybudovanej ulici, kde sa dokončujú posledné stavby a nových majiteľov nebude obťažovať stavebný ruch. -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 117 m2 Úžitková plocha: 92 m2 Počet izieb: 4 Stav: novostavba – laminátové podlahy, zariadená kúpeľňa, osadený kotol, interiérové dvere, sádrokartónové podhlady Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa s wc, 3 x izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou, špajza, samostatné wc Obvodové múry: tehla + zateplenie strecha: sedlová, pálená škridla Okná: plastové Kúrenie: podlahové elektrickým kotlom -POZEMOK- Výmera: 576 m2 Tvar: obdĺžnik 27m x 21m Prístup: obecná cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: obecná Plyn: nie Odpad: žumpa, kanalizácia v riešení (predpríprava v ceste) Optický internet: áno -LOKALITA- Rodinný dom sa nachádza v obci Malý Lapáš vzdialenej 6 km od krajského mesta Nitra a 4 km od zjazdu rýchlostnej cesty R1 . Novovybudovaná ulica je vydláždená zámkovou dlažbou a bude osvetlená verejným osvetlením. Z domu sú krásne výhľady na okolie a pohorie Tribeč. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

169 900 €
1 846,74 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - HOLODOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - HOLODOM V OBCI MALÝ LAPÁŠ

Lokalita: Malý Lapáš (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Malý Lapáš. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodomu. Je postavený v novovybudovanej ulici, kde sa dokončujú posledné stavby a nových majiteľov nebude obťažovať stavebný ruch. -RODINNÝ DOM- Zastavaná plocha: 117 m2 Úžitková plocha: 92 m2 Počet izieb: 4 Stav: novostavba – holodom (stierky, sadrokartóny, betónové podlahy) Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa s wc, 3 x izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou, špajza, samostatné wc Obvodové múry: tehla + zateplenie strecha: sedlová, pálená škridla Okná: plastové Kúrenie: podlahové elektrickým kotlom Kolaudácia: 2019 -POZEMOK- Výmera: 576 m2 Tvar: obdĺžnik 27m x 21m Prístup: obecná cesta -INŽINIERSKE SIETE- Elektrina: áno Voda: obecná Plyn: nie Odpad: žumpa, kanalizácia v riešení (predpríprava v ceste) Optický internet: áno -LOKALITA- Rodinný dom sa nachádza v obci Malý Lapáš vzdialenej 6 km od krajského mesta Nitra a 4 km od zjazdu rýchlostnej cesty R1 . Novovybudovaná ulica je vydláždená zámkovou dlažbou a bude osvetlená verejným osvetlením. Z domu sú krásne výhľady na okolie a pohorie Tribeč. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

159 900 €
1 738,04 €/m²

RE/MAX Slovakia
Byty v Šamoríne_časť Kráľovianky_vlastný parking_ záhradka_ dostupný štandard

Byty v Šamoríne_časť Kráľovianky_vlastný parking_ záhradka_ dostupný štandard

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

VŠETKY BYTY SKOLAUDOVANÉ !!!!!!!!!!! Nevájte nás kontaktovať, nakoľko je predaných už vyše polovica bytov. Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 a 4 izbové byty v Kráľoviankach pri Šamoríne, iba 25 km od Bratislavy VIDEO : https://youtu.be/MJm-Z1dGCDs AKCIA - Každý klient, ktorý si zakúpi byt v Kraľoviankach, bude automatický zaradení do žrebovania o motorové vozidlo Citroen C3 a motocykel. Žrebovanie sa uskutoční za prítomnosti notára. Termín bude upresnený!!!!!!! V ponuke je ešte 30 z 57 bytových jednotiek situované v 15 bytových domoch, pričom ku každému bytu patria 2 parkovacie státia, ktoré sú zarátané v cene bytu, alebo je tu možnosť zakúpenia garáže, z celkového počtu 12. V ponuke sú trojizbové byty v 4 dispozičných riešeniach a veľkostiach a jeden typ štvorizbového bytu. 3 izbový byt Typ A - 73,61m2 + záhradka TYP B - 81m2 s loggiou - na poschodí K bytom so záhradkou je možnosť objednať vŕtanú studňu so závlahovím systémom v cene 3.000,00 EUR 4 izbový byt - 98m2 + terasa 20m2 - na poschodí Dispozícia : vstupná hala, obývacia izba prepojená s kuchyňou. Z obývacej miestnosti je výstup na terasu. Kúpeľňa a WC sú oddelené pričom v kúpeľni je elektrický ohrievač na TÚV. Byt je vykurovaný elektrickým infra - podlahovým vykurovaním s termostatmi v každej miestnosti. Inžinierske siete : voda, kanalizácia a elektrika, prístupová komunikácia od hlavnej cesty k bytovým domom a garážam. Mesačné režijné náklady - vodné,stočné,správcovský poplatok 75 EUR + Elektrina do 40,00 EUR Internet - T COM, TOMANET Na voľnom zelenom priestranstve bude vybudované detské ihrisko pre deti Vstup do areálu cez posuvnú elektrickú bránu na ovládanie cez mobil. Okolo celého areálu je vytvorené oplotenie. Výška oplotenia je 2 m a jeho súčasťou je z čelnej strany bránička pre peších Garáže sú panelové, prefabrikované,dvoj krídlové, mechanické ovládanie. Pôdorys je obdĺžnikového tvaru s rozmerom 3,7 x 6 m so zastavanou plochou 22,2m². Garáže sú umiestnené v štyroch radách po troch kusoch s napojením na elektriku. Cena garáže 8.000,-€ - dvoj krídlové, mechanické ovládanie. PREDANÉ !!!!!!!!!! Cena bytov: 89.990,EUR bez štandardu - horné byty 3 izbové + 2 parkovacie státia v cene štandardu 109.900,-EUR - bez štandardu - 3 izbové byty so záhradkou + 2 parkovacie státia v cene štandardu 139.000,EUR bez štandardu - 4 izbové byty s veľkou terasou + 2 parkovacie státia v cene štandardu Štandard = za príplatok 10.000.- Eur/pre 3 izbový byt/ 12.000,- EUR /pre 4 izbový byt/ k cene holobytu Vám ponúkame : + podlahy a obklady podľa vlastného výberu z predloženého vzorkovníka, + vnútorné dvere, + sanita, + kuchynská linka kvalitnej výroby so spotrebičmi Whirpool – sklo keramická varná doska,el.rúra,umývačka riadu,mikrovĺnna rúra + trávový koberec so sieťou proti krtkom / v bytoch so záhradkou /, + výsadba tují okolo záhradiek. V prípade záujmu o obhliadku bytov nás neváhajte kontaktovať. Kompletný cenník - viď obrázky /posledný/

89 990 €
1 110,99 €/m²

RE/MAX Slovakia
PRENÁJOM >> 3 izbový byt – novostavba ulica Tupého 51A

PRENÁJOM >> 3 izbový byt – novostavba ulica Tupého 51A

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM 3-izb. byt v novostavbe na Tupého ulici 51A v skvelej lokalite Bratislavského Nového Mesta – časť obce AHOJ. (prístup zo Sliačskej ulice) PROVÍZIU NEPLATÍTE ► Technické aspekty: ♦ úžitková plocha 85 m2 (plus balkón 3m2) (plus 6m2 pivnica) ♦ vstupná chodba so vstavaným rolldoorom, obývacia izba s kuchyňou a vstupom na balkón, spálňa so vstavaným rolldoorom, detská izba, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, samostatné WC ♦ byt sa nachádza na 2. poschodí ♦ novostavba ♦ byt do 2 svetových strán JZ a SV ♦ kúrenie ústredné ♦ dodávatelia TV/internet : Orange, Telekom, UPC ♦ mesačné náklady: 230€ až 240€ pre 4 osoby (podľa množstva parkovacích miest) ► Výhody: ♦ prenajíma sa kompletne zariadený (len nasťahovať a bývať) ♦ kuchynská linka s ostrovčekom a všetkými spotrebičmi, ktoré môžete potrebovať (indukčná rúra, sporák, umývačka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, drvička odpadu) – všetky spotrebiče vstavané ♦ práčka a sušička v kúpeľni, rovnako aj sprchový kút a vaňa ♦ klimatizovaná obývačka (spolu s kuchyňou až 31m2) ♦ v byte je nadštandardné množstvo úložných priestorov + 6m2 pivnica ♦ pokojná a tichá, novovybudovaná lokalita na ulici Tupého ♦ ideálny pre pár / rodinu ♦ výborná dispozícia do 2 svetových strán ♦ možnosť prenájmu až 2 vnútorných parkovacích miest (teda dostanete sa suchou nohou do bytu) ► Okolie: ♦ výborná, tichá lokalita v blízkosti Malých Karpát ♦ Kamzík a Koliba ,,na skok od Vás´´ ♦ viaceré podniky, bary, reštaurácie a kaviarne v okolí (Don Quijote, Chlebíčkovo, WOK & SUSHI reštaurácia Panda) ♦ OC Slimák v blízkosti ♦ základná Škola s Materskou Školou Sibírska, Základná Škola s Materskou Šunavcova a Materská Škola Slniečkovo 5 min autom od Vás ♦ zastávky MHD 3 - 5 min od bytového domu Cena tohto prenájmu je 850 + 230 EUR za energie a internet (v prípade prenájmu s jedným parkovacím miestom) Cena tohto prenájmu je 850 + 240 EUR za energie a internet + 70 EUR parkovacie miesto (v prípade prenájmu s dvomi parkovacími miestami) PROVÍZIU NEPLATÍTE Odporúčam vidieť! © Text, fotografie a pôdorys sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX

800 €/mes.
8,51 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
VIDEOOBHLIADKA: PREDAJ 4 izb. rodinného domu v štandarde, Hurbanova Ves

VIDEOOBHLIADKA: PREDAJ 4 izb. rodinného domu v štandarde, Hurbanova Ves

Lokalita: Hurbanova Ves (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dva rodinné domy, ktoré sú súčasťou dvojdomu v obci Hurbanova Ves, vzdialenej od Senca iba 8 km. Rodinné domy sa nachádzajú v centre obce, v tesnej blízkosti obecného parku. DISPOZÍCIA Prízemie: predsieň - 3,6 m2 kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC - 3 m2 sklad - 3,5 m2 kuchyňa spojená s obývačkou - 28,3 m2 terasa - 10 m2 Poschodie: chodba- 3,8 m2 schody- 4,5 m2 detská izba - 9,3 m2 detská izba - 9,4 m2 spálňa - 11,4 m2 kúpeľňa s vaňou a WC - 6 m2 TECHNICKÉ PARAMETRE -obvodové múry tehla Heluz, 20 cm zateplenie polystyrénom, drevený krov, strecha zateplená 20 cm minerálnou vlnou, škridla, zvukovoizolačná vrstva medzi obvodovými múrmi rodinných domov, plastové okná (3 sklá), voda a elektrina vyvedené aj do exteriéru, v každom rodinnom dome kondenzačný plynový kotol. Rodinný dom sa predáva dokončený v štandarde bez kuchynskej linky: - INTERIÉR: laminátové podlahy, keramické obklady, sanita v kúpeľni (vaňa na poschodí, sprchovací kút na prízemí, umývadlá), 2x geberit WC, dvere a zárubne, vypínače a zásuvky Legrand, interiérová maľovka, parapetné dosky, predpríprava na alarm. - EXTERIÉR: silikátová omietka, kamenný obklad, vydláždená terasa, chodníky a parkovacie státie pre 2 autá, oplotenie a trávnik. RODINNÝ DOM A1: - úžitková plocha - 83 m2 - terasa - 10 m2 - plocha pozemku - 200 m2 CENA: 115.000,- eur RODINNÝ DOM A2: - úžitková plocha - 83 m2 - terasa - 10 m2 - plocha pozemku - 227 m2 CENA: 117.700,- eur IS: voda, plyn, elektrina, kanalizácia LOKALITA: Hurbanova Ves je rýchlo sa rozrastajúca obec s približne 500 obyvateľmi, ktorá Vám poskytne príjemné a kľudné prostredie pre rodinný život. Obec je od okresného mesta Senec vzdialená len 8 km. V obci je udržiavané futbalové ihrisko, ktoré sa často využíva na rôzne podujatia, materská škôlka, obchod, pohostinstvo, zastávka autobusu. Pre inšpiráciu si pozrite vidoobhliadku vzorového rodinného domu. Pri kúpe rodinného domu Vám radi poskytneme bezplatné hypotekárne poradenstvo. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

115 000 €
1 236,56 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 2 izb. bytu, moderne vybavený s výmerou 61 m2, Pezinská ul.

Predaj 2 izb. bytu, moderne vybavený s výmerou 61 m2, Pezinská ul.

Lokalita: Pezinská, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 2 izb. priestranný byt s rozlohou 61 m2 na 1./6. posch. (nie prízemie) s výťahom. Byt je veľmi moderne a vkusne riešený. Použité sú materiály vyššieho štandardu. Podlahy sú laminátové s hrúbkou 9mm a povrchovou úpravou. Dvierka kuchynskej linky sú z dyhy a zásuvky sú s dorazom. Kuchynský drez je kameninový a celá linka je nasvietená zhora aj zospodu skriniek. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou - tento priestor je presvetlený veľkým oknom, ktoré vedie na balkón a ďalším oknom. Kuchynská linka je vybavená všetkými zabudovanými spotrebičmi: chladnička s mraz., el. rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu a mikrovlnka. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je oddelená od WC. Na chodbe je vstavaná skriňa a do bytu vedú bezpečnostné dvere Sherlock. V prípade záujmu je možné v byte nechať aj zariadenie. K bytu patrí aj pivnica na prízemí bytového domu. Mesačné náklady na byt sú cca 100 EUR/2 osoby vrátane elektriny + 19 EUR e-net optika. Možnosť dokúpiť parkovacie státie pred bytovým domom za 5 tis.EUR. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

110 000 €
1 803,28 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 2 izb. bytu, Inovecká ul., novostavba, 2 balkóny,

Predaj 2 izb. bytu, Inovecká ul., novostavba, 2 balkóny,

Lokalita: Inovecká, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izb. byt - 11 ročnú nadstavbu na Inoveckej ul. v Senci. Byt má rozlohu 53 m2 + balkón na každom podlaží vo výmere 4 m2 a úložný priestor na povale vo výmere 15 m2. Byt sa nachádza na 4/4 posch. s výťahom. Dispozícia: Prízemie bytu - vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kuchyňou, balkón. Podkrovie - spálňa, kúpeľňa spolu s toaletou, kde je umiestnený aj kotol a práčka, balkón, úložný priestor na povale. Vybavenie: plastové okná so žalúziami, laminátové podlahy, kuchynská linka so spotrebičmi, vstavaná skriňa v predsieni. Výhodou je vlastný kotol a termostat. Internet a KTV od e-net. Zariadenie, ktoré je na fotografiách môže v prípade záujmu v byte ostať. Mesačné náklady: 91 EUR nájom, 30 EUR plyn, 23 EUR elektrina na 3 osoby. Byt sa nachádza v kľudnej časti mesta s blízkou dostupnosťou MŠ, ZŠ, reštaurácia, lekáreň, Billa. Pri bytovom dome je veľké detské ihrisko. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

99 900 €
1 884,91 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 2 izb. bytu, vo Veľkom Grobe pri Senci

Predaj 2 izb. bytu, vo Veľkom Grobe pri Senci

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izb. byt na Športovej ul. vo Veľkom Grobe. Obec Veľký Grob je vzdialená len 10 km od Senca a 20 km od Trnavy aj Galanty. Byt má rozlohu 47 m2 + balkón 4 m2 a nachádza sa na 1/3 posch. bez výťahu. Pod týmto bytom je ešte byt na prízemí. Dispozícia: vstupná chodba s priamym prechodom do otvoreného priestoru obývacej izby spojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou, balkón, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC, kde je umiestnený kotol a práčka. Vybavenie: plastové okná so žalúziami, laminátové podlahy, kuchynská linka so spotrebičmi vrátane umývačky riadu, klimatizácia, satelit, internet od Golemtech, bezpečnostné dvere ADLO, 2 skrine pred vstupom do bytu ako úložný priestor. K dispozícii je aj kočikáreň a pivnica na prízemí. Mesačné náklady: 130 EUR/mesiac vrátane elektriny na 3 osoby. Byt sa nachádza v centre obce s blízkou dostupnosťou MŠ, ZŠ, Jednota, autobusová zastávka, detské ihrisko, pošta. Občiansku vybavenosť dopĺňa aj praktický lekár pre deti aj dospelých, stomatologická ambulancia a lekáreň. Byt je vhodný pre mladých ľudí ako štartovací, aj pre starších kvôli tichému prostrediu. Výhodou je aj pravidelné autobusové spojenie do Bratislavy a do Senca a tiež autobusová doprava do firiem Volkswagen a dm drogerie markt. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

67 000 €
1 313,73 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 7 izb. rodinného domu s jazerom, zimnou záhradou a fitness pri Senci

Predaj 7 izb. rodinného domu s jazerom, zimnou záhradou a fitness pri Senci

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 315 m²

Ste nároční a hľadáte výnimočnú nehnuteľnosť? Je pre Vás dôležité súkromie a dostatok priestoru? Tento dom je pre Vás ten pravý. A máte tu aj krásnu záhradu s výhľadom na jazero s vlastným mólom. Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na PREDAJ 7 izb. rodinný dom v obci Reca vzdialenej len 4 km od mesta Senec. Dom je situovaný v krásnom prostredí ako stvorenom na pohodové bývanie. Zastavaná plocha domu: 315 m2 - prízemie 181 m2 + garáž 39 m2 a podkrovie 95 m2. Rozloha pozemku: 1 539 m2 z toho 770 m2 je podiel na jazere. Parkovanie: pre 2 autá v garáži a pod prístreškom pred garážou pre ďalšie 2. Zimná záhrada - slúži ako letná kuchyňa s el. grilom, el. krbom, klimatizáciou, TV a posedením s výhľadom na jazero. K dispozícii je aj vonkajšia toaleta. Súčasťou domu je aj fitness s náradím v cene nehnuteľnosti. Murovaný záhradný domček - odkladací priestor na kosačku a iné náradie. Dispozícia domu: Prízemie: -vstupná hala, 3x spálňa, každá má vlastnú kúpeľňu s toaletou a šatník, práčovňa, šatník, samostatná toaleta, obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou + špajza. Celý priestor obývacej izby je presvetlený veľkými oknami s možnosťou vstupu na terasu s krásnym výhľadom. Z terasy sa vchádza do fitness, odkiaľ sa dá prejsť do skladu, kotolne aj garáže. Podkrovie: - priestranná hala, spálňa, šatník, obývacia časť so sedačkou, kúpeľňa s toaletou, sauna a dva odkladacie priestory. Technické vybavenie domu: kúrenie na plyn kotlom Buderus - na prízemí sú radiátory aj podlahové kúrenie, na poschodí radiátory, v každej izbe sú termostaty aj stropné chladenie, v zimnej záhrade je klimatizácia, na streche sú solárne panely na ohrev vody. K dispozícii je centrálny vysávač, infra a suchá sauna, el. krb v obývacej izbe aj v zimnej záhrade, v každej izbe je pripojenie na TV. Dom je zabezpečený alarmom a vonku sú exteriérové kamery. Materiály: tehla Termobrik 30 cm, zateplenie 10 cm, tehlový obklad, strecha - talianska škridla, okná Salamander, drevená podlaha v obývacej izbe, v ostatných izbách kvalitný laminát, tehlová zámková dlažba okolo domu. Inžinierske siete: elektrina, plyn, obecný vodovod, ČOV, žumpa(nevyužíva sa), studňa - pre automatickú závlahu zelene, ďalšia studňa s napojením do domu. K jazeru je vstup priamo z pozemku schodíkmi na vlastné mólo, ktoré je z kvalitného exotického dreva. Sprcha na móle je napojená na vodu z domu - aj teplá voda. Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený tak, ako to vidíte na fotografiách (okrem osobných vecí). Tento nadštandardný rodinný dom Vám poskytne všetko pre spokojné bývanie aj relax. Blízka dostupnosť mesta Senec je veľkou výhodou - je tu viacero MŠ, ZŠ, ZUŠ a rôznych možností na kultúrne vyžitie, obchody, služby, areál Slnečných jazier s množstvom atrakcií v letnej sezóne, či prechádzky počas celého roka. Od domu sú jazerá vzdialené iba 2 km. Dohodnite si obhliadku a už nebudete chcieť odísť. Cena nehnuteľností je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

699 000 €
2 219,05 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj : Kyselica - Rodinný dom Bungalow, kompletné IS

Na predaj : Kyselica - Rodinný dom Bungalow, kompletné IS

Lokalita: Kyselica (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 111 m²

Ponúkame na predaj 2x tehlový 4 izbový Bungalow v obci Kyselica s kompletnými IS Dom je aktuálne v štádiu výstavby, dokončený bude ako holodom s možnosťou kompletného dokončenia (dlažba ,obklad , parkety,interier.dvere ) Dokončenie domu do konca augusta 2020 Úžitková plocha domu 111m2 + 19 m2 krytá terasa Pozemky 559m2 a 581m2 Rodinný dom je postavený z pálenej tehly Porotherm 30cm + zateplenie 15cm Polystyrénom Dispozícia : obývačka s kuchyňou + 3 izby, technická miestnosť Sadrokartónový strop + 35 cm stropná izolácia (minerálna vlna) Plastové 5 komorové okná biele s izolačným trojsklom 36mm Strecha TERRAN Danubia Carbon EVO Veľká terasa 19 m2 Energetický certifikát A-B Zateplenie 15cm polystyrén + fasádna farba 1,5mm (BAU-MIT, TERRANOVA) Inter.biela farba stien - 4 krát vymalované Kúrenie - podlahové teplovodné cez elektrický kotol( prípadne tepelné čerpadlo s doplatkom )so zásobníkom na TÚV + termostat Kúpeľňa 10 m2 - príprava pre dvoj umývadlo, sprch.kút, vaňa ,veľké izby ( od 14 do 16 m2 ) Príprava na krb (komín) Príprava pre alarm, internet kábeláž, káblové tv, videovrátník Príprava pre vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizáciu IS: elektrina, plyn, verejný vodovod , kanalizácia, Odkladací priestor pod strechou cca 30m2 Cena 145.000 vrátane právneho a realitného servidu RE/MAX

144 990 €
1 306,22 €/m²

RE/MAX Slovakia
Byty Malacky  Pezinská

Byty Malacky Pezinská

Lokalita: Pezinská, Malacky (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 129 m²

Ponúkam vám na predaj 3-izbový mezonetový byt s úžitkovou plochou 130 m2 + 56 m2 terase, na 3. poschodí. Byt sa nachádza v Polyfunkčnom dome PEZINSKÁ v Malackách na Pezinskej ulici. V bytovom dome je navrhnutých 16 bytov v uzavretom areáli s vonkajším parkovacím státím a pivničnou kobkou pre každý byt. Projekt Polyfunkčného domu Pezinská predstavuje moderné mestské bývanie vzdialené len 5 minút autom od centra mesta, s racionálnym dispozičným riešením bytov. Zaujímavý charakter bytom dodávajú aj priestranné terasy alebo balkóny s veľkorysou výmerou. Vybavenie bytov akustické plastové okná, šesťkomorový systém s izolačným trojsklom el. podlahové kúrenie vo všetkých bytoch regulovateľné termostatom rekuperácia tepla predpríprava na klimatizácie Bezpečnostné prvky bytov vstupné dvere – protipožiarne, bezpečnostné schodisko do bytov na vstupy z obidvoch strán objektu vchodové dvere do bytovky budú hliníkové, ovládané elekt.čipom, predpríprava na elektronický komunikačný vrátnik pripojenie na internet optickým káblom (spoločnosť T-Com) kamerový systém areálu bytového domu a parkoviska LOKALITA Projektu ponúka svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu, kde využíva pozitíva mestského bývania, široké možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy, ktoré sú na dosah. V tesnej blízkosti polyfunkčného bytového domu sa nachádza nákupné centrum MALÁVIA a hypermarket TESCO. Dôležitým benefitom pre bývanie je aj výborná dopravná napojenosť, v tesnej blízkosti napojenia sa na diaľnicu. Viac info o projekte nájdete na: https://bytypezinska.sk/ Predbežný dátum kolaudácie je naplánovaný na jar 2021 FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania. Zazmluvnené máme všetky banky. V CENE JE ZAHRNUTÉ: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a nápomoc prepisov všetkých energií. Teším sa na obhliadku s Vami.

235 000 €
1 821,71 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj : PRVÁ ETAPA V PREDAJI - Projekt Královianky - Rodinné Domy

Na predaj : PRVÁ ETAPA V PREDAJI - Projekt Královianky - Rodinné Domy

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 129 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj exkluzívne rodinné domy v Šamoríne, mestská časť Kráľovianky Pre viac informácii, pôdorysy a cenník, kliknite na stránku http://www.kralovianky.sk/ Klient si môže vybrať ako holodom tak aj dom v štandarde Predstavujeme Vám nový projekt Kráľovianky, ktorý sa rozrastá v pokojnej štvrti rodinných domov, blízko mesta Šamorín. Záujemcom o príjemné bývanie ponúka na výber z 2 typov domov s vlastným výberom pozemku Prvá etapa - projekt je aktuálne vo výstavbe. Pozostáva z 21 stavebných parciel s kompletnými inžinierskymi sieťami na kúpu rodinného domu alebo dvojdomu, ktorý sa v tejto etape bude stavať. Projekt Ktáľovianky plánuje výstavbu 42 rodinných domov s priemernou zastavanou plochou prevyšujúcou 100 m² na celkovej rozlohe pozemkov 24 576 m2. Lokalita je na tichom mieste, mimo frekventovaného územia mesta Šamorín. V pláne je v priebehu dva a pol roka postaviť 32 rodinných domov a ďalších 10 dvojdomov. Tie by mali poskytnúť bývanie viac ako 160 obyvateľom. V projekte sa počíta s plochami určenými pre zeleň, ktorých má byť viac ako 13 862 m², tak aj s parkovacími miestami, ktoré by mali v počte viac ako 120 zaistiť komfort obyvateľom projektu. Podlahová plocha domu 109,7 m2 + 19,7 m² krytá terasa (zastavanosť 144,85 m²) Pozemok od 466-1051 m² Rodinný domy budú postavené z brúsených tehál Protherm v hrubke 30cm + izolácia 12 cm Dispozícia : Zádverie 5,93 m² WC 1,67 m² Komora 1,10 m² Kuchyňa 12,04 m² Obývačka 22,98 m² Chodba 9,79 m² Spálňa 14,82 m² Izba 15,68 m² Kúpeľňa s WC 7,77 m² Technická miestnosť 2,57 m² Izba 14,72 m² Sadrokartónový strop + 40 cm Izolácia Nobasil Plastové 6 komorové okná s izolačným trojsklom Strecha Bramac Energetický certifikát A Interiérová biela farba stien - 2 krát vymalované Kúrenie - elektrické podlahové + termostat Príprava na krb Príprava pre alarm Káblové rozvody a rozvody internetu v každej izbe IS: elektrina, obecná voda , kanalizácia, Zamkova dlažba, chodník a parkovacie státie pre 3 autá Terénne úpravy Trativod so zberačom nečistôt Schody do domu Okapový chodník okolo domu Náklady na bývanie cca 120 euro mesačne

160 000 €
1 240,31 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj 2-izbový byt v Malackách

Na predaj 2-izbový byt v Malackách

Lokalita: Pezinská, Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Ponúkam vám na predaj 2-izbový byt s úžitkovou plochou 53 m2 na 2. poschodí. Byt sa nachádza v Polyfunkčnom dome PEZINSKÁ v Malackách na Pezinskej ulici. V bytovom dome je navrhnutých 16 bytov v uzavretom areáli s vonkajším parkovacím státím a pivničnou kobkou pre každý byt. Projekt Polyfunkčného domu Pezinská predstavuje moderné mestské bývanie vzdialené len 5 minút autom od centra mesta, s racionálnym dispozičným riešením bytov. Zaujímavý charakter bytom dodávajú aj priestranné terasy alebo balkóny s veľkorysou výmerou. Vybavenie bytov akustické plastové okná, šesťkomorový systém s izolačným trojsklom el. podlahové kúrenie vo všetkých bytoch regulovateľné termostatom rekuperácia tepla predpríprava na klimatizácie Bezpečnostné prvky bytov vstupné dvere – protipožiarne, bezpečnostné schodisko do bytov na vstupy z obidvoch strán objektu vchodové dvere do bytovky budú hliníkové, ovládané elekt.čipom, predpríprava na elektronický komunikačný vrátnik pripojenie na internet optickým káblom (spoločnosť T-Com) kamerový systém areálu bytového domu a parkoviska LOKALITA Projektu ponúka svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu, kde využíva pozitíva mestského bývania, široké možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy, ktoré sú na dosah. V tesnej blízkosti polyfunkčného bytového domu sa nachádza nákupné centrum MALÁVIA a hypermarket TESCO. Dôležitým benefitom pre bývanie je aj výborná dopravná napojenosť, v tesnej blízkosti napojenia sa na diaľnicu. Byt sa predáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia do ŠTANDARD (111230 €) Viac info o projekte nájdete na: https://bytypezinska.sk/ Predbežný dátum kolaudácie je naplánovaný na jar 2021 FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania. Zazmluvnené máme všetky banky. V CENE JE ZAHRNUTÉ: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a nápomoc prepisov všetkých energií. Teším sa na obhliadku s Vami.

107 530 €
2 028,87 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj 1-izbový byt Malacky

Na predaj 1-izbový byt Malacky

Lokalita: Pezinská, Malacky (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkam vám na predaj 1-izbový byt s úžitkovou plochou 33 m2 Byt sa nachádza v Polyfunkčnom dome PEZINSKÁ v Malackách na Pezinskej ulici. V bytovom dome je navrhnutých 16 bytov v uzavretom areáli s vonkajším parkovacím státím a pivničnou kobkou pre každý byt. Projekt Polyfunkčného domu Pezinská predstavuje moderné mestské bývanie vzdialené len 5 minút autom od centra mesta, s racionálnym dispozičným riešením bytov. Zaujímavý charakter bytom dodávajú aj priestranné terasy alebo balkóny s veľkorysou výmerou. Vybavenie bytov akustické plastové okná, šesťkomorový systém s izolačným trojsklom el. podlahové kúrenie vo všetkých bytoch regulovateľné termostatom rekuperácia tepla predpríprava na klimatizácie Bezpečnostné prvky bytov vstupné dvere – protipožiarne, bezpečnostné schodisko do bytov na vstupy z obidvoch strán objektu vchodové dvere do bytovky budú hliníkové, ovládané elekt.čipom, predpríprava na elektronický komunikačný vrátnik pripojenie na internet optickým káblom (spoločnosť T-Com) kamerový systém areálu bytového domu a parkoviska LOKALITA Projektu ponúka svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu, kde využíva pozitíva mestského bývania, široké možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy, ktoré sú na dosah. V tesnej blízkosti polyfunkčného bytového domu sa nachádza nákupné centrum MALÁVIA a hypermarket TESCO. Dôležitým benefitom pre bývanie je aj výborná dopravná napojenosť, v tesnej blízkosti napojenia sa na diaľnicu. Viac info o projekte nájdete na: https://bytypezinska.sk/ Predbežný dátum kolaudácie je naplánovaný na jar 2021 FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania. Zazmluvnené máme všetky banky. V CENE JE ZAHRNUTÉ: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a nápomoc prepisov všetkých energií. Teším sa na obhliadku s Vami.

75 640 €
2 292,12 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj  2 izbový byt v Malackách

Na predaj 2 izbový byt v Malackách

Lokalita: Pezinská, Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkam vám na predaj 2-izbový byt s úžitkovou plochou 58 m2 na 2. poschodí. Byt sa nachádza v Polyfunkčnom dome PEZINSKÁ v Malackách na Pezinskej ulici. V bytovom dome je navrhnutých 16 bytov v uzavretom areáli s vonkajším parkovacím státím a pivničnou kobkou pre každý byt. Projekt Polyfunkčného domu Pezinská predstavuje moderné mestské bývanie vzdialené len 5 minút autom od centra mesta, s racionálnym dispozičným riešením bytov. Zaujímavý charakter bytom dodávajú aj priestranné terasy alebo balkóny s veľkorysou výmerou. Vybavenie bytov akustické plastové okná, šesťkomorový systém s izolačným trojsklom el. podlahové kúrenie vo všetkých bytoch regulovateľné termostatom rekuperácia tepla predpríprava na klimatizácie Bezpečnostné prvky bytov vstupné dvere – protipožiarne, bezpečnostné schodisko do bytov na vstupy z obidvoch strán objektu vchodové dvere do bytovky budú hliníkové, ovládané elekt.čipom, predpríprava na elektronický komunikačný vrátnik pripojenie na internet optickým káblom (spoločnosť T-Com) kamerový systém areálu bytového domu a parkoviska LOKALITA Projektu ponúka svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu, kde využíva pozitíva mestského bývania, široké možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy, ktoré sú na dosah. V tesnej blízkosti polyfunkčného bytového domu sa nachádza nákupné centrum MALÁVIA a hypermarket TESCO. Dôležitým benefitom pre bývanie je aj výborná dopravná napojenosť, v tesnej blízkosti napojenia sa na diaľnicu. Byt sa predáva v stave holobyt s možnosťou dokonšenia do ŠTANDARD (119300 €) Viac info o projekte nájdete na: https://bytypezinska.sk/ Predbežný dátum kolaudácie je naplánovaný na jar 2021 FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania. Zazmluvnené máme všetky banky. V CENE JE ZAHRNUTÉ: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a nápomoc prepisov všetkých energií. Teším sa na obhliadku s Vami.

115 500 €
1 991,38 €/m²

RE/MAX Slovakia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 25