Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RADO Reality Trenčín s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RADO Reality Trenčín s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.radoreality.sk
Adresa:
Osloboditeľov 7447
Trenčín
91101
Popis:
Nájdených 38 novostavieb
1 2
Na predaj poschodový 5-izbový rodinný dom v obci Trenčianska Turná

Na predaj poschodový 5-izbový rodinný dom v obci Trenčianska Turná

Lokalita: Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 165 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu poschodového dvojdomu v obci Trenčianska Turná, len 5km od mesta Trenčín. Objekt je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 550 m2. Každá bytová jednotka má výmeru 165 m2 a 5 izieb. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kuchyne s jedálňou spojenej s obývacou izbou a s výstupom na terasu, samostatnej toalety, garáže s automatickou bránou a technickej miestnosti s výstupom na dvor. Na poschodí sú 4 spálne, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou a menšia kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V chodbe je výstup na balkón. Dom sa predáva v štádiu holodom, súčasťou vyhotovenia bude podlahové kúrenie, interiérové dvere a automatické vonkajšie žalúzie. Nehnuteľnosť je vo výstavbe, termín dokončenia je 8/2022. RADO Reality Group Tatiana Smolková Tel.: +421908505678 E-mail: smolkova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

399 999 €
2 424,24 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba dvojpodlažný dvojdom v obci Trenčianska Turná

Novostavba dvojpodlažný dvojdom v obci Trenčianska Turná

Lokalita: Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 330 m²

RADO Reality ponúka na predaj dvojpodlažný dvojdom v obci Trenčianska Turná, ktorý sa skladá z dvoch samostatných 5-izbových bytových jednotiek. Každá bytová jednotka pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej miestnosti, WC. Nočnú časť tvoria 4 izby, toaleta so sprchovým kútom a kúpeľňa. Súčasťou domu je garáž s automatickou bránou a technickou miestnosťou. Dom sa predáva v štádiu holodom, ktorého súčasťou bude podlahové kúrenie, interiérové dvere, automatické vonkajšie žalúzie. Nehnuteľnosť je vo výstavbe, termín dokončenia je 8/2022. Moderný dvojdom je ideálny pre dve generácie jednej rodiny. V tomto spolužití môžete nájsť príjemné benefity - spoločné zveľaďovanie exteriéru, rodinné grilovačky. RADO Reality Group Tatiana Smolková Tel.: +421908505678 E-mail: smolkova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

800 000 €
1 538,46 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
3x rodinný dom 110m2, ul. Obchodná - Trenčianska Turná

3x rodinný dom 110m2, ul. Obchodná - Trenčianska Turná

Lokalita: Obchodná, Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3 novostavby rodinných domov v obci Trenčianska Turná na ulici Obchodná. Momentálne prebieha výstavba všetkých rodinných domov a predpokladaný termín dokončenia hrubých stavieb je júl/august 2022. Rozostavané rodinné domy budú postupne zapisované na listy vlastníctva, aby si kupujúci dokázal schvaľovať financovanie v banke už dnes. Všetok stavebný materiál na výstavbu všetkých 3 rodinných domov je už zabezpečený a nehrozí navyšovanie kúpnej ceny zo strany developera. Taktiež sa nemusíte obávať zdržania alebo nedokončenia výstavby z dôvodu dodacích lehôt stavebných materiálov. Domy budú vyhotovené do štádia holodom. Všetky 3 domy budú mať postavený zadný múr. Plot medzi jednotlivými domami si môžete dať podľa vlastných predstáv. Kúrenie je podalhové elektrické (odporový kábel), ohrev vody zabezpečuje tepelné čerpadlo. V domoch bude príprava na krb, príprava na fotovoltaiku a príprava na nabíjaciu stanicu na elektromobil. Osadené budú plastové okná s 3-sklom. Okná na terasu budú nadštandardne vysoké od zeme až po strop. Domy budú zateplené polystyrénom hr. 16cm a stropy izoláciou hr. 40cm. Pred každým domom budú vyhotovené 3 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Popri každom dome bude vybudovaný chodník zo zámkovej dlažby a každý dom bude mať terasu zo zámkovej dlažby s rozlohou 27m2. Zo zadnej strany domov (na dvore) budú vyvedené nemrznúce ventily na vodu na polievanie trávnika. V obci Trenčianska Turná sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako základná škola so škôlkou, obecný úrad, potraviny COOP, cukráreň, záhradkárske potreby, pošta a viaceré reštaurácie. Z obce Trenčianska Turná je vynikajúca napojiteľnosť na diaľnicu D1, na cestu na Bánovce nad Bebravou a tiež sa veľmi jednoducho a rýchlo dostanete do Trenčína. Rodinné domy spĺňajú energetický certifikát kategórie A. DOM A 562m2 329.000,-€ voľný DOM B 588m2 REZERVOVANÝ DOM C 588m2 REZERVOVANÝ DOM D 588m2 329.000,-€ voľný DOM E 592m2 329.000,-€ voľný Patrik Pavlík, RSc. RADO Reality Group Tel: +421 902 90 60 90 E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

329 000 €
2 990,91 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj novostavba bungalov vo Veľkých Chlievanoch

Na predaj novostavba bungalov vo Veľkých Chlievanoch

Lokalita: Veľké Chlievany (Bánovce nad Bebravou)
Druh: Rodinný dom

RADO Reality ponúka na predaj novostavby nízko-energetických rodinných domov o výmere 120 m2 na slnečných pozemkoch s rozlohou 500 m² v obci Veľké Chlievany. Rodinný dom bol projektovaný ako bungalov s čo najnižšou energetickou náročnosťou a s čo najlepším priestorovým využitím. V dome sa nachádza priestranná hala s kuchyňou, s veľkým francúzskym oknom na terasu, tri samostatné izby cca 3 x 4 m, samostatné WC, veľká kúpeľňa, šatník, špajza, chodba a kotolňa. Dom je postavený z minerálnych tvárnic PORFIX, kompletne zateplený, vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, odpad je zvedený do septiku. Domy sú momentálne vo výstavbe, dokončenie bude do konca roka 2022. Mesačné náklady na bývanie sú 120 €/mes. Obec Veľké Chlievany sa nachádza len 4 km od Bánoviec nad Bebravou. Je tam kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, potraviny, autobusová zastávka, reštaurácia atď. Energetický certifikát A. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 e-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie kúnych zmlúv.

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba rodinného domu Beluša - Podhorie

Novostavba rodinného domu Beluša - Podhorie

Lokalita: Beluša (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99 m²

RADO Reality Vám ponúka výstavbu nového rodinného domu typu bungalov v obci Beluša - Podhorie. Ponuka určite osloví mladé rodiny, pretože svojim majiteľom ponúka 3 samostatné miestnosti. Zastavaná plocha domu je 110 m2, obytná plocha je približne 99 m2 a postavený bude na pozemku s celkovou výmerou 700 m2. Dom je jednopodlažný, dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, hlavnej spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti. K domu patrí aj priestranná terasa. Máte možnosť výberu z troch pozemkov, na ktorom Vám dom postavíme. Dom sa bude predávať v štádiu holodom. Pre nízkoenergetickosť stavby budú na obvodové steny použité tvárnice YTONG Lambda YQ zateplené polystyrénom a plastové okná s trojsklom. Fasáda bude zasieťkovaná, finálnu farebnú podobu si môže nový majiteľ dotvoriť podľa seba. Strecha bude stanová, na jej zakrytie bude použitá strešná krytina škridla Mediterran. Vstupné dvere budú bezpečnostné. Interiér bude odovzdaný s vymurovanými priečkami a omietkami, hotové budú potery a všetky rozvody. O teplo sa v celom dome postará plynové podlahové, teplovodné vykurovanie a ako sekundárny zdroj tepla bude vybudovaný komín s predprípravou na krb. Dom bude napojený na plyn, elektrickú energiu a obecný vodovod. Odpad bude riešený formou 13 m3 veľkej žumpy, nachádzajúcej sa na pozemku. Pozemok, na ktorom bude dom postavený, je slnečný a rovinatý s rozmerom približne 24 x 29 metrov a rozlohou 700 m2. Poskytuje teda dostatok priestoru na hry a zábavu, ale aj na záhradku s domácou zeleninou. Lokalita v ktorej sa pozemok nachádza je v novej, slnečnej, rovinatej časti obce Beluša - Podhorie. V susedstve nájdete množstvo mladých priateľských rodín. Obec sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí - Ladce 3 km, Beluša 4 km, Ilava 9 km, Púchov 11 km, Dubnica nad Váhom 17 km. V blízkych obciach Ladce a Beluša nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť: materskú školu, základnú školu, potraviny, kvetinárstvo, pohostinstvá, reštaurácie, autobusové zastávky, kostol, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko a mnoho iného. Cena domu je 179 900 Eur Fotky ilustračné - vzorový dom Ing. Michal Mišovec RADO Reality Group Tel: +421 904 887 338 E-mail: misovec@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

179 900 €
1 817,17 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba rodinného domu - Horovce

Novostavba rodinného domu - Horovce

Lokalita: Horovce, Púchov (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 83 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Horovce. Ponuka určite osloví mladé rodiny, pretože svojim majiteľom ponúka 3 samostatné miestnosti. Zastavaná plocha domu je 100 m2, obytná plocha je približne 83 m2 a postavený je na pozemku s celkovou výmerou 617 m2. Dom je jednopodlažný, dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, špajzy, hlavnej spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti. K domu patrí aj priestranná terasa. Dom sa predáva v štádiu holodom - je už vo fáze výstavby, aktuálne je hotová základová doska. Pre nízkoenergetickosť stavby budú na obvodové steny použité tvárnice YTONG Lambda YQ zateplené polystyrénom a plastové okná s trojsklom. Vonkajšia fasáda bude v bielej farbe. Strecha bude sedlová, na jej zakrytie bude použitá strešná krytina škridla. Vstupné dvere budú bezpečnostné. Interiér bude odovzdaný s vymurovanými priečkami a omietkami, hotové budú potery a všetky rozvody. O teplo sa v celom dome postará elektrické podlahové, teplovodné vykurovanie a ako sekundárny zdroj tepla bude vybudovaný komín a predpríprava na krb. Dom bude napojený na elektrickú energiu a obecný vodovod. Okrem toho má aj vlastnú studňu, čo je veľkou výhodou napríklad pri polievaní záhrady, či napúšťaní bazénu. Odpad je riešený formou 13 m3 veľkej žumpy, nachádzajúcej sa na pozemku. Odovzdanie domu je plánované na jeseň 2022, prípadne dohodou. Lokalita v ktorej sa dom nachádza je v novej, slnečnej, rovinatej časti obce Horovce. V susedstve nájdete množstvo mladých priateľských rodín. Obec sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest - Lednické Rovne 3 km, Púchov 12 km, Ilava 12 km, Dubnica nad Váhom 16 km. V obci nájdeme základnú občiansku vybavenosť: materskú školu, základnú školu, potraviny, kvetinárstvo, pohostinstvá, autobusové zastávky, kostol, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, jazerá. Cena domu je 164 900 Eur Ing. Michal Mišovec RADO Reality Group Tel: +421 904 887 338 E-mail: misovec@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

164 900 €
1 986,75 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj garážové státie v Karlovej Vsi na ul. Staré Grunty

Na predaj garážové státie v Karlovej Vsi na ul. Staré Grunty

Lokalita: Staré grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 13 m²

RADO Reality ponúka na predaj garážove státie v Bratislave - Karlová Ves na ul. Staré Grunty. Rozmer parkovacieho miesta je 13 m2. Dispozične sa nachádza v podzemnej garáži na -2.PP, ktorá disponuje schodiskom, výťahom a rolovaciou bránou na diaľkové ovládanie. V garáži je zavedená elektroinštalácia 230/400. V podzemnej garáži je zabudovaný odvetrávací systém, ktorý slúži na odvetrávanie splodín z áut, aby sa zabránilo nahromadeniu výfukových plynov. Táto ponuka je vynikajúcou investičnou priležitosťou, nakoľko každý jeden z nás vie, aký problém je nájsť si miesto na parkovanie. Ihneď voľné. Kontakt na makléra: Marek Radič RADO Reality Group tel.:0911982649 E-mail: radic@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

26 000 €
2 000 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Na predaj RD

Na predaj RD

Lokalita: Nevidzany, Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

Dispozícia.. Odkladacia miestnosť 1 Celoročne obyvaťeľná zimná záhrada 25m2 - Obývacia plocha 125 m2 Pivnice 70 m2 Úžitková plocha 195 m2 Zateplenie RD + silikónová omietka Vnútorný keramicky krb - Vykurovanie krbom Vykurovanie ako doplnok -elektrickými akumulačnými radiátormi s elektronickou reguláciou teploty - aerflow viď prílohu. Zádvorie a závetrie Šatníkové skrine – Roldor Bazén Predný plot, chodníky a obklad - sokel Všetky inžinierske siete - vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia. Možnosť rozšírenia o 3 izby + ďalšia obrovská kúpeľňa a WC Tichá Lokalita Pozemok rovinatý cca 1100 m2 Ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti A Energetický certifikát triedy A Popis Celý dom je z vonkajšej strany zateplený a ukončený umývateľnou silikónovou omietkou. V RD sú dvojité drevené okná. Vnútri domu sú steny vystierkované, vymaľované, sú tam dlažby, obklady, veľkoplošné laminátové parkety. V dome je zavedená elektrina, voda, kanalizácia, je tam elektrický prietokový ohrievač teplej vody. Kúrenie je zabezpečené krbom alebo komfortnými elektrickými akumulačnými radiátormi s elektronickou reguláciou teploty. Predpokladané náklady na kúrenie ročnej spotreby sú 720 € , mesačne 60 €. Je tam vybudované automatické podlievanie, ktoré sa tam dones nachádza, okrem čerpadla. V záhrade sú vysadené orechy . Na jednom strome je asi 40kg orechov. Sú tam tiež vysadené jablone ale tie je potrebné ostrihať. Jedna sa o veľmi romantické miesto. Za pozemkom sa nachádza pole - vstupná chodba, ktorá kopíruje tvar domu - kuchyňa s priestorom na jedálenský stôl – tri dostatočne priestranné izby . Výhody: - bývanie v pokojnej obci ,tichom prostredí. Využitie RD - Investícia na vlastné bývanie - Investícia na prenájom - Investícia na ďalší predaj RD je potrebné kúpiť a dokončiť. Investícia na kúpu RD 149 900 € - Výhodná investícia !!! Investícia na vonkajšie dokončenie RD –plot, chodníky, obklad, zimná záhrada,.. Výsledok moderný luxusný RD so zimnou záhradou a bazénom, s krásnou záhradou so stromami... vo veľmi peknom a tichom prostredí. Počet izieb 3 Počet kúpeľni 1 Počet WC 1 Kuchyňa 1 občianska vybavenosť. množstvo zelene v okolí - pozemok s veľkou rozlohou a veľkým potenciálom - možnosť využívať dom aj na rekreačné alebo podnikateľské účely – Cenu ponúkanej nehnuteľnosti Vám rád poskytneme na vyžiadanie. Dom, ktorý dokáže očariť svojou krásou. Polohou v nádhernom prírodnom prostredí, ktoré je ideálne pre bývanie mimo mesta. Teším sa na Vašu spoločnosť pri obhliadke nehnuteľnosti. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín, ktorý Vám bude vyhovovať. heka@radoreality.sk kontakt +421 902 347 777

249 999 €
1 282,05 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
IBA U NÁS!!! Na predaj NOVOSTAVBA pekný 4-izb.rodinný dom, Hrubá Borša

IBA U NÁS!!! Na predaj NOVOSTAVBA pekný 4-izb.rodinný dom, Hrubá Borša

Lokalita: Rovná, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102.2 m²

Rodinný dom NOVOSTAVBA na predaj v obci Hrubá Borša neďaleko Senca. RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj pekný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom - 4 ročnú NOVOSTAVBU s terasou na pozemku 407 m2 v Hrubej Borši. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných nepriechodných izieb, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou so vstupom na terasu, z kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, samostatnej toalety s umývadlom a technickej miestnosti. V kuchyni sa nachádza kvalitná kuchynská linka na mieru so spotrebičmi Bosch, vrátane sklokeramickej varnej dosky, vstavanej elektrickej rúry, umývačky riadu, digestora. Podlahy v izbách sú laminátové. V chodbe, kúpeľni, wc a technickej miestnosti je položená dlažba, na terase zámková dlažba. Okná sú kvalitné 3-komorové plastové zn. Salamander s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Nachádza sa tu príjemné podlahové elektrické kúrenie (špirály) - pod oknami sú zabudované senzory, každá izba má svoj termostat + v obývacej miestnosti vás zohrejú a príjemnú atmosféru vám navodia krbové kachle na drevo. Na skladovanie vecí sa dajú skvele využiť priestory na povale. V dome sa nachádzajú všetky IS ako elektrina, obecná voda, žumpa. Je tu vysokorýchlostný internet. Na dvore sa nachádzajú ovocné stromy ako marhule, broskyne, ale aj tuje, okrasné kríky a kvety. V exteriéri môžete na relax využiť terasu o rozlohe 21 m2 so záhradným sedením. Za domom sa nachádza záhradný domček na náradie. Na pozemku sa nachádzajú 2 parkovacie miesta. Ďalšie sú neďaleko na parkoviskách. Celý pozemok domu je oplotený aj s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie. Mesačné náklady sú do 200 Eur (elektrina 130 + voda 15 + internet a TV). link virtuálnej prehliadky: https://my.matterport.com/show/?m=Si93U1VVMmU Aneta Liptáková RADO Reality Group Tel.:+421 911 82 00 20 E-mail: liptakova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

269 900 €
2 640,90 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba rodinného domu v meste Senica

Novostavba rodinného domu v meste Senica

Lokalita: Gaštanová, Senica (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 124.36 m²

RADO reality vám vo výhradnom zastúpení investora ponúka rodinný dom v meste Senica. Táto novostavba je v štádiu výstavby a bude sa nachádzať na Gaštanovej ulici v novej časti IBV. K pozemku sú privedené prípojky na inžinierske siete z miestnej komunikácie Gaštanová, Vodovodná a kanalizačná prípojka sú k pozemku už zrealizované a budú ukončené v navrhovanej vodomernej a kanalizačnej šachte na pozemku. Elektrická prípojka je k pozemku už zrealizovaná. Pozemok je rovinatý a prístupný zo západnej strany miestnej komunikácie vjazdom širokým 5,5m. Rozmery rodinného domu budú 14,7m x 9,4m vrátane zateplenia a krytou terasou o rozmere 4,5m x 3,5m, pričom bude prízemný (typ bungalov) nepodpivničený, a bude zastrešený šikmou valbovou strechou. Obvodové steny budú postavené z pórobetónového materiálu Ytong s výstužnou zálievkou. Vykurovanie bude podlahové. Rodinný dom pozostáva s krytého závetria, zádveria, chodby, dvoch kúpeľní s toaletou, dvoch obytných izieb, spálne, obývacej izby s jedálňou, kuchyne, technickej miestnosti a krytej terasy na južnej strane domu prístupnej s obývacej izby. Plocha pozemku je 566m2, zastavaná plocha 152,4m, celková úžitková plocha 124,36m, obytná plocha 64,5m, obstavaný priestor 650m3, spevnené plochy 65m2. Rodinný dom bude dokončený do štádia holodom, no po dohode s investorom môže byť dokončený podľa požiadaviek kupujúceho. Štádium dokončenia RD je na vašom výbere a výber obkladových materiálov a sanity. Tento stav dokončenia bude rozhodovať o výslednej cene. Okresné mesto Senica sa nachádza v juhovýchodnej časti Chvojnickej pahorkatiny, na pomedzí s Myjavskou pahorkatinou. Mestom prechádza cesta Trnava – Holíč, ktorú križuje cesta Kúty – Sobotište. Južným okrajom vedie železničná trať Kúty – Trnava. Senica leží 46 km západne od Piešťan, 23 km južne od Skalice, 46 km severovýchodne od Malaciek a 42 km severozápadne od Trnavy. V mestskej časti Senice, v Kunove, sa nachádza vodná nádrž Kunov . Ak vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a môžete bývať vo svojom novom rodinnom dome už o chvíľu. Kontakt na makléra: Radovan Rothacker RADO Reality Group 0905635073 rothacker@radoreality.sk FB: Reality ZS radoreality.sk

260 000 €
2 090,70 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba 2i bytu s garážovým státím, Armádna Sihoť

Novostavba 2i bytu s garážovým státím, Armádna Sihoť

Lokalita: Armádna, Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu 2i bytu v bytovom komplexe IDEÁL v Trenčíne na Sihoti, ku ktorej prislúcha aj garážové státie v suteréne. Byt sa predáva v štádiu holobyt, čo budúcemu majiteľovi ponúka priestor pre realizáciu vlastných predstáv. Byt s úžitkovou plochou 49m² sa nachádza na 2. poschodí. K bytu patrí priestranný balkón a pivnica umiestnená na prízemí bytového domu. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby s balkónom, kuchynského kútu so špajzou, spálne a kúpelne s toaletou. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete, je vykurovaný lokálne v rámci jednotlivých bytov, vykurovacie telesá v byte sú panelové radiátory. Vstup do domu je možný aj cez garáže v suteréne. Objekt je založený na monolitických betónových pásoch a betónových pätkách, technické podlažie je rovnako z monolitického betónu. Zvislé konštrukcie - obvodové murivo, vnútorné nosné murivo je z tvárnic DURISOL, priečky sú murované z keramických tvárnic, steny výťahovej šachty sú z DT tvaroviek. Vodorovné konštrukcie - stropy sú monolitické železobetónové dosky, s filigránových dosiek hr. 50 mm. Zastrešenie je plochou strechou, krytina je z nastaviteľných asfaltových pásov ICO PAL. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Link na virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/models/eHkJ8YBGYtX?section=media V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať: Viera Ježíková Ing. RADO Reality Group Tel.: 0948119147 E-mail: jezikova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

120 000 €
2 448,98 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Lokalita: Lehota pod Vtáčnikom (Prievidza)
Druh: Reštaurácia

RADO Reality ponúka na predaj luxusnú reštauráciu v obci Lehota pod Vtáčnikom, na pozemku o výmere 3500 m², ktorá bola postavená v roku 2014. Celková veľkosť reštaurácie je 1000 m² , 75 m² vonkajšia terasa, nad reštauráciou je luxusný byt navrhnutý od dizajnéra s rozlohou 200 m², ďaľších 200 m² je pripravených na 6 izieb pre penzión, vonku je 7 parkovacích miest pre personál a parkovisko pre hostí a autobus s kapacitou 20 miest. Detail reštaurácie: Počet miest na sedenie v reštaurácii je 100. V presklenej terase prepojenej s reštauráciou 40, vo vonkajšej terase 40 a sedenie na tráve tiež 40. Dokopy teda 220 miest. Reštaurácia je vybavené jedinečným na mieru robeným dizajnovým nábytkom, ktorý ju robí atraktívnou hlavne pre budúce nevesty. Srdcom reštaurácie je moderne plne vybavená kuchyňa. Disponuje elektrickým konvektomatom, holdomatom, pecou na pizzu, plynovým sporákom, veľkou chladiacou miestnosťou, chladiacimi pultami, niekoľkými mrazákmi, šokérom atď. Ďalšími priestormi reštaurácie sú oddelené toalety pre hostí reštaurácie, oddelené šatne pre mužov a ženy vybavené toaletou a sprchovým kútom, miestnosť pre upratovačku, miestnosť na skladovanie odpadov, umývacia miestnosť, suchý sklad potravín, sklad, kotolňa, garáž, malá kancelária. Inventár reštaurácie okrem iného tvorí aj kvalitný dizajnový porcelánový riad značky RAK. Reštaurácia je klimatizovaná, vykurovanie je podlahové, vykurovacie teleso a ohrev vody je na plyn a vodu ohrievajú aj slnečné kolektory. V hornej časti reštaurácie je zariadený luxusný byt (v priložených fotkách aktuálneho stavu a aj vizualizácie od dizajnéra) s rozlohou cca 200 m2. Byt je sčasti zariadený kvalitným originálnym dizajnovým moderným nábytkom, vyrobeným na mieru. Disponuje veľkou obývačkou spojenou s jedálňou a kuchyňou, ďalej sú tu 4 izby, 2 kúpeľne a šatník. Súčasťou obývačky je 1 m široký plynový krb na diaľkové ovládanie, ktorý dokonale imituje krb na drevo. V prílohe sú aj vizualizácie, kde je nad šatníkom a časťou obývačky navrhnutá aj galéria so sklenenou podlahou, ktorá má slúžiť ako pracovňa, tá však ešte nie je vybudovaná. Byt je klimatizovaný. Reštaurácia je určená hlavne na svadby a rodinné oslavy, o ktoré je každý rok stále väčší záujem aj bez aktívnej reklamy vďaka veľmi dobrému menu. S reklamnou kampaňou by záujem nepochybne vzrástol. Je možné mať aj dve menšie oslavy alebo svadby naraz vďaka tomu, že je priestor predelený veľkými dverami s trojsklom, ktoré dobre izolujú hluk. V prípade záujmu sa dá usporiadať civilný obrad na trávniku pod svetelnými reťazami alebo v priestoroch krytej terasy. V poslednom čase sú civilné obrady čoraz atraktívnejšie. Ich výhodou je, že svadobný hostia sa nemusia presúvať a všetko sa odohráva na jednom mieste. Veľkým plusom pre zákazníkov je aj okolie, ktoré iné reštaurácie väčšinou nemajú: veľká trávnatá plocha a veľké detské ihrisko, kde je drevený domček so šmýkačkou, ďalší drevený domček na hranie, hojdačky, trampolína, veľký drevený vláčik, retiazkový kolotoč a pieskovisko s hračkami. Toto veľmi oceňujú zákazníci s malými deťmi. Pre nevesty je okrem krásnych a moderných priestorov, ktoré nie je potrebné príliš dekorovať, lákadlom aj luxusná na mieru robená kvetinová stena tvorená až z 1000 kvetov, ďalej svetelné reťaze v záhrade (svetelný strop a osvetlené stromy), ktoré robia nádhernú kulisu pre fotografovanie. Eenergetický certifikát - B. Mesto Prievidza sa nachádza 13 km od obce a Bojnice 16 km. V Okolí obce sa nachádza veľa turistických zaújimavosti viď. v linku https://travelguide.sk/svk/prievidza/turisticke-zaujimavosti/. Link na virtuálnu 3D prehliadku: https://lnk.sk/irfs V prípade záujmu poskytneme bližšie informácie o reštaurácii a podnikaní spojeným s ňou. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 E-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

835 000 €
776,74 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Predaj investičného priestoru v centre Dubnice nad Váhom

Predaj investičného priestoru v centre Dubnice nad Váhom

Lokalita: Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

RADO Reality ponúka na predaj priestor o výmere 192 m². Nachádza sa na prvom z troch podlaží budovy s výťahom, postavenej v roku 2009. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kde sú pánske a dámske toalety, technická miestnosť a kuchynka. Z chodby je vstup do menšej kancelárie a taktiež do veľkej kancelárskej miestnosti, kde je ešte ďaľšia presklená kancelária. Priestor bol doteraz využívaný ako kancelársky, ale môže mať aj iné využitie, ako napríklad prerobenie na bytové jednotky. Má samostatné plynové kúrenie a merač elektriky. Pri budove sa nachádza súkromné parkovisko vyhradené pre túto budovu. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, MHD, Lidl, nákupné centrum atď. Je to všetko úplne na dosah, čo je veľká výhoda polohy tejto budovy. Priestor je voľný ihneď. Cena je 258000 € bez DPH. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 e-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie kúpnych zmlúv.

258 000 €
1 343,75 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Veľký 4i byt, 111m2 + balkón, ul. Hviezdoslavova, Trenčín - centrum

Veľký 4i byt, 111m2 + balkón, ul. Hviezdoslavova, Trenčín - centrum

Lokalita: Hviezdoslavova, Trenčín (Trenčín)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 111 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt s výmerou 111m2 na ulici Hviezdoslavova v Trenčíne. Nadstavba staršieho bytového domu bola kolaudovaná v roku 2009. Jedná sa teda o nový moderný byt s perfektným dispozičným riešením. Bytový dom je zateplený, má novú strechu, vchodové dvere s elektronickým vrátnikom, zvončeky, schránky, plastové okná v spoločných priestoroch a nový výťah. V suteréne bytového domu sa nachádzajú 4 veľké spoločné miestnosti slúžiace najmä na odkladanie bicyklov a kočíkov, prípadne čohokoľvek iného. Dispozične byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby, z ktorej je vstup do 3 samostatných izieb, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom a do priestrannej obývačky s kuchyňou. V kuchyni sa nachádza štýlový ostrovček, ktorý môže slúžiť zároveň ako jedálenský stôl. Veľkým benefitom je tiež špajza so vstupom z kuchyne. Obývacia izba má 2 samostatné vstupy na balkón s rozlohou približne 8m2. Tento byt ponúka tiež možnosť prerobenia aj na plnohodnotný 5-izbový byt. V okolí bytu sa nachádza jedna z najlepších občianských vybaveností na svete. Keďže byt je situovaný v priamom srdci Trenčína, budete mať vždy po ruke všetky potrebné inštitúcie. V blízkosti sa tiež nachádza základná škola, viaceré stredné školy, vysoká škola, potraviny, pošta, zastávky MHD, rôzne športoviská, lesopark Brezina, reštaurácie a pohostinstvá a množstvo rôznych obchodov. Bytový dom spĺňa energetický certifikát kategórie B. 3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=DUajUmd6hAc Cena bytu je 299.900,-€. Patrik Pavlík, RSc. RADO Reality Group Tel: +421 902 90 60 90 E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

299 900 €
2 701,80 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Na prenájom obchodné priestory v Dubnici nad Váhom s veľkým výkladom

Na prenájom obchodné priestory v Dubnici nad Váhom s veľkým výkladom

Lokalita: Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 116 m²

Rado reality ponúka na prenájom obchodné priestory s výmerou 169 m² v Dubnici nad Váhom na ulici Obrancov Mieru s veľkým preskleným výkladom otočeným priamo do frekventovanej ulice. Priestor pozostáva z veľkej priestrannej miestnosti, do ktorej sa vchádza priamo z frekventovanej ulice. V zázemí je kuchynka, sklad, šatňa a toalety. Priestor je vhodný na akýkoľvek obchod, prípadne kancelárie a je voľný iheď. Cena nájmu je 8 €/m² + zálohové platby za energie 2,85 €/ mesiac. Energetická trieda - A

928 €/mes.
8 €/m²/mes.

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj 4 izbová ekologická montovaná novostavba domu PRAKTIK

Na predaj 4 izbová ekologická montovaná novostavba domu PRAKTIK

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Rado Reality v spolupráci so spoločnosťou Bývanie Slovensko,Vám ponúka na predaj 4 izbovú montovanú drevostavbu rodinného domu PRAKTIK. Rodinný dom Praktik v 4-izbovom prevedení poskytuje dostatok priestoru pre rodinu v interiéri aj v exteriéri. Najžiadanejšími stavbami v roku 2018 boli nízkoenergetické drevodomy. Jedinečná možnosť ako získať krásny, zdravý a finančne nenáročný domov. V montovanom dome od Bývanie Slovensko ušetríte na energii až 70% ročne! Energetický certifikát - A1. Prečo bývať v drevodome? Zdravie: Drevo má zdraviu prospešné vlastnosti: pohlcuje škodlivé látky, prijíma vlhkosť a uvoľňuje ju do suchého prostredia. Ekológia: Je to domáci obnoviteľný zdroj, ktorý šetrí energiu v každej fáze; od výroby, cez prepravu materiálu až po šetrenie spotreby energie na vykurovanie a chladenie. Drevo má negatívnu bilanciu CO2: spotrebuje ho viac, ako ho vyprodukuje jeho výroba a zabudovanie. Kvalita: Má výnimočné fyzikálne vlastnosti: pevnosť a pružnosť, tepelnú vodivosť, kontrolu vlhkosti. Emócia: Tradičný materiál, teplý na povrchu, má veľmi príjemnú vôňu, textúru, sfarbenie, dobre vplýva na psychickú pohodu. Bývanie v drevodome je zdraviu prospešné. Cena holodomu je 74 990€ bez DPH V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať: Peter Šelinga Realitný poradca mobil: +421944203927 e-mail: selinga@radoreality.sk

74 990 €
833,22 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Kancelárie, Jesenského, prenájom, Jesenského, Trenčín

Kancelárie, Jesenského, prenájom, Jesenského, Trenčín

Lokalita: Jesenského, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

RADO Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor v novostavbe na ul. Jesenského v Trenčíne o výmere 41,20 m2. Priestor sa nachádza na 1/4 posch. Je prístupný hlavným schodiskom z pasáže a k dispozícii je aj výťah. Na spoločnej chodbe sa nachádza 2x kúpeľňa s WC. Cena nájmu na vyžiadanie v RK. K priestoru prislúcha balkón o výmere 4,49 m2. Priestor má vlastné kúrenie i klimatizáciu. Je možnosť využívania vonkajšieho parkovania - za poplatok. Energetický certifikát - A. Vladimír Nemec RADO Reality Group, s.r.o. M +421 903 442 599 nemec@radoreality.sk

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
Prenájom administratívneho priestoru 37 m2 + parking, Trenčín-Zlatovce

Prenájom administratívneho priestoru 37 m2 + parking, Trenčín-Zlatovce

Lokalita: Kasárenská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 37 m²

RADO Reality ponúka na prenájom administratívny priestor o výmere 37 m². Priestor sa nachádza na 1.posch. v novostavbe polyfunkčnej budovy v Zlatovciach v Trenčíne. K dispozícii je vlastná kuchynka, WC je spoločné. V cene nájmu je zahrnuté vyhradené parkovacie státie na parkovisku pri budove. Cena nájmu: 13,- €/ m²/ mes. (s DPH) + 150,- €/ mes. (vodné, stočné, elektrina). Cena nájmu nezahŕňa internetové pripojenie. Energetická trieda – A Ing. Vladimír Nemec RADO Reality Group Tel.: +421 903 442599 E-mail: nemec@radoreality.sk

481 €/mes.
13 €/m²/mes.

RADO Reality Group s.r.o.
1 2