Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RADO Reality Trenčín s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RADO Reality Trenčín s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.radoreality.sk
Adresa:
Osloboditeľov 7447
Trenčín
91101
Popis:
Nájdených 30 novostavieb
1 2
IBA U NÁS!!! 4i rodinný dom s pozemkom 300m2, Trenčianske Jastrabie

IBA U NÁS!!! 4i rodinný dom s pozemkom 300m2, Trenčianske Jastrabie

Lokalita: Trenčianske Jastrabie (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 81 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Trenčianke Jastrabie postavený na pozemku s rozlohou 300m2. Jedná sa o novostavbu typu dvojdom. Každý dom má samozrejme svoj vlastný múr a je medzi nimi izolácia. Zastavaná plocha domu je 95m2 a jeho vnútorná rozloha je približne 81m2. Pozemok je z troch strán oplotený. Za domom bude ešte pre predajom vyhotovená terasa zo zámkovej dlažby a pred domom parkovacie státie pre 2 autá. Pred domom je aj priestor na predzáhradku. Dispozicčne dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa prechádza do veľkého otvoreného priestoru. Ten tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou. Z tejto miestnosti je vstup do troch samostatných izieb a do prekrásnej kúpeľne s WC, vaňou a sprchovacím kútom. V kúpeľni je tiež vlastný plynový kotol, vďaka ktorému budete mať vždy plne pod kontrolou náklady na bývanie. Priamo z obývačky a z jednej izby je výstup na terasu. Rodinný dom sa predáva zariadený tak ako ho vidíte na fotografiách. Zostáva tu vybavenie v kúpeľni aj kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. V cene domu je aj klimatizačná jednotka, ktorá v čase fotenia ešte nebola namontovaná, no je už zahrnutá v kúpnej cene. V obci Trenčianske Jastrabie sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Je tu základná škola, detské ihrisko, lekár, pošta, potraviny, kostol, autobusové zastávky, pohostinstvo, a mnoho iného. Vášnivých rybárov zaiste poteší neďaleká vodná nádrž, ktorú využívajú ľudia v lete aj na kúpanie a v zime na jej zamrznutej hladine hrávajú miestne deti hokej. Rodinný dom spĺňa energetický certifikát A. 3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=T43yg7beHoU Cena domu je 209.900,-€. Patrik Pavlík, RSc. RADO Reality Group Tel: +421 902 90 60 90 E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

209 900 €
2 591,36 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba rodinného domu Beluša - Podhorie

Novostavba rodinného domu Beluša - Podhorie

Lokalita: Beluša (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99 m²

RADO Reality Vám ponúka výstavbu nového rodinného domu typu bungalov v obci Beluša - Podhorie. Ponuka určite osloví mladé rodiny, pretože svojim majiteľom ponúka 3 samostatné miestnosti. Zastavaná plocha domu je 110 m2, obytná plocha je približne 99 m2 a postavený bude na pozemku s celkovou výmerou 700 m2. Dom je jednopodlažný, dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, hlavnej spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti. K domu patrí aj priestranná terasa. Máte možnosť výberu z troch pozemkov, na ktorom Vám dom postavíme. Dom sa bude predávať v štádiu holodom. Pre nízkoenergetickosť stavby budú na obvodové steny použité tvárnice YTONG Lambda YQ zateplené polystyrénom a plastové okná s trojsklom. Fasáda bude zasieťkovaná, finálnu farebnú podobu si môže nový majiteľ dotvoriť podľa seba. Strecha bude stanová, na jej zakrytie bude použitá strešná krytina škridla Mediterran. Vstupné dvere budú bezpečnostné. Interiér bude odovzdaný s vymurovanými priečkami a omietkami, hotové budú potery a všetky rozvody. O teplo sa v celom dome postará plynové podlahové, teplovodné vykurovanie a ako sekundárny zdroj tepla bude vybudovaný komín s predprípravou na krb. Dom bude napojený na plyn, elektrickú energiu a obecný vodovod. Odpad bude riešený formou 13 m3 veľkej žumpy, nachádzajúcej sa na pozemku. Pozemok, na ktorom bude dom postavený, je slnečný a rovinatý s rozmerom približne 24 x 29 metrov a rozlohou 700 m2. Poskytuje teda dostatok priestoru na hry a zábavu, ale aj na záhradku s domácou zeleninou. Lokalita v ktorej sa pozemok nachádza je v novej, slnečnej, rovinatej časti obce Beluša - Podhorie. V susedstve nájdete množstvo mladých priateľských rodín. Obec sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí - Ladce 3 km, Beluša 4 km, Ilava 9 km, Púchov 11 km, Dubnica nad Váhom 17 km. V blízkych obciach Ladce a Beluša nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť: materskú školu, základnú školu, potraviny, kvetinárstvo, pohostinstvá, reštaurácie, autobusové zastávky, kostol, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko a mnoho iného. Cena domu je 179 900 Eur Fotky ilustračné - vzorový dom Ing. Michal Mišovec RADO Reality Group Tel: +421 904 887 338 E-mail: misovec@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

179 900 €
1 817,17 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba rodinného domu - Horovce

Novostavba rodinného domu - Horovce

Lokalita: Horovce, Púchov (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 83 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Horovce. Ponuka určite osloví mladé rodiny, pretože svojim majiteľom ponúka 3 samostatné miestnosti. Zastavaná plocha domu je 100 m2, obytná plocha je približne 83 m2 a postavený je na pozemku s celkovou výmerou 617 m2. Dom je jednopodlažný, dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, špajzy, hlavnej spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti. K domu patrí aj priestranná terasa. Dom sa predáva v štádiu holodom - je už vo fáze výstavby, aktuálne je hotová základová doska. Pre nízkoenergetickosť stavby budú na obvodové steny použité tvárnice YTONG Lambda YQ zateplené polystyrénom a plastové okná s trojsklom. Vonkajšia fasáda bude v bielej farbe. Strecha bude sedlová, na jej zakrytie bude použitá strešná krytina škridla. Vstupné dvere budú bezpečnostné. Interiér bude odovzdaný s vymurovanými priečkami a omietkami, hotové budú potery a všetky rozvody. O teplo sa v celom dome postará elektrické podlahové, teplovodné vykurovanie a ako sekundárny zdroj tepla bude vybudovaný komín a predpríprava na krb. Dom bude napojený na elektrickú energiu a obecný vodovod. Okrem toho má aj vlastnú studňu, čo je veľkou výhodou napríklad pri polievaní záhrady, či napúšťaní bazénu. Odpad je riešený formou 13 m3 veľkej žumpy, nachádzajúcej sa na pozemku. Odovzdanie domu je plánované na jeseň 2022, prípadne dohodou. Lokalita v ktorej sa dom nachádza je v novej, slnečnej, rovinatej časti obce Horovce. V susedstve nájdete množstvo mladých priateľských rodín. Obec sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest - Lednické Rovne 3 km, Púchov 12 km, Ilava 12 km, Dubnica nad Váhom 16 km. V obci nájdeme základnú občiansku vybavenosť: materskú školu, základnú školu, potraviny, kvetinárstvo, pohostinstvá, autobusové zastávky, kostol, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, jazerá. Cena domu je 164 900 Eur Ing. Michal Mišovec RADO Reality Group Tel: +421 904 887 338 E-mail: misovec@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

164 900 €
1 986,75 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj RD

Na predaj RD

Lokalita: Nevidzany, Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

Dispozícia.. Odkladacia miestnosť 1 Celoročne obyvaťeľná zimná záhrada 25m2 - Obývacia plocha 125 m2 Pivnice 70 m2 Úžitková plocha 195 m2 Zateplenie RD + silikónová omietka Vnútorný keramicky krb - Vykurovanie krbom Vykurovanie ako doplnok -elektrickými akumulačnými radiátormi s elektronickou reguláciou teploty - aerflow viď prílohu. Zádvorie a závetrie Šatníkové skrine – Roldor Bazén Predný plot, chodníky a obklad - sokel Všetky inžinierske siete - vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia. Možnosť rozšírenia o 3 izby + ďalšia obrovská kúpeľňa a WC Tichá Lokalita Pozemok rovinatý cca 1100 m2 Ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti A Energetický certifikát triedy A Popis Celý dom je z vonkajšej strany zateplený a ukončený umývateľnou silikónovou omietkou. V RD sú dvojité drevené okná. Vnútri domu sú steny vystierkované, vymaľované, sú tam dlažby, obklady, veľkoplošné laminátové parkety. V dome je zavedená elektrina, voda, kanalizácia, je tam elektrický prietokový ohrievač teplej vody. Kúrenie je zabezpečené krbom alebo komfortnými elektrickými akumulačnými radiátormi s elektronickou reguláciou teploty. Predpokladané náklady na kúrenie ročnej spotreby sú 720 € , mesačne 60 €. Je tam vybudované automatické podlievanie, ktoré sa tam dones nachádza, okrem čerpadla. V záhrade sú vysadené orechy . Na jednom strome je asi 40kg orechov. Sú tam tiež vysadené jablone ale tie je potrebné ostrihať. Jedna sa o veľmi romantické miesto. Za pozemkom sa nachádza pole - vstupná chodba, ktorá kopíruje tvar domu - kuchyňa s priestorom na jedálenský stôl – tri dostatočne priestranné izby . Výhody: - bývanie v pokojnej obci ,tichom prostredí. Využitie RD - Investícia na vlastné bývanie - Investícia na prenájom - Investícia na ďalší predaj RD je potrebné kúpiť a dokončiť. Investícia na kúpu RD 149 900 € - Výhodná investícia !!! Investícia na vonkajšie dokončenie RD –plot, chodníky, obklad, zimná záhrada,.. Výsledok moderný luxusný RD so zimnou záhradou a bazénom, s krásnou záhradou so stromami... vo veľmi peknom a tichom prostredí. Počet izieb 3 Počet kúpeľni 1 Počet WC 1 Kuchyňa 1 občianska vybavenosť. množstvo zelene v okolí - pozemok s veľkou rozlohou a veľkým potenciálom - možnosť využívať dom aj na rekreačné alebo podnikateľské účely – Cenu ponúkanej nehnuteľnosti Vám rád poskytneme na vyžiadanie. Dom, ktorý dokáže očariť svojou krásou. Polohou v nádhernom prírodnom prostredí, ktoré je ideálne pre bývanie mimo mesta. Teším sa na Vašu spoločnosť pri obhliadke nehnuteľnosti. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín, ktorý Vám bude vyhovovať. heka@radoreality.sk kontakt +421 902 347 777

159 999 €
820,51 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba rodinného domu v meste Senica

Novostavba rodinného domu v meste Senica

Lokalita: Gaštanová, Senica (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 124.36 m²

RADO reality vám vo výhradnom zastúpení investora ponúka rodinný dom v meste Senica. Táto novostavba je v štádiu výstavby a bude sa nachádzať na Gaštanovej ulici v novej časti IBV. K pozemku sú privedené prípojky na inžinierske siete z miestnej komunikácie Gaštanová, Vodovodná a kanalizačná prípojka sú k pozemku už zrealizované a budú ukončené v navrhovanej vodomernej a kanalizačnej šachte na pozemku. Elektrická prípojka je k pozemku už zrealizovaná. Pozemok je rovinatý a prístupný zo západnej strany miestnej komunikácie vjazdom širokým 5,5m. Rozmery rodinného domu budú 14,7m x 9,4m vrátane zateplenia a krytou terasou o rozmere 4,5m x 3,5m, pričom bude prízemný (typ bungalov) nepodpivničený, a bude zastrešený šikmou valbovou strechou. Obvodové steny budú postavené z pórobetónového materiálu Ytong s výstužnou zálievkou. Vykurovanie bude podlahové. Rodinný dom pozostáva s krytého závetria, zádveria, chodby, dvoch kúpeľní s toaletou, dvoch obytných izieb, spálne, obývacej izby s jedálňou, kuchyne, technickej miestnosti a krytej terasy na južnej strane domu prístupnej s obývacej izby. Plocha pozemku je 566m2, zastavaná plocha 152,4m, celková úžitková plocha 124,36m, obytná plocha 64,5m, obstavaný priestor 650m3, spevnené plochy 65m2. Rodinný dom bude dokončený do štádia holodom, no po dohode s investorom môže byť dokončený podľa požiadaviek kupujúceho. Nakoľko výstavba pretrváva, cena nie je momentálne pevne stanovená, preto si tento rodinný dom môžete nezáväzne rezervovať. Taktiež štádium dokončenia RD je na vašom výbere a výber obkladových materiálov a sanity. Okresné mesto Senica sa nachádza v juhovýchodnej časti Chvojnickej pahorkatiny, na pomedzí s Myjavskou pahorkatinou. Mestom prechádza cesta Trnava – Holíč, ktorú križuje cesta Kúty – Sobotište. Južným okrajom vedie železničná trať Kúty – Trnava. Senica leží 46 km západne od Piešťan, 23 km južne od Skalice, 46 km severovýchodne od Malaciek a 42 km severozápadne od Trnavy. V mestskej časti Senice, v Kunove, sa nachádza vodná nádrž Kunov . Ak vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a môžete bývať vo svojom novom rodinnom dome už o chvíľu. Kontakt na makléra: Radovan Rothacker RADO Reality Group 0905635073 rothacker@radoreality.sk FB: Reality ZS radoreality.sk

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
Predaj investičného priestoru v centre Dubnice nad Váhom

Predaj investičného priestoru v centre Dubnice nad Váhom

Lokalita: Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

RADO Reality ponúka na predaj veľký momentálne kancelársky priestor o výmere 185 m², ktorý sa dá prerobiť na 3 byty. Priestor sa nachádza na prvom z troch podlaží budovy s výťahom, postavenej v roku 2009. Priestor bol doteraz využívaný ako kancelárie. Je tam samostatné plynové kúrenie, elektrika je už predpriravená na tri samostatné merače a ku každému bytu je parkovacie miesto. Vo fotkách prikladám návrh pôdorysu, na ktorý máme kompletný projekt. Búracie práce sú už povolené, momentálne sa čaká na vydanie stavebného povolenia. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, MHD, Lidl, nákupné centrum atď. Je to všetko úplne na dosah, čo je veľká výhoda polohy tejto budovy. Priestor je voľný ihneď. Cena je 257000 €. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 e-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie kúpnych zmlúv.

257 000 €
1 389,19 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Lokalita: Lehota pod Vtáčnikom (Prievidza)
Druh: Reštaurácia

RADO Reality ponúka na predaj luxusnú reštauráciu v obci Lehota pod Vtáčnikom, na pozemku o výmere 3500 m², ktorá bola postavená v roku 2014. Celková veľkosť reštaurácie je 1000 m² , 75 m² vonkajšia terasa, nad reštauráciou je luxusný byt navrhnutý od dizajnéra s rozlohou 200 m², ďaľších 200 m² je pripravených na 6 izieb pre penzión, vonku je 7 parkovacích miest pre personál a parkovisko pre hostí a autobus s kapacitou 20 miest. Detail reštaurácie: Počet miest na sedenie v reštaurácii je 100. V presklenej terase prepojenej s reštauráciou 40, vo vonkajšej terase 40 a sedenie na tráve tiež 40. Dokopy teda 220 miest. Reštaurácia je vybavené jedinečným na mieru robeným dizajnovým nábytkom, ktorý ju robí atraktívnou hlavne pre budúce nevesty. Srdcom reštaurácie je moderne plne vybavená kuchyňa. Disponuje elektrickým konvektomatom, holdomatom, pecou na pizzu, plynovým sporákom, veľkou chladiacou miestnosťou, chladiacimi pultami, niekoľkými mrazákmi, šokérom atď. Ďalšími priestormi reštaurácie sú oddelené toalety pre hostí reštaurácie, oddelené šatne pre mužov a ženy vybavené toaletou a sprchovým kútom, miestnosť pre upratovačku, miestnosť na skladovanie odpadov, umývacia miestnosť, suchý sklad potravín, sklad, kotolňa, garáž, malá kancelária. Inventár reštaurácie okrem iného tvorí aj kvalitný dizajnový porcelánový riad značky RAK. Reštaurácia je klimatizovaná, vykurovanie je podlahové, vykurovacie teleso a ohrev vody je na plyn a vodu ohrievajú aj slnečné kolektory. V hornej časti reštaurácie je zariadený luxusný byt (v priložených fotkách aktuálneho stavu a aj vizualizácie od dizajnéra) s rozlohou cca 200 m2. Byt je sčasti zariadený kvalitným originálnym dizajnovým moderným nábytkom, vyrobeným na mieru. Disponuje veľkou obývačkou spojenou s jedálňou a kuchyňou, ďalej sú tu 4 izby, 2 kúpeľne a šatník. Súčasťou obývačky je 1 m široký plynový krb na diaľkové ovládanie, ktorý dokonale imituje krb na drevo. V prílohe sú aj vizualizácie, kde je nad šatníkom a časťou obývačky navrhnutá aj galéria so sklenenou podlahou, ktorá má slúžiť ako pracovňa, tá však ešte nie je vybudovaná. Byt je klimatizovaný. Reštaurácia je určená hlavne na svadby a rodinné oslavy, o ktoré je každý rok stále väčší záujem aj bez aktívnej reklamy vďaka veľmi dobrému menu. S reklamnou kampaňou by záujem nepochybne vzrástol. Je možné mať aj dve menšie oslavy alebo svadby naraz vďaka tomu, že je priestor predelený veľkými dverami s trojsklom, ktoré dobre izolujú hluk. V prípade záujmu sa dá usporiadať civilný obrad na trávniku pod svetelnými reťazami alebo v priestoroch krytej terasy. V poslednom čase sú civilné obrady čoraz atraktívnejšie. Ich výhodou je, že svadobný hostia sa nemusia presúvať a všetko sa odohráva na jednom mieste. Veľkým plusom pre zákazníkov je aj okolie, ktoré iné reštaurácie väčšinou nemajú: veľká trávnatá plocha a veľké detské ihrisko, kde je drevený domček so šmýkačkou, ďalší drevený domček na hranie, hojdačky, trampolína, veľký drevený vláčik, retiazkový kolotoč a pieskovisko s hračkami. Toto veľmi oceňujú zákazníci s malými deťmi. Pre nevesty je okrem krásnych a moderných priestorov, ktoré nie je potrebné príliš dekorovať, lákadlom aj luxusná na mieru robená kvetinová stena tvorená až z 1000 kvetov, ďalej svetelné reťaze v záhrade (svetelný strop a osvetlené stromy), ktoré robia nádhernú kulisu pre fotografovanie. Eenergetický certifikát - B. Mesto Prievidza sa nachádza 13 km od obce a Bojnice 16 km. V Okolí obce sa nachádza veľa turistických zaújimavosti viď. v linku https://travelguide.sk/svk/prievidza/turisticke-zaujimavosti/. Link na virtuálnu 3D prehliadku: https://lnk.sk/irfs V prípade záujmu poskytneme bližšie informácie o reštaurácii a podnikaní spojeným s ňou. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 E-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

835 000 €
776,74 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
IBA U NÁS! Priestranný a moderný 2i byt | VIENNA GATE

IBA U NÁS! Priestranný a moderný 2i byt | VIENNA GATE

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 80.96 m²

RADO Reality ponúka na predaj krásny, moderný a nadštandardne priestranný 2i byt v obľúbenom projekte Vienna Gate. Oproti iným bytom v ponuke má tento byt: - Priestranné izby a veľkorysú výmeru - Nový nábytok a vybavenie - Moderný dizajn - Skvelú svetlosť a, severo-západnú orientáciu - Nadštandardnú a prakticky riešenú kuchynskú linku s kvalitnými vstavanými spotrebičmi - Pohodlnú terasu s výhľadom na Bratislavský Hrad - Podhľady s osvietením pre voliteľnú atmosféru v obývačke - Zabudovanú klimatizáciu - Perfektnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti (Tesco expres, DM, kaviarne, reštaurácie, lekár, lekáreň, vlaková stanica) Dispozícia apartmánového bytu pozostáva z priestrannej obývačky s kuchyňou do tvaru U, jedálenským kútom, pri ktorom je výstup na terasu a veľkej spálne so vstavanými šatníkovými skriňami. Dizajn bytu v sebe spája moderný minimalizmus v nadštandardných materiáloch s drevenými doplnkami a podlahami. V priestrannej kúpeľni môžete príjemne relaxovať vo vani, je tiež vybavená toaletou, bidetom a umývadlom so zrkadlom. Nechýba ani praktický priestor pre práčku a sušičku. Kúpeľňa je ladená v príjemných tónoch prírodných farieb. Orientácia bytu na severo-západ zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa. Kuchyňa je moderne zariadená a vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi. K bytu je možné si prenajať parkovacie státie v garáži bytového domu. Lokalita: Priamo v projekte Vienna Gate nájdete bohatú občiansku vybavenosť. Tesco expres, drogéria DM, lekáreň, kaviarne, reštaurácie, kaderníctva, pekáreň a ďalšie prevádzky v pešej dostupnosti. Rýchla dostupnosť do centra a na obchvat. Cena nehnuteľnosti: 285 000,- Náklady na energie: 175,09€ Celková výmera: 80,96 m² (byt 73,80m² + loggia o výmere 7,16m²) Navštívte aj našu 3D prehliadku, kde sa môžete virtuálne prejsť po nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=Pk8NfKJ2Z87 Všetky fotky nájdete na www.radoreality.sk. Bc. Matej Líška RADO Reality Group T: +421 948 648 578 E: liska@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

285 000 €
3 520,26 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Kompletne zariadený 2i byt v projekte

Kompletne zariadený 2i byt v projekte "Za Liptovskou", JUH, Trenčín

Lokalita: Liptovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt

RADO Reality ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený 2-izbový byt na Liptovskej ulici v Trenčíne. Byt s výmerou 44 m2 sa nachádza na druhom zo štyroch poschodí bytovky v novom projekte „Za Liptovskou“ na sídlisku Juh. Prislúcha k nemu vonkajšie parkovacie miesto a murovaná pivnica. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s kúpeľňou a toaletou, kuchyne s jedálenskou časťou spojenej s obývacou izbou a spálne. V obývacej izbe je výstup na veľký balkón. Vo vstupnej chodbe je vešiaková zostava, úložná skriňa, v kuchyni moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, v obývacej izbe je rohová rozkladacia sedačka, stolík pod televízor, TV, v spálni veľká šatníková skriňa a manželská posteľ, v kúpeľni spojenej s toaletou je moderný sprchový kút so sklenou zástenou, práčka, úložná a zrkadlová skrinka. Optické pripojenie na internet je samozrejmosťou. Byt dostupný k nasťahovaniu od septembra 2022. Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JbkVHw8pYjQ Cena prenájmu je 560,- Eur mesačne vrátane energií. Vratný depozit je vo výške 2 mesačných nájmov. Mgr. Zuzana Luprichová RADO Reality Group Tel.: +421 903 400 463 E-mail: luprichova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná, nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté aj vyhotovenie nájomných zmlúv.

560 €/mes.
12,73 €/m²/mes.

RADO Reality Group s.r.o.
Na prenájom priestranný 2-izb.byt, ul. Veľkomoravská, Trenčín

Na prenájom priestranný 2-izb.byt, ul. Veľkomoravská, Trenčín

Lokalita: Veľkomoravská, Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

RADO Reality ponúka na prenájom novostavbu 2-izb. bytu na ul. Veľkomoravská v Trenčíne. Priestranný byt o rozlohe 77m2 sa nachádza na 2/6 poschodí s výťahom a patrí k nemu pivnica s rozlohou 15m2, ktorá sa nachádza na tom istom poschodí. Dispozične pozostáva z priestrannej chodby (skriňa), kúpeľne s WC (pračka), kuchyne s vybavením (chladnička, umývačka riadu), jedálne, obývacej izby, spálne. Byt je čiastočne zariadený. V okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Materská škola, škôlka, základná škola, stredné školy, pošta, obchodné centrum Úspech, MHD, zdravotné stredisko. Bytový dom sa nachádza v lokalite Zámostie, 1km od centra mesta a 5 min. od diaľnice D1. Cena prenájmu je vo výške 580,- € vrátane energií pre jednu alebo dve osoby. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradia 2 depozity + 1 mes. nájom. RADO Reality Group Tatiana Smolková Tel.: +421908505678 E-mail: smolkova@radoreality.sk

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
4x rodinný dom 108m2, Dolné Pažite - Trenčín

4x rodinný dom 108m2, Dolné Pažite - Trenčín

Lokalita: Dolné pažite, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 108 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4 novostavby rodinných domov v Trenčíne v mestskej časti Záblatie na ulici Dolné Pažite. Momentálne prebieha výstavba všetkých rodinných domov a predpokladaný termín dokončenia hrubých stavieb je Október/November 2022. Rodinné domy sú spojené fasádou do jedného uceleného bloku, no každý má svoj vlastný obvodový múr a je medzi nimi dilatačná škára a izolácia. Všetok stavebný materiál na výstavbu všetkých 4 rodinných domov je už zabezpečený a nehrozí navyšovanie kúpnej ceny zo strany developera. Taktiež sa nemusíte obávať zdržania alebo nedokončenia výstavby z dôvodu dodacích lehôt stavebných materiálov. Domy budú vyhotovené do štádia holodom. Deliaci plot medzi jednotlivými domami bude vyhotovený v cene domu. Osadené budú plastové okná s 3-sklom. Domy budú zateplené polystyrénom hr. 15cm a stropy izoláciou hr. 40cm. Pred každým domom budú vyhotovené 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Každý dom bude mať terasu zo zámkovej dlažby s rozlohou 10m2. Kúrenie v domoch bude elektrické podlahové s možnosťou regulovať teplotu v každej miestnosti samostatne. V Záblatí sa nachádza škôlka, Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne, Pošta, potraviny, mäsiarstvo Ilavský, zastávky MHD aj medzimestskej dopravy a mnoho iného. Neďaleko sa nachádza tiež základná škola, LIDL, BILLA a viacero rôznych iných firiem. Vynikajúca je tiež napojiteľnosť na diaľnicu D1. Život v mestskej časti Záblatie so sebou prináša úžasný kľud ako na vidieku, no zároveň všetky výhody života vo veľkomeste. Rodinné domy spĺňajú energetický certifikát kategórie A. DOM 01 150m2 234.900,-€ voľný DOM 02 110m2 224.900,-€ voľný DOM 03 109m2 224.900,-€ voľný DOM 04 166m2 234.900,-€ voľný Patrik Pavlík, RSc. RADO Reality Group Tel: +421 902 90 60 90 E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

224 900 €
2 082,41 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
REZERVOVANÉ! 2i byt v projekte

REZERVOVANÉ! 2i byt v projekte "Rodinné bývanie Zlatovská", Trenčín

Lokalita: Zlatovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

RADO Reality ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený 2-izbový byt na ulici Zlatovská v Trenčíne. Byt s výmerou 44 m2 je situovaný na štvrtom z piatich poschodí v projekte „Rodinné byty Zlatovská". Prislúcha k nemu vonkajšie parkovacie miesto a murovaná pivnica s výmerou 3m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľňe s toaletou, kuchyne s jedálenskou časťou spojenej s obývacou izbou a spálne. V obývacej izbe je výstup na lodžiu. Vo vstupnej chodbe je vešiaková zostava, komoda, v kuchyni moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl s dvomi stoličkami, v obývacej izbe je rohová rozkladacia sedačka, stolík pod televízor, TV, v spálni veľká šatníková skriňa a manželská posteľ s úložným priestorom, menšia úložná skriňa, v kúpeľni spojenej s toaletou je vaňa, práčka, zrkadlo, skrinka s umývadlom, rebríkový radiátor a na oknách sú interiérové žalúzie. Optické pripojenie na internet je samozrejmosťou. link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=WRyUG133giz Cena prenájmu je 560,- Eur mesačne vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 mesačné nájomné vopred plus vratný depozit vo výške 2 mesačných nájmov. Mgr. Zuzana Luprichová RADO Reality Group Tel.: +421 903 400 463 E-mail: luprichova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná, nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté aj vyhotovenie nájomných zmlúv.

560 €/mes.
12,73 €/m²/mes.

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj 3 izb. byt, Čachtice

Na predaj 3 izb. byt, Čachtice

Lokalita: Čachtice (Nové Mesto nad Váhom)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82.25 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 82,25 m² na 1/3 poschodí bytového domu v Čachticiach. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa ide do spálne, obývacej miestnosti s balkónom, WC, kúpeľne s vaňou, detskej izby a kuchyne s druhým balkónom. K bytu prináleží pivnica 3 m². Bytový dom je zateplený a bol kolaudovaný v roku 2010.Pred bytovkou sú parkovacie miesta. Mesačné náklady sú 100 €. Voľný je od septembra. Hneď pri bytovke je škola a škôlka. V meste je kompletná občianska vybavenosť, krásne cyklotrasy a turistické trasy. Čachtice sa nachádzajú iba 4 km od Nového Mesta nad Váhom. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 e-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie kúpnych zmlúv.

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj rodinný dom – novostavba, Dežerice

Na predaj rodinný dom – novostavba, Dežerice

Lokalita: Dežerice (Bánovce nad Bebravou)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100.22 m²

RADO Reality ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom novostavbu na novovybudovanej ulici v obci Dežerice, na pozemku veľkom 416 m². Dom má úžitkovú plochu 100 m² a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, troch izieb, kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou, dvomi toaletami, veľkou kuchyňou spojenou s obývacou miestnosťou, z ktorej je výstup na terasu a záhradku. V izbách je plávajúca podlaha a v ostatných miestnostiach dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektriku a vodu. Vykurovanie je elektrické podlahové a teplo vody zabezpečuje prietokový ohrievač. Dom je postavený z YTONGU, okná sú trojkomorové a je napojený na čističku odpadových vôd. Betónové oplotenie je z troch strán domu a pod domom sa nachádza miesto na parkovanie, prípadne altánok alebo bazén. Obec Dežerice sa nachádza len 4 km od mesta Bánovce nad Bebravou a 19 km od Trenčianskych Teplíc. V okolí je krásna príroda plná turistických trás a cyklotrás. Mesačné náklady sú 100€. Dom je voľný ihneď. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 e-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie kúpnych zmlúv.

215 000 €
2 145,28 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
REZERVOVANÉ! 2i byt s dušou, terasa + pozemok, Nemšová , 15km od TN

REZERVOVANÉ! 2i byt s dušou, terasa + pozemok, Nemšová , 15km od TN

Lokalita: Osloboditeľov, Nemšová (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

RADO Reality ponúka očarujúci 2 izbový byt s terasou a krásnym pozemkom v Nemšovej, len 10 minút jazdy autom od Trenčína. Byt s výmerou 64 m2 a vlastnou terasou s rozlohou 22 m2 sa nachádza na prízemí tehlového bytového domu kolaudovaného v roku 2009 na ulici Osloboditeľov. Prislúcha k nemu parkovacie státie, murovaná pivnica a pozemok o výmere 100m2. Celý areál okolo bytového domu s rozlohou cez 4000 m2 je oplotený, svojim obyvateľom poskytuje dostatok priestoru, súkromia i pocit bezpečia. Vstup je zabezpečený elektronickou bránou na diaľkové ovládanie. Okrem príjemnej zelene je na pozemku k dispozícii priestranný altánok s krbom, detské preliezky so šmykľavkou, trampolína, veľká futbalová brána, pieskovisko a ako čerešnička na torte zapustený bazén s rozmermi 8x3m s prekrytím. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s komorou spojenej s obývacou izbou a jedálňou, veľkorysej spálne, ktorú je možné predeliť na 2 izby aj s oknami a kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s toaletou. V každej obytnej miestnosti je výstup na vlastnú terasu a pozemok, kde si majitelia môžu vychutnať príjemné posedenie s rodinou či priateľmi alebo napríklad aj relaxačný kúpeľ vo vírivke. Fantázii sa medze nekladú. Samozrejmosťou je elektronický bytový vrátnik, plastové okná, v spálni s interiérovými žalúziami, obložkové interiérové dvere. V obytných miestnostiach je plávajúca podlaha, v chodbe a v kúpeľni dlažba, terasa je zo zámkovej dlažby. Zariadenie, osobné veci a obrazy nie sú predmetom predaja, v byte však zostáva nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú vo výške 97,- Eur (poplatky bytový fond, voda, kúrenie, upratovanie spoločných priestorov, ...) + 48,- Eur záloha za elektrickú energiu. Bytový dom je zateplený, napojený na všetky inžinierske siete, dodávku tepla zabezpečuje spoločný plynový kotol, energetický certifikát budovy – B. link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=MtPxbpSzZjG Nemšová ponúka kľudné a príjemné bývanie. Patrí k menším mestám, má však kompletnú občiansku vybavenosť, nachádzajú sa tu 2 materské školy, 2 základné školy, centrum voľného času, základná umelecká škola, mestská knižnica, kultúrny dom, letné kúpalisko, detské ihriská, futbalové ihrisko, tenisové kurty, mestská športová hala, workoutové ihrisko, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, viaceré potraviny, reštaurácie, obchody a mnoho iného. Nemšová leží len 15 km od mesta Trenčín, pravidelne tu premáva prímestská autobusová doprava, vlakové spojenie, dostupnosť len 2 minúty na diaľnicu D1. Okrajom mesta vedie obľúbený náučný cyklochodník, ktorý spája Trenčín s moravským mestom Brumov a ponúka tak veľa možností, ako tráviť voľný čas. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať: Mgr. Zuzana Luprichová RADO Reality Group Tel.: +421 903 400 463 E-mail: info@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
1 izbový byt s terasou, pozemkom a bazénom, Nemšová, len 15 km od TN

1 izbový byt s terasou, pozemkom a bazénom, Nemšová, len 15 km od TN

Lokalita: Osloboditeľov, Nemšová (Trenčín)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný 1i byt s terasou, pozemkom a bazénom v meste Nemšová, len 10 minút jazdy autom od Trenčína. Byt s výmerou 38 m2 a vlastnou terasou s rozlohou 12 m2 sa nachádza na prízemí tehlového bytového domu kolaudovaného v roku 2009 na ulici Osloboditeľov v Nemšovej. Prislúcha k nemu parkovacie státie a murovaná pivnica a pozemok. Rozľahlý areál, v ktorom sa bytový dom nachádza, má rozlohu cez 4000 m2 a poskytuje svojim obyvateľom dostatok priestoru, súkromia i pocit bezpečia. Celý je totiž oplotený, vstup zabezpečený elektronickou bránou na diaľkové ovládanie. Okrem príjemnej zelene je na pozemku k dispozícii priestranný altánok s krbom, detské preliezky so šmykľavkou, trampolína, veľká futbalová brána, pieskovisko a ako čerešnička na torte zapustený bazén s rozmermi 8x3m s prestrešením. Byt s bezbariérovým prístupom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s presklenou stenou a vstavanou skriňou, kuchynskej časti (momentálne využívaná ako detský spací kút) oddelenej sadrokartónovou priečkou, obývacej časti a kúpeľne s vaňou a toaletou. Z bytu je výstup priamo na terasu a priľahlý pozemok. Samozrejmosťou je elektronický bytový vrátnik, či plastové okná s interiérovými žalúziami. V obytnej časti je plávajúca podlaha, v chodbe a v kúpeľni dlažba, terasa je zo zámkovej dlažby. Zariadenie, osobné veci a obrazy nie sú predmetom predaja. Kuchynská časť sa využívala ako spací kút, nový majiteľ si ju tak vie zariadiť podľa vlastných predstáv. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 69,- Eur (poplatky bytový fond, voda, kúrenie, upratovanie spoločných priestorov, ...) + 8,- Eur záloha za elektrickú energiu. Bytový dom je zateplený, napojený na všetky inžinierske siete, dodávku tepla zabezpečuje spoločný plynový kotol, energetický certifikát budovy – B. link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=iLfiUtTm1fg Mesto Nemšová má kompletnú občiansku vybavenosť, nachádzajú sa tu 2 materské školy, 2 základné školy, centrum voľného času, základná umelecká škola, mestská knižnica, kultúrny dom, letné kúpalisko, detské ihriská, futbalové ihrisko, tenisové kurty, mestská športová hala, workoutové ihrisko, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, viaceré potraviny, reštaurácie, obchody a mnoho iného. Nemšová leží len 15 km od mesta Trenčín, pravidelne tu premáva prímestská autobusová doprava, vlakové spojenie, dostupnosť len 2 minúty na diaľnicu D1. Okrajom mesta vedie obľúbený náučný cyklochodník, ktorý spája Trenčín s moravským mestom Brumov a ponúka tak veľa možností, ako tráviť voľný čas. Mgr. Zuzana Luprichová RADO Reality Group Tel.: +421 903 400 463 E-mail: info@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
Na predaj poschodový 5-izbový rodinný dom v obci Trenčianska Turná

Na predaj poschodový 5-izbový rodinný dom v obci Trenčianska Turná

Lokalita: Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 165 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu poschodového dvojdomu v obci Trenčianska Turná, len 5km od mesta Trenčín. Objekt je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 550 m2. Každá bytová jednotka má výmeru 165 m2 a 5 izieb. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kuchyne s jedálňou spojenej s obývacou izbou a s výstupom na terasu, samostatnej toalety, garáže s automatickou bránou a technickej miestnosti s výstupom na dvor. Na poschodí sú 4 spálne, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou a menšia kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V chodbe je výstup na balkón. Dom sa predáva v štádiu holodom, súčasťou vyhotovenia bude podlahové kúrenie, interiérové dvere a automatické vonkajšie žalúzie. Nehnuteľnosť je vo výstavbe, termín dokončenia je 8/2022. RADO Reality Group Tatiana Smolková Tel.: +421908505678 E-mail: smolkova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

399 999 €
2 424,24 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Novostavba dvojpodlažný dvojdom v obci Trenčianska Turná

Novostavba dvojpodlažný dvojdom v obci Trenčianska Turná

Lokalita: Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 330 m²

RADO Reality ponúka na predaj dvojpodlažný dvojdom v obci Trenčianska Turná, ktorý sa skladá z dvoch samostatných 5-izbových bytových jednotiek. Každá bytová jednotka pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej miestnosti, WC. Nočnú časť tvoria 4 izby, toaleta so sprchovým kútom a kúpeľňa. Súčasťou domu je garáž s automatickou bránou a technickou miestnosťou. Dom sa predáva v štádiu holodom, ktorého súčasťou bude podlahové kúrenie, interiérové dvere, automatické vonkajšie žalúzie. Nehnuteľnosť je vo výstavbe, termín dokončenia je 8/2022. Moderný dvojdom je ideálny pre dve generácie jednej rodiny. V tomto spolužití môžete nájsť príjemné benefity - spoločné zveľaďovanie exteriéru, rodinné grilovačky. RADO Reality Group Tatiana Smolková Tel.: +421908505678 E-mail: smolkova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

800 000 €
1 538,46 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
Luxusný komplet zariadený 2-izbový byt + 2 parkovacie miesta, Trenčín

Luxusný komplet zariadený 2-izbový byt + 2 parkovacie miesta, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt

RADO Reality Vám ponúka na predaj luxusne zariadený 2-izbový byt v Trenčíne na ulici K Výstavisku. Byt s výmerou 58,84m2 sa nachádza na prvom poschodí z 2 v polyfunkčnom dome. K bytu prislúcha aj pivnica s rozlohou približne 2,5m2 a 2 parkovacie miesta. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne, samostatného WC a samostatnej spálne. Obývacia izba je so spálňou prepojená preskleným balkónom. Byt je orientovaný na severozápad. Byt je kompletne zrekonštruovaný a predáva sa plne zariadený so všetkými spotrebičmi a nábytkom vyrobeným na mieru ako ho vidíte na fotkách. Zostáva v ňom práčka, sušička, mikrovlnka, umývačka riadnu, chladnička, zabudovaná rúra na pečenie, dva televízory. Byt je vykurovaný podlahovým kúrením a má vlastný bojler na vodu značky Buderus. O bezpečnosť sa Vám postará zabudovaný alarm, bezpečnostné dvere od firmy Porta a trezor. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Nechýba ani Výstavisko, kde sa konajú rôzne kultúrne akcie, OC Max či lesopark Brezina. Na námestie Trenčína sa dostanete pešou chôdzou za 20 minút. Ak máte radi luxus, príjemných susedov a túžite hneď bývať bez zdĺhavého sťahovania sa, tak tento byt je pre Vás ideálny. Mesačné náklady: 110€ Cena nehnuteľnosti: 178 000€ Bc. Natália Príbelová RADO Reality Group Tel: +421 948 103 990 E-mail: pribelova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.D

178 000 €
3 068,97 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
5-izbový RD oproti parku v Stupave | interiér 146㎡ | pozemok 483㎡

5-izbový RD oproti parku v Stupave | interiér 146㎡ | pozemok 483㎡

Lokalita: Slovenská, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 146.3 m²

Virtuálna obhliadka nehnuteľnosti tu: https://my.matterport.com/show/?m=jehou2CmwXf Ponúkame na predaj samostatne stojaci, tehlový 5-izbový, 2-poschodový rodinný dom s úžitkovou plochou 146,3㎡, postavený na slnečnom 483㎡ pozemku. Dom sa nachádza na pokojnej a málo frekventovanej Slovenskej ulici v blízkosti Kaštieľskeho parku v Stupave. PRÍSTUP A OKOLIE DOMU: Príjazdová cesta k domu je vydlážená zámkovou dlažbou až od ulice. Príjazdová cesta k Vášmu domu vedie popri ešte jednom RD, kde máte právo prejazdu. Priamo pred vašim domom je urobené parkovisko na 2 väčšie autá. Vedľa parkoviska vpredu pred domom pre Vás developer pripravil ešte 2 Bonusy: Prvý. Krásnu, tehlami lemovanú vínnu pivnicu, ktorá sa dá využiť nielen ako "sklad" vína, ale aj ako úložný priestor na drevo, či záhradné veci Druhý. 1i domček, ktorý viete využiť ako ďalší úložný priestor, pracovňu, hosťovský domček alebo na čokoľvek iné :) V domčeku je urobená kúpeľňa s WC a predpríprava na kuchynku. DISPOZÍCIA DOMU Zádverie so vstupnou chodbou z ktorej sa dostaneme do izby vpravo a prvej kúpeľne vľavo. Táto časť izby a kúpeľne je oddelená od zvyšku domu, takže je možné ju využívať ako hosťovskú izbu s vlastnou toaletou a kúpeľňou. Ďalej sa dostaneme do srdca tohoto domu, obrovskej 57,5 m obývačky spojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou, odkiaľ je výstup na krytú terasu a záhradu. Stropy v obývačke majú 3,5m, vďaka čomu je priestor neskutočne vzdušný a pôsobí luxusne. Vedľa kuchyne sa nachádza praktická špajza a pod schodami môže byť tiež ešte jeden šikovný úložný priestor. Z obývačky nás na poschodie dostanú schody, kde sa nachádzajú 3 samostané spálne s veľkou kúpeľňou a samostatným WC. Dve spálne na poschodí zdieľajú spoločný balkón. Izby sú vzdušné, ich dispozícia je premyslená tak, že hneď viete, kde Vám budú pasovať šatníky a postele :) Z ČOHO JE DOM POSTAVENÝ? - z tehál Wienerberger - zateplenie je 17 cm polystyrén - podlahové kúrenie je v celom dome - antracitové hliníkové okná SK výroby – izolačné trojsklo, Nitrasklo - exteriérové hliníkové elektrické žalúzie - hliníkové vstupné dvere - predpríprava na krb v obývačke - internetová prípojka RJ45 vo všetkých izbách - predpríprava na klímu v každej izbe - predpríprava na alarm a kamerový systém - diaľkovo ovládateľná vstupná brána - inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, optický internet (Orange, Telekom) CELKOVÁ PLOCHA: ÚP domu: 146,3 m2 ÚP pozemku: 456 m2 ÚP 1i domčeku: 17,60 m2 ÚP vínnej pivnice: 20 m2 NÁKLADY Mesačné náklady pre 4 osoby v závislosti od osobnej spotreby cca 165-185 Eur (90-110€ plyn, 35€ elektrina, 25-35€ voda) NÁŠ NÁZOR NA DOM: Podľa nášho názoru je tento 5i dom vhodný pre väčšiu, alebo rodinu, ktorá sa plánuje rozrastať a chce dopriať svojim deťom súkromie v podobe vlastných izieb. Rodičia si v tomto dome tiež nájdu svoje zákutia, kde ich nikto nebude rušiť pri práci. Veľkú obývačku určite ocení rodina, ktorá spolu rada trávi spoločný čas, alebo radi hostí návštevy. Vďaka polohe pri zámockom parku a zároveň v blízkosti cyklotrasy si tento dom najviac užijú športovo založené rodiny, pretože malé karpaty sú priam pretkané cyklo/bežo trasami, ktoré Vás dostanú na krásne miesta. ČO SA VÁM EŠTE DOKONČÍ V KÚPNEJ CENE DOMU? - Vchodová el. brána, zábradlie balkóna, vnútorné schodisko so zábradlím, - omietky stien a stropov, - maľovanie stien a stropov, - lakovanie dreveného krovu v obývačke. CENA: 509.900€ vrátane všetkých poplatkov spojených s kúpou a prevodom tejto nehnuteľnosti OTÁZKY: Q: Je možné dokončenie domu do štandardu? A: Áno, predávajúci je priamo developer a môže dokončiť Váš dom do štandardu podľa Vášho vkusu a rozpočtu. Q: Možem si vybrať ako bude vyzerať brána, balkón schodisko a veci, ktoré sa dokončujú v cene? A: Áno, developer urobí dokončovacie práce presne podľa Vašich predstáv. Q: Je možné financovať hypotekárnym úverom? A: Áno. Q: Je možné si preniesť hypotéku na túto nehnuteľnosť? A: Nie, toto žiaľ nie je možné. Q: Je tu optický internet? A: Áno, je od Orange aj Telekom.

508 900 €
3 478,47 €/m²

RADO Reality Group s.r.o.
1 2