Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RADO Reality Trenčín s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RADO Reality Trenčín s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: pav...
http://www.radoreality.sk
Adresa:
Soblahovská 45
Trenčín
91101
Popis:
Nájdených 96 novostavieb
1 2 3 4 5
Novostavba rodinného domu, 145m2, Trenčín - Hanzlíkovská

Novostavba rodinného domu, 145m2, Trenčín - Hanzlíkovská

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 145m2 v Trenčíne, v lokalite Záblatie, na ulici Hanzlíkovská. Rodinný dom je momentálne v štádiu výstavby a predpokladaný termín dokončenia je jún 2019. Už o pár mesiacov si teda môžete užívať svoje vysnívané bývanie. Pozemok má rozlohu 268m2. Rodinný dom spĺňa energetickú certifikáciu A0, čo znamená ULTRA NÍZKOENERGETICKÝ dom. Vďaka použitiu nadštandardných materiálov a najmodernejších technológií sú predpokladané mesačné náklady pre 4-člennú rodinu úžasných 60-70€ mesačne. Dom je vykurovaný tepeľným čerpadlom značky Viessmann 111-S A 06 s teplovodným podľahovým kúrením, ktoré má v letných mesiacoch možnosť reverznej funkcie a bude Vám slúžiť namiesto klimatizácie. O ohrev vody sa tiež postará tepeľné čerpadlo a 200litrový zásobník vody. Dom je postavený z brúsenej tehly Porotherm hrubej 30cm, ktorá je zateplená 15cm tvrdeným polystyrénom. Rodinné domy sú od seba oddelené dvomi samostatnými stenami a 15cm polystyrénovou izoláciou. Rodinné domy sú navyše navrhnuté tak, aby spolu nesusedili žiadne dve izby, čím je zabezpečené maximálne možné súkromie pri radovej zástavbe. Na podlahe bude hydroizolácia fatrafol, 15cm tvrdený polystyrén a anhydritový poter hrubý 5cm. Fasádna omietka bude moderná biela jemnozrnná. Osadené budú 7-komorové plastové okná s trojsklom vo farbe antracit - exteriér a biela - interiér. V cene domu je zahrnuté aj štýlové nerezové zábradlia na balkóne o rozlohe 5m2, terase s rozlohou 12m2 a na interiérovom schodisku. Pred domom budú pripravené parkovacie miesta pre dve autá zo zámkovej dlažby. Zo zadnej strany domu bude osadené oplotenie vo farbe modrý antracit. Dom bude pripravený v stave holodom. V prípade záujmu je možné vyhotoviť dom v štandarde podľa požiadaviek konkrétneho záujemcu. V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako základná škola, škôlka, zastávka MHD, pohostinstvá, reštaurácie a mnoho iného. Dom ponúka úžasnú napojiteľnosť na diaľnicu D1 a na nový most, vďaka čomu ste o niekoľko minút v nákupnej zóne okolo Tesca, v centre mesta, na sídlisku Juh, alebo na ceste na výlet do Tatier, prípadne Bratislavy. Cena: 187.500,-€ Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 | patrik.pavlik@radoreality.sk Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

187 500 €
1 293,10 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Novostavba rodinného domu, 145m2, Trenčín - Hanzlíkovská

Novostavba rodinného domu, 145m2, Trenčín - Hanzlíkovská

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 145m2 v Trenčíne, v lokalite Záblatie, na ulici Hanzlíkovská. Rodinný dom je momentálne v štádiu výstavby a predpokladaný termín dokončenia je jún 2019. Už o pár mesiacov si teda môžete užívať svoje vysnívané bývanie. Pozemok má rozlohu 255m2. Rodinný dom spĺňa energetickú certifikáciu A0, čo znamená ULTRA NÍZKOENERGETICKÝ dom. Vďaka použitiu nadštandardných materiálov a najmodernejších technológií sú predpokladané mesačné náklady pre 4-člennú rodinu úžasných 60-70€ mesačne. Dom je vykurovaný tepeľným čerpadlom značky Viessmann 111-S A 06 s teplovodným podľahovým kúrením, ktoré má v letných mesiacoch možnosť reverznej funkcie a bude Vám slúžiť namiesto klimatizácie. O ohrev vody sa tiež postará tepeľné čerpadlo a 200litrový zásobník vody. Dom je postavený z brúsenej tehly Porotherm hrubej 30cm, ktorá je zateplená 15cm tvrdeným polystyrénom. Rodinné domy sú od seba oddelené dvomi samostatnými stenami a 15cm polystyrénovou izoláciou. Rodinné domy sú navyše navrhnuté tak, aby spolu nesusedili žiadne dve izby, čím je zabezpečené maximálne možné súkromie pri radovej zástavbe. Na podlahe bude hydroizolácia fatrafol, 15cm tvrdený polystyrén a anhydritový poter hrubý 5cm. Fasádna omietka bude moderná biela jemnozrnná. Osadené budú 7-komorové plastové okná s trojsklom vo farbe antracit - exteriér a biela - interiér. V cene domu je zahrnuté aj štýlové nerezové zábradlia na balkóne o rozlohe 5m2, terase s rozlohou 12m2 a na interiérovom schodisku. Pred domom budú pripravené parkovacie miesta pre dve autá zo zámkovej dlažby. Zo zadnej strany domu bude osadené oplotenie vo farbe modrý antracit. Dom bude pripravený v stave holodom. V prípade záujmu je možné vyhotoviť dom v štandarde podľa požiadaviek konkrétneho záujemcu. V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako základná škola, škôlka, zastávka MHD, pohostinstvá, reštaurácie a mnoho iného. Dom ponúka úžasnú napojiteľnosť na diaľnicu D1 a na nový most, vďaka čomu ste o niekoľko minút v nákupnej zóne okolo Tesca, v centre mesta, na sídlisku Juh, alebo na ceste na výlet do Tatier, prípadne Bratislavy. Cena: 185.400,-€ Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 | patrik.pavlik@radoreality.sk Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

185 400 €
1 278,62 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Novostavba rodinného domu, 145m2, Trenčín - Hanzlíkovská

Novostavba rodinného domu, 145m2, Trenčín - Hanzlíkovská

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 145m2 v Trenčíne, v lokalite Záblatie, na ulici Hanzlíkovská. Rodinný dom je momentálne v štádiu výstavby a predpokladaný termín dokončenia je jún 2019. Už o pár mesiacov si teda môžete užívať svoje vysnívané bývanie. Pozemok má rozlohu 267m2. Rodinný dom spĺňa energetickú certifikáciu A0, čo znamená ULTRA NÍZKOENERGETICKÝ dom. Vďaka použitiu nadštandardných materiálov a najmodernejších technológií sú predpokladané mesačné náklady pre 4-člennú rodinu úžasných 60-70€ mesačne. Dom je vykurovaný tepeľným čerpadlom značky Viessmann 111-S A 06 s teplovodným podľahovým kúrením, ktoré má v letných mesiacoch možnosť reverznej funkcie a bude Vám slúžiť namiesto klimatizácie. O ohrev vody sa tiež postará tepeľné čerpadlo a 200litrový zásobník vody. Dom je postavený z brúsenej tehly Porotherm hrubej 30cm, ktorá je zateplená 15cm tvrdeným polystyrénom. Rodinné domy sú od seba oddelené dvomi samostatnými stenami a 15cm polystyrénovou izoláciou. Rodinné domy sú navyše navrhnuté tak, aby spolu nesusedili žiadne dve izby, čím je zabezpečené maximálne možné súkromie pri radovej zástavbe. Na podlahe bude hydroizolácia fatrafol, 15cm tvrdený polystyrén a anhydritový poter hrubý 5cm. Fasádna omietka bude moderná biela jemnozrnná. Osadené budú 7-komorové plastové okná s trojsklom vo farbe antracit - exteriér a biela - interiér. V cene domu je zahrnuté aj štýlové nerezové zábradlia na balkóne o rozlohe 5m2, terase s rozlohou 12m2 a na interiérovom schodisku. Pred domom budú pripravené parkovacie miesta pre dve autá zo zámkovej dlažby. Zo zadnej strany domu bude osadené oplotenie vo farbe modrý antracit. Dom bude pripravený v stave holodom. V prípade záujmu je možné vyhotoviť dom v štandarde podľa požiadaviek konkrétneho záujemcu. V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako základná škola, škôlka, zastávka MHD, pohostinstvá, reštaurácie a mnoho iného. Dom ponúka úžasnú napojiteľnosť na diaľnicu D1 a na nový most, vďaka čomu ste o niekoľko minút v nákupnej zóne okolo Tesca, v centre mesta, na sídlisku Juh, alebo na ceste na výlet do Tatier, prípadne Bratislavy. Cena: 186.500,-€ Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 | patrik.pavlik@radoreality.sk Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

186 500 €
1 286,21 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Novostavba 4i bungalovu v Trenčianskych Stankovciach

Novostavba 4i bungalovu v Trenčianskych Stankovciach

Lokalita: Malé Stankovce, Trenčianske Stankovce (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v Trenčianskych Stankovciach. Rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2 stojí na rovinatom pozemku o rozlohe 1367 m2. Súčasťou domu je aj prestrešená terasa s výmerou 16,5 m2. Dom je postavený z tehál so zateplením a strešnou krytinou zn. Terran. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, hosťovského WC so sprchovacím kútom, kuchyne spojenej s obývacou izbou, z ktorej je výstup na terasu, komory, dvoch izieb, spálne technickej miestnosti a druhej kúpelne vaňou a sprchovacím kútom. Dom sa predáva spolu so zariadením ako: kuchynská linka so spotrebičmi (indukčná varná doska, el. rúra, umývačka riadu, chladnička). V celom dome sú vinylové podlahy. Strop je betónový čo umožňuje zriadiť podkrovné izby. Rodinný dom je pripojený na inžinierske siete: elektrina, kanalizácia, a voda (mestský vodovod). Na pozemku je situovaná aj studňa. Kúrenie je zabezpečené infrapanelmi umiestnenými na strope miestností, prípravu teplej vody zabezpečuje elektrický boiler. V exteriéri je zriadená príprava na alarm a bodové svetlá na vonkajšie osvetlenie domu. Vek domu je 4 roky a predáva v štádiu rozostavaná stavba, dokončiť treba iba fasádu a oplotenie. Rodinný dom sa nachádza v obci Trenčianske Stankovce, na konci ulice medzi novostavbami s plnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do Trenčína. Odkaz na 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=n47b8yNjp6x&brand=0 Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Kontakt na makléra: Mgr. Klaudia Cárachová tel.: 0903 400 334 e-mail: info@radoreality.sk Radovan Pavlík, MBA tel.: 0904 854 810 e-mail: pavlik@radoreality.sk

189 900 €
1 582,50 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
2-izbový byt, Lopúchová, prenájom, Lopúchová, Nové Mesto

2-izbový byt, Lopúchová, prenájom, Lopúchová, Nové Mesto

Lokalita: Lopúchová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

RADO Reality ponúka na prenájom bývanie v tichej lokalite. Ponúkame na prenájom 2 izbový nezariadený byt vo výbornej lokalite v Bratislave časť Koliba, ul. Lopúchová. Byt je situovaný v uzavretom bytovom komplexe so súkromnou prístupovou cestou. Daná lokalita je veľmi tichá, určená pre skutočne pokojné bývanie buď pre ľudí kt.hľadajú kľud, alebo pre rodiny s deťmi keďže majú súkromie, ale zároveň je skutočne veľmi rýchla dostupnosť do mesta a taktiež do prírody. Z danej lokality sa prístupu do mesta vyhnete akýchkoľvek zápch. Byt sa nachádza na 1.poschodí, vstup do bytu je suchou nohou. Bývajte v luxusnom byte a lokalite s parkovaním v garáži s bezproblémovými susedmi. Celková výmera bytu je cca 62 m2 + balkón 6 m2. Kuchyňa spojená s dennou časťou, samostatná spálňa, šatníkové skrine, samostatná kúpeľňa so sprchovým boxom , samostatné WC. K bytu patrí jedno garážové státie. Cena nájmu za jeden mesiac je 600 Eur vrátane DPH. Záloha na energie a služby je 180 Eur mesiac pri jednom nájomníkovi, 220 € pri dvoch nájomníkoch. Návratná zábezpeka (depozit) je vo výške 1560 €. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí depozit plus 1-mesačné nájomné vopred. Byt je vo vlastníctve firmy – možnosť odpočtu DPH. Byt nie je zariadený nábytkom. Súčasťou bytu je kuchynská linka ktorá obsahuje teplovzdušnú rúru, umývačku riadu, sklokeramickú platňu na varenie, digestor a chladničku s malou mrazničkou. Kúpeľňa a toaleta sú kompletne zariadené. Byt je k dispozícii od 15.2.2020. Minimálna zmluvná doba nájmu je 24 mesiacov. Cena energií: 180 Euro / mesiac Kontakt na makléra: Blanka Hrehová: 0910 917 586, hrehova@radoreality.sk

600 €
9,68 €/m²
+ 180 €/mes. energie
RADO Reality Trenčín s.r.o.
3-izbový byt v Bolerázi s vlastnou záhradkou

3-izbový byt v Bolerázi s vlastnou záhradkou

Lokalita: 414, Boleráz (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

RADO reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Bolerázi. Byt sa nachádza v 3-poschodovom panelovom dome, ktorý bol kolaudovaný v roku 2012, takže ide pomerne o nový bytový komplex. Výmera bytu je úctyhodných 85 m2 . K bytu zároveň prislúcha aj lodžia s výmerou 5 m2 a takisto murovaná pivnica s rozmermi 5 m2 . Byt sa predáva aj spolu s parkovacím miestom. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kuchyne s obývačkou, kde je zároveň aj vstup na lodžiu, samostatného WC, veľkej kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom, detskou izbou a spálňou. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom samostatného plynového kotlu, ktorý zároveň zabezpečuje aj ohrev vody. Mesačné náklady na bývanie pre 4-člennú rodinu sú cca 130€. Byt má protipožiarne dvere, predáva sa spolu so vstavanou skriňou, umývačkou riadu a klimatizáciou. Veľkou výhodou nehnuteľnosti je záhrada, ktorá sa nachádza priamo pod bytovým domom a je na ňu krásny výhľad z lodžie. Výmera tejto záhradky je 120 m2 a skvele poslúži najmä v letných mesiacoch, kde si môžete posedieť s rodinou či kamarátmi a relaxovať. Táto záhradka má samostatný vstup a je uzamknutá na kľúč, takže prístup k nej má iba majiteľ bytu. Obec Boleráz poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, ihriská, kaviarne. Svojím priemyslom je tu zároveň možnosť zamestnania. Nachádza sa 15 minút od Trnavy. Simona Jurovatá Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

118 900 €
1 398,82 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Krásny 4-izbový rodinný dom v Chtelnici s krytým bazénom

Krásny 4-izbový rodinný dom v Chtelnici s krytým bazénom

Lokalita: Námestie 1.mája, Chtelnica (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

RADO reality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Chtelnica. Jedná sa o novostavbu postavenú v roku 2005 s rozlohou pozemku 300 m2 z toho úžitková plocha 120 m2 . Nehnuteľnosť dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá sa nachádza na prízemí a ďalej na poschodí sa nachádza priestranná chodba, kuchyňa s obývačkou, detské izby, spálňa s balkónom, samostatné WC a rozsiahla kúpeľňa s vaňou i sprchovým kútom. Dom je celý podpivničený a zároveň je podpivničená aj časť dvora spolu s bazénom. K domu prislúcha garáž s rozlohou 15 m2 , vonkajšia terasa spolu s letnou kuchynkou, ktorá sa nachádza v dome a zároveň krytý bazén. Toto miesto je výborne využiteľné najmä v lete, kde si môžete posedieť s rodinou či priateľmi. Nehnuteľnosť je vykurovaná podlahovým kúrením a je napojená na všetky inžinierske siete. Zároveň k domu prislúcha alarm a bezpečnostný kamerový systém. Mesačné náklady na bývanie predstavujú cca 180 €. K domu patria aj podnikateľské priestory, ktoré sú momentálne v prenájme a využívajú sa ako kaviareň. Budúci majiteľ má však možnosť si tu vytvoriť vlastný priestor zárobku, či už ako podnikanie alebo prenájom. Tento priestor má rozlohu 100 m2 a nachádza sa tu rovnako aj sanitárne zariadenie. Obec Chtelnica sa nachádza v okrese Piešťany. Obsahuje kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, knižnica, zdravotné stredisko, potraviny. Je veľmi vhodná pre život s malými deťmi či založenie si rodiny a nového bývania. Simona Jurovatá Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

155 900 €
1 299,17 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS!!! 3 izbový byt, novostavba, 86m2 + balkón + garáž, Beckov

IBA U NÁS!!! 3 izbový byt, novostavba, 86m2 + balkón + garáž, Beckov

Lokalita: Beckov (Nové Mesto nad Váhom)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký 3-izbový byt v 12-ročnej tehlovej bytovke bez výťahu v obci Beckov, neďaleko okresného mesta Nové Mesto nad Váhom. Byt s rozlohou 86m2 sa nachádza na 4. poschodí zo štyroch. K bytu patrí aj balkón s rozlohou približne 3m2 a veľká garáž priamo v bytovom dome s rozlohou 20m2. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do veľkého otvoreného priestoru, ktorý tvorí kuchyňa, jedáleň a obývačka s balkónom. Z tejto spoločenskej miestnosti sa ďalej vchádza do dvoch samostatných izieb, kúpeľne a samostatného WC. Šikmé stropy v izbách vytvárajú dojem, akoby ste žili v rodinnom dome. Byt je orientovaný na 3 svetové strany. Chodba a kuchyňa sú orientované na sever, dve samostatné izby sú orientované na východ a obývačka s balkónom na juh. Byt je tak veľmi vzdušný, svetlý a ľahko vetrateľný. V byte sa nachádza vlastný plynový kotol, ktorý zabezpečuje kúrenie aj ohrev teplej vody. Vďaka nemu budete mať plne pod kontrolou svoje mesačné náklady. Okolie bytu je tiché a kľudné. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako škôlka, základná škola, Pošta, zdravotné stredisko, potraviny, množstvo rôznych obchodov, reštaurácie a pohostinstvá, autobusové zastávky a mnoho iného. Obec Beckov je preslávená najmä vďaka svojmu hradu, ktorý sa hrdo týči na obrovskej skale a každý kto jazdí po diaľnici D1 ho veľmi dobre pozná. Obec Beckov má vynikajúcu napojiteľnosť na diaľnicu D1 a od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom je vzdialená len zopár kilometrov. Na svoje si prídu aj miľovníci prírody, turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a rybárčenia, vďaka neďalekým lesom a rieke Váh. Obec Beckov Vám tak ponúka život ako na vidieku no zároveň uprostred civilizácie so super dostupnosťou do celého sveta. Cena 99.000,-€ Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

99 000 €
1 151,16 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS!!! Luxusná celoročne obývateľná chata v Hornej Marikovej

IBA U NÁS!!! Luxusná celoročne obývateľná chata v Hornej Marikovej

Lokalita: Horná Mariková (Považská Bystrica)
Druh: Chata a chalupa   Úžítková plocha: 150 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj nádhernú horskú chatu (rekreačný dom) v chotári malebnej obce Horná Mariková. Dvojpodlažná chata so zastavanou plochou 74m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 786m2 a prislúcha k nej prístrešok pre dve autá s plochou 42,25m2 a altánok s plochou 49m2. Chata je postavená z tvárnic Ytong hrúbky 300mm s izoláciou Nobasil hr. 100mm a odvetranou drevenou fasádou hr. 32mm. Strecha je z betónovej škridle Bramac, zateplená izoláciou Nobasil hr. 450mm. Podlaha je zateplená izoláciou Styrodur hr. 210mm a dodatočnou izoláciou Nobasil hr. 60mm. Pri stavbe boli použité výhradne vysokokvalitné nadštandardné materiály, aby sa nie len minimalizovali energetické nároky samotnej chaty, ale aj aby sa maximalizoval pôžitok jej osadníkov. Po vstupe do chaty cez zádverie sa ocitneme v priestrannej chodbe so schodiskom, ktorej dominuje veľký drevený trám. Okamžite po vstupe budete vedieť, že ste sa ocitli na nezvyčajnom mieste. Z chodby je vstup do kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. V kúpeľni sa nachádza aj veľký zásobník na teplú vodu, aby sa mohli plnohodnotne osprchovať všetci užívatelia chaty, keďže tá je schopná komfortne ubytovať až 10 osôb. V kúpeľni sa nachádza tiež práčka, vďaka ktorej budete môcť zostať na chate ako dlho budete chcieť. Z chodby je ďalej vstup do samostatnej spálne s posteľou, komodou a skriňou. Poslednou miestnosťou na spodnom podlaží je obývačka s kuchyňou. Hneď ako do nej vstúpite ohromí Vás monumentálny stôl z masívu a tomu prispôsobené aj stoličky a lavice na sedenie. Ďaľším dominantným prvkom tejto spoločenskej miestnosti je originálna pec s vyhrievaným ležoviskom, ktorá Vás v sekunde prenesie o niekoľko storočí späť v čase a z Vás razom opadne všetok ten tlak modernej doby a civilizácie. Po chvíľke strávenej v tejto miestnosti si všimnete neštandardnú kuchynskú linku. Nejedná sa totiž o kuchynskú linku z bežného retailového obchodu. Je to kuchynská linka, ktorá bola robená na zákazku a je jedinečná. Je celá z masívu, vrátane pracovnej dosky (samozrejme okrem skla). Ako to už v poschodových budovách býva, schodiskom sa dostaneme na druhé podlažie. Na tom sa nachádza spoločný šatník a 3 samostatné, skutočne veľké izby. Po prejdení horného poschodia nebudete veriť, že chata má iba 74m2 zastavanú plochu. Ja osobne som mal pocit, že chata je zvnútra väčšia ako zvonku. Chata sa predáva kompletne zariadená tak ako ju vidíte na fotografiách, mimo osobných vecí súčastných majiteľov. Je teda pripravená na okamžité užívanie nového majiteľa. Chata je celú zimu vykurovaná elektrickými infrapanelmi s termostatmi v každej miestnosti. Náklady na kúrenie infrapanelmi sú tak nízke, že prakticky nemá zmysel chatu prestať vykurovať. Izolácia strechy je tak kvalitná, že po napadnutí snehu sa tento vôbec netopí a vytvára tak priam až rozprávkovú atmosféru. Chata vtedy vyzerá ako domček Deduška Večerníčka a Vaše deti ju budú milovať. Prístrešok pre 2 autá má vlastnú elektrickú zásuvku a osvetlenie, aby ste si tak mohli v letných mesiacoch auto povysávať alebo umyť bez nutnosti ťahania a skladovania nevkusných bubnových predlžovačiek. Prístrešok pre autá slúži zároveň na uskladnenie dreva. Súčasný majiteľ skutočne kládol dôraz na pohodlie a funkčnosť, čoho dôkazom je aj samostatný altánok vedľa chaty, do ktorého je privedená elektrická energia, voda aj odpad. Súčasťou altánku je murovaný krb na grilovanie a piecka s oceľovou platňou na varenie tuhým palivom. V prípade potreby je možné vybrať stred tejto varnej platne a osadiť do nej kotlík, aby ste si mohli uvariť svoj vlastný guláš. Pri troche šťastia sa Vám možno podarí získať aj "divinu" od miestnych poľovníkov. Sučasťou altánku je aj veľký odkladací priestor na všetko možné náradie. Altánok je veľmi prakticky otočený "chrbtom" k chate, aby neboli večernou zábavou rušení spiaci obyvatelia chaty. Pozemok je kompletne oplotený a upravený. Čo naozaj oceníte pri starostlivosti o Váš "Green" je sieť proti krtkom, ktorí len smutne hľadia spoza plota na Váš katalógový trávnik. Chata sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Kysuce v pohorí Javorníky. Len asi 500m od chaty sa nachádza vychýrené lyžiarske stredisko Ski Ráztoka. V okolí sa nachádzajú aj trasy pre bežkárov v zime a turistov a cykloturistov v lete s napojením na horské stredisko Portáš a Kohútka so svetoznámymi parenými buchtami. Na svoje si prídu aj hubári, ba aj rybári vďaka neďalekému rybníku, kde si rybu nie len chytíte, ale Vám ju hneď aj pripravia na Vami želaný spôsob. Cena 240.000,-€ Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

240 000 €
1 600 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Iba u nás! Novostavba 4i bytu v centre Trenčína - Passage

Iba u nás! Novostavba 4i bytu v centre Trenčína - Passage

Lokalita: Jesenského, Trenčín (Trenčín)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 144 m²

RADO Reality ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v novostavbe Passage, s vlastným garážovým státím, na Jesenského ulici priamo v srdci Trenčína. Byt s rozlohou 144 m2 sa nachádza na 3. poschodí zo 4 v centre mesta v novovybudovanom projekte Passage. Vstup do budovy je zabezpečený elektronickým vrátnikom, samozrejmosťou je výťah idúci až do suterénu, kde sa nachádza podzemné garážové státie. Do bytu sa z garáže dostanete suchou nohou. Priamo na poschodí sa nachádza pivničná kobka. Byt so severozápadnou orientáciou dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, po ľavej strane od vstupu sa nachádza samostatná toaleta s umývadlom a veľkorysý botník. Ďalej sa prechádza do rozľahlej obývačky s klimatizáciou, krbom na drevo, jedálenským stolom a východom na lodžiu. Po ľavej strane na obývaciu izbu nadväzuje moderná kuchyňa v tvare písmena U so vstavanou elektrickou rúrou, plynovým sporákom, špajzou a východom na balkón. Z obývačky sa prechádza do rozľahlej chodby, po ľavej strane je umiestnená kotolňa spolu s práčovňou , kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, po pravej strane sú dve spálne. Na konci chodby je pracovný kút s výstupom na balkón, spálňa s vlastnou kúpeľňou, sprchovým kútom, vaňou a toaletou a samostatným šatníkom . Cena na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Odkaz na 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=KLJpc2maMNG Radovan Pavlík RADO Reality Group M +0904854810 pavlík@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

cena dohodou

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS! Novostavba 4i domu v Trenčíne

IBA U NÁS! Novostavba 4i domu v Trenčíne

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 4i domu v Trenčíne. 4 izbový dom je situovaný v dvojdome, na rovinatom pozemku o výmere 217,57 m2. Okrem toho k pozemku patrí aj 1/3 spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste o výmere 82,23 m2. Úžitková plocha domu je 107,72 m2, zastavaná 68,25 m2. Dispozičné rozdelenie je veľmi dobré. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť, samostatné WC pri vstupnej chodbe a priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá má výstup na terasu. Na poschodí sú dve detské izby, spálňa kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC. Všetky miestnosti sú dostupné priamo z chodby. Kúrenie v dome je podlahové. Dom bude napojený na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod, kanalizáciu, dažďová voda odvedená do trativodu. Súčasťou projektu sú dve parkovacie miesta. Uvedená cena je za vyhotovenie v štádiu holodom a zahŕňa v interiéri: obvodové steny a priečky z tehál POROTHERMu, rozvody elektriny, vody a odpadov, podlahové kúrenie, omietky a sadrokartónové stropy a v exteriéri : fasádu, zateplenie, strešnú krytinu Bramac, plastové okná 6-komorové, vstupné dvere a kondenzačný kotol. Je možné dom vyhotoviť aj na kľúč. Veľkou výhodou sú nízke mesačné prevádzkové náklady (50 € - 60 €). Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Kontakt na makléra: Mgr. Klaudia Cárachová tel.: 0903 400 334 e-mail: info@radoreality.sk Radovan Pavlík, MBA Váš osobný realitný poradca RADO Reality Trenčín s.r.o. M 0904854810 | pavlik@radoreality.sk

149 900 €
1 400,93 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Na predaj moderná novostavba 129 m2,pozemok 440m2,Žihľavová-Vrakuňa.

Na predaj moderná novostavba 129 m2,pozemok 440m2,Žihľavová-Vrakuňa.

Lokalita: Žihľavová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 129 m²

Rado Reality ponúka na predaj modernú 3 ročnú novostavbu dvojpodlažného rodinného domu v tichej ulici, na pozemku 440 m2. Dom vyžarujúci pokoj a harmóniu ponúka veľmi kvalitné bývanie so 129m2 obytnej plochy a nachádza sa na Žihľavovej ulici vo Vrakuni.. Po vstupe do domu sa ocitneme v priestrannej obývacej miestnosti s napínaným lesklým stropom a s jedálňou a modernou kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi-mikrovlnná rúra,sklokeramická doska,rúra na pečenie,umývačka,chladnička,mraznička.V spodnej časti domu je ešte technická miestnosť,špajza a hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V hornej časti domu sú 3 spálne,v jednej z nich je kúpeľňa s výrivkovou vaňou a s toaletou. Na chodbe medzi detskými izbami je aj druhá samostatná kúpeľňa,ktorá nie je dokončená ale predpripravená, nakoľko pôvodný majitelia uvažovali nad saunou. V dome sú vonkajšie žalúzie a v obývacej miestnosti s jedálňou sú aj na diaľkové ovládanie. V dome sú kvalitné keramické dlažby a podlahy. Na pozemku sú dve terasy s prístreškami, jedna za domom a druhá pred domom.K domu vedie súkromná príjazdová cesta. Brána je na diaľkové ovládanie a parkovanie je aj vnútorné. Vrakuňa leží na východ od centra Bratislavy, na ceste vedúcej cez Malý Dunaj na Žitný ostrov. Na jednej strane Malého Dunaja ležia Podunajské Biskupice, na tej druhej hraničí s Trnávkou, jej zadnou časťou, ktorá sa v súčasnej dobe veľmi rýchlo rozrastá. Neďaleko sa nachádza nákupné stredisko Avion, ktoré sa rozprestiera vedľa letiska Milana Rastislava Štefánika.

329 000 €
2 550,39 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS! Novostavba 4i bungalovu v Trenčíne

IBA U NÁS! Novostavba 4i bungalovu v Trenčíne

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

RADO Reality ponúka na predaj 4 izbový, nízkoenergetický bungalov v tichej lokalite Trenčína. Ukončenie výstavby je naplánované na jún 2020. Bungalov je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 383, 56 m2, okrem toho k pozemku patrí aj 1/3 spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste o výmere 82,23 m2. Úžitková plocha je 112,3 m2, zastavaná 151,5 m2 Bungalov má navrhnutú veľkorysú terasu a plochú strechu, ktorá je technicky jednoduchá, bezúdržbová a má dlhú životnosť. Bude napojený na elektrickú energiu, verejný vodovod, kanalizáciu, dažďová voda bude odvedená do trativodu. Súčasťou projektu sú dve parkovacie miesta. Dôkladne premyslená dispozícia domu oddeľuje dennú a nočnú časť, bez vzájomného rušenia. Vo vstupnej chodbe je úložný priestor a samostatná toaleta. Denná časť pozostáva z priestrannej obývačky s jedálňou a dvomi výstupmi na terasu a z kuchyne so špajzou. V nočnej časti nájdeme spálňu, dve izby s úložným priestorom, kúpeľňu spojenú s toaletou a technickú miestnosť. Uvedená cena je za vyhotovenie v štádiu holodom a zahŕňa v interiéri: obvodové steny a priečky z tehál POROTHERMu, rozvody elektriny, vody a odpadov, podlahové kúrenie, omietky a sadrokartónové stropy a v exteriéri : fasádu, zateplenie, strešnú krytinu Bramac, plastové okná 6-komorové, vstupné dvere a kondenzačný kotol. Je možné dom vyhotoviť aj na kľúč. Výhodou sú nízke mesačné prevádzkové náklady 50€-60€. Kontakt na makléra: Mgr. Klaudia Cárachová tel.: 0903 400 334 e-mail: info@radoreality.sk Radovan Pavlík, MBA Váš osobný realitný poradca RADO Reality Trenčín s.r.o. M 0904854810 | pavlik@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

164 900 €
1 472,32 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS! Novostavba 4i domu v Trenčíne

IBA U NÁS! Novostavba 4i domu v Trenčíne

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 4i domu v Trenčíne. 4 izbový dom je situovaný v dvojdome, na rovinatom pozemku o výmere 250, 27 m2. Okrem toho k pozemku patrí aj 1/3 spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste o výmere 82,23 m2. Úžitková plocha domu je 107,72 m2, zastavaná 68,25 m2. Dispozičné rozdelenie je veľmi dobré. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť, samostatné WC pri vstupnej chodbe a priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá má výstup na terasu. Na poschodí sú dve detské izby, spálňa kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC. Všetky miestnosti sú dostupné priamo z chodby. Kúrenie v dome je podlahové. Dom bude napojený na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod, kanalizáciu, dažďová voda odvedená do trativodu. Súčasťou projektu sú dve parkovacie miesta. Uvedená cena je za vyhotovenie v štádiu holodom a zahŕňa v interiéri: obvodové steny a priečky z tehál POROTHERMu, rozvody elektriny, vody a odpadov, podlahové kúrenie, omietky a sadrokartónové stropy a v exteriéri : fasádu, zateplenie, strešnú krytinu Bramac, plastové okná 6-komorové, vstupné dvere a kondenzačný kotol. Je možné dom vyhotoviť aj na kľúč. Veľkou výhodou sú nízke mesačné prevádzkové náklady (50 € - 60 €). Kontakt na makléra: Mgr. Klaudia Cárachová tel.: 0903 400 334 e-mail: info@radoreality.sk Radovan Pavlík, MBA Váš osobný realitný poradca RADO Reality Trenčín s.r.o. M 0904854810 | pavlik@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

149 900 €
1 400,93 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Na predaj 7-izbový rodinný dom v Trenčíne

Na predaj 7-izbový rodinný dom v Trenčíne

Lokalita: Sama Chalupku, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom

RADO Reality Vám ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom v lukratívnej časti Trenčína na ulici Sama Chalupku, ktorý bol kolaudovaný v roku 1974. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 910m2. Jeho súčasťou je garáž na jedno auto a vedľa neho sa nachádza ďalšia samostatne stojaca garáž. Pred garážou je možné zaparkovať ešte 3 autá. Celkovo tak máte k dispozícii dostatok parkovacích miest aj v prípade, že by mesto časom parkovanie v tejto lokalite spoplatnilo. Zastavaná plocha trojpodlažného domu s garážou je 141m2, zastavaná plocha druhej samostatne stojacej garáže je 35m2. Na pozemku sa nachádza aj skleník a murovaná pivnica vhodná napríklad na uskladnenie zeleniny. Dom je výborne dispozične riešený. V prípade potreby ho môžete rozdeliť na dve samostatné bytové jednotky. Prvé nadzemné podlažie v sebe zahŕňa samostatné WC, kúpeľňu, dve samostatné izby, obývačku s veľkou lódžiou, veľkú samostatnú kuchyňu a špajzu. Z chodby sa schodiskom dostanete na druhé podlažie, ktoré je dispozične takmer totožné. Na druhom podlaží nie je kuchyňa, ale samostatná izba. No tú je v prípade potreby možné jednoducho prerobiť na kuchyňu, nakoľko sú tam privedené rozvody vody. Na druhom podlaží je naviac veľká terasa s prekrásnym výhľadom na široké okolie a na dominantu mesta - Trenčiansky hrad. Z chodby na prvom podlaží vedie schodisko aj do pivničných priestorov, ktoré sú skutočne veľkorysé a ponúkajú dostatok úložného priestoru pre celú Vašu rodinu. V pivničných priestoroch sa nachádza aj praktická práčovňa. Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete ako elektrická energia, plyn, kanalizácia a mestský vodovod. Výhodou tohto domu je aj vŕtaná studňa na pozemku. O vykurovanie sa stará plynový kotol umiestnený v pivničných priestoroch. Okná na dome boli vymenené za plastové a elektrické rozvody sú medené. Dom teda nevyžaduje žiadnu rozsiahlu rekonštrukciu a je plnohodnotne obývateľný. Voľný k nasťahovaniu bude v októbri 2020. Tento rodinný dom Vám ponúka pokojný a kľudný život v tichej lokalite na skok od centra mesta. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako škôlka, základná škola, LIDL, Kaufland, autobusová zastávka, detské ihriská, rôzne obchody, pohostinstvá a reštaurácie. Výborná je tiež napojiteľnosť na diaľnicu D1. Dom je vhodný najmä pre väčšie rodiny, ale aj na podnikateľské účely. Cena: 280 000,-€ Mária Adámechová Váš realitný poradca +421902353229 RADO Reality Group, s.r.o.

280 000 €

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Na predaj 3i bungalov s dvojgarážou v Trenčianskych Stankovciach

Na predaj 3i bungalov s dvojgarážou v Trenčianskych Stankovciach

Lokalita: Trenčianske Stankovce (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 134 m²

RADO Reality ponúka na predaj nadštandardný, dizajnový 3i bungalov so samostatne stojacou budovou a s dvojgarážou. Rodinný dom sa predáva s dvojgarážou s elektrickou bránou a samostatne stojacou vedľajšou budovou o výmere 81 m2, s dvomi miestnosťami a pred prípravou na kúpeľňu. Budova má zároveň veľký potenciál a množstvo možností využitia. Celková výmera podlahovej plochy domu je 118 m2 vrátane terasy s výmerou 17 m2 + pivnica 16 m2. Dom má elektrické exteriérové žalúzie, podlahové vykurovanie plynovým kondenzačným kotlom, nadštandardné osvetlenie, podsvietenia, dátové + anténne rozvody v každej miestnosti a tehlové obklady v dokonalej kombinácii s umývateľnou čiernou tabuľovou farbou. Na podlahy a v kúpeľni s wc boli použité veľkoformátové dlažby 120x20 a 60x60. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, detskej izby, spálne, kúpelne so sprchovacím kútom, samostatného wc, technickej miestnosti a obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou. Dom sa predáva spolu so zariadením a to: nadštandardná kuchynská linka na mieru + jedálenský set, kožená sedacia súprava PHASE + konferenčný stolík a úložný priestor pod TV, vstavané skrine vyhotovené na mieru, kompletne zariadenej spálne a pracovne. V cene je zahrnutá aj vstupná elektrická brána so samostatnou bráničkou, dokončenie bleskozvodov a vstupu do pivničných priestorov (dokončenie prác do cca 15.11.2019). V prípade záujmu možnosť dokončenia priestorov vo vedľajšej budove podľa vlastných predstáv! Rodinný dom je v uživaní od 02/2019 a predáva sa kompletne zariadený. Rodinný dom sa nachádza v obci Trenčianske Stankovce v tichej slepej ulici s plnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do Trenčína. Odkaz na 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=Mk1REo7V7wZ Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Kontakt na makléra: Mgr. Klaudia Cárachová tel.: 0903 400 334 e-mail: info@radoreality.sk Radovan Pavlík, MBA tel.: 0904 854 810 e-mail: pavlik@radoreality.sk

229 500 €
1 712,69 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Novostavba RD s pozemkom 1012 m2, Trenčianske Mitice

Novostavba RD s pozemkom 1012 m2, Trenčianske Mitice

Lokalita: Panorama Hills, Trenčianske Mitice (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu v lokalite Panorama Hills v obci Trenčianske Mitice vzdialenej len pár kilometrov od krajského mesta Trenčín. 4-izb. rodinný dom tehlovej konštrukcie so zateplením má podlahovú plochu 100 m² a bude vystavaný na pozemku s výmerou 1012 m². Cena domu je za prevedenie holodom, ktoré zahŕňa vyhotovenie elektroinštalácie, zdravotechnickej inštalácie v kúpeľni, WC a kuchyni, sanitárne vybavenie kúpeľne a WC, elektrické podlahové vykurovanie HEATFLOW, predprípravu na ohrev vody cez fotovoltaické panely, sadrokartonové stropy, sadrové omietky, náter stien bielou farbou PRIMALEX PLUS. V prípade záujmu je možné rodinný dom odovzdať v prevedení na kľúč, ktoré obsahuje aj podlahy, dvere, zárubne, kuchynskú linku, predný plot s elektrickou bránou. Cena domu v prevedení na kľúč je 174.900,-€. Pre viac informácií ohľadom daných rodinných domov nás neváhajte kontaktovať. Vladimír Nemec RADO Reality Group, s.r.o. M +421 903 442599 nemec@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

159 900 €
1 599 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS!!! 3i rodinný dom, 96m2 + 12m2 terasa, Hanzlíkovská, Trenčín

IBA U NÁS!!! 3i rodinný dom, 96m2 + 12m2 terasa, Hanzlíkovská, Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v novovybudovanej časti na ulici Hanzlíkovská v Trenčíne, v mestskej časti Záblatie. Rodinný dom s obytnou plochou 88m2 a zastavanou plochou 102m2 má veľkú terasu s rozlohou 12m2 a ďalších 8m2 podkrovného úložného priestoru. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 262m2 a je súčasťou dvojdomu. Rodinný dom typu bungalov je napojený na inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrika). Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Vpredu pred domom sa nachádza parkovacie státie pre 2 vozidlá. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do obývacej izby s kuchyňou a výstupom na terasu o veľkosti 12 m2. Chodbičkou sa z kuchyne dostaneme do kúpeľňe s toaletou a do 2 samostatných izieb. Nad vstupnou chodbou sa navyše nachádza odkladací priestor o veľkosti 8m2. Strecha bungalovu je pultová, so sklonom 8 stupňov, strešná krytina je falcovaný plech. Obvodové múry sú z Ytongu hrúbky 30 cm, zateplené minerálnou vlnou hrúbky 150 mm. Vnútorné priečky sú tiež z Ytongu. Okná su plastové. Vykurovanie domu je podlahové - elektrické, ohrev TÚV je riešený pomocou elektrického bojlera. Dom sa predáva v prevedení holodom. V prípade potreby je možné domy dokončiť aj na kľúč vo Vami zvolenom štandarde. Cena holodomu je 136800,-€. Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 | patrik.pavlik@radoreality.sk Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

136 800 €
1 425 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
IBA U NÁS!!! 3i rodinný dom, 96m2 + 12m2 terasa, Hanzlíkovská, Trenčín

IBA U NÁS!!! 3i rodinný dom, 96m2 + 12m2 terasa, Hanzlíkovská, Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v novovybudovanej časti na ulici Hanzlíkovská v Trenčíne, v mestskej časti Záblatie. Rodinný dom s obytnou plochou 88m2 a zastavanou plochou 102m2 má veľkú terasu s rozlohou 12m2 a ďalších 8m2 podkrovného úložného priestoru. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 262m2 a je súčasťou dvojdomu. Rodinný dom typu bungalov je napojený na inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrika). Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Vpredu pred domom sa nachádza parkovacie státie pre 2 vozidlá. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do obývacej izby s kuchyňou a výstupom na terasu o veľkosti 12 m2. Chodbičkou sa z kuchyne dostaneme do kúpeľňe s toaletou a do 2 samostatných izieb. Nad vstupnou chodbou sa navyše nachádza odkladací priestor o veľkosti 8m2. Strecha bungalovu je pultová, so sklonom 8 stupňov, strešná krytina je falcovaný plech. Obvodové múry sú z Ytongu hrúbky 30 cm, zateplené minerálnou vlnou hrúbky 150 mm. Vnútorné priečky sú tiež z Ytongu. Okná su plastové. Vykurovanie domu je podlahové - elektrické, ohrev TÚV je riešený pomocou elektrického bojlera. Dom sa predáva v prevedení holodom. V prípade potreby je možné domy dokončiť aj na kľúč vo Vami zvolenom štandarde. Cena holodomu je 136800,-€. Patrik Pavlík Váš realitný poradca RADO Reality Group, s.r.o. M: +421 902 90 60 90 | patrik.pavlik@radoreality.sk Facebook: RADO Reality Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

136 800 €
1 425 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Investičná príležitosť,2 izbový byt 40m2,Hradská ulica-Vrakuňa

Investičná príležitosť,2 izbový byt 40m2,Hradská ulica-Vrakuňa

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Rado reality ponúka na predaj investičný byt 40m2 na Hradskej ulici vo Vrakuni.Platba je možná len v hotovosti.Bližšie info telefonicky alebo osobne. V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať: Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=eMPBQKXN4EA Peter Šelinga Realitný poradca mobil: +421944203927 e-mail: selinga@radoreality.sk Cena je 83 000€ Cena je konečná a nenavyšuje sa.

83 000 €
2 075 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
1 2 3 4 5