Novostavby.sk
Nájdených 15 156 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 758
Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v Trenčianskej Turnej, časť Hámre.

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v Trenčianskej Turnej, časť Hámre.

Lokalita: Trenčianska Turná, Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=VtmHidAPy3B Video prehliadka TU. https://youtu.be/ss91UZn0r9k EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v Trenčianskej Turnej, časť Hámre. Jedná sa o jednopodlažný, nepodpivničený rodinný dom s garážou a terasou, ktorý je postavený na rovinatom a slnečnom pozemku o rozlohe 653 m2. Užitková plocha domu je 119 m2. Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček, studňa a predpríprava na závlahový systém. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, el. energia, kanalizácia, plyn), vykurovanie podlahové, prostredníctvom kondenzačného plynového kotla. Dom bol postavený v roku 2018. Dispozíciu domu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke.  V prípade záujmu o kúpu v dome zostáva: kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi + zariadenie spálne, ostatné zariadenie po dohode s majiteľom. Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU. + ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

390 000 €
3 277,31 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
Na prenájom obchodný priestor 100 m2 na Brnianskej ulici v Trenčíne

Na prenájom obchodný priestor 100 m2 na Brnianskej ulici v Trenčíne

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 100 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu !!! Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v novostavbe na Brnianskej ulici v Trenčíne s rozlohou 100 m2. Budova je pri hlavnej ceste, v dobrej lokalite s výbornou dostupnosťou. Obchodný pristor sa nachádza na prízemí s výkladmi orientovanými do hlavnje cesty. K priestoru prinálažia parkovacie miesta vo dvore budovy.  Cena za prenájom je 1000 € bez DPH / mesačne bez energií. 

1 000 €/mes.
10 €/m²/mes.

BartanusReality s.r.o.
Na prenájom nová 32 m2 ambulancia pre lekára špecialistu v Medicentre Vinohrady, Trenčín

Na prenájom nová 32 m2 ambulancia pre lekára špecialistu v Medicentre Vinohrady, Trenčín

Lokalita: Vladimíra Predmerského, Trenčín (Trenčín)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 32 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=UnGkAAxs9HZ Video prehliadka TU. https://youtu.be/MnuSoOkEGnQ Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu !!! Ponúkame Vám na prenájom novú ambulanciu pre lekára špecialistu v krásnej novostavbe Medicentra Vinohrady v Trenčíne. Ambulancia je pripravená podľa noriem hygieny, schválená ako zdravotné zariadenie. Ambulancia má svoj alarm, internet, prípravu na klimatizáciu a kamerový systém v spoločných priestoroch. Rozloha ambulancie pre lekára 16,13 m2, sesterská 15,52 m2. Ambulancia má spoločnú čakáreň s ambulanciou neurológie. Cena za prenájom ambulancie je 450 € s DPH / mesačne, vrátane energií ( voda, elektrika) plyn sa platí zvlášť. V cene nájmu je aj 1 parkovacie miesto a upratovanie společných priestorov.

450 €/mes.
14,06 €/m²/mes.
vrátane energií
BartanusReality s.r.o.
Na prenájom nová 39 m2 ambulancia pre všeobecného lekára v Medicentre Vinohrady, Trenčín

Na prenájom nová 39 m2 ambulancia pre všeobecného lekára v Medicentre Vinohrady, Trenčín

Lokalita: Vladimíra Predmerského, Trenčín (Trenčín)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 39 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=bzzMPwL3Dim Video prehliadka TU. https://youtu.be/93D9DfniMuo Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu !!! Ponúkame Vám na prenájom novú ambulanciu pre všeobecného lekára v krásnej novostavbe Medicentra Vinohrady v Trenčíne. Ambulancia je pripravená podľa noriem hygieny, schválená ako zdravotné zariadenie. Ambulancia má svoj alarm, internet, prípravu na klimatizáciu a kamerový systém v spoločných priestoroch. Rozloha ambulancie pre lekára 18,37 m2, sesterská 20,69 m2. Cena za prenájom ambulancie je 450 € s DPH / mesačne, vrátane energií ( voda, elektrika) plyn sa platí zvlášť. V cene nájmu je aj 1 parkovacie miesto a upratovanie společných priestorov.

450 €/mes.
11,54 €/m²/mes.
vrátane energií
BartanusReality s.r.o.
Na prenájom 2-izbový byt v Trenčíne na Ul. gen. M.R.Štefánika nachádzajúci sa v novostavbe na 2posch

Na prenájom 2-izbový byt v Trenčíne na Ul. gen. M.R.Štefánika nachádzajúci sa v novostavbe na 2posch

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu!!! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na prenájom moderný, priestranný 2-izbový byt v Trenčíne na Ul. gen. M.R.Štefánika nachádzajúci sa v novostavbe na 2. poschodí. Už vstupom do budovy je naznačené, že sa jedná o lukratívny, luxusný komplex.  Byt má rozlohu 57 m2, pozostáva z obývacej miestnosti spojenej s kuchynskou časťou, spálne, väčšej chodby a kúpeľne so samostatným WC. Byt má balkón cca 4 m2. V byte je vlastné vykurovanie, podlahové kúrenie a klimatizáciu, kuchyňa zostáva kompletne zariadená - chladnička, práčka, mikrovlnná rúra. Skylink digit. TV a internet nie sú zahrnuté v cene prenájmu. Samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere, kamerový systém, farebný video-vrátnik, ovládanie automatickej brány, parkovisko. Majiteľ si v byte neželá žiadne domáce zvieratá. Cena za prenájom aj s energiami je 620 €/ mesiac, z toho sú energie 120 €, v prípade nadmernej spotreby energie budú doúčtované. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške 1240 € + 1 mesačné nájomné.  .

620 €/mes.
10,88 €/m²/mes.
vrátane energií
BartanusReality, s. r. o.
Na prenájom zaujímavý komerčný priestor 89 m2 v Trenčíne, P. Bezruča, lokalita Soblahovská. Po dohod

Na prenájom zaujímavý komerčný priestor 89 m2 v Trenčíne, P. Bezruča, lokalita Soblahovská. Po dohod

Lokalita: P. Bezruča, Trenčín (Trenčín)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 89 m²

Po dohode je možné mať ročné nájomné zadarmo. Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii !!! 3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=rpQKxQNRfiu Video prehliadka TU. https://youtu.be/b3YUfuDkspA EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom zaujímavý komerčný priestor v Trenčíne, P. Bezruča 2047/64, lokalita Soblahovská. Priestor o výmere 89 m2 , cca. 14.1m x 6.30m , je situovaný v novostavbe polyfunkčného bytového domu "SITKA" v stave holostavba. Dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D prehliadke, prípadne video prezentácii. Prikladáme aj vizualizácie priestoru. Priestor sa nachádza na prízemí s presklenou výlohou a vstupom z ulice. Zabezpečený je bezbariérový prístup. Možnosť prenajať 3 parkovacie miesta priamo pred budovou po dohode. Priestor je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, elektrickú sieť. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením s vlastným meračom a rozvodom do radiátorov. K dispozícii je optický kábel na pripojenie internetovej siete. Keďže sa jedná o holostavbu, nový nájomca si môže priestor prispôsobiť vlastným potrebám. Je možná spoluúčasť majiteľa priestoru po dohode. Priestor je vhodný napr. ako ambulancia lekára, zubára, sídlo firmy a podobne. Preferovaný je klient zaoberajúci sa podobnými službami.  Nájomné je vo výške 980€ / mesiac plus energie (budú prepísané na nájomcu). Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá jedno mesačné nájomné dopredu plus depozit vo výške mesačného nájomného. Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

980 €/mes.
11,01 €/m²/mes.

BartanusReality, s. r. o.
PREDAJ - RODINNÁ VILA na pozemku 1140m2, bazén, garáž, terasa a záhrada - obec Golianovo okres NITRA

PREDAJ - RODINNÁ VILA na pozemku 1140m2, bazén, garáž, terasa a záhrada - obec Golianovo okres NITRA

Lokalita: Golianovo, Golianovo (Nitra)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 280 m²

Príležitosť aká sa neopakuje. Predstavujeme vám jedinečnú rodinnú vilu v Golianove, ktorý poskytuje maximum súkromia a exkluzivity . Majitelia mali jasnú predstavu a vytvorili osobitý interiér, ktorý je premyslený do každého detailu, čím dom získal individuálny charakter. Rodinná vila stojí na pozemku 1140 m2, samotný dom disponuje s rozlohou zastavanej plochy 313 m2 a úžitkovej plochy 280 m2 bol postavený na mieru so všetkými prvotriednymi vymoženosťami, ktoré pozdvihujú život a zábavu. Vykurovanie domu je infračerveným, podlahovým kúrením, ktoré je zaliate anhydridom a je kombinované s krbom. Len máloktorá nehnuteľnosť sa môže pýšiť kvalitou a úžasným dizajnom. Celý dom poskytuje okrem bývania aj pocit dovolenkovej pohody. Prízemný, bezbariérový dom sa člení na 2 x kúpeľňa, 2 x toaleta, šatník, špajza, technická miestnosť, 6 x izba, veľká terasa s výhľadom na záhradu a bazén, samostatný šatník, garáž. Vnútorné priestory s veľkými oknami ponúkajú výhľad do ovocnej a okrasnej záhrady, bazéna a krytej terasy, ktorá svojou jedinečnosťou prepája interiér s exteriérom. Zadný priestor domu ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu, nádhernú záhradu, vonkajší, prekrytý bazén, krytú terasu a celý priestor ponúka maximum súkromia. Deň tu začína prvými lúčmi slnka a končí poslednými. Naskytne sa vám magický pohľad na záhradu, ktorý je jedinečný. Romantický večer pri sviečkach, vysvietený celý priestor, horiaci krb, bazén dokonale tvoria kulisu vysnívaného bývania.

cena dohodou

PASTOROK REALITY s.r.o.
PREDAJ - RODINNÁ VILA na pozemku 1140m2, bazén, garáž, terasa a záhrada - obec Golianovo okres NITRA

PREDAJ - RODINNÁ VILA na pozemku 1140m2, bazén, garáž, terasa a záhrada - obec Golianovo okres NITRA

Lokalita: Nitra, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 280 m²

Príležitosť aká sa neopakuje. Predstavujeme vám jedinečnú rodinnú vilu v Golianove, ktorý poskytuje maximum súkromia a exkluzivity . Majitelia mali jasnú predstavu a vytvorili osobitý interiér, ktorý je premyslený do každého detailu, čím dom získal individuálny charakter. Rodinná vila stojí na pozemku 1140 m2, samotný dom disponuje s rozlohou zastavanej plochy 313 m2 a úžitkovej plochy 280 m2 bol postavený na mieru so všetkými prvotriednymi vymoženosťami, ktoré pozdvihujú život a zábavu. Vykurovanie domu je infračerveným, podlahovým kúrením, ktoré je zaliate anhydridom a je kombinované s krbom. Len máloktorá nehnuteľnosť sa môže pýšiť kvalitou a úžasným dizajnom. Celý dom poskytuje okrem bývania aj pocit dovolenkovej pohody. Prízemný, bezbariérový dom sa člení na 2 x kúpeľňa, 2 x toaleta, šatník, špajza, technická miestnosť, 6 x izba, veľká terasa s výhľadom na záhradu a bazén, samostatný šatník, garáž. Vnútorné priestory s veľkými oknami ponúkajú výhľad do ovocnej a okrasnej záhrady, bazéna a krytej terasy, ktorá svojou jedinečnosťou prepája interiér s exteriérom. Zadný priestor domu ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu, nádhernú záhradu, vonkajší, prekrytý bazén, krytú terasu a celý priestor ponúka maximum súkromia. Deň tu začína prvými lúčmi slnka a končí poslednými. Naskytne sa vám magický pohľad na záhradu, ktorý je jedinečný. Romantický večer pri sviečkach, vysvietený celý priestor, horiaci krb, bazén dokonale tvoria kulisu vysnívaného bývania.

cena dohodou

PASTOROK REALITY s.r.o.
PRAKTICKÝ ZARIADENÝ 1,5-IZBOVÝ BYT S PARKINGOM - BORY

PRAKTICKÝ ZARIADENÝ 1,5-IZBOVÝ BYT S PARKINGOM - BORY

Lokalita: Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

B10 vám exkluzívne ponúka na predaj tento praktický kompletne zariadený 1,5-izbový byt s parkingom, nachádzajúci sa ulici Hany Ponickej v rozrastajúcej sa lokalite Bory. Byt nájdeme na 4. poschodí 5-poschodovej novostavby s výťahom, kolaudovanej v roku 2018. Jeho podlahová plocha je 40,72 m2 vrátane 3,41 m2 loggie. Vďaka veľmi dobrej dispozícii je 37,31 m2 čistej podlahovej plochy využitých na 100 percent a 1,5-izbák pôsobí priestrannejším dojmom. Po vstupe do bytu sa nachádzame v priestrannej chodbe, z ktorej máme po ľavej ruke prístup do spojenej kúpeľne s WC. Na jej konci sa dostaneme do spojeného priestoru, v rámci ktorého nájdeme kuchynský kút, jedálenský kút, obývaciu časť a taktiež polizbu, kde bez problémov zmestíte manželskú posteľ štandardných rozmerov. Spacia časť je od obývacej predelená posuvným paravanom. Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane nábytku, vďaka čomu je ihneď k dispozícii na bývanie alebo na prenájom. K bytu je možné dokúpiť si vonkajšie parkovacie státie priamo pri bytovke v cene 8 000 €. Čo sa týka lokality, Bory sú jednou z najperspektívnejších lokalít v okrajových častiach Bratislavy. S pribúdajúcimi etapami projektu sa rozrastá aj infraštruktúra. Dominantou lokality je obchodné centrum Bory Mall, kde vybavíte všetky potrebné nákupy a služby. Vďaka napojeniu na diaľnicu D2 ste v centre mesta do 10 minút. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 105731 Cena: 159999.00 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

159 999 €
3 902,41 €/m²

B10 Slovensko, a. s.
Predaj 3 izb. bytu v Novej Dedinke, novostavba, tepelné čerpadlo, terasa 16m2

Predaj 3 izb. bytu v Novej Dedinke, novostavba, tepelné čerpadlo, terasa 16m2

Lokalita: Nová Dedinka (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 3 izb. skolaudovaný byt na 1. poschodí s terasou v obľúbenom projekte Lastovičky v Novej Dedinke, okr. Senec v príjemnej a tichej lokalite s detským ihriskom, jazerom, lesoparkom a náučným chodníkom. Byt má rozlohu 75,4 m2 + terasa 16 m2. Dispozícia bytu: Vstupná chodba, samostatné WC, technická miestnosť, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchyňou(27 m2), detská izba(15 m2), spálňa(14 m2) a kúpeľňa. Vybavenie bytu: plastové 6-komorové okná SLOVAKTUAL s izolačným trojsklom, príprava na vonkajšie žalúzie s ovládaním pri vypínačoch, vstupné hliníkové dvere, spoločné vykurovanie tepelným čerpadlom VIESSMANN Vitocal, bojler na ohrev vody, podlahové vykurovanie UPONOR s možnosťou chladenia, príprava na klimatizáciu, prípojka optického internetu a televízie. Použité kvalitné stavebné materiály a moderné technológie zaraďujú tento byt do energetickej triedy A0+ podľa najnovších noriem. Pred bytovým domom sú k bytu pridelené 2 parkovacie státia pre bezpečné a pohodlné parkovanie, každé v cene 6 tis. EUR. Súčasťou lokality Lastovičky je aj multifunkčné ihrisko, potraviny KRAJ, 101 drogéria a v procese príprav je budova občianskej vybavenosti, kde bude reštaurácia, kaviareň a obchodné prevádzky. Príjemné bývanie pre rodinu s deťmi, v obci je MŠ, ZŠ, súkromná umelecká škola, lekáreň, všeobecný lekár, optika, reštaurácie, obchody, pošta. Veľa možností na prechádzky v prírode, v lete splavovanie malého Dunaja, či bicyklovanie na cyklotrase. Obec Nová Dedinka je vzdialená od Senca iba 9 km, od V. Bielu 4 km, od Bernolákova 5 km a od Bratislavy 20 km. Výborná dostupnosť autobusom, vlakom zo spomínaných obcí a tiež viacero možností napojenia na diaľnicu D1 a D4. Dohodnite si obhliadku a táto lokalita a bývanie vás očarí. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

200 880 €
2 678,40 €/m²

RE/MAX Slovakia
Rodinný dom  SO 08 Lintavy

Rodinný dom SO 08 Lintavy

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 146.24 m²

Projekt Lintavy je pre ľudí, ktorí túžia žiť v blízkosti mesta a zároveň chcú tráviť voľný čas v prírode. Lintavy ponúkajú moderné rodinné domy spĺňajúce všetky najprísnejšie nízkoenergetické štandardy. Sú umiestnené vo veľmi atraktívnej lokalite mesta Stupava. Všade blízko a pod lesom. Bývanie na tomto mieste ocenia najmä mladé rodiny. Aktuálne kolaudujeme prvú etapu piatich domov a máme rozostavaných ďalších 6 domov. Ponúkame Vám snáď to najlepšie z celej zóny, tretiu etapu,z ktorej sú prekrásne výhľady na celú Stupavu a okolie. Na osemnástich pozemkoch o výmere od 452 m2 do 611 m2 vyrastajú samostatne stojace rodinné domy v troch prevedeniach. V Lintavách bude mať každá rodina dostatok súkromia, pretože všetky projekty domov sú navrhnuté v tvare „L“. Takáto dispozícia zabezpečuje dostatok súkromia od susedov a zároveň umožňuje nádherný výhľad na mesto a planinu. Stavby budú inšpirované jedinečnou architektúrou okolia a so svojimi sedlovými strechami dokonale zapadnú do regiónu. Projekt Lintavy je výnimočný aj tým, že je navrhnutý architektmi z ateliéru APEX A. Tím APEX A vložil do projektu kúsok seba. S návrhom jednotlivých domov a ich dispozícií sa vyhrali tak, akoby plánovali bývanie pre svoje rodiny. Neostali však len pri architekúre a pustili sa aj do samotného developingu. Takýto prístup zaručuje, že budete vedieť o každom jednom detaile domu, ktorý vám predstaví samotný architekt. Najlepšie je lokalitu a jej nádherné okolie vidieť a precítiť na základe osobnej prehliadky. Dohodnite si stretnutie. Viac informácií si pozriete na našom webe. Pozrite si www.lintavy.sk

525 000 €
3 589,99 €/m²

Lintavy, s.r.o.
Rodinný dom  SO 18 Lintavy

Rodinný dom SO 18 Lintavy

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145.78 m²

Projekt Lintavy je pre ľudí, ktorí túžia žiť v blízkosti mesta a zároveň chcú tráviť voľný čas v prírode. Lintavy ponúkajú moderné rodinné domy spĺňajúce všetky najprísnejšie nízkoenergetické štandardy. Sú umiestnené vo veľmi atraktívnej lokalite mesta Stupava. Všade blízko a pod lesom. Bývanie na tomto mieste ocenia najmä mladé rodiny. Aktuálne kolaudujeme prvú etapu piatich domov a máme rozostavaných ďalších 6 domov. Ponúkame Vám snáď to najlepšie z celej zóny, tretiu etapu,z ktorej sú prekrásne výhľady na celú Stupavu a okolie. Na osemnástich pozemkoch o výmere od 452 m2 do 611 m2 vyrastajú samostatne stojace rodinné domy v troch prevedeniach. V Lintavách bude mať každá rodina dostatok súkromia, pretože všetky projekty domov sú navrhnuté v tvare „L“. Takáto dispozícia zabezpečuje dostatok súkromia od susedov a zároveň umožňuje nádherný výhľad na mesto a planinu. Stavby budú inšpirované jedinečnou architektúrou okolia a so svojimi sedlovými strechami dokonale zapadnú do regiónu. Projekt Lintavy je výnimočný aj tým, že je navrhnutý architektmi z ateliéru APEX A. Tím APEX A vložil do projektu kúsok seba. S návrhom jednotlivých domov a ich dispozícií sa vyhrali tak, akoby plánovali bývanie pre svoje rodiny. Neostali však len pri architekúre a pustili sa aj do samotného developingu. Takýto prístup zaručuje, že budete vedieť o každom jednom detaile domu, ktorý vám predstaví samotný architekt. Najlepšie je lokalitu a jej nádherné okolie vidieť a precítiť na základe osobnej prehliadky. Dohodnite si stretnutie. Viac informácií si pozriete na našom webe. Pozrite si www.lintavy.sk

529 000 €
3 628,76 €/m²

Lintavy, s.r.o.
Rodinný dom  SO 07 Lintavy

Rodinný dom SO 07 Lintavy

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 146.24 m²

Projekt Lintavy je pre ľudí, ktorí túžia žiť v blízkosti mesta a zároveň chcú tráviť voľný čas v prírode. Lintavy ponúkajú moderné rodinné domy spĺňajúce všetky najprísnejšie nízkoenergetické štandardy. Sú umiestnené vo veľmi atraktívnej lokalite mesta Stupava. Všade blízko a pod lesom. Bývanie na tomto mieste ocenia najmä mladé rodiny. Aktuálne kolaudujeme prvú etapu piatich domov a máme rozostavaných ďalších 6 domov. Ponúkame Vám snáď to najlepšie z celej zóny, tretiu etapu,z ktorej sú prekrásne výhľady na celú Stupavu a okolie. Na osemnástich pozemkoch o výmere od 452 m2 do 611 m2 vyrastajú samostatne stojace rodinné domy v troch prevedeniach. V Lintavách bude mať každá rodina dostatok súkromia, pretože všetky projekty domov sú navrhnuté v tvare „L“. Takáto dispozícia zabezpečuje dostatok súkromia od susedov a zároveň umožňuje nádherný výhľad na mesto a planinu. Stavby budú inšpirované jedinečnou architektúrou okolia a so svojimi sedlovými strechami dokonale zapadnú do regiónu. Projekt Lintavy je výnimočný aj tým, že je navrhnutý architektmi z ateliéru APEX A. Tím APEX A vložil do projektu kúsok seba. S návrhom jednotlivých domov a ich dispozícií sa vyhrali tak, akoby plánovali bývanie pre svoje rodiny. Neostali však len pri architekúre a pustili sa aj do samotného developingu. Takýto prístup zaručuje, že budete vedieť o každom jednom detaile domu, ktorý vám predstaví samotný architekt. Najlepšie je lokalitu a jej nádherné okolie vidieť a precítiť na základe osobnej prehliadky. Dohodnite si stretnutie. Viac informácií si pozriete na našom webe. Pozrite si www.lintavy.sk

525 000 €
3 589,99 €/m²

Lintavy, s.r.o.
REZERVOVANÉ! Krásna novostavba rodinného domu len 5min. od Trnavy! Potôčky!!

REZERVOVANÉ! Krásna novostavba rodinného domu len 5min. od Trnavy! Potôčky!!

Lokalita: Potôčky, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

Iba u nás Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v obľúbenej časti Potôčky len 5 km od Trnavy. Tento 4-izb. rodinný dom s úžitkovou plochou 118 m2sa nachádza na rovinatom oplotenom pozemku o rozlohe 616 m2. Táto ponuka je ako na mieru šitá pre rodinu s deťmi, kde si budúci majitelia môžu vychutnať príjemné prostredie v novovybudovanej lokalite.. Na pozemku sú komplet IS(plyn,el., voda, kanalizácia, studňa, optický internet) hlavný stavebný materiál pálená tehla +strecha z betónovej škridle, teplovodné podlahové vykurovanie pomocou plynového kotla, plastové okná s posuvným HS portálom , krb, spevnené plochy..., fasáda so zateplením. Vkusne zariadený komplet na mieru vyrobené nábytky. Dispozícia: Dom sa delí na dennú a nočnú časť. Vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou + výstup na terasu, technická miestnosť s toaletou, šatník na chodbe, 2x detská izba, velká kúpelňa so spech.kútom aj vaňou, samostatná toaleta, a spálňa s druhým šatníkom. Výhody domu: -Rekuperácia -Klimatizácia -Exteriérové žalúzie -Optika -Studňa -Spevnená terasa aj parkovacie miesta -Pochôdzne podkrovie Priamo pred domom bezproblémové parkovanie pre tri autá. spevnená terasa s prekrytím terasovitým sedením, záhradný domček. Dom je nutné vidieť- veľmi pekne a moderne zariadený na mieru. Nízke náklady na bývanie. Výborné napojenie na mestský obchvat. Cena: 342.900,-EUR vrátane nákladov spojených s prevodom nehnuteľnosti Bližšie informácie na tel.č. 0948 664 225 Ján Petráš petras.j@casmar.sk

342 900 €
2 905,93 €/m²

CASMAR REALITY s.r.o.
Rodinný dom  SO 15 Lintavy

Rodinný dom SO 15 Lintavy

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145.78 m²

Projekt Lintavy je pre ľudí, ktorí túžia žiť v blízkosti mesta a zároveň chcú tráviť voľný čas v prírode. Lintavy ponúkajú moderné rodinné domy spĺňajúce všetky najprísnejšie nízkoenergetické štandardy. Sú umiestnené vo veľmi atraktívnej lokalite mesta Stupava. Všade blízko a pod lesom. Bývanie na tomto mieste ocenia najmä mladé rodiny. Aktuálne kolaudujeme prvú etapu piatich domov a máme rozostavaných ďalších 6 domov. Ponúkame Vám snáď to najlepšie z celej zóny, tretiu etapu,z ktorej sú prekrásne výhľady na celú Stupavu a okolie. Na osemnástich pozemkoch o výmere od 452 m2 do 611 m2 vyrastajú samostatne stojace rodinné domy v troch prevedeniach. V Lintavách bude mať každá rodina dostatok súkromia, pretože všetky projekty domov sú navrhnuté v tvare „L“. Takáto dispozícia zabezpečuje dostatok súkromia od susedov a zároveň umožňuje nádherný výhľad na mesto a planinu. Stavby budú inšpirované jedinečnou architektúrou okolia a so svojimi sedlovými strechami dokonale zapadnú do regiónu. Projekt Lintavy je výnimočný aj tým, že je navrhnutý architektmi z ateliéru APEX A. Tím APEX A vložil do projektu kúsok seba. S návrhom jednotlivých domov a ich dispozícií sa vyhrali tak, akoby plánovali bývanie pre svoje rodiny. Neostali však len pri architekúre a pustili sa aj do samotného developingu. Takýto prístup zaručuje, že budete vedieť o každom jednom detaile domu, ktorý vám predstaví samotný architekt. Najlepšie je lokalitu a jej nádherné okolie vidieť a precítiť na základe osobnej prehliadky. Dohodnite si stretnutie. Viac informácií si pozriete na našom webe. Pozrite si www.lintavy.sk

528 000 €
3 621,90 €/m²

Lintavy, s.r.o.
TOCA – ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE TOP PONUKA - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliník nad

TOCA – ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE TOP PONUKA - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliník nad

Lokalita: Lokalita - Bytča / Hliník nad Váhom, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 108 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - V PREDAJI UŽ LEN JEDEN RD - predaj novostavby dvoch identických rodinných domov v Bytči – Hliníku nad Váhom. Murované (tehlové) 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou 133m2 – 108m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 428m2. TOCA = BEZPEČNÁ KÚPA - nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok je k dispozícii. Už len požiadať bezpečne o úver. Každý dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti mesta vo veľmi tichej oblasti neďaleko lesa. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou (so špajzou). Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Výhodou je, že môžeme vykonať obhliadku v už dokončenom identickom dome. Cena je 129.800 € - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - aktuálne najpriaznivejšia cena novostavby rodinného domu v našej ponuke. Doporučujem. Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

129 800 €
1 201,85 €/m²

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť
TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom

TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom

Lokalita: Lokalita - Bytča / Hliník nad Váhom, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - VOĽNÝ UŽ LEN JEDEN - predaj novostavby jedného z dvoch identických - nadštandardne veľkých 4izbových rodinných domov v Hliníku nad Váhom. Murované tehlové 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou až 150m2 – 125m2 podlahovej plochy, pozemky s plochou 793m2 (REZERVOVANÝ) a 733m2 (VOĽNÝ). Dom má vlastný zdroj vody a predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce – doslova pod lesom. Pôdorys je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, veľkej technickej miestnosti, obývačky s kuchyňou s východom na terasu. Z obývačky vedú teda veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. Absolútne čistá - preverená nehnuteľnosť. TOCA = BEZPEČNÁ KÚPA - nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok zabezpečíme. Už len požiadať bezpečne o úver. Cena nehnuteľností je aktuálne 145.000 € Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o. Bytča Celú ponuku nájdete na toca.sk Predávame naviac novostavieb v okolí Bytče V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne, bezpečne a zodpovedne na kúpu (akejkoľvek) nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

cena dohodou

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť
TOCA – ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE TOP PONUKA - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliník nad

TOCA – ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE TOP PONUKA - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliník nad

Lokalita: Lokalita - Hliník nad Váhom, Bytča (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 108 m²

TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - V PREDAJI UŽ LEN JEDEN RD - predaj novostavby dvoch identických rodinných domov v Bytči – Hliníku nad Váhom. Murované (tehlové) 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou 133m2 – 108m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 428m2. TOCA = BEZPEČNÁ KÚPA - nehnuteľnosť môžete kupovať aj bez úhrady rezervačnej zálohy a tak bez akéhokoľvek rizika akejkoľvek pokuty. Znalecký posudok je k dispozícii. Už len požiadať bezpečne o úver. Každý dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti mesta vo veľmi tichej oblasti neďaleko lesa. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou (so špajzou). Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Výhodou je, že môžeme vykonať obhliadku v už dokončenom identickom dome. Cena je 129.800 € - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - aktuálne najpriaznivejšia cena novostavby rodinného domu v našej ponuke. Doporučujem. Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

129 800 €
1 201,85 €/m²

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť
TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom Kotešová - VO VÝSTAVBE - podľa VAŠEJ PREDSTAVY

TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom Kotešová - VO VÝSTAVBE - podľa VAŠEJ PREDSTAVY

Lokalita: Lokalita - Kotešová, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

TOCA – OJEDINELÁ PONUKA - UŽ VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – ponúkame vám ojedinelú ponuku na trhu s nehnuteľnosťami - novostavbu 4izbového rodinného domu v Kotešovej, ktorého pôdorys bude vyhotovený PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY. Čiže „dom na objednávku“. Jedná sa o stavbu murovaného (tehlového) rodinného domu so zastavanou plochou 130m2 – 112m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 453m2. Odpad je v projekte riešený žumpou a voda - vlastný zdroj vody - studňa. Stavbu je možné realizovať podľa schváleného projektu, alebo po dohode s budúcim majiteľom je možné stavbu realizovať podľa predstáv a potreby budúceho majiteľa. Všetky prípadné zmeny v projekte zabezpečíme v spolupráci s našim projektantom – autorom projektu. Dom môže byť 4izbový, alebo 3izbový s INTEGROVANOU GARÁŽOU pre jedno auto. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Môžete mať napríklad šatník, väčšiu kúpeľňu, miesto pre saunu ...atď... Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce. Projekt domu pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. V inzeráte sú použité ilustračné obrázky !! Pozývame vás na obhliadku identického rodinného domu, kde si môžete pozrieť "ako môže dom vyzerať, ak by stavba bola dokončená podľa schváleného projektu", alebo si na mieste môžete predstaviť požadované zmeny v projkete. Predpokladaná cena je v rozsahu 120.000 € až 125.000€ - podľa rozsahu realizovaného projektu. Predpokladaná ceny dokončeného domu je do 200.000€ Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

120 000 €
1 071,43 €/m²

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť
TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom Kotešová - UŽ VO VÝSTAVBE - podľa VAŠEJ PREDSTAVY

TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom Kotešová - UŽ VO VÝSTAVBE - podľa VAŠEJ PREDSTAVY

Lokalita: Lokalita - Kotešová, Bytča (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

TOCA – OJEDINELÁ PONUKA - UŽ VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – ponúkame vám ojedinelú ponuku na trhu s nehnuteľnosťami - novostavbu 4izbového rodinného domu v Kotešovej, ktorého pôdorys bude vyhotovený PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY. Čiže „dom na objednávku“. Jedná sa o stavbu murovaného (tehlového) rodinného domu so zastavanou plochou 130m2 – 112m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 453m2. Odpad je v projekte riešený žumpou a voda - vlastný zdroj vody - studňa. Stavbu je možné realizovať podľa schváleného projektu, alebo po dohode s budúcim majiteľom je možné stavbu realizovať podľa predstáv a potreby budúceho majiteľa. Všetky prípadné zmeny v projekte zabezpečíme v spolupráci s našim projektantom – autorom projektu. Dom môže byť 4izbový, alebo 3izbový s INTEGROVANOU GARÁŽOU pre jedno auto. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Môžete mať napríklad šatník, väčšiu kúpeľňu, miesto pre saunu ...atď... Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce. Projekt domu pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. V inzeráte sú použité ilustračné obrázky !! Pozývame vás na obhliadku identického rodinného domu, kde si môžete pozrieť "ako môže dom vyzerať, ak by stavba bola dokončená podľa schváleného projektu", alebo si na mieste môžete predstaviť požadované zmeny v projkete. Predpokladaná cena je v rozsahu 120.000 € až 125.000€ - podľa rozsahu realizovaného projektu. Predpokladaná ceny dokončeného domu je do 200.000€ Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

120 000 €
1 071,43 €/m²

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 758