Novostavby.sk
Nájdených 13 702 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 686
Moderné, ekologické a zdravé bývanie v novostavbe

Moderné, ekologické a zdravé bývanie v novostavbe

Lokalita: Jelšová, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Vychutnávajte si komfort bývania v atraktívnej novostavbe, ktorá vyniká svojimi technickými parametrami a lokalitou v blízkosti prírody. Ideálna kombinácia – priestranný a krásne presvetlený byt, ktorý poskytuje dokonalý priestor pre moderné, či ekologické a zdravé bývanie. Je postavený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečia nielen samotný komfort bývania, ale aj nízke prevádzkové náklady. Samotný interiér ponúka štedrých 58 m2 podlahovej plochy, ku ktorému prislúcha priestranný balkón (4,9 m2) s príjemným výhľadom na rodinné domy a panorámu Malých Karpát. Exteriérová vstupná časť do bytu tvorí navyše terasa o výmere 6m2, ktorú môže nový majiteľ využiť na príjemné vonkajšie posedenie, či úložný priestor. Byt je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy bývania. Je prakticky riešený a vzdušný aj vďaka veľkoplošným oknám, ktoré zaručia dostatok svetla aj v zimnom období. Hlavným prvkom interiéru tejto novostavby sú krásne drevené stropy, ktoré zdobia kvalitné drevené trámy zo smrekového dreva. Tvoria jedinečnú atmosféru a krásny dekoratívny dizajn. Veľkou výhodou bytu je taktiež samostatné a nezávislé vykurovanie a ohrev teplej vody. Parametre: – kvalitné hliníkové okná a dvere so zárukou – v každej obytnej miestnosti rekuperačná jednotka – nechýba ani predpríprava na klimatizáciu – predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie – samostatné elektrické vykurovanie a ohrev TÚV – optický internet od Telekomu Stavba má výborné tepelnoizolačné a termoregulačné vlastnosti. – zdravá a tepelne stabilná klíma v interiéri – šetrenie na energiách za vykurovanie – energeticky efektívne, nízkoenergetická trieda Rekuperácia (výhody): – dodávka čerstvého vzduchu do bytu pri zachovaní izbovej teploty – odsatie vydýchaného vzduchu – vzduch z vonku do miestnosti príde očistený od prachu, hmyzu, peľov a ďalších alergénov – znižuje náklady na vykurovanie v zime a na klimatizáciu v lete – nízka spotreba energie Nehnuteľnosť ponúka vďaka výhodám pohodlné, zdravé, nízko nákladové a ekologické bývanie. Je vyhotovený v stave holobytu, ktorý je možné dokončiť (dohodou) v štandarde podľa vašich predstáv. Cena zahŕňa čerstvo skolaudovaný byt – holobyt a parkovacie miesto patriace k bytu.

186 000 €
3 206,90 €/m²

RIEŠIME BÝVANIE
NOVOSTAVBA rodinného domu typu

NOVOSTAVBA rodinného domu typu "Dvojdom" - (Svätý Martin)

Lokalita: Galova, Spišské Podhradie (Levoča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 78.53 m²

Ponuka domov: V projekte Vám momentálne ponúkame 3 trojizbové rodinné domy v stavbe “Dvojdom”. Domy sú umiestnené na pozemkoch s výmerou 367 m2. Domy budú predávané v stave skolaudovaný holodom. Webstránka projektu: www.svatymartin.sk Záleží nám na vašom pohodlnom bývaní Naše domy staviame tak, aby nemali spoločné múry. Každý z domov ma svoj vlastný múr, ktorý je navyše od susedného domu oddelený izoláciou. Hluku od susedov sa tak nemusíte obávať a môžete si užívať výhody domu naplno Súčasťou projektu je aj občianská vybavenosť, ktorá Vám prinesie mestské výhody priamo do obytnej štvrte. Na architektonických návrhoch verejných priestorov pracovali mladí študenti architektúry zo Slovenska a Česka, ktorí našim architektom priniesli množstvo inšpirácie. Súčasťou občianskej vybavenosti sú priestory pre: Materká škôlka Potraviny Reštaurácia Kaviareň Penzión Zdravotné stredisko Fitness centrum Bowling Čistiareň Štandard domov: 1. Tepelné čerpadlo - v cene domu je zahrnuté tepelné čerpadlo, 2. Podlahové kúrenie - súčasťou každej izby je podlahové kúrenie aj s ovládaním a tak si môžete teplotu nastavovať podľa potreby. 3. Parkovanie - parkovanie pre návštevu alebo pre vaše druhé auto je zabezpečené zámkovou dlažbou pred garážou. 4. Energetický certifikát - projekt je navrhnutý tak, aby spĺňal potrebnú energetickú normu A0 a v kombináciíí s tepelným čerpadlom Vám tak ponúka minimálne mesačné výdavky za energiu O projekte: Mesto Spišské Podhradie je známe svojím krásnym výhľadom na Spišský hrad, o ktorý bezpochyby nebude núdza ani v prípade projektu Svätý Martin. Vďaka blízkemu privádzaču na diaľnicu D1 bude vaše každodenné cestovanie za prácou alebo relaxom pohodlnejšie a dostupnejšie. Krajské i okresné mestá sú od oblasti vzdialené pár kilometrov. Služby, ale i kultúrne a zážitkové atrakcie budete mať na dosah ruky. Oblasť Svätý Martin je vzdialená neďaleko od centra Spišského Podhradia, kde vybavíte všetko, čo so sebou prináša každodenný život. Pešou chôdzou bude cesta trvať len 13 minút. Prostredie obklopené zeleňou, lúkami a lesmi prináša mnoho príležitostí nielen na turistiku, ale i cyklistiku či prechádzky s rodinou. Zároveň sa v blízkom okolí nachádzajú aj viaceré lyžiarske strediská, kde si tak na svoje prídu aj lyžiari. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

138 960 €
1 769,51 €/m²

REM Real Estate
NOVOSTAVBA rodinného domu typu

NOVOSTAVBA rodinného domu typu "Dvojdom" - (Svätý Martin)

Lokalita: Galova, Spišské Podhradie (Levoča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93.33 m²

Ponuka domov: V projekte Vám momentálne ponúkame 3 štvorizbové rodinné domy v stavbe “Dvojdom”. Domy sú umiestnené na pozemkoch s výmerou 367 m2. Domy budú predávané v stave skolaudovaný holodom. Webstránka projektu: www.svatymartin.sk Záleží nám na vašom pohodlnom bývaní Naše domy staviame tak, aby nemali spoločné múry. Každý z domov ma svoj vlastný múr, ktorý je navyše od susedného domu oddelený izoláciou. Hluku od susedov sa tak nemusíte obávať a môžete si užívať výhody domu naplno Súčasťou projektu je aj občianská vybavenosť, ktorá Vám prinesie mestské výhody priamo do obytnej štvrte. Na architektonických návrhoch verejných priestorov pracovali mladí študenti architektúry zo Slovenska a Česka, ktorí našim architektom priniesli množstvo inšpirácie. Súčasťou občianskej vybavenosti sú priestory pre: Materká škôlka Potraviny Reštaurácia Kaviareň Penzión Zdravotné stredisko Fitness centrum Bowling Čistiareň Štandard domov: 1. Tepelné čerpadlo - v cene domu je zahrnuté tepelné čerpadlo, 2. Podlahové kúrenie - súčasťou každej izby je podlahové kúrenie aj s ovládaním a tak si môžete teplotu nastavovať podľa potreby. 3. Parkovanie - parkovanie pre návštevu alebo pre vaše druhé auto je zabezpečené zámkovou dlažbou pred garážou. 4. Energetický certifikát - projekt je navrhnutý tak, aby spĺňal potrebnú energetickú normu A0 a v kombináciíí s tepelným čerpadlom Vám tak ponúka minimálne mesačné výdavky za energiu O projekte: Mesto Spišské Podhradie je známe svojím krásnym výhľadom na Spišský hrad, o ktorý bezpochyby nebude núdza ani v prípade projektu Svätý Martin. Vďaka blízkemu privádzaču na diaľnicu D1 bude vaše každodenné cestovanie za prácou alebo relaxom pohodlnejšie a dostupnejšie. Krajské i okresné mestá sú od oblasti vzdialené pár kilometrov. Služby, ale i kultúrne a zážitkové atrakcie budete mať na dosah ruky. Oblasť Svätý Martin je vzdialená neďaleko od centra Spišského Podhradia, kde vybavíte všetko, čo so sebou prináša každodenný život. Pešou chôdzou bude cesta trvať len 13 minút. Prostredie obklopené zeleňou, lúkami a lesmi prináša mnoho príležitostí nielen na turistiku, ale i cyklistiku či prechádzky s rodinou. Zároveň sa v blízkom okolí nachádzajú aj viaceré lyžiarske strediská, kde si tak na svoje prídu aj lyžiari. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

156 996 €
1 682,16 €/m²

REM Real Estate
Dizajnový 5-izbový rodinný dom priamo pri Jazere v súkromnom areáli

Dizajnový 5-izbový rodinný dom priamo pri Jazere v súkromnom areáli

Lokalita: Pri Jazere, Veľký Biel (Senec)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 157 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk Fedors Group Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny 5-izbový rodinný dom so záhradou a moderným zariadením len na skok od Bratislavy a Senca Rodinný dom na skoro 3á pozemku ponúka kvalitné bývanie pre najnáročnejších. V zástavbe rodinných domov v súkromnom areáli máte absolútne súkromie a bezpečie pre vaše deti. Doménou tejto lokality sú kryštálovo čisté jazerá s niekoľkými plážami reštauráciami bufetmi a prenájmom vodných športov. Táto lokalita je veľmi obľúbená a vhodná pre všetky vekové kategórie. Nehnuteľnosť je vybudovaná v novej modernej štvrti, v zástavbe rodinných domov, s pokojnou atmosférou a rýchlim napojením na diaľnicu či okolité mestá ako Senec ktorý je len pár sto metrov od nehnuteľnosti. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: -pozemok : 264 m2 -úžitková plocha 157m2 -materiál tehla -dom obývaný od r 2013 -počet izieb: 5 -nepriechodné izby -veľkoformátové obklady a dlažby -drevená podlaha a gressová dlažba -spotrebiče značky Miele -elektrické exteriérové žalúzie -klimatizácia v celom dome -IS voda, elektrika, vlastná ČOV -plynový kotol Buderus na ohrev vody a kúrenie -optický internet -1x samostatná kúpeľňa s vaňou -1x samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom -2x samostatná toaleta -technická miestnosť -garáž -na mieru kvalitná kuchyňa so zabudovanými el.spotrebičmi Miele -elektrické ovládanie brány z / do areálu -spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach areálu ako prístupovej cesty aj detského ihriska -MHD 15 minút chôdze -Senec 3 minúty autom , Bratislava 20 minút autom po diaľnici -Obec Veľký Biel s kompletnou občianskou vybavenosťou, školy, škôlky, potraviny, banky,služby, reštaurácie a mnoho ďalších TOP 5 VÝHOD DOMU: - veľkorysý priestor domu - kvalitné materiály - dostupnosť do hlavného mesta po diaľnici 15-20 minút - samostatný areal rodinných domov priamo pri krásnych jazerách - garáž DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupnej chodby po ľavej strane je vstup a výstup do garáže , čiže máte prístup do domu ,,suchou nohou". Hneď po pravej strane chodby je hosťovská izba samostatné WC a technická miestnosť s práčovňou. Vstupnou chodbou sa dostanete do krásneho otvoreného srdca domu, kde Vás hneď uchváti veľkorysí priestor obývacej izby spolu s kuchyňou a jedálenskou časťou. Tento priestor je krásne presvetlený má úžasnú atmosféru a moderné zladenie do najmenších detailov. Z kuchynskej časti je priamy výstup na priestranný pozemok s terasou a posedením. Pozemok je celý oplotený. Na poschodí je priestranná chodba ktorá je rozdelená na stranu s manželskou časťou a na opačnú stranu s detskými izbami. Spálňa je orientovaná smerom do záhrady , má samostatný šatník , veľkorysí priestor a samostatnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. Detské izby sú orientované do tichej časti spoločného areálu a taktiež majú samostatnú kúpeľňu s vaňou a samostatné wc. Z chodby je taktiež vystup na pochôdznu terasu kde si môžete spraviť ďalšie posedenie alebo môžete využívať ako oddychovú zónu počas celého roka. VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: - plastové okná izolačné 3 sklá - radiátorové kúrenie - oplotenie pozemku - komplet vybavená kuchyňa s el.spotrebičmi - sedacia súprava s konferenčným stolíkom - jedálenský stôl so stoličkami - vstavané skrine - manželská posteľ - kancelárske/pracovné stoly - botníková zostava vo vstupnej chodbe LOKALITA: Obec Veľký Biel leží približne 15 minút juhozápadne od hlavného mesta, dnes už môžeme hovoriť o vynikajúcej dostupnosti a to vďaka novovybudovanej diaľnici ,nie len v smere do Bratislavy, ale s možnosťou napojenia sa na viaceré smery a satelity hlavného mesta. Autobusová doprava je pravidelná. Veľký Biel je obľúbeným prostredím so všetkým, čo mladá rodina potrebuje. Predškolské zariadenia, praktický lekár, škôlky, školy ,obchody, potraviny, zdravotné zariadenia, banky, pošta, veterinár a rôzne služby ale aj pracovné príležitosti a to neďaleko obce smerom na Senec. Priamo vo Veľkom Biely sa nachádza veľmi krásne jazero ktoré je čistučké a obľúbené na vodné športy či oddych na pláži, čo je v lete veľmi obľúbeným prostredím pre oddych, relax šport a kúpanie počas horúcich letných dní. Bývať v takomto prostredí je žiť ako v rozprávke, nie len pre deti ale aj pre dospelých, jednoducho tú ,,atmosféru" sa oplatí vlastniť CENA: 399 000 € spolu so zariadením K cene budú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

399 000 €
2 541,40 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
PREDAJ Loft Ružová Dolina s parkovacím miestom

PREDAJ Loft Ružová Dolina s parkovacím miestom

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Loft   Úžítková plocha: 50 m²

TopHome Real Estate ponúka na predaj loftový priestor vedľa trhoviska Miletičova Adresa: Ružová dolina 7, Ružinov 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=JMbXSy4Mck8 LOKALITA Bytový dom sa nachádza v obľúbenej lokalite vedľa trhoviska Miletičova a zastávky električky Saleziáni. V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a to: potraviny, lekáreň, reštaurácie, divadlo, piváreň, nákupné centrum a iné.. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA Celková plocha - 75 m2 Úžitková plocha – 50 m2 Podlažie: 2. Výťah: áno Orientácia: západ Loggia: nie Kúrenie: spoločné (radiátory) Internet: optika Parkovanie: vlastné vonkajšie vyhradené LOFT Tento priestor disponuje úžitkovou plochou 50 m2. Horné podlažie ma ďalších 25 m2. Vďaka veľkým oknám a vysokým stropom pôsobí priestor veľmi vzdušne a svetlo. Priestor je prakticky rozdelený. Dispozícia pozostáva zo šikovného šatníka a kúpeľne vo vstupnej časti, menšej kuchynky priestranného obývacieho priestoru. V hornej časti sa nachádza okrem spacej časti aj menší priestor na pracovný kút. Priestor sa predáva kompletne zariadený. Nehnuteľnosť je vedená na liste vlastníctva ako nebytový priestor. VÝHODY + obľúbená lokalita v blízkosti trhoviska, + skvelá investícia, + bez tiarch, kúpou ihneď voľný, CENA dohodou (cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a províziu realitnej kancelárie) PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY www.tophome.sk regrut@tophome.sk +421 908 128 358

cena dohodou

TopHome Reality s.r.o.
2 izbový byt v novostavbe pri OC VIVO

2 izbový byt v novostavbe pri OC VIVO

Lokalita: Junácka, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame na predaj byty v novostavbe Dom Športu na Junáckej ulici 8, Bratislava-Nové Mesto vedľa OC VIVO. LOKALITA Bytový dom Dom Športu sa nachádza vo výnimočnej polohe Nového Mesta v bezprostrednej blízkosti nákupného centra VIVO, jazera Kuchajda, električkovej zastávky MiÚ Nové Mesto, plavárne Pasienky či športovej haly. Bezkonkurenčnú polohu dopĺňa pešia dostupnosť na železničnú stanicu Nové Mesto a množstvo obchodov, kaviarní, fitness centier a športovísk. BYTY Byt disponuje úžitkovou plochou 37 m2 z čoho tvorí pivničná kobka 1,86 m2. K bytu prislúcha aj priestranná loggia o výmere 6 m2. Štúdia sa nachádza na 1. a 2. poschodí s 2 výťahmi. Byt sa predáva dokončený v štandarde bez kuchynskej linky a nábytku. - možné financovať hypotekárnym úverom - vedené na liste vlastníctva ako nebytový priestor štúdio ŠTANDARD Byty sú dokončené v kvalitnom prevedení: kvalitné dubové - laminátové podlahy; interiérové dvere a zárubne; veľkoformátové hliníkové okná s trojsklom, bezpečnostné vstupné dvere, veľkorozmerný obklad a dlažba v kúpeľni, vaňa, batéria so sprchovacím setom zn. Hansgrohe, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou zn. Hansgrohe; rebrinový radiátor, WC – závesný podomietkový systém. Stropy v byte sú vysoké 290 cm. VÝHODY - výnimočná lokalita, - novostavba, - byt je bez tiarch, kúpou ihneď voľný - KOMPLETNÁ PONUKA BYTOV štúdio 201 - Predané štúdio 202 - Predané štúdio 203 - Predané štúdio 204 - Predané štúdio 205 - Predané štúdio 206 - Predané štúdio 207 - Predané štúdio 208 - Voľné 179 000 € - predrezervácia - štúdio 209 - Predané štúdio 210 - Predané štúdio 312 - 181 900 € apartmán 603 - Predané Vonkajšie parkovacie státie Predané (cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a províziu realitnej kancelárie)

179 000 €
4 162,79 €/m²

TopHome Reality s.r.o.
PREDAJ 1,5 izbový byt v novostavbe Jarabinky - 3D obhliadka

PREDAJ 1,5 izbový byt v novostavbe Jarabinky - 3D obhliadka

Lokalita: Jarabinkova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 47.23 m²

English see bellow TopHome Real Estate ponúka na predaj tento moderný, kompletne zariadený byt v novostavbe Jarabinky. Adresa: Jarabinkova 8C, m.č. Nivy - Ružinov BYT Tento byt disponuje rozlohou 47,23 m2, z čoho balkón je o výmere 5,8 m2 a pivnica 2,45 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a toaletou, spálne, obývacej izby s kuchyňou a balkóna. Byt sa predáva vrátane komplet nábytku a zariadenia. Stačí sa len nasťahovať. V byte sa nachádzajú veľké vstavané skrine, kde pohodlne odložíte všetky svoje veci. K bytu prislúcha aj murovaná pivničná kobka v suteréne bytového domu. Oddýchnuť či zrelaxovať po dlhom dni si môžete v uzavretom parku s lavičkami a detským ihriskom, ktorý sa nachádza priamo v bytovom dome. Zálohové platby za energie: 199 900 € správcovské poplatky vrátane fondu opráv, 15 € elektrina TECHNICKÉ INFORMÁCIE Celková plocha - 47,23 m2 Úžitková plocha – 41,43 m2 Poschodie: 3. / 6. Výťah: áno 2x Orientácia: východ Kúrenie: spoločné (radiátory) Internet: optika - možnosť výberu dodávateľa Parkovanie: bez parkovania Pivnica: áno (murovaná) LOKALITA Jarabinky majú atraktívnu lokalitu, z ktorej máte všade blízko. Priamo pod bytovým domom nájdete kaviareň či reštauráciu. V pešej dostupnosti sa tiež nachádza fitnescentrum, lekáreň, banky, zdravotné stredisko a MHD zastávky so skvelým napojením do centra mesta. Všetky svoje väčšie nákupy vybavíte v nákupnom centre Nivy či Eurovea, ktoré sú len pár minút autom. VÝHODY /kvalitné zariadenie v cene bytu/ /nízke mesačné náklady/ /vnútroblok plný zelene len pre rezidentov/ CENA 199 900 € (cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a províziu realitnej kancelárie) 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=xxyctEPmAZd PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY www.tophome.sk regrut@tophome.sk +421 908 128 358 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ENGLISH TopHome Real Estate offers for sale this modern, fully furnished flat in the new building Jarabinkova. Address: Jarabinkova st. 8C, Ružinov A FLAT This flat has an total area of ​​47.23 m2, of which the balcony is 5.8 m2 and the cellar 2.45 m2. The flat consists of an entrance hall, a bathroom with a bathtub and a toilet, a bedroom, a living room with a kitchen and a balcony. The apartment is sold including a set of furniture and equipment. Just move in. The flat has large built-in wardrobes where you can comfortably store all your things. The flat sells with a brick cellar in the basement of the apartment building as well. You can relax after a long day in the closed park with benches and a children's playground, which is located right in the apartment building. Monthly payments: Facility fees 100 € including repair fund, water and heating, 15 € electricity TECHNICAL INFORMATIONS Total area - 47.23 m2 Usable area – 41.43 m2 Floor: 3rd / 6th Elevator: yes 2x Orientation: east Heating: common (radiators) Internet: optics - the possibility of choosing a supplier Parking: no parking Cellar: yes (brick) LOCATION Jarabinky has an attractive location from which you are close to everything. You will find a cafe or restaurant directly under the apartment building. There is also accessible by foot a near fitness center, pharmacy, banks, health center and public transport stops with great connections to the city center or to the main bus station. ADVANTAGES + quality equipment included in the price of the flat / + low monthly payments / + inner block full of greenery only for residents/ THE PRICE 199 900 € (the price is final and includes a complete legal service and real estate agency commission) Výsledky prekladov 3D TOUR: https://my.matterport.com/show/?m=xxyctEPmAZd FOR MORE INFO ABOUT THE OFFER www.tophome.sk regrut@tophome.sk +421 908 128 358

199 900 €
4 232,48 €/m²
+ 115 €/mes. energie
TopHome Reality s.r.o.
NOVOSTAVBA-  vkusný  3 izbový byt Dubnica nad Váhom

NOVOSTAVBA- vkusný 3 izbový byt Dubnica nad Váhom

Lokalita: Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardne veľký 3 izbový byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite. Byt o rozlohe 80m2 sa nachádza na 2.podlaží 6 ročnej novostavby s výťahom. Prináleží k nemu loggia o rozlohe 6m2 a pivnica o rozlohe 2,5 m2. Dispozícia : pozostává z dlhej priestrannej vstupnej chodby ktorou sa dostanete ku vstupom do samostatného WC, kúpeľne ( po ľavej strane ) a po pravej ruke sa nachádza spálňa s detskou izbou , ktoré sú nepriechodné. Na konci dlhej chodby na Vás čaká obrovská kuchyňa spojená s obývacou izbou s výstupom na loggiu. Lokalita : ponúka novým majiteľom ničím nerušené bývanie v kombinácii s kompletnou občianskou vybavenosťou mesta a nádychom prírody, nakoľko okolie je obklopené dostatkom zelene. Výhodou tejto lokality je bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom. Orientácia bytu je juhozápadná, čo poskytuje bytu dostatok slnečných lúčov takmer počas celého dňa. Technická stránka bytu : byt sa predáva kompletne zariadený čo vnímam ako veľkú výhodu tejto nehnuteľnosti. Mesačné náklady na prevádzku bytu sú cca 140€. Odporúčanie makléra : Bohatá podlahová plocha bytu a priestranná loggia určite nie sú jediné čerešničky, ktoré tento byt ponúka. Výhodou je ako som už spomínal kompletné zariadenie bytu a veľmi dobrá dispozícia. Veľkým plusom je už spomínané bezproblémové parkovanie a veľmi rýchly prístup do centra mesta (5 min pešo) a do prírody to máte takisto na skok ! Hľadáte dostatočne veľký byt s nízkymi mesačnými nákladmi ? Ak áno verím ,že práve tento charizmatický trojizbáčik si určite zamilujete ! Tešíme sa na obhliadku s Vami. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900 ID: 102164 Cena: 180000 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

180 000 €
2 250 €/m²
+ 130 €/mes. energie
B10 reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA: 4 izb. byt (98,38 m2) v ŠTANDARDE, +balkón + loggia + garážové státie + pivnica, Košice

NOVOSTAVBA: 4 izb. byt (98,38 m2) v ŠTANDARDE, +balkón + loggia + garážové státie + pivnica, Košice

Lokalita: Alvinczyho, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 83.83 m²

JEDEN Z POSLEDNÝCH 4 izb. BYTOV v novostavbe REZIDENCIA ALBELLI, Košice - STARÉ MESTO . Ponúkame na postúpenie práv veľký 4 IZB. BYT v novostavbe Rezidencia ALBELLI. 4-IZBOVÝ BYT č. 5409, celková plocha spolu 98,38 m2 + parkovacie státie. VIRTUALNY DIZAJN a obhliadku si pozrite tu: https://bit.ly/3LQ67U6 Rozloha bytu: 83,83 m2 Pivnica č. 318: 2,6 m2 Balón zo spálne: 7,15 m2 Loggia z obývačky: 7,40 m2 Vnútorné parkovacie miesto 318 CENA za byt + pivnica: 305 400 € CENA za garážové státie: 16.800,- € CELKOVÁ CENA: 322.200,- Eur Celková cena za vypláca nasledovne: ZA POSTÚPENIE PRÁV zo ZOBZ: 70.440 Eur (preplatenie zaplatených častí kúpnej ceny a provízia pre RK) a doplatok developérovi po kolaudácii cca jar/2023 vo výške 251.760,- Eur. Byt sa nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží v sekcii 5 s ideálnou orientáciou denných miestností na juh a izieb na sever do tichej časti vnútro bloku. Bytový dom s výťahomi a bezbariérovým vstupom. Celý byt je tichý slnečný počas celého dňa.  !!! Jedná sa o posledné 4 izb. byty v tejto novostavbe !!! MODERNÁ DISPOZÍCIA: Byt sa odovzdáva v stave vyššieho ŠTANDARDU so sadrovými omietkami a stropmi, plastovými oknami s izolačným troj-sklom a bezpečnostnými vchodovými dverami, laminátovými podlahami, obkladmi, dlažbou a sanitou v kúpeľni a WC a interiérovými dverami s obložkami. V prípade záujmu Vám vieme ukázať výber materiálov priamo u developéra. Možnosti financovania: 1. Vlastné zdroje 70.440,- Eur vyplatené po podpise prevodu práv a následne až po podaní kolaudácie jar/2023 doplatenie zvyšku ceny 251.760,- Eur developerovi. 2. Založenie inej vlastnej existujúcej nehnuteľnosti (bez účelu / s účelom) vo výške ceny za postúpenie práv 70.440 Eur, alebo celej kúpnej ceny vo výške 322.000,- Eur. 3. Vlastné zdroje 70.440,- Eur a následne vybavenie tzv. DEVELOPÉRSKEJ hypotéky k novej nehnuteľnosti. VYHĽADÁVANÁ LOKALITA: Rezidencia Albelli vzniká na severnom okraji širšieho centra Košíc, medzi ulicami Alvinczyho a Bellova, na brownfielde po pôvodných Odevných závodoch kapitána Nálepku. Obrovskou výhodou Rezidencie Albelli je práve jej strategická poloha. Či už mierite do centra na Hlavnú ulicu, do niektorej z košických univerzít, do Mestského parku, na nákupy, za zábavou alebo na Železničnú stanicu, všade sa dostanete pohodlne pešo a najneskôr do 15 minút. Aj preto je táto lokalita obľúbeným miestom pre bývanie v Košiciach a vyznačuje sa kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň výbornou dopravnou dostupnosťou MHD.   Pri doprave autom sa na mestský okruh (Prešovská cesta) dostanete v priebehu 3 minút  Priamo v objekte sa nachádza supermarket rovnako ako v okolí obchody, školy, niekoľko reštaurácií, divadlo i nemocnica s lekárňou. V dochádzkovej vzdialenosti sa tiež nachádzajú areály univerzít a Mestský park s Mestskou plavárňou s možnosťou relaxu, športového vyžitia a iných voľnočasových aktivít. NÍZKE NÁKLADY: Bytové domy sú projektované ako mimoriadne úsporné budovy A1, čo vám zabezpečí veľmi nízke režijné náklady. SKVELÁ INVESTÍCIA: Vďaka nízkym režijným nákladom a koncepcii samotnej novostavby je byt ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom dlhodobého či krátkodobého prenájmu s možnosťou lukratívneho výnosu. Táto ponuka je ponuka klienta, nie je to ponuka priamo od developéra. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a pri spoločnom stretnutí Vám vieme predstaviť vysoký potenciál tejto nehnuteľnosti. Kontakt: Ján Ovák vedúci kancelárie INFOREAL tel.: 0917 838 032 mail: ovak@inforeal.sk

305 400 €
3 643,09 €/m²
+ 120 €/mes. energie
INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVÉ RD Nové Mokrance, tehlový holodom 3 alebo 4 izb., terasa, rekuperácia, 2x parkovacie miesto

NOVÉ RD Nové Mokrance, tehlový holodom 3 alebo 4 izb., terasa, rekuperácia, 2x parkovacie miesto

Lokalita: Lúčna, Mokrance (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

NOVOSTAVBA – Ponúkame na predaj radový dom v stave holodomu v obci Mokrance v novej rezidenčnej časti NOVÉ MOKRANCE, len 23 km cesty autom z Košíc (20 min. autom). Jedná sa o zástavbu rodinného domu v jednej z posledných fáz výstavby (ukončenie 12/2022) v novej rezidenčnej časti Nové Mokrance Dom v stave holodomu s terasou, plotom, terénnymi úpravami a parkovacími miestami pred domom. Dom si môžete dokončiť na 3 alebo 4 izb., tieto varianty sme Vám podľa reálnych rozmerov pripravili v virtuálnej prehliadke: 3 izb. dom: https://panorama.homestyler.com/v2?sid=2hCkXirS74aMkxUrt493oJ 4 izb. dom: https://panorama.homestyler.com/v2?sid=5CLvwBWKLnRiwfaP9fFvWe Čím môže zaujať? - kompletne nová rezidenčná časť s príjemnými susedmi - rekuperácia v dome na diaľkové ovládanie - predpríprava na exteriérové žalúzie, Klimatizácia, Alarm - tehlová stavba, vnútorné sadrové omietky, zateplenie polystyrén, strecha rovná – betónová doska - elektrické podlahové kúrenie DEVI, ohrev vody cez bojler  - plastové okná s trojsklom – HESTA - retenčná nádrž 2 m3 k zachytávaniu dažďovej vody - pozemok oplotený - príprava pre krb - vonkajšia predpríprava pre elektrické nabíjanie auta - internet: Optická sieť Slovak Telekom Parametre domu a pozemku: Interiér 84m2 Parkovacia plocha: 25m2 (pre 2 osobně auta priamo pred domom) Zastavaná plocha: 107m2 Pozemok:258m2 Energetický certifikát po kolaudácii: A1 Kolaudáciu zabezpečí developér do finálne.  Architekt projektu: Ing. Mgr.art. Ján Porubän, ateliér ART.excente Hlavným zámerom RADOVKY  NOVÉ MOKRANCE je ponúknuť bývanie v rodinnom dome s vlastným pozemkom a parkovacím miestom v cene porovnateľnej s cenou rovnako veľkého bytu v meste.  Architektonický koncept je založený na praktickej kubistickej SKLADAČKE dvoch typov domov (typ A, typ B) rozmiestnených striedavo, v osovej symetrii. Novovybudovaná časť obce Mokrance, NOVÉ MOKRANCE je vybavená : asfaltové cesty, chodníky, verejné osvetlenie, rozvody elektrickej energie, vody, splaškovej a dažďovej kanalizácie, optický internet, všetko skolaudované. - Pripravuje sa výstavba OBCHODNÉHO CENTRA (potraviny, lekáreň + ....) a výstavba DETSKÉHO ihriska o výmere min. 600 m2. V obci Mokrance sa nachádza materská a základná škola, obchody, obecný úrad a pošta, športové zariadenie, potraviny, bar, kostol. Dopravné spojenie autom je 23 km do Košíc a v obci sa nachádza autobusové a vlakové spojenie do Košíc.  Viac sa o obci dočítate na stránke obce: www.mokrance.sk Cena je vrátane kompletného právneho servisu prostredníctvom autorizovaného advokáta a bezpečného prevodu nehnuteľnosti na Vás. Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru s ktorým Vám pomôžeme. Ján Ovák vedúci kancelárie INFOREAL tel.: 0917 838 032 mail: ovak@inforeal.sk INFOREAL Realitná spoločnosť Vodná 3, Košice 21 rokov skúseností Viac ako 700 predajov nehnuteľností Viac ako 900 spokojných zákazníkov

199 000 €
2 369,05 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA: 2 izb. byt (54,30m2) + terasa (13,90m2) a PREDZÁHRADKOU (37,75 m2) + garážové státie v

NOVOSTAVBA: 2 izb. byt (54,30m2) + terasa (13,90m2) a PREDZÁHRADKOU (37,75 m2) + garážové státie v

Lokalita: Alvinczyho, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54.3 m²

Hľadáte ideálnu investíciu do vlastného bývania / na ďalší prenájom pri centre Košíc? Ponúkame na postúpenie práv 2 IZB. BYT s TERASOU a PREDZÁHRADKOU v novostavbe Rezidencia ALBELLI. 2-IZBOVÝ BYT č. 3207, celková plocha spolu 125,45 m2 + parkovacie státie. Rozloha bytu: 51,70 m2 Pivnica č. 230: 2,6 m2 Terasa: 13,90 m2 Vnútorné parkovacie miesto 111 CENA za byt + pivnica: 214 990 € CENA za garážové státie: 15.000,- € CELKOVÁ CENA: 239.990,- Eur Celková cena za vypláca nasledovne: ZA POSTÚPENIE PRÁV zo ZOBZ: 132.527 Eur a doplatok developérovi po kolaudácii cca 30.9.2023 vo výške 107.473,- Eur. Možnosti financovania: 1. Vlastné zdroje 132.527,- Eur vyplatené po podpise prevodu práv a následne až po podaní kolaudácie 30.9.2023 doplatenie zvyšku ceny 107.473,- Eur developerovi. 2. Založenie inej vlastnej existujúcej nehnuteľnosti (bez účelu / s účelom) vo výške ceny za postúpenie práv 132.527 Eur, alebo celej kúpnej ceny vo výške 107.473,- Eur. 3. Vlastné zdroje 132.527,- Eur a následne vybavenie tzv. DEVELOPÉRSKEJ hypotéky k novej nehnuteľnosti. Byt sa nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží (1 poschodie vo výške min. 3,5 m nad zemou) v sekcii C s ideálnou orientáciou na juh a do tichej časti vnútro bloku  s výťahomi a bezbariérovým vstupom. Celý byt je tichý slnečný počas celého dňa.  !!! Z ponuky developéra už nenájdete taký výhodný byt s touto orientáciou !!! MODRENÁ DISPOZÍCIA: Dispozične byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchyňou, spojenej kúpeľne a toalety, vstupnej chodby. Z obývacej izby je vstup veľký balkón vo výmere 13,90 m2, kde si viete nerušene vychutnávať rannú kávu a vstup na vlastnú predzáhradku vo výmere 57,25 m2. Byt sa odovzdáva v stave vyššieho ŠTANDARDU so sadrovými omietkami a stropmi, plastovými oknami s izolačným troj-sklom a bezpečnostnými vchodovými dverami, laminátovými podlahami, obkladmi, dlažbou a sanitkou v kúpeľni a WC a interiérovými dverami s obložkami. VYHĽADÁVANÁ LOKALITA: Rezidencia Albelli vzniká na severnom okraji širšieho centra Košíc, medzi ulicami Alvinczyho a Bellova, na brownfielde po pôvodných Odevných závodoch kapitána Nálepku. Obrovskou výhodou Rezidencie Albelli je práve jej strategická poloha. Či už mierite do centra na Hlavnú ulicu, do niektorej z košických univerzít, do Mestského parku, na nákupy, za zábavou alebo na Železničnú stanicu, všade sa dostanete pohodlne pešo a najneskôr do 15 minút. Aj preto je táto lokalita obľúbeným miestom pre bývanie v Košiciach a vyznačuje sa kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň výbornou dopravnou dostupnosťou MHD.   Pri doprave autom sa na mestský okruh (Prešovská cesta) dostanete v priebehu 3 minút Priamo v objekte sa nachádza supermarket rovnako ako v okolí obchody, školy, niekoľko reštaurácií, divadlo i nemocnica s lekárňou. V dochádzkovej vzdialenosti sa tiež nachádzajú areály univerzít a Mestský park s Mestskou plavárňou s možnosťou relaxu, športového vyžitia a iných voľnočasových aktivít. NÍZKE NÁKLADY: Bytové domy sú projektované ako mimoriadne úsporné budovy A1, čo vám zabezpečí veľmi nízke režijné náklady. SKVELÁ INVESTÍCIA: Vďaka nízkym režijným nákladom a koncepcii samotnej novostavby je byt ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom dlhodobého či krátkodobého prenájmu s možnosťou lukratívneho výnosu. Táto ponuka je ponuka klienta, nie je to ponuka priamo od developéra. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a pri spoločnom stretnutí Vám vieme predstaviť vysoký potenciál tejto nehnuteľnosti. Kontakt: Ján Ovák vedúci kancelárie INFOREAL tel.: 0917 838 032 mail: ovak@inforeal.sk

214 990 €
3 959,30 €/m²
+ 50 €/mes. energie
INFOREAL PLUS s.r.o.
NOVOSTAVBA - RD Ruskov, hrubá stavba, 4 izb., 2x kupleňa, šatník, Terasa, Rekuperácia + Tepelné čerp

NOVOSTAVBA - RD Ruskov, hrubá stavba, 4 izb., 2x kupleňa, šatník, Terasa, Rekuperácia + Tepelné čerp

Lokalita: Ruskov (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 139 m²

NOVOSTAVBA – Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu v obci Ruskov, v novej časti obce, len 15 min. cesty autom z Košíc. Čím je lepší ako ostatné domy? - Celý dom je orientovaný na slnečné strany – Juh a Západ - Veľký 4 izbový s úžitkovou plochou 124 m2 + 15 m2 terasa (väčší ako konkurencia) - Veľký pozemok vo výmere 648 m2, rovina - Dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť - Rodičovská spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou - Obývačka prepojená s kuchyňou a východom na terasu - Francúzske trojsklo - okná orientované na juh a východ - TEPELNÉ ČERPADLO aj REKUPERÁCIA v cene (hodnota 15.000 Eur) pre energetické požiadavky A0 Technické informácie: - Základy domu – betónové pásy 1m hlboké a 60 cm široké, Pozemok je oddrenážovaný od cesty.  Obvodové múry 300 mm Ytong, vnútorné 100 – 125 mm Porfix, základy, valbová strecha s betónovou krytinou so sklonom 22 stupňov - Okná: izolačné trojsklo – francúzske okná z izieb - IS: elektrika, studňa, žumpa, pričom už susediace ulice začínajú riešiť uzemné a stavebné konania pre komunikácie a napojenie vody a odpadu - Prístup cez spevnenú plochu Prezrite si virtuálnu prehliadku hotového domu pre tu: https://panorama.homestyler.com/v2?sid=qqfwXwTvxiNTeLaumo786m Predpokladané náklady na dokončenie do holodomu: 35.000 Eur Projektová dokumentácia na vyžiadanie pri vážnom záujme. Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru s ktorým Vám radi pomôžeme. Cena: 235.000 Eur + individuálna dohoda  Ján Ovák vedúci kancelárie INFOREAL tel.: 0917 838 032 mail: ovak@inforeal.sk INFOREAL Realitná spoločnosť Vodná 3, Košice 20 rokov skúseností Viac ako 700 predajov nehnuteľností Viac ako 900 spokojných zákazníkov

235 000 €
1 690,65 €/m²

INFOREAL PLUS s.r.o.
4 iZBOVÝ BYT S NÁDHERNOU ZÁHRADOU V SRDCI KOLIBY

4 iZBOVÝ BYT S NÁDHERNOU ZÁHRADOU V SRDCI KOLIBY

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 133.46 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt C1 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 124,43 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 178 M2 PLOCHA TERASY - 9,03 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

779 000 €
5 836,95 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
Na prenájom 5. podlažná administratívna budova s vlastným showroomom a s možnosťou zmeny dispozície

Na prenájom 5. podlažná administratívna budova s vlastným showroomom a s možnosťou zmeny dispozície

Lokalita: Ľubochnianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 1750 m²

Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom administratívnu budovu na Ľubochnianskej ulici v Bratislavskej m.č. Nové Mesto. Budova disponuje 5. nadzemnými podlažiami s výťahom. Na prízemí sa nachádza showroom a priestranná garáž. Na druhom a treťom podlaží sa nachádzajú otvorené priestory pripravené na prestavbu podľa potrieb nájomcu. Na posledných dvoch podlažiach sú k dispozícií kancelárske priestory so zasadačkami a kuchynkami. Na poslednom podlaží sú z kancelárií vstupy na terasy. Každé poschodie disponuje samostatnými toaletami a sprchami. Budova je zabezpečená kamerovým systémom a zabezpečeným systémom vstupov do jednotlivých miestnosti resp. poschodí. Vykurovanie je zabezpečené cez úsporné tepelné čerpadlo. Vstup do areálu budovy je cez diaľkovo ovládanú elektrickú bránu. Na uzavretom dvore sa nachádza 18 parkovacích miest. BUDOVA: - 2013 kolaudácia budovy - 2022 posledná rekonštrukcia - 372 m2 zastavaná plocha budovy - 826 m2 zastavané plochy a nádvoria - zmiešaná konštrukcia (železo-betón + ytong) - liate podlahy sivej farby - antracitové plastové okná (dvoj-sklo) - kúrenie a chladenie budovy zabezpečené cez tepelné čerpadlo - možnosť osadenia loga spoločnosti na strechu budovy SYSTÉMY - požiarny (elektronický) - kamerový (vstupy do budovy) - elektronické otváranie dverí a jednotlivé časti budovy (poschodia) - elektronická ochrana objektov 24/7 (centrálny pult ochrany) AREÁL BUDOVY: - oplotenie - vstupná kovová brána na diaľkové ovládanie - chodníky (zámková dlažba) - zatrávnené ostrovčeky - 18 parkovacích miest - vstup do garáže SIETE voda: na pozemku elektrika: na pozemku (220V a 380V) kanalizácia: na pozemku (septiky) internet: optika DISPOZÍCIA Prízemie: vstupná chodba s výťahom a schodiskom na ďalšie podlažie, recepcia, showroom 70m2, toalety, sprchy, garážové státie využiteľné aj ako sklad s automatizovanou elektrickou bránou, technické zázemie, archívy; 2. a 3. NP: holo-priestory s možnosťou ľubovoľných zmien podľa potrieb nájomcu; 4. a 5. NP: recepcie, zariadené kancelárie (viď. fotodokumentácia), zasadačky, toalety, sprchy, kuchynky, archívy; CENA 16 500 Eur/mes. (bez DPH) + energie V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 917 499 021 alebo emailom na sura@dapper.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku. Text inzerátu a fotografie sú súkromným dielom realitnej spoločnosti DAPPER PROPERTIES.©

16 500 €/mes.
9,43 €/m²/mes.

DAPPER PROPERTIES - Bratislava
3D PREHLIADKA - LUXUSNÝ (85m2) 2izb. BYT , ul. OBCHODNÁ, STARÉ MESTO

3D PREHLIADKA - LUXUSNÝ (85m2) 2izb. BYT , ul. OBCHODNÁ, STARÉ MESTO

Lokalita: Obchodná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Aktuálna exkluzívna ponuka, ktorú Vám predstavujem je na prenájom nadštandardný priestranný 2 izb. byt v novo zrekonštruovanom dome, ktorý si ihneď zamilujete a stane sa vaším novým vysneným domovom. Domov je miesto kde človek chce žiť, je to priestor kam sa radi vraciame je našou inšpiráciou k životu. Občas sa podarí vybudovať niečo výnimočné a výnimočné bývanie sa vytvorilo aj na začiatku ul. Obchodná v Starom Meste. Byt poskytuje priestrannú podlahovú výmeru 85 m2 a nachádza sa na 2.nadzemnom podlaží. Byt je komplet exkluzívne na mieru zariadený. V byte boli použité pri zariaďovaní a stavbe iba kvalitné a nadštandardné materiáli. Je doposiaľ neobývaný a zariadený moderným nábytkom na mieru. Káblová TV a vysoko-rýchlostný internet je tiež zahrnutý v cene. Tešíme sa na Vás na obhliadke a dúfame že práve tu nájdete svoj nový domov. POZRITE SI TENTO BYT AJ V 3D VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE A POPRECHÁDZAJTE SA V ŇOM AKO NAŽIVO !3D PREHLIADKU si môžete pozrieť na web stránke po skopírovaní nižšie priloženého odkazu  https://my.matterport.com/show/?m=1Z6qY2Gxtyn Táto lokalita je veľmi vyhľadávaná svojou polohou, blízkosťou do centra, kompletným občianskym vybavením a dopravnou dostupnosťou, MHD v pešej dostupnosti autobusy - električka. Ponúka bývanie v starej časti Bratislavy, len na skok do centra. Majitelia preferujú dlhodobý prenájom a nájomcu bez malých detí a domácich zvierat. Obhliadky možné ihneď. CENA PRENÁJMU 1000,- € + 145,- € energie, garáž a správcovské poplatky CENA KOMPLET 1.145,- €/ mesačne vrátane energii, správcovských poplatkov, internetu a káblovej TV   Byt má vyhradený parking v podzemnej garáži prístupnej auto výťahom.   Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet nájomného). Kontakt na obhliadky: Mrižo Tel.: 0905 353 252 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE E-mail: mrizo@mojagent.sk Ďalšie informácie o zákazke: http://www.mojagent.sk

1 000 €/mes.
11,76 €/m²/mes.
+ 145 €/mes. energie
MojAgent
2-izb. byt a veľká garáž na Mierovej ul. v Bratislave – Prievoze

2-izb. byt a veľká garáž na Mierovej ul. v Bratislave – Prievoze

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt a murovanú garáž v suteréne obytného domu Solitaire na na Mierovej ulici v Ružinove – Prievoz. Obytný dom je 15-ročná novostavba s výťahom, úžitková plocha bytu 46,81 m2 (z toho pivnica 1,5 m2) + 16,80 garáž (spolu 63,61m2), + 11,4 m2 loggia, 2/5 poschodie, orientácia SV. Murovaná garáž v suteréne domu 16,80m2 Dispozícia bytu : - obývacia izba, spálňa, kuchyňa - z ktorej je vstup do komory s výmerou 2,95m2, vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s klasickou vaňou a umývadlom. Vybavenie bytu: Priestranná loggia s výstupom z obývacej izby má severovýchodnú orientáciu. Byt je vybavený vlastným plynovým kotlom na kúrenie a ohrev vody, podlahovým vyhrievaním kuchyne, predsiene a kúpeľne, kuchynskou linkou, chladničkou s mrazničkou. Byt je zariadený nábytkom a spotrebičmi ktoré sa neoceňujú. V prípade nezáujmu o nábytok, resp. spotrebiče, tieto budú z bytu odstránené. Orientácia bytu je na Gagarinovu ulicu. Výhodou je aj samostatná uzamykateľná murovaná garáž 16,80m2 s výklopnou bránou v suteréne obytného domu. Brána do suterénu na automatické ovládanie. Mesačné náklady bytu sú 110,-€ pre 2 osoby. Samostatná murovaná garáž mesačné zálohové platby 12,-€. Cena bytu spolu s garážou: 225.000,-€ Informácie a obhliadky: Ing. Kordošová, 0918 18 5327, 0911 546 775, kordosova@pexanreal.sk Cena je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, v rámci ktorej je zabezpečené: - preverenie právneho stavu nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom použiteľným na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností vo výške 66,-€ - kompletný právny servis zabezpečený právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, resp. rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, vypracovanie preberacieho protokolu, ... až po konečné odovzdanie bytu novému majiteľovi V prípade záujmu je k dispozícii BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis, výber optimálneho modelu financovania, kde hypotekárny špecialista dojedná najvýhodnejšie podmienky podľa Vašich možností a Vy navyše ušetríte Váš čas. V prípade záujmu zabezpečenie súdnoznaleckého posudku. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.

225 000 €
3 515,63 €/m²
+ 110 €/mes. energie
PEXANREAL s. r. o.
1-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVOM PROJEKTE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 49,4 M2

1-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVOM PROJEKTE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 49,4 M2

Lokalita: Prístavná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 49.4 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 1-izbový byt v projekte vo výstavbe situovanom na okraji downtownu, vo vyhľadávanej mestskej časti Ružinov. Lokalita, vysoký štandard projektu so vstupnou lobby vybavenou 24 hodinovou recepciou či dispozičné riešenie bytu ponúknu svojim obyvateľom unikátne a komfortné bývanie s výhľadmi na Dunaj z perspektívy Zimného prístavu.  BYT: - 1-izbový byt - 4/9 NP - Byt 41 m2 + loggia 6,6 m2 - V cene je pivničná kobka s výmerou 1,8 m2 - Nadštandardné vybavenie - Stropné chladenie (účinnejšia alternatíva klimatizácie) - Podlahové kúrenie - Externé hliníkové žalúzie ovládané elektronicky zabezpečujúce tienenie - Veľkoformátové okná s hliníkovým rámom a izolačným trojsklom - Drevené podlahy - Kúpeľňa a WC s obkladmi 600x1200 a dlažbou 600x600 - Gresová dlažba na loggii - Vysoké stropy zabezpečujúce pocit väčšieho priestoru a vzdušnosti  POPIS LOKALITY: Lokalita s potenciálom, ktorá je súčasťou novovznikajúceho bratislavského downtownu s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta a na diaľnicu D1. Projekt umiestnený v bezprostrednej blízkosti bratislavského Zimného prístavu bude patriť do zóny rozširujúceho sa nového downtownu. Developer počítal s nasledujúcim zatraktívnením Prístavnej ulice, s úpravou nábrežia a rozvojom blízkeho okolia. Bratislavské nábrežie ako jedna z najatraktívnejších lokalít sa postupnou revitalizáciou stáva najdôležitejším mestským verejným priestranstvom. Navyše, miesto, ktoré je len na skok od bratislavských business a administratívnych centier s rýchlym napojením na diaľnicu D1 zvyšuje záujem o bývanie nielen u mladých, dynamických ľudí, ale stáva sa lákavým pre všetky kategórie.  CENA: 229.000 eur  K bytu je možné dokúpiť si parkovacie miesto v garáži za 22.000 eur ---------------------------------------- KONTAKT NA PREDAJCU: Mgr. Adriána Kminiaková +421 917 525 744, adriana.kminiakova@brothersreal.com www.brothersreal.com

229 000 €
4 635,63 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
1 i byt s parádnou loggiou, novostavba Panorama

1 i byt s parádnou loggiou, novostavba Panorama

Lokalita: Jelšová, Panorama, Košice IV - Vyšné Opátske (Košice)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 31 m²

Ponúkame na predaj 1 izbové tehlové byty v 6. etape rezidenčného projektu Panorama nachádzajúceho sa na Jelšovej ul. v Košiciach. 1 izbové byty sú umiestnené na 2. až 4. poschodí tehlového bytového domu BD 4 a BD5 v bytových domov s úžitkovou výmerou od 30,87 do 33,30 m2. Každý byt disponuje aj priestrannou loggiou, jeden byt loggiou o výmere 23 m2. Byty budú odovzdané v štádiu holobyt vrátane omietok a podlahového vykurovania, novinkou je podlahové chladenie. Veľkým benefitom je, že vystávba celej novej etapy sa bude realizovať v celku. Moderná architektúra, daždová záhrada, altánok a detské ihriská vytvárajú priestor na komunitné bývanie. Potešia aj nízke prevádzkové náklady, podzemné parkovanie a uzavretý areál s kamerovým systémom aj vlastnou meteo stanicou. Panoráma je obľubená lokalita. Priamo v lokalite sa nachádza moderná materská škôlka, kaviareň, reštaurácia. Neďalekého je aj nákupné centrum Shopbox s lekárňou, kvetinárstvom a inými prevádzkami vrátane potravín Lidl. Nepremeškajte prémiové bývanie a ozvite sa ešte dnes. ________________________________ Cena 1 izbových bytov: od 115.300 €, sme zmluvným partnerom developera, cena je rovnaká a sú v nej zahrnuté všetky poplatky spojené s rezerváciou bytu. Zoznam 1 izbových bytov, platné k 07.10.2022 Viladom 1-3: VYPREDANÝ Viladom 4: 1 i byt, 2 NP, 33,27 m2, loggia 5,51 m2 – 123.800€ 1 i byt, 3 NP, 30,87 m2, loggia 5,88 m2 – 115.300€ 1 i byt, 3 NP, 33,27 m2, loggia 5,51 m2 – 124.800€ 1 i byt, 3 NP, 33,30 m2, loggia 23,17m2 – PREDANÝ 1 i byt, 4 NP, 33,27 m2, loggia 5,51 m2 – 125.800€ Viladom 5: 1 i byt, 2 NP, 30,87 m2, loggia 5,88 m2 – 115.800€ 1 i byt, 2 NP, 33,27 m2, loggia 5,51 m2 – 123.800€ 1 i byt, 2 NP, 33,30 m2, loggia 23,17 m2 – PREDANÝ 1 i byt, 3 NP, 30,87 m2, loggia 5,88 m2 – 116.800€ 1 i byt, 3 NP, 33,27 m2, loggia 5,51 m2 – 124.800€ 1 i byt, 3 NP, 33,30 m2, loggia 23,17m2 – PREDANÝ 1 i byt, 4 NP, 30,87 m2, loggia 5,88 m2 –– 117.900€ 1 i byt, 4 NP, 33,27 m2, loggia 5,51 m2 – 125.800€ 1 i byt, 4 NP, 33,30 m2, loggia 23,17 m2 – 129.100€ ________________________________ Autorské dielo. © 2022 | S nami bývaš

115 300 €
3 719,35 €/m²

S nami bývaš
1 i byt, novostavba s loggiou za super cenu, Panorama

1 i byt, novostavba s loggiou za super cenu, Panorama

Lokalita: Panorama, Jelšová, Košice IV - Vyšné Opátske (Košice)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 31 m²

Len u nás v ponuke na predaj 1 izbový byt s loggiou ul. Jelšová v Košiciach. Novostavba o výmere 31 m2 + 6 m2 loggia sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu č. 1 v novej etape projektu. Byt je dispozične členený na obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a spacím kútom so vstupom na slnenčnú loggiu. V byte sa nachádza chodba s úložným priestorom a murovaná kúpeľňa spojená s toaletou. Dokončenie v prevedení holobyt vrátane zrealizovaného podlahového kúrenia a chladenia bude do 2 rokov, výstavba prebieha. Súčasťou holobytu je aj videovrátnik, dlažba na loggi, samozrejmosťou sú omietky, vypínače a zásuvky. Panoráma je obľubená lokalita s výbornou dostupnosťou do centra aj na obchvat mesta. V lokalite sa nachádza kaviareň, reštaurácia, škôlka, zastávka MHD, neďaleko je nákupné centrum Shopbox a Lidl. __________________________ Cena bytu: 107.500 € vrátane odstupného, poplatkov za zmenu zmlúv u developera a profesionálnych služieb realitnej kancelárie. Harmonogram úhrad: pri postúpení sa uhrádza developerovi a klientovi spolu 37.500 €, zvyšných 70.000 € sa dopláca v dvoch splátkach pri dokončení hrubej stavby a po kolaudácii. Financovanie úverom je možné už teraz a radi Vám s nim pomôžeme. Ak Vás ponuka zaujala ozvite sa na doleuvedené číslo ešte dnes. Nehnuteľnosť je zastúpená na základe exkluzívnej zmluvy. __________________________ Autorské dielo. © 2022 | S nami bývaš

107 500 €
3 467,74 €/m²

S nami bývaš
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 686