Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Pramos Centrum s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Pramos Centrum s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: byt...
http://www.pramos.sk
Adresa:
Hviezdoslavova 2211/86
Zlaté Moravce
95301
Nájdených 3 novostavieb
Predaj 2 izbového bytu s vlastným parkovacím miestom

Predaj 2 izbového bytu s vlastným parkovacím miestom

Lokalita: Na Karasiny 342/73, Prievidza (Prievidza)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Predáme komplet zariadený dvojizbový byt v novostavbe NORTHRESIDENCE nachádzajúci sa na ulici Na Karasiny v Prievidzi. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, obývačky spojenej s kuchyňou, spálňou a terasou. Podlahová plocha bytu je 46m2. Veľkosť terasy je 12m2. Súčasťou bytu je aj malá pivnica a vlastné parkovacie miesto. Byt sa nachádza na prízemí. V blízkosti bytu sa nachádza Lesopark, kde môžete načerpať nové sily prechádzkou, bicyklovaním, túrou alebo iným športovaním. V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na 0907 562 888.

cena dohodou

Pramos Centrum s.r.o.
NA PREDAJ posledný rodinný dom v stave ,,ŠTANDARD,,

NA PREDAJ posledný rodinný dom v stave ,,ŠTANDARD,,

Lokalita: Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného dvojdomu v obci Martin nad Žitavou. Rodinný dom je dispozične rozdelený na 2 podlažia. Prízemie pozostáva zo zádveria, technickej miestnosti, WC, obývacej izby, kuchyne s jedálňou, špajzou, chodbou a schodiskom. Na prízemí domu sa nachádza terasa o veľkosti 15m2. Poschodie je rozdelené na spálňu, 2x detskú izbu, šatník, chodbu a kúpeľňu. Z obidvoch detských izieb je prístup na balkón s veľkosťou 6,40m2. Taktiež zo spálne je výstup na balkón, ktorého veľkosť je 7,80m2. Úžitková plocha domu je 105,10m2. K domu prislúcha 300m2 pozemok. Stavba je postavená z brúsenej tehly POROTHERM PROFI 30, zateplená polystyrénom hrúbky 20cm so silikónovou fasádou BAUMIT. Domy sú medzi sebou navzájom oddelené 2 stenami o hrúbke 30cm a medzi nimi je vložený extrudovaný polystyrén v hrúbke 4cm, a teda spĺňajú prísne akustické normy. Strecha je plochá, pokrytá štrkom, pod ktorým sa nachádza strešná fólia POCB značky ICOPAL, zateplená 30cm izoláciou, spádovou vrstvou z polystyrénbetónu v hrúbke od 6 cm do 12 cm, betónovou zálievkou v hrúbke 6 cm a keramickým stropom POROTHERM. Okná sú plastové značky GEALAN - profil S9000 s izolačným trojsklom, farba ANTRACIT. Na oknách sa nachádzajú exteriérové žalúzie. Kúrenie v dome je podlahové, dvojzónové. Zdrojom vykurovania a ohrevu TÚV je tepelné čerpadlo VIESSMANN VITOCAL 100S - vzduch - voda. Ako podporu vykurovanie je možné v dome zvoliť krb alebo kachle nakoľko je v dome vymurovaný komín. Na prízemí aj poschodí domu je urobená príprava na montáž klimatizačných jednotiek. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete - verejný vodovod, verejná kanalizácia a elektrina. Rodinný dom sa predáva v stave ,,ŠTANDARD,, a obsahuje zateplenie fasády, vonkajšie skleneno-nerezové zábradlie, cementové potery, vnútorné vápenno-cementové omietky značky BAUMIT - typ MPI25, maľby bielej farby, vypínače a zásuvky, podlahy, dvere a zárubne, obklady, dlažby, sanitu, vnútorné nerezové zábradlie. Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu sú odhadované vo výške 90 EUR. Rodinný dom sa predáva SKOLAUDOVANÝ.

135 000 €
1 285,71 €/m²

Pramos Centrum s.r.o.
Prenájom kancelárie

Prenájom kancelárie

Lokalita: Hviezdoslavova, Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 21,38 m2, nachádzajúci v areáli stavebnín Pramos Centrum s.r.o.. Jedná sa o novovybudované priestory. Cena prenájmu je vrátane vodného, stočného, elektrickej energie, vykurovania, odvozu komunálneho odpadu a internetu. Parkovanie k dispozícií. Prístup do kancelárie má nájomca 24/7.

150 €/mes.
vrátane energií
Pramos Centrum s.r.o.