Novostavby.sk
Nájdených 20 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Praha 5

ESTATE INVEST  - NOVOSTAVBA PRAHA

ESTATE INVEST - NOVOSTAVBA PRAHA

Lokalita: Praha, Praha 5 (Praha)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

Máte záujem o posledné voľné byty vo výnimočnom projekte v Prahe? Poskytujeme komplexné zastupovanie, poradenstvo a právny servis. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

230 000 €
3 484,85 €/m²

Estate Invest
Pronájem, Kanceláře, 521m2, Praha 5

Pronájem, Kanceláře, 521m2, Praha 5

Lokalita: Pekárska, Praha 5 (Praha)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 521 m²

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 521m2 v 1NP i 2NP moderního administrativního komplexu na Praze 5. Komplex má výbornou dopravní dostupnost autem, budova je výborně dostupná autem má přímý přístup na dálnici D5 a také výborné napojení na velký i malý pražský okruh, pohodlné je také dopravní spojení na letiště Václava Havla. K dispozici klimatizace, optická vlákna, ostraha 24/7, parkování, centrální recepce, výtahy. otevíratelná okna, skladovací prostory open space či uzavřené kanceláře. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanice metra linky B Nové Butovice a řadou autobusových linek. Bez provize RK. Více informací na dotaz.

5 731 €/mes.
11 €/m²/mes.

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Pronájem, Kanceláře, 194m2, Praha 5

Pronájem, Kanceláře, 194m2, Praha 5

Lokalita: Pekárska, Praha 5 (Praha)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 194 m²

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 194m2 v 5NP moderního administrativního komplexu na Praze 5. Komplex má výbornou dopravní dostupnost autem, budova je výborně dostupná autem má přímý přístup na dálnici D5 a také výborné napojení na velký i malý pražský okruh, pohodlné je také dopravní spojení na letiště Václava Havla. K dispozici klimatizace, optická vlákna, ostraha 24/7, parkování, centrální recepce, výtahy. otevíratelná okna, skladovací prostory open space či uzavřené kanceláře. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanice metra linky B Nové Butovice a řadou autobusových linek. Bez provize RK. Více informací na dotaz.

2 134 €/mes.
11 €/m²/mes.

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Pronájem, Kanceláře, 455m2, Praha 5

Pronájem, Kanceláře, 455m2, Praha 5

Lokalita: Pekárska, Praha 5 (Praha)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 455 m²

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 455m2 v 5NP moderního administrativního komplexu na Praze 5. Komplex má výbornou dopravní dostupnost autem, budova je výborně dostupná autem má přímý přístup na dálnici D5 a také výborné napojení na velký i malý pražský okruh, pohodlné je také dopravní spojení na letiště Václava Havla. K dispozici klimatizace, optická vlákna, ostraha 24/7, parkování, centrální recepce, výtahy. otevíratelná okna, skladovací prostory open space či uzavřené kanceláře. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanice metra linky B Nové Butovice a řadou autobusových linek. Bez provize RK. Více informací na dotaz.

5 005 €/mes.
11 €/m²/mes.

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Pronájem, Kanceláře, 149m2, Praha 5

Pronájem, Kanceláře, 149m2, Praha 5

Lokalita: Pekářska, Praha 5 (Praha)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 149 m²

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 149m2 v přízemí moderního administrativního komplexu na Praze 5. Komplex má výbornou dopravní dostupnost autem, budova je výborně dostupná autem má přímý přístup na dálnici D5 a také výborné napojení na velký i malý pražský okruh, pohodlné je také dopravní spojení na letiště Václava Havla. K dispozici klimatizace, optická vlákna, ostraha 24/7, parkování, centrální recepce, výtahy. otevíratelná okna, skladovací prostory open space či uzavřené kanceláře. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanice metra linky B Nové Butovice a řadou autobusových linek. Bez provize RK. Více informací na dotaz.

1 639 €/mes.
11 €/m²/mes.

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Pronájem, Kanceláře, 229m2, Praha 5

Pronájem, Kanceláře, 229m2, Praha 5

Lokalita: Pekárska, Praha 5 (Praha)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 229 m²

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 229m2 v přízemí moderního administrativního komplexu na Praze 5. Komplex má výbornou dopravní dostupnost autem, budova je výborně dostupná autem má přímý přístup na dálnici D5 a také výborné napojení na velký i malý pražský okruh, pohodlné je také dopravní spojení na letiště Václava Havla. K dispozici klimatizace, optická vlákna, ostraha 24/7, parkování, centrální recepce, výtahy. otevíratelná okna, skladovací prostory open space či uzavřené kanceláře. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanice metra linky B Nové Butovice a řadou autobusových linek. Bez provize RK. Více informací na dotaz.

2 519 €/mes.
11 €/m²/mes.

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Prémiový radový rodinný dom s garážou PRAHA - Jinonice ''B''

Prémiový radový rodinný dom s garážou PRAHA - Jinonice ''B''

Lokalita: Butovická - Jinonice, Praha 5 (Praha)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva novostavbu prémiového radového 4 izbového rodinného domu s garážou. Má predajnú plochu 170m2 a rozprestiera sa na pozemku o výmere 120m2. Zástavba sa nachádza na rohu ulíc Butovická a Mezi Lány v lukratívnej pražskej vilovej štvrti Jinonice, v priamej blízkosti parku Prokopské a Dalejské údolí. Dom je postavený z tradičných materiálov s ohľadom na kvalitu a je dokončený do štádia nadštandard spolu so záhradnými úpravami. Prémiový štandard vyhotovenia: Hliníkové okná s izolačným trojsklom Odvetrávaná fasáda Drevené podlahy Talianska gresová dlažba Podlahové kúrenie napojené na plynový kotol Dipozičné riešenie: I.NP Garáž Vstupná hala Obývacia izba s otvorenou kuchyňou Hosťovská toaleta Schodisko s úložným priestorom II.NP 2x spálňa Kúpeľňa a samostatná toaleta Technická miestnosť na práčku a sušičku III.NP Rodičovský apartmán so spálňou, šatníkom, pracovňou a kúpeľňou Mestská štvrť Jinonice má dokonalú rodinnú atmosféru, absolútnu občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú napojenosť ( zastávka metra Jinonice ). Materská škôlka, základná i waldorfská škola sú v pešej dostupnosti. Pre obhliadky a viac informácií nás prosím kontaktujte na +421 944 48 48 49 alebo info@zenithluxuryrealestate.com

960 000 €
5 647,06 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
Prémiový radový rodinný dom s garážou PRAHA - Jinonice ''C''

Prémiový radový rodinný dom s garážou PRAHA - Jinonice ''C''

Lokalita: Butovická - Jinonice, Praha 5 (Praha)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 185 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva novostavbu prémiového radového 5 izbového rodinného domu s garážou. Má predajnú plochu 185m2 a rozprestiera sa na pozemku o výmere 110m2. Zástavba sa nachádza na rohu ulíc Butovická a Mezi Lány v lukratívnej pražskej vilovej štvrti Jinonice, v priamej blízkosti parku Prokopské a Dalejské údolí. Dom je postavený z tradičných materiálov s ohľadom na kvalitu a je dokončený do štádia nadštandard spolu so záhradnými úpravami. Prémiový štandard vyhotovenia: Hliníkové okná s izolačným trojsklom Odvetrávaná fasáda Drevené podlahy Talianska gresová dlažba Podlahové kúrenie napojené na plynový kotol Dipozičné riešenie: I.NP Garáž Pochôdzny šatník W.I.C ( s prechodom do garáže ) Vstupná hala Obývacia izba s otvorenou kuchyňou Hosťovská toaleta Schodisko s úložným priestorom II.NP 2x spálňa Pracovňa Kúpeľňa Technická miestnosť na práčku a sušičku III.NP Rodičovský apartmán so spálňou, izbou/veľkým šatníkom, pracovňou a kúpeľňou Mestská štvrť Jinonice má dokonalú rodinnú atmosféru, absolútnu občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú napojenosť ( zastávka metra Jinonice ). Materská škôlka, základná i waldorfská škola sú v pešej dostupnosti. Pre obhliadky a viac informácií nás prosím kontaktujte na +421 944 48 48 49 alebo info@zenithluxuryrealestate.com

996 000 €
5 383,78 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
Prémiový radový rodinný dom PRAHA - Jinonice ''A''

Prémiový radový rodinný dom PRAHA - Jinonice ''A''

Lokalita: Butovická - Jinonice, Praha 5 (Praha)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 182 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva novostavbu prémiového radového 5 izbového rodinného domu s garážou. Má predajnú plochu 182m2 a rozprestiera sa na pozemku o výmere 110m2. Zástavba sa nachádza na rohu ulíc Butovická a Mezi Lány v lukratívnej pražskej vilovej štvrti Jinonice, v priamej blízkosti parku Prokopské a Dalejské údolí. Dom je postavený z tradičných materiálov s ohľadom na kvalitu a je dokončený do štádia nadštandard spolu so záhradnými úpravami. Prémiový štandard vyhotovenia: Hliníkové okná s izolačným trojsklom Odvetrávaná fasáda Drevené podlahy Talianska gresová dlažba Podlahové kúrenie napojené na plynový kotol Dipozičné riešenie: I.NP Vstupná hala Obývacia izba s otvorenou kuchyňou a terasou Hosťovská toaleta Schodisko s úložným priestorom II.NP 3x spálňa Kúpeľňa Technická miestnosť na práčku a sušičku III.NP Rodičovský apartmán so spálňou, šatníkom / pracovňou a kúpeľňou Mestská štvrť Jinonice má dokonalú rodinnú atmosféru, absolútnu občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú napojenosť ( zastávka metra Jinonice ). Materská škôlka, základná i waldorfská škola sú v pešej dostupnosti. Pre obhliadky a viac informácií nás prosím kontaktujte na +421 944 48 48 49 alebo info@zenithluxuryrealestate.com

930 000 €
5 109,89 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
Pronájem obchod a služby v Praze 5, ul. Schránilova

Pronájem obchod a služby v Praze 5, ul. Schránilova

Lokalita: Schránilova, Praha 5 (Praha)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 74.4 m²

Pronájem prostor Praha 5 - Hlubočepy, o podlahové ploše 74,40 m2, v novostavbě projektu Ranta Barrandov II. Prostory obchodní mají 70,70 m2 a zázemí (toaleta + úklid.) 3,40 m2. Vhodné ideálně k provozování drogerie, lékárny, papírnictví, ordinace, domácí potřeby, psí salón, textil, secondhand , aj. NE potraviny. Není kolaudováno na gastro. Prosklené výlohy jsou do ulice, na jižní stranu. V blízkosti komplexu je aquapark a sportovní areál Barrandov s tenisovou halou a také potřebná vybavenost: školy, dětská hřiště, večerky, potraviny, vinotéka, nehtové studio, kadeřnictví, prodejna obkladů, dlažeb a kuchyní nebo restaurace. V budoucnu zde má vyrůst supermarket s komerční zónou. Autobusová zastávka Pražská čtvrť 3 minuty pěšky, 6 minut je tramvajová stanice Sídliště Barrandov, kde zastavují linky spojující lokalitu s linkami metra. Díky nedalekému napojení na Pražský okruh je lokalita dobře dostupná i autem. Volné ihned. Umiestnenie: Sídlisko Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 2 Poschodie: 1 Počet nadzemných podlaží: 8 Počet podzemných podlaží: 2 Rokv ýstavby: 2021 Výťah: nie Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Ne

1 223,79 €/mes.
16,45 €/m²/mes.

M & M reality holding a. s.
Pronájem, obchodní prostory, 37 m2, Praha 5 - Stodůlky

Pronájem, obchodní prostory, 37 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Obchodné priestory

Pronájem obchodních prostor o ploše 37,1 m2 v nově zrekonstruovaném obchodním centru Velká Ohrada.K dispozici jsou další prostory 38 m2, 60,42 m2, 225 m2, 237.6 m2 a 241,85 m2. Prostor jsou vhodné a připravené pro kadeřnictví, beauty salon, služby, prodejny apod. Obchody májí vlastní sociální zařízení. Prostory jsou po kompletní rekonstrukcí, ve stavu novostavby. Nastěhování je tedy možné ihned. Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Stávající nájemci jsou supermarket Albert, drogerie Teta, Fitness Relax, lékárna, cukrárna, Pizza ToGo, tabák, oděvy a doplňky, farmářský obchod, beauty salon, masáže, asijský fast food, oční optika atd. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 1 Poschodie: 1 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Rok rekonštrukcie: 2017 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Ne

10,21 €/m²/mes.

M & M reality holding a. s.
Pronájem, kancelářské prostory, 128 m2, Praha 5 - Stodůlky

Pronájem, kancelářské prostory, 128 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 128 m²

Pronájem kancelářských prostor o ploše 128,43 m2 v nově zrekonstruovaném obchodně administrativním centru Velká Ohrada. Prostory právě prochází totální rekonstrukcí a budou tedy ve stavu novostavby. Otevření první administrativní části centra proběhlo v červnu 2017. K dispozici jsou ještě jednotky různých výměr 58.73 m2, 76,5 m2, 81,22m2 a 128,43m2, celková plocha kanceláří 5 500 m2. Startovací nájemné 168 Kč/m2/měs na první 3 měsíce. poplatek za správu 50 Kč/ měs, zálohy na energie 35 Kč/měs. Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 3 Poschodie: 2 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Rok rekonštrukcie: 2017 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Ne

1 008,64 €/mes.
7,88 €/m²/mes.

M & M reality holding a. s.
Prodej, kancelářské prostory, 416 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej, kancelářské prostory, 416 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 416 m²

Prodej kancelářských prostor o ploše 416 m2 v nově zrekonstruovaném obchodně administrativním centru Velká Ohrada. Prostory právě prochází totální rekonstrukcí a jsou tedy ve stavu novostavby. Kancelářské jednotky jsou většinou pronajaty, proto se jedná spíše o investici se zaručeným ziskem. K dispozici jsou jednotky různých výměr od 145 m2 do 2700 m2. Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 25 Poschodie: 3 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Počet miest na parkovanie: 30 Rok rekonštrukcie: 2018 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Lodžia Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Čiastočne

696 762,56 €
1 674,91 €/m²

M & M reality holding a. s.
Prodej, kancelářské prostory, 145 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej, kancelářské prostory, 145 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 145 m²

Prodej kancelářských prostor o ploše 145 m2 v nově zrekonstruovaném obchodně administrativním centru Velká Ohrada. Prostory právě prochází totální rekonstrukcí a jsou tedy ve stavu novostavby. Kancelářské jednotky jsou většinou pronajaty, proto se jedná spíše o investici se zaručeným ziskem. K dispozici jsou jednotky různých výměr od 145 m2 do 2700 m2. Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 50 Poschodie: 3 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Počet miest na parkovanie: 30 Rok rekonštrukcie: 2018 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Lodžia Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Čiastočne

242 861,95 €
1 674,91 €/m²

M & M reality holding a. s.
Pronájem, obchodní prostory, 242 m2, Praha 5 - Stodůlky

Pronájem, obchodní prostory, 242 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 242 m²

Pronájem obchodních prostor o ploše 241,85 m2 v nově zrekonstruovaném obchodním centru Velká Ohrada.K dispozici jsou další prostory 37,1 m2, 38 m2, 60,42 m2, 225 m2 a 237.6 m2. Prostor jsou vhodné a připravené pro kadeřnictví, beauty salon, služby, prodejny apod. Obchody májí vlastní sociální zařízení. Prostory jsou po kompletní rekonstrukcí, ve stavu novostavby. Nastěhování je tedy možné ihned. Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Stávající nájemci jsou supermarket Albert, drogerie Teta, Fitness Relax, lékárna, cukrárna, Pizza ToGo, tabák, oděvy a doplňky, farmářský obchod, beauty salon, masáže, asijský fast food, oční optika atd. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 1 Poschodie: 1 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Rok rekonštrukcie: 2017 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Ne

2 470,82 €/mes.
10,21 €/m²/mes.

M & M reality holding a. s.
Prodej, kancelářské prostory, 1310 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej, kancelářské prostory, 1310 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 1310 m²

Prodej kancelářských prostor o ploše 1310 m2 v nově zrekonstruovaném obchodně administrativním centru Velká Ohrada. Prostory právě prochází totální rekonstrukcí a jsou tedy ve stavu novostavby. Kancelářské jednotky jsou většinou pronajaty, proto se jedná spíše o investici se zaručeným ziskem. K dispozici jsou jednotky různých výměr od 145 m2 do 2700 m2. Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 50 Poschodie: 3 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Počet miest na parkovanie: 30 Rok rekonštrukcie: 2018 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Lodžia Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Čiastočne

2 194 132,10 €
1 674,91 €/m²

M & M reality holding a. s.
Pronájem, kancelářské prostory, 59 m2, Praha 5 - Stodůlky

Pronájem, kancelářské prostory, 59 m2, Praha 5 - Stodůlky

Lokalita: Prusíkova, Praha 5 (Praha)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 59 m²

Pronájem kancelářských prostor o ploše 58,73 m2 v nově zrekonstruovaném obchodně administrativním centru Velká Ohrada. Prostory právě prochází totální rekonstrukcí a budou tedy ve stavu novostavby. Otevření první administrativní části centra proběhlo v červnu 2017. K dispozici jsou ještě jednotky různých výměr 58.73 m2, 76,5 m2, 81,22m2 a 128,43m2, celková plocha kanceláří 5 500 m2. Startovací nájemné 168 Kč/m2/měs na první 3 měsíce. poplatek za správu 50 Kč/ měs, zálohy na energie 35 Kč/měs.Obchodní centrum se nachází uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14.000 obyvateli a je dostupné jak pěšky, tak autobusem z metra Lužiny a Luka. Nově otevřené moderní obchodně administrativní centrum nabídne širokou škálu obchodů a služeb pro tisíce zdejších obyvatel. Umiestnenie: Rušná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 1 Poschodie: 2 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet podzemných podlaží: 1 Rok rekonštrukcie: 2017 Výťah: áno Bezbariérový prístup: áno Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Iný typ Zariadený: Ne

464,92 €/mes.
7,88 €/m²/mes.

M & M reality holding a. s.
Prodej chaty, 20 m², Praha, ul. Devonská

Prodej chaty, 20 m², Praha, ul. Devonská

Lokalita: Devonská, Praha 5 (Praha)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 20 m²

Bydlíte v Praze a hledáte klidné místo k relaxaci v přírodě v pěší vzdálenosti od tramvajové zastávky a veškerých služeb? Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi novostavbu chaty postavenou z kvalitního masivního severského smrku o zastavěné ploše 20 m² a terasou s výhledem na centrum Prahy. Součástí prodeje je přenechání udržované zahrady s ovocnými stromy o výměře 349 m² v uzavřené zahrádkářské osadě ve velmi žádané lokalitě Barrandov v Praze 5. Smlouva je na dobu neurčitou s ročním nájemným 5257,- a vstupním jednorázovým poplatkem 1000,-. Na zahradě je zajímavě řešený polozapuštěný zděný sklep o ploše 10 m², který umožňuje dostatek úložného prostoru. Nad sklepem je terasa pro využití k příjemnému posezení s výhledem do přírody. Na pozemku je veřejný vodovod s pitnou vodou (duben - říjen). Elektřina není, ale vzhledem ke slunné jižní orientaci lze řešit solárním systémem nebo agregátem. Parkování možné v ulici Devonská. Pokud hledáte kousek přírody a klidu v Praze, neváhejte nás kontaktovat Umiestnenie: Kľudná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 1 Počet nadzemných podlaží: 1 Rokv ýstavby: 2021 Bezbariérový prístup: nie Druh stavbeného materíálu: Drevo Zariadený: Ne

39 222,03 €
1 961,10 €/m²

M & M reality holding a. s.
Prodej rodinného domu 5+kk, 191 m², Praha 5 Jinonice

Prodej rodinného domu 5+kk, 191 m², Praha 5 Jinonice

Lokalita: Na Hutmance, Praha 5 (Praha)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 191 m²

Prodej nízkoenergetického domu 5+kk v Praze 5 Jinonicích. Jedná se o poslední volný dům v exkluzivním projektu 8 řadových domů. Dům je nyní komerčně pronajat, s nájemní smlouvou do 03/22 a se zájmem o prodloužení pronájmu. Jedná o novostavbu z roku 2021. Skvělé umístění v klidné slepé ulici a přitom 2 min. chůze od stanice metra Jinonice. Dům je vybaven velmi kvalitními materiály. Vybavení je již zahrnuto v uvedené ceně domu. Dům má garáž, parkovací místo před domem a dvě velké terasy. Jedná se o moderní bydlení ve velmi klidné ulici, přitom v těsné blízkosti stanice metra a na dosah od přírody (Prokopské údolí, Vidoule). Neplatíte žádnou provizi RK. Umiestnenie: Kľudná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 7 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet miest na parkovanie: 2 Rokv ýstavby: 2021 Bezbariérový prístup: nie Druh stavbeného materíálu: Tehla Zariadený: Ano

1 000 285,80 €
5 237,10 €/m²

M & M reality holding a. s.
Prodej bytu 5+kk, 191 m², Praha 5 Jinonice

Prodej bytu 5+kk, 191 m², Praha 5 Jinonice

Lokalita: Na Hutmance, Praha 5 (Praha)
Druh: 5 a viac izbový byt

Prodej nízkoenergetického domu 5+kk v Praze 5 Jinonicích. Jedná se o poslední volný dům v exkluzivním projektu 8 řadových domů. Dům je nyní komerčně pronajat, s nájemní smlouvou do 03/22 a se zájmem o prodloužení pronájmu. Novostavba z roku 2021. Skvělé umístění v klidné slepé ulici a přitom 2 min. chůze od stanice metra Jinonice. Dům je vybaven velmi kvalitními materiály. Vybavení je již zahrnuto v uvedené ceně domu. Dům má garáž, parkovací místo před domem a dvě velké terasy. Jedná se o moderní bydlení ve velmi klidné ulici, přitom v těsné blízkosti stanice metra a na dosah od přírody (Prokopské údolí, Vidoule). Neplatíte žádnou provizi RK. Umiestnenie: Kľudná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 7 Počet nadzemných podlaží: 3 Počet miest na parkovanie: 2 Rokv ýstavby: 2021 Výťah: nie Bezbariérový prístup: nie Druh stavbeného materíálu: Tehla Zariadený: Ano

1 000 285,80 €

M & M reality holding a. s.