Novostavby.sk
Nájdených 101 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Poprad

1 2 3 4 5 6

"REZERVOVANÉ" - LUXUSNÝ RODINNÝ ZRUB - VEĽKÁ LOMNICA

Lokalita: Pod lesom, Poprad (Poprad)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 238 m²

EXCLUSIVE REAL ponúka "EXKLUZÍVNE" na predaj novostavbu luxusného rodinného ZRUBU vo Veľkej Lomnici mimo centra obce v tesnej blízkosti golfového areálu Black Stork Golf Resort. Uvedená nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2014 a postavená renomovanou spoločnosťou "DREVODOM RAJEC". K zrubu prislúcha rovinatý pozemok s výmerou 773 m2, úžitková plocha vrátane zastrešenej terasy a prekrytej verandy je 238 m2, plochy nezastrešených terás majú výmeru 38 m2 a plocha zrubového skladu so zastrešením vírivky je 20 m2. Dispozícia: - prízemie: vstupné zádverie, technická miestnosť, hosťovská toaleta, sauna + sprchovací kút, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s nádherným kameninovým krbom, spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou, prestrešená terasa + dve nezastrešené terasy (všetky s luxusným úplne novým vonkajším sedením) - poschodie: galéria, v rámci ktorej je vytvorená pracovňa (s jedinečným výhľadom na štíty Vysokých Tatier) s oddychovou zónou, dve spálne so šatníkom, kúpeľňa s toaletou Zrub je postavený na betónových základoch, obvodové steny sú z masívnej guľatiny, krytina strechy je z betónovej škridly zn. BRAMACK. Podlahy sú drevené, dvere v celom objekte z dreveného masívu, okná drevo a hliník s izolačným trojsklom. V celej nehnuteľnosti je teplovodné podlahové vykurovanie s plynovým kotlom, svetelná elektroinštalácia, rozvod vody z verejného vodovodu a verejná kanalizácia. Ponúkaný zrub je kompletne zariadený TOP luxusným nábytkom (prevažne zo zahraničia) a využiteľný celoročne, takže noví majitelia ho môžu plnohodnotne využívať bez akýchkoľvek ďalších investícií. Podobných nehnuteľností je ako šafranu a sú vyhľadávané mnohými klientmi, preto v tejto chvíli máte jedinečnú možnosť ju vlastniť. Dalo by sa tu o nej písať ešte dlhé slohy, ale bolo by to zbytočné, pretože je najlepšie ju raz uvidieť, ako o nej niekoľko krát čítať a prezerať fotografie. Preto, ak máte seriózny záujem, kontaktujte ma prosím výlučne telefonicky, na email nereagujem. Ďakujem za pochopenie a už teraz sa teším na spoločné obhliadky. Pôdorys zašlem po telefonickom vyžiadaní. Cena dohodou.

cena dohodou

EXCLUSIVE REAL s.r.o.
4 investičné priestory • novostavba v Poprade

4 investičné priestory • novostavba v Poprade

Lokalita: Dlhé hony, Poprad (Poprad)
Druh: Apartmánový dom   Úžítková plocha: 195 m²

• Ponúkame vám na predaj 3 investičné apartmány a 1 nebytový priestor v novostavbe, ktorá sa nachádza v lokalite pri OC MAX v Poprade. Priestory a budova sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné bez problémov využívať na podnikateľské účely, krátkodobé alebo dlhodobé nájomné bývanie. • Priestory: Nebytový priestor - 45 m2 na 1. podlaží Apartmán - 50 m2 + terasa 15 m2 na 2. podlaží Apartmán - 34m2 na 2. podlaží Apartmán - 51 m2 na 2. podlaží Spolu 180 m2 + terasa Priestory sa predávajú ako celok, nepredávame ich jednotlivo. Tieto priestory sú vhodné na investíciu, pretože sú dlhodobo prenajaté, a preto uprednostňujeme klientov, ktorí by s aktuálnymi nájomníkmi pokračovali v nájomných zmluvách na dobu ešte minimálne jedného roka s prípadným pokračovaním. Mesačný príjem z prenájmu je na úrovni 1 750€. Náklady na bývanie ako energie, inkaso či fondy opráv si hradia nájomníci. Upozorňujeme, že sa nejedná o nehnuteľnosti, ktoré je možné financovať hypotékou! O objekte: • V objekte je umiestnený priestranný výťah, na vstupe je navrhnutá dizajnová lobby. Parkovanie je v dostatočnej kapacite hneď pod budovou. Budova je kolaudovaná v energetickej triede A1, vykurovanie je zabezpečené tepelným čerpadlom. • Vnútorné priestory a okolie objektu sú zabezpečené kamerovým systémom, vstup do budovy bude vybavený systémom inteligentného vrátnika. Budova je stavebne a technologicky navrhnutá tak, aby vyžadovala len minimálnu obsluhu a údržbu, minimalizovala výdavky na prevádzkové náklady a maximalizovala výnosy z prípadného prenájmu priestorov. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 911 660 535.

355 000 €
1 820,51 €/m²

BizPartner a.s.
DELTA - Obchodný priestor na prenájom, Poprad - Centrum

DELTA - Obchodný priestor na prenájom, Poprad - Centrum

Lokalita: Námestie Svätého Egídia, Poprad (Poprad)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 43 m²

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  vám ponúka na prenájom priestor vhodný na obchodné priestory. LOKALITA: Priestor sa nachádza na prízemí  v centre Popradu. ROZLOHA: Úžitková plocha 43m2. PARAMETRE PONÚKANÉHO PRIESTORU: - samostatný obchodný priestor - jeden vchod - orientácia na sever - bunka pozostávajúca z klientskej časti a zázemia s hygienickým zariadením - samostatné merače energií  CENA 690 €/mesiac bez energií a DPH /mesiac. Energie 290 eur/mesiac Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

690 €/mes.
16,05 €/m²/mes.

Delta Property s.r.o.
NA PRENÁJOM 2-izbový BYT - ZARIADENÝ - Levočská ul.CORRIB

NA PRENÁJOM 2-izbový BYT - ZARIADENÝ - Levočská ul.CORRIB

Lokalita: Levočská, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom: - 2-izbový zariadený byt v novšom bytovom dome, - ul Levočská - polyfunkčný bytový dom CORRIB, - s balkónom, - zariadený nábytkom, TV a spotrebičmi, - na 3. poschodí s orientáciou na východnú stranu. Byt bude voľný od 01.februára 2022 Max. pre 2 osoby. Depozit - dvojmesačný. Cena nájmu 550,-/mesačne. Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

550 €/mes.
11 €/m²/mes.
vrátane energií
Delta Property s.r.o.
Obchodné priestory na predaj v Poprade.

Obchodné priestory na predaj v Poprade.

Lokalita: Námestie Svätého Egídia, Poprad (Poprad)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 143 m²

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  vám ponúka na predaj obchodný priestor na námestí Svätého Egídia v meste Poprad. PRIESTOR: Výmera je 143 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v polyfunkčnej budove na prízemí v centre mesta Poprad. Možné využiť na obchodné alebo kancelárske účely. Vchod je priamo z námestia.  DISPOZÍCIA: Priestor pozostáva z 2 veľkých miestností a sociálneho zariadenia. Vo vstupnej miestnosti sa nachádza miestnosť vhodná pre obchod. Vstup je možný aj z námestia aj z bočného vchodu polyfunkčnej budovy. ZARIADENIE: Priestor momentálne slúži ako obchod.    Cena: Viac info v realitnej kancelárii. Viac info v realitnej kancelárii. DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.  

350 000 €
2 447,55 €/m²

Delta Property s.r.o.
DELTA | Obchodý priestor na prenájom, Vedľa OC MAX

DELTA | Obchodý priestor na prenájom, Vedľa OC MAX

Lokalita: Dlhé Hony, Poprad (Poprad)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  vám ponúka dizajnové priestory na prenájom v meste Poprad na ulici Dlhé Hony. LOKALITA: nadštandardne vybavená budova sa nachádza pri nákupnom centre MAX, vedľa OC Kriváň. Nedaľeko je známa kaviaren PREZO. Budovu je možné vidieľ priamo z hlavnej cesty.  PARKOVANIE: budova disponuje veľkým množstvom parkovacích miest pre klientov a pre nájomcov. Nemusíte sa obávať o parkovanie.  DISPOZÍCIA: Priestory určené na prenájom sa nachádzajú na prízemí.  PLOCHA: celková  obchodná plocha určená na prenájom je o veľkosti 200 m2.  VHODNÝ NÁJOMCA: Priestory môžu slúžiť ako reprezentačný obchod, head office pre firmu, alebo kancelária nadnárodnej korporáce.   OZNAČENIE: Pred budovou bude veľký totem viditeľný z hlavnej cesty s názvom prevádzky. DOBA NÁJMU: doba nájmu je flexibilná, ale preferujeme nájomné zmluvy na 5 rokov a viac.  CENA: cena je 15 eur za m2 plus DPH a samostatne merateľné energie. Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

3 000 €/mes.
15 €/m²/mes.

Delta Property s.r.o.
Útulný rodinný penzión v prímestskej časti mesta Poprad

Útulný rodinný penzión v prímestskej časti mesta Poprad

Lokalita: Štefánikova, Poprad (Poprad)
Druh: Hotel, penzión   Úžítková plocha: 790 m²

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj krásny rodinný penzión v prímestskej časti mesta Poprad. Jeho veľmi výhodná poloha umožňuje širokú paletu športových, kultúrných a relaxačných činností. Penzión je vhodný na príležitostné ubytovanie jednotlivcov, ale aj menších skupín, rodín. Kapacita hotela je 25 ľudí. V blízkosti penziónu sa nachádza Aquacity Poprad, kde môžu návštevníci tiež tráviť svoj čas. Ubytovanie ponúka tiež možnosti návštev a turistiky vo Vysokých Tatrách,  Slovenskom raji. V penzióne si môžu hostia posedieť pri krbe, alebo na terase. V areáli penziónu sa nachádza tiež kútik pre rodičov a deti, kde sa nachádzajú preliezky, šmýkalka, hojdačka, náradie pre hry a rôzne športy. Kúrenie je plynové. V penzióne sa nachádza kuchyňa, bar, garáž - altánok, recepcia, parkovacie miesta pre 9 áut, slnečné kolektory. Penzión je podpivničený. Má terasu aj zimnú záhradu. Nachádzajú sa tu aj 3 samostatné apartmány. Penzión bol otvorený v roku 2007,  je vo veľmi dobrom technickom stave. Je vhodný na použitie a fungovanie ako rodinný penzión, ale táto nehnuteľnosť je taktiež vhodná aj na iné účely. Môže tam byť sídlo firmy s bývaním, prípadne kanceláriami, ambulancie, predškolské zariadenie, seniorské zariadenie, služby. Plocha predávanej nehnuteľnosti je 800 m2. . Cena nehnuteľnosti je 798.000,- eur. Energetický certifikát nebol vystavený. Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

798 000 €
1 010,13 €/m²

Delta Property s.r.o.
NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM - nový, luxusný, kompletne zariadený

NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM - nový, luxusný, kompletne zariadený

Lokalita: Štefánikova, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

DeltaProperty ponúka na prenájom úžasný 2-izbový byt v novostavbe "EDEN". Práve dokončený bytový dom ponúka komfortné bývanie v najlepšej lokalite - centrum mesta Poprad. Byt spĺňa požiadavky najnáročnejších. Kvalita, pohodlie, kompletné zariadenie....a nádherný výhľad na Vysoké Tatry priamo z balkóna. Súčasťou prenájmu je parkovacie miesto pred bytovým domom. Skvelá dispozícia bytu s dostatkom úložného priestoru a technickou miestnosťou /vhodná na sklad športových potrieb/. Byt sa nachádza na 7.poschodí, obytná plocha je 58m2 plus plocha balkóna. Podmienkou sú max. 2 dospelé osoby, bez domácich zvieratiek a seriózny prístup. Cena mesačného nájmu 650,- eur je už vrátane energií, TV a internetu. Pozývame Vás na osobnú obhliadku bytu. Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

650 €/mes.
11,21 €/m²/mes.
vrátane energií
Delta Property s.r.o.
PREDAJ: Novostavba, 2-izbový byt, Poprad-Nový Juh, Bytový dom Merťuky

PREDAJ: Novostavba, 2-izbový byt, Poprad-Nový Juh, Bytový dom Merťuky

Lokalita: Suchoňova, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

AstonReal ponúka na predaj v meste Poprad, novostavbu bytov v bytovom dome Merťuky. Bytový dom Merťuky je vo výstavbe. Bytový dom sa nachádza vedľa novostavby Barbora na ul. Suchoňovej. V ponuke sú 2- izbové byty rôznej veľkosti s cenami od 139 682 € - do 161 859 €. Alebo je ešte v ponuke 2-izbový byt s veľkou terasou za 215 217 € s výhľadom na Tatry. Byty sa predávajú bez kuchynskej linky. V cene je zahrnuté ukončenie podláh, sanity a obklad, vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkami. Vzory a farby si klient môže vybrať buď z ponúkaného štandardu, alebo aj nadštandard. V cene bytu je pivničná kobka s rozlohou cca 1,8 m2. V každom byte je balkón. Rozmery bytov a orientácie sú rôzne. K bytu je nutné si zakúpiť buď vonkajšie parkovacie miesto, alebo garážové parkovanie. Plánované ukončenie výstavby je 08 2022. Dispozícia stavby je navrhnutá v siedmych nadzemných podlažiach a jednom podzemnom podlaží. Na 1.PP sa nachádza parkovanie automobilov, schody a výťah. Na 1.NP sa nachádza parkovanie, ktoré je čiastočne kryté a čiastočne nekryté, technické a skladovacie miestnosti, pivničné kobky, hlavné vstupy do objektu pre obidve sekcie so schodiskami a výťahmi. Na 2.NP až 6.NP sú umiestnené samotné bytové jednotky so schodiskom a výťahom. Na ustúpenom 7.NP sa nachádzajú ďalšie bytové jednotky s veľkými terasami, schodiská a výťahy. Výšková časť objektu je ukončená plochou strechou. Financovanie: Svoj nový byt je možné platiť z vlastných zdrojov, alebo hypotekárnym úverom, ktorý Vám vieme vybaviť. 1. rezervačná záloha vo výške 1.000,-€ pri podpise Rezervačnej zmluvy 2. splátka 15% pri podpise Zmluvy o budúcej Kúpnej zmluve 3. splátka 85% pri kolaudácii V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať. Pri osobnom stretnutí vieme poskytnúť mnoho ďalších podrobnejších informácií. Viac informácií získate na tel.č. 0907 345 164 alebo e-mailom: sendecka@astonreal.sk

153 550 €
2 791,82 €/m²

AstonReal s.r.o.
Pripravujeme na predaj Penthouse v Poprade s výhľadom na Vysoké Tatry

Pripravujeme na predaj Penthouse v Poprade s výhľadom na Vysoké Tatry

Lokalita: Poprad (Poprad)
Druh: 5 a viac izbový byt

AstonReal EXKLUZÍVNE pripravuje v Poprade do ponuky na predaj PENTHOUSE o rozlohe 250 m2, z ktorého je nádherný panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Apartmán poskytuje veľkorysý priestor vo všetkých 6 izbách, zariadenej kuchyni, a luxusný priestor v 2 nádherných kúpeľniach. Apartmán je vykurovaný podlahovým kúrením prostredníctvom vlastného tepelného čerpadla zn. Viessmann, čo zásadným spôsobom minimalizuje náklady na kúrenie. Cena apartmánu je len na vyžiadanie. V prípade záujmu kontaktujte luptak@astonreal.sk alebo 0905 210 092.

cena dohodou

AstonReal s.r.o.
PREDAJ, NEBYTOVÝ PRIESTOR 80m2, Poprad

PREDAJ, NEBYTOVÝ PRIESTOR 80m2, Poprad

Lokalita: Ludvíka Svobodu 79, Poprad (Poprad)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 80 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ  EXKLUZÍVNE ponúka na predaj nebytový priestor na starom Juhu v Poprade. Tento priestor sa využíval ako veterinárna ambulancia a je vhodný ako obchodný, kancelársky či prevádzkový,vnútorné steny nie sú nosné, takže sa dá s nimi pracovať a dajú sa upraviť podľa vlastných predstáv. - priestor pozostáva z piatich miestností a wc - v osobnom vlastníctve - nachádza sa na prízemí  v polyfunkčnom dome - samostatný vchod - celková plocha 80 m2 - plastové okná - parkovanie vedľa budovy - nízke mes. náklady - napojený na  inžinierske siete K nehnuteľnosti nebol vytvorený energetický certifikát  ​Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti FLATONIC. Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod ID: FL 11906 pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte: 0918 185 032.

173 000 €
2 162,50 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PRENÁJOM , KOMPLETNE ZARIADENÝ 3 i BYT 110 m 2. POPRAD

PRENÁJOM , KOMPLETNE ZARIADENÝ 3 i BYT 110 m 2. POPRAD

Lokalita: Hraničná 47, Poprad (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 110 m²

FLATONIC | LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom krásny 3 izbový byt v Poprade na sídlisku Západ. Byt sa nachádza na prvom poschodí v tehlovom dome,  je k dispozícií ihneď. Cena  nájmu je 720,-€/ mes. vrátane energií byt: - podlahová plocha bytu 110 m2 - vlastné kúrenie - 10 ročný dom - kompletne zariadený - 2x balkón - slnečný s orientáciou prevažne na juh a východ - vlastné parkovacie miesto priamo pred vchodom domu - krbová pec dispozícia bytu: - vstupná chodba - priestranná obývacia izba - 2x izba - kuchyňa so špajzou a balkónom - priestranná kúpeľňa s toaletou Energetický certifikát nebol vytvorený © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie FLATONIC. Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod  ID 12481,  pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte call centrum: 0910 861 186.

720 €/mes.
6,55 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
2i.- byt v novostavbe Rubicon, Poprad - Veľká

2i.- byt v novostavbe Rubicon, Poprad - Veľká

Lokalita: Kuzmányho 5000, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt

Prenájmem 2 izbový komplet zariadený byt . K bytu patrí aj pivnica, samostatná kotolňa s práčkou a úložným priestorom na chodbe oproti bytu. Na prízemí bytového domu sú potraviny Sintra. K bytu je parkovacie státie.

440 €/mes.

BeMi RK Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v Poprade

BeMi RK Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v Poprade

Lokalita: Poprad (Poprad)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 27.5 m²

014-211-RADU3a Realitná kancelária BeMi Vám ponúka do prenájmu 1-izbový byt s výhľadom na Tatry, v novostavbe pre jednu prípadne dve osoby. Byt sa nachádza v časti Poprad Juh III na 1. poschodí z 5 s výťahom a má rozlohu 27,5m2. Je kompletne zariadený. V kuchyni sa nachádza chladnička, el. varná doska a el. rúra. Kúpeľňa obsahuje WC, sprchovací kút a práčku. V blízkosti bytu určite uvítate obchod, poštu, kaviareň, reštauráciu, fitnes centrum, MHD, okolo bytového domu vedie cyklistický chodník. 3D obhliadka: my.matterport.com/show/?m=xgqoxokobua Cena prenájmu: 370 €/mesiac vrátane energií + depozit 800 € + rezervačný poplatok ( za sprostredkovanie prenájmu a vypracovanie nájomnej zmluvy ). V prípade dvoch osôb je cena nájmu 380 €/mesiac. Ak Vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

370 €/mes.
13,45 €/m²/mes.
vrátane energií
Poprad
Prenajmem luxusný 2 izbový byt v úplnom centre Popradu

Prenajmem luxusný 2 izbový byt v úplnom centre Popradu

Lokalita: Námestie Svätého Egídia, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 2 izbový byt v úplnom centre Popradu v objekte Palace Hill priamo na námestí. Ponúkaný byt má veľkosť 70 m2, ponúka sa kompletne zariadený, stačí si priniesť osobné veci. Byt má balkón. K dispozícii je tiež parkovacie miesto. Je vhodný aj pre najnáročnejších klientov. Cena: 690 € / mesiac + TV + internet K dispozícií od 1.2.2022 Bližšie informácie na 0948 445 878 resp. antoska.miroslav@gmail.com VIAC PONÚK NA WWW.38RK.SK

690 €/mes.
9,86 €/m²/mes.
vrátane energií
Miroslav Antoška
Moderný 2 izbový byt v novostavbe EDEN na PRENÁJOM

Moderný 2 izbový byt v novostavbe EDEN na PRENÁJOM

Lokalita: Štefánikova 6, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom (min. 1 rok) úplne nový, moderný, priestranný 2-izbový byt v novostavbe EDEN v centre mesta na Štefánikovej ulici v Poprade s parkovacím miestom. Byt je k dispozícii ihneď. Podlahová plocha bytu je 50 m2 + balkón 2 m2. Byt sa nachádza na 3.poschodí. Byt je orientovaný na V a J – stranu s výhľadom na centrum mesta. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Byt pozostáva z: - vstupná hala so vstavanou šatníkovou skriňou - kuchyňa spojená s obývacou izbou so sedačkou a vstupom na balkón - spálňa so šatníkovou skriňou, komodou a posteľou - kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom, záchodom a práčkou Súčasťou bytu je aj parkovacie miesto priamo pred bytovým domom. Byt sa prenajíma pre max 2 osoby, bez detí a domácich zvierat. V byte je zakázané fajčiť. Cena: 550 €/mesačne + 100 €/energie/mesačne. Depozit: 1300 €. Tel. kontakt: 0904930850 (Róbert Andráši)

550 €/mes.
11 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
BUNGALOV S GARÁŽOU NA PREDAJ POD TATRAMI S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA VYSOKÉ TATRY

BUNGALOV S GARÁŽOU NA PREDAJ POD TATRAMI S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA VYSOKÉ TATRY

Lokalita: Batizovce, Poprad (Poprad)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144.85 m²

POZOR!!! UŽ LEN POSLEDNÉ 2 BUNGALOVY NA PREDAJ!!! TRETÍ BUNGALOV ZATIAĽ PREDREZERVOVANÝ. PROJEKT 6 BUNGALOVOV na ulici Lesnej v obci BATIZOVCE Ponúkame na predaj posledné 2 rodinné domy typu bungalov s krásnym výhľadom na celú panorámu Vysokých Tatier v podtatranskej obci Batizovce. Možnosť výberu z troch typov bungalovu. BUGALOV - cena s garážou 282.000,- Eur vrátane DPH - jednopodlažný rodinný dom - 4 izby, 1 kuchyňa, 1 kúpeľňa, technická miestnosť, garáž HLAVNÉ ÚDAJE: Kotolňa: 5,2 m2 Výška domu: 5,54m Zastavaná plocha 144,85 m2 Veľkosť pozemku: 631 m2 (možnosť výberu) TECHNOLÓGIA A KONŠTRUKCIA: Steny - keramická tvárnica POROTHERM 25 cm , polystyren 20 cm, omietka vnútorná vápennocementová BAUMIT Strecha - vaľbová, sklon 22 st., priehradový väzníkový krov, betónová škridľa Kotol - tepelné čerpadlo vzduch - voda Vetranie - centrálna/lokálna rekuperácia vzduchu Okná a dvere - pastové okná a dvere s trojsklom VÝSTAVBA DOMU: Cena domu je vo verzii holodom: Holodom – je stavba, ktorá je pripojená na inžinierske siete : • elektrickú prípojka • vodovodná prípojka • kanalizácia s revíznou šachtou a klapkou to znamená, že na hranici pozemku sú: • elektromer • vodovodná šachta • kanalizačná prípojka , revízna šachta so spätnou klapkou V holodome sú „naťahané“ všetky rozvody s prípravou na napojenie či už sanitárnych zariadení alebo napojenia spotrebičov kuchynskej linky • vodovod ukončený prípravou na napojenie, • vykurovanie – rozvody ukončené ako teplovodné podlahové vykurovanie, systém vykurovania zabezpečený rozdeľovacími skriňami a tepelným čerpadlom vzduch -voda • odpad ukončený prípravou na osadenie sanitárnych zariadení. interiér: • už spomínané rozvody a tepelné čerpadlo • zvislé a vodorovné nosné konštrukcie, • priečky, • komínové teleso, • omietky a jeden základný náter maľovky, • okná a vchodové dvere. exteriér: • spomínané napojenie na VIS • zateplenie, omietky • strecha s krytinou • komín • bleskozvody • príprava na exteriérové žalúzie Samotný holodom po konštrukčnej stránke neobsahuje: • Interiér: interiérové dvere, podlahy, svietidlá, vypínače a samotné prvky sanity s ich samotným napojením. • Exteriér: oplotenie pozemku, terasy, okapové chodníky a chodníky či parkovacie plochy opatrené vpusťami. Predpokladaný začiatok výstavby jar 2022, koniec výstavby leto 2023. Postupné financovanie. Obec Batizovce leží v Popradskej kotline priamo pod Vysokými Tatrami, v nadmorskej výške 756 m n. m. Obcou preteká Batizovský potok. Batizovce sú lokalizované na cestnej spojnici Svit (1,5 km na juh) - Tatranská Polianka (6 km na sever). Obec ďalej susedí s Mengusovcami a Štôlou na západe, Gerlachovom na severe a Popradom na východe. Cez juh katastra Batizoviec prechádza diaľnica D1, pričom najbližšie diaľničné výjazdy sú Mengusovce a Poprad-Západ.

282 000 €
1 946,84 €/m²

KAMZÍK, s.r.o.
Reprezentatívne kancelárske priestory v lukratívnej lokalite v Poprade

Reprezentatívne kancelárske priestory v lukratívnej lokalite v Poprade

Lokalita: Dlhé hony, Poprad (Poprad)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 25 m²

RealVision Vám ponúka na dlhodobý prenájom v Poprade, reprezentatívne kancelárske priestory o veľkosti od 25 m2 do 230m2  v novostavbe Mr.Box, umiestnenej na spojnici cesty prvej triedy I/67 a sídliska Juh 3. Vďaka svojej pozícii bude veľmi ľahko identifikovateľná, dostupná a viditeľná z hlavného dopravného ťahu. Dizajn a technológie aj pre najnáročnejších: nadčasová a udržateľná architektúra, energeticky úsporná budova, inteligentné kúrenie a klimatizácia, rýchly výťah, úsporné osvetlenie, stabilný vysokorýchlostný internet, nízke prevádzkové náklady. Užite si benefity, ktoré Vám lokalita ponúka: bezproblémové parkovanie, ľahká dostupnosť do centra mesta, blízkosť OC Max, výborná infraštruktúra, možnosť bývania pre zamestnancov v blízkosti práce.   Krásne a funkčné kancelárie: kontrolovaný vstup do budovy a kamerový systém cctv, moderná presklená fasáda, úsporný vykurovací systém, dutinová podlaha, štruktúrovaná kabeláž, napojenie na optickú sieť silové elektro rozvody kuchynské kúty sociálne zázemie. TO NAJLEPŠIE, ČO DOBA PONÚKA: Prémiové materiály, najmodernejšie technológie, doplnkové služby na najvyššej úrovni. Ponúkame vám možnosť, prenajať si u nás špičkové kancelárie. Plánované ukončenie výstavby leto 2018. BYŤ VIDENÝ A DOSTUPNÝ Pre viac informácií kontaktujte makléra: Ing. Rothová Slávka, t.č. 0908 699 526 Cena je 9 Eur/m2 + DPH+energie

9 €/mes.
0,36 €/m²/mes.
vrátane energií
REAL VISION, s.r.o.
Priestory na prenájom v novostavbe blízko centra

Priestory na prenájom v novostavbe blízko centra

Lokalita: Poprad (Poprad)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1500 m²

REAL VISION Vám ponúka priestory na prenájom v novostavbe na ul. Francisciho, Poprad, centrum. Priestory vhodné pre obchod, služby, kancelárie, bankovníctvo, ambulancie... Nakoľko je budova v stave realizácie je možnosť dojednania a prípravy priestorov podľa vlastných predstáv... BONUS: Novostavba, výborná lokalita - centrum mesta......  Pre viac info kontaktujte makléra: Ing. Rothová Slávka, 0908 699 526

1 €/mes.

REAL VISION, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt 59m2 + 9m2 balkón, novostavba Javor Poprad, západ, možnosť garáž

Prenájom 2 izbový byt 59m2 + 9m2 balkón, novostavba Javor Poprad, západ, možnosť garáž

Lokalita: Podtatranská, Poprad (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v novostavbe v Poprade časť Západ, pri Bille,  v  bytovom dome Javor. Byt má rozlohu 59 m2 + terasa má 9 m2, spolu 68 m2. Garáž je priamo pod bytovým domom. Byt je čiastočne zariadený, v kuchyni je kuchynská linka, barový pult,  sporák a chladnička, na chodbe vstavaný šatník so zrkadlovými posuvnými dverami,  v obývačke kožená sedacia súprava.  V kúpeľni sa nachádza vaňa, k dispozícii je uplne nová práčka.   Cena prenájmu je 450 Eur/mes   +  energie, je možné si k bytu prenajať aj garáž priamo pod bytovým domom.  Prenajíma sa max pre 2 osoby. Voľný od 01.01. Bližšie info 0918363637

450 €/mes.
7,63 €/m²/mes.

REAL VISION, s.r.o.
1 2 3 4 5 6