Novostavby.sk

Inzeráty predajcu PASS REALITY, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
PASS REALITY, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.pass.sk
Popis:
Nájdených 14 novostavieb
Veľkorysý 3i byt pod Slavínom s terasou, oválnou pracovňou, 2 garážami

Veľkorysý 3i byt pod Slavínom s terasou, oválnou pracovňou, 2 garážami

Lokalita: Boženy Němcovej, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 154.34 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Boženy N. Plocha: úžitková 154,34m2. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: hlinníkové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 0 €

cena dohodou

PASS REALITY, s.r.o.
Prenájom kancelárií od 20 m2 vo WESTEND TOWER,Patrónka-Dúbravská cesta

Prenájom kancelárií od 20 m2 vo WESTEND TOWER,Patrónka-Dúbravská cesta

Lokalita: Dúbravská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Prenájom kancelárií vo WESTEND TOWER, Dúbravská cesta - Patrónka PASS REALITY ponúka na prenájom administratívne priestory vo vysokom štandarde s možnosťou prispôsobenia sa náročným požiadavkám klienta. Flexibilný charakter budovy je zastúpený tzv. Flexi Floors, ktorý poskytuje takmer neobmedzenú variabilitu priestorov. Sociálne zariadenia a kuchynka sú zdielané nájomcami na poschodí. Doba nájmu na flexi podlažiach: doba neurčitá s 3 mesačnou výpovednou lehotou Cena nájmu vrátanie služieb: 14,80 Eur/m2 + DPH/mesiac Výmera: od 20 m2 Parkovanie v garážovom dome: 85 Eur+DPH/mesiac Parkovanie návštev je možné na vyhradených miestach. Prístup do budovy 24/7. Na krátkodobý prenájom je dispozícii zasadacia miestnosť pre 15 ľudí. V budove sa nachádza gastro prevádzka, fitnes. Výborná dostupnosť do centra. Napojenie na obchvat. Výborná dostupnosť MHD. Províziu RK neplatíte. Kontaktujte: Ing.Ivana Maderová - 0914 777 803, ivana.maderova@pass.sk PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú !

296 €/mes.
14,80 €/m²/mes.

PASS REALITY, s.r.o.
NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Lokalita: Pestovateľská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 250 m²

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budove v Bratislave, v lokalite Ružinov – Trnávka. Výhodou je blízkosť letiska M.R.Štefánika i blízke napojenie na obchvaty smerom na Trnavu, Prahu, Viedeň i Budapešť, ako aj blízkosť najväčšej plochy obchodných centier na Slovensku – OC AVION, IKEA, KORZO a PHAROS. Popis budovy: - kompletne zrekonštruovaná 5-podlažná administratívna budova s celkovou plochou 3380,70 m2 - bezbariérový prístup, centrálne schodisko, nový výťah Schindler - možnosť stavebných úprav kancelárii ( od 12 m2 ) podľa požiadaviek, vrátane klimatizácie, sociálnych zariadení, sprchy, kuchynky Popis jednotky: - podlahy: koberce a dlažby - nové rozvody: voda, teplo, pc sieť, tel. sieť, vysokorýchlostný optický internet s wifi, alarm napojený na PCO, okrem toho 24 hod. kontrolovaný vstup do uzavretého areálu, naviac aj s kontrolou areálu kamerovým systémom - vlastný elektromer pre každú jednotku V rámci uzavretého areálu sú k dispozícii parkovacie miesta. Blízkosť letiska dáva možnosť aj monitorovaného parkovania počas pobytu mimo SR so zabezpečením dopravy na letisko. K dispozícii sú možnosti umiestnenia veľkých reklamných tabúľ, či plôch, viditeľných aj z diaľničného obchvatu Bratislavy. Predaj - výhody: Vhodná forma investície s návratnosťou 2-krát rýchlejšou ako pri bytoch. Možnosť asistencie pri zaisťovaní financovania v banke. Pri využívaní kancelárií, si namiesto platby nájomného, splácate vlastnú investíciu. Garantované splatenie úveru na kúpu formou garancie nájmu. Cena: 1 800 EUR/m2 a parkovacieho miesta 7 000 EUR. Ceny sú bez DPH. Budova je už z väčšej časti predaná a takmer celá prenajatá, ale je možné sa informovať na aktuálnu ponuku. V prípade predaja väčších plôch je možné cenu aj individuálne dohodnúť. V prípade investičnej kúpy je tam ponuka GARANTOVANÉHO NÁJMU. Províziu RK neplatíte. Kontakt: Ing. Daniela Heseková, 0914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré vám paSSujú!

450 000 €
1 800 €/m²

PASS REALITY, s.r.o.
NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Lokalita: Pestovateľská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 70 m²

PASS REALITY ponúka na prenájom ( je možný aj predaj, ak sú ešte nepredané plochy k dispozícii ) kancelárií v samostatne stojacej novo zrekonštruovanej administratívnej budove v Bratislave, v lokalite Ružinov – Trnávka. Výhodou je blízkosť letiska M.R.Štefánika i blízke napojenie na obchvaty smerom na Trnavu, Prahu, Viedeň i Budapešť, ako aj blízkosť najväčšej plochy obchodných centier na Slovensku – OC AVION, IKEA, KORZO a PHAROS. Popis budovy: - kompletne zrekonštruovaná 5-podlažná administratívna budova s celkovou plochou 3380,70 m2 - bezbariérový prístup, centrálne schodisko, nový výťah Schindler - možnosť stavebných úprav kancelárii ( od 12 m2 ) podľa požiadaviek, vrátane klimatizácie, sociálnych zariadení, sprchy, kuchynky Popis jednotky: - podlahy: koberce a dlažby - nové rozvody: voda, teplo, pc sieť, tel. sieť, vysokorýchlostný optický internet s wifi, alarm napojený na PCO, okrem toho 24 hod. kontrolovaný vstup do uzavretého areálu, naviac aj s kontrolou areálu kamerovým systémom - vlastný elektromer pre každú jednotku Plocha na prenájom/predaj je k dispozícii podľa aktuálnych voľných kapacít. V rámci uzavretého areálu sú k dispozícii aj parkovacie miesta 75 Eur/miesto/mes. Blízkosť letiska dáva možnosť aj monitorovaného parkovania počas pobytu mimo SR so zabezpečením dopravy na letisko. K dispozícii sú možnosti umiestnenia veľkých reklamných tabúľ, či plôch, viditeľných aj z diaľničného obchvatu Bratislavy. Prenájom: Mesačný nájom: 8,50 Eur/m2/mes. Poplatky za správu: 2,50 Eur/m2/mes. Energie ( zálohovo ): 1,50 Eur/m2/mes. + add-on faktor budovy 20,57% a add-on faktor spoločnej časti podlažia 16,50%. Ceny sú uvedené bez DPH. Províziu RK neplatíte. Kontakt: Ing. Daniela Heseková, +421 914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré vám paSSujú!

770 €/mes.
11 €/m²/mes.
+ 1 €/mes. energie
PASS REALITY, s.r.o.
Novostavba 3 izobvého rodinného domu s tepelným čerpadlom v Bernolákove

Novostavba 3 izobvého rodinného domu s tepelným čerpadlom v Bernolákove

Lokalita: Trnavská, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame na predaj 3 izbovú NOVOSTAVBU rodinného domu s tepelným čerpadlom v BERNOLÁKOVE. Lokalita: Dom sa nachádza na Trnavskej ulici (v záhradkárskej osade smerom na Ivanku pri Dunaji) len 12 km od Bratislavy priamo v zastavanej a zabývanej časti. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť /banky, obchody, škola, škôlka a golfové ihrisko/ a výhodou je aj dobrá dostupnosť do Bratislavy /auto, vlakom alebo autobusom/. Dispozícia: Dom pozostáva: - dennej časti na prízemí: ktorú tvorí samostatná kuchyňa (s juhovýchodnou orientáciou), obývacia izba so vstupom na terasu (so severozápadnou orientáciou) vstupná chodbička s úložným priestorom pod schodiskom kúpeľňa s WC a technickým zázemím (kotol/priestor pre práčku+ sušičku, rozvod podlahového kúrenia) - nočnej časti na poschodí: ktorú tvorí chodba so vstupom do dvoch izieb a kúpeľne s WC Parametre: 3 izbový(2x kúpeľňa, 1 x komora a 2 x WC) dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom so zastavanou plochou 50 m2 a úžitkovou 85 m2 na pozemku s výmerou 401 m2. Pozemok je: vyrovnaný s ornicou kompletne oplotený s bránou na elektrický pohon s dvomi parkovacími miestami so zámkovej dlažby a s vlastnou studňou. STAV: NOVOSTAVBA elektrické vodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom a so zásobníkom vody. tehla 30 cm/PEZINSKÁ/ + 10 cm zateplenie, strecha – pultová /s fúkanou izoláciou 30 cm/ plastové okna - 7 komorové troj- skla príprave pre krb/kachle MOŽNOSŤ dokončiť na kľúč (od 7 do 10 tisíc EUR). Dom je napojený na inžinierske siete /elektrina, vlastná voda, septik/. Kompletná cena domu s pozemkom je 185.000 € vrátane provízie pre RK . Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver (znalecký posudok zdarma). V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č. 0915/788 787/ juraj.rac@pass.sk

185 000 €
2 176,47 €/m²

PASS REALITY, s.r.o.
3 izbový kompletne zariadený byt s priestrannou terasou, nadštandarnou pivnicou a parkovacím státim

3 izbový kompletne zariadený byt s priestrannou terasou, nadštandarnou pivnicou a parkovacím státim

Lokalita: Ota Holúska, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 127 m²

Príroda, oddych, relax, bude Vašim každodenným rituálom. 3 izbový kompletne zariadený byt s priestrannou terasou, nadštandarnou pivnicou a parkovacím státim v suteréne bytového domu. Lokalita: Byt sa nachádza na ulici Ota Holúska v Bratislavskej mestskej časti - Záhorská Bystrica, ktorá je obklopená z východnej strany Malými Karpatami. Táto mestská časť zachovavajúca si tradície je charakteristická zachovalými sedliackymi domami ako aj časťou s novými vilami. Vďaka výbornej dopravnej dostupnosti bude Vaša cesta trvať minimum času a Váš čas môžete venovať svojim blízkym. • MHD (autobus, trolejbus), diaľničný obchvat v blízkosti, hraničné prechody AT, HU, CZ Občianska vybavenosť, ktorá Vás uspokojí po všetkých stránkach, či už si potrebujete nakúpiť, využiť verejné služby, zrelaxovať sa alebo si zašportovať. • Detské ihriská, športové zariadenia, (v dosahu do 2 km), turistické, bežecké ako aj cyklistické trasy kúsok od domu • Materské škôlky ako aj a základná škola v blízkosti • nákupné možnosti: Billa, TESCO expres, BORY MAL, KAUFLAND, OBI, Horbach a iné… • Fitness Club LOCHNESS, FAJN CLUB športové centrum Dispozícia: Oceníte premyslenú dispozíciu s dennou a nočnou časťou. Dennú časť tvorí obývacia izba s kuchyňou a 2 vstupmi na terasu o výmere 50,82 m2 („zabývaná terasa“ s umelým trávnikom, okrasnou záhradou a čiastočne úžitkovou). Orientácia dennej časti je juhozápadná s výhľadom do zelene miesto s neopakovateľnými západmi slnka. Nočná časť pozostáva z detskej izby a spálne s orientáciou na JUH. Príslušenstvom bytu je vstupná chodba, kúpeľňa (s vaňou, umývadlom, práčkou so sušičkou) a samostatné WC. Stav: Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2016. - tehlový bytový dom - nízko podlažný dom - vstup do bytu je BEZBARIÉROVÝ Byt: - nadštandardné vyhotovenie /podlahy, obklady, int. zárubne- dvere, sanita a vodovodné batérie/ - klimatizácia SAMSUNG (kuchyňa/obývacia izba) - kompletné vybavenie terasy (teakový stôl so stoličkami, gril na uhlie, kvetináče …) - kvalitná kuchyňa na mieru (nemecká značka NOBILIA)s kvalitnými zabudovanými spotrebičmi - "Zabehnuté" akvárium - Inteligentná domácnosť (kamery, teplomery, vlhkomery, senzory otvaránia dverí …) Parametre: 3 izbový tehlový byt s čistou výmerou 77 m2 + 50,82 m2 terasa. + parkovacie miesto v suteréne bytového domu a pivnica s výmerou 5,37 m2 Byt sa nachádza na 2NP(1 poschodí) z 4NP(3 poschodia) s výťahom. Cena je bytu 329.900 € ( vrátane pivnice/parkovacieho miesta v suteréne a provízie pre realitnú kanceláriu). Názor makléra: Príroda, oddych, relax, bude Vašim každodenným rituálom. Byt sa predáva kompletne naštandardne zariadený, má priestrannú terasou, parkovanie v suteréne a nachádza sa v kvalitnom bytovom dome s výbornými prevádzkami v tesnej blízkosti Malých Karpát. Benefity, vďaka ktorým tu bude ako doma od prvej obhliadky. V prípade akýchkoľvek informácií, záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.: 0915 788 787 alebo mailom juraj.rac@pass.sk

329 900 €
2 597,64 €/m²

PASS REALITY, s.r.o.
Kancelária v novostavbe na prenájom, Lamačská cesta

Kancelária v novostavbe na prenájom, Lamačská cesta

Lokalita: Lamačská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Prenájom kancelárie v novostavbe na Lamačskej ceste, Lamač PASS REALITY ponúka na prenájom kanceláriu v novostavbe v Lamači na Lamačskej ceste - 2.poschodie. Výmera kancelárií: 21,04 m2 , 19 m2 Vybavenie kancelárie: klimatizácia, hliníkové okná. Na chodbe sú sociálne zariadenia a kuchynka. Prístup do budovy: 24/7 Správca sa nachádza v budove od pondelka do piatku. Bezpečnostný systém v budove. Cena prenájmu: 11 EUR m2/ mesiac + prevádzkové náklady 4,50 EUR/m2/mesiac + DPH Spoločné priestory: 10 Eur Províziu RK neplatíte. Parkovacie miesto v cene. Voľné ihneď. Kaucia vo výške 2-mesačnej platby. Výborná dostupnosť - napojenie na obchvat. Dostupnosť MHD. Kontaktujte: Ing. Ivana Maderová - 0914 777 803, ivana.maderova@pass.sk PASS Reality – reality, ktoré vám passujú!

220 €/mes.
11 €/m²/mes.

PASS REALITY, s.r.o.
Chalúpky Uhliská - Miesto, kde nájdete svätý pokoj

Chalúpky Uhliská - Miesto, kde nájdete svätý pokoj

Lokalita: Uhliská (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Svätý pokoj je to, čo nájdete na kopci a zároveň na konci obce Uhliská v Chránenej krajinnej oblasti v jedinečnom projekte Chalúpky Uhliská, ktorý ponúka očarujúcu prírodu, nádherné výhľady, dokonalý relax, rekreáciu, hubárčenie, turistiku, cyklistiku, kúpanie v jazerách a v neposlednom rade návrat k tradíciám. Lokalita: Obec UHLISKÁ leží na juhozápadnom výbežku Štiavnických vrchov, je to najvyššie položená obec okresu v nadmorskej výške 700 m n. m. dýchajúca prírodnou scenériou a raritnými prírodnými úkazmi. Jedinečnosť obce spočíva v rozumnej vzdialenosti od veľkých miest (BA - 2 hodiny, BB – 1hod. 10 min., NR – 1 hod.) V poslednom čase sa mení na chalupársku oblasť a projekt Chalúpky Uhliská Vám ponúka možnosť získať to najlepšie miesto pre Vás či už na trvalé bývanie, rekreáciu alebo investíciu. Základnou filozofiou projektu je návrat a úcta k tradíciám, súlad s prírodou a únik z tejto pomerne hektickej doby. Veríme, že ľudia všetkých vekových kategórii TU nájdu to čo hľadajú. Vaše výlety v okolí sa stanú nezabudnuteľnými vďaka: Rudnianskemu vodopádu, ktorý je jediným chráneným vodopádom v štiavnických Vrchoch s výškou 4m Putikovému vršku, ktorý je vyhasnutou sopkou a je chránený 5 stupňom ochrany Baníckemu mestu Banská Štiavnica, ktoré je zaradené do svetového dedičstva UNESCO Skanzenu - banskému múzeu Kúpaniu v Štiavnických tajchách a Pučuvadielskom jazere Termálnym kúpeľom v neďalekých Vyhniach a termálnemu kúpalisku Sklené Teplice Lyžiarskemu stredisku Salamandra Resort Množstvu turistických a cyklistických trás Projekt: Chalúpky Uhliská bude tvoriť 10 rodinných domov v celom areáli na pozemku o rozlohe 7.432 m2, pričom jednotlivé rodinné domy (chalúpky) majú vzhľadom na osadenie maximum súkromia a budú oddelené živými plotmi pre zachovanie veľkorysého priestoru a slobody. Svojou architektúrou pripomínajú typické slovenské chalúpky a budú zhotovené ekologickou výrobou. Ponúkajú sa v dvoch variantách 90 m2 a 124 m2 vo vyhotovení štádiu holo-domu alebo na kľúč s možnosťou výberu pozemku od 322 m2 do 601 m2. Dispozícia: TYP A: 3 izbový z. p. 90 m2 / 75 m2 dom, 15 m2 terasa/, úžitková plocha 124 m2 (bez terasy) TYP B: 3 izbový z. p. 69 m2 / 57 m2 dom, 12 m2 terasa/, úžitková plocha 90 m2 (bez terasy) Štandard: SW keramické domy Zariadenie: Elektrické fólie v kombinácii s kachľami/krbom (vykurovanie) Súčasťou projektu je: - verejne prístupná rozhľadňa na okraji projektu - Wellnes&SPA k dokonalému oddychu v areály chalúpky A - spoločenská miestnosť /vináreň/ - miestnosť určená na skladovanie (bicyklov, lyží, grilov atď.) Ceny sú od 124.100 € vrátane provízie pre RK (chalúpky su vedené ako RD - možnosť HÚ) Prvý 4 budúci majitelia získavajú dovolenku na ZANZIBARE !!! Vy oddychujete a MY staviame. V prípade akýchkoľvek informácií, záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.: 0915 788 787 alebo mailom juraj.rac@pass.sk

124 100 €
1 378,89 €/m²

PASS REALITY, s.r.o.
Priestranný 3 izbový bungalov v blízkosti Zámockého parku

Priestranný 3 izbový bungalov v blízkosti Zámockého parku

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99 m²

Priestranný 3 izbový bungalov v blízkosti Zámockého parku. Dom sa predáva v holodome v precíznom prevedení. Lokalita: Bývanie takmer v úplnom centre Stupavy a v blízkosti Zámockého parku. Stupava patri medzi najlepšie mestá, ktoré sa nachádzajú hneď za Bratislavou. Výhodou Stupavy je okolitá príroda Malých Karpát, bezkonkurenčná dostupnosť do Bratislavy a výborná občianska vybavenosť. Dispozícia: Dispozíciu domu tvorí vstupná predsieň, toaleta s technickou miestnosťou, špajza, kúpeľňa s toaletou a priestranná obývacia izba s kuchyňou o výmere 42 m2 (s priznanou výškou stropu) s výstupm na terasu a dve izby (výška stropu 3 m /nad izbami je povala/) s prisluchajúcim šatníkom. vstupná predsieň - 5,17 m2 tech. miestnosť + WC - 3,75 m2 špajza - 2,44 m2 obývacia izba + kuchyňa - 42,09 m2 kúpeľňa + WC - 5,42 m2 šatník + chodba -16,91 m2 spálňa -11,83 m2 detská izba -11,92 m2 Pozemok bude kompletne oplotený a má výmeru 351 m2. Parametre: Dom je 3 izbový a má zastavanú plochu 126 m2 a úžitkovú plochu 99 m2 . + terasa 11,78 m2 + 3 parkovacie miesta na pozemku + možnosť zobytniť povalu STAV: Dom bude kolaudovaný v prvý kvartál r. 2022 - (kvalitná stavba). Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kompletná cena domu s pozemkom je 330.000 € vrátane provízie pre RK. V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č. 0915/788 787/ juraj.rac@pass.sk

330 000 €
3 333,33 €/m²

PASS REALITY, s.r.o.
Prenájom kancelárií vo WESTEND TOWER - Patrónka,Dúbravská cesta

Prenájom kancelárií vo WESTEND TOWER - Patrónka,Dúbravská cesta

Lokalita: Dúbravská cesta, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Prenájom kancelárií vo WESTEND TOWER, Dúbravská cesta - Patrónka PASS REALITY ponúka na prenájom administratívne priestory vo vysokom štandarde s možnosťou prispôsobenia sa náročným požiadavkám klienta. Cena nájmu: 9,50 - 10,00 Eur/m2/mesiac + DPH Preddavok na prevádzkové náklady: 3,80 Eur/m2/mesiac + DPH + spotreba elektriny Parkovanie v garážovom dome: 85 Eur/mesiac + DPH Doba nájmu: 5 rokov (prípadne dohoda) Parkovanie návštev je možné na vyhradených miestach. Prístup do budovy 24/7. Na krátkodobý prenájom je dispozícii zasadacia miestnosť pre 15 ľudí. V budove sa nachádza gastro prevádzka, fitnes. Výborná dostupnosť do centra. Napojenie na obchvat. Výborná dostupnosť MHD. Províziu RK neplatíte. Kontaktujte: Ing.Ivana Maderová - 0914 777 803, ivana.maderova@pass.sk PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú !

760 €/mes.
9,50 €/m²/mes.

PASS REALITY, s.r.o.
PASS Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zabehnutý BAR s TOBOGÁNOM

PASS Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zabehnutý BAR s TOBOGÁNOM

Lokalita: Štefánikova, Senec (Senec)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 1 m²

PASS Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj ZABEHNUTÝ bar s TOBOGÁNOM a TERASOU na Slnečných jazerách v Seneci. Lokalita Bar s tobogánom sa nachádza na Slnečných jazerách v Senci v tesnej blízkosti jazera. Senec je úzko spätý s cestovným ruchom. Prírodné podmienky na rekreáciu sú tu mimoriadne priaznivé. Mierne podnebie, teplá voda s priemerom 25°C, slnečný svit vyše 2200 hodín za rok, bohaté možnosti vodných športov, rybolovu, ubytovania, stravovania a dalších služieb priamo v areáli Slnečných jazier, robia mesto vyhľadávaným turistickým strediskom celoslovenského i stredoeurópskeho významu. Areál Slnečných jazier ohraničuje Senec z východu. Delí sa na dve základné časti: Sever a Juh. Rozsah vodnej plochy je vyše 100 ha, dlžka 2200 m, priemerná šírka 400 m. Vodná plocha pozostáva z pôvodne piatich bagrovísk, ktoré sa postupne prepojili. Ročná návštevnosť Slnečných jazier sa pohybuje v rozsahu 800 000 – 1 000 000 turistov, pričom ide prevažne o letnú sezónu, ktorá trvá od júna do septembra. Slnečné jazerá sa stali obľúbeným cieľom dovolenkových ciest návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z celej Európy a každoročne zaznamenávajú taktiež návštevy zo zámoria. Popis K baru /31 m2/ je terasa / v dlhodobom prenájme / celková výmera terasy 525 m2 (cca 10 velkých stolov + 30 malých) s kapacitou 200 ľudí. Celková plocha v nájme je 911 m2. Prevádzka baru dlhé roky funguje od 1. mája do 15. okóbra v prípade ZASKLENIA môže fungovať celoročne. Pozostáva z nasledujúcich stavieb, ktoré sú predmetom predaja: Bufet (BAR TOBOGÁN)- stavba s prideleným súpisným číslom 3012 – je plne zariadený a podpivničený. Bazén, tobogán - stavba bez prideleného súpisného čísla – funkčný využívaný tobogan /100 bm/ s „dopadiskom“ (bazén) Úpravovňa vody – stavba bez prideleného súpisného čísla Altánok – nie je zasídaný na liste vlastníctva Zázemie tvorí: Kompletne zaridený bar s dvomi výčapmi s malou kuchynkou /za barom/ a príručnými skladmi v suteréne (v pivnici). Prevádzka je skolaudovaná na gastro služby. PARKOVANIE za objektom na prenajatom pozemku od mesta Senec. Cena – info v RK. V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku, kontaktujte: Juraj Rác mobil: +421 915 788 787, e-mail: juraj.rac@pass.sk. Cena zahŕňa: 1. províziu RK za sprostredkovanie predaja 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do katastra nehnuteľností 3. notárske poplatky pri overovaní podpisov 4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru: 1. zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku 2. bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré vám PASSujú

cena dohodou

PASS REALITY, s.r.o.
Prenájom apartmánu s TV a internetom+PARKovanie,BAZÉN a FITKO v CENE

Prenájom apartmánu s TV a internetom+PARKovanie,BAZÉN a FITKO v CENE

Lokalita: Betliarska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 25 m²

PASS REALITY ponúka na DLHODOBÝ prenájom apartmán v štýlovom rezidenčnom komplexe s rozlohou 20 m2 bez kuchynského kúta ( lacnejšia verzia ), alebo 25 m2 s kuchynským kútom a obývačkou i spálňou spolu, kúpeľnou s WC. Elegantný apartmán s VARIABILITOU zariadenia je komplet zariadený tak, aby ste sa mohli bez starostí nasťahovať a užívať si pohodlie a širokú ponuku doplnkových služieb, ktorú v klasických prenájmoch nenájdete. Je vybavený LCD TV a písacím stolom. K vášmu komfortu určite prispeje i možnosť využívať bezplatne FITNES. V lete je možnosť zrelaxovať aj pri VONKAJŠOM BAZÉNE s terasou so slnečníkmi. V cene prenájmu je monitorované PARKOVANIE vo dvore, za príplatok v GARÁŽI. Za zvýhodnenú cenu je možné objednať si aj pravidelné upratovanie a výmenu posteľnej bielizne, služby taxi, kaderníctva. Vedľa 24 hod recepcie je REŠTAURÁCIA a KAVIAREŇ s možnosťou príjemného posedenia aj na TERASE pri vonkajšom BAZÉNE i v átriu. V celom objekte je k dispozícii vysokorýchlostný INTERNET. Cena je od 390 Eur/mes. plus energie podľa samostatných meračov pre každý apartmán. Bežne to býva okolo 30 Eur, resp. 50/mes. v lete, resp. v zime aj s kúrením. Províziu NEPLATÍTE! Apartmán môže slúžiť aj ako sídlo podnikania (DAŇOVO uznateľný náklad) a je možné ho prenajať aj ako KANCELÁRIU. K jeho atraktívnej polohe prispieva tichá lokalita s bezprostredným prístupom k dunajskej hrádzi, blízkou zastávkou MHD i s priamym napojením na mestský diaľničný obchvat a dopravné tepny vedúce do Prahy, Viedne, Budapešti i celého Slovenska. Kontakt: Ing. Daniela Heseková, 0914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré vám paSSujú!

420 €
16,80 €/m²

PASS REALITY, s.r.o.
Prenájom 2i apartmánu s TV,PARKovanie,BAZÉN a FITKO v cene, BEZ PROVÍZIE

Prenájom 2i apartmánu s TV,PARKovanie,BAZÉN a FITKO v cene, BEZ PROVÍZIE

Lokalita: Betliarska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

PASS REALITY ponúka na dlhodobý prenájom 2 izbový apartmán v štýlovom rezidenčnom komplexe s rozlohou 40 m2 s kuchynským kútom a obývačkou, spálňou s možnosťou prístelky, kúpeľnou a WC. Elegantný apartmán s variabilitou zariadenia je komplet zariadený tak, aby ste sa mohli bez starostí nasťahovať a užívať si pohodlie a širokú ponuku doplnkových služieb, ktorú v klasických prenájmoch nenájdete. Je vybavený LCD TV a písacím stolom. K vášmu komfortu určite prispeje i možnosť využívať FITNESS v cene prenájmu. V lete je možnosť zrelaxovať aj pri vonkajšom BAZÉNE. V cene prenájmu je aj monitorované PARKOVANIE pred domom, za príplatok v garáži. Za zvýhodnenú cenu je možné objednať si aj pravidelné upratovanie a výmenu posteľnej bielizne, služby taxi, kaderníctva. Vedľa 24 hod recepcie je reštaurácia a lobby bar s možnosťou príjemného posedenia aj na terase pri bazéne i v átriu. V celom objekte je k dispozícii vysokorýchlostný internet. Apartmán môže slúžiť aj ako sídlo podnikania (daňovo uznateľný náklad) a je možné ho aj zariadiť ako kanceláriu. K jeho atraktívnej polohe prispieva tichá lokalita s bezprostredným prístupom k dunajskej hrádzi, blízkou zastávkou MHD i s priamym napojením na mestský diaľničný obchvat a dopravné tepny vedúce do Prahy, Viedne, Budapešti i celého Slovenska. Platby za energie sú mesačne na základe meračov samostatne za apartmán, čo bežne nepresahuje sumu 30, resp. 50 Eur/mes v lete a v zime. BEZ platby provízie! V prípade ďalších otázok, resp. záujmu o obhliadku, kontaktujte: Ing. Daniela Heseková, Mobil: +421 914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk

620 €/mes.
15,50 €/m²/mes.

PASS REALITY, s.r.o.
NOVÉ kanc.priestory od 14,74 m2,5 samost. kanc.,Ružinov,blízko IKEA

NOVÉ kanc.priestory od 14,74 m2,5 samost. kanc.,Ružinov,blízko IKEA

Lokalita: Pestovateľská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 82 m²

PASS REALITY ponúka v NOVOvybudovanej nadstavbe na prenájom kancelárske priestory od 14,75 m2 . Ďalšie kancelárie majú plochy 16,74 m2, alebo 18,21 m2 - spolu 82,64 m2 plus zázemie ( 2 x wc a kuchynka ) - viď pôdorysy na obrázkoch. Všetky sú na jednom podlaží. Je možné prenajať ich individuálne, ale ideálne je prenájom všetkých 5 kancelárií spolu. V južne orientovaných kanceláriách je predpríprava na klimatizáciu. Na chodbe je nová kuchynská linka. K dispozícii je aj možnosť napojiť sa aj na optický internet. Objekty sa nachádzajú v pekne upravenom a udržiavanom uzavretom areáli s 24 hod. kontrolovaným vstupom a sú chránené aj kamerovým systémom. Priamo v areáli je možnosť prenajatia parkovacích miest. Táto lokalita je vyhľadávaná aj kvôli polohe hneď na začiatku obchvatu Bratislavy a teda je vhodná aj pre tých, ktorí sa tu nevyznajú, prípadne sa chcú vyhnúť možným zápcham na obchvate. Výhodou tejto lokality je jej blízke napojenie na obchvaty smerom na Trnavu, Prahu, Viedeň i Budapešť, ako aj blízkosť najväčších nákupných centier v SR AVION, PHAROS, IKEA, bezprostredne aj OC KORZO. Nezanedbateľná je aj blízkosť bratislavského letiska M.R.Štefánika. Do 7 minút je dostupná zastávka MHD. Celková cena je od 10,50 Eur/m2/mes. V cene nie je spotreba elektrickej energie, vodné, stočné a plyn na kúrenie, ktoré budú fakturované na základe skutočnej spotreby na vlastných meračoch. Ceny sú uvedené bez DPH. Províziu neplatíte. Kontakt: Ing. Daniela Heseková, Mobil: 0914 777 802, e-mail: daniela.hesekova@pass.sk.

861 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

PASS REALITY, s.r.o.