Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ORBIS Realitná kancelária s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: asi...
http://www.orbis-rk.sk
Adresa:
Ružová dolina 8
Bratislava II - Ružinov
82109
Popis:
Nájdených 22 novostavieb
1 2
Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi

Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi

Lokalita: Pod gaštanmi, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Iné komerčné priestory

Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi. Mezonetový byt má výmeru 40m2 a nachádza sa v samostatnom uzavretom areáli. Dispozícia: - prízemie obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. - poschodie spálňa Výmera spodného podlažia je 24 m2 a výmera vrchného podlažia je 16m2 Byt sa predáva v štandardnom prevedení bez kuchynskej linky a je skolaudovaný. V byte je samostatné kúrenie. Byt je vedený na liste vlastníctva ako NEBYTOVÝ PRIESTOR. Financovanie len v hotovosti. Ku každému bytu prislúcha samostatné PARKOVACIE STÁTIE pred vchodom do bytu a samostatná ZÁHRADKA za bytom o výmere 15m2. Možnost dokúpiť aj daľšie parkovacie miesta v areali.

66 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3 izb. byt - Bratislava IV - Dúbravka - Agátová ulica

3 izb. byt - Bratislava IV - Dúbravka - Agátová ulica

Lokalita: Agátová, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

3 izb. byt - Bratislava IV - Dúbravka - Agátová ulica. Novostavba 2006, byt má 56m2 + 2x balkón, poschodie 4/8, tehlový dom s výťahom. Byt je v štandardnom vybavení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. Kuchyňa s obývačkou, samostatné spálne. Kúpeľňa s vaňou a wc. Samostatné kúrenie a ohrev teplej vody - plynov kotol zn. Viessman. K bytu prislúcha murovaná pivnica 2m2. Celkové mesačné náklady 165€ / 4 osoby. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

151 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Veľkometrážny 4-izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Veľkometrážny 4-izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Lokalita: Hrubý Šúr, Hrubý Šúr (Senec)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame na predaj krásny veľkometrážny 4-izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami. Byt ponúka komfort a súkromie rodinného domu a nachádza sa na prízemí rodinného domu. Byt má výmeru 230m2 úžitkovej plochy a krásnu záhradu o výmere 600m2. K bytu ďalej prislúcha dvojgaráž s automatickou bránou a pivnica. Na pozemku sa nachádza krásna záhrada navrhnutá záhradným architektom s automatickým zavlažovaním, vlastná studňa, žumpa, veľká terasa, multifunkčné ihrisko. V súčasnosti prebieha rozkolaudovanie rodinného domu na 3 bytové jednotky. V byte je podlahové kúrenie, dlažba, nová kuchynská linka, klimatizácia, interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Byt sa predáva KOMPLETNE zariadený. Dispozícia bytu: Predsieň, veľká obývačka, priestranná kuchyňa, tri samostatné nepriechodné spáľne, dve kúpeľňe s WC aj s oknom. Nakoľko v súčasnosti prebieha rozkolaudovanie, do dispozície a izbovosti bytu je po dohode možné zasiahnuť podľa predstáv nového majiteľa. Pôvodný dom bol kolaudovaný v roku 2009 a bol postavený z veľmi kvalitných materiálov ( strecha Bramac, pezinská tehla, plastové okná - zvonka imitácia dreva, zvnútra biele, s roletami béžovej farby, štrukturovaná kabeláž, vstupná elektrická brána ). Obec Hrubý Šúr sa nachádza 4km od Senca a 20 km od Bratislavy a ponúka dobrú občiansku vybavenosť - obchod, pošta, škola, reštaurácia, ihrisko, autobusové spojenie. Pre fanúšikov prírody a športov, najmä cyklistika a golf je v okolí niekoľko ihrísk: Hrubá Borša, Jelka Welten, Bernolakovo, Sedín. V blízkosti je aj Aquapark Senec, Slnečné jazerá, športové letiská, oáza sibírskeho tigra, autodrom Orechová potôn, Malkiapark. Logistické centrá a firmy majú možnosť využiť byt ako ubytovanie pre zamestnancov.

269 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Priestranný 3-izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Priestranný 3-izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Lokalita: Hrubý Šúr, Hrubý Šúr (Senec)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj pekný priestranný 3-izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami. Byt ponúka komfort a súkromie rodinného domu a nachádza sa na poschodí rodinného domu. Byt má výmeru 90m2 úžitkovej plochy + 40m2 záhradka na prízemí. K bytu ďalej prislúchajú dve parkovacie státia a pivnica. V súčasnosti prebieha rozkolaudovanie rodinného domu na 3 bytové jednotky. V byte je podlahové kúrenie, v kúpelni navyše radiátory, laminátové parkety a dlažba, nová kuchynská linka, klimatizácia, interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Byt sa predáva KOMPLETNE zariadený. Dispozícia bytu: Predsieň, priestranná kúpeľňa s WC aj s oknom (rohovou vaňou, dvoma umývadlami a sprchovým kútom), obývačka spojená s kuchyňou, a dve samostatné izby. Pôvodný dom bol kolaudovaný v roku 2009 a bol postavený z veľmi kvalitných materiálov ( strecha Bramac, pezinská tehla, plastové okná - zvonka imitácia dreva, zvnútra biele, s roletami béžovej farby, štrukturovaná kabeláž, vstupná elektrická brána ). Obec Hrubý Šúr sa nachádza 4km od Senca a 20 km od Bratislavy a ponúka dobrú občiansku vybavenosť - obchod, pošta, škola, reštaurácia, ihrisko, autobusové spojenie. Pre fanúšikov prírody a športov, najmä cyklistika a golf je v okolí niekoľko ihrísk: Hrubá Borša, Jelka Welten, Bernolakovo, Sedín. V blízkosti je aj Aquapark Senec, Slnečné jazerá, športové letiská, oáza sibírskeho tigra, autodrom Orechová potôn, Malkiapark. Logistické centrá a firmy majú možnosť využiť byt ako ubytovanie pre zamestnancov.

159 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3-izbový byt s balkónom v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

3-izbový byt s balkónom v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Lokalita: Hrubý Šúr, Hrubý Šúr (Senec)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj pekný slnečný 3-izbový byt s balkónom v dvojposchodovom rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami. Byt ponúka komfort a súkromie rodinného domu a nachádza sa na poschodí rodinného domu. Byt má výmeru 75m2 úžitkovej plochy + 40m2 záhradka na prízemí + balkón 5m2. K bytu ďalej prislúchajú dve parkovacie státia a pivnica. V súčasnosti prebieha rozkolaudovanie rodinného domu na 3 bytové jednotky. V byte je podlahové kúrenie, v kúpelni navyše radiátory, laminátové parkety a dlažba, nová kuchynská linka, klimatizácia, interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Byt sa predáva KOMPLETNE zariadený. Dispozícia bytu: Predsieň, priestranná kúpeľňa s WC aj s oknom (rohovou vaňou, dvoma umývadlami a sprchovým kútom), obývačka spojená s kuchyňou, a dve samostatné izby. Pôvodný dom bol kolaudovaný v roku 2009 a bol postavený z veľmi kvalitných materiálov ( strecha Bramac, pezinská tehla, plastové okná - zvonka imitácia dreva, zvnútra biele, s roletami béžovej farby, štrukturovaná kabeláž, vstupná elektrická brána ). Obec Hrubý Šúr sa nachádza 4km od Senca a 20 km od Bratislavy a ponúka dobrú občiansku vybavenosť - obchod, pošta, škola, reštaurácia, ihrisko, autobusové spojenie. Pre fanúšikov prírody a športov, najmä cyklistika a golf je v okolí niekoľko ihrísk: Hrubá Borša, Jelka Welten, Bernolakovo, Sedín. V blízkosti je aj Aquapark Senec, Slnečné jazerá, športové letiská, oáza sibírskeho tigra, autodrom Orechová potôn, Malkiapark. Logistické centrá a firmy majú možnosť využiť byt ako ubytovanie pre zamestnancov.

139 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
NOVOSTAVBA City Park Ružinov, 3 izb. BYT na 16.NP., v štandarde o výmere 77,57m2 , Plynárenská ul.

NOVOSTAVBA City Park Ružinov, 3 izb. BYT na 16.NP., v štandarde o výmere 77,57m2 , Plynárenská ul.

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

NOVOSTAVBA City Park Ružinov, 3 izb. BYT na 16.NP., v štandarde o výmere 77,57m2 , Plynárenská ul., 2x LOGGIA Bývanie v čerstvo skolaudovanej novostavbe s názvom City Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra na ul. Plynárenská v blízkosti BC Apollo a OC Eurovea. Výmera bytu 77,57m2 vrátane 2x LOGGIE ( 2,31m2 + 4,98m2 ) Byt je situovaný vo veži "C" s výhľadom na Dunaj. Orientácia na dve svetové strany: juh (spálňa, obyvačka s kuchyňou) a aj na východ(2. spálňa a tiež obývačka s kuchyňou) Výhodu je možnosť byt jednoducho prevetrať. Je krásne presvetlený. Šikovne dispozične riešený: 2 samostatné spálne, dostatok úložného priestoru, kúpelňa s vaňou a WC, druhé samostatné WC s umývadlom, otvorená dispozícia kuchyne prepojenej s obývacou a jedálenskou časťou s prístupom na loggiu. Byt zhotovený v štandardnom vybavení (podlahy, interiérové dvere so zárubňami, sanita, obklady, dlažby) s predprípravou na kuchynskú linku. V prípade záujmu možnosť dokúpiť aj garážové státie v cene od 12.000 -18.000,-€, v závislosti od výmery parkovacieho státia. Je to klasický byt, žiaden apartmán. Doteraz nikým neobývaný, dozariadenie si prispôsobíte svojim vlastným predstavám! K bytu je nutné kúpiť aj pivnicu 3,62m2 za 3.041,- €. Cena bytu vrátane provízie a DPH 240 000,- € . Výborný aj ako investícia, lokalita s výbornou dostupnosťou všetkých služieb, občianskej vybavenosti, MHD, ako aj dopravným napojením na centrum a bratislavský obchvat.

240 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi

1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi

Lokalita: Pod Gaštanmi, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi. Mezonetový byt má výmeru 40m2 a nachádza sa v samostatnom uzavretom areáli. Dispozícia: - prízemie obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. - poschodie spálňa Výmera spodného podlažia je 24 m2 a výmera vrchného podlažia je 16m2 Byt sa predáva v štandardnom prevedení bez kuchynskej linky a je skolaudovaný. V byte je samostatné kúrenie. Byt je vedený na liste vlastníctva ako NEBYTOVÝ PRIESTOR. Financovanie len v hotovosti. Ku každému bytu prislúcha samostatné PARKOVACIE STÁTIE pred vchodom do bytu a samostatná ZÁHRADKA za bytom o výmere 15m2. Možnost dokúpiť aj daľšie parkovacie miesta v areali.

66 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi. 40m2

Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi. 40m2

Lokalita: Pod Gaštanmi, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový mezonet v novostavbe na začiatku Vrakune, ulica pod Gaštanmi. Mezonetový byt má výmeru 40m2 a nachádza sa v samostatnom uzavretom areáli. Dispozícia: - prízemie obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. - poschodie spálňa Výmera spodného podlažia je 24 m2 a výmera vrchného podlažia je 16m2 Byt sa predáva v štandardnom prevedení bez kuchynskej linky a je skolaudovaný. V byte je samostatné kúrenie. Byt je vedený na liste vlastníctva ako NEBYTOVÝ PRIESTOR. Financovanie len v hotovosti. Ku každému bytu prislúcha samostatné PARKOVACIE STÁTIE pred vchodom do bytu a samostatná ZÁHRADKA za bytom o výmere 15m2. Možnost dokúpiť aj daľšie parkovacie miesta v areali.

66 000 €
1 650 €/m²

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Na predaj moderné priestory na predaj s presklenými VÝKLADMI - NOVOSTAVBE City Park Ružinov

Na predaj moderné priestory na predaj s presklenými VÝKLADMI - NOVOSTAVBE City Park Ružinov

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame na predaj moderné obchodné priestory na predaj s presklenými VÝKLADMI nachádzajúce sa na prízemí v skolaudovanej NOVOSTAVBE City Park Ružinov na ul. Plynárenská. Obchodný priestor OP6 je SKOLAUDOVANÝ sa nachádza v prvej veži City Parku, vo veži „A“. Výmera 130,51m2. Svetlá výške 5,1m. Holopriestor. VÝHODY veľký pohyb ľudí v bezprostrednom okolí priestor sa predáva ako holopriestor, preto je možné prispôsobiť ho na rôzne účely prístup priamo z ulice presklený výklad LOKALITA Projekt City Park Ružinov je situovaný v mestskej časti Ružinov. Má veľmi výhodnú polohu pre podnikateľské účely. V blízkosti projektu sa nachádzajú business centrá. Kompletná občianska vybavenosť v pešiej dostupnosti. Lokalita ako ucelený súbor polyfunkčných budov vytvára nový centralizovaný územný celok s vysokou koncentráciou domácich obyvateľov a vlastníkov bytov z jednotlivých veží a blízkeho okolia. K nebytovým priestorom je možné si dokúpiť garažové parkovacie státie od 12.000 do 18.000 eur, na -1 poschodí. Cena garážového parkovacieho státia závisí na jeho veľkosti.

192 015 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Obchodný / kancelársky priestor - s preskleným VÝKLADOM - v NOVOSTAVBE - City Park Ružinov

Obchodný / kancelársky priestor - s preskleným VÝKLADOM - v NOVOSTAVBE - City Park Ružinov

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Obchodný / kancelársky priestor na predaj s preskleným VÝKLADOM nachádzajúci sa v skolaudovanej NOVOSTAVBE City Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Bratislavy na ul. Plynárenská. Skolaudovaný HOLOPRIESTOR prispôsobiteľný vlastným podnikateľským predstavám. Výmera priestoru je 127,21m2. Svetlá výška 5,1m. V galérií pôdorys s jednotlivými rozmermi priestoru. Vchod priamo z upraveného nádvoria. Nachádza sa v strednej veži označenej ako veža B. Štandard priestoru: NOSNÝ SYSTÉM: Monolitická železobetónová konštrukcia - stĺpy, steny a doska OBVODOVÝ PLÁŠŤ: Železobetónová stena s kontaktnou fasádou so zateplením hr. 140 mm Okná a dvere: Hliníkový profil s prerušovaným tepelným mostom a izolačným dvojsklom, s možnosťou štrbinového vetrania Parapety vonkajšie – hliníkové vo farbe okenných rámov Parapety vnútorné – werzalit PODLAHOVÁ ÚPRAVA: Skladba podlahy ukončená poterom bez nášľapnej vrstvy POVRCHOVÁ ÚPRAVA VNÚTORNÝCH STIEN: Vnútorné omietky a stropy: bez podhľadov, steny neomietnuté SOCIÁLNE ZÁZEMIE Vo WC je osadené závesné WC. Osadené umývadielko s pákovou batériou v zmysle projektu. KÚRENIE A CHLADENIE: Predpríprava na napojenie fancoilov pre systém VRV na úpravu teploty dodávaného vzduchu POŽIARNA OCHRANA: Prívod liniek elektrickej požiarnej signalizácie (EPS) ELEKTROINŠTALÁCIE: Silnoprúd – prívod NN (3x25A) po rozvádzač nebytového priestoru Slaboprúd – prívod datovej a telefónnej prípojky VODA: Prívod studenej vody VNÚTORNÉ DELIACE STENY: Bez vnútorných deliacich konštrukcií okrem deliacich SDK priečok pre WC v zmysle projektu Ponúkaný priestor nie príliš vhodný na gastroprevádzku (v aktuálnom stave chýba plyn a odvetranie). Lokalita ako ucelený súbor polyfunkčných budov vytvára nový centralizovaný územný celok s vysokou koncentráciou domácich obyvateľov a vlastníkov bytov z jednotlivých veží a blízkeho okolia. Mesačná réžia bez elektriny 95,-€. Cena bez dph 187 207 EUR K priestoru je možné dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži v cene od 12.000,-€ do 18.000,-€ podľa veľkosti parkovacieho státia. Pre návštevníkov a zákazníkov prevádzok je k dispozícií krátkodobé státie na -1.podzemnom podlaží. Uvedená cena je konečná vrátane provízie.

187 207 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Na predaj obchodné priestory na predaj s presklenými VÝKLADMI na prízemí - City park Ružinov

Na predaj obchodné priestory na predaj s presklenými VÝKLADMI na prízemí - City park Ružinov

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na predaj moderné obchodné priestory na predaj s presklenými VÝKLADMI nachádzajúce sa na prízemí v skolaudovanej NOVOSTAVBE City Park Ružinov na ul. Plynárenská. Obchodný priestor OP6 je SKOLAUDOVANÝ sa nachádza v prvej veži City Parku, vo veži „A“. Výmera 130,51m2. Svetlá výške 5,1m. Holopriestor. VÝHODY veľký pohyb ľudí v bezprostrednom okolí priestor sa predáva ako holopriestor, preto je možné prispôsobiť ho na rôzne účely prístup priamo z ulice presklený výklad LOKALITA Projekt City Park Ružinov je situovaný v mestskej časti Ružinov. Má veľmi výhodnú polohu pre podnikateľské účely. V blízkosti projektu sa nachádzajú business centrá. Kompletná občianska vybavenosť v pešiej dostupnosti. Lokalita ako ucelený súbor polyfunkčných budov vytvára nový centralizovaný územný celok s vysokou koncentráciou domácich obyvateľov a vlastníkov bytov z jednotlivých veží a blízkeho okolia. K nebytovým priestorom je možné si dokúpiť garažové parkovacie státie od 12.000 do 18.000 eur, na -1 poschodí. Cena garážového parkovacieho státia závisí na jeho veľkosti.

192 015 €
1 477,04 €/m²

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Obchodný / kancelársky priestor na predaj s preskleným VÝKLADOM - v skolaudovanej NOVOSTAVBE

Obchodný / kancelársky priestor na predaj s preskleným VÝKLADOM - v skolaudovanej NOVOSTAVBE

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 127 m²

Obchodný / kancelársky priestor na predaj s preskleným VÝKLADOM nachádzajúci sa v skolaudovanej NOVOSTAVBE City Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Bratislavy na ul. Plynárenská. Skolaudovaný HOLOPRIESTOR prispôsobiteľný vlastným podnikateľským predstavám. Výmera priestoru je 127,21m2. Svetlá výška 5,1m. V galérií pôdorys s jednotlivými rozmermi priestoru. Vchod priamo z upraveného nádvoria. Nachádza sa v strednej veži označenej ako veža B. Štandard priestoru: NOSNÝ SYSTÉM: Monolitická železobetónová konštrukcia - stĺpy, steny a doska OBVODOVÝ PLÁŠŤ: Železobetónová stena s kontaktnou fasádou so zateplením hr. 140 mm Okná a dvere: Hliníkový profil s prerušovaným tepelným mostom a izolačným dvojsklom, s možnosťou štrbinového vetrania Parapety vonkajšie – hliníkové vo farbe okenných rámov Parapety vnútorné – werzalit PODLAHOVÁ ÚPRAVA: Skladba podlahy ukončená poterom bez nášľapnej vrstvy POVRCHOVÁ ÚPRAVA VNÚTORNÝCH STIEN: Vnútorné omietky a stropy: bez podhľadov, steny neomietnuté SOCIÁLNE ZÁZEMIE Vo WC je osadené závesné WC. Osadené umývadielko s pákovou batériou v zmysle projektu. KÚRENIE A CHLADENIE: Predpríprava na napojenie fancoilov pre systém VRV na úpravu teploty dodávaného vzduchu POŽIARNA OCHRANA: Prívod liniek elektrickej požiarnej signalizácie (EPS) ELEKTROINŠTALÁCIE: Silnoprúd – prívod NN (3x25A) po rozvádzač nebytového priestoru Slaboprúd – prívod datovej a telefónnej prípojky VODA: Prívod studenej vody VNÚTORNÉ DELIACE STENY: Bez vnútorných deliacich konštrukcií okrem deliacich SDK priečok pre WC v zmysle projektu Ponúkaný priestor nie príliš vhodný na gastroprevádzku (v aktuálnom stave chýba plyn a odvetranie). Lokalita ako ucelený súbor polyfunkčných budov vytvára nový centralizovaný územný celok s vysokou koncentráciou domácich obyvateľov a vlastníkov bytov z jednotlivých veží a blízkeho okolia. Mesačná réžia bez elektriny 95,-€. Cena bez dph 187 207 EUR K priestoru je možné dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži v cene od 12.000,-€ do 18.000,-€ podľa veľkosti parkovacieho státia. Pre návštevníkov a zákazníkov prevádzok je k dispozícií krátkodobé státie na -1.podzemnom podlaží. Uvedená cena je konečná vrátane provízie.

187 207 €
1 474,07 €/m²

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Garzonka - Stupava - Cementárenská ulica

Garzonka - Stupava - Cementárenská ulica

Lokalita: Cementárenská, Stupava (Malacky)
Druh: Garsónka

Garzonka - Stupava - Cementárenská ulica. Novostavba 2012, byt má 32m2 + loggia 3m2, poschodie 4/4, loggia, tehlový dom bez výťahu, oplotený areál s detským ihriskom. Byt je v štandardnom vybavení vrátane kuchynskej linky. Kúpeľňa so sprcovým kútom a wc. Predaj bytu so zariadením. K bytu prislúcha murovaná pivnica 3,18 m2. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

77 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Ponúkame na predaj priestranný 3 izb. byt v novostavbe s terasou na ul. Dona Sandtnera v Pezinku

Ponúkame na predaj priestranný 3 izb. byt v novostavbe s terasou na ul. Dona Sandtnera v Pezinku

Lokalita: Dona Sandtnera, Pezinok (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3 izb. byt v novostavbe s terasou. Ponúkame na predaj veľký, veľmi presvetlený 3 izb. byt na ul. Dona Sandtnera v Pezinku. Byt má výmeru 95m2 a 20 m2 terasu, nachádza sa na 3/4 posch. s výťahom. Popis bytu: Byt je kompletne zariadený, bezpečnostné dvere, dlažba na chodbe a pri kuchynskej ul, ostatné laminátová podlaha. Veľa úložného priestoru na chodbe (do budúcna možnosť doplniť posuvné dvere na prekrytie úlož. priestoru), kuchynská časť prepojená s obývacou časťou s výstupom na terasu. K dispozícii tiež francúzsky balkón y kuchynskej časti. Strešné okná Velux v obývacej časti zabezpečujú presvetlenie dennej časti z viacerých strán. Denná časť bytu (obývačka s kuchyňou) je veľmi priestranná s pohodlným sedením, kuchynskou linkou so všetkými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektr. rúra, plyn.platňa, umývačka riadu), časť tejto miestnosti slúži ako detský kútik. Do budúcna je možné tento priestor rozdeliť a využiť ako pracovňu, relaxačnú časť alebo využiť ako ďalšiu izbu. Dve samostatné miestnosti s výstupom na terasu, majú zaujímavo riešene atypické steny pri oknách, momentálne využitie miestnosti - spálňa, detská izba. Samostatné oddelené wc. Priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, práčka so sušičkou, umývadlo s úložným priestorom. Všeobecné info: Byt má veľmi nízke mesačné náklady, má vlastný kotol. Orientácia bytu je na J-Z. V byte je zavedená klimatizácia, ktorá je už zohľadnená v cene bytu. Bezproblémové parkovanie pred domom. Priestranná terasa pozdĺž celého bytu s výstupom z každej obytnej miestnosti. Celkové zhrnutie: Veľmi útulný a výmerou veľký 3 izb. byt s možnosťou prerobenia na 4 izb. Zaujímavo riešená terasa. Byt je vhodný pre rodinu s deťmi. Voľný ihneď. Predajná cena: 165.000,- EUR cena je konečná ,vrátane sprostredkovateľského poplatku pre RK.

165 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Ponúkame na predaj kompletne zariadené kancelárie v lokalite Starého mesta na Nám. M. Benku

Ponúkame na predaj kompletne zariadené kancelárie v lokalite Starého mesta na Nám. M. Benku

Lokalita: Nám. M. Benku, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame na predaj krásne kompletne zariadené kancelárie v atraktívnej lokalite Starého mesta na Nám. M. Benku. Výmera nebytového priestoru je 125,62 m2 a nachádza sa na 1. poschodí v tehlovej zánovnej novostavbe so SAMOSTATNÝM vchodom. Dispozícia kancelárií: recepcia, velká kancelária so šiestimi pracovnými miestami, priestranná zasadačka, kuchynský kút s jedálenským priestorom, samostatná toaleta s umývadlom a riaditeľská kancelária. Priestor je nakomplet zariadený kvalitným nábytkom značky Bene a je plne klimatizovaný. Možnosť bezproblémovo zrealizovať dispozičné zmeny, nakoľko priečky sa dajú lahko demontovať. Ku kanceláriam je možnosť dokúpiť aj garážové státie priamo pod kanceláriami v cene +15.000eur. Kancelárie majú samostastné kúrenie zabezpečené plynovým kotlom, alarm a samostatný vstup, ale aj pomocou výtahu, ktorý je na klúčik takže do priestorov nemajú prístup obyvatelia domu. Tieto priestory na výbornej adrese ponúkajú viacero možností využitia v centre mesta: advokátska kancelária, atraktívne sídlo spoločnosti, notár, hypotekárne centrum, administratíva, realitná kancelária a pod.. Priestor je bez tiarch a je kúpou voľný. V cene je započítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

344 900 €
2 759,20 €/m²

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3 izb. byt - Malokrasňanská - NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU

3 izb. byt - Malokrasňanská - NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU

Lokalita: Malokrasňanská , Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU, aj s GARÁŽovým státím s pivnicou v cene! Malokrasňanská ul. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3izbového bytu v práve dokončenej novostavbe MALÉ KRASŇANY dom 2B, ulica Malokrasňanská . Malé Krasňany sú nová obytná zóna nachádzajúca sa na rozhraní katastrálneho územia Nového Mesta a Rače, pod pohorím Malé Karpaty Karpát. Obytný súbor 6 bytových domov vytvorilo nové sídlisko zamerané prevažne na mladé rodiny s deťmi. Pešia dostupnosť Malých Karpát, vinohradov, zelene, prírody, cyklochodníkov osloví všetky vekové kategórie, či nadšencov športu a milovníkov domácich miláčikov. Súčasťou komplexu sú potraviny, škôlka a kaviareň. Zástavka električky zabezpečuje bezproblémovú dopravu do centra. Pre návštevy zabezpečené verejné bezplatné parkovanie v okolí bytových domov v dostatočnom množstve. Medzi jednotlivými obytnými domami sú vybudované vnútrobloky so zeleňou, detskými ihriskami, športoviskami, lavičkami... Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, avšak s ohľadom na vonkajší terén možno hovoriť o reálnom 1.poschodí. Bytovka má 6 nadzemných podlaží a 1 podzemné. Byt je vybavený kvalitným vysokým štandarom: - 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom (nerosia sa), - vonkajšími elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou, - bezpečnostné protipožiarne dvere, - interiérové dvere so zárubňami s nadštandardnou výškou, - veľkoformátové laminátové parkety v obytných miestnostiach, - kvalitná sanita a obklady v kúpeľni a v samostatnom druhom WC s umývadlom. Zvolený štandard v jemných svetlých odtieňoch, interiérové dvere aj zárubne sú plné - biele, obklady v kúpelni a vo WC kombinujú obklad z vysokého bieleho lesku a imitácie svetlého dreva. Súčasťou ceny je aj garážové miesto v podzemnej garáži, súčasťou ktorého je aj murovaná pivnica (viď foto). Orientácia bytu na východ, obývačka na východ a juhovýchod. Výhodou bytu je najmä to, že si so žiadnym bytovým domom "nepozerá do okien". Predzáhradka k bytu o výmere 34,01m2 je ideálna na vonkajšie posedenie a relax , či výbeh pre domácie zvieratko. Stavba je tehlová, kvalitne odizolovaná, zateplená minerálnou vlnou. Okolie domu s parkovou úpravou (vysadené popínavé stálozelené rastliny, vzrastlé stromy, kríky..) Výmera bytu 73,19m2 + terasa 10,64m2 + predzáhradka 34,01. Bytovka má vlastnú kotolňu, kvalitné výťahy, pekné moderné spoločné priestory. Nové bývanie Vás osloví najmä dostatkom zelene, tichým príjemným prostredím s pešou dostupnosťou prírody, možnosťou aktívne oddychovať, spoznať nových susedov, ktorými sú prevažne mladé rodiny s deťmi. Cena vrátane provízie pre RK. Obhliadky možné flexibilne.

249 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, s GARÁŽovým státím

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, s GARÁŽovým státím

Lokalita: Malokrasňanská , Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU, aj s GARÁŽovým státím s pivnicou v cene! Malokrasňanská ul. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3izbového bytu v práve dokončenej novostavbe MALÉ KRASŇANY dom 2B, ulica Malokrasňanská . Malé Krasňany sú nová obytná zóna nachádzajúca sa na rozhraní katastrálneho územia Nového Mesta a Rače, pod pohorím Malé Karpaty Karpát. Obytný súbor 6 bytových domov vytvorilo nové sídlisko zamerané prevažne na mladé rodiny s deťmi. Pešia dostupnosť Malých Karpát, vinohradov, zelene, prírody, cyklochodníkov osloví všetky vekové kategórie, či nadšencov športu a milovníkov domácich miláčikov. Súčasťou komplexu sú potraviny, škôlka a kaviareň. Zástavka električky zabezpečuje bezproblémovú dopravu do centra. Pre návštevy zabezpečené verejné bezplatné parkovanie v okolí bytových domov v dostatočnom množstve. Medzi jednotlivými obytnými domami sú vybudované vnútrobloky so zeleňou, detskými ihriskami, športoviskami, lavičkami... Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, avšak s ohľadom na vonkajší terén možno hovoriť o reálnom 1.poschodí. Bytovka má 6 nadzemných podlaží a 1 podzemné. Byt je vybavený kvalitným vysokým štandarom: - 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom (nerosia sa), - vonkajšími elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou, - bezpečnostné protipožiarne dvere, - interiérové dvere so zárubňami s nadštandardnou výškou, - veľkoformátové laminátové parkety v obytných miestnostiach, - kvalitná sanita a obklady v kúpeľni a v samostatnom druhom WC s umývadlom. Zvolený štandard v jemných svetlých odtieňoch, interiérové dvere aj zárubne sú plné - biele, obklady v kúpelni a vo WC kombinujú obklad z vysokého bieleho lesku a imitácie svetlého dreva. Súčasťou ceny je aj garážové miesto v podzemnej garáži, súčasťou ktorého je aj murovaná pivnica (viď foto). Orientácia bytu na východ, obývačka na východ a juhovýchod. Výhodou bytu je najmä to, že si so žiadnym bytovým domom "nepozerá do okien". Predzáhradka k bytu o výmere 34,01m2 je ideálna na vonkajšie posedenie a relax , či výbeh pre domácie zvieratko. Stavba je tehlová, kvalitne odizolovaná, zateplená minerálnou vlnou. Okolie domu s parkovou úpravou (vysadené popínavé stálozelené rastliny, vzrastlé stromy, kríky..) Výmera bytu 73,19m2 + terasa 10,64m2 + predzáhradka 34,01. Bytovka má vlastnú kotolňu, kvalitné výťahy, pekné moderné spoločné priestory. Nové bývanie Vás osloví najmä dostatkom zelene, tichým príjemným prostredím s pešou dostupnosťou prírody, možnosťou aktívne oddychovať, spoznať nových susedov, ktorými sú prevažne mladé rodiny s deťmi. Cena vrátane provízie pre RK. Obhliadky možné flexibilne.

249 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, Malokrasňanská ul.

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, Malokrasňanská ul.

Lokalita: Malokrasňanská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU, aj s GARÁŽovým státím s pivnicou v cene! Malokrasňanská ul. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3izbového bytu v práve dokončenej novostavbe MALÉ KRASŇANY dom 2B, ulica Malokrasňanská . Malé Krasňany sú nová obytná zóna nachádzajúca sa na rozhraní katastrálneho územia Nového Mesta a Rače, pod pohorím Malé Karpaty Karpát. Obytný súbor 6 bytových domov vytvorilo nové sídlisko zamerané prevažne na mladé rodiny s deťmi. Pešia dostupnosť Malých Karpát, vinohradov, zelene, prírody, cyklochodníkov osloví všetky vekové kategórie, či nadšencov športu a milovníkov domácich miláčikov. Súčasťou komplexu sú potraviny, škôlka a kaviareň. Zástavka električky zabezpečuje bezproblémovú dopravu do centra. Pre návštevy zabezpečené verejné bezplatné parkovanie v okolí bytových domov v dostatočnom množstve. Medzi jednotlivými obytnými domami sú vybudované vnútrobloky so zeleňou, detskými ihriskami, športoviskami, lavičkami... Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, avšak s ohľadom na vonkajší terén možno hovoriť o reálnom 1.poschodí. Bytovka má 6 nadzemných podlaží a 1 podzemné. Byt je vybavený kvalitným vysokým štandarom: - 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom (nerosia sa), - vonkajšími elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou, - bezpečnostné protipožiarne dvere, - interiérové dvere so zárubňami s nadštandardnou výškou, - veľkoformátové laminátové parkety v obytných miestnostiach, - kvalitná sanita a obklady v kúpeľni a v samostatnom druhom WC s umývadlom. Zvolený štandard v jemných svetlých odtieňoch, interiérové dvere aj zárubne sú plné - biele, obklady v kúpelni a vo WC kombinujú obklad z vysokého bieleho lesku a imitácie svetlého dreva. Súčasťou ceny je aj garážové miesto v podzemnej garáži, súčasťou ktorého je aj murovaná pivnica (viď foto). Orientácia bytu na východ, obývačka na východ a juhovýchod. Výhodou bytu je najmä to, že si so žiadnym bytovým domom "nepozerá do okien". Predzáhradka k bytu o výmere 34,01m2 je ideálna na vonkajšie posedenie a relax , či výbeh pre domácie zvieratko. Stavba je tehlová, kvalitne odizolovaná, zateplená minerálnou vlnou. Okolie domu s parkovou úpravou (vysadené popínavé stálozelené rastliny, vzrastlé stromy, kríky..) Výmera bytu 73,19m2 + terasa 10,64m2 + predzáhradka 34,01. Bytovka má vlastnú kotolňu, kvalitné výťahy, pekné moderné spoločné priestory. Nové bývanie Vás osloví najmä dostatkom zelene, tichým príjemným prostredím s pešou dostupnosťou prírody, možnosťou aktívne oddychovať, spoznať nových susedov, ktorými sú prevažne mladé rodiny s deťmi. Cena vrátane provízie pre RK. Obhliadky možné flexibilne.

249 000 €
3 410,96 €/m²

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, GARÁŽovým státím

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, GARÁŽovým státím

Lokalita: Malokrasňanská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU, aj s GARÁŽovým státím s pivnicou v cene! Malokrasňanská ul. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3izbového bytu v práve dokončenej novostavbe MALÉ KRASŇANY dom 2B, ulica Malokrasňanská . Malé Krasňany sú nová obytná zóna nachádzajúca sa na rozhraní katastrálneho územia Nového Mesta a Rače, pod pohorím Malé Karpaty Karpát. Obytný súbor 6 bytových domov vytvorilo nové sídlisko zamerané prevažne na mladé rodiny s deťmi. Pešia dostupnosť Malých Karpát, vinohradov, zelene, prírody, cyklochodníkov osloví všetky vekové kategórie, či nadšencov športu a milovníkov domácich miláčikov. Súčasťou komplexu sú potraviny, škôlka a kaviareň. Zástavka električky zabezpečuje bezproblémovú dopravu do centra. Pre návštevy zabezpečené verejné bezplatné parkovanie v okolí bytových domov v dostatočnom množstve. Medzi jednotlivými obytnými domami sú vybudované vnútrobloky so zeleňou, detskými ihriskami, športoviskami, lavičkami... Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, avšak s ohľadom na vonkajší terén možno hovoriť o reálnom 1.poschodí. Bytovka má 6 nadzemných podlaží a 1 podzemné. Byt je vybavený kvalitným vysokým štandarom: - 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom (nerosia sa), - vonkajšími elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou, - bezpečnostné protipožiarne dvere, - interiérové dvere so zárubňami s nadštandardnou výškou, - veľkoformátové laminátové parkety v obytných miestnostiach, - kvalitná sanita a obklady v kúpeľni a v samostatnom druhom WC s umývadlom. Zvolený štandard v jemných svetlých odtieňoch, interiérové dvere aj zárubne sú plné - biele, obklady v kúpelni a vo WC kombinujú obklad z vysokého bieleho lesku a imitácie svetlého dreva. Súčasťou ceny je aj garážové miesto v podzemnej garáži, súčasťou ktorého je aj murovaná pivnica (viď foto). Orientácia bytu na východ, obývačka na východ a juhovýchod. Výhodou bytu je najmä to, že si so žiadnym bytovým domom "nepozerá do okien". Predzáhradka k bytu o výmere 34,01m2 je ideálna na vonkajšie posedenie a relax , či výbeh pre domácie zvieratko. Stavba je tehlová, kvalitne odizolovaná, zateplená minerálnou vlnou. Okolie domu s parkovou úpravou (vysadené popínavé stálozelené rastliny, vzrastlé stromy, kríky..) Výmera bytu 73,19m2 + terasa 10,64m2 + predzáhradka 34,01. Bytovka má vlastnú kotolňu, kvalitné výťahy, pekné moderné spoločné priestory. Nové bývanie Vás osloví najmä dostatkom zelene, tichým príjemným prostredím s pešou dostupnosťou prírody, možnosťou aktívne oddychovať, spoznať nových susedov, ktorými sú prevažne mladé rodiny s deťmi. Cena vrátane provízie pre RK. Obhliadky možné flexibilne.

249 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, s GARÁŽovým státím

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v štandarde s PREDZÁHRADKOU, s GARÁŽovým státím

Lokalita: Malokrasňanská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

3 izb. byt Malé Krasňany NOVOSTAVBA (2019) -v kvalitnom štandarde s PREDZÁHRADKOU, aj s GARÁŽovým státím s pivnicou v cene! Malokrasňanská ul. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3izbového bytu v práve dokončenej novostavbe MALÉ KRASŇANY dom 2B, ulica Malokrasňanská . Malé Krasňany sú nová obytná zóna nachádzajúca sa na rozhraní katastrálneho územia Nového Mesta a Rače, pod pohorím Malé Karpaty Karpát. Obytný súbor 6 bytových domov vytvorilo nové sídlisko zamerané prevažne na mladé rodiny s deťmi. Pešia dostupnosť Malých Karpát, vinohradov, zelene, prírody, cyklochodníkov osloví všetky vekové kategórie, či nadšencov športu a milovníkov domácich miláčikov. Súčasťou komplexu sú potraviny, škôlka a kaviareň. Zástavka električky zabezpečuje bezproblémovú dopravu do centra. Pre návštevy zabezpečené verejné bezplatné parkovanie v okolí bytových domov v dostatočnom množstve. Medzi jednotlivými obytnými domami sú vybudované vnútrobloky so zeleňou, detskými ihriskami, športoviskami, lavičkami... Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, avšak s ohľadom na vonkajší terén možno hovoriť o reálnom 1.poschodí. Bytovka má 6 nadzemných podlaží a 1 podzemné. Byt je vybavený kvalitným vysokým štandarom: - 6 komorové plastové okná s izolačným trojsklom (nerosia sa), - vonkajšími elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou, - bezpečnostné protipožiarne dvere, - interiérové dvere so zárubňami s nadštandardnou výškou, - veľkoformátové laminátové parkety v obytných miestnostiach, - kvalitná sanita a obklady v kúpeľni a v samostatnom druhom WC s umývadlom. Zvolený štandard v jemných svetlých odtieňoch, interiérové dvere aj zárubne sú plné - biele, obklady v kúpelni a vo WC kombinujú obklad z vysokého bieleho lesku a imitácie svetlého dreva. Súčasťou ceny je aj garážové miesto v podzemnej garáži, súčasťou ktorého je aj murovaná pivnica (viď foto). Orientácia bytu na východ, obývačka na východ a juhovýchod. Výhodou bytu je najmä to, že si so žiadnym bytovým domom "nepozerá do okien". Predzáhradka k bytu o výmere 34,01m2 je ideálna na vonkajšie posedenie a relax , či výbeh pre domácie zvieratko. Stavba je tehlová, kvalitne odizolovaná, zateplená minerálnou vlnou. Okolie domu s parkovou úpravou (vysadené popínavé stálozelené rastliny, vzrastlé stromy, kríky..) Výmera bytu 73,19m2 + terasa 10,64m2 + predzáhradka 34,01. Bytovka má vlastnú kotolňu, kvalitné výťahy, pekné moderné spoločné priestory. Nové bývanie Vás osloví najmä dostatkom zelene, tichým príjemným prostredím s pešou dostupnosťou prírody, možnosťou aktívne oddychovať, spoznať nových susedov, ktorými sú prevažne mladé rodiny s deťmi. Cena vrátane provízie pre RK. Obhliadky možné flexibilne.

249 000 €

ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
1 2