Novostavby.sk
Nájdených 5 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

2 izbové byty v Opoji

Novostavba veľkého moderného 2-izb bytu so záhradkou a vlastným parkovacím státím!

Novostavba veľkého moderného 2-izb bytu so záhradkou a vlastným parkovacím státím!

Lokalita: Opoj (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67.35 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 izbový byt v obci Opoj. Tento krásny slnečný byt má výmeru 65,19 m2 a nachádza sa na prízemí bytového domu skolaudovaného v roku 2017. Bytový dom je postavený z moderných prémiových materiálov - systém filigránových panelov zn. Leier so zateplením. Dom je situovaný v novovybudovanej ulici – ulica je slepá, preto je bez tranzitnej dopravy, je veľmi pokojná a bezpečná. Výhodou bytu je prislúchajúca záhradka s výmerou 114 m2, ktorá je vysadená okrasnými rastlinami a trávnikom. Orientovaná je na juhozápad až západ. Na záveternej strane ju dopĺňa prestrešená terasa o výmere 7m2. K bytu tiež prislúcha pivnica s výmerou 2,16 m2 a vlastné parkovacie státie s výmerou 12 m2, ktoré je situované pred vchodom do bytového domu a v dotyku so záhradou. Pri vstupných dverách sa nachádza vstavaná šatníková skriňa. Po vstupe ďalej do bytu ihneď zaujme priestranná a svetlá obývačka, ktorá je prepojená s otvorenou kuchyňou. Kuchyňa a obývačka je opticky oddelená ostrovom, ktorý navyše poskytuje mnoho ďalšieho úložného priestoru. Spálňa má výmeru takmer 18 m2, takže je podstatne väčšia ako bežné izby v súčasných novostavbách. Kúpeľna je vybavená veľkým sprchovým kútom. Byt je vykurovaný prostredníctvom centrálnej plynovej kotolne, ktorá je umiestnená v bytovom dome a slúži len na vykurovanie a dodávku TÚV len pre byty situované v bytovom dome. Samozrejmosťou je pripojenie na obecný vodovod a kanalizáciu. Spoľahlivý a rýchly internet je riešený cez spoločnosť Airnet, v súčasnosti je však už možná aj alternatíva v podobe optického pripojenia od Telecomu. V obci Opoj je pošta, obchod aj materská škola. Prípoj na rýchlostná cestu R1 a na diaľnicu je otázkou pár minút. Priemerná cesta do Trnavy trvá približne 6 minút. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

139 500 €
2 071,27 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
Prenájom - Novostavba, 2 izbový byt s balkónom

Prenájom - Novostavba, 2 izbový byt s balkónom

Lokalita: Pod hájom, Opoj (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

SIERA RK ponúka na prenájom novostavbu 2 izbový byt s balkónom v obci Opoj. Byt má úžitkovú plochu 62,5m2 a nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie státie pred bytovým domom. Prenajíma sa čiastočne zariadený s modernou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi, jedálenským stolom a nábytkom v predsieni. Dispozícia : V galérii alebo na vyžiadanie v RK Výhodou je výborné napojenie na diaľnicu R1 a D1, len 5 min. od Trnavy a Serede, bezproblémové parkovanie a tiché prostredie. Nájom za byt s príslušenstvom a parkovné je mesačne: 385,- EUR + 140,- EUR správcovské a elektrina s RTVS pre 2 osoby. Byt je voľný od 01.10.2021.

525 €/mes.
8,47 €/m²/mes.

SIERA realitná kancelária, s.r.o.
2-izb. byt na prenájom Trnava-Opoj

2-izb. byt na prenájom Trnava-Opoj

Lokalita: Pod Hájom 377, Opoj (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.82 m²

Dobrý deň, dávam do prenájmu svoj 2-izb. byt v 3-ročnej novostavbe s veľkým balkónom v obci Opoj pri Trnave. Bytový dom v kt. sa byt nachádza má výhodnú polohu, jedná sa o tichú lokalitu s pekným okolitým prostredím a zároveň dobrým dopravným napojením. Rozloha bytu je 60,82 m² + balkón 7,00 m² s výhľadom na les a polia okolo bytovky. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie státie pred bytovým domom. (Čiastočne prekryté balkónom-viď foto) Byt sa prenajíma čoastočne zariadený s modernou kuchynskou linkou so spotrebičmi, jedálenským stolom so stoličkami. V kúpeľni je k dispozícii práčka so sušičkou. V časti spálne je vstavaný roldor s pracovným kútikom. V spálni je tiež k dispozícii posteľ (nepoužitá) a menšia komoda . Byt je orientovaný na juhovýchod a juhozápad a nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží. Celá bytovka má 4.NP, dokopy sa v nej nachádza 19 bytov. V obci sa nachádza klasické vybavenie ako potraviny, pošta, materská škola, detské ihrisko, futbalový štadión, krčma, obecný úrad. Obec je situovaná v blízkosti križovatky diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1, čo zaručuje výbornú dopravnú dostupnosť do Trnavy (vzdialenej cca 7 km), Bratislavy (vzdialenej cca 50 km), alebo do Nitry (vzdialenej cca 39 km). Autobusové spojenie do Trnavy je pravidelné, zastávka je cca 5 min. chôdze od bytovky. Nájom za byt s príslušenstvom a parkovné je mesačne: 510,- EUR (vrátane správcovského poplatku, elektriny a internetu). Byt je voľný od 1.10.2021, príp. podľa dohody. Foto v prílohe, v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať.

510 €/mes.
8,39 €/m²/mes.
vrátane energií
EXKLUZÍVNE!!! Virtuálna realita!!Na predaj 2izb byt (O2) v novostavbe – Terra Opoy

EXKLUZÍVNE!!! Virtuálna realita!!Na predaj 2izb byt (O2) v novostavbe – Terra Opoy

Lokalita: Opoj, Opoj (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.43 m²

VIRTUÁLNA REALITA!! Príďte si pozrieť virtuálnu realitu daných bytov k nám do realitnej kancelárie so sídlom na ulici Paulínska 19 v Trnave. Ponúkame na predaj 2izb byt (O2 ) nachádzajúci sa na o výmere 53,28 m2 + loggia o výmere 7,15 m2. Celková výmera daného bytu je 60,43 m2. Byt sa nachádza na 2 NP /4 a bude dokončený do štandardu s použitím kvalitných materiálov (bezpečnostné exteriérové dvere, interiérové dvere, laminátová podlaha, obklady, dlažba, , sanita, biela maľovka, vypínače, zásuvky... ). K bytu je možnosť dokúpenia garážového parkovacieho státia v cene 9.000,-Eur alebo vonkajšieho parkovacieho státia v cene 5.000,-Eur. Odovzdanie bytov: leto 2022 Novovzniknutá lokalita v obci Opoj ponúka bývanie pre tých, ktorí majú radi pokojné prostredie, ale súčasne chcú byť v blízkosti mesta. V areály objektu bude výsadba zelene, detské ihrisko a potraviny. Celý objekt je bezbariérový. Daná lokalita disponuje výbornou napojenosťou na Diaľnicu D1 a R1. Rovnakou výhodou je aj blízkosť krajských miest : Trnava (do 5 km), Nitra ( 40 km ), Bratislava ( 50 km ). https://www.byvanieopoj.sk/ Cena daného 2izb bytu O2 je 110.500,-Eur. Viac info: Mgr. Patrícia Ekhardt 0907599777 , ekhardt@casmar.sk

110 500 €
1 828,56 €/m²

CASMAR REALITY s.r.o.
EXKLUZÍVNE!!! Virtuálna realita!!Na predaj 2izb byt (N1) v novostavbe – Terra Opoy

EXKLUZÍVNE!!! Virtuálna realita!!Na predaj 2izb byt (N1) v novostavbe – Terra Opoy

Lokalita: Opoj, Opoj (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56.77 m²

VIRTUÁLNA REALITA!! Príďte si pozrieť virtuálnu realitu daných bytov k nám do realitnej kancelárie so sídlom na ulici Paulínska 19 v Trnave. Ponúkame na predaj 2izb byt ( N1 ) nachádzajúci sa na o výmere 51,13 m2 + loggia o výmere 5,64 m2. Celková výmera daného bytu je 56,77 m2. Byt sa nachádza na 1 NP /4 a bude dokončený do štandardu s použitím kvalitných materiálov (bezpečnostné exteriérové dvere, interiérové dvere, laminátová podlaha, obklady, dlažba, , sanita, biela maľovka, vypínače, zásuvky... ). K bytu je možnosť dokúpenia garážového parkovacieho státia v cene 9.000,-Eur alebo vonkajšieho parkovacieho státia v cene 5.000,-Eur. Odovzdanie bytov: leto 2022 Novovzniknutá lokalita v obci Opoj ponúka bývanie pre tých, ktorí majú radi pokojné prostredie, ale súčasne chcú byť v blízkosti mesta. V areály objektu bude výsadba zelene, detské ihrisko a potraviny. Celý objekt je bezbariérový. Daná lokalita disponuje výbornou napojenosťou na Diaľnicu D1 a R1. Rovnakou výhodou je aj blízkosť krajských miest : Trnava (do 5 km), Nitra ( 40 km ), Bratislava ( 50 km ). https://www.byvanieopoj.sk/ Cena daného bytu je 94.900,-Eur. Viac info: Mgr. Patrícia Ekhardt 0907599777 , ekhardt@casmar.sk

94 900 €
1 671,66 €/m²

CASMAR REALITY s.r.o.