Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu NOVOSEDLÍK Real s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
NOVOSEDLÍK Real s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.novosedliksro.sk
Adresa:
Chotárna 41 41
Nitra
94901
Popis:
Nájdených 3 novostavieb
PRENÁJOM SKLADOVEJ HALY V NITRE

PRENÁJOM SKLADOVEJ HALY V NITRE

Lokalita: Chotárna 41, Nitra (Nitra)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 1800 m²

CENA OD 3,5 € / m2 / mesiac + ENERGIE A SLUŽBY DOSTUPNÁ PLOCHA: od 750 m2 do 1800 m2 Minimálna dĺžka nájmu: 3 roky Svetlá výška: 10,0 m Nosnosť podlahy: 8,0 t / m2 Priamy vstup SKLADOVÁ HALA SA NACHÁDZA V STRÁŽENOM AREÁLI. NEZASTREŠENÁ SPEVNENÁ PLOCHA = 800 m2 V prípade záujmu sú dostupné kancelárske priestory od 30 m2 + sociálne priestory. Voda, kanalizácia, plyn sú v dosahu skladového objektu. Poloha: 500 m od rýchlostnej cesty R1A 2,0 km od priemyseľného parku a výrobného závodu Jaguar Land Rover

6 300 €/mes.
3,50 €/m²/mes.

NOVOSEDLÍK Real s.r.o.
POSLENÝ 3 izbový mezonet na predaj Leopoldov, novostavba, v cene parkovacie miesto

POSLENÝ 3 izbový mezonet na predaj Leopoldov, novostavba, v cene parkovacie miesto

Lokalita: Emila Pauloviča, Leopoldov (Hlohovec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 102 m²

Na predaj 3-izbový mezonetový byt s výmerou 102,46 m2 v radovom bytovom dome v obytnom komplexe NOVOPOLD v Leopoldove. Skolaudovaný: november 2019 Prízemie bytu: - chodba, WC, kuchynský kút s obývacou izbou, skladová miestnosť (cca 8 m2) - 2x terasa + záhrada s priamym vstupom z obývacej izby Poschodie bytu: - technicko-skladová miestnosť, kde je umiestnený kotol so zásobníkom TÚV (zahrnuté v cene bytu) - priestranná kúpeľňa (viac ako 7m2) - izba s balkónom a izba s francúzskym balkónom Byt je vyhotovený v kategórii holobyt s kotlom. V cene bytu je zahrnuté 1x parkovacie miesto. V prípade záujmu je možné dokúpiť ďalšie parkovacie miesto. Foto je ilustračné z obdobného, už predaného bytu. Vhodné tepelné a zvukové izolácie, samostatne merané a regulované odbery energií a vody, podlahové kúrenie, izolačné trojsklá a pod. sú zárukou nízko energetickej stavby s certifikátom B (celková potreba energie - B; primárna energia - A1) a nízkych prevádzkových nákladov. Obytný komplex NOVOPOLD v Leopoldove ponúka ideálne bývanie pre mladé rodiny i každú generáciu, ktorá uprednostňuje pokojné bývanie vidieckeho charakteru s výhodami mestského života, s výbornou dopravnou dostupnosťou na D1. V prípade ďalších otázok alebo dohodnutia fyzickej obhliadky bytu nás neváhajte kontaktovať.

128 500 €
1 259,80 €/m²

NOVOSEDLÍK Real s.r.o.
 4-izb. radový rodinný dom s garážou, 126 m2, Leopoldov; POSLEDNÝ

4-izb. radový rodinný dom s garážou, 126 m2, Leopoldov; POSLEDNÝ

Lokalita: Emila Pauloviča, Leopoldov (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový radový rodinný dom s garážou. Má priestrannú obývaciu miestnosť s vyčleneným kuchynským kútom a priamym východom na terasu a do záhrady. Súčasťou domu je priestranná garáž, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatné WC a sklad na prízemí, 3 izby, kúpelňa s WC na poschodí. Súčasťou ceny domu je zastavaný pozemok a priľahlý pozemok - záhrada (cca 50 m2) + predzáhradka (cca 25m2). Dom ponúkame v kategórii "holodom" s kotlom a zásobníkom na TÚV. Foto je len ilustračné z obdobného - už predaného domu. Vhodné tepelné a zvukové izolácie, samostatne merané a regulované odbery energií a vody, podlahové kúrenie, izolačné trojsklá a pod. sú zárukou nízko energetickej stavby s certifikátom B (celková potreba energie - B; primárna energia - A1) a nízkyych prevádzkových nákladov. Obytný komplex NOVOPOLD v Leopoldove ponúka ideálne bývanie pre mladé rodiny i každú generáciu, ktorá uprednostňuje pokojné bývanie vidieckeho charakteru s výhodami mestského života, s výbornou dopravnou dostupnosťou na D1.

160 000 €
1 269,84 €/m²

NOVOSEDLÍK Real s.r.o.