Novostavby.sk
Nájdených 66 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Nových Zámkoch

1 2 3 4
REALFINN EXKLUZÍVNE - NOVOSTAVBA BUNGALOV NOVÉ ZÁMKY, 3D PREHLIADKA

REALFINN EXKLUZÍVNE - NOVOSTAVBA BUNGALOV NOVÉ ZÁMKY, 3D PREHLIADKA

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA VZOROVÝ DOM, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. BLIŽŠIE INFO NA TEL: 0903 788 444. FOTO = VZOROVÝ DOM. EXKLUZÍVNE. Ponúkame luxusnú novostavbu 4 izbového rodinného domu typ bungalov, lokalita Nové Zámky, je vzdialená od centra mesta niekoľko min. a v blízkosti sa nachádza obchodno - nákupné centrum .... 3D PREHLIADKU A VIDEO nájdete na realfinn.sk. Jednoduché dopravné napojenie a výborná občianska vybavenosť sú ďalšou výhodou. Daná lokalita a okolitá zeleň ponúka pocit súkromia a pohodlia. Dom je navrhnutý tak, aby režijné náklady dosahovali minimálnu úroveň, používané materiály zaručujú bezpečné, pohodlné a kvalitné bývanie. Plocha: pozemku 600m2, úžitková 121m2. Stav objektu: KVALITNÁ MUROVANÁ NOVOSTAVBA ZA VÝHODNÚ CENU ! Dispozícia domu : vstupná chodba, WC pre hostí, technická miestnosť, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, komora, tri izby, veľká kúpeľňa, priestranná zastrešená terasa. TECHNICKÝ POPIS DOMU: Alarm ( dymový, záplavový, pohybový snímač ) Klimatizácia ( príprava - kabeláž ) Podlahové kúrenie ( digitálny termostat v každej miestnosti ) Krb Zámková dlažba vyššej triedy - 115m2 Bariérové oplotenie Oceľová brána- otváranie na diaľkové ovládanie Kontaktný zateplovací systém EPS 150mm Striekaná izolácia Novostavba sa predáva v stave HOLODOM, Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230 V), kanalizácia. Kúpa domu ponúka bývanie pre ľudí, ktorí sa chcú presťahovať blízko centra mesta, so zabezpečením kvalitného bývania s nízkymi nákladmi na bývanie, bývanie vhodné pre mladé rodiny.... Architektúra projektu poskytuje moderné, kvalitné bývanie pre všetky vekové skupiny, s využitím terás a záhrad, poskytujúcich komfort aj vidieckeho bývania. Odporúčame vidieť! Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, krb. REALIZUJEME VÝSTAVBU DOMOV NA KĽÚČ. VYDÁVAME POTVRDENIA O HODNOTE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE DEDIČSKÉ KONANIA. ZABEZPEČUJEME VYPRATÁVANIE BYTOV A DOMOV. HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU KOLEGOV - OBCHODNÍKOV S REALITAMI.

195 000 €
1 611,57 €/m²
+ 120 €/mes. energie
REALFINN s.r.o.
REALFINN EXKLUZÍVNE - LUXUSNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOVU V NOVÝCH ZÁMKOCH, 3D PREHLIADKA A VIDEO

REALFINN EXKLUZÍVNE - LUXUSNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOVU V NOVÝCH ZÁMKOCH, 3D PREHLIADKA A VIDEO

Lokalita: Širšie centrum, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám novostavbu 4 izbového rodinného domu v Nových Zámkoch. 3D PREHLIADKU A VIDEO nájdete na realfinn.sk. FOTO = VZOROVÝ DOM. Jednoduché dopravné napojenie a výborná občianska vybavenosť sú ďalšou výhodou. Daná lokalita a okolitá zeleň ponúka pocit súkromia a pohodlia. Dom je navrhnutý tak, aby režijné náklady dosahovali minimálnu úroveň, používané materiály zaručujú bezpečné, pohodlné a kvalitné bývanie. Plocha: pozemku 1 m2, zastavaná 129 m2. Stav objektu: KVALITNÁ MUROVANÁ NOVOSTAVBA ZA VÝHODNÚ CENU ! Dispozícia domu : vstupná chodba, WC pre hostí, technická miestnosť, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, komora, tri izby, veľká kúpeľňa, priestranná terasa. TECHNICKÝ POPIS DOMU: Alarm ( dymový, záplavový, pohybový snímač ) Klimatizácia ( príprava - kabeláž ) Príprava - kabeláž na vonkajšie rolety Podlahové kúrenie ( digitálny termostat v každej miestnosti ) Kuchynská linka na mieru, vstavané spotrebiče, LED podsvietenie ... Kompletne vybavená kúpeľňa, kvalitná sanita, bidet, batérie HANSGROHE, LED podsvietenie ... Retifikované obklady, dlažby vyššej triedy Plávajúce podlahy Interiérové dvere vo vyššej kvalite Kompletné osvetlenie v celom dome interiér aj exteriér Zámková dlažba vyššej triedy- 110m2 Bariérové oplotenie, predný dekoratívny plot Oceľová brána- otváranie na diaľkové ovládanie Kontaktný zateplovací systém EPS 150mm Striekaná izolácia ( viac informácií na vyžiadanie ) Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Architektúra projektu poskytuje moderné, kvalitné bývanie pre všetky vekové skupiny, s využitím terasy a záhrady, poskytujúcich komfort aj vidieckeho bývania. Odporúčame vidieť! Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, nemocnica, zastávka autobusu. REALIZUJEME VÝSTAVBU DOMOV NA KĽÚČ. VYDÁVAME POTVRDENIA O HODNOTE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE DEDIČSKÉ KONANIA. ZABEZPEČUJEME VYPRATÁVANIE BYTOV A DOMOV. HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU KOLEGOV - OBCHODNÍKOV S REALITAMI.

cena dohodou
+ 120 €/mes. energie
REALFINN s.r.o.
REALFINN EXKLUZÍVNE - NOVOSTAVBA BUNGALOV NOVÉ ZÁMKY, 3D PREHLIADKA

REALFINN EXKLUZÍVNE - NOVOSTAVBA BUNGALOV NOVÉ ZÁMKY, 3D PREHLIADKA

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA VZOROVÝ DOM, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. FOTO = VZOROVÝ DOM. EXKLUZÍVNE. Ponúkame luxusnú novostavbu 4 izbového rodinného domu typ bungalov, lokalita Nové Zámky, je vzdialená od centra mesta pešou chôdzou 8 min. a v blízkosti sa nachádza obchodno - nákupné centrum .... 3D PREHLIADKU A VIDEO nájdete na realfinn.sk. Jednoduché dopravné napojenie a výborná občianska vybavenosť sú ďalšou výhodou. Daná lokalita a okolitá zeleň ponúka pocit súkromia a pohodlia. Dom je navrhnutý tak, aby režijné náklady dosahovali minimálnu úroveň, používané materiály zaručujú bezpečné, pohodlné a kvalitné bývanie. Plocha: pozemku 860m2, úžitková 121m2. Stav objektu: KVALITNÁ MUROVANÁ NOVOSTAVBA ZA VÝHODNÚ CENU ! Dispozícia domu : vstupná chodba, WC pre hostí, technická miestnosť, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, komora, tri izby, veľká kúpeľňa, priestranná zastrešená terasa. TECHNICKÝ POPIS DOMU: Alarm ( dymový, záplavový, pohybový snímač ) Klimatizácia ( príprava - kabeláž ) Podlahové kúrenie ( digitálny termostat v každej miestnosti ) Krb Kuchynská linka na mieru, granitový drez BLANCO, kovania HETTICH a BLOOM, vstavané spotrebiče, LED podsvietenie ... Kompletne vybavená kúpeľňa, kvalitná sanita, dvoj umývadlo VILLEROY & BOCH, bidet, batérie HANSGROHE, LED podsvietenie ... Retifikované obklady, dlažby vyššej triedy Plávajúce podlahy Interiérové dvere vo vyššej kvalite Kompletné osvetlenie v celom dome svietidlá, bodovky interiér aj exteriér Zámková dlažba vyššej triedy - 115m2 Bariérové oplotenie Oceľová brána- otváranie na diaľkové ovládanie Kontaktný zateplovací systém EPS 150mm Striekaná izolácia Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia. Kúpa domu ponúka bývanie pre ľudí, ktorí sa chcú presťahovať blízko centra mesta, so zabezpečením kvalitného bývania s nízkymi nákladmi na bývanie, bývanie vhodné pre mladé rodiny.... Architektúra projektu poskytuje moderné, kvalitné bývanie pre všetky vekové skupiny, s využitím terás a záhrad, poskytujúcich komfort aj vidieckeho bývania. Odporúčame vidieť! Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, nemocnica, zastávka autobusu, krb. REALIZUJEME VÝSTAVBU DOMOV NA KĽÚČ. AKO DARČEK DOSTANETE OD NÁS PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI KUPÓN DO NAY ELEKTRODOM. VYDÁVAME POTVRDENIA O HODNOTE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE DEDIČSKÉ KONANIA. ZABEZPEČUJEME VYPRATÁVANIE BYTOV A DOMOV. HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU KOLEGOV - OBCHODNÍKOV S REALITAMI.

cena dohodou
+ 120 €/mes. energie
REALFINN s.r.o.
REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - JIRÁSKOVA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOV V NOVÝCH ZÁMKOCH, 3D PREHLIADKA A

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - JIRÁSKOVA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOV V NOVÝCH ZÁMKOCH, 3D PREHLIADKA A

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s garážou v Nových Zámkoch, centrum - JIRÁSKOVA. 3D PREHLIADKU A VIDEO nájdete na realfinn.sk. Jednoduché dopravné napojenie a výborná občianska vybavenosť sú ďalšou výhodou. Daná lokalita a okolitá zeleň ponúka pocit súkromia a pohodlia. Dom je navrhnutý tak, aby režijné náklady dosahovali minimálnu úroveň, používané materiály zaručujú bezpečné, pohodlné a kvalitné bývanie. Plocha: pozemku 450 m2, zastavaná 170 m2. Stav objektu: KVALITNÁ MUROVANÁ NOVOSTAVBA V CENTRE ZA VÝHODNÚ CENU ! Dispozícia domu : vstupná chodba, WC pre hostí, technická miestnosť, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, komora, tri izby, veľká kúpeľňa, priestranná prekrytá terasa, garáž. TECHNICKÝ POPIS DOMU: Alarm ( dymový, záplavový, pohybový snímač ) Klimatizácia ( príprava - kabeláž ) Príprava - kabeláž na vonkajšie rolety Podlahové kúrenie ( digitálny termostat v každej miestnosti ) Kuchynská linka na mieru, vstavané spotrebiče, LED podsvietenie ... Kompletne vybavená kúpeľňa, kvalitná sanita, bidet, batérie HANSGROHE, LED podsvietenie ... Retifikované obklady, dlažby vyššej triedy Plávajúce podlahy Interiérové dvere vo vyššej kvalite Kompletné osvetlenie v celom dome interiér aj exteriér Zámková dlažba vyššej triedy- 100m2 Bariérové oplotenie, predný dekoratívny plot Oceľová brána- otváranie na diaľkové ovládanie Kontaktný zateplovací systém EPS 150mm Striekaná izolácia ( viac informácií na vyžiadanie ) Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Architektúra projektu poskytuje moderné, kvalitné bývanie pre všetky vekové skupiny, s využitím terasy a záhrady, poskytujúcich komfort aj vidieckeho bývania. Odporúčame vidieť! Výhody: Centrum, luxusný, slnečný, tiché prostredie, nemocnica, zastávka autobusu. REALIZUJEME VÝSTAVBU DOMOV NA KĽÚČ. VYDÁVAME POTVRDENIA O HODNOTE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE DEDIČSKÉ KONANIA. ZABEZPEČUJEME VYPRATÁVANIE BYTOV A DOMOV. HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU KOLEGOV - OBCHODNÍKOV S REALITAMI.

250 000 €
1 923,08 €/m²

REALFINN s.r.o.
4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA NA PREDAJ

4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA NA PREDAJ

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Dobrý deň, ponúkame na predaj Rodinný dom v Nových Zámkoch. (prvý zo 4 plánovaných) -Rodinný dom sa nachádza na Bešeňovskej ceste - úžitková plocha domu bude takmer 115m2 (prepodkladaný dátum dokončenia September 2022) Dom pozostáva: - vstupná chodba - obývacia izba spojená s jedálňou a s kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor - dve detské izby - kúpeľňa s WC - technická miestnosť - komora - z obývacej izby vedie výstup na terasu Cena: 229.000 € Uvedená cena zahŕňa samotný pozemok a dom v prevedení „holodom". Vieme zaslať projekt aj v 3D prehliadku. Výhody: Znalecký posudok preplatený sprostredkovateľom + dohoda o vrátení zálohy: Pre bližšie info a záujme kontaktujte pána Patrika Kálazi na telefónnom čísle 0905 683 225 alebo na kalazipatrik@gmail.com

229 000 €
1 991,30 €/m²

Prenájom novostavby rodinného domu v blízkosti centra mesta Nové Zámky.

Prenájom novostavby rodinného domu v blízkosti centra mesta Nové Zámky.

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom novostavbu pekného poschodového domu v radovej zástavbe blízko centra mesta v Nových Zámkoch. Jedná sa o moderne riešenú stavbu, ktorá ponúka celkovo cca. 170 m2 obytnej plochy vrátane garáže, technickej miestnosti a dvoch balkónov na poschodí. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou stenou, priestrannej klimatizovanej obývačky s krbom a francúzskym oknom s výstupom na terasu za domom, kuchynského kúta a WC. Kuchyňa je kompletne vybavená novými spotrebičmi vrátane umývačky riadu a chladničky s mrazničkou. Zariadenie priestrannej obývačky pozostáva z jedálenského stola, sedačky s konferenčným stolíkom a TV. Na poschodí sú k dispozícii 3 samostatné spálne, priestranná klimatizovaná hala, WC, kúpeľňa a 2 balkóny. Jedna zo spální je zariadená vstavanou skriňou, manželskou posteľou a komodou. Všetky okná na dome sú vybavené vonkajším žalúzím na diaľkové ovládanie a diaľkovo sa ovláda taktiež garážová a uličná brána, ktorá je vybavená videovrátnikom. Vstup do garáže je zabezpečený taktiež aj z interiéru domu a na pozemku pred garážou je priestor na parkovanie druhého vozidla, ako aj na ulici pred domom. Kúrenie je podlahové teplovodné s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne, zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Exteriér domu je nenáročný na údržbu, pozostáva vzadu z krytej terasy, menšej zatrávnenej plochy a predzáhradky s okrasnými drevinami. Dom vonia novotou a prenajíma sa za cenu 950.-euro vrátane energií výhradne pre zodpovedné a seriózne osoby. Na začiatku prenájmu sa uhrádza 1x depozit, 1x nájomné vopred a 1x provízia realitnej kancelárie vo výške mesačného nájmu. Výhodou je pokojná lokalita, centrum mesta v pešej dostupnosti a kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosťou. Dom je k dispozícii okamžite. V prípade vážneho a seriózneho záujmu si môžete dohodnúť obhliadku na tel. čísle 0904 835 757 u makléra Mgr.Štefan Danis. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

950 €/mes.
5,59 €/m²/mes.
vrátane energií
Nové Zámky - POBOČKA
Aktuálne ! Predaj novostavba dvojdom 4 izbová novostavba, dvojdom Nové Zámky

Aktuálne ! Predaj novostavba dvojdom 4 izbová novostavba, dvojdom Nové Zámky

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99.06 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu ,bytovú jednotku dvojdomu ktorý je navrhnutý ako bungalov, Nové Zámky. Plocha: úžitková 99,06m2 + 20m2 terasa, zastavaná 120m2, pozemku 600m2. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové, krb. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, tiché prostredie. -Dispozícia: vstupná chodba, tri samostatné spálne, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a sprchou, obývacia izba spojená s kuchyňou a výstupom na terasu. -Každá bytová jednotka má vlastný vstup a samostatný pozemok (zrkadlovo otočený) o rozlohe 4á. -Cena 227 900 € v prevedený HOLODOM. Možnosť dokončiť stavbu v prevedení na kľúč - ŠTANDARD. -Pre osobné stretnutie a bližšie informácie neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0908 583 729 Prijmeme posilu do nášho teamu.......... 0908 58 37 29 -vydávame potvrdenie k dedičskému konaniu -právnický full servis v cene - bezpečnosť -poplatky na kataster sú v cene -najvýhodnejšie financovanie cez hypotekárny úver je v cene - spolupracujeme s každou bankou na Slovensku

227 900 €
2 300,63 €/m²

CITYREAL PLUS s.r.o.
Novinka !!!PREDÁM 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU VO VYHLADÁVANEJ LOKALITE NZ

Novinka !!!PREDÁM 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU VO VYHLADÁVANEJ LOKALITE NZ

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu vo vyhľadávanej časti mesta Nové Zámky. Plocha: pozemku 865m2. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Jedná sa o prízemný rodinný dom ktorý pozostáva z: - obývacia izba spojená s jedálňou a s kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor - spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou a vlastným šatníkom - dve detské izby - kúpeľňa s WC - technická miestnosť - komora a samostatné WC - z obývacej izby a izieb vedú výstupy na krytú terasu -Cena 259 900 € za Dom v prevedení HOLODOM -Uvedené cena zahŕňa aj pozemok . Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0908 583 729 alebo na e mailovej adrese office@cityrealplus.sk

259 900 €
2 362,73 €/m²

CITYREAL PLUS s.r.o.
Predám novostavbu 4-izbového rodinného domu Nové Zámky

Predám novostavbu 4-izbového rodinného domu Nové Zámky

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) na súkromnej ulici v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 170m2, zastavaná 204m2, pozemku 540m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatné WC, vstup do garáže pre dve autá s technickou miestnosťou denná časť: obývačka spojená s kuchyňou kde sa nachádza predpríprava na krb a východ na terasu nočná časť: spálňa + šatníkom, dve samostatné izby, priestranná kúpeľňa s WC, vaňou a sprchovým kútom a s dvojumývadlom. Podlaha: laminátová, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové s izolačným trojsklom. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.V technickej miestnosti je plynový kotol ( VieSmann). Kúrenie: podlahové Vybavenie kuchyne: kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska, rúra na pečenie, ostrovček a špajza. Stav objektu: novostavba z tehly. Rodinný dom- bungalov tohto typu sa predáva v štádiu ,,na Klúč". Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: slnečný, tehla, zateplený, elektrická brána, oplotenie, kamerový systém, vonkajšia garážová brána el. pohon, tiché prostredie. Cena: 334 500 € + pri vážnom záujme výrazná zľava !!! Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 0915 724 578 alebo na e-mailovej adrese lontos@cityrealplus.sk Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.

334 500 €
1 967,65 €/m²

CITYREAL PLUS s.r.o.
Aktuálna !!!PREDÁM 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU V DOBREJ LOKALITE NZ

Aktuálna !!!PREDÁM 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU V DOBREJ LOKALITE NZ

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 116 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu vo vyhľadávanej časti mesta Nové Zámky. Plocha: pozemku 550m2. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Jedná sa o prízemný rodinný dom ktorý pozostáva z: - obývacia izba spojená s jedálňou a s kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor - spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou a vlastným šatníkom - dve detské izby - kúpeľňa s WC - technická miestnosť - komora a samostatné WC - z obývacej izby a izieb vedú výstupy na krytú terasu -Cena 249 900 € za Dom v prevedení HOLODOM -Uvedené cena zahŕňa aj pozemok . Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0908 583 729 alebo na e mailovej adrese office@cityrealplus.sk

249 900 €
2 154,31 €/m²

CITYREAL PLUS s.r.o.
NA PREDAJ 4 izbová novostavba rodinného domu v Nových Zámkoch

NA PREDAJ 4 izbová novostavba rodinného domu v Nových Zámkoch

Lokalita: Slovenská, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Realitná kancelária TRINITY ponúka NA PREDAJ 4 izbovú priestrannú novostavbu rodinného domu v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici.  Pozemok prislúchajúci k domu má rozlohu 720m2 a nachádza sa na konci nepriechodnej ulice čo Vám zaručí maximálny pokoj a súkromie. Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť: - Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba. - Nočnú časť tvorí spálňa so samostatnou kúpeľňou, dve izby, kúpeľňa a technická miestnosť s kotlom ústredného kúrenia. - Zo zádveria je prístupné samostatné WC a sklad. - Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. Celková úžitková plocha domu je 110,50 m2. Cena za rodinný dom v prevedení holodom je 279 900€ Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii? - v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotové u Autorizovaného Advokáta - vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina) - spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi - vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní - zabezpečíme financovanie nehnuteĺnosti cez ktorúkoľvek BANKU Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: novostavba, Celková plocha: 720 m2, Úžitková plocha: 110 m2, Počet podlaží: 1, Počet izieb: 4, Parkovanie: vlastné vyhradené

279 900 €
2 544,55 €/m²

TRINITY Real s.r.o.
NA PREDAJ 4 izbová novostavba rodinného domu v Nových Zámkoch

NA PREDAJ 4 izbová novostavba rodinného domu v Nových Zámkoch

Lokalita: Čerešňová, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Realitná kancelária TRINITY ponúka NA PREDAJ 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Nových Zámkoch na Čerešňovej ulici, veľmi obľúbenú a osvedčenú LAGUNU 12N na pozemku 780m2. Úžitková plocha domu  - 100,20 m2 Obytná plocha domu  - 76,60 m2 Zastavaná plocha - 132,70 m2 Obostavaný priestor - 560,00 m3 Výška hrebeňa strechy - 4.60 Sklon strechy - 18,0° Jedná sa o prízemný rodinný dom ktorý tvorí: - obývacia izba spojená s jedálňou a s kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor - spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou - dve detské izby - kúpeľňa s WC - technická miestnosť - komora a samostatné WC - z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu Cena za rodinný dom v prevedení holodom je 252 900€ Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii? - v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotové u Autorizovaného Advokáta - vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina) - spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi - vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní - zabezpečíme financovanie nehnuteĺnosti cez ktorúkoľvek BANKU Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: novostavba, Celková plocha: 780 m2, Úžitková plocha: 110 m2, Plocha pozemku: 780 m2, Zastavaná plocha: 132 m2, Počet izieb: 4

252 900 €
2 299,09 €/m²

TRINITY Real s.r.o.
Na predaj rodinný dom  - bungalov neďaleko Tesca

Na predaj rodinný dom - bungalov neďaleko Tesca

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Na predaj prízemný tehlový rodinný dom postavený v roku 2007 v lokalite neďaleko Tesca. Dom je postavený na 3,5 ár pozemku, zastavaná plocha domu 127 m2. Dom má dve samostatné spálne, obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a obývačkou. Z obývačky je výstup na terasku smerujúcu do upravenej, okrasne vysadenej záhrady. Kúrenie v dome je plynovým kotlom, v polovici domu je aj podlahové kúrenie a v obývačke je krb. Dom je napojený na všetky IS. Výborná lokalita, 5 minút pešo do Tesca, cca 15 minút do centra aj na stanicu.

215 000 €
1 692,91 €/m²

Ing. Gabriela Pilhovičová - KOREKT
Novostavba v centre

Novostavba v centre

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úžitková 120m2.Stav objektu: novostavba. Cena 219 000 €

219 000 €
1 825 €/m²

Ing. Gabriela Pilhovičová - KOREKT
NA PREDAJ POSCHODOVÁ, CELOROČNE OBÝVATEĽNÁ CHALUPA, NOVÉ ZÁMKY

NA PREDAJ POSCHODOVÁ, CELOROČNE OBÝVATEĽNÁ CHALUPA, NOVÉ ZÁMKY

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 72 m²

Na predaj 4 izbová, pekná, poschodová, celoročne obývateľná chata v chatovej oblasti Zúgov, Nové Zámky. Chata bola skolaudovaná pred 5 rokmi, leží na 4á pozemku, úžitková plocha je 72m2 +prekrytá terasa + 20m2 garáž pod domom. Na dome sú Fotovoltaické panely, v dome TV + internet. Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát. TECHNICKÉ PARAMETRE: - stavba postavená z tehly - zateplená 8cm polystyrénom - strecha - kanadský šindel, 30cm izolácia - okná plastové s vonkajšími roletami - podlahy – dlažba + laminát - garážová brána – elektrická rolovacia - brána – posuvná elektrická Kúrenie: kachľami na tuhé palivo Ohrev vody: 80l bojler Odpad: 5m3 septik Voda: studňa Elektrina DISPOZÍCIA: Poschodie: - obývacia izba s kachľami - kuchyňa - kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, toaleta Prízemie: - 2 spálne - obývacia izba s kachľami - vstup do garáže Chalupa je v peknom prostredí, pre ľudí, ktorí majú radi prírodu a kľud. Cena: 139 990 € Iveta Očenášová M: 0905 383 682 E: iveta.ocenasova@sweetliving.sk Právne služby a finančné poradenstvo sú ZDARMA ! Pomôžeme Vám s vybavením úveru ! NAJVYŠŠIA OCHRANA: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM... chránime našich klientov.Ponúkame Vám na predaj domy a vily Nové Zámky. Plocha: úžitková

139 990 €
1 944,31 €/m²

SWEET LIVING s.r.o.
NA PRENÁJOM 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE MESTA NOVÉ ZÁMKY

NA PRENÁJOM 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE MESTA NOVÉ ZÁMKY

Lokalita: Drozdia, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 180 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený dom v Nových Zámkoch na ulici Drozdia s rozlohou cca 180 m2. Plocha pozemku 457 m2. Podlahy sú plávajúce a dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Stavba bola dokončená v roku 2003, a je zateplená. Kúrenie plynové ústredné. Dom má zabezpečovacie zariadenie. Výhody: slnečný, tiché prostredie. Na prízemí sa nachádza veľká priestranná obývačka s jedálenskou časťou a jedna menšia izba, kuchyňa a špajza, sprchový kút a toaleta. Na poschodí sú 4 izby, kúpeľňa s rohovou vaňou a toaleta, práčovňa. Súčasťou domu je dvojgaráž (parkovanie za sebou) s možnosťou parkovania aj pred domom. Upravená záhrada so zavlažovacím zariadením s rozlohou 279 m2. Voľné od 1. marca 2022 Cena: dohodou Kontakt k obhliadke: Pál Fazekas 0908 833 633 office@uniquereal.sk www.uniquereal.sk

cena dohodou
+ 150 €/mes. energie
UniQue Real, s.r.o.
Rodinný dom na predaj  pri Nových Zámkoch  - novostavba.

Rodinný dom na predaj pri Nových Zámkoch - novostavba.

Lokalita: Nové Zámky okolie, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 171 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dvoj podlažný rodinný dom, neďaleko  Nových Zámkov.  Je to novostavba, leží na pozemku o rozlohe 963 m 2, podlahová plocha domu je 171 m 2. Dispozícia: vstupná chodba, hala, kuchyňa, špajza, kúpelňa zo sprchovým kútom, samostatné WC, obývačka spojená s jedálňou a priestranná izba. Na druhom podlaží sa nachádza kúpelňa s vaňou, W C a 3 priestranné izby. K dvom horným izbám prináleží spoločný balkón. Okná sú drevené - euro okná, podlahy sú keramická dlažba a kvalitná laminátová podlaha, nová kuchynská linka robená na mieru / Decodom / sklo keramický varný panel, elektrická rúra. Kúrenie  je na plynový kotol značky Protherm, ohrev vody je tiež na plyn, voda je obecná, odtok je riešený do žumpy. Dom je svetlý, priestranný k domu je pripojená prístavba ktorá má samostatný vchod, je tu letná kuchyňa, izba a hospodárska budova. Pred domom je priestranná časť na parkovanie a terasa. Na pozemku sa nachádza studňa, pozemok je upravený sú tu ozdobné dreviny, ovocné stromy. Vzdialenosť od obce  Podhájska je 10 km, do Nových Zámkov 13 km. Veľmi dobrá občianska vybavenosť, lekár, pošta, ZŠ, MŠ, potraviny, zdravotné stredisko. Dom je veľmi pekný, svetlý a priestranný. Treba vidieť !  Info: Szokolová 0915 873 906  

165 000 €
964,91 €/m²

Libra Trade, spol. s.r.o.
Novostavba montovaného rodinného domu

Novostavba montovaného rodinného domu

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame montovaný rodinný dom v SR v troch základných veľkostiach. Predpoklad je vlastniť pozemok , vybudovanie základovej dosky alebo dať si vybudovať dodávateľom vrchnej stavby v cene 10000-12000 EUR podľa náročnosti terénu. Vlastná stavba bude realizovaná dodávateľsky do 6 mesiacov. Variant M (80m2) 63.200,-eur bez základovej dosky v štandardnej dodávke Variant L (90m2) 68.800,-eur bez základovej dosky v štandardnej dodávke a Variant XL (100m2) 76.700,- eur bez základovej dosky v štandardnej dodávke Rozloženia a interiérové úpravy sú neobmedzené , na základe konzultácie s dodávateľom. Obvodové steny – hrúbka 26,5cm: Certifikovaný zatepľovací systém - polystyrén hr. 100 mm, lepidlo, sieťka, drevená konštrukcia hr. 140mm, drevená konštrukcia je opláštená z obidvoch strán sádrovláknitou doskou 12,5 mm, výplň z minerálnej vlny hr. 150 mm, parozábrana Bližšie informácie vrátane pôdorysu na požiadanie

63 200 €
790 €/m²

REAL-SHOP s.r.o.
Novostavba modulových drevodomov

Novostavba modulových drevodomov

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom

Modulové drevodomy vyskladané z modulov 4m x 14m 1-izbový 25.440,- EUR zastavaná plocha 30,4m2 - obývacia izba , kuchynský kút, kúpeľňa, pracovný kút, terasa 2-izbový 34.320,- EUR zastavaná plocha 44 m2 - obývacia izba, kuchynský kút, kúpeľňa, spálňa, terasa 3-izbový 65.040,- EUR zastavaná plocha 88 m2 - obývacia izba, kuchynský kút, kúpeľňa, technická miestnosť, spálňa, detská izba, terasa 4-izbový 66.240,- EUR zastavaná plocha 92 m2 - obývacia izba, kuchynský kút, kúpeľňa, technická miestnosť, spálňa, 2x detská izba, terasa 4-izbový poschodový 70.680,- EUR Ceny ktoré uvádzame sú za holobyt vrátane DPH. Je potrebné mať vlastný pozemok a vybudovať betónové pätky alebo základovú dosku podľa dokumentácie ktorú dodáme a pritiahnuť siete. Dodávka do 3 mesiacov, životnosť stavby min. 80 rokov, mesačné náklady pre 4-izbový dom do 60 EUR, použité prírodné materiály, väčšia nepriezvučnosť ako pri klasických domoch.

25 440 €

REAL-SHOP s.r.o.
Predám rodinný dom novostavbu v okrajovej časti mesta

Predám rodinný dom novostavbu v okrajovej časti mesta

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 70 m²

Predám novostavbu rodinného domu v okrajovej časti Nových Zámkov. Kuchyňa spojená s obývačkou a dve samostatné nepriechodné izby. Bližšie info telefonicky, Martin Špacír 0918 419 628 V prípade riešenia financovania cez hypotéku, Vám v prípade Vášho záujmu, bezplatne pomôžem vybaviť sprostredkovanie alebo predbežný výpočet Vášich financií. Spolupracujeme so všetkými bankami na trhu °0918 419 628° Martin Špacír

120 000 €
1 714,29 €/m²

REAL-SHOP s.r.o.
1 2 3 4