Novostavby.sk
Nájdených 32 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Obchodné priestory v Nitre

1 2
Prenájom kancelárskych, obchodných priestorov, novostavba, Nitra

Prenájom kancelárskych, obchodných priestorov, novostavba, Nitra

Lokalita: Palánok, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodno - administratívne priestory v novostavbe - Tabáň v Nitre. Ponúkaný priestor je vhodný pre služby ako manikúra / pedikúra, kozmetický salón alebo cestovná kancelária, poisťovacie, účtovné a právne služby, realitná kancelária a podobne. Výmera ponúkaných priestorov je 39,71 m2. Priamo v priestore je k dispozícii toaleta, umývadlo, výlevka, kuchynka. Kúrenie je ústredné. Privedené sú všetky potrebné sieťové pripojenia (elektrika, internet) s veľmi dobrým rozmiestnením po priestore. K dispozícií je veľký presklený výklad, ktorý je vhodný na reklamný polep. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii. Nehnuteľnosť nachádza priamo v srdci Nitry a preto je poruke všetka občianska vybavenosť. Cena prenájmu je 13 € / m2 + 50 € záloha za energie (vodné, stočné, kúrenie) + 50 € parkovacie státie v garáži. Elektriku nájomca platí priamo dodávateľovi. Pri podpise zmluvy sa platí dvojmesačný depozit. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

520 €/mes.
13 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
NA PRENÁJOM PRIESTOR VHODNÝ PRE FITNESS, SALÓN, KANCELÁRIE, NITRA, 100 m2

NA PRENÁJOM PRIESTOR VHODNÝ PRE FITNESS, SALÓN, KANCELÁRIE, NITRA, 100 m2

Lokalita: Novozámocká, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom otvorený priestor na 1. poschodí v modernej administratívnej budove s vlastným parkoviskom v Nitre – Horné Krškany. Budova sa nachádza na frekventovanej ul. Novozámocká oproti kasárňam s výbornou dostupnosťou. -VÝMERA- Úžitková plocha: 100 m2 Priestory sa nachádzajú na prvom poschodí (viď. foto) administratívnej budovy so samostatným vchodom a výhľadom na ulicu. -DISPOZÍCIA- - Otvorený kancelársky priestor (pripravený k užívaniu) - Soc. zariadenie (muži/ženy) - Zdieľaná kuchynka -PARKOVANIE- V cene je zahrnuté aj možnosť parkovania priamo pred budovou (viď. foto). Kancelárie sú vykurované, zateplené a so všetkými IS. K prenájmu prislúcha spoločná kuchynka a soc. zariadenie. Priestory sú otvorené a dispozične do tvaru L. Možnosť využitia pre fitness centrum, špedičnú spoločnosť, salón, obchodné priestory, sídlo firmy a iné. -CENA- Cena prenájmu je 490,- €/mesiac + prevádzkové náklady 100,- €/mesiac + DPH Priestory sú vypratané a pripravené k ihneď užívaniu. Ak aj Vy by ste chceli pomôcť s rýchlym a efektívnym predajom alebo prenájmom Vašej nehnuteľnosti, neváhajte nezáväzne kontaktovať našu kanceláriu, radi Vám pomôžeme.

490 €/mes.
4,90 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
NA PRENÁJOM OBCHODNÉ PRIESTORY

NA PRENÁJOM OBCHODNÉ PRIESTORY

Lokalita: Štúrova, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 291 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodné priestory (celé 2 NP) v polyfunkčnej budove na parkovisku najväčšieho LIDL na SLovensku. Očakávaný denný pohyb zákazníkov je z prepočtov Lidla cca 2 000 zákazníkov denne a priemerne cca 1 300 áut. V rámci areálu bude vybudované parkovisko s kapacitou 120 parkovacích miest. Objekt bude vyhotovený vo vysoko nadštandardných pohľadových prvkoch - presklené hliníkové fasády, fasádne prestrešenia vo vysokokvalitných materiáloch, keramické obklady stien, spolu so zazelenenými fasádami. -PRIESTOR- - Úžitková plocha: 291 m2 - Odovzdanie v štandarde SHELL & CORE - Nájomná zmluva na 7 rokov + 5 rokov -CENA- Cena prenájmu je 15,- eur/m2/mesiac Spoločné prevádzkové náklady sú 2,- eur/m2/mesiac

4 365 €/mes.
15 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Prenájom komerčných priestorov (210,76 m2),  Tabáň, Nitra

Prenájom komerčných priestorov (210,76 m2), Tabáň, Nitra

Lokalita: Palánok, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 210 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom reprezentatívne komerčné priestory v novostavbe v samom srdci Nitry - Tabáň o výmere 210,76 m2. Vstup je z ulice Palánok. Prenajíma sa ako holopriestor, tzn. že nájomca si ho vie upraviť podľa vlastných potrieb a predstáv. V priestore je spravená príprava na klimatizáciu. Cena prenájmu je 3 150 € / mesiac + energie a služby. K priestoru je možnosť prenájmu parkovacieho miesta za 80 € / mesiac. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške 3 500 €. Certifikát energetickej náročnosti budovy je k dispozícii. Budova má veľmi dobrú strategickú polohu priamo v centre mesta, kde je všetko dostupné pešo. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

3 150 €/mes.
15 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Prenájom komerčných priestorov (69 m2),  Tabáň, Nitra

Prenájom komerčných priestorov (69 m2), Tabáň, Nitra

Lokalita: Palánok, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom reprezentatívne komerčné priestory v novostavbe v samom srdci Nitry - Tabáň o výmere 69 m2. Vstup je z ulice Piaristická. Sú tu dokončené plávajúce podlahy, sociálne zázemie a v priestore je spravená príprava na klimatizáciu. Cena prenájmu je 1 250 € / mesiac + energie a služby. K priestoru je možnosť prenájmu parkovacieho miesta za 80 € / mesiac. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške 2 500 €. Certifikát energetickej náročnosti budovy je k dispozícii. Budova má veľmi dobrú strategickú polohu priamo v centre mesta, kde je všetko dostupné pešo. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

1 250 €/mes.
18,12 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Prenájom komerčných priestorov (72,5 m2),  Tabáň, Nitra

Prenájom komerčných priestorov (72,5 m2), Tabáň, Nitra

Lokalita: Palánok, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 72 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom reprezentatívne komerčné priestory v novostavbe v samom srdci Nitry - Tabáň o výmere 72,5 m2. Vstup je z ulice Piaristická. Prenajíma sa ako holopriestor, tzn. že nájomca si ho vie upraviť podľa vlastných potrieb a predstáv. V priestore je spravená príprava na klimatizáciu. Cena prenájmu je 1 250 € / mesiac + energie a služby. K priestoru je možnosť prenájmu parkovacieho miesta za 80 € / mesiac. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške 2 500 €. Certifikát energetickej náročnosti budovy je k dispozícii. Budova má veľmi dobrú strategickú polohu priamo v centre mesta, kde je všetko dostupné pešo. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

1 250 €/mes.
17,36 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Predaj obchodných priestorov v centre mesta Nitra v ORBIS Premium.

Predaj obchodných priestorov v centre mesta Nitra v ORBIS Premium.

Lokalita: Štefánikova trieda, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 58 m²

C+01.1 Obchod výmera 63 m2, z toho 58 m2 komerčný priestor + 1.3 m2 toaleta + 3.2 m2 zázemie. Rozmer cca 11 m x 5.5 m - cena na vyžiadanie u makléra C+01.2 Obchod výmera 60 m2, z toho 55 m2 komerčný priestor + 1.3 m2 toaleta + 3.2 m2 zázemie. Rozmer cca 11 m x 5.5 m - cena na vyžiadanie u makléra ORBIS Premium zmení centrum Nitry a vytvorí zónu s vysokým obchodným potenciálom. Budova ORBIS Premium ponúka 150 parkovacích miest pre verejnosť a ďalších 150 parkovacích miest pre rezidentov. OBCHODY SÚ V PREVEDENÍ HOLOPRIESTOR Priestory sa predávajú ako holopriestor, v ktorom je spravená na všetko predpríprava a v každom z týchto priestorov je aj možné vybudovať si sociálne zariadenie. Ponúkame Vám aj možnosť dokončenia priestorov do štandardu, po upresnení z Vašej strany, čo všetko by ste v priestore chceli mať (aké kúrenie, podlahy, stropy, atď..), vieme Vám vypracovať cenovú ponuku na dokončenie. Cena parkovacieho miesta v suteréne budovy ORBIS je 20.000,- EUR s DPH, cena parkovacieho miesta so skladom je 25.000,- EUR s DPH Odporúčam aj ako veľmi dobrú investíciu na budúci prenájom. Plánovaný termín dokončenia je 2021. Všetky ďalšie informácie u makléra (ponuka komerčných a obchodných priestorov, bytov, cenník, pôdorysy, financovanie,...) Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family.

cena dohodou

RE/MAX Slovakia
Obchodné kancelárske priestory na Coboriho ulici v Novom Polygone na prízemí

Obchodné kancelárske priestory na Coboriho ulici v Novom Polygone na prízemí

Lokalita: Coboriho, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 260 m²

VitoReality ponúka na prenájom obchodné aj kancelárske priestory na Coboriho ulici v komplexe Nový Polygon, je to novostavba, priestory k dispozícii: 260m2, 130m2, nachádzajú sa na prízemí s dobrým výhľadom, cena 8 €/m2/mesiac za m2. Pre viac informácií 0904515067 info@vitoreality.sk Www.VitoReality.sk

2 080 €/mes.
8 €/m²/mes.

VitoReality s.r.o.
Komerčný priestor TABÁŇ - NITRA

Komerčný priestor TABÁŇ - NITRA

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 39 m²

Ponúkame Vám na predaj reprezentatívne komerčné  priestory o výmere 39,16 m2, ktoré sa nachádzajú v novopostavenej rezidencii Tabáň. Budova  má veľmi dobrú strategickú  polohu priamo v centre  mesta Nitra, kde je všetko dostupné pešo.  V objekte je viac ako 260 bytov a tak poloha priestoru zaručuje  klientelu o ktorú nebude núdza. Priestor sa nachádza na prízemí v bloku C.  Priestor má presklený výklad a je v stave holo - priestor s dokončeným wc, výlevkou a umývadlom. V prípade že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 222 095, alebo mailom na sedlacek@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky. 

139 000 €
3 564,10 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
Investičná príležitosť s príjemnou návratnosťou

Investičná príležitosť s príjemnou návratnosťou

Lokalita: Novozámocká, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 4800 m²

EDREY Real Estate ponúka na predaj nadčasovú polyfunkčnú päťpodlažnú budovu s kancelárskymi, obchodnými a skladovými priestormi s úžitkovou plochou takmer 5000 m2 na pozemku s výmerou približne trištvrte hektára. Budova postavená v roku 2009 má strategické umiestnenie na začiatku priemyselného areálu len 3km od diaľnice Nitra-Juh z rýchlostnej cesty R1 naznačuje. Centrum Nitry je dostupné za menej ako 10 minút a plusom je tiež aj skvelé napojenie na mestskú hromadnú dopravu. Reprezentatívne kancelárske priestory s výhľadom na panorámu Nitry a obchodné priestory vo vysokom štandarde spĺňajú požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta, či už po technickej alebo vizuálnej stránke. V budove sú dve schodiská a jeden výťah pre 11 osôb, priestory budovy sú plne klimatizované a na pozemku nechýbajú ani parkovacie plochy. Momentálne sú priestory budovy obsadené na 85% dlhodobými nájomníkmi. Pre budúceho majiteľa existuje možnosť prerobenia skladových priestorov na kancelárie, čím by sa zvýšil výnos budovy. Súčasťou tejto investičnej ponuky je aj otvorená hala situovaná za polyfunkčnou budovou o výmere 806 m2, ktorá je ideálnym priestorom pre vznik veľkého parkoviska. Je tu tiež možnosť dokúpenia vedľajšej menšej štvorposchodovej budovy s úžitkovou plochou cca 800 m2. Podlahová plocha budovy: 4801,36 m2 Výmery podlaží: 1NP – 2200 m2 2NP – 548,18 m2 3NP – 973,77 m2 4NP – 891,41 m2 5NP – 188 m2 Street view: https://goo.gl/maps/PezPiznkftJ2

450 000 €
93,75 €/m²

Edrey real estate
Obchodný priestor na prenájom Tabáň Nitra

Obchodný priestor na prenájom Tabáň Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodný priestor v novostavbe Tabáň, ul. Hornotabánska o výmere 40 m2. Cena 550 €/mesiac + el. energia. Priestor je možné využiť ako kanceláriu, kozmetický salón, cestovnú kanceláriu, realitnú kanceláriu, masážny salón, rokovaciu miestnosť, administratívnu miestnosť. K obchodnému priestoru je možnosť využívať aj parkovacie miesto. Priestor je k dispozícii od 1.9.2022.

600 €/mes.
15 €/m²/mes.

PRENÁJOM - Administratívny priestor - open space - Nitra, Centrum

PRENÁJOM - Administratívny priestor - open space - Nitra, Centrum

Lokalita: Palárikova, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 145 m²

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom obchodný / administratívny priestor v Nitre, lokalita Centrum, Palárikova ulica. Priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. V budove je výťah. Priestor má ca. 145 m2 a rozdelený je na tri časti - hlavná predajná / administratívna open space plocha, miestnosť pre kuchynku a zázemie (toalety pre ženy a mužov, sklad). Priestor má veľké okná, ktoré zabezpečujú jednak dokonalé presvetlenie priestoru, no môžu slúžiť i na umiestnenie pútavej reklamy. Na podlahe je dlažba. Priestor je klimatizovaný. Nájomca si môže priestor podľa potreby rozdeliť sadrokartónovými priečkami. Súčasťou prenájmu tohto priestoru je aj vonkajšia plocha na budove slúžiaca pre umiestnenie reklamného banera. Nájomné je 1000 EUR mesačne + energie. Kaucia dohodou. V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte: +421 911 201 211 amaxades.reality@gmail.com

1 000 €/mes.
6,90 €/m²/mes.

AMAXADES s.r.o.
Prenájom Obchodných priestorov v centre Nitry - Orbis

Prenájom Obchodných priestorov v centre Nitry - Orbis

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka: na PRENÁJOM obchodný a komerčný priestor v CENTRE mesta. lokalita: Nitra časť: Centrum • celková výmera: 53 m2 /10,7m x 5m/ • novostavba • vhodný priestor na obchod, kaviareň, gastro prevádzku, kozmetiku, kaderníctvo atď. • možnosť parkovania • cena. 1500m2 + energie • viac informácií sa dozviete na: • t.č. +421 904 086 200

cena dohodou

V2 real estate s.r.o.
NA PRENÁJOM priestory s výkladom v centre mesta Nitra

NA PRENÁJOM priestory s výkladom v centre mesta Nitra

Lokalita: Nezadaná, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 60 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk     V2 Real Estate vám ponúka na prenájom priestory s výkladom do ulice v priamom centre mesta:   Lokalita: Nitra Časť: Staré mesto   výmera priestorov je 60m2 presklený výklad priamo do ulice otvorený priestor súčasťou priestorov je aj sociálne zariadenie veľmi vyhľadávaná lokalita vhodné pre obchod, kanceláriu a iné podnikanie aj pre náročnejšieho klienta voľné od 1.mája 2021 suma je 650€ + DPH neváhajte nás kontaktovať cena je aj s právnym servisom

650 €/mes.
10,83 €/m²/mes.

V2 real estate s.r.o.
NA PRENÁJOM – Obchodné/kancelárske priestory pri Polygone, Nitra

NA PRENÁJOM – Obchodné/kancelárske priestory pri Polygone, Nitra

Lokalita: Nezadaná, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 190 m²

V2 real estate ponúka priestory na prenájom:   lokalita: Nitra ulica: Cintorínska výmera: 190m2   obchodné priestory na frekventovanej ulici priestory pozostávajú zo vstupnej miestnosti s presklenými dverami, priestranej miestnosti (showroom), kancelárie, kuchynky a sociálnych zariadení vhodné na podnikateľské účely (obchod, kancelárie..) ľahká dostupnosť z ulice, viditeľné miesto, priestory sú klimatizované, alarm parkovanie pred budovou mesačný nájom 1200€ + energie cena je aj s právnym servisom viac informácií sa dozviete na: t.č. +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk

1 200 €/mes.
6,32 €/m²/mes.

V2 real estate s.r.o.
Na prenájom priestory s výkladom v centre Nitry

Na prenájom priestory s výkladom v centre Nitry

Lokalita: Nezadaná, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 150 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk   V2 Real Estate vám ponúka na prenájom priestory v centre mesta.   Lokalita: Nitra Časť: Staré Mesto   výmera priestorov je 150m2 presklený výklad priamo do ulice súčasťou priestorov je aj sociálne zariadenie veľmi vyhľadávaná lokalita vhodné pre gastronómiu alebo obchod v bezprostrednej blízkosti kompletná občianska vybavenosť cena nájmu je 1 500€ + energie neváhajte nás kontaktovať cena je aj s právnym servisom

1 500 €/mes.
10 €/m²/mes.

V2 real estate s.r.o.
Nadštandardné priestory pre obchod a služby v Nitre na prenájom

Nadštandardné priestory pre obchod a služby v Nitre na prenájom

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory o celkovej výmere 149,8 m2. Na tejto ploche sa nachádza open-space o výmere 79,4 m2, samostatná kancelária o výmere 21,1 m2, ktorá sa však dá spojiť s open-space miestnosťou, ďalej zázemie, ktoré je možné využiť aj ako kuchyňu. Priestory sa nachádzajú na prízemí a tvoria samostatnú časť podlažia. Sú klimatizované, k dispozícii je optický internet a parkovanie priamo pred budovou. Priestory, ako aj celý objekt v ktorom sa nachádzajú, sú vo vysokom štandarde a sú vhodné pre obchodné a administratívne účely, ale aj služby. Sú ideálne pre klienta, ktorý hľadá reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie. Objekt sa nachádza v Nitre, na výpadovke na diaľničný obchvat, zároveň však len pár minút do centra mesta. Cena: 15 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk

2 250 €/mes.
15 €/m²/mes.
vrátane energií
REALSK s.r.o.
Priestory pre reštauráciu, kaviareň, obchod, služby v Nitre na prenájom

Priestory pre reštauráciu, kaviareň, obchod, služby v Nitre na prenájom

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 330.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory o celkovej výmere 330,60 m2. Jedná sa o dvojpodlažný objekt, ktorý bol v minulosti využívaný ako reštaurácia a kaviareň. V objekte sa teda okrem reštauračných, predajných a kancelárskych priestorov nachádza aj plnohodnotná kuchyňa, umyváreň, sklady, samostatné šatne a WC pre personál. Na 1.NP o výmere 158,46 m2 sa nachádza prevádzková časť o výmere 57,52 m2 so vstupom a výkladovým oknom, ďalej kuchyňa, sklady, kancelária a zázemie pre zamestnancov. Súčasťou podlažia je aj terasa nad úrovňou chodníka o výmere cca 50 m2. Na 2.NP sa na ploche 172,14 m2 nachádza salónik o výmere 71,20 m2, priestranná terasa o výmere 70,73 m2 ďalej toalety pre zákazníkov, denná miestnosť a balkón. Podlažia sú prepojené schodiskom, k dispozícii je však aj výťah. K priestorom patrí aj podkrovný byt na 3.NP, ktorý sa dá využívať aj na kancelárske účely. K objektu patria 4 parkovacie miesta pred objektom. Objekt sa nachádza v absolútnom centre mesta, je vhodný ako sídlo firmy, rôzne obchodné prevádzky či služby (kancelárie, bar, banka, poisťovňa, škôlka...). Interiér bol po poslednej prevádzke kompletne vymaľovaný a vyčistený. Cena: 1 700 €/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk

1 700 €/mes.
5,14 €/m²/mes.

REALSK s.r.o.
Prenájom obchodný priestor ORBIS/vchod od Piaristická /v úplnom centre Nitry.

Prenájom obchodný priestor ORBIS/vchod od Piaristická /v úplnom centre Nitry.

Lokalita: Piaristická, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Aktuálne pripravený priestor na prenájom 20 m2 s celým čelom priestoru ako výklad a vzadu zázemie-voda , elektrika,sklad... Pred obchodným priestorom aj možnosť na terasové sedenie. Výborná lokalita a frekventovaná ulica poskytuje veľkú možnosť pre klientov. Cena prenájmu je 1500 EUR + depozit v hodnote dvoch prenájmov. Voľné ihneď ! V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať a ja Vám zorganizujem obhliadku. Maklérka :Mgr.Alena Krchová Mobil:0910955720 Mail:krchova@reality18.sk

1 500 €/mes.
75 €/m²/mes.
vrátane energií
reality18.sk
administratívny priestor , polyfunkčný priestor a iné využie

administratívny priestor , polyfunkčný priestor a iné využie

Lokalita: Rýnska, Nitra (Nitra)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 81 m²

Ponúkame na prenájom polyfunkčný priestranný priestor v Novostavbe v Nitre lokalita Klokočina - priestor pre obchod a služby - kancelárie, administratívne priestory, obchodné priestory, služby a aj reštauračné priestory, kaviareň - výmera 81m2 - 2 vstupy do priestoru - výťah - terasa Dispozičné riešenie : - vstupná chodba - technická miestnosť - vlastné kúrenie a merače energii - samostatné WC - samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom - kuchyňa + komora - 1x veľký priestor - 1x menší priestor - úložný priestor Vyhľadávaná lokalita , výborná dostupnosť, obchody, škola , škôlky v blízkosti CENA NÁJMU : 430 EUR + Energie podľa spotreby + DPH Ak Vám práve táto ponuka vyhovuje a chcete si ho osobne pozrieť, kontaktujte ma na tel.číslo Realitný maklér : Margita Šinčoková Tel.kontakt : 0948 434 787 Mail : sincokova@reality18.sk

430 €/mes.
5,31 €/m²/mes.

reality18.sk
1 2