Novostavby.sk
Nájdených 58 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Prievidza

1 2 3
BEDES | 4-izbový rodinný dom, garáž, pozemok 611m2, Prievidza – Veľká Lehôtka

BEDES | 4-izbový rodinný dom, garáž, pozemok 611m2, Prievidza – Veľká Lehôtka

Lokalita: Hradecká, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 156 m²

Realitná kancelária BEDES ponúka na predaj novo-rekonštruovaný rodinný dom v Prievidzi – časť Veľká Lehôtka. Dom je osadený na pozemku 611m2 rozumne, tak, aby bolo možné čo najlepšie využiť plochu záhrady / dvoru. Lokalita: z východnej strany lúky a les orientácia východ / západ pokojná ulica (mimo hlavnej cesty) vzdialenosť od zastávky MHD 100m COOP Jednota 5 min Vzdialenosť od centra PD Technické údaje: 4x izba, 2x kúpeľňa, 1x technická miestnosť Kuchyňa spojená s jedálňou a obývačkou Plocha domu 156m2 Terasa 8,40m2 Samostatná garáž 20m2 Vykurovanie podlahové (1.NP) + radiátory (2.NP) Technika zn. Viessmann (plynový) Vlastná studňa Kompletná hĺbková rekonštrukcia je čerstvo dokončená. Z pôvodného objektu ostali iba základy, všetko ostatné je nové (v podstate novostavba)! Veľkou výhodou je samostatná garáž + parkovacie státie pre druhé vozidlo. Stačí zariadiť nábytkom podľa Vašich predstáv a môžete bývať.

248 000 €
1 589,74 €/m²

BEDES | Realitná kancelária
BEDES | Moderný 1 izbový byt v Novostavbe na Starom sídlisku

BEDES | Moderný 1 izbový byt v Novostavbe na Starom sídlisku

Lokalita: Zadná, Prievidza (Prievidza)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť v tichej lokalite Starého Sídliska. Okolie ponúka dobrú dostupnosť do obchodov, škôl a škôlok, na zástavky MHD. V blízkosti je takisto Prievidzský park s dostatkom zelene a ihrisiek, fitness centrum alebo plaváreň. Novostavba bytového domu je zateplená a má vlastný dvor s parkovacími miestami. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto a pivnica. Dispozícia bytu ponúka priestrannú vstupnú chodbu s miestom na botník, z ktorej sa vchádza do veľkej miestnosti. Nehnuteľnosť disponuje menším balkónom. V byte sú použité kvalitné materiály. Steny sú nanovo vymaľované, v izbách je položená plávajúca podlaha a na chodbe a kúpeľni je položená dlažba. Vykurovanie je zabezpečené pomocou infra panelov, ktoré sú umiestnené na strope. Podobne funguje aj princíp infrasauny. Jedná sa o najzdravší spôsob ohrievania ľudského tela. Navyše infrafólia prenáša teplo aj na samotné predmety ako napríklad nábytok. Každá miestnosť v byte sa ovláda samostatným termostatom. Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí a pôsobí veľmi moderným dojmom, výhodou je aj poloha bytového domu a bezproblémové parkovanie vo dvore. Byt je voľný od 1.12.2022 Cena prenájmu je uvedená bez energií, ktoré si každý nájomca platí podľa svojej spotreby. V priemere 50€ mesačne. Na začiatku prenájmu sa platí vratný depozit vo výške 1 500 eur + 300 eur sprostredkovateľská provízia. Viac informácií a dohodnutie obhliadky na tel. č. 0910 553 554. Vykročte k Vášmu novému bývaniu s BEDES Reality s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teši sa na Vás náš tím BEDES. Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality. Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

285 €/mes.
7,70 €/m²/mes.

BEDES | Realitná kancelária
BEDES | Moderný 2 izbový byt v Novostavbe s balkónom

BEDES | Moderný 2 izbový byt v Novostavbe s balkónom

Lokalita: Zadná, Prievidza (Prievidza)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

BEDES Real Estate vám predstavuje nehnuteľnosť v tichej lokalite Starého Sídliska, na ulici Zadná. Okolie ponúka dobrú dostupnosť do obchodov, škôl a škôlok, na zástavky MHD. V blízkosti je takisto Prievidzský park s dostatkom zelene a ihrisiek, fitness centrum alebo plaváreň. Novostavba bytového domu je zateplená a má vlastný dvor s parkovacími miestami. Ku každému bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto. Dispozícia bytu ponúka priestrannú vstupnú chodbu s miestom na botník, z ktorej sa vchádza do jednotlivých izieb a do spojenej obývacej miestnosti s kuchyňou. Nehnuteľnosť disponuje menším balkónom. V byte sú použité pekné kontrasty bledých a tmavých farieb s kombináciou dreva. Steny sú nanovo vymaľované, v izbách je položená plávajúca podlaha a na chodbe a kúpeľni je položená dlažba. Priestranná obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou, ktorá je vybavená modernou kuchynskou linkou značky Oresi, so vstavaným sporákom a digestorom Zanussi. V kúpeľni sú použité kvalitné obklady, kvalitný sprchový kút je samozrejmosťou. Takisto je tu pripravené miesto na práčku. Vykurovanie je zabezpečené pomocou infrapanelov, ktoré sú umiestnené v strope. Podobne funguje aj princíp infrasauny. Jedná sa o najzdravší spôsob ohrievania ľudského tela. Navyše infrafólia prenáša teplo aj na samotné predmety ako napríklad nábytok. Každá miestnosť v byte sa ovláda samostatným termostatom. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. poschodí. Pôsobí veľmi moderným dojmom, výhodou je aj poloha bytového domu a bezproblémové parkovanie vo dvore. Cena prenájmu je uvedená bez energií, ktoré si každý nájomca platí podľa svojej spotreby. V priemere cca 80€ mesačne. Nie je povolený pes. Vratný depozit 2.000€ + 400€ sprostredkovateľká provízia. Viac informácií a dohodnutie obhliadky na tel. č. 0910 553 554. Vykročte k Vášmu novému bývaniu s BEDES Reality s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teši sa na Vás náš tím BEDES. Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality. Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

395 €/mes.
6,93 €/m²/mes.

BEDES | Realitná kancelária
VÝROBNÁ HALA V PRIEVIDZI -NA PRENÁJOM

VÝROBNÁ HALA V PRIEVIDZI -NA PRENÁJOM

Lokalita: Pod Banskou, Prievidza (Prievidza)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 972 m²

PONÚKAM Vám ideálne zázemie pre Vaše podnikanie -PRENÁJOM novostavbu výrobnej haly v meste PRIEVIDZA -lokalita pod Banskou, vedľa hlavnej cesty. Hala so strategickou lokalitou na okraji mesta PRIEVIDZA s výborným dopravným napojením, odkiaľ sa ľahko dostanete k výjazdom z mesta a prevádzka bude výborne viditeľná. Projektová dokumentácia je pre záujemcu k nahliadnutiu .Na pozemku sú dovedené všetky IS. Výrobná alebo skladová hala je situovaná na pozemku o výmere 1828 m2,halové priestory o výmere 972 m2 (administratívne priestory sú plánované na 2 podlažiach v prednej časti haly ).Predpokladané dokončenie haly je cca do 6 mesiacov od rezervácie záujemcom, úpravy haly je možné skonzultovať s majiteľom v procese výstavby. V okolí haly je plánovaných 11 parkovacích miest. Ak sú práve toto priestory pre Váš biznis, zavolajte mi.

5 040 €/mes.
5,19 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Prenájom kancelárií so zázemím 75 m2 centrum mesta Prievidza - zníženie ceny!

Prenájom kancelárií so zázemím 75 m2 centrum mesta Prievidza - zníženie ceny!

Lokalita: Gustava Švéniho, Prievidza (Prievidza)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 75 m²

Ponúkame kancelárske priestory na prenájom vo výmere 75 m2 v centre mesta Prievidza, ul. G. Švéniho. Prevádzkové priestory sa nachádzajú v POLYFUNKČNOM OBJEKTE na druhom poschodí, prístup je možný z hlavnej ulice ale aj zo spoločného nádvoria, priestory sú klimatizované, s balkónom. Táto nehnuteľnosť je vhodná hlavne na komerčné účely (sídlo firmy, kancelárie, projekcia, e-shop...). V objekte sa nachádza jazyková škola, ambulancia, finančné poradenstvo a právne poradenstvo... Výborná dostupnosť - priestory sa nachádzajú v tesnej blízkosti okresného úradu - klientske centrum, okr.súdu, v blízkosti banky, autobus zástávka MHD, kompletná občianska vybavenosť, parkovanie... Dispozícia: 1x kancelária s balkónom (7,5 m x 4,90) 1x kancelária (4,7 x 3,77) zázemie - chodba, kuchynka, toaleta Výška nájmu je 500 eur/mes. bez DPH Zálohové platby za energie k dispozícií k nahliadnutiu pri obhliadke, vysokorýchlostný internet. Priestory sú chránené zabezpečovacím zariadením. Voľný: ihneď

450 €/mes.
6 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
PRENÁJOM výrobná/skladová hala lokalita Prievidza

PRENÁJOM výrobná/skladová hala lokalita Prievidza

Lokalita: Vápenická, Prievidza (Prievidza)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 1000 m²

Aj vy hľadáte prenájom vhodných skladových či výrobných priestorov a keď už niečo vhodné na trhu sa objaví tak narazíte na problém, že keby ešte šírka alebo výška bola o niečo väčšia, zázemie priestorov malo aj kuchynku, zasadačku, väčšiu šatňu, atď.... Tak ste na správnej adrese, tu si najskôr zadáme Vaše vstupné požiadavky, upravíme nami navrhovanú štandardnú halu Vám na mieru podľa aktuálnych platných noriem a spustí sa výstavba na základe predschváleného stav. povolenia na už pripravenom pozemku v priemyselnej časti mesta. Ponúkame na prenájom novostavbu haly výrobnú/skladovú výmery cca 1.000 m2 (rozmery sa môžu ešte upravovať 500-1500 m2) zhotovenú podľa požiadaviek záujemcu, cena prenájmu sa pohybuje cca od 4,50 - 6,50 eur/m2/rok bez Dph a energií, cena/m2 sa určuje v závislosti od technických vstupných parametrov - rozmer haly, náročnosť vybavenia, zázemie haly, špeciálne požiadavky.... Hala bude postavená do 6 mesiacov od rezervácie záujemcom (je prepríprava stavebného povolenia - upresnenie rozmerov haly podľa záujmu klienta). Foto je ilustračné - jedná sa o stavby, ktoré sa realizovali obdobným spôsobom na zákazku klienta.

4 500 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ Rodinný dom- D, rovinatý pozemok 468m2, terasa, parkovanie

NA PREDAJ Rodinný dom- D, rovinatý pozemok 468m2, terasa, parkovanie

Lokalita: Gustava Švéniho, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Chcete patriť medzi ľudí, ktorí konečne našli svoje ideálne miesto pre rodinný život? My Vám s tým pomôžeme. Vitajte pri novom projekte exkluzívneho predaja piatich nízkonákladových rodinných domov, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej lokalite v obci TUŽINA a sú súčasťou krásnej prírody Strážovských vrchov. Každý dom má výhodnú polohu, bokom od hlavnej cesty, je na tichom pokojnom mieste, a stojí na rovinatom pozemku. V rámci obce Tužina pribudne v tejto novovybudovanej časti 5 samostatných štvorizbových domov, ktoré momentálne čakajú na svojích nových majiteľov. Tento skvelý projekt je pripravovaný v spolupráci so stavebnou firmou, ktorá má mnohoročné skúsenosti s výstavbou aj renováciou rodinných domov. Ponúkané domy sú v úrovni štandardu, ktorý zahŕňa osadenie dverí, vchodové dvere, podlahy, svietidlá, vypínače, kompletné vybavenie kúpeľne a toalety a prípravu na krb. Interiér domu má veľké okná, dostatok denného svetla a výstup priamo na terasu, aj do záhrady. Stavba 1. etapy zahájená! Na domoch A a B sa už usilovne pracuje. Domy C, D a E pre Vás pripravujeme v rámci druhej etapy projektu. Obec Tužina momentálne patrí medzi vyhľadávané lokality v okrese Prievidza a je živým a dynamicky sa rozvíjajúcim miestom pre život. Svojím obyvateľom ponúka nielen pokojné bývanie, ale aj využitie voľného času v krásnej okolitej prírode. Od výstavby domov je centrum obce vzdialené iba pár minút pešou chôdzou. Má kompletnú občiansku vybavenosť a kde nájdete potraviny, poštu, škôlku , drogériu, tenisové ihrisko, futbal, fitnes,.. Máloktoré domy Vám ponúknu takéto skvelé podmienky a zároveň aj túto premyslenú dispozíciu. Každý rodinný dom má zastavanú plochu 150m2 vrátane terasy a vstupu. Podlahová plocha domu je 90,33m2 a dispozične pozostáva: Vstup do domu a príjemné zádverie, z ktorého prechádzate do vnútornej chodby a z nej priamo do priestrannej krásnej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou. Spolu so spálňou je táto časť domu orientovaná na juhovýchod a obe miestnosti majú svoj vlastný výstup na vonkajšiu terasu. Dve ďalšie izby, sú orientované do druhej časti domu a to na severozápadnú stranu. Zo spoločnej chodby sa takisto dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. V každom dome sú pripravené rozvody vody, elektriny a odpadu. Tým zďaleka nekončíme. Ku každému domu patria dve súkromné parkovacie státia a určite oceníte aj moderné vykurovanie tepelným čerpadlom, ktoré Vám ušetrí peniaze a zároveň zabezpečí teplé komfortné bývanie. Tak čo poviete? Oslovila vás táto ponuka? Na výber máte z týchto rôznych veľkosti pozemku: A : RD 182.900,-EUR veľkosť pozemku 482m2 B : RD 192.800,-EUR veľkosť pozemku 646m2 C : REZERVOVANÝ D : RD 182.000,-EUR veľkosť pozemku 468m2 E : RD 175.300,-EUR veľkosť pozemku 355m2 Máte záujem a chceli by ste vedieť ako sa to dá celé financovať? Aj s týmto vám radi pomôžeme, aby ste mohli bývať čo najskôr a za čo najlepších finančných podmienok. Tak už neváhajte ani minútu a kontaktujte nás.

182 000 €
1 213,33 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ Rodinný dom- E, rovinatý pozemok 355m2, vlastné parkovanie

NA PREDAJ Rodinný dom- E, rovinatý pozemok 355m2, vlastné parkovanie

Lokalita: Gustava Švéniho, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Chcete patriť medzi ľudí, ktorí konečne našli svoje ideálne miesto pre rodinný život? My Vám s tým pomôžeme. Vitajte pri novom projekte exkluzívneho predaja piatich nízkonákladových rodinných domov, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej lokalite v obci TUŽINA a sú súčasťou krásnej prírody Strážovských vrchov. Každý dom má výhodnú polohu, bokom od hlavnej cesty, je na tichom pokojnom mieste, a stojí na rovinatom pozemku. V rámci obce Tužina pribudne v tejto novovybudovanej časti 5 samostatných štvorizbových domov, ktoré momentálne čakajú na svojích nových majiteľov. Tento skvelý projekt je pripravovaný v spolupráci so stavebnou firmou, ktorá má mnohoročné skúsenosti s výstavbou aj renováciou rodinných domov. Ponúkané domy sú v úrovni štandardu, ktorý zahŕňa osadenie dverí, vchodové dvere, podlahy, svietidlá, vypínače, kompletné vybavenie kúpeľne a toalety a prípravu na krb. Interiér domu má veľké okná, dostatok denného svetla a výstup priamo na terasu, aj do záhrady. Stavba 1. etapy zahájená! Na domoch A a B sa už usilovne pracuje. Domy C, D a E pre Vás pripravujeme v rámci druhej etapy projektu. Obec Tužina momentálne patrí medzi vyhľadávané lokality v okrese Prievidza a je živým a dynamicky sa rozvíjajúcim miestom pre život. Svojím obyvateľom ponúka nielen pokojné bývanie, ale aj využitie voľného času v krásnej okolitej prírode. Od výstavby domov je centrum obce vzdialené iba pár minút pešou chôdzou. Má kompletnú občiansku vybavenosť a kde nájdete potraviny, poštu, škôlku , drogériu, tenisové ihrisko, futbal, fitnes,.. Máloktoré domy Vám ponúknu takéto skvelé podmienky a zároveň aj túto premyslenú dispozíciu. Každý rodinný dom má zastavanú plochu 150m2 vrátane terasy a vstupu. Podlahová plocha domu je 90,33m2 a dispozične pozostáva: Vstup do domu a príjemné zádverie, z ktorého prechádzate do vnútornej chodby a z nej priamo do priestrannej krásnej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou. Spolu so spálňou je táto časť domu orientovaná na juhovýchod a obe miestnosti majú svoj vlastný výstup na vonkajšiu terasu. Dve ďalšie izby, sú orientované do druhej časti domu a to na severozápadnú stranu. Zo spoločnej chodby sa takisto dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. V každom dome sú pripravené rozvody vody, elektriny a odpadu. Tým zďaleka nekončíme. Ku každému domu patria dve súkromné parkovacie státia a určite oceníte aj moderné vykurovanie tepelným čerpadlom, ktoré Vám ušetrí peniaze a zároveň zabezpečí teplé komfortné bývanie. Tak čo poviete? Oslovila vás táto ponuka? Na výber máte z týchto rôznych veľkosti pozemku: A : RD 182.900,-EUR veľkosť pozemku 482m2 B : RD 192.800,-EUR veľkosť pozemku 646m2 C : REZERVOVANÝ D : RD 182.000,-EUR veľkosť pozemku 468m2 E : RD 175.300,-EUR veľkosť pozemku 355m2 Máte záujem a chceli by ste vedieť ako sa to dá celé financovať? Aj s týmto vám radi pomôžeme, aby ste mohli bývať čo najskôr a za čo najlepších finančných podmienok. Tak už neváhajte ani minútu a kontaktujte nás.

175 300 €
1 168,67 €/m²

RE/MAX Slovakia
NA PREDAJ Rodinný dom- B, rovinatý pozemok 646m2, terasa, parkovanie

NA PREDAJ Rodinný dom- B, rovinatý pozemok 646m2, terasa, parkovanie

Lokalita: Gustava Švéniho, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Chcete patriť medzi ľudí, ktorí konečne našli svoje ideálne miesto pre rodinný život? My Vám s tým pomôžeme. Vitajte pri novom projekte exkluzívneho predaja piatich nízkonákladových rodinných domov, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej lokalite v obci TUŽINA a sú súčasťou krásnej prírody Strážovských vrchov. Každý dom má výhodnú polohu, bokom od hlavnej cesty, je na tichom pokojnom mieste, a stojí na rovinatom pozemku. V rámci obce Tužina pribudne v tejto novovybudovanej časti 5 samostatných štvorizbových domov, ktoré momentálne čakajú na svojích nových majiteľov. Tento skvelý projekt je pripravovaný v spolupráci so stavebnou firmou, ktorá má mnohoročné skúsenosti s výstavbou aj renováciou rodinných domov. Ponúkané domy sú v úrovni štandardu, ktorý zahŕňa osadenie dverí, vchodové dvere, podlahy, svietidlá, vypínače, kompletné vybavenie kúpeľne a toalety a prípravu na krb. Interiér domu má veľké okná, dostatok denného svetla a výstup priamo na terasu, aj do záhrady. Stavba 1. etapy zahájená! Na domoch A a B sa už usilovne pracuje. Domy C, D a E pre Vás pripravujeme v rámci druhej etapy projektu. Obec Tužina momentálne patrí medzi vyhľadávané lokality v okrese Prievidza a je živým a dynamicky sa rozvíjajúcim miestom pre život. Svojím obyvateľom ponúka nielen pokojné bývanie, ale aj využitie voľného času v krásnej okolitej prírode. Od výstavby domov je centrum obce vzdialené iba pár minút pešou chôdzou. Má kompletnú občiansku vybavenosť a kde nájdete potraviny, poštu, škôlku , drogériu, tenisové ihrisko, futbal, fitnes,.. Máloktoré domy Vám ponúknu takéto skvelé podmienky a zároveň aj túto premyslenú dispozíciu. Každý rodinný dom má zastavanú plochu 150m2 vrátane terasy a vstupu. Podlahová plocha domu je 90,33m2 a dispozične pozostáva: Vstup do domu a príjemné zádverie, z ktorého prechádzate do vnútornej chodby a z nej priamo do priestrannej krásnej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou. Spolu so spálňou je táto časť domu orientovaná na juhovýchod a obe miestnosti majú svoj vlastný výstup na vonkajšiu terasu. Dve ďalšie izby, sú orientované do druhej časti domu a to na severozápadnú stranu. Zo spoločnej chodby sa takisto dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. V každom dome sú pripravené rozvody vody, elektriny a odpadu. Tým zďaleka nekončíme. Ku každému domu patria dve súkromné parkovacie státia a určite oceníte aj moderné vykurovanie tepelným čerpadlom, ktoré Vám ušetrí peniaze a zároveň zabezpečí teplé komfortné bývanie. Tak čo poviete? Oslovila vás táto ponuka? Na výber máte z týchto rôznych veľkosti pozemku: A : RD 182.900,-EUR veľkosť pozemku 482m2 B : RD 192.800,-EUR veľkosť pozemku 646m2 C : RD 189.600,-EUR veľkosť pozemku 593m2 D : RD 182.000,-EUR veľkosť pozemku 468m2 E : RD 175.300,-EUR veľkosť pozemku 355m2 Máte záujem a chceli by ste vedieť ako sa to dá celé financovať? Aj s týmto vám radi pomôžeme, aby ste mohli bývať čo najskôr a za čo najlepších finančných podmienok. Tak už neváhajte ani minútu a kontaktujte nás.

192 800 €
1 285,33 €/m²

RE/MAX Slovakia
5 TOP Nízkoenergetické domy pre rodinný život

5 TOP Nízkoenergetické domy pre rodinný život

Lokalita: Gustava Švéniho, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Chcete patriť medzi ľudí, ktorí konečne našli svoje ideálne miesto pre rodinný život? My Vám s tým pomôžeme. Vitajte pri novom projekte exkluzívneho predaja piatich nízkonákladových rodinných domov, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej lokalite v obci TUŽINA a sú súčasťou krásnej prírody Strážovských vrchov. Každý dom má výhodnú polohu, bokom od hlavnej cesty, je na tichom pokojnom mieste, a stojí na rovinatom pozemku. V rámci obce Tužina pribudne v tejto novovybudovanej časti 5 samostatných štvorizbových domov, ktoré momentálne čakajú na svojích nových majiteľov. Tento skvelý projekt je pripravovaný v spolupráci so stavebnou firmou, ktorá má mnohoročné skúsenosti s výstavbou aj renováciou rodinných domov. Ponúkané domy sú v úrovni štandardu, ktorý zahŕňa osadenie dverí, vchodové dvere, podlahy, svietidlá, vypínače, kompletné vybavenie kúpeľne a toalety a prípravu na krb. Interiér domu má veľké okná, dostatok denného svetla a výstup priamo na terasu, aj do záhrady. Stavba 1. etapy zahájená! Na domoch A a B sa už usilovne pracuje. Domy C, D a E pre Vás pripravujeme v rámci druhej etapy projektu. Obec Tužina momentálne patrí medzi vyhľadávané lokality v okrese Prievidza a je živým a dynamicky sa rozvíjajúcim miestom pre život. Svojím obyvateľom ponúka nielen pokojné bývanie, ale aj využitie voľného času v krásnej okolitej prírode. Od výstavby domov je centrum obce vzdialené iba pár minút pešou chôdzou. Má kompletnú občiansku vybavenosť a kde nájdete potraviny, poštu, škôlku , drogériu, tenisové ihrisko, futbal, fitnes,.. Máloktoré domy Vám ponúknu takéto skvelé podmienky a zároveň aj túto premyslenú dispozíciu. Každý rodinný dom má zastavanú plochu 150m2 vrátane terasy a vstupu. Podlahová plocha domu je 90,33m2 a dispozične pozostáva: Vstup do domu a príjemné zádverie, z ktorého prechádzate do vnútornej chodby a z nej priamo do priestrannej krásnej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou. Spolu so spálňou je táto časť domu orientovaná na juhovýchod a obe miestnosti majú svoj vlastný výstup na vonkajšiu terasu. Dve ďalšie izby, sú orientované do druhej časti domu a to na severozápadnú stranu. Zo spoločnej chodby sa takisto dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. V každom dome sú pripravené rozvody vody, elektriny a odpadu. Tým zďaleka nekončíme. Ku každému domu patria dve súkromné parkovacie státia a určite oceníte aj moderné vykurovanie tepelným čerpadlom, ktoré Vám ušetrí peniaze a zároveň zabezpečí teplé komfortné bývanie. Tak čo poviete? Oslovila vás táto ponuka? Na výber máte z týchto rôznych veľkosti pozemku: A : RD 182.900,-EUR veľkosť pozemku 482m2 B : RD 192.800,-EUR veľkosť pozemku 646m2 C : RD 189.600,-EUR veľkosť pozemku 593m2 REZERVOVANÝ D : RD 182.000,-EUR veľkosť pozemku 468m2 E : RD 175.300,-EUR veľkosť pozemku 355m2 Máte záujem a chceli by ste vedieť ako sa to dá celé financovať? Aj s týmto vám radi pomôžeme, aby ste mohli bývať čo najskôr a za čo najlepších finančných podmienok. Tak už neváhajte ani minútu a kontaktujte nás.

175 300 €
1 168,67 €/m²

RE/MAX Slovakia
REZERVOVANÝ. Nízkoenergetický rodinný dom- C, 593m2 pozemok, terasa, parkovanie

REZERVOVANÝ. Nízkoenergetický rodinný dom- C, 593m2 pozemok, terasa, parkovanie

Lokalita: Gustava Švéniho, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Chcete patriť medzi ľudí, ktorí konečne našli svoje ideálne miesto pre rodinný život? My Vám s tým pomôžeme. Vitajte pri novom projekte exkluzívneho predaja piatich nízkonákladových rodinných domov, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej lokalite v obci TUŽINA a sú súčasťou krásnej prírody Strážovských vrchov. Každý dom má výhodnú polohu, bokom od hlavnej cesty, je na tichom pokojnom mieste, a stojí na rovinatom pozemku. V rámci obce Tužina pribudne v tejto novovybudovanej časti 5 samostatných štvorizbových domov, ktoré momentálne čakajú na svojích nových majiteľov. Tento skvelý projekt je pripravovaný v spolupráci so stavebnou firmou, ktorá má mnohoročné skúsenosti s výstavbou aj renováciou rodinných domov. Ponúkané domy sú v úrovni štandardu, ktorý zahŕňa osadenie dverí, vchodové dvere, podlahy, svietidlá, vypínače, kompletné vybavenie kúpeľne a toalety a prípravu na krb. Interiér domu má veľké okná, dostatok denného svetla a výstup priamo na terasu, aj do záhrady. Stavba 1. etapy zahájená! Na domoch A a B sa už usilovne pracuje. Domy C, D a E pre Vás pripravujeme v rámci druhej etapy projektu. Obec Tužina momentálne patrí medzi vyhľadávané lokality v okrese Prievidza a je živým a dynamicky sa rozvíjajúcim miestom pre život. Svojím obyvateľom ponúka nielen pokojné bývanie, ale aj využitie voľného času v krásnej okolitej prírode. Od výstavby domov je centrum obce vzdialené iba pár minút pešou chôdzou. Má kompletnú občiansku vybavenosť a kde nájdete potraviny, poštu, škôlku , drogériu, tenisové ihrisko, futbal, fitnes,.. Máloktoré domy Vám ponúknu takéto skvelé podmienky a zároveň aj túto premyslenú dispozíciu. Každý rodinný dom má zastavanú plochu 150m2 vrátane terasy a vstupu. Podlahová plocha domu je 90,33m2 a dispozične pozostáva: Vstup do domu a príjemné zádverie, z ktorého prechádzate do vnútornej chodby a z nej priamo do priestrannej krásnej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou. Spolu so spálňou je táto časť domu orientovaná na juhovýchod a obe miestnosti majú svoj vlastný výstup na vonkajšiu terasu. Dve ďalšie izby, sú orientované do druhej časti domu a to na severozápadnú stranu. Zo spoločnej chodby sa takisto dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. V každom dome sú pripravené rozvody vody, elektriny a odpadu. Tým zďaleka nekončíme. Ku každému domu patria dve súkromné parkovacie státia a určite oceníte aj moderné vykurovanie tepelným čerpadlom, ktoré Vám ušetrí peniaze a zároveň zabezpečí teplé komfortné bývanie. Tak čo poviete? Oslovila vás táto ponuka? Na výber máte z týchto rôznych veľkosti pozemku: A : RD 182.900,-EUR veľkosť pozemku 482m2 B : RD 192.800,-EUR veľkosť pozemku 646m2 C : REZERVOVANÝ D : RD 182.000,-EUR veľkosť pozemku 468m2 E : RD 175.300,-EUR veľkosť pozemku 355m2 Máte záujem a chceli by ste vedieť ako sa to dá celé financovať? Aj s týmto vám radi pomôžeme, aby ste mohli bývať čo najskôr a za čo najlepších finančných podmienok. Tak už neváhajte ani minútu a kontaktujte nás.

189 600 €
1 264 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ novostavba skladová/výrobná hala lokalita Prievidza

PREDAJ novostavba skladová/výrobná hala lokalita Prievidza

Lokalita: Vápenická, Prievidza (Prievidza)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 1000 m²

Aj vy hľadáte vlastné skladové či výrobné priestory a keď už niečo vhodné na trhu sa objaví tak narazíte na problém, že keby ešte šírka alebo výška bola o niečo väčšia, zázemie priestorov malo aj kuchynku, zasadačku, väčšiu šatňu, atď.... Tak ste na správnej adrese, tu si najskôr zadáme Vaše vstupné požiadavky, upravíme nami navrhovanú štandardnú halu Vám na mieru podľa aktuálnych platných noriem a spustí sa výstavba na základe predschváleného stav. povolenia na už pripravenom pozemku v priemyselnej časti mesta na výstavbu takejto stavby v Prievidzi. Ponúkame na predaj novostavbu haly výrobnú/skladovú výmery cca 1.000 m2 (rozmery sa môžu ešte upravovať) zhotovenú podľa požiadaviek záujemcu, ponuková cena je od 350 eur/m2 bez Dph a energií, cena/m2 sa určuje v závislosti od technických vstupných parametrov - rozmer haly, náročnosť vybavenia, zázemie haly, špeciálne požiadavky.... Hala bude postavená do 6 mesiacov od rezervácie záujemcom (je prepríprava stavebného povolenia - upresnenie rozmerov haly podľa záujmu klienta). Foto je ilustračné - jedná sa o stavby, ktoré sa realizovali obdobným spôsobom na zákazku klienta.

350 000 €
350 €/m²

RE/MAX Slovakia
Rodinná vila vo vyhľadávanej časti Prievidze!

Rodinná vila vo vyhľadávanej časti Prievidze!

Lokalita: Jonáša Záborského, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 429 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestrannú 5 izbovú rodinnú vilu s krbom, veľkou spoločenskou miestnosťou s barom a biliardom, saunou, zimnou záhradou, vonkajšou terasou, okrasnou záhradou,  vírivkou, jazierkom, záhradným domčekom a drevárničkou.  Táto ponuka je vhodná nielen pre veľkú rodinu, ale aj pre náročných klientov, ktorí majú radi kvalitné stavby a prírodné materiály. Súčasťou vily je aj garáž s vnútorným vstupom priamo do vily,  vedľa garáže je prístrešok na ďalšie auto. Rodinná vila sa ponúka so zariadením. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: plynová varná doska, digestor - filtrový, umývačka riadku, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, mikrovlnná rúra. Pracovná doska - z prírodného kameňa - žula, jedálenský stôl z masívu, barový pult, znížené stropy s bodovými svetlami. V horných izbách a na chodbe sú  zabudované vstavané skrine. Vila bola skolaudovaná v roku 2010, napojená je na všetky inžinierske siete: elektrina 220/380, voda - mestská, plyn, kanalizácia. Konštrukcia – Ytong /40cm/+ Nobasil /10 cm/ + fasáda. Vonkajší obklad:  prírodný kameň-  Spišský travertín a červený tehlový Klinker.  Strecha: oblúková, vezníková, deka: železobetón, zateplenie stropu Nobasilom. Okná: plastové  /dvojsklo/ so sieťkami a vnútornými žalúziami,  Zimná záhrada -  strecha hliníková s automatickou zaťahovacou markízou. Dvere:  drevené  /DUB/ vrátané zárubní. Podlahy: obytné miestnosti vrátane schodiska - drevené,  kuchyňa a zimná záhrada vrátane schodiska - kamenné: Spišská travertín. V kúpeľniach a v toaletách je na podlahe dlažba a na stenách keramický obklad, všetky presvetlené a vetrané oknami. Garáž - epoxidová bezškárová podlaha. Kúrenie - plynový  kondenzačný kotol so zásobníkom na ohrev vody: Junkers. V obývacej izbe  je krb na tuhé palivo s prieduchmi vyvedenými do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou a na prvé poschodie. V suteréne sú radiátory, v kúpeľniach  a toaletách rebrinové radiátory a podlahové kúrenie,  v obývacej izbe - radiátory zabudované do podlahy. Kúrenie má 2 okruhy- zvlášť  termostaty na prízemie a prvé poschodie.  Vila je vybavená klimatizáciou, internetom, domovým vrátnikom a kamerový bezpečnostným systémom. DOM zastavaná plocha: 227m2 podlahová plocha domu: 429 m2 celková výmera pozemku : 673 m2 orientácia: východ, juh, juhozápad Dispozícia Suterén – pozostáva zo schodiska, chodby, skladu, sauny s odpočivárňou a kúpeľnou so sprchovým kútom s masážnou hlavicou, spoločenskej miestnosti s barom a biliardom. Prízemie– závetrie, zádverie, garáž, podesta, schodisko, kuchyňa, zimná záhrada, obývacia izba s jedálňou a s východom na vonkajšiu terasu a markízou, chodba, WC, hosťovská izba s kúpeľnou so sprchovým kútom. Prvé poschodie – chodba so vstavanými skriňami, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, 3 samostatné nepriechodné izby z toho jedna s terasou, technická miestnosť s umývadlom a práčovňou. Exteriér – exteriér dvoru tvorí okrasná záhrada s jazierkom, záhradný domček, krytá vírivka, drevárnička, prístrešok pre auto a vonkajšia terasa pred zimnou záhradou a obývacou izbou. Lokalita Prievidza má kompletnú občianku vybavenosť,  je okresným mestom, v susedstve je s mestom Bojnice, kde môžete zavítať na Bojnický zámok či do ZOO a na kúpalisko.  Relax  a oddych si viete dopriať v bojnických kúpeľoch. Okolie zaujme aj viacerými turistickými či historickými výletmi do jaskýň, múzeí, lesoparku, atď. Cena 990.000,- Eur (cena je vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu) Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

990 000 €
2 307,69 €/m²

AMIS REAL, s.r.o.
ACT REALITY-  Novostavba - HOTOVÝ NA KĽÚČ Rodinný dom 4+1, 278 m2, skolaudovaný, Vlčie kúty, Prievid

ACT REALITY- Novostavba - HOTOVÝ NA KĽÚČ Rodinný dom 4+1, 278 m2, skolaudovaný, Vlčie kúty, Prievid

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 129 m²

Pripravená k predaju -  novostavba - 4 izbový rodinný dom v stave na Kľúč, postavený z kvalitných materiálov v novovytvorenej zástavbe rodinných domov v Prievidzi, lokalita Vlčie kúty. Pozostáva zo 4 izieb, z toho jedna obývačka je prepojená s kuchyňou s východom na osvetlenú terasu, kúpeľňa s priestorom na vaňu, sprchový kút, WC a dve umývadlá, samostatného WC a technickej miestnosti s priestorom na páčku a sušičku.  Domček je súčasťou dvojdomu, spojený je dvoma múrmi. Parkovanie pred domom. Príprava aj  na autonabíjačku. Vo všetkých miestnostiach sú rozvody na TV a internet, , rozvádzač umiestnený v kotolni. Odpadu sú zvedené do septiku, napojený na verejný vodovod. Dom je skolaudovaný a má pridelené aj súpisné číslo. Voľný ihneď. Možnosť financovania aj cez HÚ. Informácie: Ľubica Ertlová, 0905 068 404 Zastrešenie jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie stropu 300 mm minerálna vlna + 100  mm PS spádový Nosné konštrukcie - tehla základy pásové oceľobetónové základy, vnútorné priečky akustická tehla, strop z betónových profilov Okná a vstupné dvere- plastové 6 komorové s trojsklom. Zateplený PS o hrúbke 150 mm Cena RD ( s pozemkom 278 m2)   - 245.000,- Eur s DPH Dokončenosť v stave na kľúč: Kúrenie  -    ÁNO, podlahové elektrické s termostatickým ovládačom Zateplenie – ÁNO, 15 mm PS, silikátová omietka Fasáda - ÁNO, silikátová omietka v kombinácii šedá a biela Vonkajšia úprava – ÁNO, zámková dlažba, terasa, vysadené dreviny, trávnik Zámková dlažba – ÁNO Ploty – ÁNO Výsadba – ÁNO ( trávnik  a okrasné kríky) Vymaľovaný interiér na bielo, dizajnová omietka Kalahari v vtupnej chodbe a v obývačke Elektroinštalácia aj odpady...... ÁNO podlahy  interiér(plávajúca, keramická) - ÁNO - Keramický obklad v kúpeľni- Interiérové dvere a obložky- Sanita v kúpeľni a na WC - áno - kuchynská linka - ÁNO -elektrospotrebiče - ÁNO - svietidlá áno , využívaná LED technológia  Bližšie informácie Vám poskytne: Ľubica Ertlová, 0905068404

249 000 €
1 930,23 €/m²

ACT Management, s. r. o.
ACT REALITY-  Exkluzívny nadštandardný rodinný dom, slnečný pozemok 947 m2, Prievidza - super lokali

ACT REALITY- Exkluzívny nadštandardný rodinný dom, slnečný pozemok 947 m2, Prievidza - super lokali

Lokalita: Prievidza, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám exkluzívnu modernú novostavbu rodinného domu z kvalitných materiálov v štádiu holodom v meste Prievidza. Nachádza sa v prekrásnom tichom prostredí parku. Pozostáva zo  vstupnej chodby - šatníka, chodby, priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou s východom na prekrytú terasu, spálne s veľkým šatníkom a s kúpeľňou s WC, 2 detských izieb, dennej kúpeľne s WC , technickej miestnosti, dvojgaráže a prestrešenej  terasy. Kúpeľne majú priestor pre vaňu, sprchový kút, dve umývadlá a WC. Postavený je z pálenej tehly, vnútorné priečky z akustickej tehly, pásové oceľobetónové základy, strop a stropná doska z betónových profilov. Zastrešenie jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy je od 40cm do 60cm,  zateplený je 150 a 200 mm polystyrénom, izolované stropy aj podlahy, fasádna omietka. Vstupné dvere a okná sú moderné bezbariérové z hliníka, s trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.  Steny brúsené sádrové omietky. Kúrenie v dome je plánované a pripravené podlahové elektrické, odpady zvedené do verejnej kanalizácie, voda verejný vodovod, elektrika 220 aj 380 V. Celý priestor chodby a obývačky s kuchyňou presvetlujú efektné svetlozvody na strope. Príprava na tepelné čerpadlo a vírivku v exteriéri.  Voľný ihneď, možnosť financovania aj cez HÚ.  Bližšie informácie Vám poskytne: Ľubica Ertlová, 0905 068 404 

cena dohodou

ACT Management, s. r. o.
ACT REALITY-  EXKLUZÍVNE- Rodinný dom 4+1, 639 m2, vlastná studňa, Kľačno okres Prievidza

ACT REALITY- EXKLUZÍVNE- Rodinný dom 4+1, 639 m2, vlastná studňa, Kľačno okres Prievidza

Lokalita: Kľačno, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 124 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj cca 10 ročný dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľačno, vzdialenej od okresného mesta Prievidza len 17 km(10-15 minút cesty autom) a od obce Nitrianske Pravno len 3 km.  Postavený je z  presných tvárnic YTONG, strešná krytina škridla BRAMAC - Alpská škridla, sedlová strecha, nepodpivničený,  zateplený  z troch strán, kúrenie v dome je  na pevné palivo cez radiátory korado a v časti podlahové kúrenie, ohrev vody elektrický bojler a pevné palivo, odpady zvedené do čističky odpadových vôd, napojený na verejný vodovod a má aj vlastnú studňu na úžitkovú vodu. Elektrika 220 V aj 380 V. Podlahy v dome sú plávajúce a keramické, na stenách omietky, v časti domu je drevený a kameninový obklad, v obývačke štýlový drevený strop s hradami. Pozostáva zo 4 izieb a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa, chodba, komora, kotolňa, kúpeľňa, práčovňa s WC, kúpeľňa na poschodí a WC. v každej izbe sú rozvody na internetové pripojenie a Tv.  Okná sú plastové, dvere a vybavenie príslušenstva domu je v užívania schopnom stave cca 10 ročné. K domu je pristavená prekrytá terasa s vonkajším krbom. Za pozemkom preteká rieka Nitra(nevylieva sa), v užívaní je aj časť pozemku za riekou. Voľný dohodou. Možnosť financovania hotovosť, alebo časť hotovosťou a zvyšok cez hypotekárny úver. V obci Kľačno a v okolí obce je bohaté športové aj turistické vyžitie v zime aj v lete (lyžovanie Kľačno, Fačkovské sedlo, Čičmany, Valča, Jasenská dolina...., kúpanie Bojnice, Rajecké Teplice, Rajec, Turčianske Teplice.....). Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, materská škôlka, kultúrny dom, futbalové ihrisko, tenisové a zimné ihrisko, fitnes klub, kultúrny dom, kostol, pohostinstvo, pošta, autobusové zastávky - medzimestská doprava aj diaľkové linky v tesnej blízkosti domu. Lekár, bankomaty, lekáreň, všetky  ostatné obchody a služby v susednej obci Nitrianske Pravno.  Bližšie informácie Vám poskytne: Ľubica Ertlová, 0905 068 404. ACT Reality je členom Realitnej únie Slovenska

163 000 €
1 314,52 €/m²

ACT Management, s. r. o.
3-izbový byt / 108 m2/ na predaj, Centrum, Prievidza

3-izbový byt / 108 m2/ na predaj, Centrum, Prievidza

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka na predaj krásny, slnečný, 3 - izbový byt s balkónom o rozlohe 108 m2 v centre Prievidze. Byt sa nachádza na treťom poschodí v objekte zateplenej polyfunkčnej budovy bez výťahu a do užívania bol daný pred piatimi rokmi. Predáva sa zariadený a prislúcha k nemu komora na chodbe pred bytom. Byt má bezpečnostné vchodové dvere, kuchynskú linku vyrobenú na mieru so spotrebičmi, kúpeľňu s vaňou aj so sprchovým kútom, v spálni vstavané skrine so zabudovaným trezorom, drevené podlahy v celom byte. Internet a TV je riešené cez DIGI. Byt sa momentálne využíva ako hyperbarické centrum a v prípade záujmu je možné pokračovať v prevádzkovaní tohto centra. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Možnosť financovania formou HÚ, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme. V priloženom linku si môžete pozrieť virtuálnu prehliadku bytu: LINK Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na tel.čísle 0915 751350, mailom: martina.steinhublova@realityalpia.sk

1 €
0,01 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Obchodné a kancelárske priestory na prenájom, od 64 m2 - 91 m2

Obchodné a kancelárske priestory na prenájom, od 64 m2 - 91 m2

Lokalita: A.Hlinku, Prievidza (Prievidza)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 76 m²

Realitná kancelária Alpia ponúka exkluzívne na prenájom lukratívne klimatizované priestory v novostavbe v centre mesta vedľa kruhového objazdu smerom na stanicu. Parkovanie vyhradené pre zákazníkov. Na prízemí sa nachádzajú priestory s rozlohou 74 m2 a 76 m2 blízko obľúbenej kaviarne. Na 1. poschodí sú priestory s rozlohou 64 m2, 66 m2, 91 m2, kde sú dva vstupy - jeden z balkóna, druhý z chodby zvnútra podľa potreby. Každé podlažie má spoločnú kuchynku, dámske a pánske WC. O spoločné prestory aj okolie budovy sa stará upratovacia služba. Budova je novostavba, plastové okná, laminátové podlahy, kúrenie tepelným čerpadlom + klíma. Priestory sú vhodné na predajne, kancelárie.. Cena priestorov na prízemí je 15 €/ m2 a na poschodí 12 € /m2 bez DPH + energie a klíma do 50 €/ mesačne. ODPORÚČAME VIDIEŤ!!! Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915751350.

912 €/mes.
12 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Garáže do prenájmu,Prievidza

Garáže do prenájmu,Prievidza

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: Garáž

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka do dlhodobého prenájmu garáže o veľkosti 5,2m x 2,8m v Prievidzi. Garáže sú pod kamerou a sú vybavené elektrickou bránou. Zabezpečenie je riešené kódovaním. Ku garáži dostane nájomca ovládač, čip a náhrádný kľúč.

70 €/mes.

ALPIA, s.r.o.
IBA U NÁS | BUNGALOVI SLNEČNÁ LÚKA | 3.ETAPA | Prievidza

IBA U NÁS | BUNGALOVI SLNEČNÁ LÚKA | 3.ETAPA | Prievidza

Lokalita: M. Čvikotu, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom developera ponúka na predaj krásne bungalovi 3. Etapy projektu Slnečná lúka na novej ulici M. Čvikotu len necelé 4 minúty cesty autom od centra mesta Prievidza, ďaleko od rušných ciest, kde sa nachádza táto budúca moderná výstavba rodinných domov v časti Vlčie Kúty. Je takmer nemožné skĺbiť vítaný pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta, dobré susedstvo, bezpečné okolie a súčasnú prírodu kúsok od lesa a blízkosti rekreačného strediska Púšť. Lokalita Vlčie Kúty spĺňa všetky spomenuté atribúty a preto nie je nič prekvapujúce, že je považovaná za jednu z top lokalít v Prievidzi. V ponuke voľných posledných 7 z 24 bungalovov, k ktorým prislúchajú inžinierske siete ako elektrina, voda, kanalizácia a taktiež príjazdová cesta. Spomínaný bungalov má disponuje: vstupnou chodbou, obývacou izbou prepojenou s kuchyňou, komorou na potraviny, terasou, tromi spálňami, dvomi kúpeľňami a šatníkom. Záhrada pri dome je tak akurát – ani malá, ani veľká. Nielen na rannú kávu, nedeľný obed či tréning za kosačkou ale aj večernú grilovačku s priateľmi. Autá si pohodlne zaparkujete na vlastnom pozemku a to dve až tri autá. Vítaný pocit nekonečného priestoru Vám budú vytvárať veľkoformátové okná z obývacej časti a spálne., ktoré dom doslova prepájajú s exteriérom. Podlahová plocha domu s terasou je 140 m², zastavaná plocha 120 m² a pozemku celkovo je cca 390 m² (záleží od konkrétneho domu). Bungalov má nizkoenergetické tepelné čerpadlo, mesačné inkaso je 70€. Na tomto projekte sa už pracuje a už onedlho bude možné odovzdávať bungalov v hrubej stavbe. Ak hľadáte úplne nové bývanie s dokončením podľa vlastných vízii, tak táto moderná novostavba je určená presne pre Vás. Samozrejme je tu možnošť dokončenia do štandardu. Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0911 382 381 alebo na jadron@jkvreal.sk U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na všetkých najznámejších portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!

225 000 €
1 607,14 €/m²

JKV REAL
1 2 3