Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu NEW HOME, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
NEW HOME, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.newhome.sk
Adresa:
Trnavská cesta 164/44
Bratislava II - Ružinov
82102
Popis:
Nájdených 14 novostavieb
KOLIBA - 2i NOVOSTAVBA VINOHRADIS, PARKING, BALKÓN, PIVNICA, VOĽNÝ IHNEĎ

KOLIBA - 2i NOVOSTAVBA VINOHRADIS, PARKING, BALKÓN, PIVNICA, VOĽNÝ IHNEĎ

Lokalita: Tupého , Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt v NOVOSTAVBE Vinohradis na Tupého ulici v Novom Meste, na Kolibe. Byt sa nachádza na 3/5.p v bytovom dome s výťahom. Má výmeru 55 m2 + balkón + murovanú pivnicu + parkovacie miesto v podzemnej garáži. Dispozícia: chodba, obývačka je spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi + vybavený internetom v cene. Voľný IHNEĎ, bez zvierat, nefajčiar. Cena: 600,- eur/mes. vrátane energií, internetu a parkovacieho miesta Kaucia: 600,- eur Provízia: 400,- eur

470 €/mes.
8,55 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
KRAMÁRE - NE - ZARIADENÝ 2 iz. byt, NOVOSTAVBA - PARKING, balkón

KRAMÁRE - NE - ZARIADENÝ 2 iz. byt, NOVOSTAVBA - PARKING, balkón

Lokalita: Nová Vlárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 52 m2 + balkón 9 m2 + parkovacie státie v podzemnej garáži. Byt sa nachádza na ulici Nová Vlárska , v novostavbe z roku , 2/4 posch. s výťahom, slnečná strana. Prenajíma sa NEZARIADENÝ ( po dohode možnosť zariadiť ). Je úplne nový a nikým obývaný. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľňa s toaletou, obývačka s kuchyňou a vstupom na balkón, spálňa. K dispozícii je IHNEĎ. Vhodný pre pár, bez zvierat. Mesačný nájom vrátane parkovacieho státia je 440,- eur + energie a služby 150,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

440 €/mes.
8,46 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
VRAKUŇA - 1,5 iz mezonet, parking, terasa,

VRAKUŇA - 1,5 iz mezonet, parking, terasa,

Lokalita: Pod Gaštanmi, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Dvojgarsónka   Úžítková plocha: 36 m²

Na prenájom 1,5 izbový byt o výmere 36 m2 + terasa 12 m2 + parkovacie státie. Nachádza sa na ulici Pod Gaštanmi v uzatvorenom areále, s prístupom cez bránu na DO. Prenajíma sa zariadený. Je úplne NOVÝ a NIKÝM OBÝVANÝ. Pozostáva z dvoch poschodí. Prvé ma vstup s obývačkou , kuchyňou, kúpelňa s toaletou a vstupom na terasu, druhé nadzemné podlažie je spacia časť. Má vlastné elektrické vykurovanie a ohrev vody. Internet je na dohodne. Prenájom je ideálny pre max. 2 pracujúce osoby. K dispozícii od 28.9. Mesačný nájom vrátane energií a parkovacieho státie pre jednu osobu je 450,- eur + internet. Pre 2 osoby 475,- eur + internet. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

450 €/mes.
12,50 €/m²/mes.
vrátane energií
NEW HOME, s.r.o.
TRNKY - KANCELÁRIA - apartmán, pre PLATCU DPH

TRNKY - KANCELÁRIA - apartmán, pre PLATCU DPH

Lokalita: Trnavská cesta 106C, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Na predaj nebytový priestor - apartmán o výmere 50 m2 - vhodný na kancelárske priestory. Nachádza sa v projekte TRNKY ( 2019 ) na ulici Trnavská cesta 106 C , na zvýšenom prízemí bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne s toaletou, 2 miestností, jedna s francúzskym balkónom, kuchynská linka. Okná sú orientované do uzatvoreného dvora na východnú stranu. Predáva sa tak ako je to na fotkách - vinylová podlaha, kuchynská linka, kuchynský stôl, stoličky, komoda na chodbe. Apartmán ešte nebol využívaný. Môže sa prispôsobiť aj na bývanie. K dispozícii je IHNEĎ. Mesačné zálohové platby sú 54.22,- eur + studená voda, teplá voda , dodávka tepla + elektrická energia. Predajná cena priestoru je 115.833,- eur + DPH ( s DPH 139.000,- eur )

115 833 €
2 316,66 €/m²

NEW HOME, s.r.o.
TRNKY - 2 iz. APARTMÁN - vhodný aj na KANCELÁRIU, pre PLATCU DPH

TRNKY - 2 iz. APARTMÁN - vhodný aj na KANCELÁRIU, pre PLATCU DPH

Lokalita: Trnavská cesta 106 C, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Na predaj 2 izbový nebytový priestor - apartmán o výmere 50 m2. Nachádza sa v projekte TRNKY ( 2019 ) na ulici Trnavská cesta 106 C , na zvýšenom prízemí bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne s toaletou, obývačka s kuchyňou a francúzskym balkónom a spálňa. Okná sú orientované do uzatvoreného dvora na východnú stranu. Predáva sa tak ako je to na fotkách - vinylová podlaha, kuchynská linka, kuchynský stôl, stoličky, komoda na chodbe. Apartmán ešte nebol využívaný. Môže sa prispôsobiť na kanceláriu alebo bývanie. Je blízko vstupu do bytového domu. K dispozícii je IHNEĎ. Mesačné zálohové platby sú 54.22,- eur + studená voda, teplá voda , dodávka tepla + elektrická energia. Predajná cena apartmánu je 115.833,- eur + DPH ( s DPH 139.000,- eur ).

115 833 €
2 316,66 €/m²

NEW HOME, s.r.o.
2 iz. byt pri OC RETRO - malý PSÍK OK , pekný výhľad, klimatizácia, balkón, parking

2 iz. byt pri OC RETRO - malý PSÍK OK , pekný výhľad, klimatizácia, balkón, parking

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Na prenájom 2 izbový moderný byt o výmere 65 m2 + balkón 10 m2 + pivnica + parkovacie státie. Byt sa nachádza na ulici Ďatelinová pri obchodnom centre RETRO. Stavba z roku 2010 , 12/13 posch. s pekným výhľadom na západnú stranu. Prenajíma sa zariadený. V byte je klimatizačná jednotka. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne s vaňou a toaletou, obývačka s kuchyňou , vstupom na balkón a spálňa s úložným priestorom. Prenájom je vhodný pre pár , možnosť aj malý a vychovaný psík. K dispozícii je IHNEĎ. Mesačný nájom vrátane parkovacieho státia je 650,- eur + energie a služby 130,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

650 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
NIVY - APOLLIS - 1,5 iz. byt, ZARIADENÝ, novostavba, terasa 8 m2

NIVY - APOLLIS - 1,5 iz. byt, ZARIADENÝ, novostavba, terasa 8 m2

Lokalita: Prievozská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 38 m2 + 8 m2 terasa + pivnica. Byt sa nachádza na ulici Prievozská roh ulice Plynárenská/Miletičova ( Apollis novostavba ). 5/6 posch. s výťahom, orientovaný na tichú stranu , juho východ. Prenajíma sa zariadený. Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom , kuchyňa ( vstavané spotrebiče vrátane umývačka riadu ) s obývačkou, spálňa so vstavanou skriňou. Vstup na terasu je zo spálne aj obývačka. K dispozícii od 1.10. Mesačný nájom je 490,- eur + energie a služby 110,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

490 €/mes.
12,89 €/m²/mes.
+ 110 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
CITY PARK RUŽINOV - 1,5 iz. byt pri BBC a Apollo BC,  balkón 10 m2

CITY PARK RUŽINOV - 1,5 iz. byt pri BBC a Apollo BC, balkón 10 m2

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Na prenájom 1,5 izbový byt vo vyššom štandarde o výmere 37 m2 + 10 m 2 balkón. Nachádza sa na ulici Jarabinková ( v tesnej blízkosti ulice Prievozská, BBC, ABC, Twin city, Rosum, Forum... ), 5/22 posch., orientovaný na východnú stranu. Prenajíma sa zariadený. Bytový dom City park Ružinov skolaudovaný v roku 2019. Pozostáva zo vstupnej chodby s priestrannou vstavanou skriňou, kúpelne s toaletou, vaňa, práčka a sušička prádla samostatne, obývačka s kuchyňou ( vstavaná chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná platňa, LED podsvietenie ), a samostatná menšia spálňa s manželskou posteľou a veľkosti 180 x 200 cm. Prenájom vhodný pre max. 2 os. ako pár. K dispozícii IHNEĎ. Mesačný nájom vrátane služieb a energií ( okrem pripojenia na internet ) je 550,- eur pre 1 osobu (pre pár 620,- eur). Hradí sa depozit.

450 €/mes.
12,16 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
BEZRUČOVA RESIDENCE - 2 iz. nadštandardný byt, KLÍMA, PARKING, balkón.

BEZRUČOVA RESIDENCE - 2 iz. nadštandardný byt, KLÍMA, PARKING, balkón.

Lokalita: Bezručova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Na prenájom v novostavbe z roku 2020 - 2 izbový byt vo vyššom štandarde o výmere 58 m2 + lodžia 3,5 m2 + balkón 11 m2 + veľké parkovacie státie hneď pri výťahu. Byt sa nachádza na ulici Bezručova , v novostavbe z roku 2020 Bezručova residencia, 2/6 posch. s výťahom, orientácia na západ a tichý dvor. Prenajíma sa zariadený, EŠTE NIKÝM OBÝVANÝ. Má vysoké stropy, vonkajšie hliníkové žalúzie diaľkovo ovládané, podlahové vykurovanie, klimatizáciu. Pozostáva zo vstupnej chodby so skriňou, samostatná toaleta, kúpelňa so sprchovacím kútom, obývačky s kuchyňou a spálňa. Prenájom je vhodný max. pre pár, bez zvierat. K dispozícii je IHNEĎ. Mesačný nájom je 780,- eur + energie a služby 170,- eur + parkovacie státie v podzemnej garáži ( nieje podmienka ) 100,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

780 €/mes.
13,45 €/m²/mes.
+ 170 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
SENEC - JUŽNÁ BRÁNA - 4 iz. BUNGALOV - nová lokalite

SENEC - JUŽNÁ BRÁNA - 4 iz. BUNGALOV - nová lokalite

Lokalita: Južná Brána, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 114 m²

Na predaj 4 izbový bungalov typu L 110. Výmera pozemku 504 m2, nová lokalita Južná brána Senec. Úžitková plocha - 114,5 m2 Zastavaná plocha - 151,00 m2 Rodinný dom dispozične pozostáva z priestrannej kuchyne spojenej s kuchyňou, 3 nepriechodných izieb, kúpeľne, toalety a technickej miestnosti. Betónová cesta, chodníky osvetlenie , na pozemkoch sú všetky inžinierske siete. Pozemky budú oplotené zeleným obyčajným pletivom z bokov a zo zadu z predu nie . Dom v stave holodomu : kúrenie , kotol , rozvody , elektrické , vodovodné , plyn stropy , komíny ,vymalované na bielo vlastne všetko mimo kuchyne podláh , kúpelne a zariadenia . Pozemok bude upravený zeminou . Cena domu je 198.000,- eur

198 000 €
1 736,84 €/m²

NEW HOME, s.r.o.
MILETIČOVA - 2 iz. byt, NOVOSTAVBA, šatník, WIFI, pivnica

MILETIČOVA - 2 iz. byt, NOVOSTAVBA, šatník, WIFI, pivnica

Lokalita: Miletičova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 45 m2, nemá balkón + pivnica. Byt sa nachádza na ulici Miletičova oproti trhovisku, novostavba M60, 4. posch. s orientáciou na východnú stranu. Prenajíma sa zariadený. Pozostáva zo vstupnej chodby, šatník, kúpeľňa s vaňou, priechodná obývačka, kuchyňa a samostatná spálňa. Byt je k dispozícii IHNEĎ Ideálne pre pár, bez zvierat. Mesačný nájom vrátane energií a pripojenia na INTERNET je 580,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

420 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
ŠTRKOVEC - EDEN PARK - 1 iz. byt so spacím kútom, PARKING, BALKÓN

ŠTRKOVEC - EDEN PARK - 1 iz. byt so spacím kútom, PARKING, BALKÓN

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Na prenájom 1 izbový byt so spacím kútom o výmere 45 m2 + balkón 4,5 m2 + parking v podzemnej garáži v projekte EDEN PARK. Nachádza sa na ulici Drieňová pri ŠTRKOVECKOM jazere a BILLE. Orientovaný na východnú stranu, 1/6 posch. Prenajíma sa zariadený. Je novo vymaľovaný. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, šatník, kúpelňa s vaňou a toaletou, priestranná izba s kuchynským a spacím kútom, vstup na balkón. Bývanie je vhodné pre max. osoby, bez zvierat. K dispozícii IHNEĎ. Mesačný nájom vrátane parkovacieho státia je 440,- eur + energie a služby 80,- eur/ 1 os, ( pre 2 os. 100,- eur. ) + 60,- eur parkovanie v podzemnej garáži ( nieje podmienkou ) , bez internetu. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

440 €/mes.
9,78 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
PERLA RUŽINOVA - 2 iz. byt, PARKING, WIFI, balkón, 16/16 posch.

PERLA RUŽINOVA - 2 iz. byt, PARKING, WIFI, balkón, 16/16 posch.

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Na prenájom nadštandardný 2 izbový byt o výmere 48 m2 + balkón 4 m2 + parkovanie v podzemnej garáži. Byt sa nachádza v novostavbe PERLA na ulici Mierová, 16/16 posch. s orientáciou na východ. Byt sa prenajíma zariadený a vybavený. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačka s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s toaletou. K dispozícii je ihneď. Mesačný nájom vrátane parkovacieho státia , internetu, káblovej TV je 600,- eur + energie a služby 130,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk

600 €/mes.
12,50 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
KOŠICKÁ  1,5  iz. byt, veľká lodžia, KLIMATIZÁCIA, WIFI, TV

KOŠICKÁ 1,5 iz. byt, veľká lodžia, KLIMATIZÁCIA, WIFI, TV

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Na prenájom 1,5 izbový byt o výmere 32 m2 + 8 m2 lodžia. Nachádza sa na ulici Košická. 10/10 posch. s výťahom. Orientovaný na juho východ. Výborná lokalita s dobrou dostupnosťou do centra na MHD , pešou chôdzou, výjazd na diaľnicu, obchody. Prenajíma sa zariadený. V byte sa nachádza klimatizačná jednotka. Pozostáva zo vstupnej chodby si skriňou, obývačka s kuchyňou a vstupom na lodžiu , spálňa + vstup na lodžiu, kúpeľňa s wc, vaňa. Prenájom je vhodný pre pár, bez zvierat. K dispozícii od 15.11. Mesačný nájom vrátane služieb, energií a pripojenia na internet v KTV je 540,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

440 €/mes.
13,75 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.