Novostavby.sk
Nájdených 27 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Nesvady

1 2
Nízkoenergetický 3 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický 3 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s francúzskym balkónom na 2. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 77 m2 a je v stave holobytu - nižšie v popise je uvedené čo všetko už obsahuje. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, prepojenej obývačky s kuchyňou, spálne s francúzskym balkónom, detskej izby alebo pracovne, priestrannej kúpeľne s možnosťou vane aj sprchovacieho kútu a samostatného WC. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

90 000 €
1 168,83 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický nadrozmerný 3 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický nadrozmerný 3 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 159 m²

Ponúkame na predaj luxusný, priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou na 1. a 2. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 159 m2 vrátane veľkej 40 m2 terasy a je v stave holobytu - nižšie v popise je uvedené čo všetko už obsahuje. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, prepojenej obývačky s kuchyňou s výstupom na terasu, spálne, detskej izby alebo pracovne, priestrannej kúpeľne s možnosťou vane aj sprchovacieho kútu a samostatného WC. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

145 000 €
911,95 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetická dvojgarsónka  v novostavbe Nesvadoch

Nízkoenergetická dvojgarsónka v novostavbe Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj luxusnú dvojgarsónku na 1. a 2. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 51 m2, dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne so stolovaním a sedačkou, spálne, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a samostatného WC. Celý byt je kompletne dokončený a zariadený nábytkom - pripravený na okamžité bývanie. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

83 000 €
1 627,45 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický nadrozmerný 2 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický nadrozmerný 2 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame na predaj luxusný, priestranný 2 izbový byt s veľkou terasou na 1. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 105 m2 vrátane veľkej 20 m2 terasy a je v stave holobytu - nižšie v popise je uvedené čo všetko už obsahuje. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, prepojenej obývačky s kuchyňou s výstupom na terasu, spálne, priestrannej kúpeľne s možnosťou vane aj sprchovacieho kútu a samostatného WC. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

105 000 €
1 000 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický nadrozmerný 1 izbový byt  v novostavbe Nesvadoch

Nízkoenergetický nadrozmerný 1 izbový byt v novostavbe Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj luxusný, priestranný 1 izbový byt na 1. a 2. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 51 m2, dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne so stolovaním a sedačkou, spálne, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a samostatného WC. Celý byt je kompletne dokončený a zariadený nábytkom - pripravený na okamžité bývanie. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

83 000 €
1 627,45 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický luxusný podkrovný apartmán v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický luxusný podkrovný apartmán v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 216 m²

Ponúkame na predaj luxusný priestranný podkrovný apartmánový byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Apartmán má celkovú výmeru 216 m2, dispozične sa skladá z veľkého otvoreného priestoru kde nájdeme kompletne zariadenú kuchyňu so stolovaním, obývačku, spoločenský priestor - ktorý by sa jednoduchým vytvorením priečky mohol oddeliť na ďalšiu izbu, spálňu aj so zariadením, šatník, priestrannú kúpeľňu na podlahové vykurovanie s vaňou, sprchovým kútom, wc a 3 miestnou infrasaunou. Apartmán je kompletne dokončený a zariadený nábytkom na mieru. Okná sú kvalitné zn. Velux - trojsklá, z toho 4 najvyššie okná sú na diaľkové ovládanie s dažďovým senzorom. Kúrenie a zároveň chladenie zabezpečuje výkonná klimatizačná jednotka zn. LG, v prípade potreby je možné osadiť elektrické konvektory alebo infrapanely. Celý strop je izolovaný 20 cm vlnou a 15 cm fúkanou izoláciou, čím udržuje dlhodobú teplotu, resp. chlad. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

163 000 €
754,63 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Veľký 1-izbový byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 50,95m2

Veľký 1-izbový byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 50,95m2

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 50.95 m²

TUreality ponúka: Na predaj dva zariadené veľké 1-izbové byty v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byty ktoré sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí s moderným výťahom majú výmeru 50,95m2. Dispozične pozostávajú zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatnej toalety, spálne a priestrannej kuchyne. V byte je elektrické podlahové kúrenie so samostatným ovládaním termostatom v každej miestnosti. Vchodové dvere sú protipožiarne, bezpečnostné. V celom byte sú sádrokartónové stropy s bodovým osvetlením. Ohrev teplej vody funguje na elektrický bojler značky DRAŽICE s keramickým vnútrom. Okná sú plastové s trojsklom. V byte zostáva: gauč, stôl, stoličky, kuchynská linka a spotrebiče v kuchyni, posteľ, písací stôl a skriňa v spálni. Bytový dom bol postavený v roku 2016. Je zateplený 20cm fasádnym polystyrénom, vnútorná časť 5cm polystyrénom. Parkovanie je verejné v zadnom dvore s bránou, ktorá funguje na diaľkové ovládanie. Energetický certifikát typu: A. Bytový dom je zabezpečený kamerovým systémom. Nízke mesačné náklady cca. 60€ Vám zabezpečia dokonalé bývanie. V blízkosti sa nachádzajú obchody, školy, škôlky a pod. Cena: 83 000€ + dohoda. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk

83 000 €
1 629,05 €/m²

Nové Zámky
3-izbový holobyt s veľkou terasou v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 158m2

3-izbový holobyt s veľkou terasou v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 158m2

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 158 m²

TUreality ponúka: Na predaj 3-izbový holobyt s veľkou terasou v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má výmeru 158m2 a nachádza sa na 1.poschodí s moderným výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, spálne, ďalšej izby a terasy 45m2. V byte je elektrické podlahové kúrenie so samostatným ovládaním v každej miestnosti. Exteriérové dvere sú protipožiarne, bezpečnostné. V celom byte je bodové osvetlenie. Ohrev teplej vody funguje na elektrický bojler. Nový majiteľ si môže byt prerobiť podľa vlastných predstáv. Byt je možné prerobiť aj na 4-izbový. Parkovanie je verejné v zadnom dvore s bránou, ktorá funguje na diaľkové ovládanie. Energetický certifikát typu: A. Nízke mesačné náklady Vám zabezpečia dokonalé bývanie. V blízkosti sa nachádza obchody, školy, škôlky a pod. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk Cena: 145 000€ + pri rýchlom jednaní dohoda možná

145 000 €
917,72 €/m²

Nové Zámky
2-izbový holobyt s terasou v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 105m2

2-izbový holobyt s terasou v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 105m2

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

TUreality ponúka: Na predaj 2-izbový holobyt s veľkou terasou v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má výmeru 105m2 a nachádza sa na 1.poschodí s moderným výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, ďalšej izby a terasy 20m2. V byte je elektrické podlahové kúrenie so samostatným ovládaním v každej miestnosti. Exteriérové dvere sú protipožiarne, bezpečnostné. V celom byte je bodové osvetlenie. Ohrev teplej vody funguje na elektrický bojler. Nový majiteľ si môže byt prerobiť podľa vlastných predstáv. Byt je možné prerobiť aj na 3-izbový. Parkovanie je verejné v zadnom dvore s bránou, ktorá funguje na diaľkové ovládanie. Energetický certifikát typu: A. Nízke mesačné náklady Vám zabezpečia dokonalé bývanie. V blízkosti sa nachádza obchody, školy, škôlky a pod. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk Cena: 105 000€ + pri rýchlom jednaní dohoda možná

105 000 €
1 000 €/m²

Nové Zámky
3-izbový holobyt s francúzskym balkónom v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 77m2

3-izbový holobyt s francúzskym balkónom v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 77m2

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

TUreality ponúka: Na predaj 3-izbový holobyt s francúzskym balkónom v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má výmeru 77m2 a nachádza sa na 2.poschodí s moderným výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, spálne, ďalšej izby a balkónu. V byte je elektrické podlahové kúrenie so samostatným ovládaním v každej miestnosti. Exteriérové dvere sú protipožiarne, bezpečnostné. V celom byte je bodové osvetlenie. Ohrev teplej vody funguje na elektrický bojler. Nový majiteľ si môže byt prerobiť podľa vlastných predstáv. Parkovanie je verejné v zadnom dvore s bránou, ktorá funguje na diaľkové ovládanie. Energetický certifikát typu: A. Nízke mesačné náklady Vám zabezpečia dokonalé bývanie. V blízkosti sa nachádza obchody, školy, škôlky a pod. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk Cena: 90 000€ + pri rýchlom jednaní dohoda možná

90 000 €
1 168,83 €/m²

Nové Zámky
Zariadený, nadštandardný byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 216m2

Zariadený, nadštandardný byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch, 216m2

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 216 m²

TUreality ponúka: Na predaj zariadený, nadštandardný byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má výmeru 216m2 a nachádza sa v podkrový s moderným výťahom. Dispozične sa dá byt rozdeliť na viac častí: na vstupnú chodbu, 2x obývaciu miestnost, spálňu, ďalšiu izbu a jedálne s kuchyňou. V byte je stropné vykurovacie-chladiace zariadenie. Kúpeľňa je vybavená vaňou, sprchovacím kútom, toaletou, infrasaunou a umývadlom. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi typu MORA + americkou chladničkou. V byte je položená plávajúca podlaha. Strešné okná sú typu VELUX a sú vybavené dialkovým ovládaním a dažďovými senzormi + žalúziami. Byt sa predáva zariadený. Parkovanie je verejné v zadnom dvore s bránou, ktorá funguje na diaľkové ovládanie. Energetický certifikát typu: A. Nízke mesačné náklady Vám zabezpečia dokonalé bývanie. V blízkosti sa nachádza obchody, školy, škôlky a pod. Odporúčam! V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk Cena: 162 000€ + pri rýchlom jednaní dohoda možná

162 000 €
750 €/m²

Nové Zámky
Novostavba - Nesvady

Novostavba - Nesvady

Lokalita: CENTRUM, Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

NESVADY – Novostavba - Rodinný dom PREDAJ / ELADÁS /SALE 169.900 € 0948 124 208 a 0917 057 106 Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu (110 m2) v meste Nesvady pred dokončením s kolaudáciou medzi rodinnými domami v tichom prostredí. Dom pozostáva z 3 izieb, chodby, obývacej izby s kuchyňou a východom na terasu, kúpeľňa, technická miestnosť, toaleta a garáž. Veľkosť pozemku je 697 m2. Všetky IS sú k dispozícii (podlahové kúrenie, plyn, voda elektrina). Pri rodinnom dome je malá pivnica. Dom je bez ťarchy. Bližšie informácie a obhliadky: Sabina Nováková 0917 057 106 , Doris Hra-bošová 0948 124 208. Cena obsahuje kompletný právny servis. V prípade potreby Vám pomô-žeme s hypotékou.

169 900 €
1 544,55 €/m²

TRIGON REALITY, s.r.o.
4 - izbová novostavba v Nesvadoch na predaj.

4 - izbová novostavba v Nesvadoch na predaj.

Lokalita: Gaštanový rad, Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 - izbovú novostavbu rodinného domu o výmere podlahovej plochy 117 m2, stojacu na pozemku 454m2. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, 3x spáľna, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa, WC, špajza, technická miestnosť. * strecha tvorená kvalitnými nosníkmi Steico Joist, zateplená polystyrénom s povrchovou úpravou Fatrafol ( s certifikátom) * plastové okná * zateplenie múrov 20cm polystyrénom a kompletná úprava fasády * vchodové dvere * kompletná elektroinštalácia s dvojfázovou elektrickou prípojkou * kompletná vodoinštalácia * podlahové elektrické kúrenie s termostatmi v každej miestnosti * sadrokartónové stropy s bodovými svetlami, zateplené 40cm minerálnej vlny * stierky a maľovka Nehnuteľnosť sa predáva na základe projektu a jej dokončenie do stavu holodomu je naplánované na leto 2023. Po dohode je možnosť dokončenia na kľúč. Na fotkách je zobrazený pôdorys domu a vizualizácia. Cena rodinného domu je 194.000€ vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu. V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0915 421 267 Karin Dudová.

194 000 €
1 658,12 €/m²

Lučenec - ZASTÚPENIE
Na predaj drevený zrubový dom pri termálnom kúpalisku v Nesvadoch

Na predaj drevený zrubový dom pri termálnom kúpalisku v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj drevený zrubový dom pri termálnom kúpalisku v Nesvadoch. Zrub Možnosť využívať ako celok alebo dve samostatné bytové jednotky. Podlahová plocha domu je 120m2 + podlažie. Dom je postavený zo smrekových gulatín hrúbkou od 40 do 50cm, ktoré sú zateplené ovčou vlnou. Vykurovanie je naplánované na elektrické podlahové kúrenie. Zrubový dom bol postavený bez použitia jedného klinca. Dispozícia Možnosť č.1 Zrub ako celok pozostáva z: kúpeľne, toalety, kuchyne a možnosť až 7 izieb (počet izieb podľa vlastných predstáv – aké veľké izby si spravíte) . Možnosť č.2 Zrub ako dve bytové jednotky pozostáva z: 2 kúpeľne, 2 toalety, 2 kuchyne, 6 izieb a 2 terasy. Pozemok Rozloha celého pozemku je 400m2. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete (mestská voda, elektrina a kanalizácia). Výhody • zrub ideálny na dokončenie podľa vlastných predstáv • výborná lokalita pri termálnom kúpalisku • investičná možnosť na prenájom dvoch bytových jednotiek • jedinečná nehnuteľnosť Lokalita Tichá lokalita v meste Nesvady. Nachádza sa tu mestský úrad, pošta, mestská polícia, záchranárska stanica, materská škola, základná škola, trhovisko, kultúrne stredisko, Coop Jednota, Tesco a termálne kúpalisko. Cena Cena domu s pozemkom je 234 000€. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný realitný servis (sme s vami od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti) - poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie notárom) - zabezpečenie financovania vašej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a osôb - zabezpečenie znaleckého posudku - prepis dodávateľov energií a správcovskej spoločnosti bytového domu - provízia realitnej kancelárie Odbremeníme Vás od všetkých starostí a byrokracie. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv nehnuteľnosti a finančných prostriedkov. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY! POZRITE SI AJ OSTATNÉ NAŠE PONUKY! © Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality na kľúč.

234 000 €
1 950 €/m²

Reality na kľúč s.r.o.
Na predaj novostavba 5 km od Nových Zámkov

Na predaj novostavba 5 km od Nových Zámkov

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame Vám IBA U NÁS novostavbu rodinného domu s podlahovou plochou v tichom prostredí iba 5km od Nových Zámkov. - dispozičné riešenie: vstupná chodba, technická miestnosť, 2 nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa, priestranná obývacia izba s funkčným krbom( s prieduchmi) a s prístupom na terasu + ďalšia izba so šatníkom - vykurovanie je elektrické, (v dome nie je zavedený plyn) voda je čerpaná z vlastnej studne, na odpadovú vodu bude slúžiť žumpa - možnosť dobudovať a dotvoriť dvor aj pozemok už podľa vlastných predstáv (záhrada, bazén, výsadba stromov...) Veľkým plusom tejto nehnuteľnosti je tiché odlahlé prostredie, ľahký prístup k nehnuteľnosti a veľmi krátko obývaný rodinný dom. Pre viac informácií a obhliadky volajte prosím 0905 753 455.

176 000 €
1 676,19 €/m²

A - Z REALITY s.r.o.
NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4 IZBOVÉHO DOMU V NESVADOCH

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4 IZBOVÉHO DOMU V NESVADOCH

Lokalita: Hradná, Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu v štádiu holodomu v súkromnej ulici meste Nesvady. Rodinný dom č. 3 bude jeden zo šiestich rodinných domov v novovytvorenej štvrti Green side Nesvady. Príjazdová cesta bude vybudovaná zámkovou dlažbou a dom bude napojený na verejnú kanalizáciu a vodovod. Bezbariérový rodinný dom bude ponúkať vysoký energeticky hospodárny štandard. Vykurovanie (ako aj ohrev teplej úžitkovej vody) bude zabezpečovať tepelné čerpadlo cez podlahové kúrenie. Súčasťou domu bude aj dvoj-garáž vo výmere 36 m2 s parkovacím státím pre dve osobné vozidlá. Popis domu: Obývacia izba s kuchyňou a jedálňou je riešená veľkopriestorovo a s výstupom na terasu vo výmere 25 m2. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V nočnej časti sa nachádzajú: dve detské izby, spálňa a centrálna kúpeľňa (so sprchovacím kútom, vaňou, záchodom a dvojitým umývadlom). Z prístupovej chodby je vstup na samostatné WC s umývadlom. Okná a dvere budú plastové s izolačným trojsklom. Pozemok je oddelený od okolia bariérovým oplotením a vytvára príjemný pocit súkromia. Údaje domu a pozemku: Zastavaná plocha domu je 220 m2 Úžitková plocha domu (podlahová plocha) 170 m2 Obytná plocha domu je 70 m2. Výmera pozemku: 679 m2, k tomu prislúcha podiel z príjazdovej cesty. Stavebný materiál: Tehla Ytong v hrúbke 375 mm, Zateplenie domu: obvodové múry v hrúbke 120 mm polystyrén, strecha v hrúbke 300 mm, podlaha 200 mm. Energetická hospodárnosť: A0 Dom sa predáva v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč. Kolaudácia novostavby je zahrnutá v cene nehnuteľnosti. Vizualizáciu domu a lokality nájdete aj na: https://greensidenesvady.sk Viac informácií Vám poskytneme v RK, alebo cez telefón. Predpokladaný plán výstavby júl 2022 a dokončenie leto 2023. Cena: informácia v RK Kontakt k obhliadke: Pál Fazekas 0908 833633 Promptne pre Vás zabezpečíme: - výhodné financovanie hypotekárneho úveru - predaj Vašej nehnuteľnosti - komplexný právny servis, prepis energií, vybavenie dokumentov na katastrálnom úrade - bezplatné poradenstvo týkajúce sa predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti

cena dohodou

UniQue Real, s.r.o.
NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4 IZBOVÉHO DOMU V NESVADOCH

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4 IZBOVÉHO DOMU V NESVADOCH

Lokalita: Hradná, Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu v štádiu holodomu v súkromnej ulici meste Nesvady. Rodinný dom č. 2A a 2B bude jeden zo šiestich rodinných domov v novovytvorenej štvrti Green side Nesvady. Príjazdová cesta bude vybudovaná zámkovou dlažbou a dom bude napojený na verejnú kanalizáciu a vodovod. Bezbariérový rodinný dom bude ponúkať vysoký energeticky hospodárny štandard. Vykurovanie (ako aj ohrev teplej úžitkovej vody) bude zabezpečovať tepelné čerpadlo cez podlahové kúrenie. Súčasťou domu bude aj dvoj-garáž s parkovacím státím pre dve osobné vozidlá. Popis domu: Obývacia izba s kuchyňou a jedálňou je riešená veľkopriestorovo a s výstupom na terasu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V nočnej časti sa nachádzajú: dve detské izby, spálňa a centrálna kúpeľňa (so sprchovacím kútom, vaňou, záchodom a dvojitým umývadlom). Z prístupovej chodby je vstup na samostatné WC s umývadlom. Okná a dvere budú plastové s izolačným trojsklom. Pozemok je oddelený od okolia bariérovým oplotením a vytvára príjemný pocit súkromia. Údaje domu a pozemku: Zastavaná plocha domu je 140 m2, Úžitková plocha domu (podlahová plocha) 100 m2, Výmera pozemku: 592 m2 (dom č. 2a), alebo 571 m2 (dom č. 2b) k tomu prislúcha podiel z príjazdovej cesty. Stavebný materiál: Tehla Ytong v hrúbke 375 mm, Zateplenie domu: obvodové múry v hrúbke 120 mm polystyrén, strecha v hrúbke 300 mm, podlaha 200 mm. Energetická hospodárnosť: A0 Dom sa predáva v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč. Kolaudácia novostavby je zahrnutá v cene nehnuteľnosti. Vizualizáciu domu a lokality nájdete aj na: https://greensidenesvady.sk Viac informácií Vám poskytneme v RK, alebo cez telefón. Predpokladaný plán výstavby júl 2022 a dokončenie leto 2023. Cena: informácia v RK Kontakt k obhliadke: Pál Fazekas 0908 833633 Promptne pre Vás zabezpečíme: - výhodné financovanie hypotekárneho úveru - predaj Vašej nehnuteľnosti - komplexný právny servis, prepis energií, vybavenie dokumentov na katastrálnom úrade - bezplatné poradenstvo týkajúce sa predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti

cena dohodou

UniQue Real, s.r.o.
Na prenájom NOVOSTAVBA rodinného domu v meste Nesvady

Na prenájom NOVOSTAVBA rodinného domu v meste Nesvady

Lokalita: Thermal Park, Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92.4 m²

Realitná spoločnosť TRINITY Vám ponúka na prenájom NOVOSTAVBU 4-izbového rodinného domu. Nachádza sa v kľudnej časti a zároveň v blízkosti Termálneho kúpaliska v meste Nesvady. Dom sa skladá z dvoch samostatných apartmánov s vlastnými vstupmi. Apartmány sú v interiéri oddelené dverami, dom tak môže slúžiť aj ako dvojgeneračný dom alebo priestranný 4-izbový rodinný dom na trvalé bývanie. Výhodou je tiež zabezpečovací systém ovládaný samostatne pre každý apartmán. Video - https://www.youtube.com/watch?v=Q3bvN-V6TmQ DOM - Úžitková plocha domu je 92,4 m2 a zastavaná plocha je 117 m2. - Kúrenie je elektrické podlahové, v každej izbe je termostat - pripojený k inžinierskym sieťam elektrika, mestastká voda, kanalizácia - dom bude dokončený aj s kuchynskou linkou, prípadne zariadením POZEMOK - pozemok je o výmere 400 m2 - oplotený, rovinatý a upravený krásnym kobercovým trávnikom - disponuje automatickou závlahou VÝHODY - NOVOSTAVBA postavená z kvalitných materiálov - lokalita - kľudná a tichá - zateplený dom, bude disponovať internetom DISPOZÍCIA Zobrazená na pôdoryse v galérii. CENA - dohodou Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii? - v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotové u Autorizovaného Advokáta - vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina) - spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi - vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní - zabezpečíme financovanie nehnuteľnosti cez ktorúkoľvek BANKU

cena dohodou

TRINITY Real s.r.o.
Kompletne zariadená novostavba RD v Nesvadoch

Kompletne zariadená novostavba RD v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu a štýlovo zariadenú novostavbu rodinného domu v Nesvadoch pripravenú na nasťahovanie. V dome je na mieru vyrobená kuchynská linka vrátane vstavaných spotrebičov a dizajnová obývačková stena s nainštalovanou SMART TV. V každej spálni sú vstavané skrine a ako bonus sú práčka a sušička v technickej miestnosti. Dom je vybavený klimatizáciou, kamerovým systémom, je kompletne oplotený s automatickou posuvnou bránou, upraveným terénom, trávnikom s automatickou závlahou a záhradným domčekom. Cena: 252 000 € s DPH (možnosť odrátať DPH) Kontakt: Tel.: 0915 261 041 e-mail: stavkon@stavkon-nz.sk

252 000 €
2 520 €/m²

Predáme rodinný dom vhodný na rekreáciu aj bývanie

Predáme rodinný dom vhodný na rekreáciu aj bývanie

Lokalita: Orgovánová ulica, Nesvady (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92.4 m²

Ponúkame na predaj moderný, murovaný, rekreačný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Nesvady v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Nesvady. Mesto Nesvady disponuje komplexnou občianskou vybavenosťou a výhodnú polohu podčiarkuje blízkosť okresného mesta Nové Zámky vzdialeného len 10 kilometrov. EXTERIÉR Zastavaná plocha domu je 117 m2. Dom je kompletne oplotený, umiestnený je na rovinatom pozemku o rozlohe 400 m2. Na parkovisku sa nachádzajú dve bráničky, každý z dvoch apartmánov má vlastný vstup, vďaka čomu je zabezpečený maximálny komfort a súkromie oboch bytových jednotiek. Chodníky, terasy aj parkovisko pre 4 osobné autá sú vydláždené zámkovou dlažbou. Na záhrade je položený kvalitný trávnatý koberec s automatickým zavlažovacím systémom. Dom je murovaný z tehál hrúbky 25 cm a zateplený polystyrénom hrúbky 12 cm. Na dome sú kvalitné plastové okná s trojsklom. V kombinácii s podlahovým kúrením sa môže budúci majiteľ spoľahnúť na nízku spotrebu energií na vykurovanie. INTERIÉR Celková úžitková plocha domu je 92, 4 m2. Dom je napojený na inžinierske siete: elektrika, verejný vodovod, kanalizácia. Budúci obyvatelia sa môžu tešiť aj na bezproblémovú prácu vďaka optickému internetu, ktorý je už rovnako plne funkčný. Dom sa skladá z dvoch samostatných apartmánov s vlastnými vstupmi. Apartmány sú v interiéri oddelené dverami, dom tak môže slúžiť aj ako dvojgeneračný dom alebo priestranný 4-izbový rodinný dom na trvalé bývanie. V celom dome je natiahnuté elektrické podlahové kúrenie s reguláciou teploty v každej izbe a ovládaním na diaľku cez vzdialený prístup. Výhodou je tiež zabezpečovací systém ovládaný samostatne pre každý apartmán. Dom sa predáva ako dokončený na kľúč vrátane vinylovej podlahovej krytiny, obkladov a dlažieb v kúpeľniach i sanity. Bonusom je kuchynská linka vrátane drezu, batérie a dvojplatničky v menšom apartmáne, ktorá je tiež súčasťou kúpnej ceny. Väčší apartmán Väčší apartmán je tvorený 2 spálňami, veľkou obývacou izbou spojenou s jedálňou a priestrannou kuchyňou a kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, dvojumývadlom a vývodmi na práčku aj sušičku. Z Obývacej izby je východ na terasu. Menší apartmán Menší apartmán možno opísať ako garsónku s kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. VYUŽITIE DOMU Vďaka výborne riešenej dispozícii je dom možné využívať hneď niekoľkými spôsobmi: - Trvalé bývanie pre jednu rodinu - Trvalé bývanie ako dvojgeneračný dom - Rekreácia počas ktoréhokoľvek ročného obdobia - Investičná príležitosť – dom je možné tiež prenajímať vďaka umiestneniu v rekreačnej oblasti termálneho kúpaliska. To má potenciál ďalšieho rastu s ambíciou stať sa jedným z najväčších termálnych kúpalísk/ aqua parkov na Slovensku. Prenajímať je možné dom ako celok alebo samostatne ako dva apartmány.

249 000 €
2 694,81 €/m²

1 2