Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MRK & RETEX, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
MRK & RETEX, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: mrk...
www.mrkretex.sk
Adresa:
Znievska 15 15
Bratislava-Petržalka
85000
Nájdených 6 novostavieb
5 izbový byt v novostavbe na ulici Šustekova

5 izbový byt v novostavbe na ulici Šustekova

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka na predaj 5 izbový byt v novostavbe na ulici Šustekova. PÁR SLOV OD MAKLÉRA Nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej časti Petržalky s dobrým napojením na mosty (Apollo, Prístavný, Starý). V okolí je kompletná občianska vybavenosť (potraviny, trhovisko, pekáreň, poliklinika, zastávky MHD, reštaurácie, ...). Byt je rozdelený do dvoch zón vhodný pre rodinu s detičkami. Prvá zóna orientovaná vpravo od vstupu do vstupnej haly je vedená ako denná časť, kde je veľká obývacia miestnosť s kuchynskou časťou a samostatnou izbou, kde sa stretáva celá rodina. Druhá zóna orientovaná po ľavici od vstupnej haly je vedená ako nočná časť, kde sa nachádzajú 3 samostatné izby s oknom. Izby sú veľkostne veľmi komfortné okrem jednej, ktorá môže byť riešená prípadne ako šatník. Bytový dom je postavený s kvalitných materiálov (tehla). ROZLOHA BYTU A POSCHODIE Podlahová plocha bytu je 93 m2. Nachádza sa na 2. podlaží zo 7. poschodového tehlového bytového domu. Byt nedisponuje balkónom či pivnicou. DISPOZÍCIA BYTU - vstupná hala - veľká kúpeľňa s toaletou - veľkometrážna obývacia izba spojená s kuchynskou časťou - 4 samostatné izby BYT - vymenená elektroinštalácia - plastové okná v celom byte so žalúziami a sieťkami proti hmyzu - v byte sú položené laminátové podlahy a dlažba - priestranná kuchynská linka so spotrebičmi - veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou - pekné veľké 4 izby - majestátna obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou ORIENTÁCIA BYTU VÝCHOD - 3 izby ZÁPAD - obývacia izba s kuchynským kútom a izbou BYTOVÝ DOM - kompletne zrekonštruovaný s kamerovým systémom OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - kompletná občianska vybavenosť - zastávky MHD (autobus, električka neďaleko) - ekonomická univerzita, škola, škôlka - zdravotné stredisko, potraviny, kaviarne, reštaurácie, plávanie pre deti ... - výborná dopravná dostupnosť do každej mestskej časti CENA BYTU JE 310.000 € vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá zahŕňa: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti - notárske poplatky za overenie podpisov - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku - služby hypotekárneho poradcu V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas. © fotografie a znenie inzerátu je autorským právom realitnej kancelárie MRK-RETEX, s.r.o.

310 000 €
3 333,33 €/m²

MRK & RETEX, s.r.o.
4 izbový byt v novostavbe na ulici Šustekova

4 izbový byt v novostavbe na ulici Šustekova

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s pracovňou v novostavbe na ulici Šustekova. PÁR SLOV OD MAKLÉRA Nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej časti Petržalky s dobrým napojením na mosty (Apollo, Prístavný, Starý). V okolí je kompletná občianska vybavenosť (potraviny, trhovisko, pekáreň, poliklinika, zastávky MHD, reštaurácie, ...). Byt je rozdelený do dvoch zón vhodný pre rodinu s detičkami. Prvá zóna orientovaná vpravo od vstupu do vstupnej haly je vedená ako denná časť, kde je veľká obývacia miestnosť s kuchynskou časťou a samostatnou izbou, kde sa stretáva celá rodina. Druhá zóna orientovaná po ľavici od vstupnej haly je vedená ako nočná časť, kde sa nachádzajú 3 samostatné izby s oknom. Izby sú veľkostne veľmi komfortné okrem jednej, ktorá môže byť riešená prípadne ako šatník. Bytový dom je postavený s kvalitných materiálov (tehla). ROZLOHA BYTU A POSCHODIE Podlahová plocha bytu je 93 m2. Nachádza sa na 2. podlaží zo 7. poschodového tehlového bytového domu. Byt nedisponuje balkónom či pivnicou. DISPOZÍCIA BYTU - vstupná hala - veľká kúpeľňa s toaletou - veľkometrážna obývacia izba spojená s kuchynskou časťou - 4 samostatné izby BYT - vymenená elektroinštalácia - plastové okná v celom byte so žalúziami a sieťkami proti hmyzu - v byte sú položené laminátové podlahy a dlažba - priestranná kuchynská linka so spotrebičmi - veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou - pekné veľké 4 izby - majestátna obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou ORIENTÁCIA BYTU VÝCHOD - 3 izby ZÁPAD - obývacia izba s kuchynským kútom a izbou BYTOVÝ DOM - kompletne zrekonštruovaný s kamerovým systémom OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - kompletná občianska vybavenosť - zastávky MHD (autobus, električka neďaleko) - ekonomická univerzita, škola, škôlka - zdravotné stredisko, potraviny, kaviarne, reštaurácie, plávanie pre deti ... - výborná dopravná dostupnosť do každej mestskej časti CENA BYTU JE 310.000 € vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá zahŕňa: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti - notárske poplatky za overenie podpisov - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku - služby hypotekárneho poradcu V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas. © fotografie a znenie inzerátu je autorským právom realitnej kancelárie MRK-RETEX, s.r.o.

310 000 €
3 333,33 €/m²

MRK & RETEX, s.r.o.
Kompletne zariadená garsónka v lokalite Slnečnice-mesto na ulici Zuzany Chalupovej

Kompletne zariadená garsónka v lokalite Slnečnice-mesto na ulici Zuzany Chalupovej

Lokalita: Zuzany Chalupovej, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 34 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka na predaj garsónku v lokalite Slnečnice-mesto na ulici Zuzany Chalupovej v Petržalke. Rozloha bytu je 34 m2 vrátane loggie Nachádza sa na 5. podlaží zo 6 bytového domu. DISPOZÍCIA BYTU - chodba so vstavanou zrkadlovou skriňou - kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, práčkou a toaletou - izba s kuchynským kútom a loggiou BYT - ešte neobývaná kompletne zariadená novostavba s kuchynskou linkou s led podsvietením na mieru - všetky spotrebiče – chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, varná doska, digestor, vstavaná rúra s grilom (všetko zn. GORENJE), smart práčka s wifi funkciou, kúpeľňové zrkadlo s led osvetlením - v izbe je jedálenský stolík s barovými stoličkami z kvalitného dreva, obývacia stena v bielom lesku, rozkladacia pohovka so zabudovaným matracom, Samsung TV s uhlopriečkou 55, domáce kino Samsung , smart hudobný sound bar - orientácia: západ - mesačné náklady 136 500 € - kúpou voľný BYTOVÝ DOM - novostavba OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, obchody, MHD, reštaurácie, kaviarne, služby, zdravotné stredisko - neďaleko Petržalská hrádza - výborná dopravná dostupnosť CENA BYTU JE 136.500 € + 2.000,-€ sprostredkovateľská provízia, ktorá zahŕňa: - vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti - notárske poplatky za overenie podpisov - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku - služby hypotekárneho poradcu V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas. © text je autorským právom realitnej kancelárie MRK-RETEX, s.r.o.

136 500 €
4 014,71 €/m²

MRK & RETEX, s.r.o.
Veľký 4 izbový klimatizovaný byt s krásnym výhľadom vo Vienna Gate na ulici Kopčianska

Veľký 4 izbový klimatizovaný byt s krásnym výhľadom vo Vienna Gate na ulici Kopčianska

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 126 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt - apartmán vo Vienna Gate na ulici Kopčianska v Petržalke. Trvalý pobyt aj HÚ možný. Rozloha bytu je 125,7 m2 Nachádza sa na 15. podlaží z 22 bytového domu. DISPOZÍCIA BYTU - chodba - 3 samostatné spálne - kuchyňa prepojená s obývacou izbou - 2x kúpeľňa s toaletou a bidetom (vaňa, sprchový kút) BYT - novostavba z r. 2009 - bezpečnostné protipožiarne dvere, plávajúca podlaha, dlažba, hliníkové francúzske okná, centrálna klimatizácia, vlastná výmenníková stanica na teplú vodu a kúrenie - orientácia SV - klimatizovaný - krásny výhľad na mesto - byt bol iba krátkodobo obývaný - kúpou voľný BYTOVÝ DOM - novostavba z r. 2009 - recepcia so strážnou službou - 3 výťahy na čip - kamerový systém OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, obchody, MHD, priamo v bytovom dome je Tesco expres, DM drogéria, mäsiarstvo, reštaurácia, kaviareň, lekáreň, lekárske ambulancie, posilovňa - železničná stanica - pár minút do centra mesta - výborná dopravná dostupnosť do centra mesta a na obchvat CENA BYTU JE 310.000 € + sprostredkovateľská provízia, ktorá zahŕňa: - vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti - notárske poplatky za overenie podpisov - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku - služby hypotekárneho poradcu V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas. © fotografie a text sú autorským právom realitnej kancelárie MRK-RETEX, s.r.o.

310 000 €
2 460,32 €/m²

MRK & RETEX, s.r.o.
2 izbový klimatizovaný zariadený byt s vnútorným parkovacím státím v cene na ulici Vyšehradská

2 izbový klimatizovaný zariadený byt s vnútorným parkovacím státím v cene na ulici Vyšehradská

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt s vnútorným garážovým státím v novostavbe PEGAS na ulici Vyšehradská v Petržalke. Rozloha bytu je 55 m2 Nachádza sa na 3. podlaží z 11 panelového bytového domu. DISPOZÍCIA BYTU - predsieň - obývacia izba s balkónom - kuchyňa - spálňa - kúpeľňa - samostatná toaleta BYT - novostavba - klimatizácia, vstavané skrine v predsieni a spálni - kompletne zariadený - k bytu prislúcha vnútorné garážové státie (v cene bytu) BYTOVÝ DOM - bytový dom PEGAS bol kolaudovaný v roku 2007 - 4x výťah (2x nákladný a 2x osobný výťah) - vstup na DEK kľúč - kamerový systém - zateplený bytový dom OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - v bytovom dome sa priamo nachádza reštaurácia Vickys s príjemným letným posedením pod domom vo vnútrobloku - v tesnej blízosti sú zastávky MHD (93, 98, 99) - škola, škôlka, športoviská - NOVÉ NÁKUPNÉ CENTRUM GALÉRIA PETRŽALKA (TESCO), DANUBIA, McDonald - jazero Draždiak, Chorvátske rameno, neďaleko hrádza - nemocnice, poliklinika - rýchle napojenie na výpadovky (Panónska a Dolnozemská), ako aj napojenie do Rakúska či Maďarska CENA BYTU JE 179 000 € + 2.000,-€ sprostredkovateľská provízia, ktorá zahŕňa: - vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti - notárske poplatky za overenie podpisov - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku - služby hypotekárneho poradcu V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas. © text je autorským právom realitnej kancelárie MRK-RETEX, s.r.o.

179 000 €
3 254,55 €/m²

MRK & RETEX, s.r.o.
2 izbový byt na 24. poschodí s nádherným výhľadom v novostavbe MATADORKA na ulici Závodu Matador

2 izbový byt na 24. poschodí s nádherným výhľadom v novostavbe MATADORKA na ulici Závodu Matador

Lokalita: Ulica Závodu Matador, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe Matadorka na ulici Závodu Matador v Petržalke. Celková rozloha je 52,87 m2 Z toho: - Byt 41,44 m2 - Loggia 8,67 m2 - Pivnica 2,76 m2 Byt sa nachádza sa na 24. podlaží z celkových 28. DISPOZÍCIA BYTU - chodba - kuchyňa spojená s obývačkou, z ktorej je vstup na loggiu - samostatná spáľňa - kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou BYT - novostavba - podlahové kúrenie a ochladzovanie - mesačné náklady: do 50-100€/2 dospelé osoby (presnejšie info bude po ročnom vyúčtovaní) - orientácia J-Z - nádherný výhľad na mesto a Rakúsko - možnosť dokúpiť garážové státie (20.000€) BYTOVÝ DOM - novostavba - súčasťou projektu je materská škôlka, multifunkčné ihriská, park s množstvom zelene a komunitné záhradky všetko o rozlohe 1400 m2 OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - kompletná občianska vybavenosť – v tesnej blízkosti potraviny, drogéria, pizzéria, rôzne obchody a služby vrátane zdravotných služieb, materská škôlka priamo v objekte, MHD, neďaleko nákupné centrum Aupark, Sad Janka Kráľa - kúpalisko, fitness centrum, cyklistická cesta - železničná stanica Petržalka - centrum mesta na dosah - výborné dopravné napojenie na všetky smery – staré mesto, obchvat, Rakúsko CENA BYTU JE 210.000,- € + 2.000,-€ sprostredkovateľská provízia, ktorá zahŕňa: - vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti - notárske poplatky za overenie podpisov - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku - služby hypotekárneho poradcu V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas. © text je autorským právom realitnej kancelárie MRK-RETEX, s.r.o.

210 000 €
3 962,26 €/m²

MRK & RETEX, s.r.o.