Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MONTYREAL, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
MONTYREAL, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.montyreal.sk/
Adresa:
Kalvárska 707/3
Nitra
94901
Popis:
Nájdených 5 novostavieb
MUROVANÝ SKLAD REZIDENCIA TABÁŇ

MUROVANÝ SKLAD REZIDENCIA TABÁŇ

Lokalita: Hornotabánska, Nitra (Nitra)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 8 m²

Ponúkame na predaj murovaný sklad - nebytový priestor v REZIDENCII TABÁŇ, Hornotabánska ul., Nitra - Staré Mesto. Výmera skladu 8m², podlažie -1, v sklade je elektrika. Cena 22000 EUR.

22 000 €
2 750 €/m²

MONTYREAL, s.r.o.
PENZIÓN NITRA

PENZIÓN NITRA

Lokalita: Gorazdova, Nitra (Nitra)
Druh: Hotel, penzión   Úžítková plocha: 1800 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj penzión v Nitre časť Chrenová. Umiestnenie: Gorazdova ul., Nitra - Chrenová Pozemok: 1786m² Zastavaná plocha: 466m² (4 nadzemné podlažia) Úžitková plocha: cca 1800m² Celková ubytovacia kapacita: 60 osôb 6x samostatná garáž 30 parkovacích státí v areáli nehnuteľnosti Internet + KTV Každá izba je vybavená malou chladničkou a televízorom Všetky IS + studňa - napojená a využívaná ako úžitková voda Kamerový systém Núdzové osvetlenie Kúrenie - ústredné (radiátory) 2x plynový kotol zn. Buderus Záložná elektrocentrála v prípade potreby Kolaudované v roku 2003 Pekný výhľad na mesto a Zobor Blízko zastávka MHD Veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta ako aj na rýchlostnú cestu R1 (Nitra - východ) Dispozičné riešenie: 1. NADZEMNÉ PODLAŽIE: Technické miestnosti – práčovňa, sušiareň, šatne pre zamestnancov, sociálne zariadenia, skladové priestory, kotolňa, 6x garáž. 2. NADZEMNÉ PODLAŽIE: Recepcia, jedáleň, kuchyňa, sociálne zariadenia, kancelária, 8x dvojlôžková izba so samostatným WC a kúpeľňou so sprchovým kútom. 3. NADZEMNÉ PODLAŽIE: 10x dvojlôžková izba so samostatným WC a kúpeľňou so sprchovým kútom. 1x apartmán so samostatným WC a kúpeľňou so sprchovým kútom a vaňou (možnosť prístelky). Izba pre personál a upratovačku. 4. NADZEMNÉ PODLAŽIE: 10x dvojlôžková izba so samostatným WC a kúpeľňou so sprchovým kútom. 1x apartmán so samostatným WC a kúpeľňou so sprchovým kútom a vaňou (možnosť prístelky). Izba pre personál a upratovačku. Použité stavebné materiály: tehla, keramické stropy, zateplenie, strecha - odizolovaná, fólia zn. Firestone, kamenný zásyp, protihlukové okná, ... Možnosť využitia aj ako obchodné, administratívne priestory, klinika, ubytovňa, atď.

1 900 000 €
1 055,56 €/m²

MONTYREAL, s.r.o.
6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NITRA - PÁROVSKÉ HÁJE

6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NITRA - PÁROVSKÉ HÁJE

Lokalita: Nezadané, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 295 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom v Nitre časť Párovské Háje. - pozemok 465m² - zastavaná plocha 220m² - úžitková plocha 295m² - plastové okná a vchodové dvere - rozvody vody a elektriky - predpríprava na vonkajšie žalúzie - predpríprava na krb a centrálny vysávač - elektrika, vodovod a kanalizácia na pozemku Dispozičné riešenie: Prízemie: vstupná chodba, obývacia izba s krbom a vstupom na terasu, kuchyňa s veľkou komorou, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, schodisko, garáž. Poschodie: hlavná spálňa s kúpeľňou a balkónom, samostatná izba, 2x samostatná izba so spoločnou kúpeľňou.

180 000 €
610,17 €/m²

MONTYREAL, s.r.o.
5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NITRA - PÁROVSKÉ HÁJE

5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NITRA - PÁROVSKÉ HÁJE

Lokalita: Nezadané, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 248 m²

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v Nitre časť Párovské Háje. - pozemok 556m² - zastavaná plocha 124m² - úžitková plocha 248m² - stav domu: hrubá stavba - plastové okná a vchodové dvere - elektrika, vodovod a kanalizácia na pozemku Dispozičné riešenie: Prízemie: vstupná chodba, samostatné WC, kuchyňa spojená s obývacou izbou a východom na terasu, schodisko, garáž. Poschodie: 4x samostatná izba, kúpeľňa s WC.

160 000 €
645,16 €/m²

MONTYREAL, s.r.o.