Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Mgr. Klaudia Villemová

Predajca

Názov predajcu:
Mgr. Klaudia Villemová
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: vil...
Nájdených 3 novostavieb
VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! GARZONKA S BALKÓNOM S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO V NOVOSTAVBE

VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! GARZONKA S BALKÓNOM S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO V NOVOSTAVBE

Lokalita: Gabčíkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkam Vám na predaj priestrannú garzonku s balkónom a krásnym výhľadom na Rakúsko vo výbornej lokalite, na Gabčíkovej ulici v Karlovej Vsi. Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 7. poschodí z 8 s výťahom v staršej 12 ročnej novostavbe. Podlahová plocha garzonky je 30,32 m2 (k bytu prislúcha pivnica cca. 2 m2), plus balkón cca. 3 m2. Byt je dispozične riešený vstupnou chodbou s rolldorom, priestrannou izbou spojenou s kuchyňou, z izby je vstup na balkón s krásnym výhľadom na Rakúsko. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo, radiátor, je spojená s WC. Byt je slnečný, orientovaný na juhozápad. Má drevené okná s 3sklami. Byt je výborný ako investícia, momentálne je prenajatý, možnosť kúpy bytu aj s nájomcami. Predáva sa aj so zariadením. Bytový dom má vlastný kotol, nízke mesačné náklady. Bytový dom má vlastný vnútroblok, samostatnú bránu, oplotený dvor, možnosť krátkodobého parkovania vo dvore, prípadne možnosť prenájmu garážového státia v dome. V dome je k dispozícii aj spoločná bicyklová miestnosť v chodbe pri hlavnom vchode. Okolie a vybavenosť: Ponúkaný byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (Lidl, zastávka električiek, autobusov, škola, škôlka, pošta, knižnica, kostol, poliklinika, reštaurácie, cukráreň a pod.). Dostupnosť do centra mesta veľmi dobrá autom aj MHD (cca. 12 minút). Celková cena nehnuteľnosti je 145000Eur vrátane právneho a hypotekárneho servisu. V prípade, že Vás ponuka zaujala, pre bližšie informácie o ponuke prosím kontaktujte: Office KV Villemová Tel.č.: +421 917 168 463 E-mail: villemovakvoffice@gmail.com Web: www.klaudiavillemova.sk V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis, príprava zmlúv, návrhu na vklad a odovzdanie nehnuteľnosti, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, LV, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok pri podaní návrhu na vklad na katastri.

145 000 €
4 393,94 €/m²

Mgr. Klaudia Villemová
VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! 1I BYT S BALKÓNOM S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO V NOVOSTAVBE

VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! 1I BYT S BALKÓNOM S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO V NOVOSTAVBE

Lokalita: Gabčíkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkam Vám na predaj priestrannú garzonku s balkónom a krásnym výhľadom na Rakúsko vo výbornej lokalite, na Gabčíkovej ulici v Karlovej Vsi. Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 7. poschodí z 8 s výťahom v staršej 12 ročnej novostavbe. Podlahová plocha bytu je 30,32 m2, (k bytu prislúcha pivnica cca. 2 m2), plus balkón cca. 3 m2. Byt je dispozične riešený vstupnou chodbou s rolldorom, priestrannou izbou spojenou s kuchyňou, z izby je vstup na balkón s krásnym výhľadom na Rakúsko. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo, radiátor, je spojená s WC. Byt je slnečný, orientovaný na juhozápad. Má drevené okná s 3sklami. Byt je výborný ako investícia, momentálne je prenajatý, možnosť kúpy bytu aj s nájomcami. Predáva sa aj so zariadením. Bytový dom má vlastný kotol, nízke mesačné náklady. Bytový dom má vlastný vnútroblok, samostatnú bránu, oplotený dvor, možnosť krátkodobého parkovania vo dvore, prípadne možnosť prenájmu garážového státia v dome. V dome je k dispozícii aj spoločná bicyklová miestnosť v chodbe pri hlavnom vchode. Okolie a vybavenosť: Ponúkaný byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (Lidl, zastávka električiek, autobusov, škola, škôlka, pošta, knižnica, kostol, poliklinika, reštaurácie, cukráreň a pod.). Dostupnosť do centra mesta veľmi dobrá autom aj MHD (cca. 12 minút). Celková cena nehnuteľnosti je 145000Eur vrátane právneho a hypotekárneho servisu. V prípade, že Vás ponuka zaujala, pre bližšie informácie o ponuke prosím kontaktujte: Office KV Villemová Tel.č.: +421 917 168 463 E-mail: villemovakvoffice@gmail.com Web: www.klaudiavillemova.sk V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis, príprava zmlúv, návrhu na vklad a odovzdanie nehnuteľnosti, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, LV, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok pri podaní návrhu na vklad na katastri.

145 000 €
4 393,94 €/m²

Mgr. Klaudia Villemová
Veľký 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním!

Veľký 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním!

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny veľký 2-izbový byt v novostavbe v Bratislave - Petržalka, na ulici Zadunajská cesta. Byt má rozlohu 72m2 + loggia + podzemné garážové státie + povolenie pre jedno auto na vyhradenom parkovisku pred domom. Súčasťou bytu je aj veľký šatník a špajza. Byt je úplne zariadený a vybavenie bytu je v cene nájmu (chladnička, práčka, mikrovlnka, hriankovač, riad, taniere, paplóny a posteľné prádlo, TV cez anténu, rádio, atď). Možnosť pripojenia na káblovú televíziu a internet (UPC). Výhodou je výborná poloha bytu (2 zastávky autobusom do Starého Mesta, resp. 15 min peši cez most SNP), menšie detské ihrisko, obchody a nákupné stredisko v tesnej blízkosti (Billa, Aupark). Možnosť nasťahovania od 1. októbra 2022. Len dlhodobý prenájom. Byt je vhodný aj pre rodinu s dieťaťom, malé zvieratá sú povolené a je vhodný pre nefajčiarov. Cena: 650 €/mesiac + energie 150 €/mesiac, parkovanie je v cene nájmu. Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia vo výške 650 € + provízia pre RK vo výške 650 €. V prípade, že Vás ponuka zaujala, pre bližšie informácie o ponuke prosím kontaktujte: Mgr. Agnesa Janetková Tel.č.: +421 905 752 466 E-mail: janetkova.agi@gmail.com

650 €/mes.
9,03 €/m²/mes.
vrátane energií
Mgr. Klaudia Villemová