Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL

Predajca

Názov predajcu:
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
Adresa:
Kozmonautická 3
Bratislava II - Ružinov
82102
Nájdených 19 novostavieb
NOVOSTAVBA PRI SLNEČNICIACH 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PETRŽALKA

NOVOSTAVBA PRI SLNEČNICIACH 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PETRŽALKA

Lokalita: VYŠEHRADSKÁ, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA PRI SLNEČNICIACH 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PETRŽALKA / 1. ROOM FLAT PETRZALKA Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Petržalka, VYŠEHRADSKÁ ulica. Plocha: 47m2. Poschodie 2/7 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je samostatná. Internet si platí nájomník extra! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

410 €/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
ZAČIATOK PETRŽALKY NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT S PARKOVANÍM NTERNET DOM. ZVIERA OK! 

ZAČIATOK PETRŽALKY NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT S PARKOVANÍM NTERNET DOM. ZVIERA OK! 

Lokalita: ZÁPOROŽSKÁ, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

BONY REAL - ZAČIATOK PETRŽALKY NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT S PARKOVANÍM NTERNET DOM. ZVIERA OK! / 2. ROOM FLAT CLOSE TO CENTER PETRZALKA Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Petržalka, ZÁPOROŽSKÁ ulica. Plocha: 52m2. Poschodie 4/5 s výťahom. Stav: novostavba. Parkovanie: vonkajšie-privátne státie. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Parkovanie za bránou je už v cene! Skladový priestor mimo bytu na bicykle a iné. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 150€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

500 €/mes.
+ 150 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA RAČA

NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA RAČA

Lokalita: PRI VINOHRADOCH, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

BONY REAL - FOTO V RK! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA RAČA / 2. ROOMS FLAT RACA Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Rača, PRI VINOHRADOCH ulica. Veľkosť: 52m2. Stav: novostavba. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Výborná občianska vybavenosť! Bezproblémové parkovanie! +Energie 80€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

520 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA KOLOSEUM PRI POLUSE VEĽKÝ 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET NOVÉ MESTO

NOVOSTAVBA KOLOSEUM PRI POLUSE VEĽKÝ 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET NOVÉ MESTO

Lokalita: TOMAŠÍKOVA, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

BONY REAL - FOTO V RK! NOVOSTAVBA KOLOSEUM PRI POLUSE VEĽKÝ 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET NOVÉ MESTO Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Nové Mesto, TOMAŠÍKOVA ulica. Veľkosť: 55m2. Stav: novostavba Koloseum. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Výborná občianska vybavenosť! Širšie centrum! +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

490 €/mes.
8,91 €/m²/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA VEĽKÝ 1. IZB. BYT S PARKOVANÍM INTERNET PRI VLAKOVEJ STANICI PETRŽALKA

NOVOSTAVBA VEĽKÝ 1. IZB. BYT S PARKOVANÍM INTERNET PRI VLAKOVEJ STANICI PETRŽALKA

Lokalita: KOPČIANSKA, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

BONY REAL - NOVOSTAVBA VEĽKÝ 1. IZB. BYT S PARKOVANÍM INTERNET PRI VLAKOVEJ STANICI PETRŽALKA Na prenájom 1 izbový byt Bratislava–Petržalka, KOPČIANSKA ulica. Plocha: 53m2. Poschodie 11 s výťahom. Stav: novostavba Vienna Gate. Parkovanie: garážové-privátne státie. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Parkovanie je už v cene! Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

490 €/mes.
9,25 €/m²/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
ZAČIATOK PETRŽALKY! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT BALKÓN INTERNET DOM. ZVIERA OK! 

ZAČIATOK PETRŽALKY! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT BALKÓN INTERNET DOM. ZVIERA OK! 

Lokalita: ŠUSTEKOVA, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

BONY REAL - ZAČIATOK PETRŽALKY! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT BALKÓN INTERNET DOM. ZVIERA OK! / 2. ROOM FLAT CLOSE TO CENTER PETRZALKA Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Petržalka, ŠUSTEKOVA ulica. Plocha: 54m2. Poschodie 4/7 s výťahom. Balkón. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je pojená s izbou. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! V blízkosti Poliklinika Šustekova, hrádza, TPD, EK UNIVERZITA, Električka a MHD s rýchlym prístupom do centra. +Energie 125€. Voľný ihneď! Malé dieťa áno. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií. For rent 2nd bedroom apartment Bratislava – Petržalka, ŠUSTEKOVA street. Area: 54m2. Floor 4/7 with elevator. Balcony. Condition: new construction. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is connected with the room. Internet is already included! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Trouble-free parking! Close to Polyclinic Sustekova, dam, TPD, EK UNIVERSITY, Tram and public transport with quick access to the center. + Energy 125 €. Free immediately! Small child yes. Pets yes. More info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real ** If you have not found an apartment that suits you, send us the properties of the apartment you are looking for and we will send you the current offer of apartments according to your criteria.

515 €/mes.
9,54 €/m²/mes.
+ 125 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
 NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI OD CENTRÁL RUŽINOV DOM. ZVIERA OK! 

NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI OD CENTRÁL RUŽINOV DOM. ZVIERA OK! 

Lokalita: JÉGEHO, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

BONY REAL - NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI OD CENTRÁL RUŽINOV DOM. ZVIERA OK!  / 1. ROOM FLAT CLOSE TO CENTRAL MALL RUZINOV Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Ružinov, JÉGEHO ulica. Plocha: 40m2. Poschodie 3 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba JÉGEHO ALEJ. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! V blízkosti OD Centrál, Trh Miletičova, HENKEL, POLUS, MHD, Trn. a Rač. Mýto. +Energie €100. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií. For rent 1. room apartment Bratislava – Ružinov, JÉGEHO street. Area: 40m2. Floor 3 with lift. Loggia. Condition: new building JÉGEHO ALEJ. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is connected to the room. Internet is already included! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Near OD Centrál, Miletičova Market, HENKEL, POLUS, MHD, Trn. and RAC. Toll. + Energy € 100. Free immediately! Not a small child. Pets yes. More info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real ** If you have not found an apartment that suits you, send us the properties of the apartment you are looking for and we will send you the current offer of apartments according to your criteria.

430 €/mes.
10,75 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET RAČA

NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET RAČA

Lokalita: MALOKRASŇANSKÁ, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI FIGARE, ŽS VINOHRADY RAČA / 1. ROOM FLAT RACA Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Rača, MALOKRASŇANSKÁ ulica. Veľkosť: 34m2. Poschodie 5/7 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba Malé Krasňany. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou, Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! V blízkosti POLUS, LAKESIDE PARK, AT&T, ŽS Vinohrady, Nové Mesto a MHD s rýchlym prístupom do centra.  +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

480 €/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
ZAČIATOK PETRŽALKY NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA DOM. ZVIERA OK!

ZAČIATOK PETRŽALKY NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA DOM. ZVIERA OK!

Lokalita: RUSOVSKÁ CESTA , Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

BONY REAL - ZAČIATOK PETRŽALKY NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT DOM. ZVIERA OK! / 2. ROOM FLAT CLOSE TO CENTER PETRZALKA Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Petržalka, RUSOVSKÁ CESTA ulica. Plocha: 44m2. Poschodie 4/6 s výťahom . Fr.balkón.. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Parkovanie je už v cene! Internet si platí nájomník extra! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 80€. Voľný ihneď! Malé dieťa áno. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií. For rent 2. room apartment Bratislava – Petržalka, ZADUNAJSKÁ CESTA street. Area: 74m2. Floor 3/6 with elevator.. Condition: new construction. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is connected to the room. Parking is already included! Internet pays extra tenant! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Trouble-free parking! + Energy 80 €. Free immediately! Small child yes. Pets yes. More info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real * Applicant pays brokerage commission for RK and refundable deposit in the amount of rent for the owner. ** If you have not found an apartment that suits you, send us the properties of the apartment you are looking for and we will send you the current offer of apartments according to your criteria.

610 €/mes.
+ 80 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PETRŽALKA

NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PETRŽALKA

Lokalita: BUDATÍNSKA, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PETRŽALKA Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Petržalka, BUDATÍNSKA ulica. Plocha: 54m2. Lodžia. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné alebo privátne státie za poplatok. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 80€. Voľný od 1.11.2019! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

545 €/mes.
+ 80 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT BALKÓN INTERNET  RAČA

NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT BALKÓN INTERNET RAČA

Lokalita: KADNÁROVÁ, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

BONY REAL - FOTO V RK! NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT BALKÓN INTERNET RAČA / 1. ROOM FLAT RACA Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Rača, KADNÁROVÁ ulica. Veľkosť: 35m2. Stav: novostavba. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Výborná občianska vybavenosť! Bezproblémové parkovanie! +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

440 €/mes.
12,57 €/m²/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
SUPER CENA! NOVOSTAVBA VEĽKÝ 2. IZB. BYT BALKÓN ZAČIATOK PETRŽALKY DOM. ZVIERA OK! 

SUPER CENA! NOVOSTAVBA VEĽKÝ 2. IZB. BYT BALKÓN ZAČIATOK PETRŽALKY DOM. ZVIERA OK! 

Lokalita: GERCENOVA, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA VEĽKÝ 2. IZB. BYT BALKÓN ZAČIATOK PETRŽALKY DOM. ZVIERA OK!  / 2. ROOM FLAT PETRZALKA Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Petržalka, GERCENOVA ulica. Plocha: 63m2. Poschodie 3/6 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je samostatná. Obývačka je priechodná. Internet si platí nájomník extra! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 100€. Voľný ihneď! Malé dieťa áno. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií. For rent 2. room flat Bratislava – Petržalka, GERCENOVA street. Area: 63m2. Floor 3/6 with elevator. Loggia. Condition: new construction. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is separate. Living room is passable. Internet pays extra tenant! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Trouble-free parking! + Energy 100 €. Free immediately! Small child yes. Pets yes. More info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real * Applicant pays brokerage commission for RK and refundable deposit in the amount of rent for the owner. ** If you have not found an apartment that suits you, send us the properties of the apartment you are looking for and we will send you the current offer of apartments according to your criteria.

550 €/mes.
+ 100 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA SLNEČNICE 1. IZB. BYT LODŽIA PETRŽALKA

NOVOSTAVBA SLNEČNICE 1. IZB. BYT LODŽIA PETRŽALKA

Lokalita: Z. CHALUPOVEJ, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA SLNEČNICE 1. IZB. BYT LODŽIA PETRŽALKA / 1. ROOM FLAT PETRZALKA Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Petržalka, Z. CHALUPOVEJ ulica. Plocha: 25m2. Poschodie 4/6 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba SLNEČNICE. Parkovanie: verejné Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Internet si platí nájomník extra! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! V blízkosti Potraviny, hrádza, MHD s rýchlym prístupom do centra. +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

430 €/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT INTERNET KARLOVA VES DOM. ZVIERA OK! 

NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT INTERNET KARLOVA VES DOM. ZVIERA OK! 

Lokalita: SUMBALOVA, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT INTERNET KARLOVA VES DOM. ZVIERA OK!  / 2. ROOMS FLAT KARLOVA VES Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Karlova Ves, SUMBALOVA ulica. Plocha: 53m2. Poschodie 1/7 s výťahom. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné aleboprivátne státie za príplatok. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je samostatná. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! +Energie 80€. Voľný ihneď! Malé dieťa áno. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

520 €/mes.
+ 80 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI AVIONE, IKEA RUŽINOV

NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI AVIONE, IKEA RUŽINOV

Lokalita: GALVANIHO, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

BONY REAL - SUPER CENA! NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT LODŽIA INTERNET PRI AVIONE, IKEA RUŽINOV Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Ružinov, GALVANIHO ulica. Plocha: 44m2. Poschodie 2 s výťahom. Lodžia. Stav: Novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! V blízkosti AVION, HORNBACH, KIKA, IKEA, LÍDL. +Energie 60€. Voľný ihneď! Malé dieťa áno. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

410 €/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT PRI FIGARE, ŽS VINOHRADY NOVÉ MESTO

NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT PRI FIGARE, ŽS VINOHRADY NOVÉ MESTO

Lokalita: SLIAČSKA, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA 1. IZB. BYT PRI FIGARE, ŽS VINOHRADY NOVÉ MESTO / 1. ROOM FLAT NOVE MESTO Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Nové Mesto, SLIAČSKA ulica. Veľkosť: 33m2. Stav: novostavba Ahoj Park. Parkovanie: verejné alebo garážové-privátne státie (za príplatok 50€/mes.). Tento byt nieje zariadený nábytkom ale dá sa dozariadiť podľa požiadaviek budúceho nájomcu a je kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Internet si platí nájomník extra! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! V blízkosti POLUS, LAKESIDE PARK, AT&T, ŽS Vinohrady, Nové Mesto a MHD s rýchlym prístupom do centra +Energie 115€. Voľný ihneď! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. **Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií. For rent 1. room flat Bratislava – Nové Mesto, SLIAČSKA street. Size: 33m2. Condition: new building Hi Park. Parking: public or garage-private parking (additional charge 50 € / month). This apartment is not furnished but can be furnished according to the requirements of the future tenant and is fully furnished with appliances. The kitchen is connected to the room. Internet pays extra tenant! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Near POLUS, LAKESIDE PARK, AT&T, ŽS Vinohrady, Nové Mesto and public transport with quick access to the center + Energy 115 €. Free immediately! Not a small child. Pets not. More info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real ** If you have not found an apartment that suits you, send us the properties of the apartment you are looking for and we will send you the current offer of apartments according to your criteria.

399 €/mes.
+ 100 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
SUPER  LOKALITA! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT BALKÓN INTERNET PRI EUROVEI RUŽINOV

SUPER LOKALITA! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT BALKÓN INTERNET PRI EUROVEI RUŽINOV

Lokalita: PÁRIČKOVA, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

BONY REAL - SUPER LOKALITA! NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT BALKÓN INTERNET PRI EUROVEI RUŽINOV / 2. ROOMS FLAT CLOSE TO EUROVEA RUZINOV Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Ružinov, PÁRIČKOVA ulica. Plocha: 45m2. Poschodie 2/6 s výťahom. Balkón. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Internet je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! V blízkosti EUROVA, Karadžičova ul., AS Nivy. +Energie 80€. Voľný od 1.11.2019! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 alebo bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. For rent 2. room apartment Bratislava – Ruzinov, PÁRICKOVA street. Area: 45m2. Balcony. Condition: new construction. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is connected to the room. Internet is already included! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Trouble-free parking! Near EUROVA, Karadzicova street, AS Nivy. + Energy 80 €. Available from 1.11.2019! Not a small child. Pets not. More info at 0948 314 905 or bit.ly/Bony_Real

520 €/mes.
10,83 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA VEĽKÝ 1. IZB. BYT BALKÓN PRI AVIONE, IKEA RUŽINOV

NOVOSTAVBA VEĽKÝ 1. IZB. BYT BALKÓN PRI AVIONE, IKEA RUŽINOV

Lokalita: NA KRIŽOVATKÁCH, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

BONY REAL - NOVOSTAVBA VEĽKÝ 1. IZB. BYT BALKÓN PRI AVIONE, IKEA RUŽINOV Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Ružinov, NA KRIŽOVATKÁCH ulica. Plocha: 48m2. Poschodie 3/6 s výťahom. Balkón. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 30€. Voľný od 12.10.2019! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 alebo bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa.

500 €/mes.
10,42 €/m²/mes.
+ 30 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT S PARKOVANÍM LODŽIA PRI POLUSE NOVÉ MESTO

NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT S PARKOVANÍM LODŽIA PRI POLUSE NOVÉ MESTO

Lokalita: NOBELOVA, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

BONY REAL - NOVOSTAVBA 2. IZB. BYT S PARKOVANÍM LODŽIA PRI POLUSE NOVÉ MESTO / 2. ROOMS FLAT CLOSE TO POLUS NOVE MESTO Na prenájom 2. izbový byt Bratislava–Nové Mesto, NOBELOVA ulica. Plocha: 50m2. Poschodie 6/8 s výťahom. Lodžia. Stav: novostavba. Parkovanie: garážové-privátne státie. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je spojená s izbou. Parkovanie je už v cene! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! +Energie 100€. Voľný ihneď! Viac info nájdeš na 0948 314 905 alebo bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. For rent 2. room flat Bratislava – Nove Mesto, NOBELOVA street. Area: 50m2. Floor 6/8 with elevator. Loggia. Condition: new construction. Parking: garage-private parking. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is connected to the room. Parking is already included! The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Trouble-free parking! + Energy 100 €. Free immediately! More info at 0948 314 905 or bit.ly/Bony_Real

500 €/mes.
+ 100 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL