Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MGM & partners s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MGM & partners s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.realitymgm.sk/
Adresa:
Rastislavova 1 1
Piešťany
921 01
Nájdených 100 novostavieb
1 2 3 4 5
Prenájom 2 izbový byt, Žilina - Centrum, Cena: 550€

Prenájom 2 izbový byt, Žilina - Centrum, Cena: 550€

Lokalita: Žilina-Staré mesto (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt o výmere 57m2 v Centre mesta, Sad SNP . Byt ponúka príjemné tiché bývanie, obývačka spojená s kuchyňou, spálňa, WC s kúpeľňou. Osobný výťah. Balkón. Cena vrátane energií. Kaucia - pri podpise nájomnej zmluvy vo výške 2-mesačného nájomného, nájomná zmluva min. na 1 rok s 2mes. výpovednou lehotou, pri porušení sa kaucia nevracia. Cena je s energiami. Stav nehnuteľnosti - rekonštrukcia. Cena: 550€. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012103. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

550 €/mes.
11 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
(21_4) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

(21_4) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 141.09 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s podlahovou plochou 131,66m2 v obci Svit. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 4,54 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012164. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

203 614 €
1 443,15 €/m²

MGM & partners s. r. o.
(12_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit s dvoma balkónmi

(12_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit s dvoma balkónmi

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 69.95 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plochou 56,69 m2 v obci Svit. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 3,48 m2 a 2 balkóny, každý o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012154. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
(8_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

(8_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82.21 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plochou 74,59m2 v obci Svit. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012150. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
(2_4) 1-izbový byt v projekte Living Park Svit s predzáhradkou

(2_4) 1-izbový byt v projekte Living Park Svit s predzáhradkou

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 59.65 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt s podlahovou plochou 33,94m2 v obci Svit. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,04 m2 a predzáhradka o výmere 23,68m2. Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012143. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

68 947 €
1 155,86 €/m²

MGM & partners s. r. o.
(6_4) 1-izbový byt v projekte Living Park Svit

(6_4) 1-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40.88 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt s podlahovou plochou 33,95m2 v obci Svit. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,04 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012148. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

72 360 €
1 770,06 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom obchodne priestory, Čadca - Centrum

Prenájom obchodne priestory, Čadca - Centrum

Lokalita: A.Hlinku 28, Čadca (Čadca)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný polyfunkčný objekt situovaný na lukratívnom mieste priamo v centre mesta Čadce. Na troch podlažiach a celkovej rozlohe 1500 m2 ponúka ideálne priestory pre vaše podnikanie v rôznych odvetviach. Na výber máte novovybudované presvetlené priestory o výmere od 22 až po 137 m2 s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, či výkladom priamo do ulice. Podľa požiadaviek je možné obchodné a kancelárske priestory predeliť či ďalej upraviť. Neďaleko sa nachádza autobusová a vlaková stanica. Cena je určená v závisloti od poschodia a veľkosti priestorov 10-12,5€/m2 Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012191. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
Prenájom obchodných priestorov 168 m2 Komenského rezidencia, Žilina

Prenájom obchodných priestorov 168 m2 Komenského rezidencia, Žilina

Lokalita: Komenského, Žilina (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 180 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory OV1 o výmere 180 m2, ktoré sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy Komenského rezidencia, v tesnej blízkosti centra mesta. Priestor je rozdelený na viac častí, má vstup z ulice, sociálne zariadenie a disponuje veľkými preskleniami využiteľnými ako výklad.  Pre bližšie informácie nás kontaktujte na Call Centrum tel: 0910 86 11 86. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012225. 

297 000 €
1 650 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom kancelárie, Žilina - Milcova ulica, Žilina Cena: 300€

Prenájom kancelárie, Žilina - Milcova ulica, Žilina Cena: 300€

Lokalita: Milcova 52, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu,salón,  vhodné ako priestory pre starostlivosť o telo, / voda/,  ktoré sú zrekonštruované, o výmere 25 m2 v  Žiline, Milcova ulica. Priestor  má internetové zásuvky, videovrátnika na otváranie bránky a hlavného vstupu. Chodba celého poschodia je klimatizovaná. Pre nájomcu je k dispozícií kuchynka vybavená chladničkou, mikrovlnkou a kuchynskou linkou s drezom. V rámci chodby sú WC s umývadlom - pánske, dámske  a  miestnosť so sprchou a samostatným WC. Predchádzajúci nájomca si vybavenie berie so sebou. Cena parkovacieho miesta vo dvore 40€ + DPH. Mesačne 250,- eur + 50 eur záloha na energie + dph Energie sa vyúčtujú 1x ročne- samostatne meranie elektrika, voda tepla a studená. Depozit- 2 mesačný nájom. Cena:300 €. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012343. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

300 €
12 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom luxusný rodinný dom, Žilina - Mojš , Cena: 1.400 €/ mes.

Prenájom luxusný rodinný dom, Žilina - Mojš , Cena: 1.400 €/ mes.

Lokalita: Mojš, Mojš (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157 m²

EXKLUZÍVNE len v MGM Vám ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový bungalov s podlahovou plochou o výmere 150 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v Rezidencii Mojš pozostávajúcej z 13 nadšandardných rodinných domov, na pozemku s rozlohou 500 m2, vlastnou garážou a miestom pre parkovanie ďalších 2 - 3 osobných vozidiel. Rezidencia disponuje vlastnou príjazdovou cestou a je situovaná vo vyhľadávanej mestskej časti Žilina - Mojš. Umiestnenie: Rezidencia Mojš poskytuje maximálne súkromie. Celá ulica je privátna, s vybudovaným vonkajším osvetlením, chodníkmi a oplotením. Nachádza sa na prahu najobľúbenejšej rekreačnej časti Žiliny a je vzdialená len 5 km od krajského mesta Žilina. Pozemok: RD je umiestnený na rovinatom pozemku s výmerou 500 m2. Má samostatnú studňu na zavlažovanie  záhrady, terasu zo zámkovej dlažby s vybudovaným osvetlením a položený trávnatý koberec. Pozemok je kompletné napojený na inžinierske siete (plyn, elektrina, voda, kanalizácia). Dispozícia nehnuteľnosti: Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a hlavnej spálne so samostatným šatníkom a kúpeľnou s toaletou, ďalších dvoch izieb, šatníka, priestrannej technickej miestnosti obloženej keramickým obkladom s technickou vaňou značky Impecho a zapojeným plynovým kotlom značky Protherm. Z každej izby je vstup na vydláždenú terasu a záhradu so studňou s prípravou na automatickú závlahu. Dom je zabezpečený bezpečnostným systémom a je vykurovaný podlahovým kúrením doplneným o automatickú klimatizáciu. Garáž s epoxidovou podlahou je vybavená elektrickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie. Zariadenie a vybavenie: v technickej miestnosti práčka a sušička značky Samsung, samostatné WC vybavené toaletou a bidetom, kúpeľná situovaná vedľa samostatného WC vybavená sanitou značky Impecho, antikorovým radiátorom, vaňou a dvoma umývadlami, izba č.1: posteľ 180 x 200 cm, komoda, písací stôl, izba č. 2: posteľ 140 x 200 cm, komoda, písací stôl, oproti dvom izbám šatník s policovým systémom, obývacia izba: stena pod TV, samostatne stojaca krbová piecka, konferenčný stôl a sedacia súprava, na mieru vyrobená kuchynská linka vrátane mikrovlnnej rúry, teplovzdušnej rúry, umývačky riadu, dvojkrídlovej chladničky s mrazničkou a s kuchynským ostrovom so zabudovanou indukčnou varnou doskou, digestorom + kuchynský stôl a 4 stoličky, hlavná spálňa: posteľ 180 x 200 cm, dva nočné stolíky s lampami, samostatný šatník s policovým systémom a vlastná kúpeľna so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou so zabudovaným bidetom značky Impecho, v celom domeje bodové osvetlenie, kombinované s lustrami, vinylová podlaha a obklady. Na atraktivite nehnuteľnosti pridáva jej blízkosť k Vodnému dielu Žilina, ktoré je najvyhľadávanejším miestom pre milovníkov rozmanitých outdoorových športov - bicyklovanie, beh, in-line korčuľovanie, k dispozícii sú dráhy pre skateboardistov a kolobežky atď. Stav nehnuteľnosti - Novostavba. Cena: 1.400,- €/ mesiac + energie. K dispozícii: od decembra 2021. Fotografie zariadenia a vybavenia nehnuteľnosti (L6) sú ilustračné. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012422. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

1 400 €/mes.
8,92 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
Predaj polyfunkčných priestorov 160 m2, Žilina - Vlčince

Predaj polyfunkčných priestorov 160 m2, Žilina - Vlčince

Lokalita: Vysokoškolákov, Žilina (Žilina)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame Vám iba u nás na predaj priestory o výmere 160m2 v novostavbe CUBE na sídlisku Vlčince v Žiline. Priestor je možné využiť ako priestory pre služby, ordinácie (bezbárierový prístup), obchodné a kancelárske priestory resp. súkromnú škôlku. Priestor je aktuálne prispôsobený na pohybové štúdio a pozostáva z veľkej miestnosti na cvičenie, šatne pre ženy, šatne pre mužov, dvoch miestností vhodných na masáže a ine procedúry a malého skladu.  Výhodou je bezproblémové parkovanie pred priestorom (3 vyhradené parkovacie miesta) alebo na blízkych parkoviskách,  dostatok svetla, možnosť umiestnenia reklamy, blízkosť klientskeho centra, pošty, polikliniky ŽILPO, obchodov a pod. Neváhajte ma kontaktovať pre bližšie informácie.  Cena: 277.000Eur.  Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA0012428. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

277 000 €
1 731,25 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Polyfunkčná administratívna budova, Žilina- centrum, Cena: na vyžiadanie

Polyfunkčná administratívna budova, Žilina- centrum, Cena: na vyžiadanie

Lokalita: Národná 34, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4. podlažnú administratívnu budovu o celkovej podlahovej ploche 1.100 m2 nachádzajúcu sa v priamom centre Žiliny  strategicky umiestnenú medzi autobusovou a vlakovou stanicou. Stavba je z technického hľadiska v dobrom stave a podla podlaží je rozdelená do štyroch samostatných traktov s vlastnými meračmi a nezávislým vykurovaním. Momentálne je 70% priestorov prenajatých  a je možnosť pri predaji v nájme pokračovať. Parkovanie je zabezpečené 12 parkovacími miestami.  Ideálna ponuka na investíciu a diverzifikáciu portfólia. Foto exteriéru na vyžiadanie.  Cena: INFO V RK. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID 8943, Call centrum tel.: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
5i mezonet, Žilina centrum, 134m2 + 15m2 loggia, cena: 252.350 EUR

5i mezonet, Žilina centrum, 134m2 + 15m2 loggia, cena: 252.350 EUR

Lokalita: Ulica 1. mája 1014/10, Žilina (Žilina)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 134 m²

MGM reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 4-5i byt v novovybudovanej nadstavbe v centre mesta Žiliny. Byt má úžitkovú plochu 134 m2 a 2  loggie s celkovou plochou 15 m2 s výbornou juhovýchodnou orientáciou do dvora. Nachádza sa na 3. poschodí bez výťahu. K bytu je možné dokúpiť samostatne stojacu garáž.  V interiéri sú použité kvalitné materiály, taktiež je vybavený kuchyňou s prvotriednými vstavanými spotrebičmi a zladený v neutrálnych farbách, s vlastným kúrením. Výhodou je kompletná občianská vybavenosť v pešej dostupnosti. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom na mieru a samostatnou toaletou. K bytu prislúchajú aj 2 pivnice. Vhodné aj pre náročného klienta. Cena 252.350 Eur. Odporúčame osobnú obhliadku! Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 11747, Call centrum tel.: 0910 86 11 86.

252 350 €
1 883,21 €/m²

MGM & partners s. r. o.
5-izbový mezonet v novostavbe vo Svite

5-izbový mezonet v novostavbe vo Svite

Lokalita: P. Jilemnického, Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 131.66 m²

Predpredaj II. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s podlahovou plochou 131,66m2 v obci Svit. Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží bytového domu 3 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 4,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012071. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

203 804 €
1 547,96 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom 2 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 590€

Prenájom 2 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 590€

Lokalita: Dolný Val, Žilina (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v úplnom centre mesta Žilina.  Nachádza sa na 3/3 poschodí. Tento krásny a moderný byt v centre Žiliny poskytuje komforné bývanie jedincovi alebo páru.  Pozostáva so samostatnej kuchyne, obývacej izby, priestrannej spálne a nadštandardnej kúpeľne. SItuovaný je pár krokov od OD Mirage, kompletné občianske vybavenie je samozrejmosťou. Cena vrátane energií,internetu a poplatkov : 590€. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012367. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

590 €/mes.
14,05 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
Predaj kancelárie, Žilina - Vlčince, Cena: 1.400€/m2

Predaj kancelárie, Žilina - Vlčince, Cena: 1.400€/m2

Lokalita: Vysokoškolákov, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 132.2 m²

Ponúkame Vám na predaj kancelársky priestor, ktorý sa nachádza v Žiline, v nehnuteľnosti EUROPALACE na ulici Vysokoškolákov 33/B. Tento kancelársky priestor má 132,2 m2 a nachádza sa na štvrtom nadzemnom podlaží, je presvetlený a zároveň plne klimatizovaný. Skladá sa zo zasadacej miestnosti, z veľkej a menšej kancelárskej miestnosti a z vlastnej kuchynky. Kancelária sa nachádza v nehnuteľnosti, v ktorej sídli klientské centrum v Žiline, teda budete v blízkosti napr. matriku na overenie podpisov, živnostenský úrad, dopravný úrad, reštauráciu a mnoho ďalšieho. Ku kancelárii prislúchajú dve parkovacie miesta v podzemnej garáži EUROPALACE, avšak v tejto garáži na určitých parkovacích miestach je možné zaparkovať na tri hodiny bezplatne alebo je možné zaparkovať na akokoľvek dlho na záchytnom parkovisku vedľa budovy EUROPALACE. Cena kancelárie za m2  je 1.400 EUR bez DPH! Cena parkovacieho miesta je 15.000 EUR bez DPH!   Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012375. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

185 080 €
1 400 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom kancelárií o výmere 89 m2 v uzavretom priestore na spôsob bytu v širšom centre Žiliny , Cen

Prenájom kancelárií o výmere 89 m2 v uzavretom priestore na spôsob bytu v širšom centre Žiliny , Cen

Lokalita: Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárií na 1. poschodí o výmere 89 m2 v uzavretom priestore na spôsob bytu v širšom centre Žiliny. K dispozícii sú 3 kancelárie s rozmermi 5,5 x 4 m a jedna s rozmermi 4 x 3 m, kuchynka 11 m2, chodba 12 x 2 m, oddelené WC dámske a pánske. Priestory boli v roku 2014 komletne rekonštruované, sú vybavené podlahovým kúrením a internetovým rozvodom. Upratovanie spoločných priestorov a energie sú v cene. Parkovanie v uzavretom dvore, cena dohodou. Priestory sú vhodné pre firmy. Cena: dohodou. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA008897. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ - MUROVANÝ RD OD 86 733,-€

PREDAJ - MUROVANÝ RD OD 86 733,-€

Lokalita: Ilava (Ilava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 147 m²

Zabezpečíme Vám výstavbu murovaného rodinného domu. Pozostáva zo štyroch obytných miestností, s nízkou energetickou triedou: A1/A0. Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 147 m2 Celková úžitková plocha: 106 m2 Vonkajšie rozmery bez terasy v m: 12,0×10,75 m Rozmery terasy a vchodovej plošiny (prípadne garážového státia) v m: 5×3, 2×1,5 m Cena v prevedení holodom: 86 733,-€ s DPH Cena v prevedení dom na kľúč: 96 792,-€ s DPH Vybavíme za vás: - hypotéku - zmluvy a kataster - stavebné povolenie - inžinierske siete - výstavbu domu Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10950, call centrum: 0911 175 510.

86 733 €
590,02 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ - MUROVANÝ RODINNÝ DOM OD 97 646,-€

PREDAJ - MUROVANÝ RODINNÝ DOM OD 97 646,-€

Lokalita: Beluša (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

Zabezpečíme Vám výstavbu murovaného rodinného domu, ktorý pozostáva zo štyroch obytných miestností, s nízkou energetickou triedou: A1/A0. Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 132 m2 Celková úžitková plocha: 87 m2 Vonkajšie rozmery bez terasy v m: 12,0×10,0 m Rozmery terasy a vchodovej plošiny (prípadne garážového státia) v m: 5×3, 2×1,5 m Mesačné náklady na energie: 100,-€ Cena v prevedení holodom: 97 646,-€ s DPH Cena v prevedení dom na kľúč: 109 994,-€ s DPH Vybavíme za vás: - hypotéku - zmluvy a kataster - stavebné povolenie - inžinierske siete - výstavbu domu   Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10952, call centrum: 0911 175 510.

97 646 €
739,74 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ - MUROVANÝ RD OD 114 229,-€

PREDAJ - MUROVANÝ RD OD 114 229,-€

Lokalita: Rajecké Teplice (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 148 m²

Zabezpečíme Vám výstavbu murovaného rodinného domu, ktorý pozostáva z piatich obytných miestností a s nízkou energetickou triedou: A1/A0. Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 148 m2 Celková úžitková plocha: 115 m2 Vonkajšie rozmery bez terasy v m: 16,75×12,75 m Rozmery terasy a vchodovej plošiny (prípadne garážového státia) v m: 6,2,×3,6 m Mesačné náklady na energie – 110,-€ Cena v prevedení holodom: 114 229,-€ s DPH Cena v prevedení dom na kľúč: 129 223,-€ s DPH Vybavíme za vás: - hypotéku - zmluvy a kataster - stavebné povolenie - inžinierske siete - výstavbu domu   Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11193, call centrum: 0911 175 510.

114 229 €
771,82 €/m²

MGM & partners s. r. o.
1 2 3 4 5