Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MGM & partners s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MGM & partners s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.realitymgm.sk/
Adresa:
Rastislavova 1 1
Piešťany
921 01
Nájdených 100 novostavieb
1 2 3 4 5
(13_4) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

(13_4) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65.11 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,49m2 v obci Svit. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012156. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
(22_4) 3-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

(22_4) 3-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 106.67 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový mezonet s podlahovou plochou 99,05m2 v obci Svit. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012165. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

158 503 €
1 485,92 €/m²

MGM & partners s. r. o.
(23_4) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

(23_4) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 123.68 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s podlahovou plochou 116,06m2 v obci Svit. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012166. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
(4_4) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

(4_4) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65.1 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,63m2 v obci Svit. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,58 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012145. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
(15_3) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

(15_3) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 141.28 m²

Predpredaj II. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s podlahovou plochou 131,66m2 v obci Svit. Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží bytového domu 3 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 4,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012071. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM V PODTATRANSKEJ OBCI VAŽEC

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM V PODTATRANSKEJ OBCI VAŽEC

Lokalita: Fodorová 55, Važec (Liptovský Mikuláš)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 269 m²

FLATONIC|REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám Exkluzívne ponúka na predaj Rodinný dom v tichej časti obci Važec s veľmi dobrou dostupnosťou s príjazdom z diaľnice. Dom sa nachádza v intraviláne obci, je samostatne stojaci. K domu patrí oplotený, slnečný pozemok o výmere 735 m2 na ktorom sa nachádza hospodárska budova, skleník, detské ihrisko, prístrešok na auto.  Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou s prístavbou od r. 2015 dom: - samostatne stojaci - plocha pozemku 735m2 - zastavaná plocha je 135m2 - obytná plocha  je 270m2 - úžitková plocha 350m2 - tehlový s murovanými základmi - celý podpivničený - strecha plechová - napojený na IS (robená kanalizácia, vodoinštalácia, elektroinštalácia) - kúrenie je ústredné plynové ( plynový kotol -  PROTHERM + kotol na tuhé palivo) - 2 x kachlová pec - plávajúce podlahy, keramické dlažby - stierky na stenách - plastové okná so žalúziami + sieťky - zateplená fasáda domu dispozícia domu: - vstupná chodba - poschodie: priestranná kuchyňa, 2x izba, kúpeľňa, oddelené WC , podkrovie s možnosťou dorobenia  ďalších troch izieb v suteréne domu 1x priestranná izba ( letná kuchynka) kúpeľňa, toaleta, technická miestnosť, komora Obec Važec ponúka svojim návštevníkom širokú a neobmedzenú možnosť turistiky a taktiež zaujímavé trate pre cykloturistov.  Príjazd do obce - vlakmi, autobusmi, os.automobilom po ceste druhej triedy a príjazdom z diaľnice. K nehnuteľnosti nebol vytvorený energetický certifikát. ​Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti FLATONIC. Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod ID: FL12229  pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte: 0918 185 032.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
1-izbový byt v novostavbe vo Svite s predzáhradkou

1-izbový byt v novostavbe vo Svite s predzáhradkou

Lokalita: P. Jilemnického, Svit (Poprad)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 59.65 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt s podlahovou plochou 33,94m2 v obci Svit. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,04 m2 a predzáhradka o výmere 23,68m2. Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012143. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

68 947 €
1 155,86 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom obchodných priestorov 160m2, Žilina

Prenájom obchodných priestorov 160m2, Žilina

Lokalita: Komenského 2620, Žilina (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 160.4 m²

Ponúkame vám na prenájom obchodné priestory o výmere 160m2, ktoré sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej novostavby Komenského rezidencia. Rohový priestor je rozdelený na viac častí, má 2 vchody z hlavnej ulice, sociálne zariadenie pre personál a taktiež pre zákazníkov (pánske, dámske). Disponuje veľkými preskleniami, ktoré môžu byť využité ako výklady alebo priestor pre reklamu. Dokončenie priestoru: dlažba, komplet zariadené sociálne zázemie, omietky, maľovka, elektrika, hliníkové okná, protipožiarny systém, kamerový systém, zabezpečovací systém - alarm, predpríprava na klimatizáciu, kazetové stropy, svietidlá, zásuvky, vypínače, interiérové dvere so zárubňami, internet, výška stropu 3m. Priestor je ideálny na prevádzkovanie kaviarne, reštaurácie, klientského centra, lekárne, predajne rôzneho zamerania prípadne aj kancelárie..  K priestoru prislúcha pozemok o výmere 33m2 v osobnom vlastníctve - je naň urobený a odsúhlasený projekt na terasu a taktiež je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest. V prípade potreby sú k priestoru urobené projekty na vzduchotechniku (reštaurácia), rekuperáciu, protipožiarny, terasa. Cena priestor 12€ bez DPH/m2/mesiac Parkovacie miesto 30€ bez DPH/mesiac/1ks, Garáž využiteľná ako sklad o výmere 18m2 50€ bez DPH/mesiac Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012319. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

1 924,80 €/mes.
12 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
Prenájom kancelárie, Žilina - Milcova ulica, Žilina Cena: 300€

Prenájom kancelárie, Žilina - Milcova ulica, Žilina Cena: 300€

Lokalita: Milcova 52, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu,salón,  vhodné ako priestory pre starostlivosť o telo, / voda/,  ktoré sú zrekonštruované, o výmere 25 m2 v  Žiline, Milcova ulica. Priestor  má internetové zásuvky, videovrátnika na otváranie bránky a hlavného vstupu. Chodba celého poschodia je klimatizovaná. Pre nájomcu je k dispozícií kuchynka vybavená chladničkou, mikrovlnkou a kuchynskou linkou s drezom. V rámci chodby sú WC s umývadlom - pánske, dámske  a  miestnosť so sprchou a samostatným WC. Predchádzajúci nájomca si vybavenie berie so sebou. Cena parkovacieho miesta vo dvore 40€ + DPH. Mesačne 250,- eur + 50 eur záloha na energie + dph Energie sa vyúčtujú 1x ročne- samostatne meranie elektrika, voda tepla a studená. Depozit- 2 mesačný nájom. Cena:300 €. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012343. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

300 €
12 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom luxusný rodinný dom, Žilina - Mojš , Cena: 1.400 €/ mes.

Prenájom luxusný rodinný dom, Žilina - Mojš , Cena: 1.400 €/ mes.

Lokalita: Mojš, Mojš (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157 m²

EXKLUZÍVNE len v MGM Vám ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový bungalov s podlahovou plochou o výmere 150 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v Rezidencii Mojš pozostávajúcej z 13 nadšandardných rodinných domov, na pozemku s rozlohou 500 m2, vlastnou garážou a miestom pre parkovanie ďalších 2 - 3 osobných vozidiel. Rezidencia disponuje vlastnou príjazdovou cestou a je situovaná vo vyhľadávanej mestskej časti Žilina - Mojš. Umiestnenie: Rezidencia Mojš poskytuje maximálne súkromie. Celá ulica je privátna, s vybudovaným vonkajším osvetlením, chodníkmi a oplotením. Nachádza sa na prahu najobľúbenejšej rekreačnej časti Žiliny a je vzdialená len 5 km od krajského mesta Žilina. Pozemok: RD je umiestnený na rovinatom pozemku s výmerou 500 m2. Má samostatnú studňu na zavlažovanie  záhrady, terasu zo zámkovej dlažby s vybudovaným osvetlením a položený trávnatý koberec. Pozemok je kompletné napojený na inžinierske siete (plyn, elektrina, voda, kanalizácia). Dispozícia nehnuteľnosti: Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a hlavnej spálne so samostatným šatníkom a kúpeľnou s toaletou, ďalších dvoch izieb, šatníka, priestrannej technickej miestnosti obloženej keramickým obkladom s technickou vaňou značky Impecho a zapojeným plynovým kotlom značky Protherm. Z každej izby je vstup na vydláždenú terasu a záhradu so studňou s prípravou na automatickú závlahu. Dom je zabezpečený bezpečnostným systémom a je vykurovaný podlahovým kúrením doplneným o automatickú klimatizáciu. Garáž s epoxidovou podlahou je vybavená elektrickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie. Zariadenie a vybavenie: v technickej miestnosti práčka a sušička značky Samsung, samostatné WC vybavené toaletou a bidetom, kúpeľná situovaná vedľa samostatného WC vybavená sanitou značky Impecho, antikorovým radiátorom, vaňou a dvoma umývadlami, izba č.1: posteľ 180 x 200 cm, komoda, písací stôl, izba č. 2: posteľ 140 x 200 cm, komoda, písací stôl, oproti dvom izbám šatník s policovým systémom, obývacia izba: stena pod TV, samostatne stojaca krbová piecka, konferenčný stôl a sedacia súprava, na mieru vyrobená kuchynská linka vrátane mikrovlnnej rúry, teplovzdušnej rúry, umývačky riadu, dvojkrídlovej chladničky s mrazničkou a s kuchynským ostrovom so zabudovanou indukčnou varnou doskou, digestorom + kuchynský stôl a 4 stoličky, hlavná spálňa: posteľ 180 x 200 cm, dva nočné stolíky s lampami, samostatný šatník s policovým systémom a vlastná kúpeľna so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou so zabudovaným bidetom značky Impecho, v celom domeje bodové osvetlenie, kombinované s lustrami, vinylová podlaha a obklady. Na atraktivite nehnuteľnosti pridáva jej blízkosť k Vodnému dielu Žilina, ktoré je najvyhľadávanejším miestom pre milovníkov rozmanitých outdoorových športov - bicyklovanie, beh, in-line korčuľovanie, k dispozícii sú dráhy pre skateboardistov a kolobežky atď. Stav nehnuteľnosti - Novostavba. Cena: 1.400,- €/ mesiac + energie. K dispozícii: od decembra 2021. Fotografie zariadenia a vybavenia nehnuteľnosti (L6) sú ilustračné. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012422. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

1 400 €/mes.
8,92 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
Predaj polyfunkčných priestorov 160 m2, Žilina - Vlčince

Predaj polyfunkčných priestorov 160 m2, Žilina - Vlčince

Lokalita: Vysokoškolákov, Žilina (Žilina)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame Vám iba u nás na predaj priestory o výmere 160m2 v novostavbe CUBE na sídlisku Vlčince v Žiline. Priestor je možné využiť ako priestory pre služby, ordinácie (bezbárierový prístup), obchodné a kancelárske priestory resp. súkromnú škôlku. Priestor je aktuálne prispôsobený na pohybové štúdio a pozostáva z veľkej miestnosti na cvičenie, šatne pre ženy, šatne pre mužov, dvoch miestností vhodných na masáže a ine procedúry a malého skladu.  Výhodou je bezproblémové parkovanie pred priestorom (3 vyhradené parkovacie miesta) alebo na blízkych parkoviskách,  dostatok svetla, možnosť umiestnenia reklamy, blízkosť klientskeho centra, pošty, polikliniky ŽILPO, obchodov a pod. Neváhajte ma kontaktovať pre bližšie informácie.  Cena: 277.000Eur.  Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA0012428. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

277 000 €
1 731,25 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT, 78m2, POPRAD

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT, 78m2, POPRAD

Lokalita: Tomášikova 2940/2 21, Poprad (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ  EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný, 3 izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Juh III. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, troch neprechodných izieb, priestrannej kuchyne s loggiou, kúpeľne a oddeleného WC. byt - v osobnom vlastníctve - plocha bytu 78 m2 - 7.posch./8.posch. - plastové okná - plávajúce podlahy a keramické dlažby - menená sanita - v kúpeľni a na toalete keramický obklad - repasované bytové jadro - menená kuchynská linka - obložkové dvere a zárubne - na stenách prevažne škrabané omietky - menené stúpačky na vodu a plyn - internetová prípojka výhody: - poloha - lokalita( poblíž školy, škôlky, cyklistický chodník, nákupné strediská, športoviská, zastávka MHD....) - nízke náklady na bývanie (100,-€ +energie) - neprechodné izby - výťah - slnečný s orientáciou prevažne na západ a 1x sever bytový dom: - zateplená fasáda domu - el. vrátnik - nové poštové schránky - menené stúpačky na vodu a plyn K nehnuteľnosti je vytvorený energetický certifikát triedy B ​Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti FLATONIC. Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod ID: FL 12109 pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte: 0918 185 032.

125 000 €
1 602,56 €/m²

MGM & partners s. r. o.
4-izbový mezonet v novostavbe vo Svite

4-izbový mezonet v novostavbe vo Svite

Lokalita: P. Jilemnického, Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 116.06 m²

Predpredaj II. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s podlahovou plochou 116,06m2 v obci Svit. Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží bytového domu 3 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 3,66 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012073. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

179 900 €
1 550,06 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Predaj chalupa, Čadca - Horelica

Predaj chalupa, Čadca - Horelica

Lokalita: HOrelica, Čadca (Čadca)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 578 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu s veľkorysým pozemkom 8122m2, 10 minút do centra mesta Čadca. Chalupa spolu s hospodárskou budovou a chatou je situovaná na miernom južnom svahu, ktorý zabezpečuje slnečné prostredie. Nehnutelnosť je obkolesená lesom, vďaka ktorému je v absolútnom súkromí. Prístupová cesta je asfaltová. Chalupa je vďaka svojmu veľkému pozemku a dobrou dostupnosťou vhodná aj na farmárčenie.  Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012241. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
Prenájom sklady o výmere 1224 m2 v novostavbe v priemyselnej časti Žiliny,  Cena: 5 €/m2/mesiac + DP

Prenájom sklady o výmere 1224 m2 v novostavbe v priemyselnej časti Žiliny, Cena: 5 €/m2/mesiac + DP

Lokalita: Rosinská 13, Žilina (Žilina)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 1688 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklady o výmere 1224 m2 (102 x 12 m) na 2. nadzemnom podlaží a 464 m2 (46 x 10 m) na 3. nadzemnom podlaží v novostavbe v priemyselnej časti Žiliny . Je možné prenajať aj časť uvedených skladových priestorov. Budova je vybavená nákladnou rampou a nákladným výťahom 270 x 180 cm a nosnosťou 2,5 t. Výborná dostupnosť.Cena: 5 €/m2/mesiac + DPH + energie, spoločné priestory 2 €/m2/mesiac + DPH + energie. Za každých prenajatých 60 m2 je k dispozícii jedno parkovacie miesto v cene.  Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA008942. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

5 €

MGM & partners s. r. o.
Prenájom -  luxusné administratívne priestory v centre Žiliny Cena: 1500€

Prenájom - luxusné administratívne priestory v centre Žiliny Cena: 1500€

Lokalita: Žilina-Bánová (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 140 m²

Ponúkame na prenájom luxusné administratívne priestory v centre Žiliny, v tichej lokalite. Jedno poschodie - 140m2, 3 miestnosti, kuchynka. K dispozícii sú dve voľné poschodia. Cena: 1500€, energie v nájme. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA007893. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

1 500 €
10,71 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ MUROVANÝ RD OD 84 939,-€

PREDAJ MUROVANÝ RD OD 84 939,-€

Lokalita: Púchov (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Zabezpečíme Vám výstavbu murovaného rodinného domu, ktorý pozostáva z troch obytných miestností a s nízkou energetickou triedou: A1/A0. Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 113 m2 Celková úžitková plocha: 85 m2 Vonkajšie rozmery bez terasy v m: 12,5×9 m Rozmery terasy a vchodovej plošiny (prípadne garážového státia) v m: 2×4, 2×1 m Cena v prevedení holodom: 84 939,-€ s DPH Cena v prevedení dom na kľúč: 95 313,-€ s DPH Vybavíme za vás:              - hypotéku - zmluvy a kataster - stavebné povolenie - inžinierske siete - výstavbu domu   Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10880, call centrum: 0911 175 510.

84 939 €
751,67 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ - RODINNÝ DOM S TERASOU od 78 514,- € s DPH

PREDAJ - RODINNÝ DOM S TERASOU od 78 514,- € s DPH

Lokalita: Púchov (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

Zabezpečíme Vám výstavbu murovaného rodinného domu s garážovým státím. Pozostáva z troch obytných miestností, s nízkou energetickou triedou: A1/A0. Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 106 m2 Celková úžitková plocha: 63 m2 Vonkajšie rozmery bez terasy v m: 11,8×7,5 m Rozmery terasy a vchodovej plošiny a garážového státia v m: 5×3, 2×1,5, 5x3 m Cena v prevedení holodom s objektovou zľavou teraz: 78.514,-€ s DPH Cena v prevedení na kľúč v prevedení „Štandard“ s objektovou zľavou teraz: 88.510,-€ s DPH Mesačné náklady na energie: cca 80.-€   Vybavíme za vás: - hypotéku - zmluvy a kataster - stavebné povolenie - inžinierske siete - výstavbu domu Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11124, call centrum: 0911 175 510.  

78 514 €
740,70 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom kancelárskych priestorov v Žiline - priemyselná zóna Cena: 8€/m2

Prenájom kancelárskych priestorov v Žiline - priemyselná zóna Cena: 8€/m2

Lokalita: Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Reality MGM ponúka na prenájom kancelárske priestory v meste Žilina. Priestory sa nachádzajú v administratívnej budove v priemyselnej zóne. Parkovanie pri budove s príjazdom z hlavnej cesty. Rozdelenie priestorov: na prvom poschodí kancelária o rozlohe 24m2, na druhom poschodí  majú výmery 30m2, 15m2, 19m2, 16m2 a 23m2 a na treťom poschodí je kancelária o výmere 80m2. Každé poschodie má vlastné sociálne zariadenia a disponujú samostatnou kuchynkou. Cena je 8€/m2/mes. vrátane energií bez DPH. Bližšie info o priestoroch v kancelárii MGM v Europalace na 4. poschodí, poprípade na stránke realityMGM.sk pod ID ZA011162, alebo Call centrum tel: 0910 86 11 86.

1 600 €/mes.
8 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
1 2 3 4 5