Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MGM & partners s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MGM & partners s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.realitymgm.sk/
Adresa:
Rastislavova 1 1
Piešťany
921 01
Nájdených 100 novostavieb
1 2 3 4 5
(5_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

(5_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81.85 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plochou 73,71m2 v obci Svit. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 3,25 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. 

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
Predaj rodinný dom, Žilina - Hájik, Cena: 348.000 €

Predaj rodinný dom, Žilina - Hájik, Cena: 348.000 €

Lokalita: Žilina-Hájik (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 268 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na pozemku o výmere 268 m2 v Žiline, mestskej časti Hájik. Nehnuteľnosť disponuje 3 podlažiami, jej úžitková plocha je 200 m2, z čoho terasa predstavuje 25 m2 a technická miestnosť/ sklad 23 m2. Vstupné priestory, garáž a technická miestnosť s plynovým kotlom sa nachádzajú na úrovni prístupovej cesty do radovej zástavby. V hornej časti tohto dispozične výnimočného domu sú situované tri spálne - dve spálne s balkónom a  výhľadom na mesto, tretia s výhľadom do átria, ďalej kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. Spodná časť domu pozostáva z obývacej izby s krbom spojenej s jedálňou, kuchyne, komory, toalety, presklenej terasy a átria. Na terase je k dispozícii parná sauna so sprchou a vírivka. Z tejto časti domu sa prechádza na najnižšie položenú terasu určenú pre rodinné posedenia. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená: kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - chladnička, elektrická varná doska, digestor, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, tri vstavané skrine a iné.  Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, rozvody TV, optického internetu a centrálneho vysávača sú k dispozícii vo všetkých miestnostiach. Hlavná časť domu je klimatizovaná. Stav nehnuteľnosti - novšia radová zástavba. Cena: 348.000,- €. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012207. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

348 000 €
1 298,51 €/m²

MGM & partners s. r. o.
3-izbový byt v novostavbe vo Svite

3-izbový byt v novostavbe vo Svite

Lokalita: P. Jilemnického, Svit (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83.36 m²

Predpredaj II. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plochou 73,71m2 v obci Svit. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu 3 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 4,76 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012062. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

144 207 €
1 729,93 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Predaj obchodných priestorov Komenského rezidencia, 92 m2, Žilina

Predaj obchodných priestorov Komenského rezidencia, 92 m2, Žilina

Lokalita: Komenského, Žilina (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 92 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory OV2 o výmere 92 m2, ktoré sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy Komenského rezidencia, v tesnej blízkosti centra mesta. Priestor je rozdelený na viac častí, má vstup z ulice, sociálne zariadenie a disponuje veľkými preskleniami využiteľnými ako výklad.  Pre bližšie informácie nás kontaktujte na Call Centrum tel: 0910 86 11 86. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012281. 

151 800 €
1 650 €/m²

MGM & partners s. r. o.
REZERVÁCIA: Pekný 2-i byt, 70m2,  Komenského rezidencia, 169.240 EUR

REZERVÁCIA: Pekný 2-i byt, 70m2, Komenského rezidencia, 169.240 EUR

Lokalita: Komenského 2620/52, Žilina (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Iba v MGM Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v dokončenom PRÉMIOVOM projekte KOMENSKÉHO REZIDENCIA. Možnosť okamžitého nasťahovania ! Má celkovú  výmeru cca 70 m2  vrátane príslušenstva  a nachádza  v exkluzívnej lokalite centra mesta ŽIlina, v blízkosti Bulváru, na 4. nadzemnom podlaží s panoramtickými výhľadmi na mesto a malú Fatru. Každá izba má priamy vstup na terasu o výmere 7 m2 , ku bytu patrí pivničná kobka a taktiež veľká samostatná pivnica o výmere 10 m2. Byt je dokončený v štandarde, tzn. plávajúce podlahy, obklady, dlažby, komplet sanita v kúpeľni, vnútorné dvere, vonkajšie dvere bezpečnostné protipožiarne. Vysoké stropy a veľké presklenia zaručujú bytu maximálnu svetelnosť a vzdušnosť. Samozrejmosťou je výťah a široké schodisko a v byte je urobená príprava na extérierové žalúzie a klimatizáciu. Cena tejto nehnuteľnosti bez parkovacieho miesta je 169.240 EUR. K bytu je možné dokúpiť jedno parkovacie miesto v sume 10.000 EUR. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012334. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

169 240 €
2 417,71 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Prenájom  na sídlo firmy, klinika -  novostavba, Rudnayova Žilina, Cena: RK

Prenájom na sídlo firmy, klinika - novostavba, Rudnayova Žilina, Cena: RK

Lokalita: Alexandra Rudnaya 105, Žilina (Žilina)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčné priestory o výmere 600m2 v obci Žilina, lokalita Bôrik. Objekt je vo výstavbe, prízemie, 2 nadzemné poschodia, čo môže byť výhodou, ak budúci nájomca chce zmeniť dispozíciu. Miesto má dobrú dostupnosť, parkovacie miesta  areáli.  Cena: RK. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012315. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
Prenájom 3 izbový byt novostavba - Vlčince, Cena: 1.100€

Prenájom 3 izbový byt novostavba - Vlčince, Cena: 1.100€

Lokalita: Karpatská, Žilina (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

MGM reality Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v novostavbe Rezidencie Lesopark na Vlčincoch v Žiline. Pozostáva z otvorenej dispozície obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou, dvoch samostatných izieb, kúpelňe, WC, chodby a balkónu. K dispozícií je aj kryté parkovacie státie pre auto. V dome okrem 24-hod strážnej služby, nájdete aj prijemnú kaviareň a tiež wellnes. Nachádza sa v tichom prostredí s výhľadom priamo na Lesopark, v okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody. Byt má úžitkovú plochu 108m2, prenajíma sa čiastočne zariadený a bude k dispozícií od 01.09.2021. Cena: 1.100,00 €/mes. vrátane energií. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012409. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

1 100 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

MGM & partners s. r. o.
EUROPALACE Byt 2+kk, Žilina - Vlčince

EUROPALACE Byt 2+kk, Žilina - Vlčince

Lokalita: Vysokoškolákov 8556/33A, Žilina (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom BYT 2+kk v EUROPALACE na Vlčincoch II v Žiline. Tento slnečný byt s výmerou 60 m2 má nasledovné dispozičné riešenie: kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, chodba a kúpeľňa s WC. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, v kúpeľni rohová vaňa, pračka, umývadlo a WC. Kuchyňa je vybavená chladničkou, umyvačkou riadu, rúrou, var.doskou. V spáni manželska posteľ a šatniková skriňa. K bytu prinaležá ešte murovaná pivnica. Byt je kompletne zariadený. Nástup možný ihneď. K dispozícii je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži s SBS. Výborná občianska vybavenosť. Cena 580 €/mes. vrátane energií, Internetu s TV a parkovacieho miesta. Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 12326, Bližšie informácie Vám radi zodpovieme na Call centrum tel: 0910 86 11 86

580 €
9,67 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Predaj rodinné domy, Martin - Košťany nad Turcom , Cena: v RK

Predaj rodinné domy, Martin - Košťany nad Turcom , Cena: v RK

Lokalita: Košťany, Martin (Martin)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinné domy o výmere 80 - 125m2 v obci Košťany nad Turcom. Ponúkajú sa na pozemkoch od 497m2 - 1900m2. Klient má možnosť vybrať si nový projekt bungalov, alebo klasický montovaný nízkoenergetický dom. Domy sú v uzatvorenej privátnej zóne medzi Martinom a obcou Košťany nad Turcom. Plné steny sú orientované na sever (ako ochrana objektu pred poveternostnými vplyvmi ), zasklené steny obývacích izieb zasa na slnečné strany, s možnosťou výstupu do záhrady. Domy sú pripojené na verejný vodovod, splaškovú kanalizáciu, elektrickú NN sústavu a telekomunikačnú prípojku (metalika a optika). Prístupová cesta je asfaltová, parkovanie v garáži a na pozemku pre tri autá. Celý areál je oplotený. Potreba energie systému vykurovania je 34kWh/m2, čo zodpovedá u SSE pri tarife DD5 pri rodinnom dome o úžitkovej ploche 124 m2 mesačným nákladom 39,72€. Energetický certifikát A1. Bližšie informácie o cene a podmienkach Vám poskytneme pri obhliadke vzorového domu.  Stav nehnuteľnosti - Novostavby. Cena: v RK. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA009716. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ, NEBYTOVÝ PRIESTOR 80m2, Poprad

PREDAJ, NEBYTOVÝ PRIESTOR 80m2, Poprad

Lokalita: Ludvíka Svobodu 79, Poprad (Poprad)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 80 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ  EXKLUZÍVNE ponúka na predaj nebytový priestor na starom Juhu v Poprade. Tento priestor sa využíval ako veterinárna ambulancia a je vhodný ako obchodný, kancelársky či prevádzkový,vnútorné steny nie sú nosné, takže sa dá s nimi pracovať a dajú sa upraviť podľa vlastných predstáv. - priestor pozostáva z piatich miestností a wc - v osobnom vlastníctve - nachádza sa na prízemí  v polyfunkčnom dome - samostatný vchod - celková plocha 80 m2 - plastové okná - parkovanie vedľa budovy - nízke mes. náklady - napojený na  inžinierske siete K nehnuteľnosti nebol vytvorený energetický certifikát  ​Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti FLATONIC. Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod ID: FL 11906 pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte: 0918 185 032.

173 000 €
2 162,50 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Predaj, 3 izbový mezonet, Žilina - Vlčince - Europalace, Cena: 219.000€

Predaj, 3 izbový mezonet, Žilina - Vlčince - Europalace, Cena: 219.000€

Lokalita: Vysokoškolákov, Žilina (Žilina)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 88.38 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 3 izbový byt - mezonet  88,38 m2, loggia 5m2, pivnica 2,38m2 a výťahom v novostavbe v Žiline - Vlčince, budova Europalace. Byt sa nachádza na 3-4. poschodí s výťahom.  Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, izba. Na vrchnom poschodí sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpelňa s WC. Byt je zariadený kvalitným vstavaným nábytkom a značkovou elektronikou. Výhodou je výborná lokalita a plná občianska vybavenosť.  Parkovanie v podzemnej garáži, majiteľ predáva zvlášť. . Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA0012312. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

219 000 €
2 477,94 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Predaj rodinný dom Rajec. Cena: info v RK

Predaj rodinný dom Rajec. Cena: info v RK

Lokalita: Bystrická 137, Rajec (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom o výmere 160m2 v obci Rajec. Chalupa využívaná na rekreáciu s dvomi bytovými jednotkami , využiteľná taktiež na dvojgeneračne trvalé bývanie.  Na prízemí ,po vstupe z terasy sa nachádza kuchyňa,2 spálne veľká kúpeľňa , toaleta a  zádverie.  Na poschodie sa vstupuje samostatným vchodom z ktorého je prístupná aj garáž. Nad garážou sa nachádza izba s trámovým dreveným stropom a možnosťou dobudovať krb na drevo pripojitelny k existujúcemu komínu. Ďalej tu je kúpeľňa prístupná z chodby a spálňa s ďalšou kúpeľňou, obývacia izba spojena s kuchyňou a jedálňou má veľkú terasu.    Stav nehnuteľnosti - Po rekonštrukcii. Cena: info v RK. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012420. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ – REKREAČNÝ DOM PÚCHOV -  71 500 €

PREDAJ – REKREAČNÝ DOM PÚCHOV - 71 500 €

Lokalita: Púchov (Púchov)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 464 m²

Ponúkame vám na predaj rozostavaný rekreačný dom (zrub) v Púchove. Zastavaná plocha je 77 m2. Celková výmera pozemku je 464 m2. Zrub je dvojpodlažný a podpivničený. Prvé podlažie dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti , rozostavanej spoločenskej miestnosti so schodiskom, kuchyňou s prípravou na komín a pec, kúpelne s odtokom pre wc, sprchu a umývadlo, technickej miestnosti a veľkej terasy. Druhé podlažie obsahuje chodbu, obývaciu miestnosť, schodisko a balkón o výmere 22m2. Podkrovie obsahuje schodisko, obývaciu izbu a dva balkóny na oboch stranách. Na pozemku je napojená kanalizačná šachta, elektrina a vŕtaná studňa. V cene je zahrnutá projektová dokumentácia rozostavanej záhradnej chaty.  Vybavíme za vás: - hypotéku - zmluvy a kataster   Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10428, call centrum: 0911 175 510.  

71 500 €
154,09 €/m²

MGM & partners s. r. o.
Obchodné priestory v Novostavbe Arboreum, 205 m2, Žilina – Vlčince II

Obchodné priestory v Novostavbe Arboreum, 205 m2, Žilina – Vlčince II

Lokalita: Bulharská, Žilina (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 205 m²

Ponúkame Vám ponúkame na prenájom obchodné priestory v projekte ARBOREUM na sídlisku Vlčince v Žiline. Priestory o výmere 205 m2 sú situované na prízemí budovy. Pozostávajú zo 4 prepojených miestností (viď pôdorys) s viacerými vstupmi podľa potreby. Priestory majú výbornú polohu a široké podnikateľské využitie.  K dispozícií sú aj vlastné parkovacie miesta priamo pred priestormi. Cena: 1.600 €/mes. + DPH + energie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v RK. Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 10483, Call centrum tel. č.: 0910 86 11 86

1 600 €
7,80 €/m²

MGM & partners s. r. o.
PREDAJ - RODINNÝ 4-IZBOVÝ DOM v cene od 97 754.-€ s DPH

PREDAJ - RODINNÝ 4-IZBOVÝ DOM v cene od 97 754.-€ s DPH

Lokalita: Púchov (Púchov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 78 m²

Zabezpečíme Vám výstavbu murovaného rodinného domu. Pozostáva zo štyroch obytných miestností, s nízkou energetickou triedou: A1/A0. Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 138 m2 Celková úžitková plocha: 95 m2 Vonkajšie rozmery bez terasy v m: 12,0×10,0 m Rozmery terasy a vchodovej plošiny v m: 5×3, 2×1,5 m Cena v prevedení HOLODOM PLUS: 97. 754,-€ s DPH Cena v prevedení na kľúč v prevedení „Štandard“: 109 976,-€ s DPH Mesačné náklady na energie: cca 100,-€   Vybavíme za vás: - hypotéku - zmluvy a kataster - stavebné povolenie - inžinierske siete - výstavbu domu Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11122, call centrum: 0911 175 510.  

97 754 €
1 253,26 €/m²

MGM & partners s. r. o.
NA PREDAJ: Luxusná vila na Kysuciach

NA PREDAJ: Luxusná vila na Kysuciach

Lokalita: Čadca (Čadca)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 164 m²

Hľadáte ideálne miesto na život, túžite po tichu vidieka a zároveň by ste chceli bývať blízko centra? Ponúkame na predaj výnimočnú, luxusnú vilu vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Čadca - Milošová s pozemkom vo výmere 1871 m2.  Vila ponúka dostatok priestoru na dvoch podlažiach.  Na prvom podlaží sa nachádza obrovská obývacia izba, priestranná kuchyňa, komora, kotolňa a toaleta.  Druhé poschodie ponúka komfort štyroch izieb,  šatníka, chodby a kúpeľne a kávičku si vychutnáte na jednom z dvoch balkónov.  Pozemok je rovinatý a slnečný, situovaný v krásnej prírode. Prístup k domu je možný po spevnenej obecnej ceste.  Čadca má dobré klimatické a prírodné podmienky na využitie v lete i v zime. V zime, vďaka dostatku snehu, slúžia milovníkom bieleho športu lyžiarske vleky a upravené bežecké stopy. V lete môžete obdivovať krásy kysuckej prírody pri prechádzkach po turistických chodníkoch alebo cykloturistike. V blízkosti domu sa nachádza prírodná pamiatka Megoňky a rybársky revír - rybník Milošová.  Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012111. Call centrum tel: 0910 86 11 86. Foto je ilustračné. 

389 900 €
2 377,44 €/m²

MGM & partners s. r. o.
(10_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

(10_4) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 65.14 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou plochou 57,52m2 v obci Svit. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012152. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

118 398 €
1 817,59 €/m²

MGM & partners s. r. o.
(13_4) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

(13_4) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65.11 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,49m2 v obci Svit. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012156. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
(22_4) 3-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

(22_4) 3-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 106.67 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový mezonet s podlahovou plochou 99,05m2 v obci Svit. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012165. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

158 503 €
1 485,92 €/m²

MGM & partners s. r. o.
(23_4) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

(23_4) 5-izbový mezonet v projekte Living Park Svit

Lokalita: Svit (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 123.68 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s podlahovou plochou 116,06m2 v obci Svit. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu 4 a prináleží k nemu priestranná pivnica o výmere 2,73 m2 a balkón o výmere 4,89 m2 Byt bude dokončený v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové parkety, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Komfort bývania zabezpečuje aj elektrické podlahové kúrenie, meranie elektrickej energie pre každý byt samostatne, bezbariérový prístup, spoločné pivničné priestory a dostatok parkovacích miest. Byty nachádzajúce sa na prízemí budú mať predzáhradku s terasou na vlastnom pozemku. V každom byte bude aplikované rekuperačné vetranie, ktoré je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené parkami so zeleňou, detskými ihriskami, chodníkmi a lavičkami. V meste je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská. Cena je v dokončení holobyt. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012166. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

cena dohodou

MGM & partners s. r. o.
1 2 3 4 5