Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MG real, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MG real, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.mgreal.sk
Adresa:
Škultétyho 2A/4720
Topoľčany
95501
Nájdených 6 novostavieb
Rodinný dom Topoľčany / PRENAJOM

Rodinný dom Topoľčany / PRENAJOM

Lokalita: Pivovarnícka, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený domy a vily Topoľčany, Pivovarnícka. Plocha: úžitková 200m2, pozemku 400m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, krb. Ostatné vybavenie: televízor.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný. Cena 1 000 €/mesiac.

1 000 €/mes.
5 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Topoľčany
Hotel Topoľčany Na predaj

Hotel Topoľčany Na predaj

Lokalita: Československej armády, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Hotel, penzión   Úžítková plocha: 500 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený plne funkčný ***Hotel Koruna Topoľčany na ulici  Československej armády v priamom centre mesta Topoľčany . Hotel je postavený na pozemku o rozlohe 406 m2 s vlastnými 4 parkovacími miestami . Bol postavený v roku 2007 . Je tu bezproblémové parkovanie pre klientov . Hotel má vlastnú reštauráciu s kuchyňou ako i kaviareň s vonkajšou terasou , recepciou a sociálnym zariadením . Má 14 izieb , celkový počet lôžok je 28. Všetky izby sú vybavené kúpeĺňou so sprchovým kútom alebo vaňou , trezorom , minibarom , TV , internetovým pripojením a klimatizáciou .  K dispozcii je i apartmán a izba pre imobilných klientov . V hoteli je i výťah .  Má 3 podlažia , je postavený v modernom štýle s vkusným vybavením , spĺňa i požiadavky pre náročnejších klientov. Zastavaná plocha je  264m2, pozemku 406m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, nemocnica, zastávka autobusu, altánok. Všetky potrebné info rada poskytnem na tel čísle ako i na mail

700 000 €
1 400 €/m²

Topoľčany
Novostavba Rodinny dom Topoľčany

Novostavba Rodinny dom Topoľčany

Lokalita: Ľaliová, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Topoľčany, Ľaliová. Plocha: úžitková 102m2, zastavaná 203m2, pozemku 500m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, mikrovlnka.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, dieľňa. Cena 197 000 €

197 000 €
1 931,37 €/m²

Topoľčany
Obchodné priestor na PRENAJOM CENTRUM Topoľčany

Obchodné priestor na PRENAJOM CENTRUM Topoľčany

Lokalita: Obchodná, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné a kancelárske priestory v meste Topoľčany priamo na  Obchodnej ulici  Jedná sa o obchodný dom Korzo kde je možné zriadiť si kanceláriu alebo predajňu , obchod . Je to novovybudované obchodné centrum s modernými priestormi . Priestory sú od 27 m2 po 120 m2 . Každý priestor má jedno parkovacie miesto .  Plocha: úžitková 27m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 3 s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad.

cena dohodou
vrátane energií
Topoľčany
PRENÁJOM Priestorov Diskoklub Centrum Topoľčany

PRENÁJOM Priestorov Diskoklub Centrum Topoľčany

Lokalita: Obchodná, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 752 m²

Ponúkame Vám na prenájom Topoľčany, Obchodná. Plocha: úžitková 752m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 3 s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: hlinníkové. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 0 €/mesiac.

cena dohodou

Topoľčany
3 izbový byt 2x balkón Topoľčany s garážou / Novostavba

3 izbový byt 2x balkón Topoľčany s garážou / Novostavba

Lokalita: D. Jurkoviča, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Topoľčany, D. Jurkoviča. Plocha: úžitková 85m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 4. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, mikrovlnka.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom.

cena dohodou

Topoľčany