Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MG real, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MG real, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.mgreal.sk
Adresa:
Škultétyho 2A/4720
Topoľčany
95501
Nájdených 85 novostavieb
1 2 3 4 5
Novostavba rodinny dom Topoľčany

Novostavba rodinny dom Topoľčany

Lokalita: Brezová, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Topoľčany, Brezová. Plocha: úžitková 110m2, zastavaná 150m2, pozemku 500m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, mikrovlnka.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Kúrenie: podlahové.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Dláždená prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 190 000 €

190 000 €
1 727,27 €/m²

Topoľčany
Priestor na mnohostranné využitie

Priestor na mnohostranné využitie

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 552 m²

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom priestor 187,2 m² na 1.p. a 365 m2 na 2.p.  na mnohostranné využitie - tanečná plocha, vybudovanie posilňovne, výstavnú plochu, sklad. Priestor je vybavený sociálnym zariadením, umývadlom v hale, kuchynským kútom. Náklady spojené s úpravou podľa požiadaviek sa rozložia do nájmu podľa dĺžky jeho trvania. Cena prenájmu  je 8,70 Eur/m2/mesiac m², Servisné poplatky  1,20 €/m2/mesiac, energie 3€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 65,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.

4 802,40 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Nová administratívna budova s dobrou dostupnosťou i parkovaním pre firmy a organizácie

Nová administratívna budova s dobrou dostupnosťou i parkovaním pre firmy a organizácie

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 800 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívny priestor s rozlohou 749,4 m2 v novostavbe na Gagarinovej ulici v mestskej časti Ružinov na 2.p. Holopriestor je možné podľa požiadaviek budúceho nájomníka využiť ako open-space ale ho tiež môže deliť na menšie miestnosti či pracovné zóny. Súčasťou  vybavenia je klimatizácia, optická internetová prípojka, bezpečnostný systém, vlastné merače na vodu a elektrinu. Prenájom celého priestoru je ideálne pre firmy alebo organizácie s väčším počtom zamestnancov sústredených na jednom mieste. Prednosťou je dostupná MHD (autobus, trolejbus), rýchle napojenie sa na diaľničný obchvat ako aj priamy ťah do centra mesta.K dispozícii sú parkovacie plochy v suteréne, na prízemí kryté a na 1 nadzemnom podlaží 2/3 kryté zvyšok nekryté (na ňom je i nabíjačka pre elektromobily), prístup na jednotlivé podlažia je výťahom i schodiskom. Možnosť užívania nepretržite 24 h. Cena prenájmu  je 8,70 Eur/m2/mesiac m², Servisné poplatky 1,20 €/m2/mesiac, energie 3€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 65,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.

6 960 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Administratívny celok 351m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Administratívny celok 351m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 351 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Košická - Viktória. Plocha: 351m2 - 9 roznych miestností. Nachádza sa na 4. p. s výťahmi.  Podlaha: plávajúca, dlážkovina. Stav objektu: novostavba, priestory budú dokončené podľa požiadaviek klienta do 2 mesiacov od zadania. Štandard typu A, zdvojená podlaha, chladenie a kúrenie konvektormi, štrukturovaná kabeláž. Recepcia s 24/7 vstupom. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou. Požadovaná dĺžka nájmu 60mesiacov. Parkovanie: 100eur/mesiac garážové státie. Cena 12,50€/m2/mesiac + 3€/m2/mesiac energie a služieb + DPH. Províziu neplatíte!

4 387,50 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Bratislava
Reprezentatívne kancelárie na Odborárskej

Reprezentatívne kancelárie na Odborárskej

Lokalita: Odborárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Odborárskej ulici v Bratislave - časť Nové mesto. Priestory sa nachádzajú na 4 a 5 np. budovy o celkovej výmere 1100 m2. Vybavenie kancelárií: Okná plastové s exteriérovými žalúziami, na podlahách, kancelárske koberce, klimatizácia, internet. Podlahy a obklady spoločných priestorov sú zo žuly.Súčasťou každého podlažia je veľká terasa. Vstup do prenajatých priestorov pomocou elektronických kariet. Možnosť prenájmu parkovacích miest v areály budovy.Celý areál je strážený 24 h strážnou službou aj kamerovým systémom. Vstup do areálu je zabezpečený prostredníctvom vstupných rámp. Súčasťou areálu je aj oddychová zóna s veľkoplošným prístreškom. Cena za prenájom 10 €/m2. + 3€/m2/mes. energie a služby. Cena za prenájom parkovacieho miesta 40€/mes. 

11 000 €
10 €/m²
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
Obchodné priestory 81,87m2 Kazanská ul., P. Biskupice

Obchodné priestory 81,87m2 Kazanská ul., P. Biskupice

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové obchodné priestory na najfrekventovanejšej ulici v Podunajských Biskupiciach. Podlaha plávajúca, toalety M/Ž. Cena: 10,40 Eur/m2/mes + služby a energie 2,30 Eur/m2/mes + DPH + preddavok elektrina 50Eur/mes (861,-Eur + energie + DPH). Voľné ihneď! Províziu neplatíte.

852,80 €/mes.
10,40 €/m²/mes.

Bratislava
Obchodné priestory 340m2 v blízkosti Starého mesta

Obchodné priestory 340m2 v blízkosti Starého mesta

Lokalita: Bazová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 340 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory na Bazovej ulici v Bratislave. Nachádzajú sa na prízemí (80m2) a v suteréne (260m2) v trojpodlažnej budovy. Vhodné pre účely: predajňa, showroom, administratíva. Cena: 6,50e/m2/mesiac + 3,50e/m2/mesiac služby a energie + DPH. Voľné okamžite. Províziu neplatíte. 

2 210 €/mes.
6,50 €/m²/mes.

Bratislava
Apartmán v Starom Smokovci na prenajom

Apartmán v Starom Smokovci na prenajom

Lokalita: Starý Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt Vysoké Tatry, Starý Smokovec. Plocha: úžitková 40m2.Stav objektu: novostavba. Apartmán SNOW 5 je zariadený v osobitom štýle a pozostáva zo spálne a obývacej časti s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Ponúkame Vám luxusné ubytovanie v 40 m2 za prijateľné ceny v Tatrách. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, komornú atmosféru a "Tatry na dlani", Apartmán SNOW 5 je pre Vás ideálnou voľbou..

800 €/mes.
20 €/m²/mes.
vrátane energií
MG real, s. r. o.
Prenájom - 2i byt v novostavbe, parkovanie, Kramáre

Prenájom - 2i byt v novostavbe, parkovanie, Kramáre

Lokalita: Stromová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Bratislava-Kramáre, Stromová ul. Plocha: úžitková 33m2 + pivnica vedľa bytu. Nachádza sa na 2. poschodí, v dome sú dva výťahy. Podlaha: dlažba v prevedení drevo. Okná: plastové, elektrické žalúzie. Kúpeľňa: sprchovací kút, spojené s wc. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka so spottreičmi, práčka zabudovaná v linke. Stav objektu: novostavba.  Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet v cene. Výhody: elektrický vrátnik, uzatvorený dvor, slnečný, tiché prostredie, obchody, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 430 €/mesiac + energie 120e/mesiac, wifi v cene, parkovacie státie 50Eur/mesiac. Voľný ihneď.

430 €/mes.
13,03 €/m²/mes.

Bratislava
Samostatné kancelárie cca 28m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Samostatné kancelárie cca 28m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Košická - Viktória. Plocha: úžitková 28,6m2.Na výber z viacerých kancelárii so zdieľanými spoločnými priestormi: zariadená zasadačka, kuchynka, sociálne zariadenia. Elektronický vstup do jednotlivých kancelárii. Nezariadené. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom.  Podlaha: plávajúca, dlážkovina. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: novostavba, priestory budú dokončené v októbri 2014. Štandard typu A, zdvojená podlaha, chladenie a kúrenie konvektormi, štrukturovaná kabeláž. Recepcia s 24/7 vstupom. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou. Parkovanie: 100eur/mesiac garážové státie alebo 85Eur/mesiac vonkajšie parkovacie státie. Cena 15,50 €/m2/mesiac vrátane všetkých energií a služieb. Províziu neplatíte. Posledné 3 kancelárie!

434 €/mes.
15,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Bratislava
Kancelárske a administratívne priestory 24m2 Hornopotočná, Trnava

Kancelárske a administratívne priestory 24m2 Hornopotočná, Trnava

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Trnava, Hornopotočná. Nachádza sa na druhom poschodí. Podlaha: dlážkovina. Okná: plastové a otvárateľné. Štrukturovaná kabeláž. Neobmedzený prístup do budovy 24/7. Zabezpečenie budovy je alarmom. Internet v cene. Parkovanie v okolí. Výhodná poloha v centre mesta. Možnosť ponechať kancelársky nábytok. Cena 250 €/mesiac vrátane energií. Províziu neplatíte!

250 €/mes.
10,42 €/m²/mes.
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
Exkluzívny priestor vhodný na obchod i služby

Exkluzívny priestor vhodný na obchod i služby

Lokalita: Pekárska, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave na Pekárskej 23 exkluzívny obchodný priestor na prízemí polyfunkčného objektu BELVEDÉR SK (naposledy v ňom bola prevádzkovaná cukráreň). Vybavený je rekuperáciou, klimatizáciou, alarmom, požiarnym i kamerovým systémom. Úžitkovú plochu 66,30 m2. Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celé prízemie. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: klimatizácia, prípojka na internet. Plyn sa rozpočítava podľa m2 prenajatej plochy, zvlášť sa platí skutočná spotreba elektrickej energie a spotreba vody. Prístup do objektu: pondelok - sobota: 7:00 - 20:00 h. Výhody: priestor v centre mesta ponúka vysoký úžitkový štandard, k dispozícii je 1 parkovacie miesto v suteréne za 10 €/m2/mesiac (bez DPH) na mesiac.  Cena nájomného a služby:1082,40 € (bez DPH). Klient si môže v budove zariadiť sídlo firmy bez poplatku.

660 €/mes.
10 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Obchodný priestor v centre Trnavy

Obchodný priestor v centre Trnavy

Lokalita: Pekárska, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom v centre Trnavy v polyfunkčnom objekte BELVEDÉR SK exkluzívny obchodný priestor so samostatným vstupom od ulice. Vybavený je rekuperáciou, klimatizáciou, alarmom, požiarnym i kamerovým systémom. Výmera priestoru 60,45 m²,k priestoru prislúchajú dve menšie miestnosti s umývadlami. Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celé prízemie. Priestor je vyhrievaný ÚK plyn sa rozpočítava podľa m2 prenajatej plochy, ďalšie vybavenie: klimatizácia, prípojka na internet. Prístup do objektu: pondelok - sobota: 7.00 - 20.00 h. Cena nájomného mimo tepla je 13,- €/m2 + služby 0,50 €/m2 + DPH+ elektrina, voda podľa skutočnej spotreby. Klient si môže v budove zariadiť sídlo firmy bez poplatku. Priestor ponúka vysoký úžitkový štandard, k dispozícii je za poplatok 1 parkovacie miesto v suteréne. 

780 €/mes.
13 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Rodinný dom

Rodinný dom

Lokalita: Závada, Topoľčany (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame Vám na predaj nový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Závada. Úžitková plocha domu: 79,17 m2 Zastavaná plocha domu: 99,63 m2, pozemok 1500 m2. RD murovaný YTONG 44 Vodovodná prípojka Vykurovanie: elektrické podlahové + kachle na pevne palivo (drevo) Žumpa, studňa, terasa, domček na náradie, internet, satelit. RD - chodba, 2 izby, kuchyňa s obývačkou, technická miestnosť+komora, kúpeľna - WC, umývadlo, sprchový kút 3x vstavaná skriňa-Rolldor, 2x rozťahovacia sedacia súprava, manželská posteľ. Vhodný pre rodinu s deťmi.

210 000 €
2 658,23 €/m²

Topoľčany
PRENÁJOM: 3i byt v staršej novostavbe, garáž. státie, Kýčerského ul., Staré Mesto

PRENÁJOM: 3i byt v staršej novostavbe, garáž. státie, Kýčerského ul., Staré Mesto

Lokalita: Kýčerského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Kýčerského/Krónera/Žilinská. Plocha: úžitková 85m2 + murovaná pivnica v suteréne. Nachádza sa na 5. poschodí z 6 s výťahom. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka vrátane vstavaných spotrebičov. Možnosť predaja so zariadením. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: vlastný kotol Buderus. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Orientácia V (obývačka, kuchyňa a jedáleň) a Z (spálne). Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Možnost prenájmu bez garážovéhp státia (-50Eur). Cena 750 €/mesiac + energie 200 €/mesiac. Volny okamžite.

750 €/mes.
8,82 €/m²/mes.

Bratislava
Novostavba Rodinný dom Horné Štitáre D2

Novostavba Rodinný dom Horné Štitáre D2

Lokalita: Tichá, Horné Štitáre (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci  Horné Štitáre v  tichej lokalite na pozemku o rozlohe pozemku 600m2.  Dom je postavený z porfixu , strecha škridla Bramac , kúrenie podlahové teplovodné. Steny majú  stierky. Okná sú  plastové . Odpad je vedený do žumpy . Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Dom sa predáva v štádiiu holodom , je možnosť kúpiť ho i na klúč - dokončený vrátane kuchynskej linky - za cenu 148 tis Eur .Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.

120 000 €
1 200 €/m²

Topoľčany
Novostavba Rodinný dom Urmince

Novostavba Rodinný dom Urmince

Lokalita: Tichá, Urmince (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Urmince, tichá. Plocha: úžitková 100m2, zastavaná 124m2, pozemku 500m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Kúrenie: podlahové. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka.

155 000 €
1 550 €/m²

Topoľčany
PRENÁJOM: 4i byt 115m2 terasa loggia parkovanie, Ružinov

PRENÁJOM: 4i byt 115m2 terasa loggia parkovanie, Ružinov

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 115 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, slnečný, komplet zariadený a vybavený 4-izbový byt v príjemnej lokalite v blízkosti vrakunskeho lesoparku, Mierová ul., Ružinov. Plocha: úžitková 115m2, loggia aj terasa so zariadením. Veľa úložného priestoru, komora v kuchyni. Stav objektu: staršia novostavba. Vlastné parkovisko pri dome. Cena 900 €/mesiac + energie 130€/mesiac. Voľný ihneď.

900 €/mes.
7,83 €/m²/mes.

Bratislava
Novostavba rodinný dom Továrniky

Novostavba rodinný dom Továrniky

Lokalita: Brezová - Malinová, Tovarníky (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Tovarníky, Brezová ulica, novovybudovaná čast Brezinky. Plocha: úžitková 110m2, terasa 41m2, pozemok 665m2. Podlaha: betón. Steny: stierky. Okná: plastové, 5 komorové okná - 3 skla , v obyvacke velky posuvny HS portal, na prednych oknach Z zaluzie. Vybavenie kúpeľne: konštrukcia geberit, pripava na sprchovy kut, vanu, dvojumyvadlo. Oddelene WC-konštrukcia geberit, Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová porotherm wienerberger. Kúrenie: podlahové, nova technologia nano kurenie.Strešná krytina: škridla tondach. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia..Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 189 000 €

189 000 €
1 718,18 €/m²

Topoľčany
4i apartmán 90,3m2 + predzáhradka s terasou 111,80m2, Stein 2, Staré Mesto

4i apartmán 90,3m2 + predzáhradka s terasou 111,80m2, Stein 2, Staré Mesto

Lokalita: Steinov dvor, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i apartmán v novostavbe polyfunkčného bytového domu Stein 2 v lokalite Bratislava-Staré Mesto, Steinov dvor. Plocha: vnútorná 90,30m2 + terasa 17,5m2 + záhrada 94,3m2, ktorá poskytuje vlastnú zeleň v centre mesta! Nachádza sa na prízemí, vo vchode 2 výťahy. Objekt má celkovo 7 poschodí. Priestor je vhodný i na podnikanie. Dve kúpeľne, hlavná kúpeľňa môže byť využitá ako archív/sklad, možnosť doinštalovania sanity. Kuchynský kút decentne riešený v skrini v hlavnej miestnosti. Plne klimatizované, hliníkové okná s izolačný 3-sklom, sieťky proti hmyzu, exteriérové tienenie okien na diaľkové ovládanie, trezor. Nadštandardné materiály a prvky. Stav objektu: novostavba 2019. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Svetlý, tiché prostredie, centrálna lokalita, komplet občianska vybavenosť v okolí. Bez tiarch, kúpou voľný. Možnosť dokúpenia pivnice a 1-3x garážového státia v suteréne. K dispozícii znalecký posudok. Ohradený exteriér vnútroblokov s parkovou úpravou vyhradený ako oddychová zóna rezidentov. Cena 488000 € vrátane provízie RK, ktorá zabezpečuje právny servis, notárske overenie podpisov a katastrálne poplatky.

488 000 €
5 422,22 €/m²

Bratislava
1 2 3 4 5