Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MG real, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MG real, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.mgreal.sk
Adresa:
Škultétyho 2A/4720
Topoľčany
95501
Nájdených 47 novostavieb
1 2 3
Krásny 3i byt s terasou 106m2, novostavba, Ružinov

Krásny 3i byt s terasou 106m2, novostavba, Ružinov

Lokalita: Haburská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt vo vynikajúcej lokalite: Haburská ul. Ružinov. Plocha: úžitková 106m2, podlahová 94m2 + veľká terasa. Súčasťou bytu je priestranný šatník. Nachádza sa na 2. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Obývačka spojená s kuchyňou. Veľká kúpeľňa: klasická vaňa, práčka. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 690 €/mesiac + energie 130 €/mesiac. Možnosť parkovania pri dome. Voľný ihneď.

690 €/mes.
6,51 €/m²/mes.

Bratislava
Samostatné kancelárie cca 28m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Samostatné kancelárie cca 28m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Košická - Viktória. Plocha: úžitková 28,6m2.Na výber z viacerých kancelárii so zdieľanými spoločnými priestormi: zariadená zasadačka, kuchynka, sociálne zariadenia. Elektronický vstup do jednotlivých kancelárii. Nezariadené. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom.  Podlaha: plávajúca, dlážkovina. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: novostavba, priestory budú dokončené v októbri 2014. Štandard typu A, zdvojená podlaha, chladenie a kúrenie konvektormi, štrukturovaná kabeláž. Recepcia s 24/7 vstupom. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou. Parkovanie: 100eur/mesiac garážové státie alebo 85Eur/mesiac vonkajšie parkovacie státie. Cena 15,50 €/m2/mesiac vrátane všetkých energií a služieb. Províziu neplatíte. Posledné 3 kancelárie!

434 €/mes.
15,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Bratislava
Priestor na mnohostranné využitie

Priestor na mnohostranné využitie

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 552 m²

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom priestor 187,2 m² na 1.p. a 365 m2 na 2.p.  na mnohostranné využitie - tanečná plocha, vybudovanie posilňovne, výstavnú plochu, sklad. Priestor je vybavený sociálnym zariadením, umývadlom v hale, kuchynským kútom. Náklady spojené s úpravou podľa požiadaviek sa rozložia do nájmu podľa dĺžky jeho trvania. Cena prenájmu  je 8,70 Eur/m2/mesiac m², Servisné poplatky  1,20 €/m2/mesiac, energie 3€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 65,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.

4 802,40 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Nová administratívna budova s dobrou dostupnosťou i parkovaním pre firmy a organizácie

Nová administratívna budova s dobrou dostupnosťou i parkovaním pre firmy a organizácie

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 800 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívny priestor s rozlohou 749,4 m2 v novostavbe na Gagarinovej ulici v mestskej časti Ružinov na 2.p. Holopriestor je možné podľa požiadaviek budúceho nájomníka využiť ako open-space ale ho tiež môže deliť na menšie miestnosti či pracovné zóny. Súčasťou  vybavenia je klimatizácia, optická internetová prípojka, bezpečnostný systém, vlastné merače na vodu a elektrinu. Prenájom celého priestoru je ideálne pre firmy alebo organizácie s väčším počtom zamestnancov sústredených na jednom mieste. Prednosťou je dostupná MHD (autobus, trolejbus), rýchle napojenie sa na diaľničný obchvat ako aj priamy ťah do centra mesta.K dispozícii sú parkovacie plochy v suteréne, na prízemí kryté a na 1 nadzemnom podlaží 2/3 kryté zvyšok nekryté (na ňom je i nabíjačka pre elektromobily), prístup na jednotlivé podlažia je výťahom i schodiskom. Možnosť užívania nepretržite 24 h. Cena prenájmu  je 8,70 Eur/m2/mesiac m², Servisné poplatky 1,20 €/m2/mesiac, energie 3€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 65,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.

6 960 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Administratívny celok 351m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Administratívny celok 351m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 351 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Košická - Viktória. Plocha: 351m2 - 9 roznych miestností. Nachádza sa na 4. p. s výťahmi.  Podlaha: plávajúca, dlážkovina. Stav objektu: novostavba, priestory budú dokončené podľa požiadaviek klienta do 2 mesiacov od zadania. Štandard typu A, zdvojená podlaha, chladenie a kúrenie konvektormi, štrukturovaná kabeláž. Recepcia s 24/7 vstupom. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou. Požadovaná dĺžka nájmu 60mesiacov. Parkovanie: 100eur/mesiac garážové státie. Cena 12,50€/m2/mesiac + 3€/m2/mesiac energie a služieb + DPH. Províziu neplatíte!

4 387,50 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Bratislava
Reprezentatívne kancelárie na Odborárskej

Reprezentatívne kancelárie na Odborárskej

Lokalita: Odborárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Odborárskej ulici v Bratislave - časť Nové mesto. Priestory sa nachádzajú na 4 a 5 np. budovy o celkovej výmere 1100 m2. Vybavenie kancelárií: Okná plastové s exteriérovými žalúziami, na podlahách, kancelárske koberce, klimatizácia, internet. Podlahy a obklady spoločných priestorov sú zo žuly.Súčasťou každého podlažia je veľká terasa. Vstup do prenajatých priestorov pomocou elektronických kariet. Možnosť prenájmu parkovacích miest v areály budovy.Celý areál je strážený 24 h strážnou službou aj kamerovým systémom. Vstup do areálu je zabezpečený prostredníctvom vstupných rámp. Súčasťou areálu je aj oddychová zóna s veľkoplošným prístreškom. Cena za prenájom 10 €/m2. + 3€/m2/mes. energie a služby. Cena za prenájom parkovacieho miesta 40€/mes. 

11 000 €
10 €/m²
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
Kancelária na prenájom 24,33m2 parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Kancelária na prenájom 24,33m2 parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor, Bratislava-Vrakuňa, Hradská. Plocha: úžitková 24,33m2. KU kancelárii sa počíta podiel na spoločnych priestoroch o velkosti 9,94m2 (pre celkovy najom sa kalkuluje plocha 34,27m2). Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Spoločné toalety a kuchynka na chodbe. Nezariadené. Otvárateľné okná, klíma, štrukturovaná kabeláž, ineternet, zdvojená podlaha, plávajúca podlaha. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom, vstup 24/7. Cena 7,50€/m2/mesiac + energie  (účtujú sa mesačne podľa spotreby)+ DPH. Províziu neplatíte!

7,50 €/mes.
0,31 €/m²/mes.

Bratislava
Obchodné priestory 81,87m2 Kazanská ul., P. Biskupice

Obchodné priestory 81,87m2 Kazanská ul., P. Biskupice

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové obchodné priestory na najfrekventovanejšej ulici v Podunajských Biskupiciach. Podlaha plávajúca, toalety M/Ž. Cena: 10,40 Eur/m2/mes + služby a energie 2,30 Eur/m2/mes + DPH + preddavok elektrina 50Eur/mes (861,-Eur + energie + DPH). Voľné ihneď! Províziu neplatíte.

852,80 €/mes.
10,40 €/m²/mes.

Bratislava
Obchodné priestory 340m2 v blízkosti Starého mesta

Obchodné priestory 340m2 v blízkosti Starého mesta

Lokalita: Bazová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 340 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory na Bazovej ulici v Bratislave. Nachádzajú sa na prízemí (80m2) a v suteréne (260m2) v trojpodlažnej budovy. Vhodné pre účely: predajňa, showroom, administratíva. Cena: 6,50e/m2/mesiac + 3,50e/m2/mesiac služby a energie + DPH. Voľné okamžite. Províziu neplatíte. 

2 210 €/mes.
6,50 €/m²/mes.

Bratislava
Prenájom - 2i byt v novostavbe, parkovanie, Kramáre

Prenájom - 2i byt v novostavbe, parkovanie, Kramáre

Lokalita: Stromová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Bratislava-Kramáre, Stromová ul. Plocha: úžitková 33m2 + pivnica vedľa bytu. Nachádza sa na 2. poschodí, v dome sú dva výťahy. Podlaha: dlažba v prevedení drevo. Okná: plastové, elektrické žalúzie. Kúpeľňa: sprchovací kút, spojené s wc. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka so spottreičmi, práčka zabudovaná v linke. Stav objektu: novostavba.  Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet v cene. Výhody: elektrický vrátnik, uzatvorený dvor, slnečný, tiché prostredie, obchody, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 430 €/mesiac + energie 120e/mesiac, wifi v cene, parkovacie státie 50Eur/mesiac. Voľný ihneď.

430 €/mes.
13,03 €/m²/mes.

Bratislava
Podkrovné administratívne priestory 33,8m2, klimatizácia, parkovanie, Ružinov

Podkrovné administratívne priestory 33,8m2, klimatizácia, parkovanie, Ružinov

Lokalita: Teslova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislava II-Ružinov, Štrkovec, Teslova ulica.  Kancelárske priestory sa nachádzajú na 3.p z 3, bez výťahu. Prízemie budovy je vybavené nonstop recepčnou službou. Priestor o výmere 33,8m2 + spoločné priestory (zázemie - kuchynka, soc. zariadenia), klimatizácia, štrukturovaná kabeláž (PC sieť, internet, telefón, OPTO káble). Okná sú plastové, otvárateľné. Možnosť prenájmu parkovacích miest priamo pred budovou - útulné prostredie s rodinnou atmosférou   Cena: nájomné 6 €/m2/mes + dph, služby a energie: 4 €/m2/mes + dph (zabezpečenie budovy, nepretržitá recepčná služba, údržba spoločných priestorov, upratovanie spoločných priestorov, elektrina). Energie sú vyúčtovávané podľa reálnej spotreby. Províziu pre RK neplatíte!

198 €/mes.
6 €/m²/mes.

Bratislava
Podkrovné administratívny celok 97m2, klimatizácia, parkovanie, Ružinov

Podkrovné administratívny celok 97m2, klimatizácia, parkovanie, Ružinov

Lokalita: Teslova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 97 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory - samostatný celok s vlastným zázemím v Bratislava II-Ružinov, Štrkovec, Teslova ulica.  Kancelárske priestory sa nachádzajú na 3.p z 3, bez výťahu. Klimatizácia, štrukturovaná kabeláž (PC sieť, internet, telefón, OPTO káble). Okná sú plastové, otvárateľné. Možnosť prenájmu parkovacích miest priamo pred budovou - útulné prostredie s rodinnou atmosférou   Cena: nájomné 5 €/m2/mesiac + dph, služby a energie: 4 €/m2/mes + dph (zabezpečenie budovy, nepretržitá recepčná služba, údržba spoločných priestorov, upratovanie spoločných priestorov, elektrina). Energie sú vyúčtovávané podľa reálnej spotreby. Províziu pre RK neplatíte!

485 €/mes.
5 €/m²/mes.

Bratislava
Exkluzívne kancelárie na Gagarinovej ulici

Exkluzívne kancelárie na Gagarinovej ulici

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 360 m²

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na 1. poschodí kancelárske priestory v celkovej výmere 360 m². Pozostávajú z open space priestoru, 2 miestností oddelených presklenými stenami a menšej zasadačky. Zo vstupnej chodby je vstup do ďalšej miestnosti, ktorú možno využiť na školenie. Technické vybavenie: klíma, internet, TV prípojka, alarm. Súčasťou  poschodia je schodisko, výťah, vstupná hala, pánska a dámska toaleta (v nej je i sprchový kút) miestnosť pre upratovačku, kuchynský kút (spolu 54 m²), terasa. Na jednotlivé podlažia sa vstupuje cez recepciu na prízemí. Cena prenájmu  je 8,70 Eur/m2/mesiac m², Servisné poplatky 1,20 Eur/m2/mesiac, energie 3€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 69,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.

3 132 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Prenájom - nový 2i byt. balkón, garáž, pivnica, STEIN, Staré Mesto

Prenájom - nový 2i byt. balkón, garáž, pivnica, STEIN, Staré Mesto

Lokalita: Blumentálska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom práve dokončený 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Blumentálska. Plocha: úžitková 54m2, 49m2 + balkón 4m2 +pivnica 1m2. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: klimatizácia v oboch izbách, videovrátnik. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, zastávka autobusu. Orientácia bytu na JV. K bytu prislúcha garážové státie a pivnica v suteréne domu. Cena 650 €/mesiac + energie 150 €/mesiac . Voľný okamžite.

650 €/mes.
13,27 €/m²/mes.

Bratislava
Lukratívne kancelárske priestory, Bratislava - Ružinov, Trnavská cesta, 160 alebo 80m2, átrium, park

Lukratívne kancelárske priestory, Bratislava - Ružinov, Trnavská cesta, 160 alebo 80m2, átrium, park

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste, Bratislava - Ružinov. Úžitková plocha 300m2, s možnosťou predelenia priestoru na dve časti (cca 160m2 a 80m2) Flexibilné prispôsobenie priestoru a vnútorného vybavenia špecifickým požiadavkám klienta. Vhodné aj ako reprezentatívne sídlo Vašej firmy v modernej a špičkovo vybavenej budove. Výhodná poloha s výbornou dopravnou dostupnosťou do centra mesta, v blízkosti nákupné centrum Avion Shopping Park, pobočky viacerých bánk, hotely. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom, s balkónom a átriom. Vhodné aj ako ateliér. Prístup 24/7. Zabezpečenie: strážna služba 24 hodín, kamerový systém, recepcia, alarm. Prístup 24/7. Zabezpečenie: strážna služba 24 hodín, kamerový systém, recepcia, alarm. Ostatné vybavenie: kuchynka, toalety, internet (Orange, Slovanet), klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, podlahy podľa dohody, otvárateľné okná. Stravovanie v areáli budovy. Parkovanie: parkovací dom (60 eur+Dph), vonkajšie státie (40+Dph).    Cena za kancelárske priestory: 11Eur bez DPH/m2 Cena za spoločné priestory: 10,5Eur bez DPH /m2 Poplatok za energie a služby: 3,9Eur bez DPH /m2 Na 100m2 kancelárskych priestorov pripadá 8,3%%-m2 spoločných priestorov. Províziu neplatíte.  

3 300 €/mes.
11 €/m²/mes.

Bratislava
Obchodné priestory 137m2 v Podunajská ul.

Obchodné priestory 137m2 v Podunajská ul.

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Podunajskej ulici v Bratislave. Priestor sa nachádza na prízemí novostavby, samostatný vstup z ulice, výklady. Vlastné sociálne zázemie, kuchynku a oddelené WC. Ostatné vybavenie: plastové okná, centrálne kúrenie, klimatizácia, zabezpečenie alarmom. Stav: holopriestor. K obchodným priestorom je možnosť predaja parkovacích boxov v blízkosti. Cena 95 900 € + DPH. 

95 900 €
700 €/m²

Bratislava
Obchodné priestory na frekventovanej Kazanskej ulici

Obchodné priestory na frekventovanej Kazanskej ulici

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 282 m²

Ponúkame Vám na prenájom i predaj obchodné priestory na najfrekventovanejšej ceste v Podunajských Biskupiciach. Na výber sú dve možnosti- 282m2 za 1600€/mesačne+DPH alebo 318m2 za 1900€/mesačne +DPH. Oba priestory sú zároveň aj na predaj. Nachádzajú sa na prízemí novostavby. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!

1 600 €/mes.
5,67 €/m²/mes.

Bratislava
Prenájom kancelárie so skladom 186m2, Petržalka

Prenájom kancelárie so skladom 186m2, Petržalka

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 186 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory so skladom, Bratislava-Petržalka, Kubínska ul. v blízkosti Vienna Gate a železničnej stanice Petržalka. Plocha: úžitková 186m2 (nezapočítava sa schodisko, vstupná hala, toalety a kuchynka), 6 kancelárií na poschodí 140m2, zasadačka 16m2, sklady na prízemí 30m2, toalety a kuchynka k dispozícii. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: tiché prostredie. Cena 8 €/m2/mesiac + energie cca 150eur/mes. Províziu neplatíte!

1 488 €/mes.
8 €/m²/mes.

Senica - Skalica - Myjava
Kancelárske priestory pre 8-10 ľudí v blízkostii Centrálnom Trhoviska

Kancelárske priestory pre 8-10 ľudí v blízkostii Centrálnom Trhoviska

Lokalita: Kominárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame Vám na prenájom Kancelárske priestory pre pre 8 - 10 osôb v Bratislava-Nové Mesto na Kominárskej ulici. Dohromady ide o 130 m², ktoré tvoria 4 kancelárie (12 m²), 1 sekretariát, 1 archív, 2 toalety (v ženskej je sprchovací kút a umývadlo), kuchynský kút, balkón. V kancelárskych miestnostiach je plávajúca podlaha, v ostatných priestoroch je keramickí dlažba. V každej miestnosti internetová prípojka, optický kábel, v cene nájmu možno využívať internet prenajímateľa. Ide o novostavbu v novotvoriacej sa obytnej lokalite, zabezpečenie bezpečnostným alarmom. Cena m²/mesiac: 11,- Eur, pri zmluve viac ako 2 roky 10,- Eur + energie + DPH

1 430 €
11 €/m²

Senica - Skalica - Myjava
Prenájom dvoch kancelárií 25 a 18 m2, na Žatevnej ul., v Dúbravke.

Prenájom dvoch kancelárií 25 a 18 m2, na Žatevnej ul., v Dúbravke.

Lokalita: Žatevná, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave-Dúbravke, Žatevná ul. dve zariadené kancelárie s  plochou 25 m2 a 18 m2. Administratívny priestor sa nachádza v bytovom dome v prvom nadzemnom podlaží so samostatným vchodom z terasy. K dispozícii je samostatné sociálne zariadenie a kuchynka. Podlahy: dlažba + koberce, plastové okná s vertikálnymi žalúziami, kazetové stropy. Priestor je zabezpečený alarmom. Možnosť prenájmu parkovacích miest v suteréne bytového domu za cenu 65€/mes. Dobré spoje MHD ako i napojenie na obchvat /diaľnicu. Cena prenájmu: kancelária s 25 m2 ........... 300€/mes.                         kancelária s 18 m2 ........... 280€/mes. V cene prenájmu sú zahrnuté služby, energie, internet a upratovanie spoločných priestorov.                                 

550 €/mes.
12,79 €/m²/mes.
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
1 2 3