Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MG & Partners, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
MG & Partners, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://mgpartners.sk/
Adresa:
Piešťanská 3
Trnava
91701
Popis:
Nájdených 36 novostavieb
1 2
NOVOSTAVBA - 2 izbový byt v širšom centre Pezinka

NOVOSTAVBA - 2 izbový byt v širšom centre Pezinka

Lokalita: Za dráhou, Pezinok (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu v širšom centre Pezinka. Byt sa nachádza na 2 NP bytového domu o výmere 52,23 m2 plus plocha balkóna o výmere 4,45m2. Dispozične pozostáva z predsiene, samostatnej toalety, kúpeľne, kuchyne spojenej s obývacou izbou odkiaľ je vstup balkón a spálne. K bytu prislúcha kobka na chodbe bytového domu o výmere 1,7 m2. Byt sa predáva v štádiu holobyt s možnosťou dokončenia do štádia štandard, prípadne je možné zariadiť byt komplet vrátane nábytku na základe požiadaviek nového majiteľa. Termín kolaudácie 12/2019. Obytný komplex Záhrady je situovaný len 200 metrov od centra mesta Pezinok.Komplex pozostáva z troch samostatných bytových domov S1 až S3. V prvej fáze bude prebiehať výstavba bytového domu S3, ktorý pozostáva zo štyroch podlaží na ktorých sa nachádzajú 2. a 3. izbové byty o výmere od 52 m2 až po 72 m2. Celkovo v prvej fáze výstavby bude k dispozícií 48 bytov. Neďaleko komplexu sa nachádza železničná stanica, ktorá zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy ako aj iných miest. Už za 17 minút sa môžete dostať priamo do centra mesta Bratislavy. Byty nachádzajúce sa na prvom nadzemnom podlaží majú predzáhradky, ktoré spestria celkový pôžitok z bývania v projekte Byty Záhrady. Na základe tejto myšlienky Investora vznikol názov celého projektu „Záhrady Pezinok“. Výmery záhrad sú rôzne, k dispozícií bude celkom 36 dvojizbových bytov s predzáhradkami. Okrem iného má každý byt vlastný skladový priestor t.j. kobku priamo na poschodí. Vstup do budovy je riešený tak, aby vytváral dojem privátnosti a pohodlia. Cieľom investora bolo optimálne zhodnotiť pozemok a zároveň skvalitniť prostredie pre nových obyvateľov bytových domov. V okolí bude vybudovaný oddychový park, ako aj preliezky pre deti na trávenie voľného času s rodinou. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, SAMOZREJME BEZPLATNE!

91 670 €
1 762,88 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
NOVOSTAVBA - 3 izbový byt v širšom centre Pezinka

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt v širšom centre Pezinka

Lokalita: Za dráhou, Pezinok (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu v širšom centre Pezinka. Byt sa nachádza na 2NP bytového domu o výmere 66,86 m2 plus plocha balkóna o výmere 4,45m2. Dispozične pozostáva z predsiene, samostatnej toalety, kúpeľne, kuchyne spojenej s obývacou izbou odkiaľ je vstup na záhradku a 2 spálni. K bytu prislúcha kobka na chodbe bytového domu o výmere 1,7 m2. Byt sa predáva v štádiu holobyt s možnosťou dokončenia do štádia štandard, prípadne je možné zariadiť byt komplet vrátane nábytku na základe požiadaviek nového majiteľa. Termín kolaudácie 12/2019. Obytný komplex Záhrady je situovaný len 200 metrov od centra mesta Pezinok.Komplex pozostáva z troch samostatných bytových domov S1 až S3. V prvej fáze bude prebiehať výstavba bytového domu S3, ktorý pozostáva zo štyroch podlaží na ktorých sa nachádzajú 2. a 3. izbové byty o výmere od 52 m2 až po 72 m2. Celkovo v prvej fáze výstavby bude k dispozícií 48 bytov. Neďaleko komplexu sa nachádza železničná stanica, ktorá zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy ako aj iných miest. Už za 17 minút sa môžete dostať priamo do centra mesta Bratislavy. Byty nachádzajúce sa na prvom nadzemnom podlaží majú predzáhradky, ktoré spestria celkový pôžitok z bývania v projekte Byty Záhrady. Na základe tejto myšlienky Investora vznikol názov celého projektu „Záhrady Pezinok“. Výmery záhrad sú rôzne, k dispozícií bude celkom 36 dvojizbových bytov s predzáhradkami. Okrem iného má každý byt vlastný skladový priestor t.j. kobku priamo na poschodí. Vstup do budovy je riešený tak, aby vytváral dojem privátnosti a pohodlia. Cieľom investora bolo optimálne zhodnotiť pozemok a zároveň skvalitniť prostredie pre nových obyvateľov bytových domov. V okolí bude vybudovaný oddychový park, ako aj preliezky pre deti na trávenie voľného času s rodinou. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, SAMOZREJME BEZPLATNE!

116 599 €
1 766,65 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
***100% AKTUÁLNY*** 4-izbová NOVOSTAVBA bungalovu v obci Veľké Kostoľany

***100% AKTUÁLNY*** 4-izbová NOVOSTAVBA bungalovu v obci Veľké Kostoľany

Lokalita: J. Hollého, Veľké Kostoľany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

Predmetnú nehnuteľnosť je možné nadobudnúť výhradne prostredníctvom realitnej kancelárie MG&Partners, s.r.o. VEĽMI NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY!!! (voda-0€, stočné - 9,50 € každý štvrťrok / osoba, komunálny odpad - 1€/osoba ročne, káblová televízia - zdarma, elektrina - cca 50€, plyn - cca 50€) Na základe zmluvy o EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 4 izbovú priestrannú novostavbu v centre obce Veľké Kostoľany, okres Piešťany. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 860 m2 z čoho je zastavaná plocha 196 m2, obytná plocha domu je 145 m2. Rodinný dom je v užívaní od roku 2015, obvodové murivo z Porothermu hrúbky 44 cm bez zateplenia. Dom je prístupný z prednej a zadnej strany pri pohľade od ulice. Na pozemok je prístup cez hlavnú bránu na diaľkové ovládanie. Súčasťou domu je garáž na diaľkové ovládanie pre jedno auto. Na konci pozemku sa nachádza ďalšia samostatne stojaca garáž o rozmeroch 4,5 m × 6,5 m s automatickou bránou zn. Tyros Loading Systems, ku ktorej je vydláždená prístupová cesta pozdĺž domu. Na pozemku sa nachádza monotolický, betónový krytý bazén o rozmer 6500 × 3400 cm s protiprúdom a ohrevom vody. Na celom pozemku je závlahový systém vrátane pozemku pred oplotením domu. Dom disponuje vŕtanou studňou v ktorej je voda nezávadná a je napojená v celom dome. Prívod studničnej alebo obecnej vody je možné voliť uzáverom. V ľavej časti záhrady sa nachádza drevený domček s terasou a krytým pieskoviskom. Dom dispozične pozostáva : - zádverie so vstavanou skriňou, cez ktorú sa dá prejsť do garáže - toaleta s umývadlom - kuchyňa s komorou, spojená s jedálňou a obývacou izbou - dlhá chodba s komodami, cez ktorú sa prechádza do troch obytných miestností a priestrannej kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a bidetom - obývacia izba disponuje krbom s vykurovacou vložkou -kuchyňa - kuchynská linka s barovým pultom, zabudované spotrebiče, digestor Whirpool, umývačka riadu Whirpool, sklokeramická doska zn. Gorenje Obec sa nachádza v dobrej lokalite medzi Trnavou, ktorá je vzdialená 18km a Pieštanmi, ktoré sú 15 km od obce, má kompletnú občiansku vybavenosť. V prípade záujmu o informácie alebo obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0907 776 054 Krkošová V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, tiež zabezpečenia znaleckého posudku. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám zabezpečíme zdarma výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer, sprostredkovanie a vybavenie hypotekárnych úverov, komplexné poradenstvo a servis.

1 €
0,01 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
PREDAJ - 2 izbový byt na ulici Terézie Vansovej

PREDAJ - 2 izbový byt na ulici Terézie Vansovej

Lokalita: Terézie Vansovej, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom neďaleko od centra mesta, v bytovom dome na ul. T. Vansovej (za Merkúrom) v Trnave .Byt je situovaný na 1. / 6. poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je cca 48 m2 a prináleží k nemu pivničný priestor na chodbe vedľa bytu a parkovacie miesto v podzemnej garáži. V jeho blízkosti sa nachádza obchodné centrum a škola. Kúpou je byt ihneď k dispozícii. Cena ponúkaného bytu je 119 900 EUR Bližšie info: Miroslav Minárik - 0915 676 205 CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

119 900 €
2 497,92 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
POSLEDNÉ VOĽNÉ EXKLUZÍVNE OBCHODNÉ / KANCELÁRSKE PRIESTORY V CENTRE MESTA - CITY RESIDENCE!

POSLEDNÉ VOĽNÉ EXKLUZÍVNE OBCHODNÉ / KANCELÁRSKE PRIESTORY V CENTRE MESTA - CITY RESIDENCE!

Lokalita: Štefánikova, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta Trnava v projekte City Residence. Obchodné priestory sú situované do Františkánskej ulice. Každý priestor má vchod priamo z chodníka. K dispozícii sú posledné štyri priestory.Výmery priestorov sú: 85,35 m2, 89,44 m2, 171,19 m2 a 207,32 m2. Cena: 1.500,- eur/m2 + DPH Priestory sa ponúkajú ako tzv."holopriestor", čo dáva klientovi možnosť prispôsobiť si ich vlastným potrebám. V každom priestore sú dovedené všetky body napojenia sietí - voda, elektrika, odpad, kúrenie, vzduchotechnika (prívod a odvod vzduchu) a tiež klimatizácia. Vchodové dvere a výklady sú vyhotovené z kvalitných hliníkových profilov, osadených trojsklom. Každý priestor má vlastné meranie elektriky, vody, kúrenia a chladu. Projekt je situovaný v historickom centre mesta medzi ulicami Františkánska a Štefánikova, z južnej strany ohraničený Hradobnou uličkou. VÝHODY: - kvalitné materiály, praktické dispozičné riešenie - presklené vchodové dvere + výklady priamo do ulice - výborná poloha v historickom centre mesta - priestor vhodný ako showroom, predajňa, ordinácia, kancelária, ... - možnosť dokúpiť parkovacie miesto v podzemí objektu za cenu 13.900,- eur s DPH Viac informácií nájdete na: www.city-residence.sk CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK!

127 500 €
1 500 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
Veľký 4 a pol-izbový mezonet s bezkonkurenčnou cenou 1750 eur/m2 v CITY RESIDENCE - cena vrátane par

Veľký 4 a pol-izbový mezonet s bezkonkurenčnou cenou 1750 eur/m2 v CITY RESIDENCE - cena vrátane par

Lokalita: Františkánska, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

www.city-residence.sk Ponúkame na predaj novostavbu veľkého 4 a pol-izbového mezonetového bytu situovaného na 3. a 4. podlaží v projekte City Residence. Byt má výmeru 120 m2 a je vyhotovený v štandarde tzv. „na kľúč“: kompletné rozvody sietí vrátane klimatizácie, kvalitné interiérové dvere, kvalitné podlahy, nadštandardná sanita zn. Villeroy&Boch, elegantné keramické dlažby a obklady a hliníkové okná osadené trojsklom. Dispozícia bytu: Na 1.podlaží bytu sa nachádza vstupná chodba, samostatné WC s umývadlom, veľkopriestor obývačky s kuchynskou a jedálenskou časťou, pracovňa, chodba a schodisko Na 2. podlaží bytu sa nachádza chodba so vstupmi do troch izieb, kúpelňa s vaňou a samostatné WC s umývadlom a priestorom na pračku. Vzhľadom na lokalitu v absolútnom centre mesta a nadštandardnú výbavu sa byt predáva za bezkonkurenčnú cenu 1750 eur za m2, čo je cena, za ktorú sa predávajú byty v starých panelákoch a byty v sídliskových projektoch. V CENE BYTU JE AJ PARKOVACIE STÁTIE V PODZEMÍ OBJEKTU V HODNOTE 14 000 € K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 3,2 m2. Bytový dom harmonicky zapadne do existujúcej výstavby s predpokladom komfortného a kvalitného bývania v historickom centre mesta s parametrami súkromnej obytnej štvrti. Bloky jednotlivých bytových domov vytvoria uzavretý komplex v strede s oddychovou zelenou zónou. Na štyroch podlažiach nájdete optimálny pomer bytov rôznych veľkostných kategórií, doplnený o 107 parkovacích státí v podzemí objektu a niekoľko retailových priestorov na prízemí. Vďaka diverzite funkcií sa vytvorí malé „mesto v meste“, ktoré bude plné života. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!

210 000 €
1 750 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
1-izbový byt, výborná lokalite - nový bytový dom na ulici A.Žarnova, 2.posch., 35,45 m2 + veľký balk

1-izbový byt, výborná lokalite - nový bytový dom na ulici A.Žarnova, 2.posch., 35,45 m2 + veľký balk

Lokalita: Andreja Žarnova, Trnava (Trnava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Na základe zmluvy o EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt s celkovou úžitkovou plochou 35,45 m2. K bytu prislúcha veľký balkón s rozlohou cca 6 m2. K bytu neprislúcha pivnica. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 6. poschodovom bytovom dome s výťahom na ulici A. Žarnova v Trnave. Bytový dom bol postavený v roku 2008. Spoločné priestory v bytovom dome sú udržiavané a čisté. Predmetný byt sa predáva vybavený kompletným štandardom, vrátane kuch. linky, spotrebičov a aj vstavaných skríň a nábytku - tak, ako to môžte vidieť na fotografiách interiéru. Byt má kúrenie zabezpečované prostredníctvom elektrických radiátorov v izbe a v kúpelni a disponuje vlastným vlastným elektrickým boilerom na ohrev TUV. Mesačné náklady na správu a energie sú 79 eur. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, veľkej kúpelne a izby spojenej s kuchyňou. Kúpu tohto bytu je možné realizovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Byt je voľný ihneď. Opis lokality: Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra mesta a tiež vlakovej stanice. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza nemocnica, lekárne, zastávka MHD, reštaurácia a mnoho ďalších dostupných služieb. Parkovanie je možné pred bytovým domom. V prípade záujmu si záujemca môže dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži pod bytovým domom. Bytový dom je orientovaný v kľudnej a tichej časti Trnavy s vynikajúcou dostupnosťou všetkých služieb potrebných ku komfortnému mestskému bývaniu. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

81 900 €
2 340 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
PREDAJ - priestranný 3 izbový mezonetový byt so záhradkou a tromi parkovacími miestami

PREDAJ - priestranný 3 izbový mezonetový byt so záhradkou a tromi parkovacími miestami

Lokalita: Nezadané, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame na predaj príjemnú novostavbu 3 izbového bytu Dunajskej Lužnej. Byt o výmere 84m2 je súčasťou dvojdomu, prislúcha k nemu záhradka o výmere 122m2 a tri parkovacie miesta pred domom (48m2).Byt má dve podlažia a je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dispozícia: 1NP - predsieň, samostatná toaleta, zabudovaná technická miestnosť na kotol pre ohrev teplej vody, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchyňou z ktorej je vstup na vydláždenú terasu a záhradku, ktorá poskytuje majiteľom dokonalý oddych 2NP - 2 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou a toaletou Dom v ktorom sa byt nachádza je postavený z tehly, zateplenie polystyrén, kúrenie je elektrické podlahové, okná plastové. V byte sú plávajúce podlahy a dlažby, povrchy stien omietky a dekoratívne omietky, v každej miestnosti je termostat na reguláciu kúrenia. Predáva sa kompletne zariadený (dohoda možná). Nachádza sa v tichej, novej lokalite v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti a taktiež v lokalite s dostatkom športových aktivít. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

174 900 €
2 082,14 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
PREDAJ - 4 izbový rodinný dom v štandarde v tichom prostredí obce Štefanová neďaleko Pezinka

PREDAJ - 4 izbový rodinný dom v štandarde v tichom prostredí obce Štefanová neďaleko Pezinka

Lokalita: Nezadané, Štefanová (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v obci Štefanová neďaleko Pezinka. Rodinný dom je postavený na pozemku 4á s úžitkovou výmerov 92m2 plus plocha terasy. Dispozične pozostáva z predsiene, samostatnej toalety, kúpelne so sprchovacím kútom, priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou s výstupom na terasu a záhradku a 3 spálni. Dom je situovaný v uzatvorenom areáli s vlastnou prístupovou cestou, kde len desať domov, čo budúcemu majiteľovi zabezpečí maximálny pokoj, Technické parametre: železobetonová konštrukcia, priečky tehla, zateplenie polystyrénom, plastové okná aj dvere, kúrenie podlahové elektrické v každej izbe samostatný termostat, strecha sedlová so škridlou. Obec Štefanová je vzdialená len 30km od Bratislavy s dobrým napojením na D1. V blízkosti sa nachádza množstvo voľno časových aktivít (Budmerický kaštieľ, Budmerické rybníky, Malé Karpaty, Červený Kameň, Smolenický zámok a pod....) Cena domu 160tis. Voľný ihneď. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

160 000 €
1 739,13 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
PREDAJ - priestranný 3 izbový mezonetový byt so záhradkou, ktorý je súčasťou dvojdomu neďaleko Brati

PREDAJ - priestranný 3 izbový mezonetový byt so záhradkou, ktorý je súčasťou dvojdomu neďaleko Brati

Lokalita: Nezadané, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame na predaj príjemnú novostavbu 3 izbového bytu Dunajskej Lužnej. Byt o výmere 84m2 je súčasťou dvojdomu, prislúcha k nemu záhradka o výmere 122m2 a tri parkovacie miesta pred domom (48m2).Byt má dve podlažia a je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dispozícia: 1NP - predsieň, samostatná toaleta, zabudovaná technická miestnosť na kotol pre ohrev teplej vody, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchyňou z ktorej je vstup na vydláždenú terasu a záhradku, ktorá poskytuje majiteľom dokonalý oddych 2NP - 2 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou a toaletou Dom v ktorom sa byt nachádza je postavený z tehly, zateplenie polystyrén, kúrenie je elektrické podlahové, okná plastové. V byte sú plávajúce podlahy a dlažby, povrchy stien omietky a dekoratívne omietky, v každej miestnosti je termostat na reguláciu kúrenia. Predáva sa kompletne zariadený (dohoda možná). Nachádza sa v tichej, novej lokalite v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti a taktiež v lokalite s dostatkom športových aktivít. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

174 900 €
2 082,14 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
100 % AKTUÁLNY - novostavba bungalovu v tvare L- obec Veľké Kostoľany

100 % AKTUÁLNY - novostavba bungalovu v tvare L- obec Veľké Kostoľany

Lokalita: Piešťany, Piešťany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

EXKLUZÍVNE - ponúkame vám na predaj dve samostatne stojace novostavby bungalovu na novo vybudovanej ulici Zahumenská v obci Veľké Kostoľany. Dom A (horný) - 475,5 m2 Dom B (spodný) - 517,5 m2 Popis: Bungalov-holodom v tvare L Porfix 30cm Zateplenie 15cm Kurenie podlahové elektrické Predpríprava na krb Komplet fasáda Strecha.. vaznik 7 stupňov , krytina betónová Bramac Plastové okná 7 komorové 3 sklo Poter cementový Komplet elektrické rozvody so zásuvkami Hotové omietky Vybetónované terasy Dvoj-garáž (5,2m automatická brána ) Pred domom zámková dlažba Pripojený na elektriku,vodovod,obecná kanalizácia Betónové oplotenie pozemku Bez kolaudácie. Predpokladaný termín ukončenia stavby cca koniec mesiaca november. Cesta momentálne vo výstavbe. Cena predmetnej nehnuteľnosti je 159.900 € CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

159 900 €
1 453,64 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
NOVINKA! Kvalitný 4-izbový samostatne stojaci bungalov vo výbornej lokalite v obci Križovany nad Dud

NOVINKA! Kvalitný 4-izbový samostatne stojaci bungalov vo výbornej lokalite v obci Križovany nad Dud

Lokalita: Križovany nad Dudváhom (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkame Vám kvalitnú 4. izbovú novostavbu rodinného domu. Dom sa nachádza v obci Križovany nad Dudváhom, ktorá patrí medzi najžiadanejšie rezidenčné lokality z dôvodu plnej občianskej vybavenosti a výbornou polohou obce v dotyku hlavných cestných ťahov R1 a D1. Vzdialenosť od Trnavy je cca 5 km. Dom s úžitkovou plochou 101 m2 (+10 m2 terasa) plne uspokojí priestorové nároky 4 a viacčlennej rodiny. Pozemok má výmeru 530 m2. Rodinný dom Vám ponúka vynikajúce dispozičné riešenie: vstupná chodba veľká slnečná obývacia izba s kuchyňou/jedálňou a vstupom na terasu 1 x spálňa s murovaným šatníkom s výstupom na terasu 2 x detská izba, každá s výstupom na terasu kúpeľňa samostatné WC Náklady na bývanie za všetky energie pre štvorčlennú rodinu sú vo výške cca 100 Eur za mesiac Dom sa ponúka v štandarde interiéru tzv. „holodom“: dokončené všetky rozvody elektriky (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu a elektrického podlahového kúrenia, vrátane elektrického bojlera na ohrev TUV, omietky, základná biela maľovka. Vonkajšie úpravy: • terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Vyhotovenie zámkovej dlažby - parkovacie státie pre 3 autá, chodník pred domom a vybetónovaná terasa za domom CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!

155 000 €
1 534,65 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
NOVINKA! Kvalitný 4-izbový samostatne stojaci bungalov vo výbornej lokalite v obci Križovany nad Dud

NOVINKA! Kvalitný 4-izbový samostatne stojaci bungalov vo výbornej lokalite v obci Križovany nad Dud

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkame Vám kvalitnú 4. izbovú novostavbu rodinného domu. Dom sa nachádza v obci Križovany nad Dudváhom, ktorá patrí medzi najžiadanejšie rezidenčné lokality z dôvodu plnej občianskej vybavenosti a výbornou polohou obce v dotyku hlavných cestných ťahov R1 a D1. Vzdialenosť od Trnavy je cca 5 km. Dom s úžitkovou plochou 101 m2 (+10 m2 terasa) plne uspokojí priestorové nároky 4 a viacčlennej rodiny. Pozemok má výmeru 530 m2. Rodinný dom Vám ponúka vynikajúce dispozičné riešenie: vstupná chodba veľká slnečná obývacia izba s kuchyňou/jedálňou a vstupom na terasu 1 x spálňa s murovaným šatníkom s výstupom na terasu 2 x detská izba, každá s výstupom na terasu kúpeľňa samostatné WC Náklady na bývanie za všetky energie pre štvorčlennú rodinu sú vo výške cca 100 Eur za mesiac Dom sa ponúka v štandarde interiéru tzv. „holodom“: dokončené všetky rozvody elektriky (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu a elektrického podlahového kúrenia, vrátane elektrického bojlera na ohrev TUV, omietky, základná biela maľovka. Vonkajšie úpravy: • terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Vyhotovenie zámkovej dlažby - parkovacie státie pre 3 autá, chodník pred domom a vybetónovaná terasa za domom CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!

155 000 €
1 534,65 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
***REZERVOVANÝ*** samostatne stojaci 4.izbový dom JANTÁR s garážou ***

***REZERVOVANÝ*** samostatne stojaci 4.izbový dom JANTÁR s garážou ***

Lokalita: Ružindol (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

Základné informácie: MG&Partners, s.r.o., ako EXKLUZÍVNY partner a výhradný predajca tohoto projektu Vám ponúka veľmi pekný dvojpodlažný rodinný dom JANTÁR so 4-mi izbami, garážou a pozemkom o rozlohe 479 m2. Rodinný dom JANTÁR bude realizovaný ako samostatne stojaca stavba, čiže nie v radovej zástavbe. Rodinný dom JANTÁR bude orientovaný v tichej ulici mimo hlavnej cesty v obci Ružindol. Obec Ružindol ponúka svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť. Je dôležité spomenúť, že v obci sa nachádza Základná škola, Materská škola, Potraviny, Reštaurácia, Pošta, detské ihrisko a futbalové ihrisko. Vynikajúca a bezproblémová dostupnosť do 6 km vzdialeného mesta Trnavy. Termín a stav dokončenia: Výstavba je už zahájená. Rodinný dom JANTÁR sa predáva v štádiu dokončenia holo dom. V cene holo-domu je zahrnuté aj kompletné dokončenie kúpeľne a WC. Klient si môže vybrať podľa vlastných predstáv obklady, dlažby a sanitu v staviteľom ponúkanom cenovom limite. V prípade záujmu je možné aj dokončenie na kľúč. Exteriér rodinného domu bude po kompletnom dokončení fasádnych úprav. V cene sú zahrnuté aj terénne úpravy pozemku, vrátane prístupového chodníka k vchodovým dverám o šírke 1m a postranné a zadné oplotenie pozemku poplastovaným pletivom do výšky 2m. Technické informácie a stav dokončeného rodinného domu do štádia holodom: Celková podlahová plocha: 118,62 m2 Úžitková vnútorná plocha domu bez garáže a bez terasy: 95,7 m2, Zastavaná plocha: 83,35 m2, Rozloha garáže: 17,63 m2, Rozloha terasy: 14 m2, Rozloha pozemku: 708 m2, Počet podlaží: 2, Energetická trieda A+, základy: železobetónové so železobetónovou dekou bez podpivničenia, Počet izieb: 4 (viď pôdorys), Obvodové a priečne murivo z pálenej tehly POROTHERM 300 mm, Krytina z betónovej škridle TERRAN, Zateplenie 200 mm fasádnym polystyrénom ISOVER, Silikátová omietka BAUMIT, 6 komorové plastové okná vyššieho štandardu SALAMANDER s trojsklom (rám BLUE EVOLUTIONS), Vstupné bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním SALAMANDER vo vyššom štandarde BLUE EVOLUTIONS, Lamelová garážová brána, otváravá pod strop s kompletnou predprípravou na diaľkový pohon, Elektrické podlahové vykurovanie s regulátormi tepla v každej miestnosti samostatne, schodisko železobetónové-liate, Sádrové omietky RIGIPS v celom dome vrátane garáže, Stropné zateplenie druhého nadzemného podlažia systémom ISOVER o hrúbke 400 mm s parozábranou, ukončené sadrokartónom, kompletná elektroinštalácia ukončená vypínačmi a zásuvkami LEGRAND bez svietidiel vo všetkých miestnostiach. V každej z obytných izieb bude privedená aj internetová a TV zásuvka, Kompletné rozvody vody a odpadov. Vo WC a v kúpeľni zabudované splachovacie systémy GEBERIT, Revízna vodomerná šachta, Revízna kanalizačná šachta, Trativod dažďovej vody, Postranné oplotenie pozemku vrátane zadnej časti pozemku s poplastovaným pletivom do výšky 180 cm, Terénne úpravy pozemku vrátane zámkovej dlažby na chodník, Kompletné napojenie na inžinierske siete voda, kanalizácia, elektrika, V prípade akýchkoľvek ďalších informácii o tejto nehnuteľnosti ma kontaktujte prosím telefonicky na tel. čísle 0905 897 412.

144 000 €
1 220,34 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
PREDAJ - 3 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou v blízkosti Senca

PREDAJ - 3 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou v blízkosti Senca

Lokalita: Veľký Biel, Senec (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného, slnečného 3 izbového bytu v obci Veľký Biel v blízkosti Senca. Byt o výmere 84 m2 je súčasťou dvojdomu kolaudovaného v roku 2019. Dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí bytu sa nachádza vstupná predsieň a technická miestnosť s dostatkom úložného priestoru. Schodiskom, sa dostaneme na 2NP, kde sa nachádza obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kuchyňou z ktorej je vstup na terasu, ktorá poskytuje majiteľom oddych, špajze, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, detskej izby a spálne so šatníkom. Na zariadenie celého bytu boli použité kvalitné materiály, nábytok robený na mieru. V celom byte je podlahové elektrické kúrenie s reguláciou každej miestnosti osobitne. Dom je postavený z tehly, zateplený polystyrénom, okná 6 komorové izolačné trojklá. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler so 120l zásobníkom, veľkou výhodou je aj rekuperácia a tiež predpríprava na klímu a alarm. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta pred domom. Byt sa predáva čiastočne zariadený vrátane: kuchynská linka (Nobelia) vrátane vstavaných spotrebičov Electrolux - rúra (elektrická parná), mikrovlná rúra, varná doska, umývačka Bosch. Sieťky v každej izbe aj balkónové dvere. 2x vstavaná skriňa, 1x šatník na mieru, komora - poličky na mieru, botník na mieru. Kúpeľňa - vaňa, vstavaný nábytok - skrinka s umývadlom aj na WC , sklo stena - sprchový kút, poličky na mieru 4 ks, 2 ks nočný stolík, TV skrinka, videovrátnik. Dom v ktorom sa byt nachádza je postavený v tichej,novej lokalite v blízkosti okresného mesta Senec s výborným napojením na D1. V obci je kompletná občianska vybavenosť - MŠ, ZŠ, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, zastávka autobusu, reštaurácie, veľmi obľúbené štrkovisko a iné. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

158 000 €
1 880,95 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
PREDAJ - 3 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou v blízkosti Senca

PREDAJ - 3 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou v blízkosti Senca

Lokalita: Veľký Biel (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného, slnečného 3 izbového bytu v obci Veľký Biel v blízkosti Senca. Byt o výmere 84 m2 je súčasťou dvojdomu kolaudovaného v roku 2019. Dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí bytu sa nachádza vstupná predsieň a technická miestnosť s dostatkom úložného priestoru. Schodiskom, sa dostaneme na 2NP, kde sa nachádza obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kuchyňou z ktorej je vstup na terasu, ktorá poskytuje majiteľom oddych, špajze, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, detskej izby a spálne so šatníkom. Na zariadenie celého bytu boli použité kvalitné materiály, nábytok robený na mieru. V celom byte je podlahové elektrické kúrenie s reguláciou každej miestnosti osobitne. Dom je postavený z tehly, zateplený polystyrénom, okná 6 komorové izolačné trojklá. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler so 120l zásobníkom, veľkou výhodou je aj rekuperácia a tiež predpríprava na klímu a alarm. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta pred domom. Byt sa predáva čiastočne zariadený vrátane: kuchynská linka (Nobelia) vrátane vstavaných spotrebičov Electrolux - rúra (elektrická parná), mikrovlná rúra, varná doska, umývačka Bosch. Sieťky v každej izbe aj balkónové dvere. 2x vstavaná skriňa, 1x šatník na mieru, komora - poličky na mieru, botník na mieru. Kúpeľňa - vaňa, vstavaný nábytok - skrinka s umývadlom aj na WC , sklo stena - sprchový kút, poličky na mieru 4 ks, 2 ks nočný stolík, TV skrinka, videovrátnik. Dom v ktorom sa byt nachádza je postavený v tichej,novej lokalite v blízkosti okresného mesta Senec s výborným napojením na D1. V obci je kompletná občianska vybavenosť - MŠ, ZŠ, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, zastávka autobusu, reštaurácie, veľmi obľúbené štrkovisko a iné. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

158 000 €
1 880,95 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
IHNEĎ K NASŤAHOVANIU - 2 izbový byt v projekte Nový Ružinov

IHNEĎ K NASŤAHOVANIU - 2 izbový byt v projekte Nový Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu v projekte Nový Ružinov. Byt sa nachádza na 4 NP bytového domu s celkovou výmerou 57,74 m2 vrátane balkóna o výmere 8,14 m2 a skladu o výmere 3,44 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom na skriňu, priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne s vaňou a toalety. Výstup na balkón je z oboch izieb, orientovaný do vnútrobloku s dostatkom zelene. K bytu prislúcha parkovacie miesto pred bytovým domom. Lokalita poskytuje ľahký prístup kdekoľvek. Veľkou výhodou projektu je kompletne dokončená občianska vybavenosť a to kaviareň, cukráreň, vinotéka, potraviny a taktiež mnoho ďalších prevádzok v blízkosti. Vnútroblok projektu Vám zabezpečí dokonalý relax plný zelene, kde môžete oddychovať nie je Vy, ale aj Vaše ratolesti. K dispozícii ihneď. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

169 900 €
2 980,70 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
--- KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V ARBORII NA PRENÁJOM ---

--- KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V ARBORII NA PRENÁJOM ---

Lokalita: Veterná, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame na prenájom nový 2 izbový kompletne zariadený a vybavený byt, ktorý sa nachádza v prestížnej novostavbe v Trnave v Arboria parku. Byt je na vyvýšenom1.poschodí s a je orientovaný na severozápadnú stranu. Samotná rozloha bytu má 58m2 plus 25m2 terasa.. Byt je voľný od 1.11.2018. Cena nájmu: 650,- Eur + elektrina (cca 25 EUR) + internet a TV. Bližšie info: M. Minárik - 0915 676 205 CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, SAMOZREJME BEZPLATNE!

650 €/mes.
11,21 €/m²/mes.

MG & Partners, s.r.o.
PRENÁJOM - 2 izbový byt v novostavbe

PRENÁJOM - 2 izbový byt v novostavbe

Lokalita: Veterná, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený dvojizbový byt v novostavbe Arboria. Byt sa nachádza na 4 NP s výmerou 50 m2, Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou časťou na výstupom na balkón, spálne a kúpeľne s WC. Cena prenájmu 400 € plus energie vo výške 100,-€. K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži a pivnica. K dispozícii ihneď.

400 €/mes.
8 €/m²/mes.

MG & Partners, s.r.o.
***100% AKTUÁLNY*** novostavba rodinného domu v obci Veľké Kostoľany

***100% AKTUÁLNY*** novostavba rodinného domu v obci Veľké Kostoľany

Lokalita: Zahumenská, Veľké Kostoľany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

EXKLUZÍVNE - ponúkame vám na predaj dve samostatne stojace novostavby bungalovu na novovybudovanej ulici Zahumenská v obci Veľké Kostoľany. Popis: Bungalov-holodom v tvare L Porfix 30cm Zateplenie 15cm Kurenie podlahové elektrické Predpríprava na krb Komplet fasáda Strecha.. vaznik 7 stupňov , krytina betónová Bramac Plastové okná 7 komorové 3 sklo Poter cementový Komplet elektrické rozvody so zásuvkami Hotové omietky Vybetónované terasy Dvoj-garáž (5,2m automatická brána ) Pred domom zámková dlažba Pripojený na elektriku,vodovod,obecná kanalizácia Betónové oplotenie pozemku Bez kolaudácie. Dom A (horny) - 475,5 m2 Dom B (spodny) - 517,5 m2 Predpokladaný termín ukončenia stavby cca koniec mesiaca november. Cesta momentálne vo výstavbe. Cena predmetnej nehnuteľnosti je 159.900 € CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

159 900 €
1 453,64 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
1 2