Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Fedors Group, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Fedors Group, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mil...
www.fedorsgroup.sk.sk
Adresa:
Seberíniho 2 2
Bratislava-Ružinov
82103
Popis:
Nájdených 58 novostavieb
1 2 3
NÁDHERNÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V SRDCI KOLIBY

NÁDHERNÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V SRDCI KOLIBY

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 207.51 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt so strešnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt B3 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 135,51 M2 PLOCHA TERASY - 72 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

779 000 €
3 754,04 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
Jedinečná 5izbová vila s výhľadom na mesto v prémiovom projekte

Jedinečná 5izbová vila s výhľadom na mesto v prémiovom projekte

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 221 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ jedinečný 5 izbový rodinný viladom s terasami, priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívna, južne orientovaná vila, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 221m2 s terasou 14,57 m2 dopĺňa záhrada o výmere 108m2 s predprípravou na bazén, má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať bývanie v 21. storočí. Terasy a veľkoformátové okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 24.000 eur za kus. Pre bližšie informácie kliknite na stránku projektu www.viladomykoliba.sk a dohodnutie obhliadky priamo na stavbe prosím kontaktujte predajcu na čísle 0903466622.

1 268 100 €
5 738,01 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
4 iZBOVÝ BYT S NÁDHERNOU ZÁHRADOU V SRDCI KOLIBY

4 iZBOVÝ BYT S NÁDHERNOU ZÁHRADOU V SRDCI KOLIBY

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 133.46 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt C1 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 124,43 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 178 M2 PLOCHA TERASY - 9,03 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

779 000 €
5 836,95 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
5 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PREDZÁHRADOU V BUTIKOVOM PROJEKTE

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PREDZÁHRADOU V BUTIKOVOM PROJEKTE

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 173.05 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 5 izbový byt s vlastnou záhradou a krásnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli, pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. BYT D1 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 133,33 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 63 M2 PLOCHA TERASY - 39,72 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti Balažik architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže, historicky nazývané aj Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg). Je to lokalita v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto, v priestore na sever od bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku sa na vrchole kopca nachádzala strážna veža. V súčasnosti tu sú už len pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

779 900 €
4 506,79 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
3 IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE NOVÁ ZÁHROSKÁ

3 IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE NOVÁ ZÁHROSKÁ

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85.67 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou v novom obytnom projekte NOVÁ ZÁHORSKÁ. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 85,67 m2 (vid. pôdorys) je rozdelená na obytnú vnútornú časť ku ktorej prislúcha priestranná terasa. Byt sa predáva v štádiu white -walls pričom máte na výber dobudovanie do stavu štandard, alebo nadštandard. Funkčnosť, komfort a estetika To všetko ponúka nový obytný projekt na okraji Bratislavy, ktorý ponúka komfortné rodinné byty s balkónmi a predzáhradkami, ale aj praktické štartovacie bývanie s rýchlou dostupnosťou do jadra hlavného mesta a len na skok do Lesov Malých Karpát. V celom komplexe bude kladený doraz na dostatok zelene pričom oddelenie od blízkej komunikácie zaistí modelovaný zatrávnatený terén. Susedné husté stromoradie skrýva miestny potok pozdĺž ktorého vznikne oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom. Poloha hneď na začiatku Záhorskej Bystrice vám zabezpečí 10 minútovú dostupnosť do Hlavného mesta ako aj výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkeho moderného obchodného centra Bory mall. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza čerpacia stanica otvorená nonstop a zastávka MHD. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte nášho predajcu na čísle 0948400338.

229 000 €
2 673,05 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN + GARÁŽ V DÚBRAVKE

MODERNÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN + GARÁŽ V DÚBRAVKE

Lokalita: Dúbravčická, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka na predaj priestranný 3-izbový apartmán s garážovým parkovaním v obľúbenej časti Dúbravky. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - úžitková plocha: 68,51 m2 (byt 61,26 m2 + balkón 7,25 m2) - vlastná pivnica k bytu na 1NP - 2x spálňa, 1x kúpeľňa, 1x WC, 1 obývacia miestnosť s kuchyňou, 1x balkón, 1x pivnica - priestranný balkón - vlastné vyhradené garážové parkovacie miesto TOP 5 VÝHOD BYTU: - vynikajúca dispozícia - novostavba - oddelená kúpeľňa a WC - výborná lokalita - vstavaná kuchyňa na mieru DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt sa vyznačuje vynikajúcou dispozíciou, kde ani menšia výmera nebráni pocitu priestrannosti tohto apartmánu. Do apartmánu sa dostanete cez bezpečnostné dvere, po ľavej strane sa nachádza denná časť bytu, ktorá pozostáva z priestrannej obývačky, kuchyne a jedálenského stola. Rovno oproti vchodovým dverám je vstup do detskej izby s výstupom na balkón. Vedľa je umiestnené samostatné WC a šatníková vstavaná skriňa. Na konci bytu vpravo je priestranná kúpeľňa s vaňou. Vedľa kúpeľne je hlavná manželská spálňa so šatníkovou skriňou. VYBAVENIE BYTU: - plastové okná - kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi - laminátové podlahy LOKALITA: Dúbravčická ulica sa nachádza v obľúbenej časti Dúbravky s kompletnou občianskou vybavenosťou. Táto lokalita sa vyznačuje aj tichým a pokojným prostredím a výbornou dopravnou dostupnošťou do mesta alebo von z mesta. V pešej dostupnosti je TESCO ako aj OC SARATOV a do 5minút autom sa nachádza BORY MALL. CENA: 250.000 € K bytu prislúcha aj jedno veľké garážové státie. Cena státia je 12.000 EUR. Celková cena: 262.000 EUR V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

250 000 €
3 649,10 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
DIZAJNOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V PROJEKTE WACHTMEISTER

DIZAJNOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V PROJEKTE WACHTMEISTER

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 124.43 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt B1 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 124,43 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 156 M2 PLOCHA TERASY - 9,03 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

779 000 €
6 260,55 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 KÚPEĽŇAMI V NOVOSTAVBE DUBRAVIA

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 KÚPEĽŇAMI V NOVOSTAVBE DUBRAVIA

Lokalita: Trhová, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 104.3 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s dvomi kúpeľňami v nádhernom projekte Dubravia v obľúbenej časti Dúbravky. Tento klimatizovaný byt s vlastným parkovaním ponúka komfortné a kvalitné bývanie v najkrajšom bytovom dome v Dúbravke. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - úžitková plocha: 104,30 m2 (byt 95,97 m2 + lodžia 5,97 m2 + pivnica 2,50 m2 ) - vlastná pivnica k bytu na podzemí - 2x spálne, 2x kúpeľňa, 2x WC, 1 obývacia miestnosť s kuchyňou, 1x lodžia, 1x šatník, 1x pivnica - priestranná lodžia - vlastné vyhradené parkovacie miesto - hlavná spálňa a druhá spálňa nesusedia a sú oddelené obývačkou TOP 5 VÝHOD BYTU: - veľkorysý priestor - krásna novostavba - hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu s WC a vlastným šatníkom - množstvo úložného priestoru - vynikajúca dispozícia DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt sa vyznačuje vynikajúcou dispozíciou, ktorá dáva absolútne súkromie všetkým členom domácnosti. Do bytu vstúpite cez bezpečnostné dvere do vstupnej haly. Po ľavej strane je veľká vstavaná šatníková skriňa a rovno oproti vchodu veľká kúpeľňa s WC, práčkou, umývadlom a masážnou vaňou. Po pravej strane vstupnej haly je vstup do izby, ktorá sa môže využívať ako detská izba, alebo hosťovská spálňa, ktorá má zároveň aj výstup na balkón. Vedľa vchodu do izby je vchod do obývačky s kuchynskou linkou, kde nájdete všetky potrebné vstavané spotrebiče (rúra, umývačka riadu, varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou). Bytu dominuje krásna priestranná obývačka s dizajnovým gaučom a kreslom/ležadlom vyrobená na mieru do tohto bytu. Z obývačky je taktiež výstup na priestrannú lodžiu. Obývačka je priechodná, dostanete sa z nej aj do master bedroom, ktorá má aj svoj samostatný priechodný šatník, cez ktorý sa dostanete do kúpeľne so sprchovým kútom a WC. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 2,5 m2. VYBAVENIE BYTU: - kvalitné hliníkové okná - exteriérové elektronicky ovládané hliníkové žalúzie - klimatizácia DAIKIN - kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi značky WHIRPOOL - dizajnové ležadlo a dizajnová sedačka s výsuvnou elektrickou funkciou značky SOFA PARTNERS - masážna vaňa - videoprojektor značky LG - bezpečnostné dvere LOKALITA: Trhová ulica je v najobľúbenejšej časti Dúbravky s kompletnou občianskou vybavenosťou. Na skok to máte do posilňovne, alebo do potravín LIDL a BILLA, o kúsok ďalej je aj hypermarket TESCO. V priamom susedstve sú taktiež malé obchodíky, reštaurácie, kaviarne a zmrzlina. Trhová sa vyznačuje aj vynikajúcim spojením MHD do mesta. Do centra Bratislavy sa dostanete približne za 10 minút a do BORY MALL za menej ako 5 minút. CENA: 385 000 € bytu prislúcha aj jedno veľké samostatné vonkajšie státie hneď vedľa vchodu. Cena státia je 17.000 EUR. Celková cena: 402.000 EUR V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

385 000 €
3 691,28 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ PENTHOUSE S KRÁSNYM PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO

MODERNÝ PENTHOUSE S KRÁSNYM PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3 alebo 4 izbový penthouse s krásnym panoramatickým výhľadom na mesto v novostavbe Tehelné pole. Byt nachádzajúci sa na 22 poschodí rezidenčného objektu má juhozápadnú orientáciu a očarujúcu atmosféru, pričom obsahuje prvky moderného nadčasového bývania. Podlahovú plochu bytu 125 m2 dopĺňa priestranná 45 metrová terasa na ktorú je výstup z každej spálne a taktiež na viacerých miestach obývacej izby spojenej s kuchyňou. Byt je možné v súčasnom stave upraviť podľa budúceho majiteľa aj späť na 4 izbový stav. Interiér bytu bol navrhnutý renovovanou dizajnérskou spoločnosťou TOLICCI a jeho dozariaďovanie momentálne začalo. V interiéry nechýba podlahové kúrenie, stropné chladenie, vonkajšie hliníkové žalúzie po obvode celého bytu a veľkou výnimočnosťou pri byte na tak vysokom podlaží je aj zabudovaný krb v obývačke. Všetky technológie budú ovládane vdaka technológii NICO Home kontrol z pohodlia vášho smartfónu. K bytu prislúchaju aj dve garáźové státia pod bytovým domom. V okolí bytového domu Tehelné pole je kompletná občianska vybavenosť a v jeho pešej blízkosti sa nachádzajú parky a jazerá Štrkovec a Kuchajda. Súčasťou polyfunkčného komplexu sú aj kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, detský kútik, fitness centrum a v susedstve nachádzajúca sa škola a škôlka. Súčasťou areálu je aj národný futbalový štadión a zimný štadión Ondreja Nepelu. Pre bližšie info ohľadom tejto ponuky nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0911663393.

690 000 €
5 520 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
2 IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU V PROJEKTE WACHTMEISTER

2 IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU V PROJEKTE WACHTMEISTER

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.59 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj prémiový 2 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli, pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. BYT C2 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 55,59 M2 PLOCHA ZÁHRADY - 58,9 M2 PLOCHA TERASY - 11,33 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 090346662V

399 000 €
7 177,55 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
PRÉMIOVÝ PENTHOUSE S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE WACHTMEISTER

PRÉMIOVÝ PENTHOUSE S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE WACHTMEISTER

Lokalita: Suchá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 207.51 m²

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový penthouse so strešnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister. Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta. Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byt B3 ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 135,51 M2 PLOCHA TERASY - 72 M2 PLOCHA DVOJGARÁŽE - 36 M2 Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti Balažik architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč. Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť. Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

779 000 €
3 754,04 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
NADČASOVÝ RODINNÝ DOM NA KOLIBE S VÝHĽADOM NA MESTO

NADČASOVÝ RODINNÝ DOM NA KOLIBE S VÝHĽADOM NA MESTO

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 373.29 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný viladom s priestrannou záhradou, bazénom a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívna, južne orientovaná vila Merlot, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 234,9 m2 s terasou o rozlohe 14,75 m2 dopĺňa záhrada o výmere 119,86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 24 000 eur za kus. Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0919198530 alebo navštívte webovú stránku www.viladomykoliba.sk

1 268 100 €
3 397,09 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ VILADOM VO VINICIACH S TERASAMI A ZÁHRADOU

MODERNÝ VILADOM VO VINICIACH S TERASAMI A ZÁHRADOU

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 280.12 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný viladom s priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívna, južne orientovaná vila Pinot, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 144,98 m2 s dvoma terasami o rozlohe 48,33 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 24 000 eur za kus. Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0919198530.

934 800 €
3 337,14 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORI S KRÁSNYMI VÝHĽADMI V MODERNEJ VILE

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORI S KRÁSNYMI VÝHĽADMI V MODERNEJ VILE

Lokalita: Červeňova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 250 m²

FEDORS GROUP ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory vhodné ako moderné reprezentatívne sídlo firmy s najkrajšími výhľadmi v Bratislave. Luxusná 4 podlažná vila o celkovej vnútornej rozlohe 476 m2 (plus terasy a exteriér ) leží na jednej z najlepších adries Bratislavského hradného kopca na Červeňovej ulici. Ponúkané priestory na 3 a 4 poschodí o rozlohe 230 m2 plus terasy obsahujú 10 kancelárskych priestorov rôznych výmer, 4x WC so zázemím, Kuchynku a 3 terasy s krásnymi výhľadmi na panorámu Bratislavy, Hrad a Slavín. Dom je kompletne pripravený pre klienta pričom technicky a materiálovo ponúka vysoký nadštandard prevedenia. Exteriér je obložený travertínom, interiér vymaľovaný a s položenými kobercami, v každej miestnosti sú nainštalované dvere a klimatizácia. V celej vile je kompletne dokončená montáž svietidiel a sanity a na každom poschodí je pripravená štrukturalizovaná kabeláž so serverovňou s možnosťou napojenia na telefón v každej miestnosti. Ďalej nový nájomca ocení video-vrátnika na každom poschodí, bezpečnostný kamerový systém, zavlažovací systém, vo všetkých miestnostiach je EPS a miestnosti s možným priamym vstupom z exteriéru majú zabezpečovací systém. Parkovanie je možné na súkromnom pozemku pred vilou a taktiež za uzavretou bránou s kapacitou 6 áut. Pre bližšie info ma prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0911663393.

3 900 €/mes.
15,60 €/m²/mes.

Fedors Group, s.r.o.
KRÁSNE OBCHODNÉ PRIESTORY PRIAMO NA HLAVNEJ CESTE V ROVINKE

KRÁSNE OBCHODNÉ PRIESTORY PRIAMO NA HLAVNEJ CESTE V ROVINKE

Lokalita: Hlavná, Rovinka (Senec)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 1 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka na predaj úplne nové komerčné priestory v tretej etape práve skolaudovaného bytového domu Relax Rovinka. Kúpte si taký veľký priestor, aký práve Vám vyhovuje. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: úžitková plocha: 1206,72 m2 (suterén 239 m2 + prízemie 483,86 m2, 1. poschodie 483,86 m2) vhodné na akýkoľvek typ obchodnej prevádzky prízemie čiastočne presklené 1. poschodie úplne presklené verejné parkovanie priamo vedľa obchodných priestorov vo vnútrobloku vchod samostatne aj na prízemie aj na 1. poschodie možnosť rozdelenia na viacero samostatných obchodných priestorov Do priestorov vedú dva samostatné vstupy, jeden vstup je vedený z hlavnej ulice a druhý z vnútrobloku. Na jednotlivé poschodia je možná dostupnosť využitím nielen schodiska, ale aj výťahu. Oba priestory majú samostatné elektrické napájanie a samostatné merače IS. Sú tu osadené hliníkové okná, ktoré sú elektricky otvárateľné spolu s vonkajšou tieniacou technikou – žalúziami. V priestoroch je podlahové kúrenie a sociálne zariadenia, wc, sprchy, predpríprava na sanitu na oboch podlažiach, osadené geberity. Oba priestory sú kompletne vybavené elektroinštaláciou vrátane rozvádzačov bez koncových svietidiel a vzduchotechniky. Tieto obchodné priestory sú vhodné ako na fitness, wellness a spa, tak na kancelárie, obchody, potraviny a akékoľvek iné prevádzky. Cena: 2.500 EUR s DPH / 1m2

2 500 €
2 500 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
LUXUSNÝ VILADOM SO ZÁHRADOU, TERASOU A VÝHĽADOM NA MESTO

LUXUSNÝ VILADOM SO ZÁHRADOU, TERASOU A VÝHĽADOM NA MESTO

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 397.62 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný viladom s priestrannou záhradou, bazénom a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívna, južne orientovaná vila Riesling, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 144,98 m2 s dvoma terasami o rozlohe 48,33 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 24 000 eur za kus. Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0919198530.

969 400 €
2 438,01 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
KRÁSNY 4-IZBOVÝ BUNGALOV V MODERNOM PREVEDENÍ

KRÁSNY 4-IZBOVÝ BUNGALOV V MODERNOM PREVEDENÍ

Lokalita: Boldog, Boldog (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk Fedors Group ponúka na predaj samostatne stojaci dom na 520m2 pozemku. Použité boli kvalitné materiály a moderné technologické postupy. Nehnuteľnosť je vybudovaná v novej modernej štvrti, v zástavbe rodinných domov, s pokojnou atmosférou a rýchlim napojením na diaľnicu. Malebné mestečko Boldog sa nachádza 2km od Senca, čiže ani prechádzkou či na bicykli to k Slnečným jazerám nebudete mať ďaľeko. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: pozemok : 520m2 úžitková plocha 122 m2 materiál tehla Heluz 300mm zateplenie grafitový polystirén 160mm strecha zateplenie Knauf 160mm pochôdzna povala 24m2 strop Knauf Insulation 200mm plus parozábranná folia a sadrokartón škridla Terra mocca v celom dome LED svetlá a podsvietenie kúrenie podlahové elektrické kotol 14kw elektrický plus 125 L boiler centrally vysávač na 3 vývody v dome studňa 10,5 m 220cm priemer septik 12m3 čerpadlo použité Noria do hĺbky 25 metrov zmäkčovač vody a technológia na odstránenie dusičnanov a dusitanov s UV lampou na odstránenie baktérií od firmy Marlus omietky strojovo sádrové a vápencovo cementové vnútorné kachle a predpríprava na vnútorný krb počet izieb 4 Veľkoformátové okná plastové kúpeľňa s wc, vaňou a sprchovým kútom samostatné WC špajza na mieru kvalitná kuchyňa so zabudovanými el.spotrebičmi-na mieru kvalitná kuchyňa so zabudovanými el.spotrebičmi exteriérové elektrické žalúzie TOP 5 VÝHOD DOMU: novovybudovaná štvrť 2020 kvalitné materiály dostupnosť do Senca do 5min a rýchle napojenie na dialnicu do Bratislavy cca 20min samostatne stojaci rodinný dom s príjemným slnečným pozemkom moderné a vkusné zariadenie DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupnej chodby po ľavej strane sa dostaneme do srdca domu, kde Vás hneď uchváti veľkorysí priestor obývacej izby spolu s kuchyňou a jedálenskou časťou. Tento priestor je krásne presvetlený má úžasnú atmosféru a moderné zladenie do najmenších detailov. S obývacej časti je priamy výstup na priestranný pozemok s terasou. Po pravej strane vstupnej haly je samostatné hosťovské WC. Nočná časť domu, je po ľavej strane od vstupnej haly, ktorá disponuje tromi samostatnými izbami , 1x kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom vo veľmi vkusnom prevedení. V celom dome je dostatok úložného priestoru a najmä možnosť využitia 24m povaly kde je priestor na všetky kutilské náradie či sezónne oblečene. VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: plastové okná izolačné 3 sklá interiérový krb podlahové kúrenie komplet vybavená kuchyňa s el.spotrebičmi a samostatnou špajzou moderná sedacia súprava s konferenčným stolíkom jedálenský stôl so krásnymi stoličkami kancelárske/pracovné stoly botníková zostava vo vstupnej chodbe vstavané skrine LOKALITA: Obec Boldog leží približne 5 minút juhovýchodne od mesta Senec, dnes už môžeme hovoriť o vynikajúcej dostupnosti a to vďaka novovybudovanej diaľnici nie len v smere do Bratislavy, ale s možnosťou napojenia sa na viaceré smery . Autobusová doprava je pravidelná. Senec je obľúbeným prostredím so všetkým, čo mladá rodina potrebuje. Predškolské zariadenia, praktický lekár, škôlky, školy ,obchody, potraviny, zdravotné zariadenia, banky, pošta, rôzne služby ale aj pracovné príležitosti. Senec oceníte aj letnými promenádami jazerami množtvom voľnočasových aktivít pre rodiny s deťmi aj jednotlivcov. toto miesto je skutočne veľmi obľúbeným prostredím pre oddych, relax šport a kúpanie počas horúcich letných dní. CENA: 309.900 EUR spolu so zariadením V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

309 900 €
2 540,16 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S ČAROVNÝM VÝHĽADOM ROZDELENÝ NA 2 BYTY

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S ČAROVNÝM VÝHĽADOM ROZDELENÝ NA 2 BYTY

Lokalita: Na Štyridsiatku, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 242 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj lukratívny mezonetový penthouse s terasami, záhradami a exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad a panorámu mesta. Nehnuteľnosť je momentálne rozdelená do dvoch samostatných bytových jednotiek a nachádza sa na posledných dvoch poschodiach modernej novostavby priamo pod Bratislavským Slavínom. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: Počet izieb: 6 3. a 4. nadzemné poschodie komorného bytového domu Celková podlahová plocha je 242 m2 + 145 m2 terás + pivničná kobka Novostavba TOP 5 VÝHOD: Presvetlený a moderne zariadený veľkometrážny penthouse Byt sa predáva zariadený, súčasťou je aj stropná klimatizácia a vonkajšie elektrické žalúzie Veľká terasa s exkluzívnym bezkonkurenčným výhľadom Lukratívna oblasť na skok od Horského Parku Vhodné dispozičné riešenie a parkovacie miesta v cene LOKALITA: Táto prestížna adresa ponúka bývanie v pokojnej štvrti s krásnymi výhľadmi na centrum mesta. V blízkosti je veľa zelene, vhodné na relaxáciu a prechádzky s rodinou, nájdeme tu aj reštaurácie, materské a základné školy. Dostupnosť do centra mesta do pár minút autom, alebo MHD. NEHNUTEĽNOSŤ ZAPÍSANÁ NA LV JE MOMENTÁLNE ROZDELENÁ DO DVOCH 3 a 4 IZBOVÝCH BYTOVÝCH JEDNOTIEK ( vid pôdorys ) S MOŽNOSTOU VRÁTENIA DO STAVU JEDNÉHO BYTU. CENA: 2.154.000 eur vrátane parkovacích státí V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

2 154 000 €
8 900,83 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM V CENTRE

MODERNÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM V CENTRE

Lokalita: Chalupkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový Apartmán v NOVO-SKOLAUDOVANOM prémiovom rezidenčnom projekte Apollo Residence v novovznikajúcom modernom centre Bratislavy. Plňte si svoje kariérne sny, užívajte si plným priehrštím všetky výdobytky centra mesta a luxusné bývanie v novom bratislavskom downtowne! To všetko a bez kompromisov ponúka výnimočný rezidenčný projekt Apollo Residence. Tu nájdete skutočne luxusné bývanie na najvyššej úrovni. Nadštandardné vyhotovenie, prémiové materiály a až 3,5 m vysoké stropy v 81 bytoch a apartmánoch. Do detailov premyslené dispozície. Jednoducho veľkorysý komfortný priestor pre život. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: nízkopodlažná budova – 8 nadzemných podlaží tehla až 3,5m vysoké stropy Príprava pre inteligentnú elektroinštaláciu tepelné čerpadlá kúpeľňa s vaňou samostatné WC pivničná kobka na poschodí 2x osobný výťah, 1x nákladný výťah parkovacie státia v podzemných garážiach veľkolepo a moderne riešená recepcia s 24 hodinovou prevádzkou služby na úrovni 5* hotela bezpečnosť – kamerový monitorovací systém spoločných priestorov TOP 5 VÝHOD: - rezidenčný projekt po kolaudácii – nekupujete z nákresov, na vlastné oči sa môžete presvedčiť o nadštandardnom vyhotovení a použitých prémiových materiáloch - najkomornejší projekt nového bratislavského downtownu - v predaji v zhotovení holobyt, možnosť dokončenia do štandardu, ale aj celkom na mieru podľa požiadaviek klienta - služby modernej recepcie a roomservice – komfort bývania ako v 5* hoteli - atraktívna lokalita nového moderného centra mesta – všade máte blízko, najlepšia občianska vybavenosť DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byty s premyslenou praktickou dispozíciou bez hluchých metrov štvorcových majú príjemnú klímu a presvetlenosť miestností počas celého roka. Vďaka vysokým stropom pôsobia byty veľmi otvorene a vzdušne a veľkoformátové okná zabezpečia krásne presvetlenie miestností denným svetlom. Priestranné vstupné chodby sú dosť veľké aj na vybudovanie vstavanej skrine. Srdcom bytov je obývacia miestnosť spojená s kuchynským a jedálenským kútom. Spálne sú nepriechodné. V prízemí rezidenčnej novostavby sa nachádza veľkolepá a moderne riešená recepcia s 24/7 prevádzkou a službami na úrovni 5* hotela, reštaurácia a komerčné priestory. Všetky spoločné priestory sú elektronicky zabezpečené a monitorované kamerovým systémom, bytový videovrátnik je napojený na služby recepcie. Výťahom sa dostanete priamo do suterénu bytového domu ku garážovým státiam, takže do bytu z garáže prejdete vždy suchou nohou. VYBAVENIE BYTU: - murované tehlové vnútrobytové priečky - medzibytové priečky z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou - sadrové omietky / kúpelne a WC vápenocementové - tepelné čerpadlá - zdroj tepla, teplej vody a chladu - prémiové teplovodné podlahové kúrenie REHAU s reguláciou teploty v každej miestnosti - predpríprava na chladené stropy, čím sa zabezpečí najmodernejší a najzdravší spôsob kúrenia a chladenia, navyše so stálou výmenou vzduchu - hliníkové okná REYNAERS s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku, exteriérové hliníkové žalúzie, zabudovaná vetracia mriežka (Ventalis) v ráme okna - podtlakové vetranie bytov - prívod vzduchu cez vetracie mriežky (Ventalis) a odvod vzduchu nad strechu cez ventilátor v kúpeľni alebo WC - rozvody pre reproduktory v obývačke aj na balkóne - bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere do bytu LOKALITA: Atraktívna lokalita nového bratislavského downtownu, moderného centra mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. Ak budete bývať alebo pracovať v tejto štvrti, nájdete tu takmer všetko. Od bežných bytov až po luxusné, od maličkých štýlových kaviarničiek až po extra nóbl reštaurácie. Od divadiel, kultúrnych stánkov, parkov a prechádzok po nábreží Dunaja až po desaťtisíce metrov štvorcových obchodov ponúkajúcich najznámejšie svetové alebo inovatívne slovenské značky. Od materských škôl, cez základné školy, gymnáziá, stredné školy, až po Univerzitu Komenského. A všetko v pešej dostupnosti, len pár minút chôdze od rezidencií. Bezproblémové bude aj dopravné napojenie na bratislavský obchvat a diaľnicu cez blízky most Apollo. A do historického centra mesta, k promenáde pri Dunaji, do Sadu Janka Kráľa sa dostanete pár minútovou prechádzkou. V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Exkluzívna lokalita, najmodernejšie technológie, špičkové materiály, udržateľná ekológia.

189 000 €
6 300 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
MODERNÝ PENTHOUSE S KRÁSNYM PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO

MODERNÝ PENTHOUSE S KRÁSNYM PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3 alebo 4 izbový penthouse s krásnym panoramatickým výhľadom na mesto v novostavbe Tehelné pole. Byt nachádzajúci sa na 22 poschodí rezidenčného objektu má juhozápadnú orientáciu a očarujúcu atmosféru, pričom obsahuje prvky moderného nadčasového bývania. Podlahovú plochu bytu 125 m2 dopĺňa priestranná 45 metrová terasa na ktorú je výstup z každej spálne a taktiež na viacerých miestach obývacej izby spojenej s kuchyňou. Byt je možné v súčasnom stave upraviť podľa budúceho majiteľa aj späť na 4 izbový stav. Interiér bytu bol navrhnutý renovovanou dizajnérskou spoločnosťou TOLICCI a jeho dozariaďovanie momentálne začalo. V interiéry nechýba podlahové kúrenie, stropné chladenie, vonkajšie hliníkové žalúzie po obvode celého bytu a veľkou výnimočnosťou pri byte na tak vysokom podlaží je aj zabudovaný krb v obývačke. Všetky technológie budú ovládane vdaka technológii NICO Home kontrol z pohodlia vášho smartfónu. K bytu prislúchaju aj dve garáźové státia pod bytovým domom. V okolí bytového domu Tehelné pole je kompletná občianska vybavenosť a v jeho pešej blízkosti sa nachádzajú parky a jazerá Štrkovec a Kuchajda. Súčasťou polyfunkčného komplexu sú aj kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, detský kútik, fitness centrum a v susedstve nachádzajúca sa škola a škôlka. Súčasťou areálu je aj národný futbalový štadión a zimný štadión Ondreja Nepelu. Pre bližšie info ohľadom tejto ponuky nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0911663393.

690 000 €
5 520 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
1 2 3