Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu METROPOLITAN REAL, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
www.metropolitanreal.sk
Adresa:
Drieňová 3/68
Bratislava II - Ružinov
82101
Nájdených 6 novostavieb
1,5 izbový byt (apartmán) v 12 ročnej stavbe s balkónom a so zariadením

1,5 izbový byt (apartmán) v 12 ročnej stavbe s balkónom a so zariadením

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Vyšehradskej ulici v 12 ročnej stavbe v Bratislave v časti Petržalka. Byt ma výmeru 52m2 plus balkón a nachádza sa na 4. poschodí v 7 poschodovom dome s dvoma výťahmi a orientovaný je na Východ. Byt je veľmi teplý. Náklady na byt vrátane internetu sú 130 eur. na 2 osoby z čoho ročné preplatky boli vždy min. 300 eur. Byt predávame kompletne so všetkým čo tam je, takže už len bývať. Susedia super. Kľudný vchod. Dobrá dostupnosť. Vieme zaslať aj video obhliadku. Cena bytu je 145.900 EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301 Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy. V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

145 900 €
2 515,52 €/m²

METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Pekný 1-izbový byt s balkónom na ulici Na úvrati

Pekný 1-izbový byt s balkónom na ulici Na úvrati

Lokalita: Na úvrati, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave - Ružinov, časť Trnávka. Byt má výmeru 35 m2 spolu s balkónom (z toho byt 33 m2 a balkón 2 m2) a nachádza sa na 4. poschodí v nadstavbe 6-poschodového bytového domu s výťahom. Kuchyňa je zariadená spotrebičmi zn. Samsung (sklokeramická varná doska, rúra, chladnička, práčka a mikrovlnka). Byt bol v spolupráci s bytovým architektom dispozične zariadený veľmi funkčne - pracovný kút, zóna s pohovkou a TV zostavou a oddychová časť s manželskou posteľou a vstavanou šatníkovou skriňou vyrobenou na mieru. Kúpeľňa je spojená s toaletou. Veľká vstavaná skriňa v predsieni ponúka ďalšie úložné možnosti. Byt je orientovaný severozápadne s výhľadom na Kolibu. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti je Kuchajda, veľmi rýchle je spojenie autom alebo MHD do mesta (10min), Avionu (5min), na Zlaté piesky (5min). Byt je voľný podľa dohody po 01.04.2021. Cena bytu je 129.900,- EUR + sprostredkovateľská provízia. Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302. Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy. V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

129 900 €
3 711,43 €/m²

METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Nový zariadený 2-izbový byt na prenájom v novostavbe Matadorka s parkovaním

Nový zariadený 2-izbový byt na prenájom v novostavbe Matadorka s parkovaním

Lokalita: Údernícka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe Matadorka spolu s parkovaním. Popis: - Nový (ešte neobývaný), plne zariadený 2-izbový byt na 3.poschodí s moderným nábytkom na mieru a zariadením, 2 samostatné izby, kúpeľňa, samostatné WC, vnútorná plocha 46m2 + balkón 3,88m2 + terasa 4,33m2 + kobka 3m2 - Kompletne zariadená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, posteľ s novými matracmi - Moderný, útulný dizajn a prevedenie - Podlahové kúrenie - Slnečný byt (juhovýchodná orientácia) - Samostatný balkón a terasa - S možnosťou pripojenia TV, internetu - Ihneď k dispozícii Benefity: - Blízkosť centra mesta (10min), hraničného priechodu do Rakúska s dostupnosťou všetkých občianskych služieb (MHD, vlakové spojenie, obchvat mesta ...) - Garážové vyhradené státie v podzemnej garáži - Samostatné elektronické regulovanie teploty - 24h/7dni recepcia so strážnou službou - Kobka na rovnakom poschodí - Komunitná záhrada, crossfit ihrisko, detské ihrisko, posedenie na trávenie voľného času Cena: - Nájomné o 490 EUR o + 120 EUR energie o + 40 EUR podzemné garážové státie - Zábezpeka – vo výške 1 mesačného nájomného Požiadavky: - Nefajčiar, bez domácich zvierat Pri podpise zmluvy nájomca platí jednomesačné nájomné, zábezpeku a províziu pre realitnú kanceláriu. Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302. New 2-room flat for rent in complex Matadorka incl. parking Details: - New, fully equipped modern 2-room flat, 2 separate rooms, bathroom, separate toilet, inner area 46m2 + balcony 3,88m2 + terrace 4,33m2 + storage room 3m2 - Cozy & modern design - Generous and bright living room (southeast) combined with fully equipped kitchen incl. appliances, bed with new mattresses, floor heating - Separate balcony & terrace Benefits: - Short distance from the city center (10 min), with easy connection to the highway and public transport (incl. train station), proximity to Austrian boundaries, in the vicinity: shopping center Vienna Gate - Each flat has a separate electronic heating regulation - 24/7 reception with security service - Storage room at the same floor - Pleasant and nicely landscaped park with well-kept greenery, crossfit area, football pitch, community garden and children playground available to all residents Price: - Rent o 490 EUR o + 120 EUR energy & utilities o + 40 EUR parking space in the underground garage - Deposit – in amount of 1 month rent Requirements: - Non-smoker, without pets Monthly rental, deposit and real estate agency commission is payable at the time of rental agreement execution. Contact: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

490 €/mes.
9,07 €/m²/mes.

METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Nový zariadený 2-izbový byt na prenájom v novostavbe Matadorka s parkovaním

Nový zariadený 2-izbový byt na prenájom v novostavbe Matadorka s parkovaním

Lokalita: Údernícka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe Matadorka spolu s parkovaním. Popis: - Nový (ešte neobývaný), plne zariadený 2-izbový byt na 7.poschodí s moderným nábytkom na mieru a zariadením, 2 samostatné izby, kúpeľňa, samostatné WC, vnútorná plocha 46m2 + balkón 3,88m2 + terasa 4,33m2 + kobka 3m2 - Kompletne zariadená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, posteľ s novými matracmi - Moderný, útulný dizajn a prevedenie - Podlahové kúrenie - Slnečný byt (orientácia do dvoch svetových strán) - Samostatný balkón a terasa - S možnosťou pripojenia TV, internetu - Ihneď k dispozícii Benefity: - Blízkosť centra mesta (10min), hraničného priechodu do Rakúska s dostupnosťou všetkých občianskych služieb (MHD, vlakové spojenie, obchvat mesta ...) - Garážové vyhradené státie v podzemnej garáži - Samostatné elektronické regulovanie teploty - 24h/7dni recepcia so strážnou službou - Kobka na rovnakom poschodí - Komunitná záhrada, crossfit ihrisko, detské ihrisko, posedenie na trávenie voľného času Cena: - Nájomné o 490 EUR o + 120 EUR energie o + 40 EUR podzemné garážové státie - Zábezpeka – vo výške 1 mesačného nájomného Požiadavky: - Nefajčiar, bez domácich zvierat Pri podpise zmluvy nájomca platí jednomesačné nájomné, zábezpeku a províziu pre realitnú kanceláriu. Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302. New 2-room flat for rent in complex Matadorka incl. parking Details: - New, fully equipped modern 2-room flat, 2 separate rooms, bathroom, separate toilet, inner area 46m2 + balcony 3,88m2 + terrace 4,33m2 + storage room 3m2 - Cozy & modern design - Generous and bright living room combined with fully equipped kitchen incl. appliances, bed with new mattresses, floor heating - Separate balcony & terrace Benefits: - Short distance from the city center (10 min), with easy connection to the highway and public transport (incl. train station), proximity to Austrian boundaries, in the vicinity: shopping center Vienna Gate - Each flat has a separate electronic heating regulation - 24/7 reception with security service - Storage room at the same floor - Pleasant and nicely landscaped park with well-kept greenery, crossfit area, football pitch, community garden and children playground available to all residents Price: - Rent o 490 EUR o + 120 EUR energy & utilities o + 40 EUR parking space in the underground garage - Deposit – in amount of 1 month rent Requirements: - Non-smoker, without pets Monthly rental, deposit and real estate agency commission is payable at the time of rental agreement execution. Contact: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

490 €/mes.
9,07 €/m²/mes.

METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Priestranný 3-izbový byt v novostavbe Tri veže s loggiou a so zariadením

Priestranný 3-izbový byt v novostavbe Tri veže s loggiou a so zariadením

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Tri veže v Novom Meste na Bajkalskej ulici vo výmere 82,76 m2 spolu s loggiou. Výmera bytu je 75,40 m2 a výmera loggie je 7,36 m2. Byt sa nachádza na 17. poschodí z 24. Byt pozostáva z 3 izieb, kuchyne, vstupnej haly, chodby, šatníka, kúpeľne, WC a loggie. Byt má veľkoformátové hliníkové okná, samostatné kúrenie, klimatizáciu. Byt sa predáva spolu so zariadením, ktoré je zahrnuté v cene bytu. Je orientovaný na západ s krásnym výhľadom na mesto. Tri veže ponúkajú pre vlastníkov bytov bonusy: zdarma posilňovňa, 2x zariadená spoločenská miestnosť s kapacitou cca 30 ľudí na rodinné oslavy alebo pracovné stretnutia, oddychová zóna na 4. poschodí, 24-hodinová recepcia a strážna služba v garáži a spoločných priestoroch. Kompletná občianska vybavenosť v lokalite - nákupne centrum Vivo (Polus) , NTC, jama park, Kuchajda, škola, škôlka, športoviská za 3 vežami a priamo v objekte na prízemí sú potraviny, reštaurácie, kaviarne, zubár. K bytu je možné dokúpiť garážové státie za cenu 15.000,- EUR. Cena bytu: 270.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302 Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy. V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

270 000 €
3 253,01 €/m²

METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Moderný 2 izb. byt v novostavbe, s parkovacím miestom v cene

Moderný 2 izb. byt v novostavbe, s parkovacím miestom v cene

Lokalita: Kaštieľska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v projekte Perla Ružinova na Kaštieľskej ulici v Ružinove. Byt je o výmere 55m2 a nachádza sa na 13. poschodí v 16 poschodovom bytovom dome Platinum s dvomi výťahmi a recepciou. K bytu je vyhradené podzemné garážové státie pre jedno auto, ktoré je v cene. Byt je veľmi pekný, moderný. Prenajíma sa kompletne zariadený vrátane klimatizácie, kuchynského náradia a elektrospotrebičov – elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kanvica, chladnička s mrazničkou, digestor, pračka, vysávač, TV + Magio, elektrické sťahovanie roliet, internet. V obývačke je rozkladacia sedačka. Spálňa je zariadená pevnou manželskou posteľou s množstvom úložného priestoru, veľkou skriňou a písacím stolom. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. K bytu prislúcha aj spoločná kočikáreň, ktorú môže nájomca používať. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - priamo na prízemí bytového domu sú potraviny Tesco express, drogéria, reštaurácie, kaviarne, banka, fitness centrum, v tesnej blízkosti zastávka MHD. Výborná je dostupnosť do centra mesta, ako aj na výjazd diaľnice D1. Cena: 600 €/mesiac + energie 130 €/mesiac. Majiteľ preferuje záujemcov o nájom na dlhšie obdobie. Byt je voľný ihneď. Pri podpise zmluvy nájomca platí jednomesačné nájomné, kauciu a províziu pre realitnú kanceláriu. Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.

METROPOLITAN REAL, s.r.o.