Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 19 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Marianke

OLYMP - Výborne riešený 4-izb. RD I1 v Marianke v lokalite Lúky II

OLYMP - Výborne riešený 4-izb. RD I1 v Marianke v lokalite Lúky II

Lokalita: -, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj 4-izb. RD "I1" v Marianke – lokalita Lúky II 3. etapa. Dom je dostavaný do štádia holobytu. Na prízemí je zádverie, kúpeľňa, technická miestnosť, obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, špajza, na poschodí sú tri samostatné izby, šatník a kúpeľňa. Možnosť za doplatok 14300 eur vybaviť byt štandardnými interiérovými materiálmi – laminátové podlahy, obklady, dlažby, sanita, dvere, bez kuchynskej linky, svietidiel a vonkajších úprav, možnosť výberu farby a kvality materiálov. Rovnako je možnosť za doplatok od 6150 eur objednať si štandard exteriéru – vydláždenie chodníka do bytu, 2 x parkovacie státia, pletivové oplotenie, terasa z obývačky. Výmera pozemku je 436 m2 plus podiel na ceste, ZP: 77 m2, záhrada 359 m2. Možný úver. Info a obhliadky: 0905 939 006.

275 100 €
2 292,50 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
OLYMP - Výborne riešený 4-izb. RD F1 v Marianke v lokalite Lúky II

OLYMP - Výborne riešený 4-izb. RD F1 v Marianke v lokalite Lúky II

Lokalita: -, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj 4-izb. RD "F1" v Marianke – lokalita Lúky II 3. etapa. Dom je dostavaný do štádia holodomu. Dom je štvorizbový, na prízemí je zádverie, kúpeľňa, technická miestnosť, obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, špajza, na poschodí sú tri samostatné izby, šatník a kúpeľňa. Možnosť za doplatok 14300 eur vybaviť byt štandardnými interiérovými materiálmi – laminátové podlahy, obklady, dlažby, sanita, dvere, bez kuchynskej linky, svietidiel a vonkajších úprav, možnosť výberu farby a kvality materiálov. Rovnako je možnosť za doplatok od 6150 eur objednať si štandard exteriéru – vydláždenie chodníka do bytu, 2 x parkovacie státia, pletivové oplotenie, terasa z obývačky. Výmera pozemku je 355 m2 plus podiel na ceste, ZP: 77 m2, záhrada 278 m2. Možný úver. Info a obhliadky: 0905 939 006.

253 500 €
2 112,50 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
OLYMP - Výborne riešený 4-izb. RD F2 v Marianke v lokalite Lúky II

OLYMP - Výborne riešený 4-izb. RD F2 v Marianke v lokalite Lúky II

Lokalita: -, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj 4-izb. RD "F2" v Marianke – lokalita Lúky II 3. etapa. Dom je dostavaný do štádia holodomu. Dom je štvorizbový, na prízemí je zádverie, kúpeľňa, technická miestnosť, obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, špajza, na poschodí sú tri samostatné izby, šatník a kúpeľňa. Možnosť za doplatok 14300 eur vybaviť byt štandardnými interiérovými materiálmi – laminátové podlahy, obklady, dlažby, sanita, dvere, bez kuchynskej linky, svietidiel a vonkajších úprav, možnosť výberu farby a kvality materiálov. Rovnako je možnosť za doplatok od 6150 eur objednať si štandard exteriéru – vydláždenie chodníka do bytu, 2 x parkovacie státia, pletivové oplotenie, terasa z obývačky. Výmera pozemku je 267 m2 plus podiel na ceste, ZP: 76 m2, záhrada 191 m2. Možný úver. Info a obhliadky: 0905 939 006.

230 000 €
1 916,67 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
OLYMP - Posledné 4i. RD v trojdome v lokalite Lúky II - 3. etapa v Marianke

OLYMP - Posledné 4i. RD v trojdome v lokalite Lúky II - 3. etapa v Marianke

Lokalita: -, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj posledné 4 nové byty v troch trojdomoch v Marianke – lokalita Lúky II 3. etapa. Byty sú dostavané do štádia holobytov. Byty sú štvorizbové, na prízemí je zádverie, kúpeľňa, technická miestnosť, obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, špajza, na poschodí sú tri samostatné izby, šatník a kúpeľňa. Možnosť za doplatok 14300 eur vybaviť byt štandardnými interiérovými materiálmi – laminátové podlahy, obklady, dlažby, sanita, dvere, bez kuchynskej linky, svietidiel a vonkajších úprav, možnosť výberu farby a kvality materiálov. Rovnako je možnosť za doplatok od 6150 eur objednať si štandard exteriéru – vydláždenie chodníka do bytu, 2 x parkovacie státia, pletivové oplotenie, terasa z obývačky. Výmery pozemkov od 238 m2 do 436 m2 plus podiel na ceste, ceny od 230 000 Eur do 275 100 Eur. Aj HÚ. Info a obhliadky: 0905 939 006.

230 000 €
1 916,67 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
OLYMP – Dvojpodlažný 5-izbový RD s garážou - kúpou voľný!

OLYMP – Dvojpodlažný 5-izbový RD s garážou - kúpou voľný!

Lokalita: -, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 5-izbový RD s garážou v dvojdome v Marianke. Ide o 7- ročnú novostavbu, postavenú z Ytongu, zateplený polystyrénom, škridlová strecha. Dispozícia: na prízemí vstupná miestnosť, kuchyňa s jedálňou prepojená s obývačkou, krb, garáž, na poschodí 4 izby, jedna z nich malá, používaná ako pracovňa, technická miestnosť s plynovým kotlom, zásobníkom, práčkou a sušičkou. Na prízemí je podlahové kúrenie, na poschodí sú radiátory. V troch izbách na poschodí je klimatizácia, na streche sú osadené fotovoltické panely, na pozemku je studňa s umelým zavlažovaním. Za garážou na pozemku je pristavaná terasa prestrešená Lexanom, záhradný domček. Dom sa predáva s kompletným zariadením a nábytkom, kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi, 2 x vstavaná skriňa. Pred domom sú 2 parkovacie státia so zámkovou dlažbou. ÚP: 130 m2, ZP: 84 m2, výmera pozemku: 270 m2. Dom je bez ťarchy, kúpou voľný. Cena: 285 tisíc EUR. Info a obhliadky: 0905 939 006.

285 000 €
2 192,31 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
OLYMP - !MIMORIADNA PONUKA!Predaj 4i. RD na Slnečnej ul. v Marianke

OLYMP - !MIMORIADNA PONUKA!Predaj 4i. RD na Slnečnej ul. v Marianke

Lokalita: Slnečná, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 162 m²

Ponúkame na predaj skolaudovaný, nový 4i byt v RD na Slnečnej ulici v Marianke. Byt je dvojpodlažný, tehlový, súčasť trojdomu - stredný byt. Byt je dokončený do štandardu, oplotený dom, upravený terén. Dispozícia: na prízemí obývačka s kuchyňou a jedálňou, WC, komora, na poschodí spálňa + šatník, dve detské izby, kúpeľňa a veľká terasa 23 m2 s nádherným výhľadom na celú Marianku, Devínsku Kobylu a okolité prostredie. Rodinný dom sa nachádza na konci tichej slepej ulice, z obývačky výhľad do záhrady a okolitý les. Úžitková plocha bytu je 139 m2 + terasa 23 m2, terasovitý pozemok 571 m2. Cena bytu v štádiu bytu na kľúč je 295 tisíc Eur. Dve parkovacie státia vyhradené. Kompletné informácie o ponuke domov v Marianke nájdete na www.olympreal.sk Info: 0905 939 006.

295 000 €
1 820,99 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
JEDINEČNÁ Rodinná VILA v Marianke pod lesom (420m2) s bazénom, saunou a výhľadom na mesto. VIDEO!

JEDINEČNÁ Rodinná VILA v Marianke pod lesom (420m2) s bazénom, saunou a výhľadom na mesto. VIDEO!

Lokalita: Lesná, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 420 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj lukratívnu rodinnú vilu na veľkorysom pozemku s parkovou úpravou, ktorý vám poskytne súkromie a pokoj čo umocňuje atmosféra lesa a nádherný výhľad. Táto vila poskytuje dostatok miesta a luxusný komfort v blízkosti Bratislavy s výbornou dostupnosťou (7km od D2). Bazén so slanou vodou, 4 terasy, výťah, priestranná obývačka s krbom, veľký apartmán, relaxačná miestnosť s dvojvírivkou a saunou a to je len časť toho čo táto nehnuteľnosť ponúka. ZÁKLADNÉ ÚDAJE : * 4-podlažná stavba, kolaudácia 2007 * úžitková plocha: 420 m2, zastavaná pl. dom: 134m2 + spevnené pl.150m2 * pozemok: 956 m2 * 6 izieb - 80m2 apartmán, wellness, obývacia izba, 3x samostatná izba * 4 kúpeľne, 4 toalety * výťah * 4 terasy * bazén 6x3x1,8m, prelievací, soľný * energetický certifikát A * mesačné náklady spolu : 563,- EUR DISPOZÍCIA DOMU * 1. podlažie – kuchyňa s jedálňou, relaxačná miestnosť s dvojvírivkou, parnou saunou, sprch. kútom, toaleta, vchod na veľkú terasu s bazénom a záhradu. * 2. podlažie – vstupná hala, šatník, rozľahlá obývacia izba s krbom a barovým kútom, kúpeľňa s vaňou a WC, terasa * 3. podlažie – 3 samostatné izby – dve so vstupom na terasu, šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaleta * 4. podlažie – priestranný apartmán 80m2 s kúpeľňou, toaletou, veľká terasa – 20m2 s nádherným výhľadom * všetky podlažia obsluhuje výťah * technické miestnosti – práčovňa, strojovňa na výťah, miestnosť na údržbu vody v bazéne, záhradný domček * dve parkovacie miesta + ( miesto pre dvojgaráž so vstupom priamo do domu ), 2x el. posuvná brána Podlahy v izbách a v apartmáne sú z intarzií ( zdobené drevo ), v kuchyni a obývačke dlažba žula, v hale gresová dlažba, terasy – massaranduba. Hala má vysoký strop cez dve poschodia, žulové schodisko so zábradlím z ohýbaného skla a nerezu. Kuchyňa a bar má žulové pracovné dosky, zo žuly sú všetky parapetové dosky aj dosky vo všetkých kúpeľniach. Krb taktiež obložený žulou. TECHNICKÉ ÚDAJE : * 440 mm múry – tehla, 250mm tepelná izolácia * zabudovaná stropná klimatizácia, vetranie s rekuperáciou vzduchu * vykurovanie vzduchotechnikou ( bez radiátorov ) to zabezpečuje tepelné čerpadlo, el. podlahové vykurovanie v obývačke – hale, všetkých kúpeľniach a toaletách, krbom ( prieduchy ), el. kotlom * napojenie na záložný el. generátor * automatický zavlažovací systém * siete – voda, elektrina, kanalizácia * nadštandartný elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém na každom podlaží, pohybové senzory, 4x el. vrátnik (na každom podlaží) s telefónom * elektrický inteligentný systém ABB – vypínače, svietidlá, zásuvky Po dohode, na želanie klienta, sa môže zrealizovať výstavba dvojgaráže + 50m2 apartmán nad garážou. Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, srdečne Vás pozývam na obhliadku. Cena 689.900,- vrátane provízie realitnej kancelárie. Poskytujeme kompletný právny servis, finančný servis a ostatné náležitosti pri prepise samotnej nehnuteľnosti. FAMILY HOUSE MARIANKA * Land area m2 total 956 * Floor area m2 total 420 * Year of construction 2007 * 6 Rooms in total * 4 Bathrooms in total * 4 Toilettes in total * 2 Service rooms in total * Relax area (whirlpool, steam bath) * Outdoor Pool (6x3x1,8 m) Brick Construction 45 cm + Thermal Insulation 25 cm Plastic windows Interior Flooring – Wooden Parquet, Gress, Granite Walls - Wallpapers Whirpool, Steam Bath Outdoor Terraces – Massaranduba Wood Structured cabling (Internet, Telephone, Satellite TV) Automatic Watering System Heat Pump with Air recuperation (Air-Air) - Heating, Cooling, Dehumidifying Backup Dieselagregate (120 KW) Engineering Networks - Electricity, Public water supply, Public sewerage Energy Certificate Class A Monthly costs 563 EUR DISTANCE TO Bratislava City Center 20 km Bratislava International Airport 27 km Vienna City Center 85 km Vienna International Airport 66 km Budapest 215 km Praha 320 km

689 900 €
1 642,62 €/m²
+ 563 €/mes. energie
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
HALO reality - Predaj, rodinný dom Marianka - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

HALO reality - Predaj, rodinný dom Marianka - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 430 m²

Ponúkame na predaj novostavbu pasívneho rodinného domu s bazénom, dvojgarážou, veľkou spoločenskou miestnosťou a priestrannou terasou v Marianke, s nádherným výhľadom na Alpy. Do domu vchádzame cez vstupné dvere do chodby, z ktorej je vstup na samostatnú toaletu, vstup do kúpeľne so sprchovým kútom, vstup do technickej miestnosti prepojenej s dielničkou, z ktorej sa ďalej dá vyjsť na dvor a terasu. Z vstupnej chodby pokračujeme popri jedálenskom stole do obývačky s krbom a do kuchyne, odkiaľ je možnosť prejsť cez posuvné terasové dvere na priestrannú terasu s plochou 200 m2, kde sa nachádza vonkajší perlový bazén. Na prízemí je ešte jedna miestnosť, ako hosťovská izba. Schodišťom sa dostávame na poschodie kde sú 3 spálne a samozrejme samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou. To ale nie je zďaleka všetko. Pod terasou sa od prístupovej cesty nachádza 2-oj garáž. Za ňou je veľká spoločenská miestnosť, zariadená kuchynskou linkou so spotrebičmi a tiež vybavená samostatnou toaletou a kúpeľňou. Do tejto veľkej spoločenskej miestnosti sú dva vstupy, jeden cez garáž a druhý schodiskom z terasy. Dom disponuje tepelným čerpadlom, podlahovým kúrením, stropným a stenovým chladením, rekuperáciou. Má centrálny vysávač, okná sú drevené Mintal s pokoveným trojsklom. Je osadený do svahu, naozaj s krásnym výhľadom. Obec Marianka má všetku občiansku vybavenosť. Vzdialenosť od centra Bratislavy je 15 km a od diaľnice D2 (v budúcnosti aj D4) je 3 km.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 127 197 alebo na beataninisova@haloreality.sk. ID ponuky: MA-45926 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

984 950 €
2 290,58 €/m²

HALO reality  s. r. o.
StarBrokers - PREDAJ - novostavba, jedinečný výhľad na Panský les v Marianke, prevedenie vo vysokom

StarBrokers - PREDAJ - novostavba, jedinečný výhľad na Panský les v Marianke, prevedenie vo vysokom

Lokalita: Karpatská, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 325 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka na predaj 3 podlažný nadštandardný 5 - izbový rodinný dom v obci Marianka na ul. Karpatská v blízkosti Panského lesa. Dom s pozemkom o rozlohe 1289 m2 je zasadený v krásnom lesnom prostredí, čo vytvára úžasnú atmosféru. Úžitková plocha domu 325 m2 ponúka dostatok priestoru či už na pracovňu, spálne alebo veľkú obývaciu izbu s integrovanou kuchynskou a jedálenskou časťou s výstupom do záhrady. Dom svojím architektonickým prevedením a výberom kvalitných materiálov je zárukou nadštandardného a pohodlného bývania. Celý dom je navrhnutý tak, aby ponúkal maximálnu možnú mieru oddychu v spojený s oázou ticha a pokoja tak potrebného pre človeka v dnešnej civilizácii. Ak hľadáte tiché, čisté, priam až rozprávkovo krásne prostredie, ktoré láka ku každodennej prechádzke v lese alebo cykloturistike je tento dom určený práve pre Vás. Viac sa o dome a jeho vybavení dozviete na osobnej prehliadke. Cena nehnuteľnosti v RK © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

cena dohodou

StarBrokers, s.r.o.
RD 4+1, 120m2, 2 x parkovacie miesto, Marianka,

RD 4+1, 120m2, 2 x parkovacie miesto, Marianka,

Lokalita: Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Už teraz si zarezervuj slnečnú novostavbu 4 izbového rodinného domu o rozlohe 120 m2 v obci Marianka. Výška rezervačného poplatku 10.000,-e. Pozemok - 402m2 : parkovanie pre 2 auta 1.NP - 58m2: chodba, sklad alebo šatník, kúpeľňa s wc, kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba s krbom 2. NP - hala so schodiskom, šatník, kúpeľňa s vaňou, sprchový kútom a wc, 3 x spálňa Výhody : - Karpaty - turistika, cykloturistika - vzdialenosť a dostupnosť do Bratislavy - vybavenosť obce a MHD Cena rodinného domu: 224.250 V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. čísle : 0915 721 025 Pôdorys a technickú správu na vyžiadanie.

224 250 €
1 868,75 €/m²

BytyBa, s.r.o.
4-izb. rodinný dom s 267 m2 pozemkom v lokalite Lúky II., Marianka

4-izb. rodinný dom s 267 m2 pozemkom v lokalite Lúky II., Marianka

Lokalita: Na ovsisku, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj 4- izbový dvojpodlažný rodinný dom s modernou dispozíciou a priestranným pozemkom o výmere 267m2 v lokalite Lúky II. Projekt ponúka dostupné bývanie v kontakte s prírodou v moderných domoch s nízkymi mesačnými nákladmi v tichom prostredí slepej ulice v Marianke. Je to okrajová časť v tesnej blízkosti Záhorskej Bystrice s veľmi rýchlym napojením na diaľnicu do centra Bratislavy, kde sa dá dostať za 16 minút. Výhodou je aj 8 minút vzdialené obchodné centrum Bory Mall. Projekt sa nachádza pri ulici Na ovsisku, v novovybudovanej zóne obce Marianka v časti Lúky, ktorá priamo susedí s mestskou časťou Bratislava – Záhorská Bystrica. Domy majú úžitkovú plochu 120,3m2 s pozemkami od 267m2 do 436m2 a sú rozmiestnené tak, aby bol čo najviac využiteľný pozemok. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby nemali priechodné izby, bola oddelená denná časť od nočnej a každý dom mal k dispozícií 2 kúpeľne. Ceny sa pohybujú od 202.900 EUR do 275.100 EUR. Predpokladaný termín dokončenia výstavby domov F, G, H, I, je február 2020. Prevedenie domu: Domy F, G, H, I, sú predávané v stave HOLODOM s možnosťou dokončenia interiéru do štandardu. Domy budú postavené z tehlového muriva a kvalitne zateplené spolu s finálnym povrchom fasády. Ďalej tu budú vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným troj-sklom, vodovodné podlahové vykurovanie, plynový kotol, príprava na klimatizáciu, anhydridové potery, vápenno- cementové vnútorné omietky, príprava na kuchynskú linku, príprava na klimatizáciu, príprava na zabezpečovací systém, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Cena rodinného domu zahŕňa aj kotol a napojenie na všetky inžinierske siete. Kompletnú ponuku rodinných domov nájdete tu: http://www.flatbook.sk/domy/malacky/4-izbovy/1269/domy-marianka-luky-dokoncujeme-3-etapu Lokalita: Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci v jazdeckej škole, na turistických chodníkoch alebo bežeckých či cyklistických trasách. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka (6 min. chôdzou), materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom).

230 000 €
1 885,25 €/m²

GRAVITAS a. s.
3-izbový nízkoenergetický RD v dvoj- dome,Marianka

3-izbový nízkoenergetický RD v dvoj- dome,Marianka

Lokalita: Na Tálkoch, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový nízkoenergetický dvoj-bungalov o výmere interiéru 85 m2 a 220 m2 pozemkom v Marianke. Nachádza sa v rezidenčnom projekte tvoreným novou ulicou s betónovou komunikáciou a celkovo 12 rodinnými domami. Domy sú situované v tichom prostredí v kontakte s prírodou avšak len 15 minút autom od centra Bratislavy. Popis projektu: Projekt Vinohrady II. sa nachádza pri tichej Stupavskej ulici, v novovybudovanej zóne obce Marianka. Výborné dopravné spojenie je aj vďaka linkám MHD, ale aj pár kilometrov vzdialenému diaľničnému napájaču. Domy sú rozmiestnené tak, aby mal každý majiteľ čo najväčšie súkromie a v spoločných častiach vždy dostatok svetla. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby neboli priechodné izby, poschodie dostatočne oddeľovalo dennú časť od nočnej a každý dom mal k dispozícií oddelené WC. Každý dom má svoje obvodové murivo s izoláciou, teda nie jednu spoločnú priečku, čo zaručuje podobný komfort bývania ako samostatne stojace domy. Ceny rodinných domov sa pohybujú od 180.600 EUR do 236.100 EUR. Dokončenie domu je plánované na jún 2020. Prevedenie domu- HOLODOM: Domy budú postavené systémom Ytong a zateplené polystyrénom spolu s finálnym povrchom fasády. Domy sa predávajú v prevedení holodom, ktoré zahŕňa vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná (3-sklo, biela/antracit), anhydridové potery, vápenno - cementové vnútorné omietky, príprava na kuchynskú linku, príprava pre krb, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Lokalita: Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci v jazdeckej škole, na turistických chodníkoch alebo bežeckých či cyklistických trasách. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka (5 min. chôdzou), materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom).

189 400 €
2 228,24 €/m²

GRAVITAS a. s.
Rodinný dom s panoramatickým výhľadom na les v Marianke - skolaudované

Rodinný dom s panoramatickým výhľadom na les v Marianke - skolaudované

Lokalita: Stupavská, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Máme skolaudované! Štandard v cene! Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s celkovou výmerou 137,45 m2, ktorý sa nachádza na Slnečnej ulici v lokalite Marianka. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 543 m2. Cena rodinného domu je 275 000 €. TRIDOMY Marianka je výnimočný projekt, ktorý ponúka exkluzívne bývanie s panoramatickými výhľadmi na blízky les. Tri radové poschodové rodinné domy s modernou architektúrou majú veľmi dobre riešenú 4- izbovú dispozíciu s terasou a mierne svahovitým pozemkom. Projekt sa nachádza v miernom kopci s krásnym výhľadom do všetkých strán, na konci tichej ulice Slnečná v Marianke. Domy sú rozmiestnené tak, aby mal každý z nich čo najväčšie súkromie a v spoločných častiach vždy dostatok slnka. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby nemali priechodné izby a boli oddelené denné časti od nočných. Ceny domov sa pohybujú od 275.000 EUR do 295.000 EUR. Prevedenie domov: Štandard v cene Domy sú postavené z tehlového muriva a kvalitne zateplené minerálnou vlnou spolu s finálnym povrchom fasády. Domy sa predávajú v prevedení štandard, ktoré zahŕňa podlahy, dlažby, obklady, sanitu, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, veľké 6- komorové plastové okná a balkónové dvere s izolačným trojsklom, predpríprava na klimatizáciu, anhydridové potery, fasádnu omietka, vápenno-cementové vnútorné omietky, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Aktuálny stav ponuky domov si môžete pozrieť na našej stránke http://www.flatbook.sk/domy/malacky/4-izbovy/1218/tridomy-marianka Lokalita: Výhodou týchto bytov je, že sa nachádzajú do 5 minút pešo od centra Marianky a teda aj od občianskej vybavenosti. Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci, keďže je tu jazdecká škola, bazilika, turistické chodníky, bežecké či cyklistické trasy. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka, materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom).

275 000 €
2 007,30 €/m²

GRAVITAS a. s.
4-izb. rodinný dom s 355 m2 pozemkom v lokalite Lúky II., Marianka

4-izb. rodinný dom s 355 m2 pozemkom v lokalite Lúky II., Marianka

Lokalita: Na ovsisku, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj 4- izbový dvojpodlažný rodinný dom s modernou dispozíciou a priestranným pozemkom o výmere 355m2 v lokalite Lúky II. Projekt ponúka dostupné bývanie v kontakte s prírodou v moderných domoch s nízkymi mesačnými nákladmi v tichom prostredí slepej ulice v Marianke. Je to okrajová časť v tesnej blízkosti Záhorskej Bystrice s veľmi rýchlym napojením na diaľnicu do centra Bratislavy, kde sa dá dostať za 16 minút. Výhodou je aj 8 minút vzdialené obchodné centrum Bory Mall. Projekt sa nachádza pri ulici Na ovsisku, v novovybudovanej zóne obce Marianka v časti Lúky, ktorá priamo susedí s mestskou časťou Bratislava – Záhorská Bystrica. Domy majú úžitkovú plochu 120,3m2 s pozemkami od 267m2 do 436m2 a sú rozmiestnené tak, aby bol čo najviac využiteľný pozemok. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby nemali priechodné izby, bola oddelená denná časť od nočnej a každý dom mal k dispozícií 2 kúpeľne. Ceny sa pohybujú od 202.900 EUR do 275.100 EUR. Predpokladaný termín dokončenia výstavby domov F, G, H, I, je február 2020. Prevedenie domu: Domy F, G, H, I, sú predávané v stave HOLODOM s možnosťou dokončenia interiéru do štandardu. Domy budú postavené z tehlového muriva a kvalitne zateplené spolu s finálnym povrchom fasády. Ďalej tu budú vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným troj-sklom, vodovodné podlahové vykurovanie, plynový kotol, príprava na klimatizáciu, anhydridové potery, vápenno- cementové vnútorné omietky, príprava na kuchynskú linku, príprava na klimatizáciu, príprava na zabezpečovací systém, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Cena rodinného domu zahŕňa aj kotol a napojenie na všetky inžinierske siete. Kompletnú ponuku rodinných domov nájdete tu: http://www.flatbook.sk/domy/malacky/4-izbovy/1269/domy-marianka-luky-dokoncujeme-3-etapu Lokalita: Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci v jazdeckej škole, na turistických chodníkoch alebo bežeckých či cyklistických trasách. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka (6 min. chôdzou), materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom).

253 500 €
2 077,87 €/m²

GRAVITAS a. s.
4-izb. rodinný dom s 392 m2 pozemkom v lokalite Lúky II., Marianka

4-izb. rodinný dom s 392 m2 pozemkom v lokalite Lúky II., Marianka

Lokalita: Na ovsisku, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj 4- izbový dvojpodlažný rodinný dom s modernou dispozíciou a priestranným pozemkom o výmere 392m2 v lokalite Lúky II. Projekt ponúka dostupné bývanie v kontakte s prírodou v moderných domoch s nízkymi mesačnými nákladmi v tichom prostredí slepej ulice v Marianke. Je to okrajová časť v tesnej blízkosti Záhorskej Bystrice s veľmi rýchlym napojením na diaľnicu do centra Bratislavy, kde sa dá dostať za 16 minút. Výhodou je aj 8 minút vzdialené obchodné centrum Bory Mall. Projekt sa nachádza pri ulici Na ovsisku, v novovybudovanej zóne obce Marianka v časti Lúky, ktorá priamo susedí s mestskou časťou Bratislava – Záhorská Bystrica. Domy majú úžitkovú plochu 120,3m2 s pozemkami od 267m2 do 436m2 a sú rozmiestnené tak, aby bol čo najviac využiteľný pozemok. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby nemali priechodné izby, bola oddelená denná časť od nočnej a každý dom mal k dispozícií 2 kúpeľne. Ceny sa pohybujú od 202.900 EUR do 275.100 EUR. Predpokladaný termín dokončenia výstavby domov F, G, H, I, je február 2020. Prevedenie domu: Domy F, G, H, I, sú predávané v stave HOLODOM s možnosťou dokončenia interiéru do štandardu. Domy budú postavené z tehlového muriva a kvalitne zateplené spolu s finálnym povrchom fasády. Ďalej tu budú vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným troj-sklom, vodovodné podlahové vykurovanie, plynový kotol, príprava na klimatizáciu, anhydridové potery, vápenno- cementové vnútorné omietky, príprava na kuchynskú linku, príprava na klimatizáciu, príprava na zabezpečovací systém, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Cena rodinného domu zahŕňa aj kotol a napojenie na všetky inžinierske siete. Kompletnú ponuku rodinných domov nájdete tu: http://www.flatbook.sk/domy/malacky/4-izbovy/1269/domy-marianka-luky-dokoncujeme-3-etapu Lokalita: Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci v jazdeckej škole, na turistických chodníkoch alebo bežeckých či cyklistických trasách. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka (6 min. chôdzou), materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom).

263 800 €
2 162,30 €/m²

GRAVITAS a. s.
DRW / KONDOMINIUM ... NOVOSTAVBA ... 4 IZB. RD ... NÁDHERNÝ POZEMOK POD LESOM ... TICHÁ LOKALITA ..

DRW / KONDOMINIUM ... NOVOSTAVBA ... 4 IZB. RD ... NÁDHERNÝ POZEMOK POD LESOM ... TICHÁ LOKALITA ..

Lokalita: Marianka, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 138 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú novostavbu moderného 4 izbového rodinného domu v trojdome, v nádhernej, tichej časti Marianky. Dom má rozlohu 138 m2, je dvojpodlažný. Na prízemí je situovaná denná časť, WC s umývadlom, obývacia izba prepojená s kuchyňou, so vstupom na terasu s unikátnym výhľadom na les a do záhrady, . Na poschodí je nočná časť domu, ktorú tvorí spálňa so šatníkom s terasou, kúpeľňa a dve izby. Dom je vybavený sanitárnym zariadením, podlahami a interierovými dverami, v celom dome je podlahové kúrenie. Na objednávku je možné vyrobiť KL na mieru, rolldoory, prípadne daľšie stavebné úpravy a dokončovacie práce. Vstup do trojdomu tvorí spoločná chodba pre všetky tri domy, v ktorej sa nachádza samostatná komora ku každému z domov. . K domu prislúcha slnečný pozemok 543 m2, situovaný priamo pod lesom, na konci tichej, slepej ulice Na pozemku sú všetky inžinierske siete. Je mierne svahovitý. Dom je tehlový, zateplený, Je skolaudovaný. Úprava pozemku a oplotenie je zahrnuté v cene. Poloha domu poskytuje výhodu svojou dobrou dostupnosťou do centra Marianky, ako aj do hlavného mesta, v ktorého tesnej blízkosti Marianka leží. Je tak vhodná aj pre dynamických klientiov. Zároveň poskytuje dostatok súkromia a tiché prostredie pre komfortné bývanie aj pre náročného klienta. V centre obce sa nachádza škola, škôlka, obchody, reštaurácie, pošta, ďalej je tu jazdecká škola, fudbalové ihrisko, bazilika. Marianka sa rozprestiera na úpätí Malých Karpát, táto lokalita je vhodná pre rodiny s deťmi, športovcov, turistov, milovníkov prírody, cyklistiky, hubárčenia, s rýchlou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti, nákupno - zábavné centrum Bory len 8 min., nájazd na diaĺničný obchvat 2 min.. .................... 0905 410 614 - na tomto telefónnom čísle sme Vám k dispozícii aj vo večerných hodinách a cez víkendy ................... V CENE je zahrnutý kompletný právny servis, kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti, vypracovanie zmlúv právnikom, zabezpečenie všetkých dokumentov potrebných k prevodu nehnuteľnosti, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností, až po odovzdanie domu. .................. Naša RK ZDARMA poskytuje služby hypotekárneho poradcu - analýzu Vašich možností vo všetkých bankách - vyberieme pre Vás najoptimálnejší typ financovania a najvýhodnejšej hypotéky so zohľadnením Vašich individuálnych potrieb, pre financovanie kúpy nehnuteľnosti. .................... Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku potrebného k HÚ

275 000 €
1 992,75 €/m²

DRW Slovakia, s. r. o.
Prenájom - príjemný, ešte neobývaný rodinný dom v Marianke

Prenájom - príjemný, ešte neobývaný rodinný dom v Marianke

Lokalita: Sedmokrásková, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom

Prenájom - ešte nikým neobývaný 4 izbový slnečný rodinný dom v radovej zástavbe v novej časti Marianky. Prízemie: hala, kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s výstupom na záhradu, garáž Poschodie: 3 x izba, kúpeľňa s vaňou, terasa Dom sa dozariadí podla želania nájomníka. Cena: 1000,-€/mesiac vrátane energií Kontakt: 0903 757 187

1 000 €/mes.
3,33 €/m²/mes.

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
Na predaj novostavba 4 izbového RD v radovej zástavbe 3 RD v Marianke.

Na predaj novostavba 4 izbového RD v radovej zástavbe 3 RD v Marianke.

Lokalita: Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe troch rodinných domov v Mariánke, lokalita Lúky II. Dom je dvojpodlažný, 4 izbový s úložným priestorom v podkroví. Celková plocha domu je 120,33 m2, pozemok má výmeru 242 m2. Dispozícia 1. podlažia: 01. Zádverie 6,96 m2 02. Sklad + šatník 4,96 m2 03. WC + kúpelňa 4,78 m2 04. Obývacia izba 18,32 m2 05. Jedáleň 11,07 m2 06. Kuchyňa 7,07 m2 07. Špajza 1,73 m2 08. Schodisko 3,24 m2 Spolu 1. podlažie 58,13 m2 Dispozícia 2. podlažia: 01. Schodisko 4,65 m2 02. Šatník 3,03 m2 03. Chodba 8,05 m2 04. Kúpelňa 7,70 m2 05. Spálňa 13,51 m2 06. Izba 12,69 m2 07. Izba 12,57 m2 Spolu 2. podlažie 62,20 m2 Úžitková plocha spolu 120,33 m2 Základy: Domy sú postavené na betónových základových pásoch šírky 680 mm, základová doska z betónu vystužená zvarovanou oceľovou sieťou KARI. Izolácia proti vlhkosti NAIP - pásy a Glasbyt - protiradónová izolácia na penetračnom nátere. Konštrukcia domu: Obvodové steny - presné pórobetónové tvárnice YTONG s hrúbkou 375 mm, tenkovrstvá malta. Vnútorné steny - hrúbka 300 a 250 mm, preklady pórobetónové prefabrikované systému YTONG, železobetónové alebo keramické. Strop je železobetónový montovaný, liaty filigránový, stužujúce pásy a vence so zálievkou vrátane výstuže. Schodisko je monolitické železobetónové, povrchová vrstva: dlažba alebo laminát. Podlahy - pieskovocementový poter, vodorovná izolácia z podlahového polystyrénu. Strecha: Krov z drevenej tesárskej konštrukcie sedlového tvaru, konštrukcia krovu- krokvy, klieštiny, väznice a pomúrnice zo smrekového dreva s protiplesňovým náterom. Strešná krytina pálená alebo betónová v štandardnom farebnom vyhotovení s odvetrávacími kusmi, protisnehovými škridlami a odveravacím kusom kanalizácie. Pod krytinou je poistná strešná fólia, parozábranná fólia, tepelná izolácia z minerálnej vlny v minimálnej hrúbke 300 mm, sadrokartónové dosky protipožiarne RIGIPS hrúbky 15 mm na pozinkovanom oceľovom závesnom rošte. Prístup do podkrovia je cez sťahovacie schody FAKRO LWF 45 60x120 s horným došteným záklopom v mieste výlezu. Kliampiarske prvky z oceľového pozinkovaného plechu. Oplechovanie vonkajších parapetov je z hliníkového plechu. Zvody a odkvapy sú z oceľového pozinkovaného plechu, ukončené nad terénom odtokovým kolenom. Fasáda: Okná plastové (v inetriéri biele, exteriér podľa farby fasády) so 6 komorovým profilom, vákuové izolačné trojsklá s kovaním; krídla okien sú otváravo - sklopné ovládané kľučkou. Vnútorné parapetné dosky sú šírky 190 mm bielej farby. Vchodové dvere: plastové s bezpečnostnou úpravou, presklenie - izolačné a bezpečnostné sklo; guľa - kľučka. Omietky: vnútorné - vápenno-cementové strojové s rohovými lištami; vonkajšie - riešené v rámci zatepľovacieho systému polystyrénom hrúbky 100 mm; sokel - marmolit; tehličkový obklad podľa projektu. Elektrické rozvody: kompletná kabeláž z medených vodičov s izoláciou; domový rozvádzač a rozvod KTV+internet v obývačke, ploché vypínače a zásuvky Štandard; rozvody pre elektrický sporák a digestor; osvetlenie v podstrešnom priestore, bleskozvod so základovým zemničom;vonkajšia prípojka NN. Vykurovanie: 1. NP podlahové kúrenie vrátane kúpelne na 2 NP, rebríkový radiátor vo WC. 2. NP panelové radiátory TRV, rebríkový radiátor v kúpelni; plasto-hliníkové rozvody. Bez kotla a termostatu. Kanalizačné rozvody: Rozvody vnútornej kanalizácie sú z PVC; prípojka vrátane revíznej šachty a zemných prác. Rozvody TUV a SV: - vnútorné rozvody sú z PPr; záhradný ventil na polievanie. Vodovodná prípojka, vodomerná šachta a zostava nie sú v cene. Rozvody plynu: - vnútorné rozvody sú z oceľového potrubia s armatúrami; - plynová prípojka z LPE Plynomerná skriňa s plynomerom a armatúrami nie sú v cene.

230 000 €
1 916,67 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj 4 izbový rodinný dom v Marianke

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Marianke

Lokalita: Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v Marianke časť Lúky II. Dispozícia prízemia: zádverie 6,96 m2 sklad + šatník 4,96 m2 WC + kúpeľňa 4,78 m2 obývačka 18,32 m2 jedáleň 11,07 m2 kuchyňa 7,07 m2 špajza 1,73 m2 schodisko 3,24 m2 Spolu 58,13 m2 Dispozícia poschodia: schodisko 7,65 m2 šatník 3,03 m2 chodba 8,05 m2 kúpeľňa 7,70 m2 spálňa 13,51 m2 izba 12,69 m2 Izba 12,57 m2 Spolu 62,20 m2 Rodinný dom sa nachádza na pozemku veľkosti 280 m2, je postavený z tehly a zateplený polystyrénom, strecha je odizolovaná minerálnou vlnou. Bližšie informácie a termíny obhliadok u makléra ponuky.

234 300 €
1 920,49 €/m²

RE/MAX Slovakia