Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Mamud REALITY s.r.o

Predajca

Názov predajcu:
Mamud REALITY s.r.o
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
www.mamud.sk
Adresa:
Jánošíkova 264 264
Žilina
01001
Nájdených 12 novostavieb
Rodinný dom 6+KK, 300m², Žilina - Budatín, pozemok 1143m²

Rodinný dom 6+KK, 300m², Žilina - Budatín, pozemok 1143m²

Lokalita: Azúrová, Žilina-Budatín (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 300 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom 6+KK v Žiline, v obľúbenej mestskej časti Budatín, skolaudovaný v r. 2013. Nachádza sa na veľkorysom rovinatom pozemku o rozlohe 1143m², cca 43mx26m , na ktorom sú dostupné všetky siete a k dispozícii je aj vlastná studňa. Dispozične má dom dve poschodia a z časti je aj podpivničený. Úžitková plocha domu je cca 300m² a tvoria ju: na prízemí dvojgaráž, vstup do domu s predsieňou, priestranná obývacia časť s krbom, kuchyňou a jedálňou so vstupom na terasu, izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na poschodí sú štyri nepriechodné izby a veľká kúpeľňa s vaňou a WC. Nehnuteľnosť v sebe spája pokojné bývanie v novej lokalite v blízkosti lesa a komfort prímestskej obce. Odporúčam vidieť. Energetický certifikát vytvorený.

500 000 €
1 666,67 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Byt 3+KK, Žilina-Vlčince, 83 m² + lodžia 4,5 m², EUROPALACE

Byt 3+KK, Žilina-Vlčince, 83 m² + lodžia 4,5 m², EUROPALACE

Lokalita: Obchodná, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Ponúkame výhradne na predaj byt 3+KK nachádzajúci sa na sídlisku Vlčince, v komplexe Europalce. Nehnuteľnosť  je kompletne zariadená a podlahová plocha bytu je 83 m² + lodžia 4,5 m². Dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu, samostatnú toaletu, spálňu a schodisko na horné podlažie. Na hornom podlaží sa nachádza chodba, spálňa, obývačka prepojená s kuchyňou, balkón a kúpeľňa s WC. Skvelá lokalita v kombinácii s primeranou rozlohou bytu vám poskytne dokonalé bývanie. Pre bližšie informácie k nehnuteľnosti kontaktujte realitnú kanceláriu mailom : info@mamud.sk , telefonicky : 0905 855 925 Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.

225 000 €
2 710,84 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Rodinný dom 4+1, Snežnica, 125m², pozemok 501m²

Rodinný dom 4+1, Snežnica, 125m², pozemok 501m²

Lokalita: Snežnica, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame výhradne na predaj novostavbu tehlového rodinného domu v obci Snežnica, len 10km od Žiliny. Rodinný dom s podlahovou plochou 125 m² sa nachádza na slnečnom pozemku o celkovej výmere 501 m² a má dobre premyslenú dispozíciu. Na prízemí sa nachádza zádverie, obývačka, kuchyňa a jedáleň prepojené do jedného vzdušného priestoru. Na danom podlaží sa nachádza aj špajza, technická miestnosť a WC so sprchovacím kútom. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, centrálna kúpeľňa so sprchovacím kútom i vaňou a samostatné WC. Dom je napojený na všetky siete (voda, elektrika, plyn a kanalizáciu). Terasa a zatiaľ neupravená záhrada sú prístupné z dennej časti domu. V súčasnosti je nehnuteľnosť pred kolaudáciou (bližšie informácie v RK). Odporúčam vidieť. Energetický certifikát k nehnuteľnosti je vytvorený.

224 500 €
1 796 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Prenájom administratívnych priestorov od 12m² - Žilina, ul. Tolstého

Prenájom administratívnych priestorov od 12m² - Žilina, ul. Tolstého

Lokalita: Tolstého, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 12 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o rozlohe 12m v Žiline, ul. Tolstého. Priestor sa nachádza v novovybudovanej administratívnej budove, má samostatný vchod a sociálne zariadenie. Výhodou je dostupnosť aj pešo, len 10min od centra mesta a bezplatné parkovanie. Odporúčam vidieť.

120 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
Mamud REALITY s.r.o
Rodinný dom 4+KK, Lietava , 115m², pozemok 644m²

Rodinný dom 4+KK, Lietava , 115m², pozemok 644m²

Lokalita: Lietava (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Ponúkame výhradne na predaj novostavbu energeticky pasívneho rodinného domu, ktorý sa nachádza v novovybudovanej rezidenčnej časti Lietavy – Nová Lietava, na pozemku o rozlohe 644m2. Stavba prebehla v r. 2020 s dôrazom na vyšší štandard pre drevené konštrukcie a dosahovanie výnimočnej energetickej úspory prostredníctvom elektrického kotla, teplovodného podlahového kúrenia a rekuperácie. Dom, s úžitkovou plochou 114,5 m², je riešený funkčne i štýlovo s ohľadom na osadenie na južnom pozemku pod horou. Dispozične je členený na dennú a nočnú časť: predsieň, samostatné WC, kúpeľňa, priestranná obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, jedálenskou časťou a tri samostatné izby. Interiér domu je kompletne luxusne zariadený, disponuje nábytkom na mieru a vstavanými spotrebičmi vysokého štandardu. Exteriér ponúka záhradný domček a dve kryté parkovacie miesta. Odporúčam vidieť. Energetický certifikát vytvorený.

402 000 €
3 495,65 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Prenájom: Rodinný dom 4+1, 165 m², Dlhé Pole, pozemok 1018m²

Prenájom: Rodinný dom 4+1, 165 m², Dlhé Pole, pozemok 1018m²

Lokalita: Dlhé Pole, Dlhé Pole (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 165 m²

Manud reality ponúka výhradne na prenájom rodinný tehlový dom 4+1 v Dlhom Poli. Jednogeneračný dom s trojgarážou, záhradným domčekom a altánkom s grilom stojí na pozemku o rozlohe 1018m2. Dispozične má dom prízemie a podkrovie. Na prízemí sa nachádza zádverie, technická miestnosť, obývačka prepojená s kuchyňou, spálňa a kúpeľňa s vaňou a WC. V podkroví sa nachádza komfortný šatník, dve spálne a druhá kúpeľňa s vaňou a WC. Dom je napojený na elektrickú sieť, vodu a čističku odpadových vôd. O teplo sa vám postará elektrický kotol a krb prepojený s kúrením. Výhodou je nielen tichá lokalita, južná orientácia, ale i primerané povinné náklady na bývanie, ktoré poskytujú dokonalé bývanie nielen pre mladú rodinu. Odporúčame vidieť.

1 000 €/mes.
6,06 €/m²/mes.
vrátane energií
Mamud REALITY s.r.o
Rodinný dom 4+1, 165 m², Dlhé Pole, pozemok 1018m²

Rodinný dom 4+1, 165 m², Dlhé Pole, pozemok 1018m²

Lokalita: Dlhé Pole, Dlhé Pole (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 165 m²

Manud reality ponúka výhradne na predaj rodinný tehlový dom 4+1 v Dlhom Poli. Jednogeneračný dom s trojgarážou, záhradným domčekom a altánkom s grilom stojí na pozemku o rozlohe 1018m2. Dispozične má dom prízemie a podkrovie. Na prízemí sa nachádza zádverie, technická miestnosť, obývačka prepojená s kuchyňou, spálňa a kúpeľňa s vaňou a WC. V podkroví sa nachádza komfortný šatník, dve spálne a druhá kúpeľňa s vaňou a WC. Dom je napojený na elektrickú sieť, vodu a čističku odpadových vôd. O teplo sa vám postará elektrický kotol a krb prepojený s kúrením. Výhodou je nielen tichá lokalita, južná orientácia, ale i primerané povinné náklady na bývanie, ktoré poskytujú dokonalé bývanie nielen pre mladú rodinu. Odporúčame vidieť.

275 000 €
1 666,67 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Prenájom obchodných priestorov, 75m², Žilina - centrum

Prenájom obchodných priestorov, 75m², Žilina - centrum

Lokalita: Hálkova, Žilina (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 75 m²

Mamud reality ponúka na prenájom priestory vhodné pre obchodné zámery a iný účel podnikania v Žiline, ul. Hálkova. Priestor má vynikajúcu polohu – je viditeľný priamo z hlavnej cesty, v okolí je výborná dostupnosť mestskej hromadnej dopravy, centrum mesta a nákupné centrum Aupark. Prenajímaný priestor o výmere 75m² má samostatný vchod, má dve časti, každá s technickou miestnosťou a je ich možné využívať jednotlivo alebo spoločne. Súčasťou je jedno samostatné WC. Cenu nájmu je bez energií a bez DPH. Priestor treba určite vidieť a spoznať naživo jeho potenciál. V prípade otázok kontaktujte realitnú kanceláriu telefonicky 0905 855 925 alebo mailom : info@mamud.sk

1 100 €/mes.
14,67 €/m²/mes.

Mamud REALITY s.r.o
Apartmánový byt 1+KK v Piano Residence

Apartmánový byt 1+KK v Piano Residence

Lokalita: Jána Milca, Žilina-Staré mesto (Žilina)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 32.8 m²

Ponúkame na predaj apartmánový byt 1+KK nachádzajúci sa v rezidenčnom projekte Piano Residence situovanom v priamom centre mesta Žilina. Byt o výmere 32,80m² a balkón o výmere 4,28 m² je kompletne moderne zariadený, disponuje inteligentnou elektroinštaláciou zn. NIKO a nechýba ani video vrátnik. Skvelá lokalita v kombinácii s primeranou rozlohou bytu vám poskytne dokonalú investíciu, ktorá je aktuálne prenajímaná cez RBMB. Pre bližšie informácie k nehnuteľnosti kontaktujte realitnú kanceláriu mailom : info@mamud.sk , telefonicky : 0905 855 925 Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.

138 500 €
4 222,56 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Rodinný dom 4+KK, 150m², Ovčiarsko, pozemok 785m²

Rodinný dom 4+KK, 150m², Ovčiarsko, pozemok 785m²

Lokalita: Ovčiarsko, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinneho domu v pokojnej lokalite obce Ovčiarsko, len 6km od Žiliny. Tehlový bungalov s podlahovou plochou 125 m² sa nachádza na slnečnom pozemku o celkovej výmere 785 m². Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie, technická miestnosť, samostatné WC, vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a vstupom na zastrešenú terasu s rozlohou 25 m², tri nepriechodné izby, kúpeľňa a garáž. Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje tepelné čerpadlo prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome. V objekte sú zabezpečené kompletné rozvody vody formou vlastného zdroja, odpadu formou žumpy a elektroinštalácia vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Dom sa predáva v štandarde interiéru tzv. „holodom" ( bližšie informácie v realitnej kancelárii ). Terénne úpravy pred a za domom aktuálne prebiehajú. Ideálne bývanie pre rodiny, či už ide o dispozíciu, rozlohu, alebo cenu. Energetický certifikát k nehnuteľnosti je vytvorený.

379 000 €
3 032 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Rodinný dom 4+KK, 100m², Svederník, pozemok 306m²

Rodinný dom 4+KK, 100m², Svederník, pozemok 306m²

Lokalita: Žilina, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame výhradne na predaj štvorročnú novostavbu rodinného domu 4+KK vo Svederníku – Lipová Alej. Tehlový prízemný dom disponuje obytnou plochou 100m², úžitkovou 125 m² a dispozíciou : vstupná chodba, samostatné WC, tri samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatný murovaný šatník a kuchyňa prepojená s obývacou izbou s východom na terasu. Dom je súčasťou dvojdomu, je napojený na inžinierske siete a kúrenie zabezpečuje elektrický kotol s podlahovým kúrením. Tichá lokalita a nízke náklady na bývanie poskytujú dokonalé bývanie nielen pre mladú rodinu. Odporúčame vidieť.

279 000 €
2 790 €/m²

Mamud REALITY s.r.o
Prenájom kancelárskych priestorov od 20m²

Prenájom kancelárskych priestorov od 20m²

Lokalita: Bratislavská, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny, na ulici Bratislavská . Priestory sú vhodné na obchodnú prevádzku i ako kancelárske a skladové. Kancelárske priestory s možnosťou už od 20 m². Po dohode prenajímateľ priestor zariadí, prípadne upraví podľa vašich potrieb a predstáv. Cenu nájmu uvádzame bez energií a parkovania, tie sú nacenené individuálne. Výhodou pre vás a vašich klientov je moderný priestor, dobrá dostupnosť a parkovanie v areáli budovy. Ceny sú bez DPH V pripade otázok kontaktujte realitnú kanceláriu telefonicky 0905 855 925 alebo mailom : info@mamud.sk

200 €/mes.
10 €/m²/mes.

Mamud REALITY s.r.o