Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 44 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Malých Levároch

1 2 3
Luxusný veľkometrážny rodinný dom.

Luxusný veľkometrážny rodinný dom.

Lokalita: Agátova alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119 m²

Ponúkam na predaj luxusná novostavbu nízkoenergetického 4 izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 119 m2, ktorý je postavený na pozemku o výmere 450 m2(pozemok sa nachádza posledný v rade pod lesom a preto zaručí úplné súkromie majiteľa). Na stavbu rodinné domu boli použité len kvalitné materiály, preto bude spĺňať požiadavky aj náročného klienta. Plánované dokončenie domu je 4/2020 a bude do končený do štádia holodom s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, obecná kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. RK kontaktovať len s konkrétnym klientom. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

169 900 €
1 427,73 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Predám priestranný 4izb. rodinný dom, 127 m2 úžitkovej plochy.

Predám priestranný 4izb. rodinný dom, 127 m2 úžitkovej plochy.

Lokalita: Agátova alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Ponúkam na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 127 m2, ktorý je postavený na pozemku o výmere 486 m2. Na stavbu rodinné domu boli použité len kvalitné materiály, preto bude spĺňať požiadavky aj náročného klienta. Plánované dokončenie domu je 4/2020 a bude do končený do štádia holodom s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti, po dohode možne dokončenie do prevedenia štandard. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, obecná kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. RK kontaktovať len s konkrétnym klientom. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

144 900 €
1 140,94 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Predám novostavbu 4izb. rodinného domu v obci Malé Leváre.

Predám novostavbu 4izb. rodinného domu v obci Malé Leváre.

Lokalita: Agátova alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom

Ponúkam na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 94 m2, ktorý je postavený na pozemku o výmere 486 m2. Na stavbu rodinné domu boli použité len kvalitné materiály, preto bude spĺňať požiadavky aj náročného klienta. Plánované dokončenie domu je 4/2020 a bude do končený do štádia holodom s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, obecná kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. RK kontaktovať len s konkrétnym klientom. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

139 900 €
1 067,94 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
TOP - 4izb. novostavba s pozemkom 505 m2.

TOP - 4izb. novostavba s pozemkom 505 m2.

Lokalita: Agátova alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkam na predaj kvalitnú nízkoenergetickú 4izb. novostavbu s úžitkovou plochou 105 m2, ktorá bude postavená na pozemku o výmere 505 m2. Dokončenie 4/2020 Rodinný dom bude postavený z kvalitných materiálov (tehla + 15cm zateplenie, škridla), preto splní požiadavky aj náročného klienta. Využívané bude regulovateľné podlahové kúrenie - elektrické odporové káble. Interiér domu bude dokončený do prevedenia holodom, s možnosťou dokončenia do prevedenia štandard. Exteriér domu bude dokončený a oplotený. Rodinný dom bude postavený v tichej, novovybudovanej lokalite Agátovej aleje neďaleko lesa. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

139 000 €
1 323,81 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Predám 4 izbovú novostavbu RD v obci Malé Leváre.

Predám 4 izbovú novostavbu RD v obci Malé Leváre.

Lokalita: Agátova alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom

VIANOČNÁ AKCIA!!!! Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu typu bungalov, so zastavanou plochou 110 m2 a úžitkovou plochou 88 m2, postavenú na pozemku o rozlohe 355 m2. Nízkoenergetický rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite obce Malé Leváre, v novovybudovanej časti Agátova alej. Moderná dispozícia a kvalita použitých materiálov spĺňa požiadavky aj náročného klienta. Využívané je teplovodné podlahové plynové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti. Súčasťou stavby je aj predpríprava na krb ktorá sa nachádza v obývacej časti. Plánované dokončenie do prevedenia holodom 05/2019, možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Pozemok ktorý je posledný v rade, zabezpečuje úplné súkromie s priamym vstupom do lesa. Inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. RK kontaktovať len s konkrétnym klientom. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

119 990 €
1 121,40 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Skolaudovaná 3 izbová novostavba rodinného domu pripravená na nasťahovanie

Skolaudovaná 3 izbová novostavba rodinného domu pripravená na nasťahovanie

Lokalita: Agátová alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 66 m²

Reality Záhorie ponúka na predaj novostavbu 3-izb. rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Malé Leváre, časť- Agátová alej. Novovybudovaná oblasť ponúka pre svojich obyvateľov novovybudovanú infraštruktúru s verejným osvetlením a IS. Bungalov s úžitkovou plochou 66,73 m², leží na pozemku o výmere 233 m², je napojený na verejnú kanalizáciu, vodovod a elektrinu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba so šatníkom, kúpeľna s WC, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, 2 samostatné nepriechodné izby. Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal kritéria nízko nákladového bývania. Na stavbu bola použitá tehla zn. Heluz, zateplenie polystyrénom 15cm, kvalitné plastové okná zn. Synego s izolačným trojsklom vo farbe /zvonku antracitovej farby a z vnútra sú biele/. Strecha je väzníková, vstupné dvere sú bezpečnostné z hliníka. Rodinný dom sa predáva vo vysokokvalitnom Štandarde. Súčasťou štandardu sú parkety zn. Quick Step, talianske obklady a dlažby v kúpeľni, interiérové dvere, zárubne a svietidlá. Teplo domova Vám zabezpečí elektrické podlahové vykurovanie a ohrev TÚV. Súčasťou domu sú vybudované parkovacie plochy, terénne úpravy, chodníky a oplotenie pozemku s bránkou V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk

101 500 €
1 537,88 €/m²

Reality Záhorie
Na predaj novostavba 3i rodinného domu v štandard vybavení s kuchynskou linkou

Na predaj novostavba 3i rodinného domu v štandard vybavení s kuchynskou linkou

Lokalita: Agátová Alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 66 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izb. rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Malé Leváre, časť- Agátová alej. Novovybudovaná oblasť ponúka pre svojich obyvateľov novovybudovanú infraštruktúru s verejným osvetlením a IS. Bungalov s úžitkovou plochou 66,73 m², leží na pozemku o výmere 233 m², je napojený na verejnú kanalizáciu, vodovod a elektrinu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba so šatníkom, kúpeľna s WC, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, 2 samostatné nepriechodné izby. Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal kritéria nízko nákladového bývania. Na stavbu bola použitá tehla zn. Heluz, zateplenie polystyrénom 15cm, kvalitné plastové okná zn. Synego s izolačným trojsklom vo farbe /zvonku antracitovej farby a z vnútra sú biele/. Strecha je väzníková, vstupné dvere sú bezpečnostné z hliníka. Rodinný dom sa predáva vo vysokokvalitnom Štandarde, ktorého súčasťou je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi navrhnutá z kuchynského štúdia FORK. Súčasťou štandardu sú parkety zn. Quick Step, talianske obklady a dlažby v kúpeľni, interiérové dvere, zárubne a svietidlá. Teplo domova Vám zabezpečí elektrické podlahové vykurovanie a ohrev TÚV. Súčasťou domu sú vybudované parkovacie plochy, terénne úpravy, chodníky a oplotenie pozemku s bránkou V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk

108 000 €
1 636,36 €/m²

Reality Záhorie
Skolaudovaná novostavba 3 izbového rodinného domu v štandarde

Skolaudovaná novostavba 3 izbového rodinného domu v štandarde

Lokalita: Agátová alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Reality Záhorie ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 3-izb. rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Malé Leváre, časť- Agátová alej. Novovybudovaná oblasť ponúka pre svojich obyvateľov novovybudovanú infraštruktúru s verejným osvetlením , chodníkmi, kanalizáciou a IS. Bungalov s úžitkovou plochou 79,4 m², leží na pozemku o výmere 260 m², je napojený na verejnú kanalizáciu, vodovod a elektrinu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba so šatníkom, kúpeľna s WC, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, 2 samostatné nepriechodné izby a technická miestnosť. Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal kritéria nízko nákladového bývania. Na stavbu bola použitá tehla zn. Heluz, zateplenie polystyrénom 15cm, kvalitné plastové okná zn. Synego s izolačným trojsklom vo farbe /zvonku antracitovej farby a z vnútra sú biele/. Strecha je väzníková, vstupné dvere sú bezpečnostné z hliníka. Rodinný dom sa predáva vo vysokokvalitnom Štandarde. Súčasťou štandardu sú parkety zn. Quick Step, talianske obklady a dlažby v kúpeľni, interiérové dvere, zárubne a svietidlá. Teplo domova Vám zabezpečí elektrické podlahové vykurovanie a ohrev TÚV. Súčasťou domu sú vybudované parkovacie plochy, terénne úpravy, chodníky a oplotenie pozemku s bránkou V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk

114 900 €
1 454,43 €/m²

Reality Záhorie
Na predaj 3i bungalov s parkovacími státiami a oplotením v Malých Levároch/časť Agátová alej

Na predaj 3i bungalov s parkovacími státiami a oplotením v Malých Levároch/časť Agátová alej

Lokalita: Agátová Alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 66 m²

Hľadáte útulné a nízkonákladové bývanie v blízkosti Malaciek ? Ponúkame na predaj novostavbu 3-izb. rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Malé Leváre, časť- Agátová alej. Bungalov s úžitkovou plochou 66,73 m² a leží na pozemku o výmere 233 m², je napojený na verejnú kanalizáciu, vodovod a elektrinu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľna s WC+ vaňa, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, 2 samostatné nepriechodné izby. Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal kritéria nízko nákladového bývania. Na stavbu bola použitá tehla zn. Heluz, zateplenie polystyrénom 15cm, kvalitné plastové okná zn. Synego s izolačným trojsklom vo farbe /zvonku antracitovej farby a z vnútra sú biele/. Súčasťou domu sú vybudované parkovacie plochy, terénne úpravy, chodníky a oplotenie pozemku s bránkou. Rodinný dom sa predáva vo vyhotovení Holodom. Teplo domova Vám zabezpečí elektrické podlahové vykurovanie a ohrev TÚV. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk

95 000 €
1 439,39 €/m²

Reality Záhorie
Na predaj samostatne stojaci 4 izbový bungalov v obci Malé Leváre

Na predaj samostatne stojaci 4 izbový bungalov v obci Malé Leváre

Lokalita: Agátová alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Reality Záhorie Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový samostatne stojaci bungalov v novovybudovanej časti Malých Levárov. Nehnuteľnosť leží na pozemku o výmere 529 m², úžitková plocha predstavuje 101,22 m² a zastavaná plocha 127,44 m². Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, technickej miestnosti, kuchyne spojenej s obývačkou a jedálňou, praktickej špajze, spoločnej kúpeľne a 3 samostatných nepriechodných izieb. Dom bude dokončený do štádia HOLODOM s možnosťou dokončenia do štádia štandard podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal podmienky nízkoenergetického bývania. Dom je postavený z tehly 300 mm so zateplením 150 mm polystyrénom. Celý dom má podlahové vykurovanie na plynový kotol a teplo domova zabezpečuje krb v obývacej miestnosti. Omietky budú vápennocementové značky Baumit, vypínače a zásuvky v bielej farbe zn. Legrand, stropy sadrokartónové, zateplené polyuretánovou penou a okná s izolačným 3sklom. Dom bude napojený na IS: Elektrina, voda, plyn a tlaková kanalizácia Termín dokončenia: august 2020 Rodinný dom sa nachádza na severnom okraji obce Malé Leváre, ktorá leží v nadmorskej výške 203 metrov na Záhorskej nížine neďaleko rieky Rudavy asi 40 km severozápadne od Bratislavy, 8 km od okresného mesta Malacky a 13km od hraničného prechodu do Rakúska. Dostupnosť autom z Bratislavy mimo dopravnej špičky je 25 minút, zároveň je možné využiť autobusovú a vlakovú dopravu. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina s kompletnou občianskou vybavenosťou, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky. Na juhozápadnom okraji obce Malé Leváre, pri rovnomennej vodnej ploche sa nachádza známe rekreačné stredisko Rudava, ktoré je najvýznamnejším strediskom letnej rekreácie na Dolnom Záhorí. V stredisku je autokemping a je tu dostatok možností na rekreáciu v podobe kúpania, rybolovu, člnkovania a turistiky. Rekreačná oblasť ponúka aj množstvo športových aktivít ako aj splav rieky Moravy. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk

165 000 €
1 633,66 €/m²

Reality Záhorie
Na predaj DOKONČENÝ 4i rodinný dom so špajzou a šatníkom a oplotením v cene

Na predaj DOKONČENÝ 4i rodinný dom so špajzou a šatníkom a oplotením v cene

Lokalita: Agátová Alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený rodinný dom so špajzou a šatníkom v Malých Levároch v pokračovaní rozrastajúcej sa Agátovej aleje. Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie. Leží na 570 m² pozemku a úžitková plocha tvorí 100m². Moderná architektúra ponúkaného rodinného domu výrazne optimalizuje prevádzkové a režijné náklady na bývanie. Materiál na stavbu bol použitý Porfix, strecha zn. Terran, okná šesťkomorové s izolačným trojklom a bezpečnostné vstupné dvere. Dispozičné riešenie je nasledovné: vstupná chodba, samostatné WC, šatník, 3x samostatná izba, spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou s východom na terasu a praktická špajza. Rodinný dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klienta. Dom bude pripravený na odovzdanie na jar 2020. Holodom obsahuje: Interiér: teplovodné podlahové vykurovanie, centrálny termostat, vypínače a zásuvky, predpríprava na kuchynskú linku, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia, dátové inštalácie, omietky, predpríprava na alarm a klimatizáciu. Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda, zateplenie polystyrénom 15cm, vchodové bezpečnostné dvere, terénne úpravy na pozemku, pletivové oplotenie a vybudované parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Cena rodinného domu v štádiu HOLODOM je 149.900Eur. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný realitný, právny a finančný servis. Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Záhorie ©

149 990 €
1 499,90 €/m²

Reality Záhorie
Moderný bungalov s kuchynskou linkou a podlahovým vykurovaním v štandarde

Moderný bungalov s kuchynskou linkou a podlahovým vykurovaním v štandarde

Lokalita: Agátová alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izb. rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Malé Leváre, časť- Agátová alej. Novovybudovaná oblasť ponúka pre svojich obyvateľov novovybudovanú infraštruktúru s verejným osvetlením a IS. Bungalov s úžitkovou plochou 79,4 m², leží na pozemku o výmere 242 m², je napojený na verejnú kanalizáciu, vodovod a elektrinu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba so šatníkom, kúpeľna s WC, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, 2 samostatné nepriechodné izby a technická miestnosť. Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, aby spĺňal kritéria nízko nákladového bývania. Na stavbu bola použitá tehla zn. Heluz, zateplenie polystyrénom 15cm, kvalitné plastové okná zn. Synego s izolačným trojsklom vo farbe /zvonku antracitovej farby a z vnútra sú biele/. Strecha je väzníková, vstupné dvere sú bezpečnostné z hliníka. Rodinný dom sa predáva vo vysokokvalitnom Štandarde, ktorého súčasťou je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi navrhnutá z kuchynského štúdia FORK. Súčasťou štandardu sú parkety zn. Quick Step, talianske obklady a dlažby v kúpeľni, interiérové dvere, zárubne a svietidlá. Teplo domova Vám zabezpečí elektrické podlahové vykurovanie a ohrev TÚV. Súčasťou domu sú vybudované parkovacie plochy, terénne úpravy, chodníky a oplotenie pozemku s bránkou V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk Reality Záhorie Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504 email: brezanska@realityzahorie.sk Pre viac exkluzívnych ponúk navštívte našu web stránku www.realityzahorie.sk

120 000 €
1 518,99 €/m²

Reality Záhorie
Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Rudava-Malé Leváre

Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Rudava-Malé Leváre

Lokalita: Rudava, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 70.7 m²

Rado Reality vám ponúka stavebný pozemok 80m2 na stavbu plus 200m2 záhrada v rekreačnej oblasti Rudava pri obci Malé Leváre. Rekreačná oblasť Rudava patrí medzi vyhľadávané oblasti letnej rekreácie, ale i rybárčenia. Nachádza sa tu i rozľahlé jazero s členitým brehom a čistou vodou vhodnou na kúpanie. Jazero vzniklo ťažbou štrku pred niekoľkými rokmi a zaujímavosťou je, že pri nej našli kosti mamuta a slona lesného. „Miesto je vhodné na plávanie, slnenie a rekreáciu a je dobrým východiskom pre pešiu turistiku a výlety na bicykloch po náučnom chodníku nachádzajúcim sa neďaleko. Je tu osem informačných panelov.V rekreačnom areáli sa nachádzajú upravené pláže, ihriská na plážový volejbal, detské ihrisko, požičovňa vodných bicyklov či lodiek. Cena 15 000€ je konečná a nenavyšuje sa. V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať: Peter Šelinga Realitný poradca mobil: +421944203927 e-mail: selinga@radoreality.sk

15 000 €
212,16 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
MIDPOINT REAL ponúka na predaj novostavbu 3i RD v obci Malé Leváre. Rezervovaný

MIDPOINT REAL ponúka na predaj novostavbu 3i RD v obci Malé Leváre. Rezervovaný

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie nájdete na našej stránke www.midpointreal.sk. Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3i RD so zastavanou plochou 108 m2 a 353 m2 pozemkom v obci Malé Leváre. Interiér domu je kompletne zariadený: dlažba, plávajúca podľaha, stierky, sádrokartón v celom dome, kuch. linka, komplet kúpeľňa a WC. Exteriér: RD je z väčšej časti zateplený. Rodinný dom je napojený na IS a to elektrickú prípojku, vlastná studňa, odpad je riešený žumpou. Dispozične sa dom skladá: zádverie, chodba, kúpeľňa, samostatné WC, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 2x izba. Pozemok:..........................353 m2 Zastavaná plocha:.................108 m2  Obytná plocha......................90 m2 Terasa.............................13 m2 Materiál:..........................ytong Kúrenie:.......................... el. podlahové  Inžinierske siete:.................el. siete, studňa, žumpa Stav:..............................novostavba Výhody:  -tiché prostredie  -turistika, športový rybolov, jazda na koni -súkromie -v blízkosti rekreačné stredisko RUDAVA V cene je zahrnutá provízia pre RK  - kompletný právnicky servis - vypracovanie rezervačnej zmluvy  - predajnej zmluvy  - vypracovanie návrhu na vklad ( poplatok za vklad vlastníckeho práva ) - poplatok za overenia podpisov - prepis nehnuteľností vrátane energií  - vybavenie financovania akoukoľvek bankou

115 000 €
1 277,78 €/m²

MIDPOINT REAL s.r.o.
MIDPOINT REAL Ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4i RD s 530 m2 pozemkom v obci Malé Leváre.  Rezervovaný!

MIDPOINT REAL Ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4i RD s 530 m2 pozemkom v obci Malé Leváre. Rezervovaný!

Lokalita: Agátová Alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 114 m²

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie nájdete na našej stránke www.midpointreal.sk   Ponúkame na predaj 4i novostavbu rodinného domu v obci Malé Leváre - v novovybudovanej modernej štvrti Agátová Alej. Jedná sa o 4i rodinný dom s úžitkovou podlahovou plochou 114,56 m2 a s terasou o výmere 21,18 m2, stojaci na pozemku o výmere 530m2.  Dispozičné riešenie – vstupná chodba,technická miestnosť,samostatné WC, kúpeľňa s WC, chodba, 3izby, obývacia miestnosť (s východom na terasu) prepojená s kuchyňou, špajza.  Rodinný dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu holodom ktorý obsahuje – ytong priečky, zateplenie 15cm polystyrénom, fasáda - podla výberu budúceho majiteľa, strešná krytina, plastové okná s izolačným 3-sklom, podlahové vykurovanie, centrálny termostat, vypínače a zásuvky, skompletizovaná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, 3x vymaľované na bielo, oplotenie pletivom so stĺpikmi.  Dom bude napojený na všetky IS vrátane: obecný vodovod, kanalizácia, el. siete, plyn. Dokončenie je naplánované na 2020/7. V prípade záujmu je možnosť dokončiť rodinný dom do štandardu podľa konkrétnych predstáv budúceho majiteľa. Výhody:  -tiché prostredie  -turistika, športový rybolov, jazda na koni -súkromie V cene je zahrnuté: - provízia realitnej kancelárie - kompletný právny servis  - vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností - poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika ) - poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností - právne a hypotekárne poradenstvo    

139 000 €
1 219,30 €/m²

MIDPOINT REAL s.r.o.
Novostavba samostatne stojaceho 4-i rodinného domu - Malé Leváre

Novostavba samostatne stojaceho 4-i rodinného domu - Malé Leváre

Lokalita: Agátová alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu, ktorý je postavený na pozemku s výmerou 486 m2. Zastavaná plocha domu 131,25 m2 a podlahová plocha predstavuje 93,17 m2. Dom je nízkoenergetický, postavený z kvalitných moderných materiálov: pálená tehla 30 cm, strecha valbová, strešná krytina škridla, kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné plastové vchodové dvere, zateplenie 150 mm polystyrén, výlez na povalu s výsuvnými schodmi, predpríprava na krb/krbové kachle, vykurovanie je zabezpečené elektrickým nízkonákladovým podlahovým vykurovaním – nová technológia – odporové káble - centrálny termostat, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia, dátové inštalácie, sadrové omietky, predpríprava na kuchynskú linku, kompletne dokončená fasáda, oplotenie pozemku pletivovým plotom (z bočných strán a zo zadnej časti pozemku, vpredu bez oplotenia), pozemok vyčistený. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, špajza, 3x samostatné izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, kuchyňa prepojená s obývačkou a jedálňou s východom na terasu. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klientov. Výstavba domu bude ukončená na jar 2020. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia Nová lokalita Agátová alej, v ktorej sa dom nachádza Vám ponúka novú infraštruktúru, betónovú prístupovú cestu, chodníky, verejné osvetlenie, dobrú dostupnosť do okresného mesta Malacky – do 10 min. autom. V obci Malé Leváre je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, potraviny, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklocesta a Záhorská cyklomagistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie. V ponuke sú ešte ďalšie dva samostatne stojace rodinné domy, ktoré ležia na pozemkoch s výmerou 486 m² v cene 144.900,- eur a na pozemku s výmerou 505 m2 v cene 139.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. Cena novostavby nízkoenergetického samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu v peknej novej lokalite v blízkosti lesa a s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Malacky je 139.900,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade Vášho záujmu ma neváhajte kontaktovať telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com V prípade našej spolupráce: - neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti, - hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru, - zabezpečíme znalca v prípade potreby geodeta, - preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, aby bola pripravená k predaju, - zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa na nového odberateľa, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta - vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti

139 900 €
1 504,30 €/m²

eclipsereal, s.r.o.
Novostavba samostatne stojaceho 4-i rodinného domu - Malé Leváre

Novostavba samostatne stojaceho 4-i rodinného domu - Malé Leváre

Lokalita: Agátová alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu, ktorý je postavený na pozemku s výmerou 486 m2. Úžitková plocha domu je 127,56 m2, zastavaná plocha domu 140,39 m2 a podlahová plocha predstavuje 93,23 m2. Dom je nízkoenergetický, postavený z kvalitných moderných materiálov: pálená tehla 30 cm, strecha valbová, strešná krytina škridla, kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné plastové vchodové dvere, zateplenie 150 mm polystyrén, výlez na povalu s výsuvnými schodmi, predpríprava na krb/krbové kachle, vykurovanie je zabezpečené elektrickým nízkonákladovým podlahovým vykurovaním – nová technológia – odporové káble - centrálny termostat, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia, dátové inštalácie, sadrové omietky, predpríprava na kuchynskú linku, kompletne dokončená fasáda, oplotenie pozemku pletivovým plotom (z bočných strán a zo zadnej časti pozemku, vpredu bez oplotenia), pozemok vyčistený. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, špajza, 3x samostatné izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, kuchyňa prepojená s obývačkou a jedálňou s východom na terasu. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klientov. Výstavba domu bude ukončená na jar 2020. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia Nová lokalita Agátová alej, v ktorej sa dom nachádza Vám ponúka novú infraštruktúru, betónovú prístupovú cestu, chodníky, verejné osvetlenie, dobrú dostupnosť do okresného mesta Malacky – do 10 min. autom. V obci Malé Leváre je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, potraviny, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklocesta a Záhorská cyklomagistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie. V ponuke sú ešte ďalšie dva samostatne stojace rodinné domy, ktoré ležia na pozemkoch s výmerou 486 m² v cene 139.900,- eur a na pozemku s výmerou 505 m2 v cene 139.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. Cena novostavby nízkoenergetického samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu v peknej novej lokalite v blízkosti lesa a s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Malacky je 144.900,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade Vášho záujmu ma neváhajte kontaktovať telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com V prípade našej spolupráce: - neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti, - hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru, - zabezpečíme znalca v prípade potreby geodeta, - preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, aby bola pripravená k predaju, - zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa na nového odberateľa, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta - vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti

144 900 €
1 140,94 €/m²

eclipsereal, s.r.o.
Na predaj novostavba samostatne stojaceho 4-i. rod. domu - Malé Leváre

Na predaj novostavba samostatne stojaceho 4-i. rod. domu - Malé Leváre

Lokalita: Agátová Alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu, ktorý je postavený na pozemku s výmerou 505 m2. Úžitková plocha domu je 105 m2, zastavaná plocha domu 132 m2 a podlahová plocha predstavuje 95 m2. Dom je nízkoenergetický, postavený z kvalitných moderných materiálov: pálená tehla 30 cm, strecha valbová, strešná krytina škridla, kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné plastové vchodové dvere, zateplenie 150 mm polystyrén, výlez na povalu s výsuvnými schodmi, predpríprava na krb/krbové kachle, vykurovanie je zabezpečené elektrickým nízkonákladovým podlahovým vykurovaním – nová technológia – odporové káble - centrálny termostat, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia, dátové inštalácie, sadrové omietky, predpríprava na kuchynskú linku, kompletne dokončená fasáda, oplotenie pozemku pletivovým plotom (z bočných strán a zo zadnej časti pozemku, vpredu bez oplotenia), pozemok vyčistený. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, špajza, 3x samostatné izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, kuchyňa prepojená s obývačkou a jedálňou s východom na terasu (vybudovanie terasy nie je v cene). Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klientov. Výstavba domu bude ukončená na jar 2020. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia Nová lokalita Agátová alej, v ktorej sa dom nachádza Vám ponúka novú infraštruktúru, betónovú prístupovú cestu, chodníky, verejné osvetlenie, dobrú dostupnosť do okresného mesta Malacky – do 10 min. autom. V obci Malé Leváre je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, potraviny, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklocesta a Záhorská cyklomagistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie. V ponuke sú ešte ďalšie dva samostatne stojace rodinné domy, ktoré ležia na pozemkoch s výmerou 486 m² v cene 140.000,- eur a 145.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. Cena novostavby nízkoenergetického samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu v peknej novej lokalite v blízkosti lesa a s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Malacky je 139.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade Vášho záujmu ma neváhajte kontaktovať telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com V prípade našej spolupráce: - neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti, - hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru, - zabezpečíme znalca v prípade potreby geodeta, - preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, aby bola pripravená k predaju, - zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa na nového odberateľa, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta - vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti

139 000 €
1 323,81 €/m²

eclipsereal, s.r.o.
SORTier s.r.o.: Na predaj novostavba 3 izbového rodinného domu v Malých Levároch.

SORTier s.r.o.: Na predaj novostavba 3 izbového rodinného domu v Malých Levároch.

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 74 m²

SORTier s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj novostavbu samostatného 3 izbového rodinného domu /súčasťou dvojdomu/ v obci Malé Leváre. Dom A stojí na pozemku o výmere 382m² a dom B stojí na pozemku o výmere 315m². Bonusom tejto nehnuteľnosti je kompletné kombinované oplotenie domu. Dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu Štandard s možnosťou dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klienta. Dom je projektovaný a je postavený z kvalitných materiálov. Na stavbe je použité murivo YTONG, zateplenie polystyrénom 15cm, plastové okná s izolačným trojsklom  vo farbe /vnútorné biele, vonkajšie antracitové/. Rodinný dom má úžitkovú plochu 74,36m². Dispozičné riešenie je nasledovné: vstupná chodba s úložným priestorom, z ktorej sa vchádza do 2 obytných miestností, samostatnej kúpeľne s umývadlom, sprchou a vaňou. Z chodby sa taktiež vchádza do samostatného WC s umývadlom. Ďalej sa prechádza do priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou. Z obývačky je vstup na terasu. Interiér: inteligentné elektrické podlahové vykurovanie zn. Warm Up, biele vypínače a zásuvky, predpríprava na kuchynskú linku, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, omietky a potery. Exteriér: kompletne dokončená stavba - fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná , vchodové dvere, terénne úpravy na pozemku. Výhody: - nízkoenergetický dom,- krásna lokalita,- priestranné a presvetlené izby,  - veľký pozemok,- tichá lokalita. Cena zahŕňa poskytnutie komplexných realitných, právnych služieb vypracovanie zmlúv a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku alebo štátneho fondu rozvoja bývania. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0911 614 745

109 000 €
1 472,97 €/m²

Malacky
NOVINKA -  NOVOSTAVBA Rodinného domu v obci Malé Leváre

NOVINKA - NOVOSTAVBA Rodinného domu v obci Malé Leváre

Lokalita: Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

NOVINKA -  NOVOSTAVBA Rodinného domu v obci Malé Leváre Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite v obci Malé Leváre. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového bývania. Plánované odovzdanie 04/2020 Pozemok 505² rodinný dom s úžitkovou plochou 95² a zastavanou 132² - cena 139 000 € Interiér- podlahové kúrenie, dokončené všetky rozvody elektriky, vody, odpadu, zásuvky, omietky a potery, Exteriér – kompletné dokončená stavba -fasáda, zateplenie polystyrénom, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere, terénne úpravy, oplotenie pletivovým plotom vo výške 1,8m Konštrukcia domu je z tehly 30cm so zateplením – polystyrén 15 cm. Strecha je valbového typu a krytinou je škridla. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým nízkonákladovým kúrením  - nová technológia – odporové káble. Po individuálnej konzultácii s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: -priestranný pozemok – výborné dispozičné riešenie -tiché prostredie v blízkosti prírody -občianska vybavenosť obce -nízko energetický rodinný dom Dom sa nachádza v novo vznikajúcej obytnej zóne – Agátová alej. V obci je kompletná občianska vybavenosť. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 948405990

139 000 €
1 463,16 €/m²

SORTier s. r. o.
1 2 3