Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 6 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Skladové priestory v Malackách

Hala na prenájom  nová budova vhodná na obchod, služby, výrobu a sklad

Hala na prenájom nová budova vhodná na obchod, služby, výrobu a sklad

Lokalita: Malacky (Malacky)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 450 m²

Ponúkame na prenájom priestor v novopostavenej poschodovej haly v Malackách, lokalizovanej v priemyselnej časti mesta, dostupné z diaľnice D2. K dispozícii je posledný voľný priestor o veľkosti 450 m², nachádzajúci sa na prízemí, s bezbariérovým prístupom. V prípade potreby možnosť prípravy kancelárskych priestorov a sociálneho zázemia na mieru pre klienta. V hale sa nachádza automatická brána, liata podlaha, alarm, všetky energie. V priestore sa nachádza kancelária, toaleta a kuchynka. Objekt je oplotený, monitorovaný priemyselnými kamerami. Z jednej strany je prístup pre nákladné vozidlá, z druhej strany je priestor presvetlený, okná a dvere až po podlahu (francúzske okná). V areáli sa nachádza veľké parkovisko. Priestor je vhodný na sklady, výrobu, obchod, autosalón, showroom a iné podnikateľské činnosti. Cena: 3,50 Eur/m²/mesiac + 0,70 Eur/m²/služby + DPH + energie Províziu neplatíte. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.číslo 0940 64 26 26 alebo emailom: sipova@kmpkomercne.sk

4,20 €
0,01 €/m²

KMP SLOVAKIA, spol. s.r.o.
Prenájom skladových priestorov 1.000 m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Prenájom skladových priestorov 1.000 m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Lokalita: Priemyselná, Malacky (Malacky)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 1000 m²

Malacky - Ponúkame prenájom prémiových komerčných priestorov s veľkou variabilitou využitia. Predovšetkým pre skladovanie, logistiku, výrobu a veľkoobchodný prevádzku. Ihneď k dispozícii. - od 1.000 - 7.031 m2 sklad / výroba, - vstupy v úrovni vozovky aj pomocou hydraulických rámp, - podlahy s minimálnou nosnosťou 5t / m2, - dobré denné svetlo - čistá výška 10 m, - kancelárie na mieru, Ďalšie úpravy možné, podľa priania a potrieb konkrétneho klienta. Možnosť ďalšieho rastu v rámci budovy. Príchod pre TIR samozrejmosťou, dostatočné manipulačné aj parkovacie plochy. Cena nájmu 3,80€/m2/mesiac podľa ďalších podmienok zmluvy + službyareálu 0,65€/m2/mesiac. Pre viac informácií nás kontaktujte, radi Vám pripravíme ponuku na mieru.. Zastupujeme majiteľa, pre záujemcov pracujeme samozrejme bez provízie.

3 800 €/mes.
3,80 €/m²/mes.

Content Reality s.r.o.
Prenájom skladových priestorov 2.000 m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Prenájom skladových priestorov 2.000 m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Lokalita: Priemyselná, Malacky (Malacky)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 2000 m²

Malacky - Ponúkame prenájom prémiových komerčných priestorov s veľkou variabilitou využitia. Predovšetkým pre skladovanie, logistiku, výrobu a veľkoobchodný prevádzku. Ihneď k dispozícii. - od 2.000 - 7.031 m2 sklad / výroba, - vstupy v úrovni vozovky aj pomocou hydraulických rámp, - podlahy s minimálnou nosnosťou 5t / m2, - dobré denné svetlo - čistá výška 10 m, - kancelárie na mieru, Ďalšie úpravy možné, podľa priania a potrieb konkrétneho klienta. Možnosť ďalšieho rastu v rámci budovy. Príchod pre TIR samozrejmosťou, dostatočné manipulačné aj parkovacie plochy. Cena nájmu 3,60€/m2/mesiac, dle podmienok zmluvy + služby. Fotografie sú iba ilustratívne. Pre viac informácií nás kontaktujte, radi Vám pripravíme ponuku na mieru.. Zastupujeme majiteľa, pre záujemcov pracujeme samozrejme bez provízie.

7 200 €/mes.
3,60 €/m²/mes.

Content Reality s.r.o.
Prenájom skladových priestorov 4.320 m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Prenájom skladových priestorov 4.320 m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Lokalita: Priemyselná, Malacky (Malacky)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 4320 m²

Malacky - Ponúkame prenájom prémiových komerčných priestorov s veľkou variabilitou využitia. Predovšetkým pre skladovanie, logistiku, výrobu a veľkoobchodný prevádzku. Ihneď k dispozícii. - od 2.000 - 7.031 m2 sklad / výroba, - vstupy v úrovni vozovky aj pomocou hydraulických rámp, - podlahy s minimálnou nosnosťou 5t / m2, - dobré denné svetlo - čistá výška 10 m, - kancelárie na mieru, Ďalšie úpravy možné, podľa priania a potrieb konkrétneho klienta. Možnosť ďalšieho rastu v rámci budovy. Príchod pre TIR samozrejmosťou, dostatočné manipulačné aj parkovacie plochy. Cena nájmu 3,50€/m2/měsíc, podľa ďalších podmienok zmluvy + služby. Fotografie sú iba ilustratívne. Pre viac informácií nás kontaktujte, radi Vám pripravíme ponuku na mieru.. Zastupujeme majiteľa, pre záujemcov pracujeme samozrejme bez provízie.

15 120 €/mes.
3,50 €/m²/mes.

Content Reality s.r.o.
Prenájom skladových priestorov 7.031m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Prenájom skladových priestorov 7.031m2, Malacky - diaľnice D2, exit 29

Lokalita: Priemyselná, Malacky (Malacky)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 7031 m²

Malacky - Ponúkame prenájom prémiových komerčných priestorov s veľkou variabilitou využitia. Predovšetkým pre skladovanie, logistiku, výrobu a veľkoobchodný prevádzku. Ihneď k dispozícii. - od 2.000 - 7.031 m2 sklad / výroba, - vstupy v úrovni vozovky aj pomocou hydraulických rámp, - podlahy s minimálnou nosnosťou 5t / m2, - dobré denné svetlo - čistá výška 10 m, - kancelárie na mieru, Ďalšie úpravy možné, podľa priania a potrieb konkrétneho klienta. Možnosť ďalšieho rastu v rámci budovy. Príchod pre TIR samozrejmosťou, dostatočné manipulačné aj parkovacie plochy. Cena nájmu na dotaz v RK podľa ďalších podmienok zmluvy + služby. Fotografie sú iba ilustratívne. Pre viac informácií nás kontaktujte, radi Vám pripravíme ponuku na mieru.. Zastupujeme majiteľa, pre záujemcov pracujeme samozrejme bez provízie.

cena dohodou

Content Reality s.r.o.
Na prenájom halu v Malackách, 38 km od Bratislavy

Na prenájom halu v Malackách, 38 km od Bratislavy

Lokalita: Malacky (Malacky)
Druh: Skladové priestory

Ponúkame na prenájom halu v Malackách, 38 km od Bratislavy. Hala o výmere 600 m² je súčasťou väčšej haly nachádzajúcej sa v priemyselnom areáli v Malackách. Do haly sa vchádza hneď od hlavnej cesty. Hala je zateplená, strecha s miernou šikminou, podlaha je betónová. Vstup do haly je bránou, s rozmermi 4m (š) x 3,5m (v), ktorá sa vie nainštalovať na miesto podľa potrieb klienta. V prípade potreby väčšej brány či vjazdu kamiónom dovnútra je možnosť použiť bránu cez spoločný dvor so susedmi. Hala je vykurovaná. Pozdĺž haly sa nachádzajú okná, spolu 6ks. Rozmery skladu: 50m (vstup) x 12m. Výška haly: 3,8 m x 4,6m. IS: elektrika, voda. Plyn sa nachádza v blízkosti daného priestoru, v prípade potreby možnosť dotiahnutia. Parkovanie sa nachádza pred samotnou halou. Hala je vhodná na výrobu a skladovanie, auto služby. Cena je 2,80 Eur + DPD + energie. Províziu neplatíte. Viac informácii v RK. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.číslo 0908 829 323 alebo emailom: sipova@kmpkomercne.sk

2,80 €/m²/mes.

KMP SLOVAKIA, spol. s.r.o.