Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Mäklarringen

Predajca

Názov predajcu:
Mäklarringen
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: san...
Adresa:
Carrer de Joaquín Costa, VALENCIA 01
Španielsko
46005
Nájdených 18 novostavieb
Moderný apartmán s terasou a výhľadom na more na prízemí novostavby

Moderný apartmán s terasou a výhľadom na more na prízemí novostavby

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 78.55 m²

Svetlý 3-izbový apartmán v nízkej novostavbe rezidenčného komplexu terasou a výhľadom na more vám určite prinesie oddych, po akom túžite. Vychutnajte si stredomorskú atmosféru po celý rok! Súčasťou komplexu sú aj parkovacie miesta a skladové priestory. BONUSY KOMPLEXU: SPOLOČNÝ BAZÉN | ZARIADENÁ KUCHYŇA | OKNÁ S DVOJITÝM ZASKLENÍM DISPOZÍCIA APARTMÁNU: - vstupná hala: 2,40 m2 - práčovňa: 2,37 m2 - obývačka-jedáleň-kuchyňa: 31,51 m2 - spálňa 1: 10,60 m2 - spálňa 2: 8,83 m2 - kúpeľňa 1: 3,90 m2 - kúpeľňa 2: 3,90 m2 - terasa: 15,04 m2 Celková plocha: 78,55 m2 ICON ALFAZ – REZIDENČNÝ KOMPLEX Icon Alfaz, novostavba rezidenčného komplexu v Alfaz del Pi, je poctou stredomorskému životnému štýlu, prírode a slnku. Pozostáva zo 117 domov a 4 rôznych typov apartmánov, 3 alebo 4-izbových, všetky orientované na juh a navrhnuté tak, aby boli miestnosti zaliate slnkom. V Icon Alfaz sa život odohráva s výhľadom na more. Ranná káva, siesta, nádherné západy slnka pri pohľade na horizont. Vďaka veľkým terasám a veľkým oknám, sú tieto domy ideálne na to, aby ste si mohli vychutnávať stredomorskú klímu po celý rok. Doprajte si nový život na pobreží COSTA BLANCA, v mieste navrhnutom pre vaše pohodlie. Zaslúžite si to! Utečte od každodennej rutiny vďaka viac ako 300 m2 spoločných priestorov určených výlučne pre obyvateľov, kde si môžete oddýchnuť bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Veľké záhradné plochy, vyhliadka, detské ihrisko a chodníky. A to najlepšie zo všetkého: dva nekonečné bazény s rozlohou 200 a 80 m2 s výhľadom na záliv. MODERNÉ IZBY Moderné, svetlé a funkčné kuchyne, ktoré boli integrované do obytného priestoru. Vytvorené tak, aby ste si vďaka ich bezkonkurenčnému dizajnu mohli vychutnať pôžitok z varenia. Obývacie izby sú priestranné a s veľkými oknami, ktoré umožňujú vychutnať si z interiéru výhľad na pobrežie a okolitú prírodu. Navrhnuté z vysokokvalitných materiálov, ktoré poskytujú pohodlie a teplo. LOKALITA Alfaz del Pi je jedným z najznámejších miest na pobreží Costa Blanca, najmä preto, že sa nachádza v blízkosti pláží s modrou vodou, ako sú El Albir a Altea, a prírodných krás, ako je prírodný park Serra Gelada a vrchol Puig Campana. Centrum je vzdialené 1,5 km od komplexu a ľahko sa dostanete ku všetkým potrebným službám. Športový klub Alfaz del Sol je vzdialený dve minúty chôdze a nájdete v ňom tenisové, paddle tenisové, basketbalové a futsalové kurty, posilňovňu a skvelú atmosféru. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa udržali v kondícii a užili si šport! Táto oblasť je tiež rajom pre cestnú cyklistiku s nekonečnou krajinou a trasami vhodnými pre všetky úrovne. Ak vás viac láka golf, máte na výber: golfové ihriská Don Cayo, Villaitana a Puig Campana sú veľmi blízko Icon Alfaz.

209 000 €
2 660,73 €/m²

Mäklarringen
Priestranný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more

Priestranný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 106.17 m²

Krásna novostavba 4-izbového apartmánu na prízemí rezidenčného komplexu s terasou a výhľadom na more. Apartmán je dostatočne presvetlený vďaka veľkým oknám a terase. Súčasťou komplexu sú aj parkovacie miesta a skladové priestory. BONUSY KOMPLEXU: SPOLOČNÝ BAZÉN | ZARIADENÁ KUCHYŇA | OKNÁ S DVOJITÝM ZASKLENÍM DISPOZÍCIA APARTMÁNU: - vstupná hala: 3,27 m2 - práčovňa: 3,79 m2 - obývačka-jedáleň-kuchyňa: 30,00 m2 - spálňa 1: 19,00 m2 - spálňa 2: 10,45 m2 - spálňa 3: 10,41 m2 - kúpeľňa 1: 4,39 m2 - kúpeľňa 2: 4,07 m2 - nekrytá terasa: 20,79 m2 Celková plocha: 106.17 m2 ICON ALFAZ – REZIDENČNÝ KOMPLEX Icon Alfaz, novostavba rezidenčného komplexu v Alfaz del Pi, je poctou stredomorskému životnému štýlu, prírode a slnku. Pozostáva zo 117 domov a 4 rôznych typov apartmánov, 3 alebo 4-izbových, všetky orientované na juh a navrhnuté tak, aby boli miestnosti zaliate slnkom. V Icon Alfaz sa život odohráva s výhľadom na more. Ranná káva, siesta, nádherné západy slnka pri pohľade na horizont. Vďaka veľkým terasám a veľkým oknám, sú tieto domy ideálne na to, aby ste si mohli vychutnávať stredomorskú klímu po celý rok. Doprajte si nový život na pobreží COSTA BLANCA, v mieste navrhnutom pre vaše pohodlie. Zaslúžite si to! Utečte od každodennej rutiny vďaka viac ako 300 m2 spoločných priestorov určených výlučne pre obyvateľov, kde si môžete oddýchnuť bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Veľké záhradné plochy, vyhliadka, detské ihrisko a chodníky. A to najlepšie zo všetkého: dva nekonečné bazény s rozlohou 200 a 80 m2 s výhľadom na záliv. MODERNÉ IZBY Moderné, svetlé a funkčné kuchyne, ktoré boli integrované do obytného priestoru. Vytvorené tak, aby ste si vďaka ich bezkonkurenčnému dizajnu mohli vychutnať pôžitok z varenia. Obývacie izby sú priestranné a s veľkými oknami, ktoré umožňujú vychutnať si z interiéru výhľad na pobrežie a okolitú prírodu. Navrhnuté z vysokokvalitných materiálov, ktoré poskytujú pohodlie a teplo. LOKALITA Alfaz del Pi je jedným z najznámejších miest na pobreží Costa Blanca, najmä preto, že sa nachádza v blízkosti pláží s modrou vodou, ako sú El Albir a Altea, a prírodných krás, ako je prírodný park Serra Gelada a vrchol Puig Campana. Centrum je vzdialené 1,5 km od komplexu a ľahko sa dostanete ku všetkým potrebným službám. Športový klub Alfaz del Sol je vzdialený dve minúty chôdze a nájdete v ňom tenisové, paddle tenisové, basketbalové a futsalové kurty, posilňovňu a skvelú atmosféru. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa udržali v kondícii a užili si šport! Táto oblasť je tiež rajom pre cestnú cyklistiku s nekonečnou krajinou a trasami vhodnými pre všetky úrovne. Ak vás viac láka golf, máte na výber: golfové ihriská Don Cayo, Villaitana a Puig Campana sú veľmi blízko Icon Alfaz.

273 000 €
2 571,35 €/m²

Mäklarringen
*VÝHODNÁ PONUKA* Svetlý apartmán v novostavbe s výhľadom na more

*VÝHODNÁ PONUKA* Svetlý apartmán v novostavbe s výhľadom na more

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 80.03 m²

V tomto pohodlnom 3-izbovom apartmáne s krytou terasou a výhľadom na more na 1. poschodí novostavby rezidenčného komplexu sa budete cítiť po celý rok ako v raji. Veľké okná a terasy zaistia dostatok svetla po celý rok. Súčasťou komplexu sú aj parkovacie miesta a skladové priestory. BONUSY KOMPLEXU: SPOLOČNÝ BAZÉN | ZARIADENÁ KUCHYŇA | OKNÁ S DVOJITÝM ZASKLENÍM DISPOZÍCIA APARTMÁNU: - vstupná hala: 2,40 m2 - práčovňa: 2,37 m2 - obývačka-jedáleň-kuchyňa: 31,51 m2 - spálňa 1: 10,60 m2 - spálňa 2: 8,83 m2 - kúpeľňa 1: 3,90 m2 - kúpeľňa 2: 3,90 m2 - krytá terasa: 17,06 m2 ICON ALFAZ – REZIDENČNÝ KOMPLEX Icon Alfaz, novostavba rezidenčného komplexu v Alfaz del Pi, je poctou stredomorskému životnému štýlu, prírode a slnku. Pozostáva zo 117 domov a 4 rôznych typov apartmánov, 3 alebo 4-izbových, všetky orientované na juh a navrhnuté tak, aby boli miestnosti zaliate slnkom. V Icon Alfaz sa život odohráva s výhľadom na more. Ranná káva, siesta, nádherné západy slnka pri pohľade na horizont. Vďaka veľkým terasám a veľkým oknám, sú tieto domy ideálne na to, aby ste si mohli vychutnávať stredomorskú klímu po celý rok. Doprajte si nový život na pobreží COSTA BLANCA, v mieste navrhnutom pre vaše pohodlie. Zaslúžite si to! Utečte od každodennej rutiny vďaka viac ako 300 m2 spoločných priestorov určených výlučne pre obyvateľov, kde si môžete oddýchnuť bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Veľké záhradné plochy, vyhliadka, detské ihrisko a chodníky. A to najlepšie zo všetkého: dva nekonečné bazény s rozlohou 200 a 80 m2 s výhľadom na záliv. MODERNÉ IZBY Moderné, svetlé a funkčné kuchyne, ktoré boli integrované do obytného priestoru. Vytvorené tak, aby ste si vďaka ich bezkonkurenčnému dizajnu mohli vychutnať pôžitok z varenia. Obývacie izby sú priestranné a s veľkými oknami, ktoré umožňujú vychutnať si z interiéru výhľad na pobrežie a okolitú prírodu. Navrhnuté z vysokokvalitných materiálov, ktoré poskytujú pohodlie a teplo. LOKALITA Alfaz del Pi je jedným z najznámejších miest na pobreží Costa Blanca, najmä preto, že sa nachádza v blízkosti pláží s modrou vodou, ako sú El Albir a Altea, a prírodných krás, ako je prírodný park Serra Gelada a vrchol Puig Campana. Centrum je vzdialené 1,5 km od komplexu a ľahko sa dostanete ku všetkým potrebným službám. Športový klub Alfaz del Sol je vzdialený dve minúty chôdze a nájdete v ňom tenisové, paddle tenisové, basketbalové a futsalové kurty, posilňovňu a skvelú atmosféru. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa udržali v kondícii a užili si šport! Táto oblasť je tiež rajom pre cestnú cyklistiku s nekonečnou krajinou a trasami vhodnými pre všetky úrovne. Ak vás viac láka golf, máte na výber: golfové ihriská Don Cayo, Villaitana a Puig Campana sú veľmi blízko Icon Alfaz.

182 000 €
2 274,15 €/m²

Mäklarringen
Priestranný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more v rezidenčnom komplexe

Priestranný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more v rezidenčnom komplexe

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 102.74 m²

3-izbový apartmán (081C) v úžasnom novom projekte BENIDORM BEACH sa nachádza na 28. poschodí. Byt má celkovú výmeru 102,74 m2, bytová plocha tvorí 79,74 m2 a terasa 23 m2. K apartmánu prislúcha 1 parkovacie miesto v garáži a 1 pivničná kobka. DISPOZÍCIA - vstupná hala: 2,76 m2 - obývacia izba s jedálňou: 22,35 m2 - kuchyňa: 7,68 m2 - chodba: 2,81 m2 - spálňa č. 1: 13,19 m2 - spálňa č. 2: 10,03 m2 - kúpeľňa č. 1: 5,03 m2 - kúpeľňa č. 2: 3,63 m2 - galéria: 2,03 m2 Celková podlahová plocha: 79,74 m2 Terasa: 23 m2 Cena: 404.815€ + DPH O PROJEKTE Najvyšší projekt novej výstavby v najprestížnejšej oblasti v Benidorme. Zažite jedinečné chvíle, užívajte si a relaxujte na pláži v Benidorme. Viac ako 300 slnečných dní vo veľkolepej sklenenej veži. Viete si predstaviť, že by ste bývali pár metrov od pláže Poniente v najvýznamnejšej urbanizácii destinácie Benidorm? Rezidenčný komplex Benidorm Beach má 196 apartmánov v sklenenej veži v dvoch blokoch s priestrannými terasami s výhľadom, ktoré sú ideálne na vychutnávanie si fantastického počasia na pobreží. Urbanizácia má kúpele, posilňovňu, vírivku, bazény, chill-out atď. Veľa vecí, ktoré si môžete užiť! OBLASŤ Destinácia BENIDORM na pobreží COSTA BLANCA má ikonickú panorámu apartmánových veží v dvoch polmesiacoch pri obrovských piesočných plážach. V posledných rokoch sa zmenil, desaťročia bol známy svojimi jedinečnými hotelmi, slnečnou a plážovou infraštruktúrou. Je paradigmou cestovného ruchu v Španielsku, jednou z mála lokalít, ktoré sa tešia 80 % obsadenosti hotelov počas celého roka. V kombinácii so širokou ponukou tradičnej španielskej kuchyne, ako aj medzinárodného vplyvu prispôsobeného všetkým chutiam a túžbe experimentovať. PLÁŽ PONIENTE je jednou z obľúbených destinácií pre tých, ktorí si kupujú nehnuteľnosť na pobreží Costa Blanca. Pobrežie ALICANTE je známe vysokými teplotami a viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Rezidencia je navrhnutá tak, aby ste si mohli vychutnať každý z týchto dní, a to vďaka veľkým terasám s výhľadom na more a udržiavaným spoločným priestorom. Pre milovníkov golfu má Benidorm jedno z najoceňovanejších golfových ihrísk v provincii: Sierra Cortina. V blízkosti sa nachádzajú aj jeho tri zábavné parky a niekoľko nákupných centier. A ak priletíte lietadlom, letisko v Alicante je vzdialené len 1 hodinu jazdy autom a 1,2 hodiny z Valencie. PLÁŽ LEVANTE, BENIDORM Toto je obraz, ktorý je najviac spojený s Benidormom: Oblúk svetlého zlatého piesku, ohraničený dlhou líniou mrakodrapov a škvrnitým lesom modrých slnečníkov. Je pravda, že sa pláž môže v lete zaplniť, ale aj počas najrušnejších dní tu viete nájsť tiché miesto, kde sa vyhnete davom. Pláž vedľa Levante má veľmi odlišnú atmosféru; je tu rovnaký pás veží. Poniente je však všeobecne tichšia a viac orientovaná na rodinu. Táto pláž získala veľa investícií v posledných rokoch, so sieťou drevených chodníkov, aby bol prístupný aj pre vozíčkarov alebo pre kočíky.

404 815 €
3 940,19 €/m²

Mäklarringen
Exkluzívny apartmán s terasou s výhľadom na more v rezidenčnom komplexe

Exkluzívny apartmán s terasou s výhľadom na more v rezidenčnom komplexe

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 103.4 m²

Originálny 3-izbový apartmán (76B, blok 1B) v novom projekte BENIDORM BEACH sa nachádza na 26. poschodí, kde nájdete aj posilňovňu a vyhrievaný bazén. Apartmán má celkovú výmeru 103,4 m2, interiér má rozlohu 80,49 m2 a terasa 22,91 m2. K apartmánu prislúcha 1 parkovacie miesto v garáži a 1 pivničná kobka. DISPOZÍCIA - vstupná hala: 2,55 m2 - obývacia izba s jedálňou: 20,67 m2 - kuchyňa: 7,24 m2 - chodba: 2,48 m2 - spálňa č. 1: 13,47 m2 - spálňa č. 2: 10,06 m2 - kúpeľňa č. 1: 5,10 m2 - kúpeľňa č. 2: 3,57 m2 - galéria: 2,01 m2 Celková podlahová plocha: 80,49 m2 Terasa: 22,91 m2 Cena: 387.395 € + DPH O PROJEKTE Najvyšší projekt novej výstavby v najprestížnejšej oblasti v Benidorme. Zažite jedinečné chvíle, užívajte si a relaxujte na pláži v Benidorme. Viac ako 300 slnečných dní vo veľkolepej sklenenej veži. Viete si predstaviť, že by ste bývali pár metrov od pláže Poniente v najvýznamnejšej urbanizácii destinácie Benidorm? Rezidenčný komplex Benidorm Beach má 196 apartmánov v sklenenej veži v dvoch blokoch s priestrannými terasami s výhľadom, ktoré sú ideálne na vychutnávanie si fantastického počasia na pobreží. Urbanizácia má kúpele, posilňovňu, vírivku, bazény, chill-out atď. Veľa vecí, ktoré si môžete užiť! OBLASŤ Destinácia BENIDORM na pobreží COSTA BLANCA má ikonickú panorámu apartmánových veží v dvoch polmesiacoch pri obrovských piesočných plážach. V posledných rokoch sa zmenil, desaťročia bol známy svojimi jedinečnými hotelmi, slnečnou a plážovou infraštruktúrou. Je paradigmou cestovného ruchu v Španielsku, jednou z mála lokalít, ktoré sa tešia 80 % obsadenosti hotelov počas celého roka. V kombinácii so širokou ponukou tradičnej španielskej kuchyne, ako aj medzinárodného vplyvu prispôsobeného všetkým chutiam a túžbe experimentovať. PLÁŽ PONIENTE je jednou z obľúbených destinácií pre tých, ktorí si kupujú nehnuteľnosť na pobreží Costa Blanca. Pobrežie ALICANTE je známe vysokými teplotami a viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Rezidencia je navrhnutá tak, aby ste si mohli vychutnať každý z týchto dní, a to vďaka veľkým terasám s výhľadom na more a udržiavaným spoločným priestorom. Pre milovníkov golfu má Benidorm jedno z najoceňovanejších golfových ihrísk v provincii: Sierra Cortina. V blízkosti sa nachádzajú aj jeho tri zábavné parky a niekoľko nákupných centier. A ak priletíte lietadlom, letisko v Alicante je vzdialené len 1 hodinu jazdy autom a 1,2 hodiny z Valencie. PLÁŽ LEVANTE, BENIDORM Toto je obraz, ktorý je najviac spojený s Benidormom: Oblúk svetlého zlatého piesku, ohraničený dlhou líniou mrakodrapov a škvrnitým lesom modrých slnečníkov. Je pravda, že sa pláž môže v lete zaplniť, ale aj počas najrušnejších dní tu viete nájsť tiché miesto, kde sa vyhnete davom. Pláž vedľa Levante má veľmi odlišnú atmosféru; je tu rovnaký pás veží. Poniente je však všeobecne tichšia a viac orientovaná na rodinu. Táto pláž získala veľa investícií v posledných rokoch, so sieťou drevených chodníkov, aby bol prístupný aj pre vozíčkarov alebo pre kočíky.

387 395 €
3 746,57 €/m²

Mäklarringen
Apartmán s veľkou terasou a nádherným výhľadom na more

Apartmán s veľkou terasou a nádherným výhľadom na more

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 127.64 m²

Úžasný výhľad na more zo 4-izbového apartmánu (051A) v obytnej veži BENIDORM BEACH. Viete si predstaviť, že by ste to videli každý deň? Byt v novom projekte BENIDORM BEACH sa nachádza na 18. poschodí, má celkovú výmeru 127,64 m2, bytová plocha tvorí 102,77 m2 a terasa 24,87 m2. K apartmánu prislúcha 1 parkovacie miesto v garáži a 1 pivničná kobka. DISPOZÍCIA - vstupná hala: 1,80 m2 - obývacia izba s jedálňou: 24,45 m2 - kuchyňa: 7,92 m2 - chodba: 4,61 m2 - spálňa č. 1: 14,35 m2 - spálňa č. 2: 10,07 m2 - spálňa č. 3: 11,27 m2 - kúpeľňa č. 1: 5,03 m2 - kúpeľňa č. 2: 3,84 m2 - galéria: 1,94 m2 Celková plocha interiéru: 102,77 m2 Terasa: 24,87 m2 Cena: 449.950€ + DPH O PROJEKTE Najvyšší projekt novej výstavby v najprestížnejšej oblasti v Benidorme. Zažite jedinečné chvíle, užívajte si a relaxujte na pláži v Benidorme. Viac ako 300 slnečných dní vo veľkolepej sklenenej veži. Viete si predstaviť, že by ste bývali pár metrov od pláže Poniente v najvýznamnejšej urbanizácii destinácie Benidorm? Rezidenčný komplex Benidorm Beach má 196 apartmánov v sklenenej veži v dvoch blokoch s priestrannými terasami s výhľadom, ktoré sú ideálne na vychutnávanie si fantastického počasia na pobreží. Urbanizácia má kúpele, posilňovňu, vírivku, bazény, chill-out atď. Veľa vecí, ktoré si môžete užiť! OBLASŤ Destinácia BENIDORM na pobreží COSTA BLANCA má ikonickú panorámu apartmánových veží v dvoch polmesiacoch pri obrovských piesočných plážach. V posledných rokoch sa zmenil, desaťročia bol známy svojimi jedinečnými hotelmi, slnečnou a plážovou infraštruktúrou. Je paradigmou cestovného ruchu v Španielsku, jednou z mála lokalít, ktoré sa tešia 80 % obsadenosti hotelov počas celého roka. V kombinácii so širokou ponukou tradičnej španielskej kuchyne, ako aj medzinárodného vplyvu prispôsobeného všetkým chutiam a túžbe experimentovať. PLÁŽ PONIENTE je jednou z obľúbených destinácií pre tých, ktorí si kupujú nehnuteľnosť na pobreží Costa Blanca. Pobrežie ALICANTE je známe vysokými teplotami a viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Rezidencia je navrhnutá tak, aby ste si mohli vychutnať každý z týchto dní, a to vďaka veľkým terasám s výhľadom na more a udržiavaným spoločným priestorom. Pre milovníkov golfu má Benidorm jedno z najoceňovanejších golfových ihrísk v provincii: Sierra Cortina. V blízkosti sa nachádzajú aj jeho tri zábavné parky a niekoľko nákupných centier. A ak priletíte lietadlom, letisko v Alicante je vzdialené len 1 hodinu jazdy autom a 1,2 hodiny z Valencie. PLÁŽ LEVANTE, BENIDORM Toto je obraz, ktorý je najviac spojený s Benidormom: Oblúk svetlého zlatého piesku, ohraničený dlhou líniou mrakodrapov a škvrnitým lesom modrých slnečníkov. Je pravda, že sa pláž môže v lete zaplniť, ale aj počas najrušnejších dní tu viete nájsť tiché miesto, kde sa vyhnete davom. Pláž vedľa Levante má veľmi odlišnú atmosféru; je tu rovnaký pás veží. Poniente je však všeobecne tichšia a viac orientovaná na rodinu. Táto pláž získala veľa investícií v posledných rokoch, so sieťou drevených chodníkov, aby bol prístupný aj pre vozíčkarov alebo pre kočíky.

449 950 €
3 525,15 €/m²

Mäklarringen
Apartmán v novostavbe s terasou s výhľadom na more pri piesočnatej pláži

Apartmán v novostavbe s terasou s výhľadom na more pri piesočnatej pláži

Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73.61 m²

Posledný výnimočný apartmán na predaj v lokalite Almadraba sa nachádza na prízemí s veľkou terasou v novom uzavretom bytovom komplexe s výhľadom na more. Úžitková plocha bytu je 75,61 m2 + terasa 44,84 m2. DISPOZÍCIA - Obývacia izba prepojená s kuchyňou: 35,77 m2 - Hlavná spálňa s kúpeľňou a toaletou a šatníkom: 24,84 m2 - Jedna samostatná spálňa so vstavanou skriňou: 7,26 m2 - Kúpeľňa s toaletou: 5,10 m2 - Terasa: 44,84 m2 V cene apartmánu je 1x parkovacie miesto v podzemnej garáži a 2x pivnica. KOMPLEX A LOKALITA Skvostná ‚Dénia Beach Resort‘ je určený na užívanie si každého aspektu blízkosti stredomorskej prírody ako aj tesnej blízkosti nádhernej piesočnatej pláže La Almadraba vzdialenej len 2 minúty pešej chôdze . Udržiavané záhrady, upravené plochy a osviežujúci bazén sú ideálne na pobyt na ochladenie v horúcich letných dňoch. Komplex poskytuje príjemné súkromie a pokoj s priamym vstupom k pláži, a zároveň je vzdialený menej ako 500 metrov od supermarketov a reštaurácií v Els Poblets. Architektonické riešenie fasády má organické tvary vytvárajúce jedinečné terasy. Všetky sú individuálne, ale majú jedno spoločné, neobmedzený výhľad na záhradu a more. Ľahký prístup z cesty Carretera de Les Marines s autobusovou dopravou do centra mesta Dénia vzdialeného len 17 minút autom. Milovníci golfu sú vzdialení len 15 minút od známeho exkluzívneho golfového ihriska Oliva Nova a jeho pláží ako aj známeho La Sella golf v Dénii. PRÍSLUŠENSTVO Kuchyňa: - Kuchyne vybavené nástennými a podlahovými skrinkami, samozatváracími zásuvkami, biela kremenná pracovná doska. Sklokeramická varná doska, rúra a odsávač pár. - Servírovací poklop s barovým pultom z bieleho kremeňa. Predbežná inštalácia pre umývačku riadu a práčku. Podlahy a obklady v interiéri: - Keramická kameninová podlaha a obklady. Všetky na protiprierazovej vrstve na zlepšenie zvukovej izolácie medzi bytovými jednotkami. - Dlažba vonkajších chodieb a iných spoločných priestorov v bloku je kameninová. Keramiková dlažba súkromných terás imituje drevo. Vnútorné nátery: - Biela plastická povrchová úprava stien. - Kamenina v kúpeľniach. - Priebežný podhľad v celom byte, odnímateľný v kúpeľni na montáž a údržbu vnútornej klimatizačnej jednotky. Telekomunikácie: - Inštalácia vstupu televízneho signálu s digitálnym HD satelitným prijímačom v každom byte. Elektrické inštalácie: - Regulátor intenzity osvetlenia obývacej izby a jedálne. - Televízne zásuvky v obývacej izbe a vo všetkých spálňach. Telefón v obývacej izbe a v spálňach. - Prístup k širokopásmovým telekomunikačným službám prostredníctvom optických vlákien káblov v obývacej izbe a spálňach. Klimatizácia: - Aerotermálna energia na výrobu teplej úžitkovej vody. - Klimatizačný systém cez podhľadové potrubia s pohonom cez lineárne mriežky. Fasády: - Hlavná fasáda s odkrytým železobetónom s povrchovou úpravou bielej farby s efektom kameňa. - Dvojplášťová zadná fasáda, ktorá pôsobí ako tepelný a zvukový filter a posilňuje energetickú účinnosť bytov. Zároveň dodáva estetickú krásu fasády vytvorením hry tieňov a orámovaním krajiny. Drevené konštrukcie a zasklenie: - Zasklenie so systémom redukcie svetla, vykonané pomocou zatemňovacej tkaniny. - Vonkajšie stolárske sklo s dvojitým zasklením Climalit air komorou. - Vstavané šatníkové skrine s posuvnými dverami, obložené zvnútra. - Domáce vstupné dvere pancierové, s bielym hliníkovým interiérom a vonkajšou povrchovou úpravou, s oceľovou konštrukciou a rámom, uzamykacím zariadením, dvojitým bezpečnostným zámkom a kľučkami proti vniknutiu. Vodovodné a sanitárne zariadenia: - Sprchové vaničky zo syntetického materiálu. Vodovodné batérie a sanitárne zariadenia Gala. - Namontované sprchové hlavice s nástenným postrekovačom. - VSB umývadlová skrinka vo farbe popola s drevom a bielymi inkrustáciami v hlavnej kúpeľni a vo vedľajšej kúpeľni keramické umývadlo 80 cm s poličkou a spodnou lištou, model VSB Altai. - Vetranie v celom dome vrátane kuchyne a kúpeľní žľabom potrubia na nútené odsávanie. - Prívod vody na všetkých terasách. OBLASŤ Dénia je hlavné mesto regiónu Marina Alta. Mesto v španielskej provincii Valencia, ktoré sa nachádza na severnom pobreží provincie Alicante. , známeho aj ako "Marquesado de Denia". K 1. januáru 2019 mala 42 166 obyvateľov, ale v lete môže počet obyvateľov dosiahnuť päťnásobok, až 200 000. Podľa sezónnych údajov ministerstva financií a verejnej správy je to španielska obec s menej ako 50 000 obyvateľmi a prichádza do nej veľa dovolenkárov. Moderné mesto, v ktorom sa aktívne celoročne spája cestovný ruch, nevídaná gastronómia a trávenie voľného času športom či len tak potulkami objavovaním vždy nových zákutí tohto krásneho prímorského mesta. Jeho kozmopolitná atmosféra priťahuje množstvo návštevníkov, ktorí prichádzajú, aby si užili nádherné severné pobrežie Costa Blanca. 11. decembra 2015 bolo mesto vyhlásené za mesto kreatívnej gastronómie UNESCO.

290 100 €
3 941,04 €/m²

Mäklarringen
Svetlý apartmán s magickým výhľadom na more

Svetlý apartmán s magickým výhľadom na more

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 100 m²

Presvetlený apartmán s obrovskou terasou a výhľadom na more v modernom rezidenčnom komplexe Gran Canet, Valencia, Španielsko. 300 SLNEČNÝCH DNÍ V ROKU, ŽIVOTNÝ ŠTÝL S ESENCIOU STREDOMORIA Sme veľmi radi že vám môžeme ponúknuť tento 4 izbový 100 m2 slnečný apartmán v exkluzívnom novopostavenom rezidenčnom komplexe, pri pláži Gran Canet, 30 minút od Valencie. Nachádza sa na 18 poschodí, v severnej veži, práve preto sú výhľady z jeho terasy magické. Vyniká elegantnými priestormi a je navrhnutý tak aby ste si naplno užili slnečné dni a španielsku klímu s dlhými letami ako aj celoročne. DISPONUJE: - 3 spálňami, - 2 kúpeľňami, - presvetlenou kuchyňou s obývačkou a nádhernou priestrannou terasou s celkovou výmerou 93,66 m2, z toho 15,86 m2 je nezastrešených - so spoločnými priestormi máte k dispozícii celkovú plochu 238,05 m2 - terasa má panoramatický výhľad na stredozemné more. O PROJEKTE: ODOVZDANIE KĽÚČOV - JÚL/AUGUST Gran Canet Residencial je jedinečný projekt postavený podľa moderného architektonického návrhu, ktorý sa vyznačuje výrazným stredomorským charakterom, založeným na koncepčnej výnimočnosti. Všetky apartmány v tomto rezidenčnom komplexe majú veľké slnečné terasy s dokonale prepojenými obytnými priestormi. To umožňuje nádherný výhľad zvnútra a výborné presvetlenie. Tento koncept zároveň dodáva pocit otvoreného a voľne plynulého priestoru. Viac ako 7600 m2 exkluzívnych spoločných priestorov a bazénov s rozlohou 800 m2, vrátane infinity bazéna s nekonečným okrajom a nádherným panoramatickým výhľadom na pobrežie, ktorý sa nachádza na 20 poschodí. Táto exkluzívna terasa ma aj úžasný gastro-bar s posedením. Veľké záhrady v stredomorskom štýle, dva kurty na tenis, wellness so saunou a vírivkou, oddychové zóny a ihriská pre mladších. Plne vybavená posilňovňa s tréningovým náradím, hudobným a TV systémom. O OBLASTI Rezidenčný komplex Gran Canet sa nachádza v mestečku Canet D'En Berenguer, ktoré je v súčasnosti rýchlo sa rozvíjajúcou oblasťou v čoraz viac žiadanej provincii Valencia. Je tak zaujímavou a veľmi perspektívnou investíciou. Vyniká výbornou polohou, len 30 minút od Valencie. Blízkosť tohto krásneho mesta poskytuje priamy vstup do epicentra čistej stredomorskej esencie. Spojenie histórie, umenia, aktívneho života a dobrého jedla robia toto tretie najväčšie mesto Španielska stále viac populárnym. Nachádza sa na pobreží Costa de Valencia , ktoré sa tiahne od juhu Costa de Azahar až k severu Costa Blanca. Sú tu početné pláže s krásnym jemným pieskom, od tých dlho tiahlych až po malé zátoky a zálivy. Spomeňme Canet dEn Berenguer, Pobla de Farnals, Puige, pláže Port de Sagunt, či mestké pláže Las Arenas, Malvarrosa a surfistami obľúbenú Pataconu. Milovníci golfu si tu tiež prídu na svoje. Sedem golfových ihrísk je menej ako 50 minút jazdy od Gran Canet . Najrelevantnejšie z dôvodu blízkosti a vybavenia sú Mediterráneo Golf, Club de Golf El Bosque, Escorpión Golf Club ako aj absolútna topka El Saler Golf Club. Táto výnimočná lokalita a príroda robia z tohto miesta skutočný sen na bývanie pre mnohých. Nie nadarmo bola Valencia v roku 2020 oficiálne vyhlásená za najžiadanejšie mesto pre život v zahraničí.

527 100 €
5 271 €/m²

Mäklarringen
Slnečný apartmán v dvojdome

Slnečný apartmán v dvojdome

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 100 m²

3-izbový apartmán v v El Bosque Golf, v dvojdome na súkromnom pozemku, s výbornou polohou len 24km od mesta Valencia a jej rozsiahlych pláží. Sme radi že vám môžeme ponúknuť tieto jedinečný apartmán nachádzajúci sa na golfovom ihrisku El Bosque v Španielsku. Je súčasťou súkromného pozemku s rozlohou 15 609 m2, ktorý pozostáva z 10 domov a 20 apartmánov a každý dom je rozdelený na 2 apartmány s obytnou plochou 100 m2 a vlastným vstupom. DISPONUJE: - priestrannou kompletnou kuchyňou a obývacou izbou, - 2 spálňami, - 1 kúpeľnou a menšou kúpeľnou len s WC. Súkromná terasa je prístupná cez veľké presklené dvere z kuchyne/obývačky, ktoré dodávajú apartmánu fantastické denné svetlo. Navyše má výhľad priamo na golfové ihrisko plné zelene, prinášajúce pocit pokoja. Práve tu si môžete vychutnať rannú kávu pred začatím krásneho slnečného dňa. Rok stavby je 1980. Apartmán bol plne zrekonštruovaný v roku 2019. Všetky materiály sú preto najvyššej kvality vrátane podlahového vykurovania, klimatizácie a veľkých okien. NEHNUTEĽNOSŤ JE VHODNÁ AJ INVESTIČNE s možnosťou prenájmu na 2 týždne alebo 1 mesiac v roku. O OBLASTI Tento súkromný rezidenčný komplex je skvelý pre tých, ktorí radi hrajú golf alebo si len chcú užiť relax v prírode, keďže oblasť pozostáva z 15 609 m2 pozemku, ideálnych na prechádzky. Výhodou je, že apartmány sa nachádzajú len 2 minúty pešo od club housu. Nájdete tu obľúbenú kaviareň, výbornú stredomorskú kuchyňu, spoločnú saunu, turecké kúpele, ale aj miestnosti na pracovné obedy alebo rodinné podujatia a bazén s rôznymi službami pre všetkých členov. Vďaka 300 slnečným dňom v roku a miernemu stredomorskému podnebiu je táto lokalita zárukou výborných podmienok na golf. Ale nie iba to, z El Bosque sa pohodlne a rýchlo dopravíte do okolitých miest, ak si chcete užiť aj iné aktivity a zmeniť prostredie. Centrum mestečka Chivas je vzdialené 10 km. Taktiež to je len 20 minút autom medzi El Bosque a letiskom Valencia a ľahko sa dostanete aj do centra Valencie, a jej pláží. VALENCIA Predstavuje spojenie viacerých svetov. Svet histórie, umenia a hudby, živého ‘Mercado Central‘ ako aj obľúbených, širokých mestských pláží Jej historické jadro Carmen a secesné ulice štvrtí Sant Francesc, či L’Eixample kontrastujú s modernou avantgardnou architektúrou ikony mesta ‘Ciudad de las Artes y las Ciencias‘. Tá, ako aj mnohé iné obľúbené miesta Valencijčanov, sa nachádza v 7 km dlhom parku Turia, jednom z najväčších parkov v Španielsku. Rozmanitosť mesta dopĺňa v ich blízkosti rýchlo obnovujúca sa pôvodne rybárska štvrť Cabañyal s jej novovznikajúcimi barmi a reštauráciami, ako aj dnes už roky známa ‚La Marina‘. Táto obľúbená a živá časť inak najväčšieho stredomorského prístavu, ktorá ponúka širokú škálu aktivít, si vás určite získa. S ľahkosťou tak typickou pre toto paradoxne tretie najväčšie mesto Španielska sa tu veľmi prirodzene miešajú obyvatelia mesta s turistami. Je to dnes nová kozmopolitná Valencia. MAKLÄRRINGEN VALENCIA Prostredníctvom rozsiahlej siete kontaktov máme k dispozícii všetky typy nehnuteľností vo Valencii. Okrem toho v spoločnosti Mäklarringen Valencia ponúkame kompletný servis od obhliadky až po podpísanie zmluvy, takže sa môžete cítiť sebaisto počas celého procesu.

247 000 €
2 470 €/m²

Mäklarringen
Priestranný apartmán s 2 terasami v krásnom prostredí

Priestranný apartmán s 2 terasami v krásnom prostredí

Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 110 m²

Golfový rezort na pláži, more, hory a súkromný rezidenčný komplex v jednom! Ideálny druhý domov na celý rok. Skvelá poloha na bývanie pri Stredozemnom mori. DISPOZÍCIA 3-izbový apartmán s veľkou terasou a v krásnom prostredí prímorského rezidenčného Beach & Golf Resort, Oliva Nova, Valencia, Španielsko. Tento nádherný priestranný apartmán s obytnou plochu 110 m2 má dve slnečné terasy: jedna veľká s celkovou výmerou 64,64 m2 a o niečo menšia 13,87 m2. Disponuje 2 štýlovými spálňami a 2 kúpeľňami. Apartmán má výhľad na hory, a prekrásnu zeleň a 18-jamkové golfové ihrisko. Je súčasťou súkromného rezidenčného komplexu HOYO 17. NEHNUTEĽNOSŤ POSTAVENÁ V ROKU 2022 REZIDENČNÝ KOMPLEX: HOYO 17 Táto rezidencia má výhľad na Stredozemné more a 18-jamkové golfové ihrisko, ktoré navrhol Severiano Ballesteros. Ponúka tiež nádherné spoločné priestory s priestrannými záhradami, bazénmi, ako aj garáže a skladové priestory. Obyvatelia budú mať prístup ku všetkým službám rezortu Oliva Nova Beach & Golf **** OLIVA NOVA BEACH & GOLF RESORT Miesto, kde slnko, more a hory umožňujú osobitý spôsob života. Všetko v Oliva Nova Beach & Golf Resort je starostlivo premyslené tak, aby umožňovalo skvelé bývanie a plne aktívny zážitok. Prvotriedne 18-jamkové golfové ihrisko, kvalitné jazdecké centrum, v ktorom sa konajú medzinárodné súťaže, tenisové a paddle kurty, futbalové ihriská, fitnescentrum a kúpele. Niekoľko reštaurácií a spoločenský klub. OBLASŤ Rezidencia sa nachádza 20km od Dénie, čo je krásne prímorské mesto, na pobreží Costa Blanca s fantastickými plážami a kultúrou. Taktiež má skvelé spojenie s pravidelnými trajektami na Ibizu a Mallorcu. Samotná Oliva má perfektnú polohu medzi väčšími populárnymi mestami Španielska: na sever cca 1 hod od Valencie a na juh hodina a pol od Alicante. VALENCIA Predstavuje spojenie viacerých svetov. Svet histórie, umenia a hudby, živého ‘Mercado Central‘ ako aj obľúbených, širokých mestských pláží. Jej historické jadro Carmen a secesné ulice štvrtí Sant Francesc, či L’Eixample kontrastujú s modernou avantgardnou architektúrou ikony mesta ‘Ciudad de las Artes y las Ciencias‘. Rozmanitosť mesta dopĺňa v ich blízkosti rýchlo obnovujúca sa pôvodne rybárska štvrť Cabañyal s jej novovznikajúcimi barmi a reštauráciami, ako aj dnes už roky známa ‚La Marina‘. S ľahkosťou tak typickou pre toto paradoxne tretie najväčšie mesto Španielska sa tu veľmi prirodzene miešajú obyvatelia mesta s turistami. Je to dnes nová kozmopolitná Valencia. ZOSTALO NIEKOĽKO BYTOV, KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKAJTE NAJLEPŠÍ BYT ZA NAJLEPŠIU CENU!

384 263 €
3 493,30 €/m²

Mäklarringen
Elegantný apartmán so skvelou polohou

Elegantný apartmán so skvelou polohou

Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Golfový rezort na pláži, more, hory a súkromný rezidenčný komplex v jednom! Ideálny druhý domov na celý rok. Skvelá poloha na bývanie pri Stredozemnom mori. Ponúkame elegantný 4-izbový slnečný apartmán (102) s rozlohou 84m2, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí prímorského rezidenčného Beach & Golf Resort, Oliva Nova, Valencia, Španielsko. DISPOZÍCIA Disponuje 3 spálňami, 2 kúpeľňami, elegantnou obývačkou a súkromnou záhradou vhodnou na posedenie s kamarátmi alebo rodinou. Taktiež máte prístup k spoločnému parkovisku, nachádzajúceho sa priamo za domami. Apartmán je súčasťou súkromného rezidenčného komplexu Sevilla 7. NEHNUTEĽNOSŤ POSTAVENÁ V ROKU 2022 REZIDENČNÝ KOMPLEX: SEVILLA 7 Tento apartmánový komplex je skvelou príležitosťou na pobyt pri Stredozemnom mori. S veľkou záhradou a spoločným bazénom spája výbornú polohu, prístup k službám Oliva Nova a cenu na úrovni jeho kvalít a povrchových úprav. Obyvatelia budú mať prístup ku všetkým službám rezortu Oliva Nova Beach & Golf **** OLIVA NOVA BEACH & GOLF RESORT Miesto, kde slnko, more a hory umožňujú osobitý spôsob života. Všetko v Oliva Nova Beach & Golf Resort je starostlivo premyslené tak, aby umožňovalo skvelé bývanie a plne aktívny zážitok. Prvotriedne 18-jamkové golfové ihrisko, kvalitné jazdecké centrum, v ktorom sa konajú medzinárodné súťaže, tenisové a paddle kurty, futbalové ihriská, fitnescentrum a kúpele. Niekoľko reštaurácií a spoločenský klub. OBLASŤ Rezidencia sa nachádza 20km od Dénie, čo je krásne prímorské mesto, na pobreží Costa Blanca s fantastickými plážami a kultúrou. Taktiež má skvelé spojenie s pravidelnými trajektami na Ibizu a Mallorcu. Samotný Oliva Nova Beach & Golf Resort má perfektnú polohu medzi väčšími populárnymi mestami Španielska: na sever cca 1 hod od Valencie a na juh hodina a pol od Alicante. VALENCIA Predstavuje spojenie viacerých svetov. Svet histórie, umenia a hudby, živého ‘Mercado Central‘ ako aj obľúbených, širokých mestských pláží. Jej historické jadro Carmen a secesné ulice štvrtí Sant Francesc, či L’Eixample kontrastujú s modernou avantgardnou architektúrou ikony mesta ‘Ciudad de las Artes y las Ciencias‘. Rozmanitosť mesta dopĺňa v ich blízkosti rýchlo obnovujúca sa pôvodne rybárska štvrť Cabañyal s jej novovznikajúcimi barmi a reštauráciami, ako aj dnes už roky známa ‚La Marina‘. S ľahkosťou tak typickou pre toto paradoxne tretie najväčšie mesto Španielska sa tu veľmi prirodzene miešajú obyvatelia mesta s turistami. Je to dnes nová kozmopolitná Valencia.

322 300 €
3 836,90 €/m²

Mäklarringen
Elegantný apartmán s výhľadom na more v modernom komplexe

Elegantný apartmán s výhľadom na more v modernom komplexe

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 79.99 m²

4-izbový slnečný apartmán s obrovskou terasou a výhľadom na more v modernom rezidenčnom komplexe Gran Canet, v provincii Valencia, v Španielsku. 300 SLNEČNÝCH DNÍ V ROKU, ŽIVOTNÝ ŠTÝL S ESENCIOU STREDOMORIA Sme veľmi radi že vám môžeme ponúknuť tento 4 izbový 79,99 m² apartmán, ktorý sa nachádza na 14 poschodí, v južnej veži práve preto sú výhľady z jeho terasy magické. Vyniká elegantnými priestormi a je navrhnutý tak aby ste si naplno užili slnečné dni a španielsku klímu s dlhými letami, ktoré trvajú takmer celý rok. DISPONUJE: 3 spálňami, 2 kúpeľňami, presvetlenou kuchyňou a obývačkou a pýši sa nádhernou priestrannou terasou o celkovej výmere 67,83 m2, z toho 15,37 m2 je nezastrešených. So spoločnými priestormi máte k dispozícii celkovú plochu 181,57 m2. Terasa ma panoramatický výhľad na stredozemné more, a je ideálna na strávenie slnečných dní s rodinou alebo kamarátmi. Je orientovaná tak, že máte pohodlný prístup k nej zo všetkých obývacích izieb. Tento koncept dodáva celému apartmánu perfektné denné svetlo a pocit otvoreného, voľne plynulého priestoru. Moderná elegancia celého projektu zasahuje aj do spální a kúpeľní s ich detailným premysleným dizajnom. O PROJEKTE ODOVZDANIE KĽÚČOV - JÚL/AUGUST Gran Canet Residencial je jedinečný projekt postavený podľa moderného architektonického návrhu, ktorý sa vyznačuje výrazným stredomorským charakterom, založeným na koncepčnej výnimočnosti. Všetky apartmány v tomto rezidenčnom komplexe majú veľké slnečné terasy s dokonale prepojenými obytnými priestormi. To umožňuje nádherný výhľad zvnútra a výborné presvetlenie. Tento koncept zároveň dodáva pocit otvoreného a voľne plynulého priestoru. Viac ako 7600 m2 exkluzívnych spoločných priestorov a bazénov s rozlohou 800 m2, vrátane infinity bazéna s nekonečným okrajom a nádherným panoramatickým výhľadom na pobrežie, ktorý sa nachádza na 20 poschodí. Táto exkluzívna terasa ma aj úžasný gastro-bar s posedením. Veľké záhrady v stredomorskom štýle, dva kurty na tenis, wellness so saunou a vírivkou, oddychové zóny a ihriská pre mladších. Plne vybavená posilňovňa s tréningovým náradím, hudobným a TV systémom. Blízkosť mesta Valencie poskytuje priamy vstup do epicentra čistej stredomorskej esencie. Spojenie histórie, umenia, aktívneho života a dobrého jedla robia toto tretie najväčšie mesto Španielska stále viac populárným. O OBLASTI Rezidenčný komplex Gran Canet sa nachádza v mestečku Canet D'En Berenguer, ktoré je v súčasnosti rýchlo sa rozvíjajúcou oblasťou v čoraz viac žiadanej provincii Valencia. Je tak zaujímavou a veľmi perspektívnou investíciou. Vyniká výbornou polohou, len 30 minút od Valencie. Blízkosť tohto krásneho mesta poskytuje priamy vstup do epicentra čistej stredomorskej esencie. Spojenie histórie, umenia, aktívneho života a dobrého jedla robia toto tretie najväčšie mesto Španielska stále viac populárnym. Nachádza sa na pobreží Costa de Valencia , ktoré sa tiahne od juhu Costa de Azahar až k severu Costa Blanca. Sú tu početné pláže s krásnym jemným pieskom, od tých dlho tiahlych až po malé zátoky a zálivy. Spomeňme Canet dEn Berenguer, Pobla de Farnals, Puige, pláže Port de Sagunt, či mestké pláže Las Arenas, Malvarrosa a surfistami obľúbenú Pataconu. Milovníci golfu si tu tiež prídu na svoje. Sedem golfových ihrísk je menej ako 50 minút jazdy od Gran Canet . Najrelevantnejšie z dôvodu blízkosti a vybavenia sú Mediterráneo Golf, Club de Golf El Bosque, Escorpión Golf Club ako aj absolútna topka El Saler Golf Club. Táto výnimočná lokalita a príroda robia z tohto miesta skutočný sen na bývanie pre mnohých Nie nadarmo bola Valencia v roku 2020 oficiálne vyhlásená za najžiadanejšie mesto pre život v zahraničí.

458 800 €
5 735,72 €/m²

Mäklarringen
Výnimočný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more priamo pri pláži v Dénii

Výnimočný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more priamo pri pláži v Dénii

Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 77.55 m²

Posledný výnimočný 4 izbový apartmán sa nachádza na vrchnom 4. poschodí s veľkou terasou v novom rezidenčnom komplexe s výhľadom na more pri pláži La Almadraba. Úžitková plocha bytu je 77,55 m2 + terasa 49,38 m2. DISPOZÍCIA - Obývacia izba prepojená s kuchyňou: 33,23 m2 - Hlavná spálňa s kúpeľňou a toaletou a šatníkom : 19,31 m2 - Jedna samostatná spálňa so vstavanou skriňou: 8,83 m2 - Druhá samostatná spálňa so vstavanou skriňou: 8,78 m2 - Kúpeľňa s toaletou: 4,53 m2 - Terasa: 49,38 m2 V cene apartmánu je 1x parkovacie miesto v podzemnej garáži + 2x pivnica. KOMPLEX A LOKALITA Skvostná ‚Dénia Beach Resort‘ je určený na užívanie si každého aspektu blízkosti stredomorskej prírody ako aj tesnej blízkosti nádhernej piesočnatej pláže La Almadraba vzdialenej len 2 minúty pešej chôdze . Udržiavané záhrady, upravené plochy a osviežujúci bazén sú ideálne na pobyt na ochladenie v horúcich letných dňoch. Komplex poskytuje príjemné súkromie a pokoj s priamym vstupom k pláži, a zároveň je vzdialený menej ako 500 metrov od supermarketov a reštaurácií v Els Poblets. Architektonické riešenie fasády má organické tvary vytvárajúce jedinečné terasy. Všetky sú individuálne, ale majú jedno spoločné, neobmedzený výhľad na záhradu a more. Ľahký prístup z cesty Carretera de Les Marines s autobusovou dopravou do centra mesta Dénia vzdialeného len 17 minút autom. Milovníci golfu sú vzdialení len 15 minút od známeho exkluzívneho golfového ihriska Oliva Nova a jeho pláží ako aj známeho La Sella golf v Dénii. PRÍSLUŠENSTVO Kuchyňa: - Kuchyne vybavené nástennými a podlahovými skrinkami, samozatváracími zásuvkami, biela kremenná pracovná doska. Sklo keramická varná doska, rúra a odsávač pár. - Servírovací poklop s barovým pultom z bieleho kremeňa. Predbežná inštalácia pre umývačku riadu a práčku. Podlahy a obklady v interiéri: - Keramická kameninová podlaha a obklady. Všetky na protiprievanovej vrstve na zlepšenie zvukovej izolácie medzi bytovými jednotkami - Dlažba vonkajších chodieb a iných spoločných priestorov v bloku je kameninová. Keramiková dlažba súkromných terás imituje drevo Vnútorné nátery: - Biela plastická povrchová úprava stien - Kamenina v kúpeľniach - Priebežný podhľad v celom byte, odnímateľný v kúpeľni na montáž a údržbu vnútornej klimatizačnej jednotky Telekomunikácie: - Inštalácia vstupu televízneho signálu s digitálnym HD satelitným prijímačom v každom byte Elektrické inštalácie: - Regulátor intenzity osvetlenia obývacej izby a jedálne - Televízne zásuvky v obývacej izbe a vo všetkých spálňach. Telefón v obývacej izbe a v spálňach - Prístup k širokopásmovým telekomunikačným službám prostredníctvom optických vlákien káblov v obývacej izbe a spálňach Klimatizácia: - Aerotermálna energia na výrobu teplej úžitkovej vody - Klimatizačný systém cez podhľadové potrubia s pohonom cez lineárne mriežky Fasády: - Hlavná fasáda s odkrytým železobetónom s povrchovou úpravou bielej farby s efektom kameňa - Dvojplášťová zadná fasáda, ktorá pôsobí ako tepelný a zvukový filter a posilňuje energetickú účinnosť bytov. Zároveň dodáva estetickú krásu fasády vytvorením hry tieňov a orámovaním krajiny Drevené konštrukcie a zasklenie: - Zasklenie so systémom redukcie svetla, vykonané pomocou zatemňovacej tkaniny - Vonkajšie stolárske sklo s dvojitým zasklením Climalit air komorou - Vstavané šatníkové skrine s posuvnými dverami, obložené zvnútra - Domáce vstupné dvere pancierové, s bielym hliníkovým interiérom a vonkajšou povrchovou úpravou, s oceľovou konštrukciou a rámom, uzamykacím zariadením, dvojitým bezpečnostným zámkom a kľučkami proti vniknutiu Vodovodné a sanitárne zariadenia: - Sprchové vaničky zo syntetického materiálu. Vodovodné batérie a sanitárne zariadenia Gala - Namontované sprchové hlavice s nástenným postrekovačom - VSB umývadlová skrinka vo farbe popola s drevom a bielymi inkrustáciami v hlavnej kúpeľni a vo vedľajšej kúpeľni keramické umývadlo 80 cm s poličkou a spodnou lištou, model VSB Altai - Vetranie v celom dome vrátane kuchyne a kúpeľní žľabom potrubia na nútené odsávanie - Prívod vody na všetkých terasách OBLASŤ Dénia je hlavné mesto regiónu Marina Alta. Mesto v španielskej provincii Valencia, ktoré sa nachádza na severnom pobreží provincie Alicante. , známeho aj ako "Marquesado de Denia". K 1. januáru 2019 mala 42 166 obyvateľov, ale v lete môže počet obyvateľov dosiahnuť päťnásobok, až 200 000. Podľa sezónnych údajov ministerstva financií a verejnej správy je to španielska obec s menej ako 50 000 obyvateľmi a prichádza do nej veľa dovolenkárov. Moderné mesto, v ktorom sa aktívne celoročne spája cestovný ruch, nevídaná gastronómia a trávenie voľného času športom či len tak potulkami objavovaním vždy nových zákutí tohto krásneho prímorského mesta. Jeho kozmopolitná atmosféra priťahuje množstvo návštevníkov, ktorí prichádzajú, aby si užili nádherné severné pobrežie Costa Blanca. 11. decembra 2015 bolo mesto vyhlásené za mesto kreatívnej gastronómie UNESCO.

465 000 €
5 996,13 €/m²

Mäklarringen
3-izb. apartmán na pláži - PRVÁ LÍNIA - novostavba, Dénia, COSTA BLANCA

3-izb. apartmán na pláži - PRVÁ LÍNIA - novostavba, Dénia, COSTA BLANCA

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 70 m²

Apartmán s výhľadom na more a priamo na pláži – novostavba. Privátna residencia El Estanyo Villa Romana Residencial L`Estanyó -Denia pozostávajúca z moderných apartmánov, sa nachádza vedľa jednej z najlepšie kvalifikovaných pláží v Španielsku – Las marinas. Taktiež iba 6km od centra prímorskej Dénie. Tento komplex má aj atraktívnu prominentnú bazénovú zónu zariadenú v špičkovom modernom štýle. Dispozície: Slnečná terasa o výmere 16m2. Predinštalovaná klimatizácia (teplá/chladná) v obývacej izbe a spálňach, dvojité zasklenie Climalit . Kuchyňa so štýlovým nábytkom, s pultovou doskou Silestone, indukčnou varnou doskou a elektrickou rúrou, vybavená odsávačom. Dve kúpeľne s umývadlom vybavené skrinkou a zrkadlom. Spálne disponujú so vstavanými skriňami, zásuvkami, vnútorným LED osvetlením a vonkajšími žalúziami. Teplá úžitková voda je zabezpečená od spoločnosti Aerotermia, ktorá poskytuje obnoviteľnú energiu Video intercom. K dizpozícii je taktiež rozsiahla záhrada, detské ihrisko a podzemné parkovisko. ODOVZDÁVANIE KĽÚČOV MÁJ 2023 Ceny apartmánov sa pohybujú od 295 000 do 599 000, závisí od poschodia, rozlohy a množstva izieb. OBLASŤ Nachádza v krásnom prímorskom mesta Dénia , na pobreží Costa Blanca s fantastickými piesočnými plážami, históriou, výberom množstva aktivít, veľkou ponukou gastronomicky skvelých reštaurácii ako aj dlhou a veľmi príjemnou prírodnou ‘promenádou‘ . Medzi jej najznámejšie pláže patrí Les Marine ktorá je dlhá 2km a popularitu si získala svojim jemným pieskom. Keďže je to prístavná oblasť, môžete si tu vychutnať množstvo čerstvých morských plodov a typických stredomorských jedál. Pravidelnými trajektami máte z prístavu aj skvelé spojenie na Ibizu a Mallorcu. Od letiska Valencie je to 1,5 hodina, od letiska Alicante podobne. Svojou lokalitou vám Dénia dáva aj veľké množstvo príležitostí na golf - do 45 min jazdy autom sa v okolí nachádza viac ako 10 golfových ihrisiek. Najbližšie sú La Sella Golf s úžasnou stredomorskou prírodou a výhľadmi na obklopujúce hory a Oliva Nova Beach & Golf Resort ktorú mate priamo na pláži. Len 20 min jazdy autom sa nachádza jej len o niečo menšia sestra Javia, ktorú od Dénie delí nádherný hornatý prírodný park Montgó. Javia je charakteristická priezračnou čistou vodou a dlhou históriou. Je považovaná za jedno z najkrajších miest na pobreží Costa Blanca, a ponúka ako pláže pieskové tak štrkové. Jej historické centrum je labyrintom dláždených uličiek s množstvom historickým múrov ktoré slúžili na bránenie mesta pred pirátmi a jej menší rybársky prístav z 15 storočia vám poskytne selekciu výborných reštaurácií.

295 000 €
4 214,29 €/m²

Mäklarringen
4izb dvojposchodový apartmány v centre mesta Dénia, COSTA BLANCA

4izb dvojposchodový apartmány v centre mesta Dénia, COSTA BLANCA

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 80 m²

Tento krásny apartmán je súčasťou nového rezidenčného komplexu z marca 2022, pozostávajúci z 38 - 3 a 4 izbových apartmánov. Všetky apartmány majú terasy, garáž a vlastný sklad v cene. Taktiež súkromný spoločný areál s bazénom, zariadený na každodenné používanie. DISPOZÍCIA: Elegantné 3 spálne so vstavanými skriňami, 1 na prvom poschodí apartmánu a 2 na druhom, kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru so nástennými skrinkami, vybavenou rúrou, sklo keramickou varnou doskou a digestorom. Je spojená s priestrannou obývačkou, z ktorej sa dostanete na terasu o rozmere 4m2. Všetky priestory sú pekne presvetlené. Vonkajšie hliníkové konštrukcie s dvojitým zasklením a vzduchovou komorou, podlahy a obklady najvyššej kvality. Odovzdane – Marec 2022 OBLAST Nachádza v krásnom prímorskom mesta Dénia , na pobreží Costa Blanca s fantastickými piesočnými plážami, históriou, výberom množstva aktivít, veľkou ponukou gastronomicky skvelých reštaurácii ako aj dlhou a veľmi príjemnou prírodnou ‘promenádou‘ . Medzi jej najznámejšie pláže patrí Les Marine ktorá je dlhá 2km a popularitu si získala svojim jemným pieskom. Keďže je to prístavná oblasť, môžete si tu vychutnať množstvo čerstvých morských plodov a typických stredomorských jedál. Pravidelnými trajektami máte z prístavu aj skvelé spojenie na Ibizu a Mallorcu. Od letiska Valencie je to 1,5 hodina, od letiska Alicante podobne. Svojou lokalitou vám Dénia dáva aj veľké množstvo príležitostí na golf - do 45 min jazdy autom sa v okolí nachádza viac ako 10 golfových ihrisiek. Najbližšie sú La Sella Golf s úžasnou stredomorskou prírodou a výhľadmi na obklopujúce hory a Oliva Nova Beach & Golf Resort ktorú mate priamo na pláži. Len 20 min jazdy autom sa nachádza jej len o niečo menšia sestra Javia, ktorú od Dénie delí nádherný hornatý prírodný park Montgó. Javia je charakteristická priezračnou čistou vodou a dlhou históriou. Je považovaná za jedno z najkrajších miest na pobreží Costa Blanca, a ponúka ako pláže pieskové tak štrkové. Jej historické centrum je labyrintom dláždených uličiek s množstvom historickým múrov ktoré slúžili na bránenie mesta pred pirátmi a jej menší rybársky prístav z 15 storočia vám poskytne selekciu výborných reštaurácií.

168 400 €
2 105 €/m²

Mäklarringen
PRVÁ LÍNIA - 4 izb apartmán s výhľadom na more, Dénia, COSTA BLANCA

PRVÁ LÍNIA - 4 izb apartmán s výhľadom na more, Dénia, COSTA BLANCA

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 93.9 m²

Tento luxusný súkromný komplex Albamar pozostáva z 15 výnimočných rezidencií, ktoré majú prístup k vlastnej stredomorskej záhrade a bazénu. Charakterizuje sa priestranným interiérom a mimoriadnymi terasami s výhľadom na more, ku ktorému je priamy prístup. Má neporaziteľnú polohu čo sa týka vzdialenosti k centru mesta. DISPOZÍCIA 3 spálne z toho 1 má prístup na terasu , moderná kuchyňa spojená s presvetlenou obývačkou, z ktorej sa taktiež priamo dostanete na terasu cez presklené posúvacie dvere, 2 kúpeľne - obklady stien od popredných značiek a výrobcov, výnimočná terasa o celkovom rozmere 20,38 : z toho polovica je krytá a polovica odokrytá. Celkový rozmer apartmánu je 114,19m2. Tento rezidenčný komplex ma aj vlastné parkovanie, ktoré sa nachádza hneď za ním. ODOVZDÁVANIE KĽÚČOV MÁJ 2023 O OBLASTI Nachádza v krásnom prímorskom mesta Dénia , na pobreží Costa Blanca s fantastickými piesočnými plážami, históriou, výberom množstva aktivít, veľkou ponukou gastronomicky skvelých reštaurácii ako aj dlhou a veľmi príjemnou prírodnou ‘promenádou‘ . Medzi jej najznámejšie pláže patrí Les Marine ktorá je dlhá 2km a popularitu si získala svojim jemným pieskom. Keďže je to prístavná oblasť, môžete si tu vychutnať množstvo čerstvých morských plodov a typických stredomorských jedál. DÉNIA Pravidelnými trajektami máte z prístavu aj skvelé spojenie na Ibizu a Mallorcu. Od letiska Valencie je to 1,5 hodina, od letiska Alicante podobne. Svojou lokalitou vám Dénia dáva aj veľké množstvo príležitostí na golf - do 45 min jazdy autom sa v okolí nachádza viac ako 10 golfových ihrisiek. Najbližšie sú La Sella Golf s úžasnou stredomorskou prírodou a výhľadmi na obklopujúce hory a Oliva Nova Beach & Golf Resort ktorú mate priamo na pláži. Len 20 min jazdy autom sa nachádza jej len o niečo menšia sestra Javia, ktorú od Dénie delí nádherný hornatý prírodný park Montgó. Javia je charakteristická priezračnou čistou vodou a dlhou históriou. Je považovaná za jedno z najkrajších miest na pobreží Costa Blanca, a ponúka ako pláže pieskové tak štrkové. Jej historické centrum je labyrintom dláždených uličiek s množstvom historickým múrov ktoré slúžili na bránenie mesta pred pirátmi a jej menší rybársky prístav z 15 storočia vám poskytne selekciu výborných reštaurácií. Splátkový kalendár: 15 april 2022- 10% + IVA 15 jún 2022- 10% + IVA 15 október 2022- 10% + IVA 15 marec 2022- 10% + IVA

723 000 €
7 699,68 €/m²

Mäklarringen
4izb apartmán na pláži - PRVÁ LÍNIA - novostavba, Dénia, COSTA BLANCA

4izb apartmán na pláži - PRVÁ LÍNIA - novostavba, Dénia, COSTA BLANCA

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 73.23 m²

Apartmán s výhľadom na more a priamo na pláži – novostavba. Privátna residencia El Estanyo Villa Romana pozostávajúca z moderných apartmánov, sa nachádza hneď vedľa krásnych dlhých pieskových pláži, ktoré táto oblasť ponúka. Taktiež iba 6km od starého mesta.Tento komplex má aj atraktívnu prominentnú bazénovú zónu zariadenú v špičkovom modernom štýle. DISPOZÍCIA: Slnečná terasa o výmere 13,5 m2. Predinštalovaná klimatizácia (teplá/chladná) v obývacej izbe a spálňach, dvojité zasklenie Climalit . Kuchyňa so štýlovým nábytkom, s pultovou doskou Silestone, indukčnou varnou doskou a elektrickou rúrou, vybavená odsávačom. Dve kúpeľne s umývadlom vybavené skrinkou a zrkadlom. Spálne disponujú so vstavanými skriňami, zásuvkami, vnútorným LED osvetlením a vonkajšími žalúziami. Teplá úžitková voda je zabezpečená od spoločnosti Aerotermia, ktorá poskytuje obnoviteľnú energiu Video intercom. K dizpozícii je taktiež rozsiahla záhrada, detské ihrisko a podzemné parkovisko. ODOVZDÁVANIE KĽÚČOV MÁJ 2023 Ceny apartmánov sa pohybujú od 295 000 do 599 000, závisí od poschodia, rozlohy a množstva izieb. OBLASŤ Nachádza v krásnom prímorskom mesta Dénia , na pobreží Costa Blanca s fantastickými piesočnými plážami, históriou, výberom množstva aktivít, veľkou ponukou gastronomicky skvelých reštaurácii ako aj dlhou a veľmi príjemnou prírodnou ‘promenádou‘ . Medzi jej najznámejšie pláže patrí Les Marine ktorá je dlhá 2km a popularitu si získala svojim jemným pieskom. Keďže je to prístavná oblasť, môžete si tu vychutnať množstvo čerstvých morských plodov a typických stredomorských jedál. DÉNIA Pravidelnými trajektami máte z prístavu aj skvelé spojenie na Ibizu a Mallorcu. Od letiska Valencie je to 1,5 hodina, od letiska Alicante podobne. Svojou lokalitou vám Dénia dáva aj veľké množstvo príležitostí na golf - do 45 min jazdy autom sa v okolí nachádza viac ako 10 golfových ihrisiek. Najbližšie sú La Sella Golf s úžasnou stredomorskou prírodou a výhľadmi na obklopujúce hory a Oliva Nova Beach & Golf Resort ktorú mate priamo na pláži. Len 20 min jazdy autom sa nachádza jej len o niečo menšia sestra Javia, ktorú od Dénie delí nádherný hornatý prírodný park Montgó. Javia je charakteristická priezračnou čistou vodou a dlhou históriou. Je považovaná za jedno z najkrajších miest na pobreží Costa Blanca, a ponúka ako pláže pieskové tak štrkové. Jej historické centrum je labyrintom dláždených uličiek s množstvom historickým múrov ktoré slúžili na bránenie mesta pred pirátmi a jej menší rybársky prístav z 15 storočia vám poskytne selekciu výborných reštaurácií.

375 000 €
5 120,85 €/m²

Mäklarringen
Priestranný prízemný apartmán v obci El  Vergel, krok od mora

Priestranný prízemný apartmán v obci El Vergel, krok od mora

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán Španielsko, COSTA BLANCA/Vergel. Plocha: úžitková 95m2.Stav objektu: novostavba. Cena 120 000 € Prízemný priestranný apartmán s rozlohou 95 m2, terasou 75 m2, v blízkosti prístavu, 300 m od pláže. Apartmán sa nachádza v rezidenčnej štvrti „Vegazul“ s 9 000 m2 záhrad a spoločných priestorov. Rezidencia je úplne uzavretá, bezpečná pre deti a dospelých. Pri vstupe do apartmánu sa nachádza obývacia izba s prístupom na veľkú súkromnú terasu. Terasa je z jednej časti zastrešená drevenou pergolou – chill out zóna a z ďalšej časti záhradným dizajnom s palmami a kokosovými palmami. Apartmán ďalej obsahuje 3 veľké spálne (s prístupom na terasu) a 2 kúpeľne. Jedna spálňa má vlastnú kúpeľňu. V cene je zahrnuté vonkajšie parkovacie miesto a priestor na uskladnenie. Príjemná a tichá oblasť obce El Vergel, ktorá je mestskou časťou prístavného mesta Denia, je obývaná celoročne s dobre vybavenou infraštruktúrou. VÝHODY • 95 m2 • Terasa 60 m2 • 3 priestranné spálne • 2 kúpeľne • Vonkajšie parkovanie • Samostatná kuchyňa • Úložný priestor • Bezpečnostné dvere • Práčovňa • Internetové pripojenie • TV • Nové padelové ihrisko • 3 bazény • Gril • Detské ihrisko Cena 210 000,- €

120 000 €
1 263,16 €/m²

Mäklarringen