Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 112 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Maďarsku

1 2 3 4 5 6
Predáme rodinný dom - Maďarsko - Harsány - romantické prostredie

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Harsány - romantické prostredie

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 298 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - Maďarsko - Harsány. V lone prírody ponúkame na predaj dom postavený v roku 2005 na pozemku o ploche 1500m2. Samotný dom má úžitkovú plochu 298m2, z čoho obývacia časť má 152m2, kde sú 4 izby, kúpelňa, kuchyňa + 40m2 hosťovská časť - zvlášť izba s kuchynkou, kúpelňou a samostatným vchodom. Zbytok tvorí garáž, skladovacie priestory , kde je aj možnosť vybudovania wellnessu, je tam zabezpečená predpríprava. Strecha je z kvalitnej škridle, zateplená, takisto sú kvalitné aj odkvapové rúry. Dvor a záhrada sú udržiavané, parkovanie je možné pre viac áutaj na pozemku, garáž je na úrovni terénu, tu je miesto pre 2 autá, ďalej je tu miesto aj pre bicykle..... Z garáže je možnosť priamo vísť do obývacej časti domu - chodba, šatník, obrovský zabudovaný botník. Ďalej je tu priestranná kuchyňa s jedálňou, izby, kúpelňa, práčovňa, šatník, kancelária. V dennej miestnosti je krb, nad ňou je galéria...patrí k nej veľká terasa prepojená na záhradu , kde sú ovocné stromy ... Zavedené všetky inžinierske siete.Okná a dvere sú tepelnoizolačné, kúrenie je kondenzačným kotlom Schiedel - radiátormi a podlahové kúrenie. Dom je v dobrom stave, hneď k nasťahovaniu. V obci je široká občianska vybavenosť, možnosť rybolovu na známom veľkom jazere, soľná pivnica, vynikajúca zmrzlina, pizzéria, v blízkosti známe kúpanie v jaskyni - Miskolc - Tapolca, zážitkový park pri obci, ktorý prináša nezabudnuteĺné adrenalínové zážitky.... tieto atrakcie dávajú možnosť využitia nehnuteľnosti aj na podnikateľské účely. Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI. V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

158 000 €
530,20 €/m²

VITOREAL s.r.o.
Predáme rodinný dom - Maďarsko - novostavba  - Kisvárda

Predáme rodinný dom - Maďarsko - novostavba - Kisvárda

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 600 m²

Predáme rodinný dom - Maďarsko - novostavba - Kisvárda. Jedná sa o dvojdom, v stave holodom na pozemku 1170m2 , úžitková plocha 300+300m2 . Základy sú betónové , konštrukcia domu je tehlová - phorotherm - 30cm, priečky 10cm, strecha má drevený krov, škridĺa , sú v nej strešné okná - 3 - 3, v každej miestnosti. Strecha je z 1.triedneho materiálu, takisto okapové rúry. Nehnuteľnosť je v centre mesta, postavená v strede pozemku, po stranách má príjazd pre autá. V pivničnej časti môžu parkovať 2 autá, ale je aj možnosť parkovania na pozemku. Spodná časť: 200m2, je tu vnútorné schodisko , ktoré vedie na vyššie poschodie, kde je šatník, práčovňa, kúpelňa s WC, komora, kuchyňa - jedáleň, denná meistnosť. Z dennej miestnosti je schodišťe do podkrovia. V podkroví je loggia, 3spálne, kúpelňa , WC. Nad podkrovím je povala. Toto isté je aj druhý dom. Dom je prichystaný pre nového majiteľa, ktorý si ho zariadi podľa seba. Mesto Kisvárda je menšie píjemné mestečko,  v nádhernom prostredí so známym obrovským kúpaliskom, ktoré s obľubou navštevujú aj slováci. k dispozícii sú obchodné centrá, možnosť turistiky, rybolovu.... možnosť obdivovania historických pamiatok, ďalej potuliek po gastronomických zariadeniach, Slideshow.... V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699. Kupujúci získa praktický darček do domácnosti od maklérky.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.  

106 000 €
176,67 €/m²

VITOREAL s.r.o.
Predáme rodinný dom - Maďarsko - Beret

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Beret

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 167 m²

Predáme rodinný dom- novostavba - Maďarsko - Beret. Dom bol postavený v roku 2008- stavba typu bungalov, má 167m2, 3 izby, kuchyňa, jedáleň, obývačka, práčovňa,samostatné WC, kúpelňa- sprchovací kút, rohová vaňa, umývadlo,ďalej chodba, balkón, a menší sklad, veľká garáž, tecnická miestnosť s WC. Kúrenie je plynové, zavedené všetky inžinierske siete. Podlahy plávajúce, stavba z tehlových kvádrov, na dvore je k dispozícii studňa. Strecha škridľová - bramac. Okná a dvere sú plastové. Pozemok je rovinatý, z prednej a zadnej časti má betónové oplotenie. Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI. V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

58 000 €
347,31 €/m²

VITOREAL s.r.o.
Predáme rodinný dom - Maďarsko - Olaszliszka - novostavba - tehla

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Olaszliszka - novostavba - tehla

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 220 m²

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM.Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Predáme rodinný dom - novostavba -Košice -okolie - Maďarsko- Olaszliszka. Dom je na pozemku 1424 m2, samotný dom má zastavanú plochu 110m2, podlahová plocha 220m2 : prízemie: 3 izby, denná miestnosť spojená s kuchyňou, kúpelňa s WC, komora, poschodie: 3 izby, denná miestnosť s kuchyňou, kúpelňa, oddelené WC, sklad. Na dvore je nádherná podzemná vínna pivnica 55m2. Dom je postavený z tehál, strecha Bramac, tepelnoizolačné drevené okná, podlahy betónové, zavedené všetky inžinierske siete. Postavený v r. 2001. Kúrenie kachľovými pecami. Na dvore je studňa.Na prízemie aj na poschodie sú samostatné, oddelené vchody. Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát. Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI. V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

40 900 €
185,91 €/m²

VITOREAL s.r.o.
Predáme  rodinný dom - Košice -okolie - Maďarsko - Ináncs

Predáme rodinný dom - Košice -okolie - Maďarsko - Ináncs

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 166 m²

Ponúkame na predaj tehlový, rodinný dom - Košice okolie - Maďarsko - Ináncs - typ bungalov. Jedná sa o novostavbu postavenú v roku 2004, vo veľmi dobrom stave, pozemok 909m2,  podlahová plocha 166m2: 3 izby - 1 veľká, 2 menšie, kúpelňa, komora, veľká kuchyňa s obývačkou, chodba, garáž. Kúrenie je plynové, vedené radiátormi.Podlaha plávajúca, dlažba, kazetové stropy, zavedené všetky inžinierske siete, strecha plechová. Okná sú plastové, takisto aj vchodové dvere, vnútorné dvere sú drevené. V obci je široká občianska vybavenosť, je starostlivo udržiavaná, v dosahu je výstavba novej diaľkovej cesty, čo zvýši komfort dopravy. Dom sa predáva zariadený, bez elektrotechniky. Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI. V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

50 200 €
302,41 €/m²

VITOREAL s.r.o.
Predáme rodinný dom - Maďarsko - Harsány

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Harsány

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Výnimočná ponuka!!!!! Ponúkame na predaj nadštandartný rodinný dom - rezidenciu - Maďarsko - Harsány. Predmetná nehnuteľnosť je vhodná aj na podnikanie. Harsány je dynamicky rastúca obec s agilnými vedúcimi v samospráve, s veľmi dobrými prírodnými podmienkami. Je tu k dispozícii dobrodružný park, jazdecká škola, obľúbené jazero s rybolovom. Pre podnikateľov je tu veľa výziev vďaka vynikajúcim podmienkam prostredia. Je tu možnosť rozšírenia všemožných činností - napr. letných táborov, vidiecka turistika.... V nádhernom prostredí na pozemku 10000m2 je na  predaj jedinečný dom o ploche 160m2.  Postavený bol v roku 1994 z kvalitných materiálov tehál  porotherm, s veľmi dobrými obytnými priestormi. Z chodby v pravo je kuchyňa s dennou miestnosťou, v ľavej časti sú všetky ďaĺšie izby. Vo veľkej obývacej izbe sú na zákazku vyrobené atraktívne izolované eurookná s dvojitým zasklením, ktoré poskytujú nádherný pohľad na okolitú stráň a prírodu. Jedálenský stôl poskytuje dosť priestoru pre celú rodinu, je tu možnosť podávania pokrmov pre domácu pani, cez okienko z kuchyne. Kuchynská linka s pultom poskytuje komfortné možnosti pri varení a kuchynských prácach. Štyri izby sa hodia pre spálne a detské izby, tu je kúrenie zabezpečené radiátormi. Tri izby sú orientované na juh, tu sa príjemne zobúdza pri rannom slniečku, jedna izba a veľká kúpelňa sú orientované na sever. V kúpelni sú 2 umývadlá, čo umožňuje pohodlné pripravovanie pre bývajúcich, je tu pračka, bidet, WC.V technickej miestnosti je bojler na teplú vodu, systém pre slnečné kolektory, plynový kotol, ešte jedno sprchovacie miesto a WC. Z chodby je ešte možnosť ísť do komory. Na pozemku je veľa stromov, čo zabezpečí kompletnú vitamínovú výživu pre celú rodinu:orechy, jablone, hrušky, slivky, čerešne, višne, ďalej tu rastie veľa byliniek....V dennej miestnosti, kuchyni a kúpelni je dlažba, v izbách sú na podlahe položené koberce. V dennej miestnosti a kuchyni spríjemňuje zimné dni podlahové kúrenie a nádherná kachľová pec. Samozrejme kúrenie je možné zabezpečiť aj plynovým kotlom. V samostatnej vedľajšej budove , ktorá má 50m2 sú 2 izby, voda, elektrina a kachľová pec, ktorá zabezpečuje kúrenie. Okná sú aj v tomto prípade vyrobené na mieru.V 100m2 veľkej hospodárskej budove je voda, elektrika bola vytvorená jedna izba pre ošetrovateĺa. Zoznam miestností:denná miestnosť, kuchyňa, 4izby, kúpelňa, WC, technická miestnosť, komora . Vedľajšia budova: 2 izby. Hospodárska budova: 1 izba, voľný priestor pre zvieratá.Obrovský pozemok , samotný objekt poskytujú nádherný pohľad, ďalej vedľajšia budova a hospodárska budova vhodná pre jazdectvo, dávajú obrovskú príležitosť aj podnikaniu, ktoré vie zužitkovať tieto prednosti. Ďalej je tu možnosť pre rodinu, ktorá má rada prírodu, alebo chce gazdovať bez chemických prímesí...  Pivnica je na dvore, v zemi cca 10m2.Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI. V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

279 000 €
1 743,75 €/m²

VITOREAL s.r.o.
Predáme rodinný, tehlový,  dom - Maďarsko - Ózd

Predáme rodinný, tehlový, dom - Maďarsko - Ózd

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 188 m²

Predáme rodinný, tehlový, dom - Maďarsko - Ózd. Dom je na pozemku o ploche 1024m2, samotný dom má 188m2. Strecha bola menená pre 12-timi rokmi, má novú drevenú konštrukciu, je plechová. Zavedené sú všetky inžinierske siete, kúrenie je plynovými konvektormi, okná na prízemí sú plastové, na hornom poschodí drevené. Podlaha : parkety, dlažba. vstupné dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere sú drevené. Na dvore je k dispozícii studňa, pivnica má 24m2. Dom bol postavený v roku 2004, z nových a kvalitných materiálov, zateplenie je zabezpečené 5 cm vrstvou. V okolí sú obchody, školy, materské školy, ambulancie. Spodné poschodie: 2,5 izby, kuchyňa, zvlášť denná miestnosť, WC , kúpelňa s vaňou. Horné poschodie: 3 izby, kuchyňa, WC, kúpelňa s vaňou, sklad. Mesto Ózd je známe  plavárňou, športovým štadiónom, rôznymi maratónmi, trhoviskom.....    V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699. Kupujúci získa praktický darček do domácnosti od maklérky. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

34 500 €
183,51 €/m²

VITOREAL s.r.o.
rodinný dom - DVOJDOM - RAJKA - novostavba !!

rodinný dom - DVOJDOM - RAJKA - novostavba !!

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 700 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom ( 175.000,- € ) poprípade celý DVOJDOM ( 350.000,- € ) - obec Rajka. Plocha: úžitková 350 m2 ( v prípade kúpy celého dvojdomu 700m2 ) , pozemku 500 m2 , ( v prípade kúpy dvojdomu 1000 m2 ). Každý dom je SAMOSTATNÝ ,majú spoločnú iba jednu stenu... a má zároveň samostatný pozemok. Zároveň je dvojdom navrhnutý tak, aby "fungoval" aj ako jeden celok s 8 - mimi izbami. Zásady FENG ŠUEJ sú zapracované do projektu oboch domov. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: eurookná. Stav objektu: novostavba r.2010 - nízkoenergetické materiály - tzv. "sendvič" . Konštrukcia objektu: zateplená. Kúrenie: lokálne - plyn, + 2 x krb. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie.Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, krb, pergola. Cena 175.000 € ( za každý RD ) alebo 350.000,- (v pripade kupy oboch domov naraz) .. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom ......Viac informácií a obhliadky kedykoľvek radi zabezpečíme na čísle - KONTAKT : 0907 402 507 , 09015 919 888 DOPLŇUJUCE INFO : 1. Základy- vo výške 2 radov základových tehál so zabudovaním základných technických rozvodov. 2. Vonkajšia stena: oceľová konštrukcia v hrúbke 14,5 cm. Obloženie: 12 mm drevotrieskový panel (OSB), 5 cm hrubý izolačný materiál (zn. DRYVIT), omietka. Dvojitá vnútorná vrstva sa skladá z 12,5 mm hrubého sadrokartónu, za radiátormi a za kuchynskou linkou s výstužou z drevotrieskového panelu. Medzi vonkajšou a vnútornou vrstvou je izolačný materiál zn. ISOVER. 3. Strecha: značky BRAMAC, typu Duna, Odkvapy plechové. Drevené priečelie 4. Vnútorné steny: montovaná oceľová konštrukcia v hrúbke 9,5 cm, z oboch strán 2 vrstvy sadrokartónu. Výplň profilov: izolačná hmota ISOVER. 5. Strop: 1 vrstva sadrokarónu montovaného na zavesenom systéme. Izolácia: ISOVER v hrúbke 15 cm 6. plastové okná s priepustnosťou U(k)=1.0 W/ m²K 7. Vykurovanie: kombinovaný turbo-kotol značky SANIER-DUVAL. Kombinované radiátorové a podlahové kúrenie. 8. Fasádny náter ohňovzdorný 9. Novy plot s brankou a branou 10. Nova parkovacia plocha 11. Novy fasadny nater domu .................Rajka je v bezprostrednej blízkosti Bratislavy, asi 2 kilometre od mestskej časti Čunovo, 5 kilometrov od mestskej časti Rusovce.... má cca 3 000 obyvateľov, žijú tu Maďari, Nemci, Chorváti, Česi, Slováci. V súčasnosti žije v Rajke okolo 1200 (údaj k 1. 5. 2012) slovensky hovoriacich ľudí, väčšina z nich neovláda maďarský jazyk. Obec je so Slovenskom spojená tromi hraničnými priechodmi, ktoré všetky ústia do Bratislavy (jeden diaľničný, jeden po ceste prvej triedy a jeden po vedľajšej ceste). Verejnú hromadnú dopravu zabezpečuje linka 801, ktorú prevádzkuje Dopravný podnik Bratislava v pravidelnom intervale, približne raz za 30 až 60 minút.[1] Od 1.10. 2015 linka skrátená po ŽST Rusovce.

175 000 €
250 €/m²

Reality Gold - Bratislava s.r.o.
Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom s bazénom v kúpeľnom meste Mosonmagyaróvár, s pekne upravenou

Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom s bazénom v kúpeľnom meste Mosonmagyaróvár, s pekne upravenou

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 147 m²

Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom s bazénom v kúpeľnom meste Mosonmagyaróvár, s pekne upravenou záhradou. Tehlový dom bol náročne postavený s citlivým výberom materiálov. Na prízemí sa nachádza priestranná presvetlená obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, kúpeľňa vstupná hala so schodmi na poschodie a garáž. Na poschodí sú 2 väčšie a 2 menšie izby. Na krásne upravenom pozemku nájdeme rôzne okrasné dreviny, prístrešok na auto, záhradný domček, hojdačka a pomyselnou čerešničkou na torte je murovaný bazén, do ktorého sa dá vstúpiť priamo z priestrannej terasy. Dom je postavený v lokalite novšieho obytného parku v priamej blízkosti riečky Lajta, ktorej hrádzu využíva mnoho nadšencov športu. V dosahu je aj mestské gymnázium, Univerzita, či hradná a brána s parkom. Len na konci ulice je hypermarket aj s nákupným centrom a výjazd na diaľnicu, ktorá vie zabezpečiť dopravu do Bratislavy do 35 minút. Mesto Mosonmagyaróvár je vyhľadávané aj pre svoje termálne kúpele. Úžitková plocha Prízemie 122 m2, podkrovie 73 m2, SPOLU 195 m2, Pozemok 712 m2 https://www.feel-home.sk/predaj/detail/32001-kalasz ID: 32001 --------------------------------------------------------------------------------- High standard, two-story family house with a garden and a swimming pool in Mosonmagyaróvár. The brick house was built with carefully selected materials. On the ground floor, there is a spacious, bright living room with a dining room, a kitchen, a bathroom, an entrance hall with stairs, and a garage. Upstairs, there are 2 larger and 2 smaller rooms. On the beautifully landscaped grounds, you will find various ornamental trees, a carport, a garden house, a swing, and a stunning brick swimming pool that can be entered directly from the spacious terrace. The house stands in a newer residential park in the immediate vicinity of the Lajta River, which is popular among sports enthusiasts. A state high school, a university, and a large city garden are all within easy reach. At the end of the street, there is a hypermarket with a shopping center and a highway exit; you can reach Bratislava within 35 minutes. Mosonmagyaróvár is also popular for its thermal baths. https://en.feel-home.sk/sale/detail/32001-kalasz ID: 32001

270 000 €
1 836,73 €/m²

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.
Nový útulný rodinný dom s peknou záhradou a jazierkom

Nový útulný rodinný dom s peknou záhradou a jazierkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 135 m²

Nový útulný rodinný dom so vzrastlou záhradou a jazierkom v Dunakiliti, s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy a v priamej blízkosti lesa či malého ramena Dunaja. Prízemie domu tvorí priestranná obývacia izba s jedálňou, samostatná kuchyňa, spálňa, šatník, kúpeľňa s hydromasážnym sprchovým kútom aj vaňou a vstupná hala so schodiskom na poschodie, kde sú dve spálne, druhá kúpeľňa a šatník. V suteréne sa nachádza hala, kotolňa, práčovňa, tretia kúpeľňa a sauna. Dom je postavený z tehly a je tepelne zaizolovaný. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom zn. Buderus. Parkovanie je možné v garáži vo dvore alebo priamo pred bránou domu, čo zabezpečí dostatočný počet parkovacích miest aj pre návštevy. Krásne upravená záhrada so stromami, okrasnými drevinami a záhradným jazierkom spríjemní oddych a zabezpečí príjemný pocit domova. Dom sa nachádza v príjemnom obytnom parku na začiatku obce Dunakiliti, v blízkosti lesa a ramena malého Dunaja. Autom sa do centra Bratislavy pohodlne dostanete do 25 minút. V obci je kompletná občianska vybavenosť a v pešom dosahu sú dostupné obchody, pošta, reštaurácie a materská škola. V obci sa nachádza aj golfové ihrisko, známa Sári csárda a wellness hotel Diamant, ktoré poskytujú široké možnosti relaxácie a športového vyžitia. Prízemie: 90 m2, Terasa 18,7 m2, poschodie 26 (48) m2, Pivnica 40,8 m2 Celkom 156,8 (179,6) + terasa 18,7 https://www.feel-home.sk/predaj/detail/31908-dunakiliti ID- 31908

205 000 €
1 518,52 €/m²

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.
Rodinný dom typu bungalov v krásnom tichom prostredí vedľa ramena Dunaja a lesa a pritom s dobrou do

Rodinný dom typu bungalov v krásnom tichom prostredí vedľa ramena Dunaja a lesa a pritom s dobrou do

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Rodinný dom typu bungalov v krásnom tichom prostredí vedľa ramena Dunaja a lesa a pritom s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Dom má 3 spálne, priestrannú obývačku s jedálňou a kuchyňou, kúpeľňu, WC a kotolňu. Na pozemku sa nachádza ďalej záhradný domček, ktorý slúži na odkladanie záhradného nábytku, náradia a dreva. Dom je postavený z montovanej konštrukcie a má veľmi dobré izolačné vlastnosti, čím zabezpečí nízke náklady na energie. Má vlastný kotol na tuhé palivo so zásobníkom, ktorý udržuje teplo aj dlho po zakúrení. V prípade potreby sa dá pridať aj kotol na elektriku. Dom sa nachádza v novom obytnom parku, ktorý je vsadený do krásnej prírody priamo v objatí lesa cez ktorý sa vlní malý Dunaj. Hneď v blízkosti sú aj 2 rybníky. Dostupnosť do centra Bratislavy je autom za 45 minút, preto je dom ideálny na víkendový odpočinok ale zároveň je vhodný aj na trvalé bývanie. Celková úžitková plocha 112 m2, terasa cca 10 m2, pozemok 800 m2. https://www.feel-home.sk/predaj/detail/31974-mosonmagyarovar ID: 31974

129 000 €
1 151,79 €/m²

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.
PREDAJ - 4 IZBOVÝ EXKLUZÍVNY, SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM, TYP BUNGALOV , NOVOSTAVBA – RAJKA.

PREDAJ - 4 IZBOVÝ EXKLUZÍVNY, SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM, TYP BUNGALOV , NOVOSTAVBA – RAJKA.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový exkluzívny, samostatný rodinný dom, typ Bungalov , novostavba – Rajka. Rodinný dom sa nachádza v tichej ulici, centra obce. Dom postavený z kvalitných materiálov – tehla 30cm, zateplenie 15cm, kvalitné plastové okná, škridla, podlahové kúrenie, VIS. Dom sa ponúka v štádiu vyšší štandard, prípadne holodom. Čiastočne podpivničený – 60m2 Vjazd na pozemok autom Zastavaná plocha 160m2 Pozemok o výmere 870m2 Terasa Dispozícia: Vstupná chodba Priestranná denná miestnosť s kuchyňou s prípravou na krb Spálňa Kúpeľňa, samostatná toaleta Šatník Technická miestnosť Dve spálne Cena: 220 000 € v stave holodom Cena: 255 000,-€ v štandarde bez kuchynskej linky, s terénnymi úpravami V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s predajom v Maďarsku, tlmočenie. K cene treba pripočítať, poplatky spojené s kúpou v Maďarsku Viac info, obhliadky v RK Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

220 000 €
1 375 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Z poverenia majiteľa, ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Dunakiliti - HU

Z poverenia majiteľa, ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Dunakiliti - HU

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Z poverenia majiteľa, ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Dunakiliti - Maďarsko V obci kompletná občianska vybavenosť. Dobrá dostupnosť do Bratislavy. Pozemok rozlohe 580 m2 Celková zastavaná plocha bez terasy je 110 m2 Dokončenie a kolaudácia 25.3.2020 Rodinný dom dokončený na kľúč, podľa predstáv nového majiteľa Interiér zahŕňa kompletné rozvody . Podlahové kúrenie - vlastný kotol- elektrika/plyn. Rodinný dom je vyhotovený z tehál so sedlovou strechou s izoláciou a pokrytý škridlou značky BRAMAC . Okná plastové , 5 komorové s izolačným trojsklom. Dispozícia domu: Vstupná predsieň Denná miestnosť, prepojená s kuchyňou a jedálňou 3 spálne kúpeľňa a toaleta Z obývacej časti je výstup na terasu, orientovanú na západ. Cena: 127 000 € V cene je zahrnutý kompletný servis, spojený s predajom v Maďarsku. K cene treba pripočítať poplatky spojené s kúpou v Maďarsku. Kontakt: Adrianová Telefón. 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

127 000 €
1 154,55 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Skolaudovaný 4-izb bungalov s povalou v Rajke za výbornú cenu pripravený k okamžitému nasťahovaniu

Skolaudovaný 4-izb bungalov s povalou v Rajke za výbornú cenu pripravený k okamžitému nasťahovaniu

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov nachádzajúceho sa v kľudnej časti obce Rajka pri jazere. Dom je skolaudovaný a pripravený k nasťahovaniu a má veľmi dobré a moderné dispozičné riešenie. Je dokončený do štandardu pričom boli použité materiály vyššej kvality. Disponuje dostatočne veľkým pozemkom ako aj veľkou terasou, ktorá je sčasti krytá. V obývacej časti je predpríprava na krb. V dome je aj povala čo zabezpečuje dostatok úložného priestoru. DOM pozemok 570 m2 obytná plocha 98 m2 zastavaná plocha 107 m2 2 x parkovacie miesto DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU vstupná chodba samostatné WC obývacia miestnosť s kuchyňou a vstupom na terasu s výmerou 22 m2 (8,13 m2 je krytá) kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou (možnosť vymeniť za vaňu) technická miestnosť s výstupom na povalu 3 x nepriechodná izba VYBAVENIE pálená tehla Porotherm 30 cm + zateplenie 20 cm 5 komorové plastové okná s izolačným 3 sklom elektrické podlahové kúrenie - inteligentný systém Caleo, každá miestnosť má samostatný termostat elektrický bojler ZARIADENIE DOMU: Dom sa predáva v štandarde s plávajúcou podlahou, osadené interiérové dvere, kúpeľňa, sanita a 2x wc – geberit. Inžinierske siete – elektrina, kanalizácia, vodovod. LOKALITA Dom sa nachádza v kľudnej a tichej časti blízko jazera. Rajka sa nachádza v tesnej blízkosti slovensko – maďarskej hranice, má približne tritisíc obyvateľov, z ktorých je polovica slovenskej národnosti. Do Čuňova je vzdialenosť 2km, do Rusoviec cca 5km, má výborné diaľničné napojenie na Slovensko, Maďarsko aj Rakúsko. Má dobrú občiansku vybavenosť-obchody, lekár, škôlka. V blízkosti je napojenie na MHD (autobus 801 do BA) a vlaková stanica. Signál T-Mobile, Orange , O2 aj skylink dostupný. Má dostatok príležitostí pre športové aktivity-cyklistické a turistické trasy, futbalové ihrisko a jazero. Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Xénia Szakálová Mobil: 0903 203 424 Cena: 138.000,- Eur + provízia RK zahŕňajúca kompletný právny a poradenský servis

138 000 €
1 408,16 €/m²

Pegas real, s.r.o.  Bratislava
DOM V RAJKE

DOM V RAJKE

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v obci: Rajka /Maďarsko/. Dom v tichej lokalite. Pozemok: 928 m2. K pozemku prislúchajú 2 x parkovacie miesta /prístrešok/. Vybavenie domu: Kuchynská linka na mieru, klimatizácia, krb, dlažba, plávajúca podlaha, vstavané skrine, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa zo sprchovacím kútom. Kúrenie: plynové aj pevné palivo. Mesačné náklady: asi 60.- € pri 2 osobách. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

169 000 €
1 495,58 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Na predaj veľmi krásny a udržiavaný 5 izbový rodinný domček v Maďarskej obci Rajka 24 km od Bratisla

Na predaj veľmi krásny a udržiavaný 5 izbový rodinný domček v Maďarskej obci Rajka 24 km od Bratisla

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Na predaj veľmi krásny a udržiavaný 5 izbový rodinný domček v Maďarskej obci Rajka 24 km od Bratislavy. Rodinný dom bol postavený v roku 2010. Má všetky inžinierske siete, sedlovú strechu Obytná plocha domu cca 150 m2 , pozemok 240. Pozemok je kompletne ohradený, pred domom je udržiavaný. Na záhrade sú vysadené okresné dreviny s rastlinami. Záhradne sedenie pod veľkým stromom je vhodný na oddych malý záhradný domček. Dispozícia domu: vstupná chodba so zabudovanou šatníkovou stenou, samostatné WC, samostatná spálňa so šatníkom   Dominantou domu je nádherná obývačka spojená s kuchyňou z ktorej je výstup na terasu a záhradu čo vytvára krásny celok. Na terase je ratanové sedenie na oddych S chodby sa vchádza na schodisko, kde sa nachádzajú tri samostatné izby + kúpeľná a WC.. V dome boli použité nadštandardné materiály pri zariaďovaní kúpeľne, WC, taktiež podlahy a dlažby. Dom ostáva kompletné zariadený, obývačka, spálne, kuchyňa - kuchynská linka.  Kúrenie plynové regulované moderným termostatom s automatickým nastavením. Elektrika denný/nočný prúd. Mesačné náklady cca 120 eur pre 4 osoby. Celková kúpna cena je 254 990 Eur V spolupráci s našim partnerom v oblasti hypoték,  ponúkame klientom  možnosť získať hypotekárny úver s najlepším úrokom a za najvýhodnejších podmienok. Zabezpečíme Vám bezplatnú konzultáciu a najvýhodnejšiu hypotéku

254 990 €
1 699,93 €/m²

PRIVAT Reality spol. s r.o.
RAJKA 4 - izbový rodinný dom 100 m2 s pozemkom 407 m2

RAJKA 4 - izbový rodinný dom 100 m2 s pozemkom 407 m2

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

AstonReal ponúka Na predaj projekt 4 - izbového rodinného domu v obci Rajka na 407 m2 pozemku. Obytná plocha domčeka je 100m2. Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, veľkej obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou. Vedľa kuchyne je komora. Z obývačky sa vychádza na terasu, ktorá ponúka dostatočné súkromie. V dome sú 3 veľké samostatné izby. V dome je ešte jedna ďalšia miestnosť, využiteľná ako šatník, alebo ako technická miestnosť. Všetky IS na pozemku. Dom sa predáva ako holodom s kúrením. V cene nie je štandard a to: plávajúca podlaha, interiérové dvere, obkladačky a kupeľňová sanita. TERMÍN DOKONČENIA leto 2020. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika. Provízia za sprostredkovanie a po-predajný servis 3000 Eur. KONTAKT: 0948 583 100

129 000 €
1 290 €/m²

AstonReal s.r.o.
TOP PONUKA 4 - izbový priestranný rodinný dom 90 m2, pozemok 375

TOP PONUKA 4 - izbový priestranný rodinný dom 90 m2, pozemok 375

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

AstonReal ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej časti Rajky. Dom bol postavený v roku 2011 na 375m2 pozemku a jeho úžitková plocha je 92m2. Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej sa prechádza do veľkej obývačky spojenej s kuchyňou. Kuchynská linka sa predáva vrátane zabudovaných spotrebičov / umývačka riadku, sporák na plyn, elektrická rúra a digestor. Výhodou je samostatná špajza. V dome sú tri samostatné spálne. Všetky izby sú priestranné. V kúpeľni je rohová vaňa a sprchový kút, WC je samostatné. Z obývacej izby sa vychádza na terasu s markízou. Celý pozemok je oplotený betónovým plotom v kombinácii kovaným plotom. Na pozemku je vlastná studňa. Parkovanie je možné pred domov ale aj vo dvore. Plocha: úžitková 93m2, pozemku 375m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. KONTAKT: 0948 583 100

145 000 €
1 526,32 €/m²

AstonReal s.r.o.
Rajka 3 - izbový rodinný dom, 64 m2, pozemok 310m2

Rajka 3 - izbový rodinný dom, 64 m2, pozemok 310m2

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 64 m²

AstonReal ponúka na predaj kompletne zariadený 3 - izbový štýlový rodinný dom, ktorý bol postavený v roku 2018. Rodinný dom je samostatne stojaci, konštrukcia domu -tehlová, obytná plocha má 64 m2 a pozemok ma 310m2. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená. Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, vedľa ktorej je technická miestnosť. Z chodby sa vchádza do krásnej a priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je do detailov prepracovaná, všetky spotrebiče sú ešte v záruke: zabudovaná chladnička s mrazničkou, varná doska, rúra, mikrovlna rúra, umývačka riadu a komínový digestor. V obývačke ostáva aj veľká sedacia súprava. V dome sú dve izby, jedna slúžila ako spálňa, kde ostáva manželská posteľ a vstavaná skriňa. Druhá miestnosť je využívaná ako detská izba. V kúpeľni je sprchový kút a WC. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla a podlahového kúrenia. Na oknách sú sieťky a žalúzie. Podkrovie je pochôdzne, slúži ako odkladací priestor. Pozemok je kompletne oplotený a záhrada je krásne udržiavaná a do detailov prepracovaná. Okolo domu je vybudované osvetlenie, na príjazdovej ceste je osvetlenie na fotobunku. Dom a pozemok je orientovaný na východ a západ. Mesačné náklady do 100 € : voda , plyn, elektrina, smeti, internet. Lokalita: tiché miesto, slovenská časť, výborná dostupnosť do BA / cca 15min. , dostupnosť na MHD do 10 min., blízkosť reštauračného zariadenia, obchody do 10 min. KONTAKT: 0948 583 100

117 000 €
1 828,13 €/m²

AstonReal s.r.o.
ZĽAVA 7.000€ ! 4 - izbový rodinný dom 76 m2, Rajka

ZĽAVA 7.000€ ! 4 - izbový rodinný dom 76 m2, Rajka

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 76 m²

AstonReal ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý bol postavený v roku 2015 a je súčasťou rádovej výstavby domov. Konštrukcia domu je tehlová, obytná plocha 76 m2 a pozemok 313 m2. Dispozícia domu: Predsieň, ktorá je priestranná s veľkou vstavanou skriňou. Chodba, z nej sa prechádza do obývačky spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je veľká, priestranná s dostatkom úložného priestoru. Hneď vedľa kuchyne je aj špajza. V dome sú tri samostatné spálne, v dvoch z nich ostávajú taktiež vstavané skrine. V jednej spálni je veľké francúzske okno. WC je samostatné, v kúpeľni je sprchový kút. Z obývačky sa vychádza na terasu do krásnej záhrady, ktorá je udržiavaná a kompletne oplotená. Na záhrade je aj studňa a po domácky vyrobená závlaha. Na pozemku je záhradný domček. Na oknách sú sieťky proti hmyzu, vonkajšie žalúzie a vnútorné látkové rolety. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla do podlahového kúrenia. Povala je pochôdzna a slúži ako odkladací priestor. Mesačné náklady cca 100 €. Lokalita: tiché miesto, slovenská časť, výborná dostupnosť do BA / cca 15min. , dostupnosť na MHD do 10 min., blízkosť reštauračného zariadenia, obchody do 10 min. Provízia za sprostredkovanie a popredajný servis 3 000 Eur. KONTAKT: 0948 583 100

119 000 €
1 565,79 €/m²

AstonReal s.r.o.
1 2 3 4 5 6