Novostavby.sk
Nájdených 39 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Maďarsku

1 2
6 - izbový priestranný rodinný dom 144 m2, pozemok 331 m2 - Rajka

6 - izbový priestranný rodinný dom 144 m2, pozemok 331 m2 - Rajka

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný veľký dom pre veľkú rodinu. Rodinný dom sa predáva vo fáze projektu, kde je možné čiastočne meniť aj dispozíciu izieb.  Dom bude postavený v starej časti obce Rajka s vynikajúcou dostupnosťou na detské ihrisko, MHD, futbalové ihrisko... . Dispozícia domu Prízemie: 81,71 m2 úžitková plocha : vstup, kuchyňa 6,53 m2 spojená s obývačkou 28,30m2  a výstupom na terasu 12,46m2, dve spálne s rozmermi 10 m2, kúpeľňa s WC 7,25 a technická miestnosť 3 m2 s výstupom do záhrady. Na poschodie vedú betónové točité schody. Určite sa nemusíte báť výšky poschodia, strecha a jej sklon je dostatočne vysoká, aby sa Vám komfortne prechádzalo miestnosťami. Poschodie: 61,58 m2 úžitková plocha: dve veľké spálne s rozmermi 21 m2, jedna veľká spoločná obývačka 22,44 m2, kúpeľňa s WC 9,13 m2.  Hranicu pozemku tvorí zadná stena domu, takže väčšinu pozemku, aj keď malého, máte pred domom.  Provízia za sprostredkovanie  a popredajný servis 3000 EUR Pravidlá cezhraničného prechodu !!! Pravidlá vstupu do Maďarska zo Slovenska:  bez obmedzení    Pravidlá vstupu z Maďarska na Slovensko: očkovaný/nezaočkovaný  -  sa musí registrovať https://korona.gov.sk/ehranica/ registrácia  platí 6 mesiacov     - vstup na Slovensko pre plne zaočkovanú osobu - bez obmedzení /náhodné hraničné kontroly/ - vstup na Slovensko pre nezaočkovanú osobu - pri vstupe na Slovensko sa musí vedieť preukázať potvrdením s negatívnym výsledkom RT-PCR testu nie starším ako 7 dní. Zdroj:https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr/

165 000 €
1 145,83 €/m²

REALITYCITY s.r.o.
DOM-REALÍT ponúka zariadený 3izbový dom s garážou v Rajke

DOM-REALÍT ponúka zariadený 3izbový dom s garážou v Rajke

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Dom sa nachádza v Rajka Green Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj zariadený dvojpodlažný 3 - izbový rodinný dom kolaudovaný v r. 2015: + Ide o prvý dom v radovej zástavbe + tehlový, zateplený, sedlová strecha s kvalitnou škridlou, plynové kúrenie + prízemie o rozlohe 54m2 + terasa 4m2 + garáž 16m2 + poschodie o rozlohe 61 m2 + povala so spevnenou podlahou + menšia južná terasa 4m2 + väčšia západná terasa 12m2 + záhrada 295m2 PRÍZEMIE: + vstupná chodba + samostatné WC + kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, krásny presvetlený priestor so vstupom do záhrady cez južnú terasu, vedľa ktorej sa nachádza ďalšia terasa s veľmi príjemným posedením pod modernou pergolou so sťahovacími roletami + komora pod schodiskom POSCHODIE: + presvetlená spálňa spojená s priestranným šatníkom + útulná pracovňa slúžiaca aj ako hosťovská izba + kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a s WC ­POVALA + povala nad celým druhým podlažím, spevnená podlaha, slúži ako odkladací priestor ZÁHRADA + vkusne upravená záhrada rozdelená na úžitkovú a oddychovú plochu + súčasťou je aj záhradka o rozmere 12m2 na pestovanie zeleniny + vlastná studňa s povrchovým čerpadlom a s automatickým zavlažovacím systémom + plechový záhradný domček s odkladacím priestorom 2,5m2 na náradie + garáž  s elektricky ovládanými dverami a s prívodom vody Doplňujúce info: ➢ celý dom je zariadený v minimalistickom štýle, nábytok spolu s doplnkami vytvára pohodlie domova, dom sa predáva kompletne zariadený aj s moderným a pohodlným vonkajším terasovým sedením ➢ plynové kúrenie regulované termostatom s automatickým nastavením, podlahové kúrenie na oboch poschodiach ➢ všetky inžinierske siete ➢ termofólie na všetkých oknách zabezpečujú príjemné chladenie a zachytávajú UV svetlo ➢ vstupná brána rovnako ako garážová brána na elektrický pohon systémom Hormann ➢ ďalšie parkovacie miesta sú vytvorené aj priamo pred domom ➢ pekne upravené okolie v blízkosti prírody, dom sa nachádza na začiatku obytnej časti Rajka Green blízko obľúbenej reštaurácie, potravín ako aj autobusovej zastávky ➢ výhodou je rohový pozemok, ktorý ponúka dostatočný priestor na oddych aj zábavu pre celú rodinu ➢ mesačné náklady voda, plyn, elektrina, smeti, internet&TV vo výške 100€ pre 2-člennú domácnosť © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.  

189 000 €
1 643,48 €/m²
+ 100 €/mes. energie
DOM-REALÍT, s.r.o.
DOM-REALÍT ponúka zariadený 3izbový dom s garážou v Rajke

DOM-REALÍT ponúka zariadený 3izbový dom s garážou v Rajke

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Rajka Green Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj zariadený dvojpodlažný 3 - izbový rodinný dom kolaudovaný v r. 2015: + Ide o prvý dom v radovej zástavbe + tehlový, zateplený, sedlová strecha s kvalitnou škridlou, plynové kúrenie + prízemie o rozlohe 54m2 + terasa 4m2 + garáž 16m2 + poschodie o rozlohe 61 m2 + povala so spevnenou podlahou + menšia južná terasa 4m2 + väčšia západná terasa 12m2 + záhrada 295m2 PRÍZEMIE: + vstupná chodba + samostatné WC + kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, krásny presvetlený priestor so vstupom do záhrady cez južnú terasu, vedľa ktorej sa nachádza ďalšia terasa s veľmi príjemným posedením pod modernou pergolou so sťahovacími roletami + komora pod schodiskom POSCHODIE: + presvetlená spálňa spojená s priestranným šatníkom + útulná pracovňa slúžiaca aj ako hosťovská izba + kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a s WC ­POVALA + povala nad celým druhým podlažím, spevnená podlaha, slúži ako odkladací priestor ZÁHRADA + vkusne upravená záhrada rozdelená na úžitkovú a oddychovú plochu + súčasťou je aj záhradka o rozmere 12m2 na pestovanie zeleniny + vlastná studňa s povrchovým čerpadlom a s automatickým zavlažovacím systémom + plechový záhradný domček s odkladacím priestorom 2,5m2 na náradie + garáž  s elektricky ovládanými dverami a s prívodom vody Doplňujúce info: ➢ celý dom je zariadený v minimalistickom štýle, nábytok spolu s doplnkami vytvára pohodlie domova, dom sa predáva kompletne zariadený aj s moderným a pohodlným vonkajším terasovým sedením ➢ plynové kúrenie regulované termostatom s automatickým nastavením, podlahové kúrenie na oboch poschodiach ➢ všetky inžinierske siete ➢ termofólie na všetkých oknách zabezpečujú príjemné chladenie a zachytávajú UV svetlo ➢ vstupná brána rovnako ako garážová brána na elektrický pohon systémom Hormann ➢ ďalšie parkovacie miesta sú vytvorené aj priamo pred domom ➢ pekne upravené okolie v blízkosti prírody, dom sa nachádza na začiatku obytnej časti Rajka Green blízko obľúbenej reštaurácie, potravín ako aj autobusovej zastávky ➢ výhodou je rohový pozemok, ktorý ponúka dostatočný priestor na oddych aj zábavu pre celú rodinu ➢ mesačné náklady voda, plyn, elektrina, smeti, internet&TV vo výške 100€ pre 2-člennú domácnosť © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.  

189 000 €
1 643,48 €/m²
+ 100 €/mes. energie
DOM-REALÍT, s.r.o.
PREDAJ novostavba rod.dom Rajka 100m2

PREDAJ novostavba rod.dom Rajka 100m2

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Realitná kancelária Prvý domov Vám ponúka na predaj kvalitný tehlový novopostavený 2 poschodový rodinný dom v Rajke, HU. Jedná sa o poldom. Dokončenie stavby bude v štádiu štandard podľa požiadaviek klienta. Plocha domu: 100m2 + pozemok (370m2) Dispozícia domu: Prízemie: predsieň, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchyňou, terasa, spoločná kúpeľňa s toaletou Poschodie: 3 x izba, spoločná kúpeľňa s toaletou, Orientácia: J/V Zariadenie: súčasťou štandardne vybavenej novostavby sú omietky, podlahy, obklad, sanita vo WC a kúpeľni, dvere, zárubne, predpríprava na krb. Skrátka je to dom, kde okrem zakúpenia kuchynskej linky nie sú potrebné ďalšie murárske, obkladačské a maliarske práce. Lokalita: Obec Rajka, kompletná občianska vybavenosť, výborná dopravná dostupnosť do BA, vlaková stanica, MHD Cena: 135 000€ V cene nie je zahrnutá provízia pre RK, vyhotovenie zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (rezervačná zmluva, kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti) a kompletný právny servis s uskutočnením predaja v Maďarsku. Radi Vám vybavíme najlepšiu hypotéku na financovanie nehnuteľnosti. Rýchlo, kvalitne a hlavne ZADARMO! Ak máte záujem o obhliadku nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať na tel.č. : 0944 124 638, rada Vám poskytnem bližšie informácie. Text, použité fotografie nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie – Prvý domov.

135 000 €
1 350 €/m²

Petra Jasovská - Prvý domov
4 - izbový nízkoenergetický rodinný dom  85 m2 obytná plocha, pozemok 860 m2 obec Marialiget - Hegye

4 - izbový nízkoenergetický rodinný dom 85 m2 obytná plocha, pozemok 860 m2 obec Marialiget - Hegye

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 82 m²

Chcete utiecť z ruchu veľkomesta a užívať si ticho a krásu nedotknutej prírody ? Malá osada Marialiget medzi obcami  Rajka a Hegyeshalom, Vám túto možnosť ponúka. Márialiget je periféria, ktorá je súčasťou územia obce Hegyeshalom, asi 6 km od jej centra a 5 km od obce Rajka.  Z hľadiska svojej povahy ide o poľnohospodárske sídliská, ako aj obydlia a poľnohospodárske usadlosti. V jeho okolí žije asi 100 ľudí v domoch. Obyvatelia osady sú prevažne Slováci aj Maďari. V tomto nádhernom prostredí, Vám ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom s obytnou plochou 85 m2 s veľkým potencionálnom, ďalšieho obytného podkrovného priestoru 20 m2 . Využitím tohto priestoru bude mať dom 105 m2 obytnej plochy.  Pozemok domu 860  m2 sa nachádza pri lese.  Konštrukcia domu - montovaný,  okná plastové 5-6 komorové, 3 - sklo, strešná krytina - škridplech.   IS - elektrina, elektrické kúrenie, možnosť výstavby komína na túhe palivo.  Foto : projektové foto /vizuál/, ako aj fotky už vzorového domu, ktorý je postavený na susednom pozemku. Vám bude postavený nový dom od základov, kde bude možnosť si ho ešte dispozične upraviť. Provízia za sprostredkovanie a popredajný servis 129 000 € Ponúkame Vám na predaj domy a vily Rajka. Stav objektu: novostavba. Cena 129 000 €

129 000 €
1 573,17 €/m²

REALITYCITY s.r.o.
3 - 4 izbový nový rodinný dom na samote, s lesom pri ramene Dunaja, pozemok 7800 m2 - časť obce Duna

3 - 4 izbový nový rodinný dom na samote, s lesom pri ramene Dunaja, pozemok 7800 m2 - časť obce Duna

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

Ponúkame Vám na predaj pri maďarskej obci Dunakiliti krásny atypický rodinný dom na samote, ktorého pozemok o rozlohe 7800 m2 končí pri ramene Dunaja. Prístupová cena na pozemok je kamenistá, bez problémov sa tam dostanete osobným autom. Rodinný dom sa začal stavať v roku 2019, takže vonia ešte novotou. Obytná plocha domu je 117 m2.  Dispozícia domu: Prízemie: vstupná veľká chodba so šatníkom, obývačka, kuchyňa s jedálňou a komorou, spálňa so šatníkom, samostatné WC, kúpeľňa so vaňou a sprchou, 2x technická miestnosť s výstupom do záhrady, izba /práčovňa/.  Poschodie: veľká spálňa so strešnými oknami. Konštrukcia: ytong, 15 cm zateplenie, rustikálna vápenatá omietka, strešná krytina - keramika-rustikal, vnútorná omietka- gipsová, drevené okná 3-komorové. V obývačke a spálňach je vinylová plávajúca podlaha, kuchyňa a ostatné priestory - veľkoplošná keramická dlažba, interiérové drevené dvere a zárubne. Kúrenie je v celom dome podlahové - vodné, okrem izby na poschodí. Tam sú radiátory. Vykurovanie prostredníctvom kotla na pelety + bojler na teplú vodu. Elektrina 3x16 ampérov, 380 v. Inžinierske siete: voda, elektrina. Kanalizácia: BIO čistička. Pozemok je kompletne ohradený, vstupná predná brána. K domu vedie kamenistá cesta cez les, pri ktorom je predpríprava na jazierko/vykopaná jama/.Za domom vysadený mladý ovocný sad a prístup k ramenu Dunaja s posedom na lov rýb. Pozemok je upravený, len si ho treba dotvoriť podľa vlastných predstáv. Možnosť nasťahovania ihneď.  Ponúkame Vám na predaj domy a vily Rajka. Plocha: úžitková 117m2, pozemku 7800m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Kamenitá prístupová cesta.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody. Cena 295 000 €

295 000 €
2 521,37 €/m²

REALITYCITY s.r.o.
Predaj, 4i  RD v starej časti Rajky 75,71 m2, 214 m2 pozemok

Predaj, 4i RD v starej časti Rajky 75,71 m2, 214 m2 pozemok

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 75.71 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i - poschodový, slnečný rodinný dom - čast dvojdomu - vo vyhľadávanej časti starej Rajky. Tehlový dom bol postavený v roku 2016 na 214 m2 pozemku. Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne s kvalitnými zabudovanými spotrebičmi, troch izieb na poschodí, kúpeľne s rohovou vaňou a WC, samostatného WC so sprchou a komory. Z obývacej izby sa vchádza na 13,12 m2 terasu. Dispozícia 75,71 m2 domu pozostáva: Prízemia: - predsieň - samostatné WC so sprchou - kuchyňa s jedálňou - komora - obývacia izba Poschodie: - spálňa - izba - izba - kúpeľňa s rohovou vaňou -chodba Terasa s orientáciou do záhrady 13,12 m2. Vykurovanie prostredníctvom podlahového kúrenia. Vzhľadom na nízkoenergetický štandard stavby vychádzajú mesačné náklady na prevádzku domu len cca. 100 eur Zariadenie po dohode s majiteľom domu. Cena: 120 000 € Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov.

120 000 €
1 585 €/m²

Bratislava
Predaj, 3i samostatne stojací RD, 303 m2 pozemok, Rajka

Predaj, 3i samostatne stojací RD, 303 m2 pozemok, Rajka

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 62.32 m²

Ponúkame Vám na predaj 3i novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v prihraničnej obce Rajka. Tehlový dom bol postavený v roku 2016 na 303 m2 pozemku. Plocha: úžitková 62,32 m2, zastavaná 72,32 m2, pozemok 303 m2. Dispozícia 62,32 m2 domu pozostáva: - predsieň - samostatné WC - kuchyňa - detská izba - spálňa - obývacia izba - kúpeľňa Terasa s orientáciou do záhrady. Kombinované vykurovanie prostredníctvom podlahového kúrenia a radiátorov. Na povale je odkladací priestor. Podlaha: parkety Okná: plastové Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, podlahové. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Strešná krytina: škridla.Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, rybolov, turistika. Vzhľadom na nízkoenergetický štandard stavby vychádzajú mesačné náklady na prevádzku domu len 125 eur na 3 osoby. Zariadenie zostáva - vstavané skrine, kuchyňa Internet - optický Satelit - Skylink Cena 130 000 € vrátane provízie. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov.

130 000 €
2 086,01 €/m²

Bratislava
ŠTVORIZBOVÝ POLODOM, 100m2, NOVOSTAVBA, RAJKA

ŠTVORIZBOVÝ POLODOM, 100m2, NOVOSTAVBA, RAJKA

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový polodom situovaný v tichej ulici v Rajke, neďaleko Bratislavy. 100 m2 domu je situovaných na pozemku s 360 m2 a terasou. Dom disponuje dvomi kúpeľňami, tromi spálňami a elegantne prepojenou priestrannou kuchyňou s obývacou izbou. Dom sa momentálne pripravuje, no pri skorej kúpe je možné zasiahnuť do výberu materiálov a dizajnu. Príprava na krb a francúzske okná dodávajú miestu priestrannosť, no aj útulnú atmosféru. Lokalita v ktorej sa dom nachádza ponúka skvelú dostupnosť do Bratislavy a kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú obchody, MHD, školy, ale aj zeleň a kus prírody. Energetický certifikát nie je k dispozícií. V prípade záujmu kontaktujte: BARBORA KALNICKÁ telefón: 0903208864, email: kalnicka@tureality.sk.

139 000 €
1 390 €/m²

Bratislava
TROJIZBOVÝ POLODOM, 100m2, NOVOSTAVBA, RAJKA

TROJIZBOVÝ POLODOM, 100m2, NOVOSTAVBA, RAJKA

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový polodom situovaný v tichej ulici v Rajke, neďaleko Bratislavy. 100 m2 domu je situovaných na pozemku s 180 m2 a terasou. Dom disponuje dvomi kúpeľňami, dvomi spálňami, veľkým šatníkom a elegantne prepojenou priestrannou kuchyňou s obývacou izbou. Dom sa momentálne pripravuje, no pri skorej kúpe je možné zasiahnuť do výberu materiálov a dizajnu. Príprava na krb a francúzske okná dodávajú miestu priestrannosť, no aj útulnú atmosféru. Lokalita v ktorej sa dom nachádza ponúka skvelú dostupnosť do Bratislavy a kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú obchody, MHD, školy, ale aj zeleň a kus prírody. Energetický certifikát nie je k dispozícií. V prípade záujmu kontaktujte: BARBORA KALNICKÁ telefón: 0903208864, email: kalnicka@tureality.sk.

129 000 €
1 290 €/m²

Bratislava
DVOJDOM (200m2) S DVOMI POZEMKAMI (180M2 A 360M2), NOVOSTAVBA, RAJKA

DVOJDOM (200m2) S DVOMI POZEMKAMI (180M2 A 360M2), NOVOSTAVBA, RAJKA

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

TUreality ponúka na predaj novopostavený dvojdom s jednou 3-izbovou a jednou 4-izbovou jednotkou, situovaný v tichej ulici v Rajke, neďaleko Bratislavy. 200 m2 domu je situovaných na pozemku o 540m2 a dvomi terasami. Každá strana domu disponuje dvomi kúpeľňami, dvomi spálňami a elegantne prepojenou priestrannou kuchyňou s obývacou izbou. K zadnej časti domu prislúcha ešte jedna spálňa, k prednej je miestnosť pripravená na priestranný šatník. Dom sa momentálne pripravuje, no pri skorej kúpe je možné zasiahnuť do výberu materiálov a dizajnu. Príprava na krb a francúzske okná dodávajú miestu vzdušnosť, no aj útulnú atmosféru. Lokalita v ktorej sa dom nachádza ponúka skvelú dostupnosť do Bratislavy a kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú obchody, MHD, školy, ale aj zeleň a kus prírody. Energetický certifikát nie je k dispozícií. V prípade záujmu kontaktujte: BARBORA KALNICKÁ telefón: 0903208864, email: kalnicka@tureality.sk.

268 000 €
1 340 €/m²

Bratislava
Časť dvojdomu so samostaným vchodom, zariadený, terasa, Bezenye, Maďarsko

Časť dvojdomu so samostaným vchodom, zariadený, terasa, Bezenye, Maďarsko

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 70 m²

Na predaj ponúkame časť dvojdomu so samostatným vchodom a terasou, ktorý je situovaný len kúsok od slovenských hraníc v Maďarsku s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Výhody domu: • zariadený • slnečný a priestranný • terasa • sprchovací kút aj vaňa • dobrá dostupnosť do Bratislavy Podlahová plocha predstavuje 70 m2 a terasa je o výmere 25 m2. V dome ostáva spálňa aj kuchyňa, po dohode je možné ponechať všetko. Dispozičné riešenie domu: Na prízemí sa nachádza chodba so vstavanou skriňou a toaleta o výmere 6m2. Ďalej kuchyňa vybavená vstavanými spotrebičmi spojená s obývacou miestnosťou 24m2 - zariadená nábytkom z 19 storočia. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou. Spálňa je o výmere 14.5m2, hosťovská izba 12m2 a kúpeľňa 8m2. Bytový dom sa nachádza v tichej dedinke Bezenye vzdialenej len 2Km od Rajky s doboru dostupnosťou či už vlakom alebo autom, taktiež doborou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou. Kontakt: 0948 902 508 Email: ondriga@primereality.sk

117 900 €
1 684,29 €/m²

PRIME Reality, s. r. o.
Na predaj novostavba rodinného domu v Rajke

Na predaj novostavba rodinného domu v Rajke

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

ProvensReal s.r.o ponúka so súhlasom majiteľa na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe rodinných domov v lokalite Rajka Green. Dom je dvojpodlažný s využiteľným podkrovím, kde je vybudovaná jedna miestnosť. Na prízemí domu sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, vstup na zastrešenú terasu o veľkosti 16 m2. Schodisko, vedúce na poschodie domu. Na poschodí sú dve samostatné izby, kúpelňa s vaňou spojená s WC, vstup do podkrovnej miestnosti. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, s vlastným vykurovaním plynovým kotlom. V spodnej časti domu podlahové kúrenie, vrchná časť radiátory. V izbách na podlahách parkety, ostatné kvalitná keramická dlažba. Okná plastové. Nízke náklady na bývanie, 130,- Eur na mesiac na 4 osoby. Cena domu je 129.000,- EUR vrátane provízie Aktuálna situácia v Maďarsku: Prechod cez hranice bez kontrol a bez problémov. Momentálne nie sú v krajine žiadne obmedzenia. Ak vás zaujíma práve táto ponuka, ohľadom obhliadky ma kontaktujte telefonicky na čísle: 0905493309 - Eva Morvayová Realitná kancelária ProvensReal s.r.o je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska - www.zrks.sk. Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

129 000 €
1 402,17 €/m²

ProvensReal s.r.o.
Na predaj 3.ročný rodinný dom v Maďarsku v obci Rajka

Na predaj 3.ročný rodinný dom v Maďarsku v obci Rajka

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

Na predaj 3 ročný rodinný dom v Maďarsku v obci Rajka. Poschodový rodinný dom bol kompletne prestavený v roku 2018 z pálenej tehly, strechu pokrýva betónová škridla. Rodinný dom sa nachádza v starej časti obce. Dispozícia rodinného domu: Prízemie : 46 m2 - Chodba - Technická miestnosť - Kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi - Obývačka spojená s kuchyňou a s východom na terasu - Spálňa - Kúpeľňa so sprchovým kútom + toaleta - Terasa + 10 m2 Poschodie: 49,25 m2 - priestor na 2 izby - predpríprava na kúpeľňu Kúrenie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením. V celom rodinnom dome sa nachádzajú plastové okná, podlaha dlažba a plávajúca podlaha. Cena 99.000.- EUR + 900.- EUR právne služby. Info: 0917 579 786

Info v RK

danubioreal
Predaj 5i rodinný dom, Hegyeshalom, 480 m2 pozemok

Predaj 5i rodinný dom, Hegyeshalom, 480 m2 pozemok

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Ponúkame Vám na predaj 5i dvojgeneračný rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami na 480 m2 pozemku v obci Hegyeshalom. Tehlový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2011. Dispozícia 127 m2 domu pozostáva : Prízemie: predsieň, obývačka, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostané WC, terasa Poschodie: tri izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón Samostná garsónka: izba, kúpeľňa so sprchou a WC, predpríprava na kuchyňu Podkrovie vhodné na úložný priestor. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom (teplá voda), radiátory. Vlastná studňa. Sieťky na oknách. Okolie: Hegyeshalom má cca. 4.000 obyvateľov, nachádza sa na výbornom mieste vedľa rakúskych hraníc s napojením na diaľnicu. Kúpeľné mesto Mosonmagyaróvár je vzdialené len 10 km. Okolie poskytuje množstvo príležitostí na rekreáciu a iné oddychové aktivity. Dom je k dispozícii podľa dohody s majiteľom. Cena v 149 900 € vrátane provízie pre RK.

149 900 €
1 180,31 €/m²

HUreality s.r.o.
Predaj 3i priestranný RD 127 m2, pozemok 774m2,  centrum Rajky

Predaj 3i priestranný RD 127 m2, pozemok 774m2, centrum Rajky

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Ponúkame Vám na predaj 3i rodinný dom vo vyhľadávanej časti Rajky. Tehlový dom bol postavený v roku 2014 na 774 m2 pozemku. Plocha: úžitková 127 m2, pozemok 774 m2. Dispozícia 127 m2 domu pozostáva: - predsieň: 4,35 m2 - hala: 16,30 m2 - samostatné WC: 1,65 m2 - kuchyňa - jedáleň: 28 m2 - detská izba: 12,75 m2 - spálňa: 13,23 m2 - obývacia izba: 18,64 m2 - kúpeľňa: 7,90 m2 - špajza 2x: 11,20 m2 - šatník: 3,93 m2 - technická miestnosť Terasa s orientáciou do záhrady. Kombinované vykurovanie prostredníctvom podlahového kúrenia a radiátorov. Povala s možnosťou obytnenia. Parkovacie miesta pre 4 autá. Na pozemku sa nachádza vonkajší domček na úložný priestor - 32 m2 Vzhľadom na nízkoenergetický štandard stavby vychádzajú mesačné náklady na prevádzku domu len 130 eur. Zariadenie po dohode s majiteľom domu. Cena: 239 000 € vrátane provízie. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov.

239 000 €
1 881,89 €/m²

Bratislava
PREDAJ - SLNEČNÝ 2 GENERAČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM/NOVOSTAVBA V TICHEJ ČASTI HEGYESHALOM - HU.

PREDAJ - SLNEČNÝ 2 GENERAČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM/NOVOSTAVBA V TICHEJ ČASTI HEGYESHALOM - HU.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu 2 podlažného 5 izbového rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami v tichej časti Hegyeshalom. Prihraničná obec Hegyeshalom je vzdialená od Bratislavy 30 Km, výborné napojenie na diaľnicu. V obci kompletná občianska vybavenosť - Škola, škôlka, obchod, pošta, reštaurácia, železničná stanica. Celkovo tu žije 3585 obyvateľov, z toho je 208 Slovákov. Dvojgeneračný rodinný dom, postavený z kvalitných materiálov - kolaudovaný v roku 2011. Všetky inžinierske siete - Voda, kanalizácia, plyn, elektrika, vlastná studňa. Kúrenie/teplá voda - kombinovaný, plynový kotol, radiátory Plastové okná, laminátové podlahy, obklady, dlažby. kuchynská linka vybavená vstavanými spotrebičmi 3x kúpeľňa 3x toaleta Výmera pozemku 480m2 Obytná plocha 127m2 Dispozícia: Prízemie: Vstupná hala Priestranná denná miestnosť prepojená s kuchyňou s výstupom na terasu - 30m2 / príprava na krb / Kúpeľňa s rohovou vaňou Samostatná toaleta 1/NP 3 samostatné spálne Spoločná loggia pre 2 izby Kúpeľňa so sprchový kútom Samostatná toaleta V podkroví úložný priestor. Samostatná garsónka so vstupom z terasy - kuchynský kút - kúpeľňa so sprchový kútom , toaleta Nízke mesačné náklady Mobilná garáž Cena: 159 000 € V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s predajom v Maďarsku – tlmočenie K cene treba pripočítať daň z kúpy v Maďarsku, notárske poplatky. Viac info v RK Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

159 000 €
1 251,97 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Predaj slnečný 4 izb.rod.dom  s bazénom-novostavba

Predaj slnečný 4 izb.rod.dom s bazénom-novostavba

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 76 m²

Ponúkame na predaj moderný slnečný dom v Rajke v radovej zástavbe. Typ domu: prízemný, radový Materiál: tehla Úžitková plocha domu: 76 m2 Zastavaná plocha : 93 m2 Výmera pozemku: 315 m2. Popis domu: Tento rodinný dom má dobré dispozičné riešenie. Cez vstupnú chodbu vchádzame do slnečnej modernej obývacej izby prepojenej s kuchyňou s modernou kuchynskou linkou na mieru, so vstavanými spotrebičmi, s východom na veľkú zastrešenú terasu s posedením. V dome sú 3 ďalšie samostatné izby. Priestranná kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, priestorom pre práčku, vkusným kúpeľňovým nábytkom a toaletou. Na kúrenie a ohrev vody slúži vlastný plynový kotol, čím sú zabezpečené nízke režijné náklady. Kúrenie je podlahové. Povala slúži majiteľom ako odkladací priestor. Pozemok: Je komplet oplotený, udržiavaný, rovinatý s okrasnými drevinami, kvetmi o rozlohe 315 m2. Nachádza sa tu aj drevený domček na náradie a razená studňa. Noví majitelia isto ocenia bazén na ochladenie sa v letných horúcich mesiacoch. Cena je 155 000,- eur vrátane kvalitného servisu RE/MAX (zabezpečenie tlmočenia pri podpise zmluvy, prepis energii-elektrina, plyn, voda, odvoz smetí...) Odporúčame: Rýchly prístup do Bratislavy, krásna príroda s možnosťou vychádzok - Mošonský Dunaj, mŕtve ramená Dunaja. Lužné lesy Vám zabezpečia tiché a čisté prostredie, kde si môžete vychutnať rodinnú pohodu, medzinárodná cyklotrasa poslúži tým, ktorí majú radi aktívny odpočinok. Pre milovníkov kúpania a wellness sú k dispozícii termálne kúpele v neďalekom meste Mosonmagyaróvár.

155 000 €
2 039,47 €/m²

RE/MAX Slovakia
Predaj 4  izb RD na pozemku 400m2

Predaj 4 izb RD na pozemku 400m2

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový RD ( ročná novostavba ) v obci Mosonymagyarovár Základné parametre: Počet izieb: 4 Pozemok: 400 n2 Roloha domu : 100 m2 plus terasa 30 m2 Stav : ročná novostavba Typ domu : dvoj podlažný tehlový dom Popis domu: Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, dvojpodlažný tehlový. RD sa nachádza v novovybudovanej časti obce Mosonymagyarovár v tesnej blizkosti prírody. Dispozícia domu: V prízemná časť tvorí priestrannú dennú časť domu s výstupom terasu a záhradu. Táto časť domu obsahuje vstupnú halu, toaletu, kuchyňu prepojenú z jedálňou a obývačkou. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné nepriechodné izby, kúpelňa s wc a technická miestnosť.

159 900 €
1 599 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj LUXUSNÝ rodinný dom - postavený v modernom balijskom štýle!

Na predaj LUXUSNÝ rodinný dom - postavený v modernom balijskom štýle!

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 164 m²

LEN U NÁS na predaj LUXUSNÝ samostatne stojaci RD postavený v modernom balijskom štýle! Rodinný dom postavený v roku 2019 sa nachádza v Komárom-Koppánymonostor pri Dunaji, 20 minút od Győru a 48 minút od Budapešti. - úžitková plocha je 164 m2 (kuchyňa-jedáleň-obývacia izba + 3 spálne + kancelária) - terasa 81,8 m2 (z toho 25 m2 krytá) - terasa 12,8 m2 - 33m2 garáž - pozemok 1150m2 V dome nájdete domov svojich snov! Rodinný dom ponúka prvotriedny pocit bývania s dvojitým komfortom! V dome nachádzajú 3 izby, kancelária a veľká obývacia izba s americkou kuchyňou. Dom ponúka ideálne riešenie pre rodiny, ktoré - bez kompromisov - chcú žiť alebo dovolenkovať v prostredí blízkom prírode, s ideálnou vzdialenosťou od mesta. Dom sa nachádza na ploche 1150m2, v blízkosti lesa, s vlastným záhradným jazierkom a vodopádmi, bazénom postaveným okolo domu v tvare písmena L a super záhradnou kuchyňou a barom. Odporúčame tým, ktorí milujú blízkosť prírody, harmóniu a pokoj, ale tiež milujú moderný čistý štýl. Veľké terasy, slnečné obytné priestory, veľké presklené plochy, ktoré prírodu ešte viac približujú. Každý detail rodinného domu si vysníval interiérový dizajnér. Dvere a okná sú zn. Hofstadter s 3 vrstvami skla, antarktickým plastovým rámom, z vonkajšej strany hliníkovým krytom. Okná dostali elektrické antracitové žalúzie. Izolácia: 20 cm izolácia Kúrenie: Elektrický kotol, podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach - temperované podlahové kúrenie v garáži, stropné kúrenie Caleo v spálňach, ktoré je možné regulovať miestnym termostatom. Moderné záhradné jazierko - s vodopádmi. Bazén v tvare písmena L postavený okolo domu je tiež vynikajúci na kúpanie - 9x19 m, okolo paliem, ktorá zvyšuje atmosféru pláže! Toto musíte vidieť! CENA je: 160 M Forint (459 000 EUR) VIAC FOTIEK NA NAŠEJ WEBOVEJ STRÁNKE! V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis ako aj všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu ponúkame bezplatné finančné poradenstvo!

459 000 €
2 798,78 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o.
1 2