Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MACHO consulting, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MACHO consulting, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mer...
Adresa:
Exnárova 28
Bratislava II - Ružinov
82103
Nájdených 4 novostavieb
Prenájom 2izbový  byt novostavba

Prenájom 2izbový byt novostavba

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53.35 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, kompletne zariadený 2-izbový byt s garážovým státím v novostavbe Galvaniho dvory v Bratislave. Celková rozloha: 53,27 m2 + 11,84 m2 balkón. Nájom: 580 € + 130 € energie. Popis bytu- dispozične je byt riešený nasledovne: vstupná chodba so vstupom do kúpeľne, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa so vstupom na priestrannú loggiu. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (LIDL, OC Avion, škôlky, školy, kaviarne, banky, ......) v pešej dostupnosti MHD, bezproblémové napojenie na diaľnicu

580 €/mes.
10,87 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
MACHO consulting, s. r. o.
Prenájom 3izbový byt s garážovým státím

Prenájom 3izbový byt s garážovým státím

Lokalita: Na Križovatkách 18820/47, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe Galvaniho dvory v Bratislave. Celková rozloha: 78,72m2 + 19,31m2 terasa. Cena prenájmu: 700 € + 150€ energie. V cene bytu je garážové státie a pivničná kobka. Popis bytu: dispozične je byt riešený nasledovne: vstupná chodba so vstavaným šatníkom, obývacia izba so vstupom na terasu, spojená s kuchyňou, spálňa s dvojlôžkom, druhá spalňa s oddelenými jednolôžkami a priestranná kúpeľňa. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (LIDL, OC Avion, škôlky, školy, kaviarne, banky, ......) v pešej dostupnosti MHD, bezproblémové napojenie na diaľnicu.

700 €/mes.
8,89 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
MACHO consulting, s. r. o.
Predaj  LUXUSNÝ byt pod Slavínom

Predaj LUXUSNÝ byt pod Slavínom

Lokalita: Na Štyridsiatku, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 263.5 m²

Ponúkame Vám na daj nový, kompletne zariadený luxusný byt, situovaný v tichej uličke v pešej dostupnosti Slavína. Byt je rozdelený na dve bytové jednotky - 3izbovy s rozlohou 89,65 m2 a 4 izbový s rozlohou 173,85 m2. Terasa/záhrada vo výmere 221 m2. Byty sú situované na 0.NP a 1NP. Vzhľadom na lokalitu, výhľad a polohu byt ponúka nadštandardné a zdravé bývanie s dostatkom zelene “Horský park“ a oddychových možností. Výborná dostupnosť na všetky smery hromadnou dopravou, autom i pešo do centra. VIAC INFORMÁCIÍ NA TEL. ČÍSLE 0917 878 516.

cena dohodou

MACHO consulting, s. r. o.
Predaj/prenájom obchodný priestor v centre mesta

Predaj/prenájom obchodný priestor v centre mesta

Lokalita: Suché mýto 515/6, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 136.68 m²

Ponúkame Vám na predaj/prenájom lukratívny priestor v centre mesta, na frekventovanej ul. Suché mýto 6 v projekte Modrá guľa. Priestor je situovaný s priamym vstupom z ulice, je možnosť využitia reklamnej plochy na fasáde budovy. Svojou polohou ponúka možnosti rôzneho využitia. Rozloha obchodného priestoru je 137m2, je v stave holopriestor. Klienti majú možnosť upraviť priestor podľa vlastných požiadaviek a predstáv.

cena dohodou

MACHO consulting, s. r. o.