Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu MACHO consulting, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
MACHO consulting, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mer...
Adresa:
Exnárova 28
Bratislava II - Ružinov
82103
Nájdených 4 novostavieb
Prenájom nový 2izb.byt

Prenájom nový 2izb.byt

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Prenájom krásny slnečný 2izbový byt s výhľadom na Malé Karpaty. Nachádza sa na Račianskej ul. v časti Malé Krasňany v novostavbe s recepciou. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť, možnosť športových aktivít, priamo pri zastávke električiek s priamou dostupnosťou do centra. Kompletné vybavenie vrátane kuchynských spotrebičov, vstavaným úložným nábytkom a priestranným balkónom. Súčasťou vybavenia je klimatizácia. V budove je k dispozícii miestnosť na uskladnenie bicyklov. Cena 580€ je konečná vrátane energií, TV a internetu. Parkovanie je možné priamo pred objektom.

580 €/mes.
vrátane energií
MACHO consulting, s. r. o.
Prenájom 2izbový byt

Prenájom 2izbový byt

Lokalita: Prievozská 1316/10, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt vrátane parkovacieho státia v novostavbe na ul. Prievozská 10. Celková rozloha: 34m2 s priestrannym balkonom. Cena: 550 + 100 energie. Pri podpise zmluvy sa plati prve najomne + depozit vo výške jedno mesačného nájmu. Popis bytu - dispozične je byt riešený nasledovne: vstupná chodba so vstavaným šatníkom, obývacia izba so vstupom na balkón, spojená s kuchyňou, spálňa a kúpeľňa. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( OC Eurovea , Mlynske nivy, Miletičova, škôlky, školy, kaviarne, banky, ......) v pešej dostupnosti MHD, bezproblémové napojenie na diaľnicu.

650 €/mes.
19,12 €/m²/mes.
vrátane energií
MACHO consulting, s. r. o.
Predaj  LUXUSNÝ byt pod Slavínom

Predaj LUXUSNÝ byt pod Slavínom

Lokalita: Na Štyridsiatku, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 263.5 m²

Ponúkame Vám na daj nový, kompletne zariadený luxusný byt, situovaný v tichej uličke v pešej dostupnosti Slavína. Byt je rozdelený na dve bytové jednotky - 3izbovy s rozlohou 89,65 m2 a 4 izbový s rozlohou 173,85 m2. Terasa/záhrada vo výmere 221 m2. Byty sú situované na 0.NP a 1NP. Vzhľadom na lokalitu, výhľad a polohu byt ponúka nadštandardné a zdravé bývanie s dostatkom zelene “Horský park“ a oddychových možností. Výborná dostupnosť na všetky smery hromadnou dopravou, autom i pešo do centra. VIAC INFORMÁCIÍ NA TEL. ČÍSLE 0917 878 516.

cena dohodou

MACHO consulting, s. r. o.
Predaj/prenájom obchodný priestor v centre mesta

Predaj/prenájom obchodný priestor v centre mesta

Lokalita: Suché mýto 515/6, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 136.68 m²

Ponúkame Vám na predaj/prenájom lukratívny priestor v centre mesta, na frekventovanej ul. Suché mýto 6 v projekte Modrá guľa. Priestor je situovaný s priamym vstupom z ulice, je možnosť využitia reklamnej plochy na fasáde budovy. Svojou polohou ponúka možnosti rôzneho využitia. Rozloha obchodného priestoru je 137m2, je v stave holopriestor. Klienti majú možnosť upraviť priestor podľa vlastných požiadaviek a predstáv.

cena dohodou

MACHO consulting, s. r. o.