Novostavby.sk
Nájdených 20 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Apartmány v Liptovskom Mikuláši

Apartmány IĽANOVO - Relaxujte a oddychujte v panenskej prírode

Apartmány IĽANOVO - Relaxujte a oddychujte v panenskej prírode

Lokalita: Za vodou, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 77.7 m²

Apartmány IĽANOVO - Relaxujte a oddychujte v panenskej prírode - A101 Hľadáte miesto pre relax a odpočinok po náročnom pracovnom týždni...? Alebo len radi trávite čas v prírode a potrebujete miesto, ktoré Vás k tomu priblíži...? Máme pre Vás riešenie - 3-izbový apartmán v srdci mestskej časti Liptovského Mikuláša - Iľanovo. Priamo v Iľanove je možné využiť cyklotrasy, turistické chodníčky, lyžiarsky svah, tenisový kurt a futbalové ihrisko. V blízkom okolí sa nachádzajú aquaparky a wellness ako napr. Bešeňová a Tatralandia. V lete sa môžete schladiť v Demänovskej ľadovej jaskyni, vo vedľajšej obci je rodisko Milana Rúfusa, na turistickej ceste objavíte partizánsky bunker, park s divou zverou, či Iľanovskú priehradu. Pre milovníkov rybárčenia je len 7km vzdialená Liptovská Mara. Ponúkame Vám na predaj priestranný, 3-izbový apartmán v apartmánovom dome Iľanovo. V okolí apartmánového domu je štandardná občianska vybavenosť, výborné napojenie na mestskú a prímestskú dopravu. - zateplený apartmánový dom - 3-izbový apartmán 77,7m², 1. poschodie z troch - kuchyňa s obývačkou + balkón 9,13m² - 2x spálňa, predsieň, kúpeľňa a WC + pivnica 2m² - plastové okná, bezpečnostné dvere - uzatvorený areál, vlastné parkovacie miesto - podlahové kúrenie + smarthome regulácia - veľká spoločná záhrada + altánok s posedením a grilom - moderné dispozície - nízke náklady na bývanie - optický internet + káblová televízia - správa apartmánu cez SS - kolaudácia I. kvartál 2022 Našli ste pre Vás miesto na oddych? Príďte sa presvedčiť osobne, volajte a dohodnite si termín obhliadky už dnes. Cena je vrátane provízie, ktorá zahŕňa realitné poradenstvo a servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a poplatky spojené s prepisom nehnuteľnosti. Volajte 0903 476 290, alebo píšte martin.haring@allforlife.sk, poprípade FB @allforlife, IG all_4_life_official a samozrejme youtube All 4 Life.

175 900 €
2 263,84 €/m²

All 4 Life
Investičné apartmány v BATUMI na brehu Čierneho mora - 7% ročný garantovaný výnos

Investičné apartmány v BATUMI na brehu Čierneho mora - 7% ročný garantovaný výnos

Lokalita: Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 30 m²

Máme pre Vás v ponuke investičné apartmány v hotelovom rezorte GINO SUNRISE Batumi **** len 15 minút chôdze od Čierneho mora vo vyhľadávanom turistickom letovisku v Gruzínsku, s ročným garantovaným výnosom 7% so zmluvou na 10 rokov. Hotel GINO Sunrise Batumi **** má 28 podlaží, z ktorých k predaju ponúkame INVESTIČNÉ apartmány na 26. a 27. nadzemnom podlaží. Hotel má luxusný bazén s výhľadom na more a okolie, priestrannú telocvičňu, veľké fitness centrum, obchodnú zónu, konferenčné sály, štýlovú reštauráciu, dve kaviarne a atraktívny lobby bar na prízemí a najvyššom podlaží hotela. Napr. apartmán č. 584 sa nachádza na 26. poschodí a má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 36,29m2 z toho 6,2m2 má balkón. Dizajn apartmánov spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort. Plná občianska vybavenosť, blízkosť reštaurácií, barov a sociálneho vyžitia sú garanciou Vášho dokonalého komfortu. Na najvyššom poschodí komplexu bude Lobby bar, reštaurácia a kaviareň. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom a k dispozícii sú aj podzemné parkovacie státia. GINO SUNRISE Batumi: · Vysoký **** štandard interiérov · Lobby bar, reštaurácia a kaviareň na najvyššom 28. poschodí · Bezproblémové parkovanie · na predaj apartmány na 26. a 27. podlaží hotela · Ročný garantovaný výnos 7% vyplácaný štvrťročne, 30 dní majiteľského pobytu vo svojom apartmáne GRÁTIS (10 dní v top sezóne v lete, 20 dní po zvyšok roka). · Pre športovcov: viac ako 100km cyklistických trás aj s požičovňami bicyklov, možnosť turistiky na horu Anuria Cena je uvedená s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Neváhajte kedykoľvek v prípade otázok kontaktovať: reality@rkspirit.sk, tel. +421 915 79 79 79.

91 270,17 €
3 042,34 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - SKOLAUDOVANÉ

1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - SKOLAUDOVANÉ

Lokalita: Garbiarska, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 7% ročne! Apartmány sú už dokončené a skolaudované! Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club... Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová, kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, https://parkpalace.sk/ Aquapark GINO Paradise Tbilisi, https://ginoparadise.ge/en/ ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta https://ginohotel.com/ Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou. V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov. Apartmán č. 411 má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 27,29 m2. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis. Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. alebo navštívte www.najlepsiainvesticia.sk .

137 202,93 €
5 081,59 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
2-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 41 m2 - DOKONČENÉ!

2-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 41 m2 - DOKONČENÉ!

Lokalita: Garbiarska, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 7% ročne! Apartmány sú už dokončené a skolaudované. Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club... Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová, kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, https://parkpalace.sk/ Aquapark GINO Paradise Tbilisi, https://ginoparadise.ge/en/ ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta https://ginohotel.com/ Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou. V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov. Apartmán č. 305 má 2 obytné miestnosti o celkovej rozlohe 51,85 m2, z toho 11,35 m2 tvorí terasa. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis. Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. alebo navštívte www.najlepsiainvesticia.sk .

206 739,85 €
5 042,44 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - DOKONČENÉ

1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - DOKONČENÉ

Lokalita: Garbiarska, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 7% ročne! Apartmány už sú dokončené a skolaudované! Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club... Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová, kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, https://parkpalace.sk/ Aquapark GINO Paradise Tbilisi, https://ginoparadise.ge/en/ ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta https://ginohotel.com/ Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou. V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov. Apartmán č. 317 má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 45,14 m2, z toho 18,23 m2 tvorí terasa. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis. Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. alebo navštívte www.najlepsiainvesticia.sk .

151 489,11 €
5 610,71 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
3-izbový LUXURY mezonet s terasou v top lokalite Demänová

3-izbový LUXURY mezonet s terasou v top lokalite Demänová

Lokalita: Demänová Village, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 69 m²

Investícia v podobe LUXURY apartmánu vo fungujúcom rezorte DEMÄNOVÁ VILLAGE! Apartmány sa nachádzajú v centre turistického ruchu pri vstupe do Demänovskej doliny - obľúbeného lyžiarskeho strediska JASNÁ (15min na svah, 15min k vode, 5min do mesta Liptovský Mikuláš). Každý apartmán bytového domu má exkluzívnu polohu na kopci, s ktorou sú spojené jedinečné výhľady na okolité vrchy a prírodu. Ponúkaný 3-izbový apartmán s terasou sa nachádza na druhom a treťom nadzemnom podlaží apartmánového domu Luxury E. Má obytnú plochu 60,2 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obytnej haly, samostatnej spálne, kúpeľne a samostatného WC na 2.NP a z chodby, kúpeľne s WC a samostatnej spálne na 3.NP. Apartmán má vlastnú terasu o výmere 9 m2. Ubytovacia kapacita je pre 6 osôb. Je zariadený v modernom, vzdušnom a útulnom dizajne. Apartmán môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ho vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. V DEMÄNOVÁ VILLAGE Vám ponúkame na predaj apartmány rôznej veľkosti a dispozície, určené hlavne na celoročné rekreačné využitie. Súčasťou komplexu sú aj moderné drevodomy. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia apartmánového domu je október 2023. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
2-izbový LUXURY apartmán s terasou vo fungujúcom rezorte v Demänovej Village

2-izbový LUXURY apartmán s terasou vo fungujúcom rezorte v Demänovej Village

Lokalita: Demänová Village, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 41 m²

Investícia v podobe LUXURY apartmánu vo fungujúcom rezorte DEMÄNOVÁ VILLAGE! Apartmány sa nachádzajú v centre turistického ruchu pri vstupe do Demänovskej doliny - obľúbeného lyžiarskeho strediska JASNÁ (15min na svah, 15min k vode, 5min do mesta Liptovský Mikuláš). Každý apartmán bytového domu má exkluzívnu polohu na kopci, s ktorou sú spojené jedinečné výhľady na okolité vrchy a prírodu. Ponúkaný 2-izbový apartmán s terasou sa nachádza na prízemí apartmánového domu Luxury F. Má obytnú plochu 41,5 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obytnej haly, samostatnej izby, šatníka, kúpeľne a samostatného WC. Má terasu o výmere 11 m2. Ubytovacia kapacita je pre 4 osoby. Je zariadený v modernom, vzdušnom a útulnom dizajne. Apartmán môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ho vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho plávajúci výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. V DEMÄNOVÁ VILLAGE Vám ponúkame na predaj apartmány rôznej veľkosti a dispozície, určené hlavne na celoročné rekreačné využitie. Súčasťou komplexu sú aj moderné drevodomy. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros.. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia apartmánového domu je október 2023. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
App za výbornú cenu (odpočet DPH, možnosť Hypotéky a trvalého bydliska)  v širšom centre LM

App za výbornú cenu (odpočet DPH, možnosť Hypotéky a trvalého bydliska) v širšom centre LM

Lokalita: Kapitána Nálepku, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame Vám na predaj - v modernom, dvojpodlažnom, novovybudovanom, polyfunkčnom dome v etape „B“ 36 nových bytov a apartmánov s balkónmi a terasami, od 1+kk až po 3+kk, vo výmerách od 51,9 m2 až po 73,6 m2. Samotný Polyfunkčný dom bude postavený v modernom štýle, ktorý bude v rámci Liptova a okolia jedinečný, svojím pavlačovým konceptom vstupov do jednotlivých bytov a apartmánov. Priamo v strede budovy sa bude nachádzať oddychový priestor s výsadbou stromov a zelene. Objekt je momentálne vo výstavbe a nachádza sa v širšom centre Liptovského Mikuláša, vo vyhľadávanej novovznikajúcej rezidenčnej lokalite (za obchodným centrom Stop-Shop – na ulici Nálepkova). V jeho blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy a škôlky, atď. Po dokončení samotného areálu Polyfunkčného domu Nálepkova sa v ňom bude nachádzať celá rezidenčná štvrť s oddychovou zónou s vonkajšími aj vnútornými sadovými úpravami s vysadenou zeleňou a pod. Parkovanie bude zabezpečené na parkovacích plochách prislúchajúcich k polyfunkčnému domu. Každý byt aj apartmán bude mať k dispozícii parkovacie miesto, aj pivnicu. Samotné prevedenie všetkých jednotiek bude v štandarde (vchodové protipožiarne dvere, všetky interiérové dvere, všetky podlahy a kompletná kúpeľňa). Ceny a dispozície nájdete na našej stránke (www.eurorenting.sk) v sekcii slovenské projekty. Viac info poskytne Miroslav Kruppa na tel. 0948 042 708.

115 850 €
1 997,41 €/m²

KRUPPKY, s.r.o.
Apartmány Demänová

Apartmány Demänová

Lokalita: Demänovská cesta, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom dva apartmány s kapacitou 8 osôb, nachádzajúce sa v podkroví rodinného domu, v lukratívnej mestskej časti Demänová.Každý apartmán je vybavený 4 posteľami s kvalitnými matracmi,pripojením na internet a tv,vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.Medzi apartmánmi sa nachádza spoločná kuchyňa vybavená chladničkou,plynovým sporákom,mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.Súčasťou prenájmu je aj spoločenská miestnosť nachádzajúca sa na prízemí domu,ktorá je vybavená vlastným WC s umývadlom,Televízorom so satelitným signálom a sedacou súpravou.Túto miestnosť je možné vybaviť zariadením na základe dohody podľa požiadaviek nájomcu.Parkovacie miesta sa nachádzajú na vlastnom parkovisku pred domom a vo dvore.Minimálna doba nájmu je 4 mesiace.Cena nájmu dohodou. Viac informácií radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o.,Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal@liptoreal.sk

cena dohodou
vrátane energií
Liptoreal
Luxusné apartmány v Nízkych Tatrách

Luxusné apartmány v Nízkych Tatrách

Lokalita: Iľanovská dolina, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 60 m²

Leaders&Partners reality, pobočka Bratislava predstavuje nový projekt investičných apartmánov Mēridien Five Star Resort na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom, ktoré budú ako jediné investičné apartmány na Slovensku ponúkať svoje služby formou All inclusive - spa, kadernícke služby, reštaurácia, fun park, detské ihriská... Doprajte si oddych v luxusných apartmánoch v každom ročnom období. Tento projekt ponúka 94 apartmánov s rozlohou od cca 23 - po vyše 60 m2 v nedotknutej Iľanovskej doline. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú v Iľanovskej doline, priamo v prírode, ktorá nie je zasiahnutá prírodnou či stavebnou kalamitou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie. Ticho a pokoj v tejto doline si totiž zamiluje každý návštevník. Iľanovská dolina je málo navštevovaná, ale turisticky zaujímavá dolina. V dolnej časti je to široká dolina a smerom na sever sa zužuje. Je dlhá 9 km a nachádza sa v Nízkych Tatrách. Zo západu ju ohraničujú vrchy Demänovská hora, Kurence, Magura a Pusté. Z východu zasa Bodová, Končistý vrch, Poludnica, Kúpeľ a Kliny. Zo severu ju uzatvára Krakova hoľa. Pre klientov ponúkame maximálny komfort apartmánov, ktoré budú vybavené nadštandardnými materiálmi. Projekt myslí v prvom rade na klientov a ich relax, a tak ako myslíme na maximálny komfort pri vybavení apartmánov, tak myslíme na maximálny komfort pobytu. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Ďalšiu ponuku nehnuteľností našej realitnej kancelárie si môžete pozrieť na : https://lpreality.sk

112 875 €
1 881,25 €/m²

Leaders & Partners  s.r.o. Pobočka Bratislava
Na predaj apartmány pri Liptovskej Mare

Na predaj apartmány pri Liptovskej Mare

Lokalita: Pri zátoke, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 30 m²

Ponúkame na predaj apartmány v rezorte Maladinovo, nachádzajúci sa oproti aquaparku Tatralandia a len niekoľko metrov od brehov Liptovskej Mary. Pláž je súčasťou rezortu a vedie k nej cestička priamo od apartmánov. V Maladinove si môžete vychutnať gastronómiu a pivá prvotriednej kvality v reštaurácii Bernard Pub alebo aj jedinečné pivné kúpele vo wellnes centre, kde si môžete dopriať voľné chvíle v saune či vírivke. Lokalita ponúka množstvo voľnočasových aktivít v každom ročnom období. Apartmánové domy sú zhotovené z kvalitných materiálov, sú tehlovej konštrukcie, okná hliníkové - trojsklo - energetická trieda A . Klientom sa ponúka maximálny komfort apartmánov, ktoré sú vybavené nadštandardnými materiálmi. Apartmány sú vhodné ako investícia, nakoľko sú vo vyťažovacom programe v rámci celého rezortu, majiteľ získa výnos z prenájmu apartmánu, kúpou sa stávate spoluinvestorom v akciovej spoločnosti, kde hodnotou vašej akcie je samotný apartmánový byt. Vaša investícia pre vás v budúcnosti nebude generovať žiadne náklady, nakoľko všetky budú v réžii po podpísaní nájomnej zmluvy na strane nájomcu. Ceny apartmánov začínajú od 143.000,- EUR s DPH. V cene aj parkovacie státie. Bližšie info radi poskytneme osobne alebo telefonicky.

143 280 €
4 776 €/m²

Eden Real estate, s.r.o.
Investičné apartmány Five star resort - Mēridien na Liptove

Investičné apartmány Five star resort - Mēridien na Liptove

Lokalita: Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 28 m²

http://5starresort.sk/ Ponúkame na predaj investičné apartmány Mēridien na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. V ponuke máme celkovo 80 apartmánov s rozlohou od 28 - 62 m2. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú priamo v prírode, kde nie je príroda zasiahnutá kalamitou, či už prírodnou, alebo stavebnou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie. V projekte sa myslí v prvom rade na klientov a ich relax, preto budu apartmány vybavené nadštandardnými materiálmi. Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú čakať usmiati maséri, aby svojim klientom dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť Spa v rezorte Mēridien nebude chýbať wellness bar a fitness. Pre deti bude v centrálnej budove pripravené veľké interiérové ihrisko a exteriérové 3D bludisko. Pre mamičky sa v rezorte bude nachádzať kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a pre oteckov barber. Pre trávenie voľného času budu v projekte Mēridien pripravené dve bowlingové dráhy. Projekt rezortu Mēridien si od úplného začiatku zakladá na kvalite a to sa nebude meniť ani pri reštaurácií a lobby bare. Pre dokonalý zážitok, relax a pohodu strávenú na Liptove budete pozvaní na strechu rezortu Mēridien, kde si budete môcť vychutnávať nielen neuveriteľné výhľady, ale aj zážitky pri špecialitách z grilu a miešaných nápojoch. Pre klientov rezortu bude pripravený vlastný lyžiarsky svah, lyžiarska škola a požičovňa lyží. Cez letné mesiace bude pripravená požičovňa e-bikov, tenisová školu a zipline. Projekt rezortu Mēridien sa bude hlásiť do súťaže Stavba roka. Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.

1 €
0,04 €/m²

Euro Real Estate s.r.o.
Apartmán na predaj Via Jasná, Demänová

Apartmán na predaj Via Jasná, Demänová

Lokalita: Demänová, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 22.6 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadeného apartmánu v apartmánovom dome v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, Demänovská Dolina - Jasná. Apartmán sa nachádzajú v komplexe Via Jasná. Rezort ponúka majiteľom apartmánov k dispozícii recepciu, reštauráciu, kaviareň, wellness centrum, detský kútik, oddychovú miestnosť. Dispozične pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, priestrannej izby s kuchynským kútom a balkónom. Apartmán je určený pre 2 osoby. Celková výmera je 22,61m2. Majiteľ má na výber voľné využívanie apartmánu celoročne. Parkovanie je možné na parkovisku pred domom. Apartmánový dom je zabezpečený 24 h. službou. Odovzdaním kľúčov prakticky preberiete chod zabehnutého apartmánového objektu s 10 ročnou praxou, osvedčenou a vybudovanou klientelou. Majiteľovi prislúcha zisk z výšky uhradeného každého nájomného 50%. Liptov je turisticky najatraktívnejší región na Slovensku. Celoročne ponúka množstvo oddychových, relaxačných a športových aktivít. Pár metrov od objektu je zastávka SKI bus do Jasnej a Aqua bus do Tatralandie. Bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle 0915 524 451.

129 000 €
5 707,96 €/m²

ALPIA, s.r.o.
NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO PARK. STÁTIE ZIMNÁ ZÁHRADA 34 m2

NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO PARK. STÁTIE ZIMNÁ ZÁHRADA 34 m2

Lokalita: Ráztocká, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 34 m²

Lokalita: Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj krásny apartmán situovaný vo výbornej lokalite Liptovský Mikuláš. Apartmán sa nachádza priamo pri brehu Liptovskej Mary. Výmera: Apartmán s celkovou rozlohou 34 m2 je vhodný pre 2 osoby. Obývacia časť s kuchynským kútom je spojená so spacou časťou. Súčasťou apartmánu je plne vybavený kuchynský kút a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. K apartmánu prislúcha jedno park. státie. Súčasťou daného apartmánu je aj zimná záhrada o výmere 3,75 m2. Cena: Cena apartmánu o výmere 34 m2 je 141.719 eur. Projekt: Maladinovo je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplného projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo je pre vás správnou voľbou. Model tohto projektu možno prirovnať k akciovej spoločnosti, kde vašou akciou je hodnota apartmánového bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Vaša investícia, apartmánový byt nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Energetický certifikát nebol predložený. Info: mail: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0950717999

141 719 €
4 168,21 €/m²

TRH Bývania
NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO PARK. STÁTIE 29 m2

NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO PARK. STÁTIE 29 m2

Lokalita: Ráztocká, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 29 m²

Lokalita: Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj krásny apartmán situovaný vo výbornej lokalite Liptovský Mikuláš. Apartmán sa nachádza priamo pri brehu Liptovskej Mary. Výmera: Apartmán s celkovou rozlohou 29 m2 je vhodný pre 2 osoby. Obývacia časť s kuchynským kútom je spojená so spacou časťou. Súčasťou apartmánu je plne vybavený kuchynský kút a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. K apartmánu prislúcha jedno park. státie. Cena: Cena apartmánu o výmere 29 m2 je 126.073 eur. Projekt: Maladinovo je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplného projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo je pre vás správnou voľbou. Model tohto projektu možno prirovnať k akciovej spoločnosti, kde vašou akciou je hodnota apartmánového bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Vaša investícia, apartmánový byt nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Energetický certifikát nebol predložený. Info: mail: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0950717999

126 073 €
4 347,34 €/m²

TRH Bývania
PREDAJ krásneho rekreačného apartmánu v komplexe MALADINOVO

PREDAJ krásneho rekreačného apartmánu v komplexe MALADINOVO

Lokalita: Pri Zátoke, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 30.28 m²

Tím Victory Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový apartmán v rezorte MALADINOVO - obľúbenej dovolenkovej destinácii na Slovensku. MALADINOVO je nielen pre rodiny s deťmi, aktívnych, ale aj pre oddychových dovolenkárov, ktorý majú v komplexe a okolí všetko po ruke. Aké bývanie ponúka rezort MALADINOVO? * Apartmány Maladinovo ležia 5 km od Liptovského Mikuláša. Novému majiteľovi ponúkajú všetky druhy aktivít počas celého ročného obdobia, pre všetky vekové kategórie * Liptovská Mara je obklopená Vysokými a Nízkymi tatrami, Veľkou Fatrou a Chočskými vrchmi pre milovníkov turistiky či lyžovania. Pre milovníkov vodnej zábavy je Aguapark Tatralandia (5 minút chôdze) * Pre deti je v rezorte pripravené vonkajšie detské ihrisko a vnútorná herňa. * Dobudovanie vlastného móla s priamym vstupom do vody, dostupná len pre majiteľov a nájomcov v rezorte Aké bývanie ponúka apartmánový komplex? * Apartmánové domy sú umiestnené v apartmánovom komplexe s hlavnou budovou, kde je wellness so saunami a vírivkami, reštaurácia, bar a pivné kúpele. * Apartmány sa kolaudovali 12/2020 a sú aktívne prenajímané. * Nulové mesačné poplatky so zabezpečením a službou aktívneho prenájmu, zazmluvnené a garantované ročné výnosy z prenájmu * 10% zľava pre majiteľov na ubytovanie a služby v rezorte * Možnosť odpočtu DPH Aké bývanie ponúka apartmán? * Vzdušný, moderný a plne zariadený kvalitným nábytkom a kuchynskými spotrebičmi * Je ideálny pre skupiny či rodiny v počte 4 osôb. V rámci svojej rozlohy ponúka spálňu s manželskou posteľou a otvorenú obývaciu časť. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. * So zimnou záhradou vo výmere 4,39 m2 * Vlastné parkovacie miesto v cene apartmánu. Cena nehnuteľnosti 144.900,- Eur s DPH vrátane kompletného vybavenia a parkovacieho miesta MALADINOVO musíte zažiť na vlastné oči. Kliknite na webstránku victoryreality.sk a dozviete sa viac o našej ponuke.

144 900 €
4 785,34 €/m²

Victory Investments s.r.o.
NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO TERASA 39 m2

NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO TERASA 39 m2

Lokalita: Ráztocká, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 39 m²

Lokalita: Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj krásny apartmán situovaný vo výbornej lokalite Liptovský Mikuláš. Apartmán sa nachádza priamo pri brehu Liptovskej Mary. Výmera: Apartmán s celkovou rozlohou 39 m2 je vhodný pre 2-4 osoby a ponúka spálňu s dvoma oddelenými lôžkami a obývaciu časť, v ktorej gauč po rozložení slúži aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Súčasťou apartmánu je plne vybavený kuchynský kút a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Apartmán disponuje terasou o veľkosti 3,26 m2. Cena: Cena apartmánu o výmere 39 m2 je 173.820 eur. Projekt: Maladinovo je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplného projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo je pre vás správnou voľbou. Model tohto projektu možno prirovnať k akciovej spoločnosti, kde vašou akciou je hodnota apartmánového bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Vaša investícia, apartmánový byt nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Energetický certifikát nebol predložený. Info: mail: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0950717999

173 820 €
4 456,92 €/m²

TRH Bývania
NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO PARK. STÁTIE ZIMNÁ ZÁHRADA 34 m2

NA PREDAJ ŠTÚDIO PRE 2 OSOBY MALADINOVO PARK. STÁTIE ZIMNÁ ZÁHRADA 34 m2

Lokalita: Ráztocká, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 34 m²

Lokalita: Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj krásny apartmán situovaný vo výbornej lokalite Liptovský Mikuláš. Apartmán sa nachádza priamo pri brehu Liptovskej Mary. Výmera: Apartmán s celkovou rozlohou 34 m2 je vhodný pre 2 osoby. Obývacia časť s kuchynským kútom je spojená so spacou časťou. Súčasťou apartmánu je plne vybavený kuchynský kút a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. K apartmánu prislúcha jedno park. státie. Súčasťou daného apartmánu je aj zimná záhrada o výmere 3,75 m2. Cena: Cena apartmánu o výmere 34 m2 je 141.719 eur. Projekt: Maladinovo je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplného projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo je pre vás správnou voľbou. Model tohto projektu možno prirovnať k akciovej spoločnosti, kde vašou akciou je hodnota apartmánového bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Vaša investícia, apartmánový byt nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Energetický certifikát nebol predložený. Info: mail: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0950717999

141 719 €
4 168,21 €/m²

TRH Bývania
NA PREDAJ APARTMÁN LUX PRE 2 AŽ 5 OSÔB MALADINOVO BALKÓN PARK. STÁTIE 55 m2

NA PREDAJ APARTMÁN LUX PRE 2 AŽ 5 OSÔB MALADINOVO BALKÓN PARK. STÁTIE 55 m2

Lokalita: Ráztocká, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 55 m²

Lokalita: Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj krásny apartmán situovaný vo výbornej lokalite Liptovský Mikuláš. Apartmán sa nachádza priamo pri brehu Liptovskej Mary. Výmera: Apartmán s celkovou rozlohou 55 m2 je vhodný pre 2-5 osôb a ponúka priestrannú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu časť, v ktorej gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby a plne vybavený kuchynský kút s umývačkou riadu. Niektoré apartmány naviac disponujú rozkladacou taburetkou, ktorá vytvorí lôžko pre jednu dospelú osobu. Súčasťou apartmánu je aj komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Apartmán disponuje balkónom o veľkosti 3,26 m2. K apartmánu prislúcha jedno park. státie. Cena: Cena apartmánu o výmere 55 m2 je 243.760 eur. Projekt: Maladinovo je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplného projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo je pre vás správnou voľbou. Model tohto projektu možno prirovnať k akciovej spoločnosti, kde vašou akciou je hodnota apartmánového bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Vaša investícia, apartmánový byt nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Energetický certifikát nebol predložený. Info: mail: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0950717999

243 760 €
4 432 €/m²

TRH Bývania
NA PREDAJ APARTMÁN COMFORT 4 OSOBY MALADINOVO BALKÓN PARK. STÁTIE 66 m2

NA PREDAJ APARTMÁN COMFORT 4 OSOBY MALADINOVO BALKÓN PARK. STÁTIE 66 m2

Lokalita: Ráztocká, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 66 m²

Lokalita: Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj krásny apartmán situovaný vo výbornej lokalite Liptovský Mikuláš. Apartmán sa nachádza priamo pri brehu Liptovskej Mary. Výmera: Apartmán s celkovou rozlohou 66 m2 je vhodný pre 2-5 osôb. Ponúka priestrannú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu časť, v ktorej gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby a plne vybavený kuchynský kút s umývačkou riadu. Niektoré apartmány naviac disponujú rozkladacou taburetkou, ktorá vytvorí lôžko pre jednu dospelú osobu. Súčasťou apartmánu je aj komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. K apartmánu prislúcha jedno park. státie. Cena: Cena apartmánu o výmere 66 m2 je 284.260 eur. Projekt: Maladinovo je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplného projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo je pre vás správnou voľbou. Model tohto projektu možno prirovnať k akciovej spoločnosti, kde vašou akciou je hodnota apartmánového bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Vaša investícia, apartmánový byt nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Energetický certifikát nebol predložený. Info: mail: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0950717999

284 260 €
4 306,97 €/m²

TRH Bývania