Novostavby.sk

Inzeráty predajcu LI MANAGEMENT, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
LI MANAGEMENT, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.koutny.sk
Adresa:
Rudlovská cesta 2 2
Banská Bystrica
97401
Popis:
Nájdených 5 novostavieb
Predaj exkluzívneho bytu s najkrajším výhľadom na mesto

Predaj exkluzívneho bytu s najkrajším výhľadom na mesto

Lokalita: Komenského 14483/10A, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 420 m²

Ponúka na predaj exkluzívny 3i byt s veľkou terasou v TOP lokalite na Komenského ulici. Byt s výmerou 220 m2 sa nachádza streche bytového domu, s najkrajším výhľadom na Banskú Bystricu. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby s dvomi vstavanými šatníkmi, kúpeľne s toaletou, sprchovacím kútom , ďalej študentskej izby, spálne so samostatnou kúpeľňou, s vírivkou a sprchovacím kútom, obývacej izby s jedálenskou časťou a kuchyňou. Z kuchyne je vstup do wellness s jacuzzi, saunou a sprchovacím kútom s výstupom na veľkometrážnu terasu. Veľká terasa o výmere 200 m2 ponúka dokonalý oddych pre celú rodinu. Nachádza sa tu veľký hydromasážny bazén s lehátkami, fitness, záhradný krb s ohrevným pultom s vodovodnou batériou. Byt sa predáva zariadený. V byte zostáva všetok pevne vstavaný nábytok vyhotovený na mieru, zariadenie kúpeľne a kuchynská linka so spotrebičmi. V byte sú kvalitné drevené, agátové podlahy, lepené koberce a keramická dlažba. Vykurovanie je podlahové a zabezpečuje ho kotol zo spoločnej plynovej kotolne. V každej miestnosti sa nachádza termostat, ktorým si majiteľ vie nastaviť teplotný komfort podľa potreby. K bytu prislúchajú tri vnútorné parkovacie miesta a jedna pivnica o výmere 3,53 m2. Z garáže sa suchou nohou dostanete výťahom až k bytu.

Info v RK

LI MANAGEMENT, s.r.o.
Predaj komerčného priestoru v novostavbe Skuteckého

Predaj komerčného priestoru v novostavbe Skuteckého

Lokalita: Skuteckého, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Komerčný priestor sa nachádza na 1.PP budovy s pekným, veľkým vstupom z južnej strany. Priestor je vhodný na obchodné ale aj kancelárske priestory, so samostatným sociálnym zázemím a prípravou na kuchynku. K priestoru je možné dokúpiť dve vonkajšie parkovacie miesta, hneď pred vstupom. Stavba je umiestnená v katastrálnom území mesta Banská Bystrica. Ide o priestor za uličnou zástavbou na Skuteckého ulici. Bytový komplex má 6 nadzemných podlaží z toho 5 a 6 sú čiastočne ustupujúce. Tak isto tu je jedno podzemné podlažie kde je podzemná garáž. Na prízemí sa nachádzajú komerčné priestory plánované ako administratíva a niekoľko bytov. Ostatné nadzemné podlažia sú byty. Stavba je funkčne rozdelená na dva bloky A a B ktoré majú vlastný vstup so schodiskom. Komerčné priestory majú samostatné vstupy z exteriéru. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.skuteckeho.sk alebo reality@koutny.sk.

87 600 €
1 752 €/m²

LI MANAGEMENT, s.r.o.
Posledný 1 izbového byt s veľkou terasou v centre mesta!!!

Posledný 1 izbového byt s veľkou terasou v centre mesta!!!

Lokalita: Skuteckého, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Spúšťame predpredaj bytov za uvádzacie ceny v projekte SKUTECKÉHO. Nepremeškajte jedinečnú možnosť vybrať si byt medzi prvými a zároveň získajte výhodnú cenu. Bytový komplex Skuteckého je ideálny pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite a vo svojich rozhodnutiach. S výhľadom na žijúce mesto, ale aj pokojnú prírodu ste len pár krokov od centra mesta. Interíér je synonymom pokoja, bezpečnosti a architektonických riešení, ktoré sú prispôsobené každodenným potrebám. Lokalita zároveň poskytuje dostupnosť obchodov, služieb, nákupných centier, školy, škôlky. Začatie výstavby sa plánuje v lete 2019 – ukončenie výstavby koniec roku 2020. Byt sa nachádza na prízemí budovy, s veľkou terasou, orientovanou na juhozápad. K bytu si viete dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto. V podzemnom podlaží budú umiestnené parkovacie plochy a technické zázemie objektu. Na prvom nadzemnom podlaží budú situované prenajímateľné (obchodné a kancelárske) priestory a vstupy s vybavenosťou do jednotlivých centrálnych komunikačných jadier objektu. Na ostatných nadzemných podlažiach budú umiestnené bytové jednotky. Celkove je navrhnutých 74 1 až 4-izbových bytových jednotiek. Jednoizbové byty sa pohybujú vo výmere 38,32 m2. Dvojizbové byty sa pohybujú vo výmere od 36,02 po 54,89 m2. Trojizbové byty sa pohybujú vo výmere od 63,51 po 69,81 m2. Štvorizbové byty sa pohybujú vo výmere od 101,77 po 128,44 m2. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.skuteckeho.sk.

126 800 €
2 438,46 €/m²

LI MANAGEMENT, s.r.o.
Posledný exkluzívny byt v srdci mesta Banská Bystrica!!!

Posledný exkluzívny byt v srdci mesta Banská Bystrica!!!

Lokalita: Skuteckého 23, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 305 m²

Staňte sa majiteľom jedného zo štyroch exkluzívnych a zaujímavo riešených PENTHOUSOV v bytovom komplexe SKUTECKÉHO. Slnečné byty sú prakticky dispozične riešené, s prepojeným vstupom na terasu z každej miestnosti. Rozloha bytu je 128,154m2, 96,59m2 priestrannej terasy s nádherným výhľadom na Banskú Bystricu, plus 31,33m2 zelenej plochy dodáva pocit bývania v rodinnom dome. Tento obytný komplex ponúka ideálnu kombináciu moderného bývania, dostupnosti služieb, súkromia a vzdialenosti do centra mesta. Spúšťame predaj bytov v projekte SKUTECKÉHO. Nepremeškajte jedinečnú možnosť vybrať si byt medzi prvými . Bytový komplex Skuteckého je ideálny pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite a vo svojich rozhodnutiach. S výhľadom na žijúce mesto, ale aj pokojnú prírodu ste len pár krokov od centra mesta. Interíér je synonymom pokoja, bezpečnosti a architektonických riešení, ktoré sú prispôsobené každodenným potrebám. Lokalita zároveň poskytuje dostupnosť obchodov, služieb, nákupných centier, školy, škôlky. Začatie výstavby sa plánuje v lete roku 2019 – ukončenie výstavby koncom roka 2020. Popis stavby Stavba bude umiestnená v katastrálnom území mesta Banská Bystrica. Ide o priestor za uličnou zástavbou na Skuteckého ulici. Bytový komplex bude mať 6 nadzemných podlaží z toho 5 a 6 budú čiastočne ustupujúce. Tak isto tu bude aj jedno podzemné podlažie kde bude podzemná garáž. Na prízemí sa budú nachádzať komerčné priestory plánované ako administratíva a niekoľko bytov. Ostatné nadzemné podlažia budú tvoriť byty. Stavba bude funkčne rozdelená na dva bloky A a B ktoré budú mať vlastný vstup so schodiskom. Komerčné priestory majú samostatné vstupy z exteriéru. Popis budovy V podzemnom podlaží budú umiestnené parkovacie plochy a technické zázemie objektu. Na prvom nadzemnom podlaží budú situované prenajímateľné (obchodné a kancelárske) priestory a vstupy s vybavenosťou do jednotlivých centrálnych komunikačných jadier objektu. Na ostatných nadzemných podlažiach budú umiestnené bytové jednotky. Celkove je navrhnutých 74 1 až 4-izbových bytových jednotiek. Jednoizbové byty sa pohybujú vo výmere 38,32 m2. Dvojizbové byty o výmere od 36,02 po 54,89 m2. Trojizbové byty s výmerou od 63,51 po 69,81 m2. Štvorizbové byty sa pohybujú vo výmere od 101,77 po 128,44 m2. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.skuteckeho.sk. Pre bližšie informácie 0918 701 901

489 472 €
1 604,83 €/m²

LI MANAGEMENT, s.r.o.
Posledný 1 izbový byt s veľkou terasou v centre mesta

Posledný 1 izbový byt s veľkou terasou v centre mesta

Lokalita: Skuteckého, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Nepremeškajte jedinečnú možnosť vybrať si byt a zároveň získajte výhodnú cenu. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí budovy s južnou orientáciou. Bytový komplex Skuteckého je ideálny pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite a vo svojich rozhodnutiach. S výhľadom na žijúce mesto, ale aj pokojnú prírodu ste len pár krokov od centra mesta. Interíér je synonymom pokoja, bezpečnosti a architektonických riešení, ktoré sú prispôsobené každodenným potrebám. Lokalita zároveň poskytuje dostupnosť obchodov, služieb, nákupných centier, školy, škôlky. Začatie výstavby sa plánuje v lete 2019 – ukončenie výstavby koniec roku 2020. Stavba bude umiestnená v katastrálnom území mesta Banská Bystrica. Ide o priestor za uličnou zástavbou na Skuteckého ulici. Bytový komplex bude mať 6 nadzemných podlaží z toho 5 a 6 budú čiastočne ustupujúce. Tak isto tu bude aj jedno podzemné podlažie kde bude podzemná garáž. Na prízemí sa budú nachádzať komerčné priestory plánované ako administratíva a niekoľko bytov. Ostatné nadzemné podlažia budú tvoriť byty. Stavba bude funkčne rozdelená na dva bloky A a B ktoré budú mať vlastný vstup so schodiskom. Komerčné priestory majú samostatné vstupy z exteriéru. V podzemnom podlaží budú umiestnené parkovacie plochy a technické zázemie objektu. Na prvom nadzemnom podlaží budú situované prenajímateľné (obchodné a kancelárske) priestory a vstupy s vybavenosťou do jednotlivých centrálnych komunikačných jadier objektu. Na ostatných nadzemných podlažiach budú umiestnené bytové jednotky. Celkove je navrhnutých 74 1 až 4-izbových bytových jednotiek. Jednoizbové byty sa pohybujú vo výmere 38,32 m2. Dvojizbové byty sa pohybujú vo výmere od 36,02 po 54,89 m2. Trojizbové byty sa pohybujú vo výmere od 63,51 po 69,81 m2. Štvorizbové byty sa pohybujú vo výmere od 101,77 po 128,44 m2. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.skuteckeho.sk.

126 800 €
2 438,46 €/m²

LI MANAGEMENT, s.r.o.