Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 22 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Leviciach

1 2
Novostavba OLI 4i -Zdravé domy s ecozákladmi

Novostavba OLI 4i -Zdravé domy s ecozákladmi

Lokalita: Levice, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj murovaný , 4 izbový bungalov postavený z YTONG LAMBDA YQ + ecozáklady z penového skla. V lete sa konštrukcia neprehrieva a v zime akumulovala teplo.Je to ekologická stavba bez použitia polystyrénu. Vetranie: decentrálna rekuperácia, ktorá sa postará o prísun čerstvého vzduchu po celý rok. Kúrenie: podlahové elektrické so samostatnou reguláciou teploty v každej izbe.  Ohrev teplej vody: tepelné čerpadlo. Tienenie: nad oknami v prekladoch je predpríprava, vďaka ktorej  je možné zrealizovať exteriérové žalúzie. Tienenie terasy a parkovania: nad terasou je možné namontovať dizajnové tienenie plachtou, ktorú môžete v zime odstrániť a užívať si slnečné lúče. Na drevené konštrukcie je možné použiť aj iné tienenie, ako napr. LEXAN a pod. Približná doba výroby: 4 mesiace Predpokladané  mesačné náklady na energie:95 € Pozemok má plochu 388 m2 Približná cena:   131 000 vrátane pozemku

131 000 €
1 091,67 €/m²

Fin Reality s.r.o.
Novostavba CUBA 3i -Zdravé domy s ecozákladmi

Novostavba CUBA 3i -Zdravé domy s ecozákladmi

Lokalita: Predné Staré Levice, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame na predaj murovaný , 3 izbový RD postavený z YTONG LAMBDA YQ + ecozáklady z penového skla. V lete sa konštrukcia neprehrieva a v zime akumulovala teplo.Je to ekologická stavba bez použitia polystyrénu. Vetranie: decentrálna rekuperácia, ktorá sa postará o prísun čerstvého vzduchu po celý rok. Kúrenie: podlahové elektrické so samostatnou reguláciou teploty v každej izbe.  Ohrev teplej vody: tepelné čerpadlo. Tienenie: nad oknami v prekladoch je predpríprava, vďaka ktorej  je možné zrealizovať exteriérové žalúzie. Tienenie terasy a parkovania: nad terasou je možné namontovať dizajnové tienenie plachtou, ktorú môžete v zime odstrániť a užívať si slnečné lúče. Na drevené konštrukcie je možné použiť aj iné tienenie, ako napr. LEXAN a pod. Zastavaná plocha: 79m2 Úžitková plocha: 73m2 Približná doba výroby: 4 mesiace Predpokladané  mesačné náklady na energie: 90 EUR Rozmer pozemku: 490 m2 Cena:  približne 121 400 € vrátane pozemku

121 400 €
1 663,01 €/m²

Fin Reality s.r.o.
NOVOSTAVBA! Rodinný dom, 112 m2, Krížny Vrch, Levice

NOVOSTAVBA! Rodinný dom, 112 m2, Krížny Vrch, Levice

Lokalita: Krížny Vrch, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

TUreality ponúka na predaj NOVOSTAVBU- rodinný dom, 112 m2 a celková výmera pozemku je 442 m2, Krížny Vrch, Levice. Dom bude spočívať z vstupnej chodby, 4 izieb, kuchyňa, špajze, kúpeľňa ,2x WC, technická miestnosť, povala. Dom bude murovaný, zateplený je 15cm polystyrénom, okná budú plastové- a na streche bude použitá kvalitná strešná škridla MEDITERAN. Do domu bude zavedená voda, elektrika, odpad bude vyvedený do kanalizácie, podlahové kúrenie, ohrev vody bude bojlerom. Dom sa predáva ako holo dom, takže máte možnosť si vybrať obklady, dlažby, interiérové dvere, plávajúce podlahy podľa vlastného vkusu. V prípade záujmu dorobenia na kľúč, vieme Vám to zabezpečiť. Predpokladaný termín dokončenia je október. Rodinný dom má pekný výhľad na okolie Levíc. Neďaleko sa nachádza nákupné stredisko. Energetický certifikát nebol zatiaľ vyhotovený, ale bude vyhotovený ku kolaudácii. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

133 000 €
1 187,50 €/m²

TUreality s.r.o.
Novostavba rodinný dom 101 m2 ,Levice

Novostavba rodinný dom 101 m2 ,Levice

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu nízko-energetického domu ,101 m2 ,Levice .Dom sa nachádza v prímestskej časti vzdialený 3 km od mesta .Nachádza sa v ňom 1x obývačka s kuchyňou a špajzou s prechodom na veľkú terasu, 3x spálňa, 1x kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, 1x samostatné WC. Na poschodí je povala s odkladacím priestorom. Zastavaná plocha 101m2 + terasa 24 m2 Cena skolaudovaného holodomu 111 990 Eur. Cena domu na kľúč (už sa len nasťahovať) 122990 Eur. Dom je vo fáze výstavby ,ukončenie a kolaudácia domu bude vykonaná v máji tohto roku .Dom je s certifikátom A1. Prvá fotka je len ilustračná. Rozmery na fotke sú orientačné. Viac info na hankovsky@tureality.sk alebo 0905521710 .

111 990 €
1 108,81 €/m²

TUreality s.r.o.
Predávame novostavbu nízkoenergetického domu v Kalinčiakove

Predávame novostavbu nízkoenergetického domu v Kalinčiakove

Lokalita: Kalinčiakovo, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu nízkoenergetického 4-izbového drevodomu v mestskej časti Levice – Kalinčiakovo. Predávame novostavbu v štádiu "HOLODOM". Súčasný stav: dokončovanie hrubej stavby. Plocha: úžitková 84m2, zastavaná 100m2, pozemku 400m2, rozmery RD 8,2 m x 12,2 m + terasa. Mierne svahovitý pozemok je situovaný v okrajovej tichej časti obce neďaleko rekreačného areálu Margita-Ilona. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, v blízkosti plynová prípojka, asfaltová prístupová komunikácia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu MHD (deti do 15 rokov zdarma), cykloturistika, blízkosť okresného mesta – Levice 5 km, kompletná občianska vybavenosť. Aktuálna ponuka: Drevodom sa predáva v štádiu na kľúč s možnosťou výberu farebných variácií interiéru a exteriéru – platí pre pripravovanú novostavbu. V cene je zahrnuté: pozemok, kompletná sanita (vaňa, WC, 2x umývadlo), elektrický bojler, vykurovacie telesá, maľovanie, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, zateplenie fasády a omietky, žľaby a zvody, bleskozvod a kompletné projektové dokumentácie. V cene nie je zahrnuté: oplotenie pozemku, krb, kuchynská linka, chodníky, povrchová úprava fasády, schodiská, státie pre autá. Cena 4-izbového rodinného domu na kľúč je 119 000 € vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti. Informácie o spôsobe financovania nehnuteľnosti budú kupujúcim poskytnuté pri obhliadke alebo na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Odovzdanie stavby vo fáze Holodom neobsahuje sanitu, obklady, dlažby, podlahy, vonkajšiu fasádu, dvere, zárubne a terasu. Cena holodomu vrátane pozemku a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti je 110 000 € s DPH. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

110 000 €
1 309,52 €/m²

Realitná kancelária KB, s.r.o.
NOVOSTAVBA!!! Rodinný dom, 112 m2, Krížny Vrch, Levice

NOVOSTAVBA!!! Rodinný dom, 112 m2, Krížny Vrch, Levice

Lokalita: Krížny Vrch, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

TUreality ponúka na predaj NOVOSTAVBU- rodinný dom, 112 m2 a celková výmera pozemku je 412 m2, Krížny Vrch, Levice. Dom spočíva z vstupnej chodby, 4 izieb, kuchyňa, špajze, kúpeľňa ,2x WC, technická miestnosť, povala. Dom je murovaný, zateplený je 15cm polystyrénom, okná sú plastové- a na streche je použitá kvalitná strešná škridla MEDITERAN. Do domu je zavedená voda, elektrika, odpad je vyvedený do kanalizácie, podlahové kúrenie, ohrev vody je bojlerom. Dom sa predáva ako holo dom, takže máte možnosť si vybrať obklady, dlažby, interiérové dvere, plávajúce podlahy podľa vlastného vkusu. V prípade záujmu dorobenia na kľúč, vieme Vám to zabezpečiť. Predpokladaný termín dokončenia je jún-júl. Rodinný dom má pekný výhľad na okolie Levíc. Neďaleko sa nachádza nákupné stredisko. Energetický certifikát nebol zatiaľ vyhotovený, ale bude vyhotovený ku kolaudácii. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

132 000 €
1 178,57 €/m²

TUreality s.r.o.
Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Leviciach

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Leviciach

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Leviciach. Dom pozostáva z 3 samostatných izieb, 2x toaleta, kúpeľňa, kotoľňa, vstupná chodba a kuchyňa prepojená v jeden celok s veľkou obývacou izbou a jedálňou. Dom je postavený zo stavebného materiálu značky YTONG, zateplený polystyrénom, strecha domu je sedlová so škridlou značky MEDITERAN. V dome je zavedené podlahové kúrenie, zohrievané elektrickým kotlom zn. PROTHERM - nízke mesačné náklady cca 100€, kanalizácia, mestská voda a pred domom je prípojka plynu. Uvedená cena domu je za stav holodom (strop sadrokartón s bodovým osvetlením, podlahy zaliate betónom, vystierkované steny , kotol zn. PROTHERM a 2x toaleta). Dom je možné dokončiť aj na komplet podľa želaní nových majiteľov (plávajúce podlahy, dlažba, odbklad kúpeľňa a WC, interiérové dvere...) Výmera pozemku 420m2 a podlahová plocha domu je 112m2. Uvedené fotografie sú z rod. domu, ktorý si už našiel svojich majiteľov, ale v týchto dňoch prebieha výstavba rovnakého bungalovu a preto vám vopred dávame do ponuky možnosť kúpi tohto rodinného domčeka, nakoľko máte možnosť ešte vstúpiť do jeho projektových plánov podľa svojich predstáv.

132 000 €

BM reality LV s.r.o.
HALO reality - Predaj, rodinný dom Levice, Kalinčiakovo - NOVOSTAVBA

HALO reality - Predaj, rodinný dom Levice, Kalinčiakovo - NOVOSTAVBA

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj rodinný dom momentálne v štádiu rozostavanej stavby, ako priestrannú štvorizbovú novostavbu – bungalov v Kalinčiakovena pozemku o rozlohe 400 m2, v blízkosti rekreačného strediska Margita – Ilona. Zastavaná plocha domu je 117 m2. K domu je terasa s plochou 27 m2. Rodinný dom je energeticky úsporný s energetickým certifikátom A1. Dispozícia rodinného domu je 1x obývačka s kuchyňou a špajzou, 3x spálňa, 1x kúpelňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. Z obývačky je východ na rozľahlú terasu. Na poschodí je povala s odkladacím priestorom. Kolaudácia domu je v máji 2019. Výhodou umiestnenia rodinného domu je tiché prostredie, blízkosť termálneho kúpaliska, dostupnosť do centra mesta. V blízkosti rodinného domu je obchod, zastávka mestskej dopravy, školka a detské ihrisko. Cena je uvedená za holodom, v prípade záujmu je možná dokončenie stavby a úprav domu na kľúč s doplatkom.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 315 740 alebo na milosdovicin@haloreality.sk. ID ponuky: LV-44399 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

111 490 €
774,24 €/m²

HALO reality s. r. o.
Novostavba- 4 izbový rodinný dom na predaj Levice

Novostavba- 4 izbový rodinný dom na predaj Levice

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 88 m²

Realitná kancelária Patriot Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v Leviciach - Krížny vrch. Novostavba 4 izbového rodinného domu sa nachádza na pozemku o rozlohe 490 m², zastavaná plocha domu je 126 m², terasa o rozlohe 20 m² nízko energetický, murovaný, ekologicky dom spĺňa najprísnejšie európske kritéria zapletenia a to aj bez polystyrénov. Základy sú vybudované na technológii zakladania na penovom skle , čím zabezpečuje dôkladné zateplenie stavby už od podlahy a výborné statické vlastnosti.Súčasťou domu bude zabudované elektrické podlahové kúrenie s možnosťou regulácie v každej z miestností. Pripojenie na mestský vodovod a kanalizáciu. Podkrovie bude poskytovať dostatok úložného priestoru pre odkladanie sezónnych vecí. Pre stály prísun čerstvého vzduchu bez úniku tepla, bude rodinný dom vybavený rekuperáciou /zariadenie pre vetranie s minimálnym únikom tepla/. FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám zastreší kompletný servis naši hypotekárny špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami o oblasti financovania. Zazmluvnené máme všetky banky. V cene je zahrnuté: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepise všetkých energií.

137 750 €
1 565,34 €/m²

Patriot Reality
Novostavba - 4 izbový rodinný dom na predaj Levice

Novostavba - 4 izbový rodinný dom na predaj Levice

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 103 m²

Realitná kancelária Patriot Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v Leviciach - Krížny Vrch. Novostavba 4 izbového rodinného domu sa nachádza na pozemku o rozlohe 388 m², zastavaná plocha domu je 126 m², nízko energetický, murovaný, ekologicky dom spĺňa najprísnejšie európske kritéria zapletenia a to aj bez polystyrénov. Základy sú vybudované na technológii zakladania na penovom skle , čím zabezpečuje dôkladné zateplenie stavby už od podlahy a výborné statické vlastnosti.Súčasťou domu bude zabudované elektrické podlahové kúrenie s možnosťou regulácie v každej z miestností. Pripojenie na mestský vodovod a kanalizáciu. Podkrovie bude poskytovať dostatok úložného priestoru pre odkladanie sezónnych vecí. Pre stály prísun čerstvého vzduchu bez úniku tepla, bude rodinný dom vybavený rekuperáciou /zariadenie pre vetranie s minimálnym únikom tepla/. FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám zastreší kompletný servis naši hypotekárny špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami o oblasti financovania. Zazmluvnené máme všetky banky. V cene je zahrnuté: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepise všetkých energií.

132 000 €
1 281,55 €/m²

Patriot Reality
Štvorizbový rodinný dom - NOVOSTAVBA - bungalov

Štvorizbový rodinný dom - NOVOSTAVBA - bungalov

Lokalita: Kalinčiakovo, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

Ponúkame na predaj novostavbu štvorizbového rodinného domu v Kalinčiakove na pozemku s rozlohou 400 m2. Zastavaná plocha domu je 117 m2. K domu je terasa s rozmermi 27 m2. Rodinný dom je energeticky úsporný s energetickým certifikátom A1. Dispozícia rodinného domu - 1x obývačka s kuchyňou a špajzou, 3x spálňa, 1x kúpelňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. Z obývačky je východ na terasu. Na poschodí je povala s odkladacím priestorom. Kolaudácia domu - máj 2019. Výhodou polohy rodinného domu je tiché prostredie, blízkosť termálneho kúpaliska a dostupnosť do centra mesta. V blízkosti rodinného domu je obchod, zastávka mestskej hromadnej dopravy, škôlka a detské ihrisko. Cena je uvedená za holodom, v prípade záujmu je možná dokončenie stavby a úprav domu na kľúč s doplatkom.

112 000 €
957,26 €/m²

HK invest s.r.o.
VÝNIMOČNÉ ! ČANKOV okr. LEVICE 4i priestranný dom v nádhernom prostredí a tichej lokalite, SM

VÝNIMOČNÉ ! ČANKOV okr. LEVICE 4i priestranný dom v nádhernom prostredí a tichej lokalite, SM

Lokalita: Čankov, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

PredajByvania.sk Vám ponúka na predaj krásny, útulný a priestranný osem ročný 4 izbový dvojposchodový dom (vilu) v obci Čankov, 11 km od okresného mesta Levice, ktorá je vhodná aj na chalupárčenie vzhľadom na krásne prostredie v okolí. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + iba osem ročný dom + priaznivá cena + dobrá a tichá lokalita v malebnom prostredí pri lese + zaujímavá dispozícia ako bonus veľký altánok s krbom DOM - Čankov , okr. Levice 4 - izbový kolaudovaný 2011 murovaný dom so sedlovou strechou čiastočné podpivničenie: pivnica s dvomi miestnosťami (využitie ako sklad, dielňa ...) zastavaná plocha domu: 75 m2 ,úžitková plocha: cca 170 m2 celková zastavaná plocha pozemku cca 200 m2 IS: elektrika plyn pitná voda zdroj vlastná studňa žumpa VYBAVENIE DOMU plastové okná kúrenie plynové radiátormi, ohrev TÚV kombinácia plynový kotol - elektr. bojler dom klimatizovaný a zateplený krásna kuchyňa so vtavanými spotrebičmi podlahy laminát, dlažba steny omietky vstavané šatníky a veľa iného ... DISPOZÍCIA DOMU 1 nadzemné podlažie vstupná predsieň priestranná obývacia izba kuchyňa s jedálňou a výstupom na terasu komora veľká kúpelňa s vaňou a závesným WC 2 nadzemné podlažie detská izba s toaletou spálňa s výstupom na terasu menšia hala EXTERIÉR pozemok oplotený betónovým múrom s osvetlením krásny, priestranný murovaný altánok s krbom a zavedeným prívodom vody prístrešok pre dve autá prístup na pozemok z obecnej asfaltovej cesty POZEMOK o celkovej ploche cca 400 m2 mierne svahovitý situovaný pri lese OKOLIE V okolí je veľa príležitostí na relax a aktívny oddych. Spomeniem napr. hubárčenie v blízkom lese, prechádzky, cyklistika atď. Neďaleko od obce v letnom období možnosť kúpania Santovka, Magita Ilona a celoročný Wellness v Dudinciach atď. NÁŠ NÁZOR Krásny domček,vilka či už na celoročné bývanie mimo mestského zhonu, ale aj možné využitie ako chalupa na sezónne využitie. Vrelo odporúčame. CENA 123 900 EUR s DPH vrátane klientského servisu realitnej kancelárie PredajByvania.sk * poskytujeme kompletný právny servis * autorizáciu Kúpnej zmluvy advokátom * hypotekárne a stavebné financovanie * katastrálne konanie a geodetické práce KONTAKT PredajByvania.sk s.r.o. Ak Vás ponuka zaujala, volajte +421 940 321 303 alebo píšte na email INFO@PredajByvania.sk

123 900 €
728,82 €/m²

1 PredajByvania.sk s.r.o. NR
Na predaj nadštandartný RD v Leviciach !

Na predaj nadštandartný RD v Leviciach !

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj Novostavbu Rd komplet zariadený , výstavba z kvalitných materiálov už upravené okolie záhrada chodník plot.Terasa stačí len bývať ! Pre náročných klientov !! Podrobné info : tel : 0917 780208

1 €
0,01 €/m²

DANUVIUS real, s.r.o,
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu

Lokalita: Nový Tekov, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 220 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU  rodinného domu so 4 samostatnými izbami, kuchyňa je  prepojená  obojstranným krbom s obývačkou. Pri obývačke je jedna z  kúpeľní a WC. . Kuchyňa je urobená na mieru a zariadená spotrebičmi BOSCH. V každej miestnosti sa dá regulovať kúrenie a svetlá, ktoré sa dajú riešiť aj cez telefón. V spálni je vaňa robená na mieru, sprchový kút, šatník. Každá izba má svoju vlastnú terasu, šatník, pripojenie na TV a internet a je samostatne ovládaná inteligenčným systémom. V celom dome sú plávajúce podlahy, v kuchyni a kúpeľniach je dlažba. Dom je plne zariadený a ozvučený. Dom má špeciálny zabezpečovací systém.  Dom je postavený z Ytongu, zateplený 10 cm polystyrénom a obložený okrasným kameňom. Je napojený na obecnú vodu, odpad je vyvedený do kanalizácie. Energetický certifikát je B. Dom postavil  majiteľ, takže aj použité materiály a vybavenie domu tomu zodpovedá. Skolaudovaný bol koncom roka 2015.   Celková zastavaná plocha:   220m2 Celková výmera pozemku:  3097 m2 , na ktorom je vysadených 36 ovocných stromčekov, studňa, príprava materiál pre záhradný domček. V budúcnosti bude možnosť predať časť pozemku ako samostatný stavebný pozemok. Dohoda ohľadne ceny možná !!!   V prípade záujmu kontaktujte: Mgr. Jana Ďurčová, tel.: 0915 795 416, mail: vip.durcova@gmail.com Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám zrealizujeme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM   Cena:  385 000 EUR  

385 000 €
1 750 €/m²

Fin Reality s.r.o.
N O V O S T A V B A - Radový rodinný dom Levice  (SM - 146)

N O V O S T A V B A - Radový rodinný dom Levice (SM - 146)

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 162 m²

J&MZ reality ponúka na predaj radové rodinné domy v blízkosti hradu a centra mesta Levíc, ktoré sú súčasťou nového rezidenčného projektu, v uzatvorenom rezorte, kde každý prvok je budovaný s dôrazom na kvalitné a moderné bývanie, ktoré spríjemní život novému vlastníkovi. Ideálna lokalita so skvelou orientáciou pre náročných klientov, ktorí hľadajú nové komfortné bývanie. Dispozičné riešenie: Každý dom má tri podlažia vrátane suterénu, celkom 162,40 m2. - 1. Podlažie – 48,55 m2 : chodba so šatníkom, veľká obývacia izba prepojená s priestrannou kuchyňou - 33,52 m2 (raňajkový pult, alebo ostrovček) a jedálňou, odkiaľ je východ na zastrešenú terasu, toaleta (možnosť so sprchou). Schodisko do poschodia je s výhľadom do záhrady - 2. Podlažie – 58,39 m2 : spálňa s vlastným šatníkom – 14,96 m2, 2 izby - 12,39 m2 + 10,67m2, kúpeľňa - 8,35 m2, dostatok priestoru pre sprchu aj vaňu. - Podzemné podlažie – 55,50 m2 : Pod hlavným schodiskom sú schody do suterénu, kde sa nachádzajú tri miestnosti, jedna pre práčovňu a dve pre uskladnenie vašich vecí, prípadne iné využitie. Na medzipodeste je východ do záhrady. Veľká až šesť metrov široká prekrytá terasa, oddelená lamelami z oboch strán, poskytuje súkromie a dostatočný priestor pre každé grilovanie alebo posedenie s priateľmi. Ku každému z domov máte aspoň dve parkovacie miesta, dostatočne široký prístupový chodník a vlastnú predzáhradku podľa svojho vkusu. Plocha pozemkov: A2 : 167 + 63 m2, A5 : 222 m2, A6 : 172 m2, A7 : 179 m2, A8 : 190 m2 - Základové konštrukcie: Stavba je založená na základovej doske. - Nosná konštrukcia a schodisko: Nosné murivo je tvorené z pálených tehál. Všetky domy sú navzájom stavebne oddelené zdvojenými stenami. Stropy sú betónové so sadrokartónovými podhľadmi, zateplené 15 cm tepelnou izoláciou. Schodisko je prefabrikované. - Výplne otvorov: Veľké okná a dvere (zn. ANEKO) sú plastové s izolačným trojsklom a parapetmi. Vstupné dvere sú bezpečnostné. - Úpravy povrchov a podlahy: Vonkajšia biela silikátová omietka v kombinácii so šedou na čelnej fasáde. Vnútorné strojové omietky . Podlaha na teréne zateplená 150 mm izoláciou. Podlahy vo všetkých miestnostiach sú pripravené na položenie povrchovej vrstvy. - Vykurovanie, elektroinštalácie, zdravotechnika: Vykurovanie plynovým kotlom, vykurovacie telesá – radiátory. Príprava pre spotrebiče, osadenie zásuviek a vypínačov, príprava pre svietidlá, internet, telefón a televíziu. Vývody kanalizácie a vody pripravené v kúpeľni, WC a kuchyni, ukončené a zaslepené na stene. Výnimočná ponuka, ktorá momentálne nemá v Leviciach konkurenciu! - Poloha rezortu v bezprostrednej blízkosti centra mesta Levice, pešia dostupnosť do centra mesta – 5 minút - V blízkosti kompletná občianska vybavenosť , školy, škôlky, plaváreň, športová hala, tenisové kurty, nákupné centrá, pošta..... - Nadčasová moderná architektúra s dôrazom na dizajn vo vyššom štandarde - Vybudované verejné osvetlenie, cesty aj chodníky a spoločné zelené plochy ( ihriská a iné pre realizovanie voľnočasových aktivít a relaxu). - Klient má možnosť vybrať si interiér a exteriér podľa vlastného vkusu, dokončenie interiérov a záhradných úprav do finálnej podoby na kľúč - Rampa, elektrická brána -Vstup iba pre rezidentov ! - Dostatok kapacít na parkovanie s rezervou Cena domov sa odvinie od veľkosti pozemku (min. 167 m2, max 230 m2), počtu parkovacích miest (2 až 4) a prípadných požadovaných úprav nového vlastníka (od 146.490,- EUR do 152.690,-EUR). Pri rezervácii po osobnom stretnutí sa platí záloha vo výške cca 11.700,-- EUR, zvyšná časť po podpise kúpnej zmluvy. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ, ktorý Vám sprostredkujeme a doriešime. Stavba sa predáva ako holodom, Domy A1- A4 budú dokončené a odovzdané novému vlastníkovi v máji 2019. Domy A5 - A8 najneskôr v jesenných mesiacoch 2019. Energetický certifikát- A1. Reálna obhliadka veľmi milo prekvapí každého záujemcu ! V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu / telefonicky. Kontakt na makléra: Slavomíra Machová, 0918 806 449

146 000 €
901,23 €/m²

J&MZ reality s.r.o.
6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, 165M2, 2KÚPEĽNE, PODLUŽANY

6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, 165M2, 2KÚPEĽNE, PODLUŽANY

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 165 m²

Možno si práve hovoríte, že je čas na zmenu a hľadáte tú najlepšiu možnosť bývania pre vás a vašu rodinu. Vašou hlavnou prioritou je vymeniť ruch mesta za pokoj na periférii, kde si budete môcť oddýchnuť a vyhnúť sa hluku? Zároveň však chcete mať mesto ako sa hovorí za rohom? Čo by ste povedali na krásnu a novú ulicu v Podlužanoch, kde za suseda budete mať krásny výhľad na štiavnické vrchy Veľkou výhodou tejto lokality je to, že do centra Levíc sa autom dostanete za 5 minút. Jednoducho môžete vymeniť ruch mesta za oddych a príjemné prostredie, ktoré bude pre rast vašich detí ako stvorené. Prípadne, ak hľadáte pokoj a súkromie, tak kúpou tohto domu rozhodne trafíte do čierneho, a pritom komfort mesta vám stále ostane plne k dispozícii. Prečo môže byť tento projekt rodinného domu správnou voľbou práve pre vás? V prvom rade chcem vyzdvihnúť jednu dôležitú vec. Na pozemku sú už vybudované nové inžinierske siete takže táto investícia vám už odpadla a čo je úplne najlepšie na celom tomto dome je, že na začiatku nemusíte mať obrovský balík peňazí na kúpu pozemku. Dom má veľmi zaujímavú a rozumne riešenú dispozíciu, ktorú ste si mohli všimnúť z pôdorysu. Zastavaná plocha domu je 165 m2 a pozostáva z dvoch poschodí, ktoré vám poskytnú praktické a útulné bývanie. Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má aspoň tri izby, tak vám poteším, tento dom má 5 izieb, takže u vás príbuzný alebo priatelia budú môcť pohodlne prespať v hosťovskej izbe. :-) Medzi veľké výhody tohto domu jednoznačne patrí jeho celkové prevedenie. Tento rodinný dom vám poskytne bývanie na vysokej úrovni, ale to automaticky neznamená aj vysoké náklady na bývanie. Dom sa bude pýšiť tým, že bude úplne nízkoenergetický, a vaše náklady na bývanie v rodinnom dome s rozlohou 165m sa budú rovnať nákladom, ako keby ste bývali 1 izbovom byte v Leviciach. Letné rána si môžete vychutnať na terase spolu so svojou rodinou a spoločnosť vám bude robiť príjemné prostredie a krásny výhľad. Kuchyňa je hneď vedľa spomínanej terasy, čo je veľmi praktické, pretože ak si budete chcieť niečo doniesť na terasu nemusíte poháre, taniere a misky nosiť cez celý dom na terasu. :-) Na poschodie vedú schody do tvaru U, aby zabrali čo najmenej miesta. Tieto chody končia pri kúpeľni, kde je naprojektovaná veľká vaňa. Predstavte si to, keď prídete domov to otravnom dni a hore by vás čakala horúca vaňa. Nielenže je kúpeľňa veľká, ale navyše je oddelená od toalety. Nie nebojte sa nebudete musieť chodiť stále hore po schodoch na toaletu. Dole na prízemí je jedna toaleta a tak isto aj na poschodí je druhá. Obe toalety majú aj umývadlo, takže všetko máte pokope. Je pre vás potrebný šatník? Projektantka, ktorá pripravovala projekt nezabudla ani na šatník. Na pôdorysoch tohto rodinného domu si môžete všimnúť, že na prízemí hneď pri zádverí je menší praktický šatník a na hornom poschodí projektantka vymyslela obrovský šatník, pretože chcela splniť sen o obrovskom šatníku žene, ktorá tu bude bývate. Ak vlastníte viac áut, určite oceníte, že celkovo máte k dispozícii 3 miesta na státie priamo pred domom. Pevne verím, že bezpečnosť pre vás a vašu rodinu je pri výbere bývania vysokou prioritou. V tomto ohľade je táto novovybudovaná ulica v otázke bezpečnosti na veľmi vysokej úrovni. Vandalizmus, škody na majetku a krádeže sa tejto lokalite vyhýbajú veľkým oblúkom. Aj z toho dôvodu si túto štvrť vyberajú rodiny zo širokého okolia. Rozmýšľate ako vyfinancovať tento rodinný dom, aby ste platili čo najprijateľnejšiu splátku hypotéky? Hypotéku v súčasnosti rieši asi každý. Neberte však ponuku hneď od prvej banky – obráťte sa na špecialistov, ktorí spravia veľké porovnanie za vás. Cena toho 5 - izbového domu s rozlohou 165 m2, s pozemkom 180 m2, dvomi kúpeľňami, studňou, obrovským šatníkom, technickou miestnosťou a s 3 parkovacími miestami je 139.990 € a my Vám pomôžeme vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku pre vás, aby ste ušetrili čo najviac. Je to jednoduché. Našou hlavnou prioritou je to, aby poplatky za vaše nové bývanie neboli horibilné. A práve to je naša parketa! Obráťte sa na náš tým odborníkov, ktorý sa financiám venuje viac ako 15 rokov. Vieme totiž, ako nájsť vhodné riešenie. Nastavenie hypotéky a výber vhodnej banky robíme vždy na mieru. Vyjednáme vám nižšie úroky a poplatky, ako sú bežne dostupné v bankách. Vďaka tomu ušetríte maximum. Chcete si dohodnúť obhliadku alebo máte akékoľvek otázky? ZAVOLAJTE MI NA ČÍSLO 0915 055 571 A DOHODNEME SI OBHLIADKU TOHTO DOMU. RADŠEJ PÍŠETE EMAILY? TAK POTOM MI NAPÍŠTE EMAIL NA marekkusy@mojrealitak.sk S pozdravom Marek Kusý - Realitný maklér pre Levice

139 990 €
848,42 €/m²

Profit Reality s.r.o.
Novostavba OLI 4i – Zdravé domy s ecozákladmi

Novostavba OLI 4i – Zdravé domy s ecozákladmi

Lokalita: Krížny vrch, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 88 m²

Ponúkame na predaj murovaný , 4 izbový RD postavený z YTONG LAMBDA YQ + ecozáklady z penového skla. V lete sa konštrukcia neprehrieva a v zime akumulovala teplo.Je to ekologická stavba bez použitia polystyrénu. Vetranie: decentrálna rekuperácia, ktorá sa postará o prísun čerstvého vzduchu po celý rok. Kúrenie: podlahové elektrické so samostatnou reguláciou teploty v každej izbe. Ohrev teplej vody: tepelné čerpadlo. Tienenie: nad oknami v prekladoch je predpríprava, vďaka ktorej je možné zrealizovať exteriérové žalúzie. Tienenie terasy a parkovania: nad terasou je možné namontovať dizajnové tienenie plachtou, ktorú môžete v zime odstrániť a užívať si slnečné lúče. Na drevené konštrukcie je možné použiť aj iné tienenie, ako napr. LEXAN a pod. Zastavaná plocha:  122 m2 Úžitková plocha : 88 m2 Približná doba výroby: 4 mesiace Predpokladané mesačné náklady na energie: 95 EUR Rozmer pozemku: 490 m2 Cena:   približná cena aj s pozemkom je 138 000 €

138 000 €
1 568,18 €/m²

Fin Reality s.r.o.
Novostavba OLI 3i – Zdravé domy s ecozákladmi

Novostavba OLI 3i – Zdravé domy s ecozákladmi

Lokalita: Krížny vrch, Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame na predaj murovaný , 3 izbový RD postavený z YTONG LAMBDA YQ + ecozáklady z penového skla. V lete sa konštrukcia neprehrieva a v zime akumulovala teplo.Je to ekologická stavba bez použitia polystyrénu. Vetranie: decentrálna rekuperácia, ktorá sa postará o prísun čerstvého vzduchu po celý rok. Kúrenie: podlahové elektrické so samostatnou reguláciou teploty v každej izbe. Ohrev teplej vody: tepelné čerpadlo. Tienenie: nad oknami v prekladoch je predpríprava, vďaka ktorej je možné zrealizovať exteriérové žalúzie. Tienenie terasy a parkovania: nad terasou je možné namontovať dizajnové tienenie plachtou, ktorú môžete v zime odstrániť a užívať si slnečné lúče. Na drevené konštrukcie je možné použiť aj iné tienenie, ako napr. LEXAN a pod. Zastavaná plocha:  96 m2 Úžitková plocha : 84 m2 Približná doba výroby: 4 mesiace Predpokladané mesačné náklady na energie: 90 EUR Rozmer pozemku:388 m2 Cena: približná cena aj s pozemkom  121 400 €

121 400 €
1 445,24 €/m²

Fin Reality s.r.o.
Predaj veľkometrážny rodinný dom Horša - Levice. Exkluzívne.

Predaj veľkometrážny rodinný dom Horša - Levice. Exkluzívne.

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 356 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj rodinný dom - Levice mestská časť Horša. Je to krásny, priestranný veľkometrážny 365 m2 rodinný dom, s vkusne upraveným pozemkom ktorý ponúka pokojné bývanie v kľudnom prostredí, pre rodinu či firmu. Dom je dvoj podlažný, 3 izbový, má 2 spoločenské otvorené miestnosti, jedna dole pri schodišti a druhá veľká otvorená hore vo forme galérie, 3 samostatné izby, priestrannú kuchyňu z jedálňou, dve kúpeľne a klenbovú pivnicu. 1. nadzemné podlažie - dispozícia: vstupná chodba, spoločenská veľká otvorená hala s vysoký stropom a dubovým masívnym schodiskom, miestnosť na posedenie pri dobrom vínku zo vstupom do menšej klenbovej pivnice. Vstup do priestrannej kuchyne so vstavanými spotrebičmi a jedálenským kútom pre 6 ľudí, veľkometrážna kúpeľňa s hydromasážnou rohovou vaňou, WC, bidetom a dvojumývadlom, špajza a technická miestnosť. Samostatná obývačka s krbom a vstupom do spálne, kde sa nachádza veľká vstavaná skriňa. 2. nadzemné podlažie - dispozícia: zo schodiska sa dostaneme do nadštandardného otvoreného priestoru – galérie kde je možnosť rozčlenenia na 2 samostatné izby, ako aj dozariaďovania ďalšej kuchyne, kde je urobená predpríprava. Nachádza sa tu samostatná detská izba, veľká kúpeľňa s parným sprchovým boxom, WC a umývadlom. Technické parametre: podlahy v dome keramická dlažba, plávajúca podlaha. Dom je postavený z tehly, strešná krytina pálená škridla,eurookná,strešné okná,zateplenie, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, podlahové kúrenie v celom dome + v kúpeľniach kombinované rebríkové radiátory, v technickej miestnosti je predpríprava na solárne panely. Vonkajší priestor: za domom je veľký zastrešený altánok so sedením a grilom, zabudovanou závlahou na celom pozemku. Pozemok je svahovitý, má samostatne stojacu garáž, kde je jedno parkovacie miesto a druhé parkovacie miesto pred garážou. Dom sa nachádza v tichom prostredí, ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu. Zastávka mestskej dopravy 5 min. peši. Dom sa predáva zariadený, vhodný ihneď k nasťahovaniu. Plocha parcely – 838 m2 Obytná plocha – 365 m2 Kolaudácia domu – r.2008 Funkčná studňa napojená na závlahu. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

195 000 €
547,75 €/m²

RE/MAX Family
1 2