Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Le&Mar Trading, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
Le&Mar Trading, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.lemartrading.sk
Adresa:
Mlynské Nivy 77
Bratislava II - Ružinov
82105
Nájdených 4 novostavieb
PRAKTICKÝ 1,5 izb. BYT, NOVOSTAVBA, Ružinov- Hrachová u., PARKING, 3D Prehliadka

PRAKTICKÝ 1,5 izb. BYT, NOVOSTAVBA, Ružinov- Hrachová u., PARKING, 3D Prehliadka

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/JXtEy_mUb Ponuka na predaj zaujímavého 1,5-izbového bytu s investičným potenciálom, alebo ideálny ako štartovací byt a s vlastným garážovým parkovacím státím. Projekt Hrachová v Ružinove z roku 2008 ponúka uzatvorený súkromný areál s vonkajším parkovaním pre užívateľov bytového domu, vnútroblok s parkovými úpravami a aj obchodné prevádzky na prízemí domu. Funkčná dispozícia so slnečnou orientáciou na juhozápad. Kompletný štandard vybavenia vrátane klimatizácie a zariadenie v cene v prípade záujmu. Nachádza na 4/5 poschodí, výmera je 39,79 m2 + lodžia 3,16 m2, príslušenstvom bytu v rámci podlahovej plochy je pivnica o výmere 1,85 m2. Priaznivé náklady spojené s užívaním sú vo výške 119,10€/1 osoba správcovi domu + elektrická energia. Spolu s bytom sa predáva aj garážové parkovacie státie za 17.000,-€. Vzhľadom na dobrú polohu a lokalitu bytu, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť do všetkých mestských častí Odporúčame vidieť. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!! Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !

175 000 €
4 069,77 €/m²
+ 119 €/mes. energie
Le&Mar Trading, s. r. o.
MODERNÝ 3 izb. BYT, NOVOSTAVBA, Stupava- Okružná u., PARKING, 3D PREHLIADKA

MODERNÝ 3 izb. BYT, NOVOSTAVBA, Stupava- Okružná u., PARKING, 3D PREHLIADKA

Lokalita: Okružná, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/wYFyX-KHJ Ponuka na predaj slnečného priestranného 3-izbového bytu vo vkusnom a štýlovom prevedení . Vyhľadávaná novostavba Zipava z roku 2011.Tichá a dostupná lokalita v príjemnom prostredí Komunitné bývanie je zabezpečené najmä vlastným súkromným pozemkom s uzatvoreným športoviskom, detským ihriskom a spoločnou terasou na poschodí domu. Najmä v letných mesiacoch oceníte balkón a orientáciu na dve svetové strany s možnosťou efektívneho vetrania. Kuchyňa s obývačkou je orientovaná na južnú stranu do tichej ulice s panoramatickým výhľadom na Karpaty a spálňa s detskou izbou na východ do vnútrobloku. Priestrannú a funkčnú dispozíciu viď. pôdorys vo fotogalérií. V cene je zahrnuté kompletné vybavenie s výnimkou detskej izby . Priaznivé mesačné náklady spojené s užívaním sú vo výške 160€/3 osoby správcovi domu a elektrická energia 30,-€ mesačne. K bytu sa predáva aj vonkajšie parkovacie miesto za cenu 10.000,-€ . Nachádza na ideálnom 4/5 poschodí, znalecká podlahová plocha bytu je 82,98m2 + balkón 2,4 m2 a príslušenstvom bytu je v rámci podlahovej plochy aj pivnica s výmerou 2,40 m2 . Vzhľadom na výbornú polohu a lokalitu bytu okolie ponúka mesto Stupava kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť. Odporúčame vidieť. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!! Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !

259 000 €
3 011,63 €/m²
+ 160 €/mes. energie
Le&Mar Trading, s. r. o.
PRENÁJOM uzatvorenej murovanej GARÁŽE v bytovom dome Lužná u.- Petržalka, 120€ vrátane E

PRENÁJOM uzatvorenej murovanej GARÁŽE v bytovom dome Lužná u.- Petržalka, 120€ vrátane E

Lokalita: Lužná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponuka na prenájom uzatvorenej murovanej garáže v suteréne/2.podzemné podlažie novostavby bytového domu na Lužnej u. na začiatku Petržalky. Výmera 18 m2 . Vstup do garážových stojísk je spoločným vjazdom na diaľkové ovládanie. Voľná je od 1.8.2022. Cena nájmu je 120 €/mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy je nutná úhrada 2,5 mesačného nájmu vopred- t.j. nájom, 1 x vratná kaucia a 1/2 nájmu provízia RK. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

120 €/mes.
vrátane energií
LEMAR RK Trading s. r. o.
ZAUJÍMAVÝ PRIESTRANNÝ 3 izb. byt, NOVOSTAVBA, Chorvátsky Grob- Školská u., PARKING, 3D PREHLIADKA

ZAUJÍMAVÝ PRIESTRANNÝ 3 izb. byt, NOVOSTAVBA, Chorvátsky Grob- Školská u., PARKING, 3D PREHLIADKA

Lokalita: Školská, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 103 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/MYJHQA2Z3 Ponuka na predaj slnečného veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi balkónmi . Priestranná a funkčná dispozícia s možnosťou prevedenia ako 4 izbového bytu. Tichá a dostupná lokalita na Školskej ulici v Chorvátskom Grobe medzi rodinnými domami. Príjemný komfort užívania bytu s vlastným kúrením plynovým kotlom, vďaka čomu je byt energeticky nenáročný. Najmä v letných mesiacoch oceníte dva balkóny a orientáciu na dve svetové strany(východ a západ) s možnosťou efektívneho vetrania. Pekné výhľady na okolité záhradky a Karpaty . Staršia novostavba v slepej ulici s nízko podlažnými bytovými domami z roku 2001 . Priaznivé mesačné náklady spojené s užívaním sú vo výške 80€/1 osoba správcovi domu a plus zálohové platby za plyn a elektrickú energiu. K bytu sa predáva aj uzatvorená murovaná garáž na prízemí domu o výmere 18,30 m2 za cenu 19.000,-€ a vzhľadom na jej umiestnenie možnosť parkovať druhé motorové vozidlo pred garážou. Podlahová plocha je 96,75 m2, pričom príslušenstvom bytu je aj pivnica v rámci podlahovej plochy bytu. Nachádza sa na ideálnom 2/3 poschodí bez výťahu. Sympatická vidiecka vinárska lokalita s atmosférou, kde prevažuje najmä zástavba rodinných domov. Okolie ponúka občiansku vybavenosť, dostupné parkovanie a vďaka už funkčným novým obchvatom aj výbornú dopravnú dostupnosť . Odporúčame vidieť. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!! Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !

229 000 €
2 223,30 €/m²
+ 80 €/mes. energie
Le&Mar Trading, s. r. o.