Novostavby.sk
Nájdených 22 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Krásna (Košice IV)

1 2
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "C2" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "C2" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m². Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "C2" Prevedenie: holodom Počet izieb: 4 Úžitková plocha: 126 m² Pozemok: 183,5 m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Krb: predpríprava bez krbovej vložky Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "C2" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 344.900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

344 900 €
2 737,30 €/m²

Diamond Reality
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "C1" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127.1 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "C1" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m. Výhody bývanie v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú trieda - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "C1" Prevedenie: holodom (možnosť dokončenie na kľúč) Počet izieb: 4 Úžitková plocha: 127,10 m² Pozemok: 183,5 m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15 cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárené pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "C1" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 344.900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

344 900 €
2 713,61 €/m²

Diamond Reality
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "B1" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "B1" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m². Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "B1" Prevedenie: holodom Počet izieb: 4 Úžitková plocha: 110m² Pozemok: 185m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Krb: predpríprava bez krbovej vložky Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "B1" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 299.500 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

299 500 €
2 722,73 €/m²

Diamond Reality
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "B2" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "B2" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m². Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "B2" Prevedenie: holodom Počet izieb: 5 Úžitková plocha: 123m² Pozemok: 195m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Krb: predpríprava bez krbovej vložky Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "B2" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 339.900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

339 900 €
2 763,41 €/m²

Diamond Reality
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "B3" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "B3" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m². Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "B3" Prevedenie: holodom Počet izieb: 5 Úžitková plocha: 123m² Pozemok: 195m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Krb: predpríprava bez krbovej vložky Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "B3" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 339.900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

339 900 €
2 763,41 €/m²

Diamond Reality
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "A2" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "A2" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m². Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "A2" Prevedenie: holodom Počet izieb: 5 Úžitková plocha: 130m² Pozemok: 202,5m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Krb: predpríprava bez krbovej vložky Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "A2" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 359.900€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

359 900 €
2 768,46 €/m²

Diamond Reality
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "A1" - REZIDENCIA KRÁSNA

Lokalita: Ulica Alexandra Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "A1" v developerskom projekte Rezidencia Krásna. >>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx >>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/DHWStowoScA Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m². Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0. Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023 Technické parametre rodinného domu typu "A1" Prevedenie: holodom Počet izieb: 5 Úžitková plocha: 132m² Pozemok: 202,5m² Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie Materiál: YTONG 30cm Zateplenie: 15cm polystyrén Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan Okná: plastové 3-sklo Voda: mestská Kanalizácia: mestská Plyn: nie Kúrenie: podlahové teplovodné Krb: predpríprava bez krbovej vložky Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo Dispozíciu rodinného domu typu "A1" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 359.900€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

359 900 €
2 726,52 €/m²

Diamond Reality
Rodinný dom Košice - Krásna

Rodinný dom Košice - Krásna

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 600 m²

V ponuke je rodinný dom s bazénom v lukratívnej časti mesta Košice - Krásna. Rodinný dom je jednopodlažný, má sedem izieb s príslušenstvom. V suteréne sa nachádza bar s biliardovým stolom, vinotéka, posilňovňa, jacuzza s kúpeľnou, kuchynka s jedálenskou časťou. Na rodinný dom boli použité tie najkvalitnejšie materiály. Podlahová plocha rodinného domu je 600 m2. Súčasťou domu je dvojgaráž. Na pozemku sa nachádza bazén s protiprúdom s celoročným využitím, altánok, toaleta a samostatne stojacia dvojgaráž. Celková výmera pozemku je 1.700 m2. Rodinný dom odporúčam aj pre náročnejších klientov. Viac informácií poskytneme v realitnej kancelárii. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 227174

1 000 000 €
1 666,67 €/m²

Realitné služby RED
Novostavba 4-izbového RD, Košice-Krásna

Novostavba 4-izbového RD, Košice-Krásna

Lokalita: Krásna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90.4 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj radové rodinné domy v novovznikajúcej lokalite za sídliskom Nad jazerom v juhovýchodnej časti mesta Košice. Stavebné parcely sú súčasťou Mestskej časti Košice - Krásna v blízkosti ulíc Bernatovská, Valalická. Akciová cena 299 900€ platí pre prvé 2 domy !!! BUNGALOV variant C je 4-izbový jednopodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 107,62m2 a úžitkovou výmerou 90,4m2. Pozemok ma výmeru 379m2 a dĺžku 37,2m, osadenie RD je navrhnuté efektívne s maximálnym využitím pozemku. V prednej časti je parkovacie státie pre 2 autá, dalej RD na celú šírku pozemku a v zadnej časti sa nachádza terasa a záhrada. Vo vzniknutom vnútro-bloku medzi jednotlivými objektmi spoločné bude vybudované detské ihrisko. ● výstavba RD do štádia HOLODOM v štandarde A0 s Tepelným čerpadlom ● Stavebný materiál: TEHLA ● začiatok výstavby jar 2023 ● odovzdanie, kolaudácia najneskôr 12/2024 ● V dobe odovzdania stavby bude vybudovaná kompletná infraštruktúra, asfaltové cesty, chodníky, verejné osvetlenie ● IS: vodovod, kanalizácia, elektrina, telekomunikačné vedenie TECHNICKÉ PARAMETRE a popis štandardu: Základová doska železobetónový monolit, nosné obvodové tehlové murivo POROTHERM Profi 380mm (stena do ulice a do záhrady), nosné tehlové murivo POROTHERM Profi 250 mm (bočné steny v dotyku zo susednou stavbou a stredová nosná priečka). Obvodový plášť zateplený polystyrénom EPS 70F hr.200mm + štruktúrovaná ušľachtilá omietka hr. zrna 1,5mm silikónová vo farebnom prevedení podľa projektu. Vnútorné priečky POROTHERM brúsená hr. 115/150mm. Strešná krytina FATRAFOL + viplanylovy poplastovaný plech. Strecha zateplená spádovým polystyrénom hr. 100 až 150mm + 300mm minerálna vata uložená nad SDK podhľadom. Vnútorné steny omietka sádrová hladká, stropy závesný podhľad sadrokartón. Steny aj stropy nanesený penetračný náter + 2x biela farba. Podlaha: na základovej doske zateplenie podlahovým polystyrénom EPS 150S hr.150mm + cementový poter hrúbky 50mm so zabudovaným podlahovým kúrením. Bezpečnostné dvere a okná s izolačným trojsklom vo farbe ANTRACIT. Kompletné rozvody elektroinštalácie s vypínačmi a zásuvkami, vývod na svietidlo a zásuvka na terase, predpríprava napojenia TV cez satelit, internet, pre napojenie switch, príprava pre zvonček. Na vykurovanie RD slúži systém Tepelné čerpadlo + podlahové kúrenie ovládané v jednotlivých sektoroch-okruhoch termostatom. Ohrev teplej vody zabezpečuje tepelné čerpadlo s akumulačným zásobníkom 120l. RD je vybavený rozvodmi vody a kanalizácie pre kúpelňu, WC a kuchyňu, technickú miestnosť, vývodom pre práčku, samostatným vývodom SV pre záhradu. Exteriér: súčasťou štandardu sú obrubníky, chodník pred domom, parkovacie miesta, kompletné oplotenie pozemku. V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra Ing. Dávid Šomodský telefonicky na čísle 0911126167 , veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Radi Vám bezplatne pomôžeme aj s možnosťami financovania. NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV

299 900 €
3 317,48 €/m²

MEGA Reality, s.r.o.
ADOMIS - Predám rodinný dom,250m2,2podlažný,bazén,dvojgaráž,terasa,veľký altánok, Košice, mestská ča

ADOMIS - Predám rodinný dom,250m2,2podlažný,bazén,dvojgaráž,terasa,veľký altánok, Košice, mestská ča

Lokalita: Krásna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 250 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny rodinný dom 5izbový v nadštandardnom štýle a v tichej lokalite mestskej časti Košice-Krásna (klasická časť Krásnej, nie na Hore), v slepej uličke mimo dopravného ruchu. Výmera pozemku : 630m2 Plocha obytná : 250m2 Plocha: úžitková : 330m2 Garáž : 40m2 na 2 autá Bazén : 6m x 4m Terasa : 40m2 Dispozícia : Prízemie - zádverie, šatníková miestnosť, chodba, vpravo kuchyňa, schody, izba využívaná ako pracovňa, veľká kúpeľňa s wc, technická miestnosť s kotlom a zásobníkom TÚV, jedálenská časť, obývačka s krbom Poschodie - izba1, izba2, izba3, kúpeľňa, oddelené wc. Predávaná nehnuteľnosť bola postavená pred 13 rokmi, skolaudovaná v roku 2009. Materiál kvalitná pálená tehla so zateplením obvodového plášťa. Strecha je sedlová, manzardová, betónová škridla. Komín vyvložkovaný - odvod spalín z krbu. Prízemie je moderne a komfortne riešené, milovníci veľkého otvoreného priestoru budú nadšení kompozíciou a riešením zariadenia a doplnkov, ktoré je bezchybné a ladené do najmenších detailov tak, aby vytváralo harmóniu domova. Obývacia izba s krbom a výstupom na terasu prechádzajúca do jedálenského kúta. Kuchyňa je veľká a samostatná so vstavanými značkovými spotrebičmi, svojou veľkosťou, originalitou a logistickým riešením ulahodí aj najnáročnejšiemu kulinárovi. V kuchyni, na chodbe a v kúpeľni na prízemí sú keramické dlažby s podlahovým vykurovaním, doplnené radiátormi. Na poschodí sú radiátory, vykurovanie plynovým kotlom. Schody vedúce na poschodie sú dubové s nerezovým zábradlím. Poschodie má 3 samostatné izby, ktoré slúžili ako 2 detské izby a jedna spálňa. V 2 detských izbách sú vstavané šatníkové skrine, v spálni veľká komodová skriňa v provensálskom štýle. Priestranná kúpeľňa je s dvoma umývadlami a rohovou vaňou, vybavenie ktorej je navyše doplnené o sprchovací kút a samostatné wc na chodbe. Okná a dvere sú plastové, dvojfarebné. V izbách sú kvalitné plávajúce podlahy, vykurovanie je riešené radiátormi. Všetky interiérové dvere, zárubne a doplnky sú kvalitné drevené vyrobené na mieru, dub masív. Výstup na terasu z obývačky je dokonalým vstupom do oddychovej zóny, s prekrytým bazénom s ohrevom vody a protiprúdom. Terasa ma novú drevenú pergolu a terasové sedenie. Záhradný altánok je s krbom a grilom. Na pozemku oproti vstupnej bráne je samostatná veľká garáž s priestorom na parkovanie pre ďalšie 2 autá. Záhrada s pestovanými okrasnými drevinami a trávnikom dotvára jedinečnosť celého projektu, ktorý si doterajší vlastníci roky detailne budovali a tak dávajú príležitosť užiť si celý komfort novému náročnému vlastníkovi, ktorý ho dokonale ocení. Pozemok je ohradený 2 metrovým múrom, brána je na diaľkové ovládanie, celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením, ako je na foto. STAČÍ SA LEN NASŤAHOVAŤ. Dom je napojený na všetky IS, tlaková kanalizácia, plyn, elektrika. Svojou polohou v tichom prostredí slepej ulice - na začiatku mestskej časti Košice - Krásna, svojím dobrým prístupom do ktorejkoľvek mestskej časti, je ideálnym bývaním aj pre tých, ktorí o ňom zatiaľ neuvažovali. PRETO NEVÁHAJTE S OBHLIADKOU A PRÍĎTE SA POZRIEŤ NA VAŠE IDEÁLNE BÝVANIE. Cena: 499.000,-EUR Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní Ksb41

499 000 €
1 996 €/m²

ADOMIS
5-izb bungalov, komplet hotový, TOP tichá lokalita

5-izb bungalov, komplet hotový, TOP tichá lokalita

Lokalita: Na Močidlách, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nadštandardný rodinný dom - bungalov s úctyhodnou výmerou vnútorných priestorov (5 izieb), 2x garáž, pekná záhradka na okamžité nasťahovanie sa, tichá a kľudná lokalita Košice-Krásna. Výmera pozemku : 878m2 Zastavaná plocha : 238,4m2 Úžitková plocha : 200,6m2 Garáž : 36m2 Terasa : 58m2 Parkovanie : 3x na vlastnom pozemku 2x garáž KOLAUDÁCIA : 2009 Dispozícia : zádverie so vstavanou skriňou, wc, technická miestnosť s kotlom a technickým príslušenstvom, priestranná obývačka s krbom a výstupom na terasku, kuchyňa (s kompletnými vstavanými spotrebičmi) s komorou prechádzajúca do jedálenskej časti (veľký stôl pre 6 ľudí) s výstupom na terasku, chodba so vstupmi do 4 izieb, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom a wc. Predávaná nehnuteľnosť bola postavená z kvalitných materiálov, obvodové múry značková tehla Ytong 40cm s celoplášťovým zateplením, Strešná konštrukcia drevená, betónová škridlou Bramac Kvalitné izolačné plastové dvojsklo - slovenská výroba dekór dub zlatý. Stierky - kvalitné sadrové strojové omietky. Vstavané skrine na oboch chodbách sú značkové, namontované v roku 2015. Kúrenie je teplovodné podlahové prostredníctvom plynového kotla Viessman. Kuchyňa je značková na mieru s kompletnými vstavanými spotrebičmi, indukčnou varnou doskou. Vedľa kuchyne je priestranná komora s práčkou a sušičkou. Predná časť kuchyne prechádza do jedálenskej časti. Obývačka je priestranná s veľkou sedacou súpravou, dokonalým krbom a výstupom na terasku. Izby sú všetky tiež so vstavanými značkovými skriňami na mieru, každá v inom štýle zariadenia izby. Teraska má samostatnú oddychovú zónu, ktorá je ukrytá pred zrakmi okolitých domov. Celý domček je kompletne dokončený v bezchybnom a dokonalom štýle. Vstavaná dvojgaráž na 2x autá s rolovacou automatickou výsuvnou bránou 5 - IZBOVÝ BUNGALOV PATRÍ MEDZI NADŠTANDARDNÉ. Navyše flóra vysadená v prednej časti dokonale korešponduje s charakterom priečelia fasády, vytvára celok a pôsobí harmonicky a nerušivo. K dispozícii máme aj nový súdnoznalecký posudok. Dom predávame s kompletným zariadením vo všetkých miestnostiach. KOMPLET IS : kanalizácia, plyn, elektrika, mestská + studňová voda, asfalt, optika. Mesačné náklady sú 150,-EUR pre 3 člennú rodinu. Cena : 529.000,-EUR Informácie Vám poskytne: Mgr. Libor Soták 0905 796 146 .

529 000 €
5 237,62 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - bungalov na okamžité nasťahovanie,2x garáž, 878m2,TOP tichá l

ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - bungalov na okamžité nasťahovanie,2x garáž, 878m2,TOP tichá l

Lokalita: Na Močidlách, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný rodinný dom - bungalov s úctyhodnou výmerou vnútorných priestorov (5 izieb), priestrannou dvojgarážou, teraskou a peknou záhradkou na okamžité nasťahovanie sa, tichá a kľudná lokalita mestskej časti Košice-Krásna. Výmera pozemku : 878m2 Zastavaná plocha : 238,4m2 Úžitková plocha : 200,6m2 Garáž : 36m2 Teraska : 58m2 Parkovanie : 3 miesta pred domom na vlastnom pozemku 2 miesta zboku domu na uzavretom pozemku Kolaudácia : 2009 Dispozícia : zádverie so vstavanou skriňou, wc, technická miestnosť s kotlom a technickým príslušenstvom, priestranná obývačka s krbom a výstupom na terasku, kuchyňa (s kompletnými vstavanými spotrebičmi) s komorou prechádzajúca do jedálenskej časti (veľký stôl pre 6 ľudí) s výstupom na terasku, chodba so vstupmi do 4 izieb, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom a wc. Predávaná nehnuteľnosť bola postavená z kvalitných materiálov, obvodové múry značková tehla Ytong 40cm s celoplášťovým zateplením, vnútorné nosné priečky Ytong 25cm, deliace priečky Ytong 11,5cm. Strešná konštrukcia drevená valbová trámová, strešný plášť je tvorený značkovou betónovou škridlou Bramac, komínový systém Schiedel. Okenné a dverové otvory - kvalitné izolačné plastové dvojsklo - slovenská výroba dekór dub zlatý. Stierky - kvalitné sadrové strojové omietky. Stropy 1.NP sú betónové monolitické, nie drevené, v prípade záujmu o vytvorenie ďalšej bytovej jednotky na 2.NP so samostatným vchodom, poprípade so schodiskom priamo z priestrannej obývačky nie je žiaden statický problém a je tento zámer okamžite realizovateľný nakoľko sa s ním pôvodne aj uvažovalo. Podlahy sú dlažby v chodbách, kúpeľni a wc, ostatné priestory plávajúca podlaha. Vstavané skrine na oboch chodbách sú značkové, namontované v roku 2015. Kúrenie je teplovodné podlahové prostredníctvom plynového kotla Viessman, ohrev vody TÚV tiež. Kuchyňa je značková na mieru s kompletnými vstavanými spotrebičmi, indukčnou varnou doskou. Vedľa kuchyne je priestranná komora s práčkou a sušičkou. Predná časť kuchyne prechádza do jedálenskej časti so samostatným sedením (pre 6 ľudí) a výstupom na terasu. Obývačka je priestranná s veľkou sedacou súpravou, dokonalým krbom a výstupom na terasku. Izby sú všetky tiež so vstavanými značkovými skriňami na mieru, každá v inom štýle zariadenia izby. Teraska má samostatnú oddychovú zónu, ktorá je ukrytá pred zrakmi okolitých domov, nakoľko aj susedné domy v tejto zadnej časti majú len záhrady, navyše celý dvor je dostatočne ukrytý pred zrakmi okolitého sveta vysokými tujami, v záhrade si tak viete realizovať akýkoľvek zámer. Celý domček je kompletne dokončený v bezchybnom a dokonalom štýle, kované ploty doplnené tehlovým obkladom, teraccotová dlažba je pred domom a vedľa domu. Neoceniteľným bonusom je však vstavaná dvojgaráž na 2 autá s rolovacou automatickou výsuvnou bránou, poprípade sa ešte naskytá možnosť využiť aj parkovanie zboku domu za uzavretou bráničkou. Predávaný 5 - izbový bungalov nepatrí medzi bežné predajné komodity, navyše jeho výmera ho radí medzi nadštandard. Avšak pre záujemcov o ešte väčší priestor sa ponúka možnosť vytvoriť si ho v priestoroch 2.NP, ktoré disponuje betónovou samonosnou armovanou platňou, kde je možné realizovať ďalší samostatný bytový priestor so vstupom z priestrannej obývačky, alebo vytvoriť samostatný vchod zvonka. Celý domček je kompletne ukončený v bezchybnom a dokonalom štýle, kované ploty doplnené tehlovým obkladom, teraccotová dlažba je pred domom a vedľa domu. Navyše flóra vysadená v prednej časti dokonale korešponduje s charakterom priečelia fasády, vytvára celok a pôsobí harmonicky a nerušivo. Lokalizácia domu je TOP v tichej a kľudnej lokalite mimo hlavných cestných ťahov, v novej zastavanej časti s bezproblémovými susedmi, preto neváhajte s obhliadkou a príďte sa pozrieť na svoje nové bývanie už teraz. K dispozícii máme aj nový súdnoznalecký posudok. Dom predávame s kompletným zariadením vo všetkých miestnostiach ! Dom je napojený na všetky siete : kanalizácia, plyn, elektrika, mestská aj studňová voda, optika. Mesačné náklady sú 150,-EUR pre 3 člennú rodinu. Cena : 529.000,-EUR Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní

529 000 €
2 645 €/m²

ADOMIS
5-izb. dom, 250m2, Bazén Dvojgaráž Terasa, Košice – Krásna

5-izb. dom, 250m2, Bazén Dvojgaráž Terasa, Košice – Krásna

Lokalita: Krásna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 177 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení krásny rodinný dom 5-IZBOVÝ V NADŠTANDARDNOM ŠTÝLE v tichej lokalite Košice-Krásna (klasická časť Krásnej - nie na Hore), V SLEPEJ ULIČKE MIMO DOPRAVNÉHO RUCHU. Výmera pozemku : 630m2 Plocha obytná : 250m2 Plocha: úžitková : 330m2 Garáž : 40m2 pre dve autá Bazén : 6m x 4m Terasa : 40m2 Dispozícia : Prízemie - zádverie, šatníková miestnosť, chodba, vpravo kuchyňa, schody, izba využívaná ako pracovňa, veľká kúpeľňa s wc, technická miestnosť s kotlom a zásobníkom TÚV, jedálenská časť, obývačka s krbom Poschodie - izba1, izba2, izba3, kúpeľňa, oddelené wc. Kolaudácia v roku 2009 Materiál kvalitná pálená tehla so zateplením. Strecha sedlová, manzardová, betónová škridla. Prízemie je moderne a komfortne riešené, milovníci veľkého otvoreného priestoru budú nadšení riešením zariadenia a doplnkov. Obývacia izba s krbom a výstupom na terasu prechádzajúca do jedálenského kúta. Kuchyňa je veľká, so vstavanými značkovými spotrebičmi, svojou veľkosťou, originalitou a logistickým riešením ulahodí aj najnáročnejšiemu kulinárovi. V kuchyni, na chodbe a v kúpeľni na prízemí sú keramické dlažby s podlahovým vykurovaním, doplnené radiátormi. Na poschodí sú radiátory, vykurovanie plynovým kotlom. Schody vedúce na poschodie sú dubové s nerezovým zábradlím. Poschodie má 3x samostatné izby, ktoré slúžili ako dve detské izby a jedna spálňa. V dvoch detských izbách sú vstavané šatníkové skrine, v spálni veľká komodová skriňa v provensálskom štýle. Priestranná kúpeľňa je s dvoma umývadlami a rohovou vaňou, vybavenie ktorej je navyše doplnené o sprchovací kút a samostatné wc na chodbe. Okná a dvere sú plastové, dvojfarebné. V izbách sú kvalitné plávajúce podlahy. Všetky interiérové dvere, zárubne a doplnky sú kvalitné drevené vyrobené na mieru, dub masív. Výstup na terasu z obývačky do oddychovej zóny, s prekrytým bazénom s ohrevom vody a protiprúdom. Terasa s drevenou pergolou a terasovým sedením. Záhradný altánok je s krbom a grilom. Veľká dvojgaráž + priestor na parkovanie pre ďalšie dve autá. Záhrada s pestovanými okrasnými drevinami a trávnikom. Pozemok je ohradený 2-metrovým múrom, brána je na diaľkové ovládanie, celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením, ako je na foto. STAČÍ SA LEN NASŤAHOVAŤ. Komplet IS. Svojou polohou v tichom prostredí slepej ulice - na začiatku mestskej časti Košice - Krásna, je ideálnym bývaním pre všetkých. PRETO NEVÁHAJTE S OBHLIADKOU A PRÍĎTE SA POZRIEŤ NA VAŠE IDEÁLNE BÝVANIE. Cena: 499.000,-EUR Informácie Vám poskytne: Mgr. Libor Soták 0905 796 146 .

499 000 €
2 819,21 €/m²

ADOMIS
Dvojdom na predaj

Dvojdom na predaj

Lokalita: Ulica na Polianku, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

Ponúkame na predaj rodinný dvojdom v lokalite Košice - Krásna (Záhumnie) Aktuálne vo výstavbe Ukončenie výstavby: štádium základný Holodom 12/2023 Základné parametre pre jednu polovicu dvojdomu: Zastavaná plocha bez terasy: 92 m2 Úžitková plocha: 145 m2 Terasa: cca 25 m2 Rozloha pozemku: 383 m2 (pozemok rovinatý) Záhrada za domom je o dĺžke cca 19 m orientovaná na západ Počet izieb: 5 izieb Počet kúpeľní: 2 krát Počet WC: 2 krát Počet parkovacích miest: 3 autá + možnosť prístavby prístrešku Vykurovanie: podlahové, kotol + tepelné čerpadlo Energetická trieda domu: A0 Dvojdom TWIX sa bude nachádzať v MČ KE – Krásna, lokalita na Záhumní, pred pozemkom je asfaltová cesta a chodník, ktoré sú súčasťou ulice s názvom Na Polianku. Vstup do domu je z východnej strany, záhrada a terasa je z Južnej a Západnej strany. Každá polovica domu predstavuje samostatný objekt s vlastnými zvislými aj vodorovnými konštrukciami. Dvojdom nemá spoločnú stenu, pričom každá samostatná časť ma svoju vlastnú stenu, tieto sú oddilatované izolačnými doskami. Každá polovica domu ma tiež svoju vlastnú strechu, ktorá sa môže meniť a opravovať nezávisle od druhej polovice. Na 1.NP sa nachádza priestranná obývačka s kuchyňou, a jedna hosťovská izba. Na 2.NP sa nachádzajú tri samostatné izby, väčšia kúpeľňa, a tiež balkón. Hrubá stavba: Obvodové múry: Tehla 300 mm Nosné priečky: Tehla 250 mm Priečky: Tehla 115 mm Konštrukcia krovu: masív s plným debnením stropu Krytina: Lindab CLICK systém Antrazit s nízkym sklonom (prípadne iná alternatíva) Žľaby zvody KJG. Okná: plastové okná od firmy Rakystav, profil Energeto exklusive, troj-sklo / prípadne iná vhodná alt. Komín Schiedel s pripojením na krb Základný Holodom Stropná izolácia hr. 2 x 20 cm (striekaná), hrubá elektroinštalácia, hrubá sieťová inštalácia, bleskozvod, sadrové omietky, rozvody vody a kanalizácie, podlahové kúrenie, cementový poter, okna trojsklo, sadrokartónové stropy, základná maľba, fasáda polystyrén EPS hr. 200 mm + finálna silikónová omietka, prípojky do domu pre IS siete (voda, kanál, elektro, optický kábel), predpríprava pre tepelné čerpadlo, hrubé úpravy terénu kolo domu. IS siete (kanalizačná šachta, vodomerná šachta, hlavná el. prípojka do domu) Holodom Plus: Oproti základnému holodomu naviac: Elektroinštalácia s kompletizáciou (vybavenie rozvodnej skrine, vypínače, zásuvky), sieťová inštalácia so zbernou RACK skriňou (sieťové zásuvky, termo-regulátory v každej izbe), predpríprava pre pohybové čidlá v každej izbe. Predpríprava pre rekuperačné vetranie, predpríprava pre kanálovú klimatizáciu. Montážne sady Geberit. Tepelné čerpadlo na kľúč s vybavením kotolne. Osadenie kalového čerpadla a sfunkčnenie kanalizácie. Finálna maľba interiéru v bielej farbe. Oplotenie pozemku stavebnicovým plotom (zelený, antracit). Osadenie nádrže pre zber dažďovej vody. Terasa za domom bez finálnej dlažby. Štandard: Oproti holodomu Plus naviac: Elektroinštalácia s finálnou kompletizáciou (montáž svietidiel a pod.), sieťová inštalácia na kľúč (pohybové senzory v každej izbe, kamerový systém, vybavenie a zapojenie RACK skrine). Finálne maľby v každej izbe. Rekuperačné vetranie na kľúč. Montáž vonkajších elektricky ovládaných žalúzii. Krb na kľúč. Vonkajšie úpravy vstupov a parkovacie státia (zámková dlažba a pod.) Terasa za domom s finálnou dlažbou (keramická, betónová, zámková). Cena jednej polovice dvojdomu vo variante štandard je 343.000 Eur Kontakt: Tel.: 0911 061 448 Mail.: twixdom@seznam.cz

343 000 €
2 365,52 €/m²
+ 110 €/mes. energie
Novostavba rodinného domu, Na hore, Krásna

Novostavba rodinného domu, Na hore, Krásna

Lokalita: Vínna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v Krásnej v časti Na hore. Dom sa nachádza na ulici Vínna, má tri spálne, nádhernú zimnú terasu a tiež garáž, altánok s grilom a pekný anglický trávnik so zavlažovaním. Pozemok je celý oplotený, má rozlohu 600 m2 a je pripojený na všetky inžinierske siete. Základné informácie: Dom bol kolaudovaný v roku 2011 a je to samostatne stojaci nepodpivničený dom s jedným podlažím – bungalov. Postavený je na železobetónovej doske s hydroizoláciou, steny sú ytong, strop je väzníkový s menšou úložnou plochou, strecha je pálená škridla Mediteran. Vykurovanie domu je prostredníctvom elektrických radiátorov a klimatizácie, ohrev teplej vody je prostredníctvom bojlera. Reálne náklady na prevádzku domu so štvorčlennou rodinou sú 130 eur mesačne. Interiér domu: Dom je rozdelený na tri spálne, obývačku s kuchyňou, kúpeľňu s toaletou a chodbu. Kuchynská linka je v tvare písmena “G“ a sú v nej zabudované spotrebiče – rúra, varná doska, umývačka riadu a mikrovlnná rúra. V manželskej spálni je vstavaná skriňa, druhá sa nachádza na chodbe. V dome sú plávajúce podlahy, obložkové zárubne, sieťky proti hmyzu na oknách, tri klimatizačné jednotky, piecka na pelety v obývačke. Z obývačky je výstup na zimnú záhradu. Exteriér: Zimná záhrada je ideálne miesto na relax, či posedenie s priateľmi v každom ročnom období. Môžete na nej mať aj infra saunu alebo vírivku. Vďaka posuvným dverám ju viete takmer celú otvoriť. Vďaka dobrým sklám a západnej orientácii tam nie je zima ani v decembri. Na konci anglického trávnika sa nachádza murovaný altánok s grilom. Na pozemku sa tiež nachádza aj priestranná garáž. Vedľa garáže je aj prístrešok na odkladanie rôznych potrebných vecí. Od cesty ku garáži vedie zámková dlažba. Celý dvor je udržiavaný vrátane malej predzáhradky vprede domu. Dom od cesty oddeľujú celoročne zelené tuje. Cena: 400 000 € V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku. Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte: Ing. Tomáš Kažimír 0948 260 339 tomas@tomaskazimir.sk

400 000 €
4 166,67 €/m²

Ponuka nehnuteľností Košice
Na predaj 5 izb. rodinný dom vo vyhľadávanej mestkej časti Košice Krásna

Na predaj 5 izb. rodinný dom vo vyhľadávanej mestkej časti Košice Krásna

Lokalita: Piesočná, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 148 m²

So súhlasom majiteľa v exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj priestranný 5 izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej časti s MHD dopravou a kompletnými inžinierskymi prípojkami. Bol postavený a skolaudovaný 6 mesiac 2018, kedy bolo pridelené aj súpisné číslo. Nachádza na ulici Piesočná 13/A, Mestká časť Košice-Krásna, je napojený na všetky inžinierske prípojky a je slnečný. Dom má 2 nadzemné podlažia bez podpivničenia. Zastavaná plocha je 132 m2, úžitková plocha 148 m2. Oplotený rovinatý pozemok je o výmere 399 m2. Predná časť pozemku je vydláždená zámkovou dlažbou kde môžu parkovať tri autá. Plocha pred plotom je upravená zatravňovačmi vhodná pre štyri vozidlá. Na pozemok sa dostanete cez elektrickú otváraciu bránu (pohon Nice) a malú bránku. Rozloženie miestností v dome: Prízemie: - vstupná chodba so šatníkom - hosťovská izba - kuchyňa prepojená s jedálňou a veľkou obývačkou s výstupom na terasu, ktorá je o výmere 22 m2 - technická miestnosť - veľká kúpeľňa spojená s WC, kde sa nachádza pračka a sušička Poschodie: - dve samostatné izby - tretia samostatná izba s výstupom na balkón - veľký samostatný šatník - druhá veľká kúpeľňa spojená s WC a s výstupom na balkón Na poschodí sa nachádza vylez do povaly, ktorá je v špici pochôdzna. Stavebný materiál domu je: obvodový materiál - Porotherm 30cm strecha - betónová pálená škridla okná - 7 komorové trojsklo, farba - obojstranný antracit zateplenie - 20 cm minerálna vlna zn. Klima 24 zateplenie strecha - 2x20 cm minerálna vlna Energetický certifikát A1 Kúrenie je plynové podlahové, kotol kondenzačný Buderus s vývodom do dvojkomína. Predpríprava na krb. Interiér domu zveľaďuje moderná talianska podlaha, vysoké drevené na mieru vyrobené zárubne a nerezové zábradlie na schodisku. Inžinierske siete: *elektrina *plyn *kanalizácia *voda - obecný vodovod *internet - optika Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí realitný maklér Marek FERKO Viac fotografií nájdete na stránke kontaktreality.sk a kontaktrealitykosice.sk Tel. kontakt 0910108997

460 000 €
3 108,11 €/m²

Kontaktreality
Rodinný dom s bazénom, Košice-Krásna

Rodinný dom s bazénom, Košice-Krásna

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v mestskej časti Košice - Krásna. Dom sa nachádza v novej zastavanej časti, na ul. Na Polianku. Rodinný dom má podlahovú plochu 110m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti a samostatného wc, ďalej sa pokračuje do obývacej izby s kuchynským kútom, a nasledujú spálňa so šatníkom, dve izby a kúpeľňa s WC. Z obývacej izby je výstup na zasklenú terasu.  Dom sa predáva komplet zariadený. Materiál stavby je kváder Ytong + zateplenie. Dom je napojený na komplet IS (okrem plynu) - elektr., voda, kanál, optika, vlastná studňa,  infračervené podlahové kúrenie s vysokou účinnosťou vykurovania. Náklady na bývanie pre 3-člennú rodinu sú 105,-€/mesiac. Pozemok o výmere 560m2 je rovinatý, upravený. Na pozemku sa nachádza zastrešený bazén a upravené záhony.  Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.

379 000 €
3 445,45 €/m²

VRK REAL PLUS s.r.o.
Rodinný bungalov s plnohodnotným obytným podkrovým

Rodinný bungalov s plnohodnotným obytným podkrovým

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 245 m²

Projekt domu > Euro line BA, projekt 1283 + povolene zmeny stavby hl. projektantom, Pozemok> rovny , 6.25ar, orientacia juhovýchod, Energeticky certifikat domu > A0/A1-nizkoenergeticky Material hruba stavba - pieskove tvarnice Greisel / Nemecko, preklady strop-tehla nosniky, zaliate betonom. Zaklady domu > strk, penove sklo, zakladova doska-dratkobeton, Podkrovie > plnohodnotne, zvyšena výška podkrovia o 50cm/schvalene, drevo-krov,zateplenie- sklo + kamen knauf vata/ Sadrokarton, Strecha > betonova Antracit skridla, Zahradný domcek: drevený bez zakladov, Dom > 1- garaz,5-izieb,1-1-technocka miestnost , odkladacia miestnosť, podkrovie obytne Popis: 2-kúpeľne s toaletou,1-technická miestnosť/inter.,kuchyňa prepojena s obyvačkou,chodba,splňa,2-detské izby,1-pracovna,garaz-1auto,schodište plnohodnotné-široké, zastresena terasa-prepojená/pozdĺž domu. Omietky- jemný šťukový piesok / alebo sadra-hladký povrch. Vybavenie-technologie :klimatizácia-prízemie,pred-príprava podkrovie,solar-3xpanel,plyn.kondenzacny kotol Panter 12kW-komin plast-nerez,podlahove vykurovanie-prizemie, radiatory-podkrovie,tlakova-kanalizacia,krb-9kW/teplovzdusny/komin-schiedel/200,300l nadoba na vodu,priprava na kamer.system,TV + SAT + LAN rozvod,Led-svietidla,TV plazma 55",platno-projekcia v strope, Plastove 6-komor.okna so zatepl.grafitov.penou-1komora/3-sklo,hlin.zaluzie,7-stresne okna/podkrovie,1-rohova hydro-vana/atyp,1- sprch.kut, 1-kumbal.potrav/kuchyna,1-technicka miestnost/exteririerovy vchod,nadoba na vodu-3.5m3/zrazkova + el.zalievanie/travnik, svetlik/schodiste-interier, schody zabradlie-nerez, cela podlaha pl.laminat-drevo prevedenie vzor, Kuchynska linka> Ikea-system Metod + spotrebice - el.varna doska,vstav.el.rura, vstav.mikrovlnka, Plot/ cesta> betonovy + tahokov Plot/ kaskada> betonovy + zvarany/zeleny Kompletna fotodokumetacia vystavby / do 1000 fotiek. Celkova suma vrátane vybavenia je 465 tis euro. V pripade realneho zaujmu- uprava mozna.

465 000 €
1 897,96 €/m²
+ 145 €/mes. energie
7i, RD, 270m2, novostavba, Košice - Krásna

7i, RD, 270m2, novostavba, Košice - Krásna

Lokalita: Polesná, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 274.34 m²

Spoločnosť Impulz Real - spoločnosť, ktorej dôverujete a Lucia Talianová exkluzívne predstavujú: *** novostavba, rodinný dom, Košice- Krásna, Polesná ulica *** *** 7 izieb, dvojgaráž, veľká pivnica, 920m2 rovinatý pozemok, altánok + domček na náradie *** *** prízemie- 118,2m2, poschodie- 120m2, pivnica- 35.84m2 *** *** premyslená dispozícia, priestranné izby *** *** kvalitná stavba s energetickým certifikátom A s použitím moderných technológií *** *** postavená a kolaudovaná v roku 2016 *** *** všetky IS + optika *** *** možnosť dvojgeneračného bývania *** *** lokalita s ukončenou výstavbou, výborní susedia *** *** vynikajúce mesačné prevádzkové náklady v pomere ku veľkosti domu *** *** virtuálna prehliadka + videoprehliadka *** Prezrite si virtuálnu prehliadku skopírovaním linku: https://livetour.istaging.com/df398f45-b902-4e1a-a82b-2f95ad6ae486 -video: https://youtu.be/GSwIjF9iqvw Lokalita: - novovybudovaná lokalita rodinných domov, Košice- Krásna, Na Hore 1 - výhodou je ukončená výstavba s existujúcimi susedmi - pokojné bývanie v blízkosti prírody, v blízkosti napojenie na rekreačnú zónu Jazero (cyklistická trasa pozdĺž rieky Hornád, alternatívna cyklotrasa lesom smerom na Heringeš a Zelený dvor) - kompletná občianska vybavenosť (2x škôlka, základná škola, potraviny 3x, reštaurácia, služby detské centrum, detské ihrisko) - dokončením výstavby obchvatu a ukončením rekonštrukcie Slaneckej cesty- bezproblémové dopravné napojenie do mesta + aktuálne MHD spoje priamo z Krásnej - mestská časť s výbornou starostlivosťou miestneho zastupiteľstva Základné parametre: - rovinatý slnečný pozemok 920m2 o šírke 23m a dĺžke 40m, všetky IS: vodovod, kanalizácia, elektrina, optika - materiál stavby: 38cm Porotherm s 10 cm zateplením, vnútorné priečky tehlové, zateplená sedlová strecha: betónová krytina Leier - zdroj vykurovania: tepelné čerpadlo Viessmann (vzduch/voda), zásobník na ohrev teplej vody 300l Viessmann, teplovodné podlahové vykurovanie v celom dome - dodatočné vykurovanie krbom v obývačke (výhrevná vložka) s možnosťou prieduchov do detských izieb - rozvody na centrálny vysávač v dome a garáži - betónová zberná nádrž na dažďovú vodu v záhrade o veľkosti 10m3 s predprípravou na úžitkovú vodu do oboch kúpeľní - na poschodí predpríprava na druhú kuchyňu v prípade dvojgeneračného bývania - celý pozemok je oplotený, vonkajšia brána má elektrický pohon - bezpečnosť a tienenie domu zabezpečujú exteriérové žalúzie Dispozícia: - suterén- pivnica (suchá, zdravá, 3x miestnosť + podschodiskový priestor) - prízemie: zádverie, pracovňa, kúpeľňa s vaňou, extra toaleta, komora, obývačka prepojená s kuchyňou s výstupom na terasu a do záhrady, dvojgaráž s bránou na elektrické ovládanie - poschodie: 4x spálňa ( balkón prístupný z 2 spální) + ateliér (31,36m2), kúpeľňa s toaletou a technickým zázemím, extra toaleta Možnosť vytvorenia dvojgeneračného bývania s absolútnym zachovaním súkromia. Vynikajúco osadený dom na pozemku s priestorom pre úpravu veľkej záhrady (bazén, okrasná + úžitková záhrada, prípadne tenisový kurt). Predná časť pozemku s upravenou predzáhradkou a terénnymi úpravami. Pre bližšie informácie kontaktujte kedykoľvek certifikovaného makléra NARKS- Lucia Talianová, 0948797013. Zhrnutie: Priestranný rodinný dom. Novo vybudovaná lokalita s ukončenou výstavbou. Nízkoenergetická novostavba. Vyzretá, kvalitná stavba, kolaudovaná v roku 2016. Vynikajúca dispozícia poskytujúca široké možnosti. Krásny, veľký, rovinatý pozemok, aký sa dnes len tak nevidí. Výnimočné parametre nehnuteľnosti, ktoré tvoria jej trvalú hodnotu. "VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU", zabezpečenie právnych služieb, služby financovania, protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti + elektrárne, plyn a 100% servis aj v budúcnosti so spoľahlivým teamom čestných a kvalifikovaných ľudí s dlhoročnými skúsenosťami. S nadhľadom profesionálnych skúseností, s maximálnym rešpektovaním vašich potrieb, žijeme s vami vaše realitné rozhodnutia akoby boli naše vlastné"

469 990 €
1 713,17 €/m²

Impulz Real, s.r.o.
Moderný, priestranný 5 izbový rodiný dom s bazénom

Moderný, priestranný 5 izbový rodiný dom s bazénom

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom ( s následným možným odkúpením ) 5 - izbový, 2-podlažný rodinný dom s bazénom v mestskej časti Košice IV – Krásna, ul. Pezinská. Dom sa nachádza v tichej lukratívnej lokalite rodinných domov s krásnym výhľadom. Ide o nízkoenergetickú novostavbu (A0) z kvalitných materiálov, s nadštandardným moderným vybavením a zariadením, priestrannou terasou, veľkou záhradou a bazénom. Dom sa prenajíma zariadený (vhodný hneď na bývanie), v prípade záujmu nového nájomcu je možné dom po dohode s majiteľom dozariadiť. Kuchyňa kompletne zariadená vrátane všetkých elektrospotrebičov, 2 zariadené spálne, šatník, kompletne zariadená obývačka a jedáleň, herňa /detská izba/, izba so šatníkom na poschodí /nezariadená/. Garážové státie pre 2 autá vo dvore na spevnenej ploche. Vykurovanie/chladenie a ohrev teplej vody tepelným čerpadlom NIBE s maximálnou úsporou Internet prípojka T-com= Magio, Skylink televizia. Pri podpise nájomnej zmluvy nájomca skladá 1 mesačný depozit – kauciu a úhradu nájmu za jeden mesiac vopred. DISPOZÍCIA: prízemie - predsieň, kuchyňa, obývacia izba, jedáleň, WC spojené so sprchovacím kútom, spálňa so šatníkom, kúpelňa s WC pre hostí prvé poschodie – drevené schodisko, spálňa, detská izba, detská izba 2 plus šatník, WC s umývadlom, terasa s výhľadom, možnosť dozariadiť veľkú kúpelňu záhrada- 200 m2 trávnik, veľká drevená terasa – 50 m2, bazén 
CENA a PLATBA: cena mesačného nájmu predstavuje 1.250 € + záloha na energie 100 € pre 2 dospelé osoby a 2 deti. Pri podpise Nájomnej zmluvy je potrebné zložiť depozit vo výške 1.400 € prípadne dohodou. V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0948025801

1 200 €
5,71 €/m²

OnlineReality
1 2