Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Komerčné Reality, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Komerčné Reality, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 022... Zobraziť
E-mail: off...
http://www.komercne.sk
Adresa:
Trenčín, Trnava, Nitra 1
Bratislava V - Petržalka
85101
Popis:
Nájdených 49 novostavieb
1 2 3
Novostavba moderného 4izb. Rodinného domu 109m2 neďaleko Galanty na predaj

Novostavba moderného 4izb. Rodinného domu 109m2 neďaleko Galanty na predaj

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109 m²

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4 izbového rodinného domu – typu bungalov len 7 minút autom od Galanty. Rodinný dom sa nachádza v Topoľnici v novovybudovanej lokalite v časti Paľovce. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, dokončenie rodinného domu do toho štádia vrátane kolaudácie je naplánované na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte už teraz! Cena rezervácie rodinného domu je vo výške 10000euro. VÝMERY: Rovinatý pozemok: 561m2 Zastavaná plocha domu: 130m2 Úžitková plocha domu: 109m2 DISPOZIČNE RIEŠENIE : vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou + prepojenie s obývacou izbou a východom na terasu, tri samostatné izby, šatník, kúpeľňa, samostatná toaleta a technická miestnosť POPIS MATERIÁLOV: INTERIÉR obsahuje: Omietky a sadrokartón, maľovka, plastové okná s izolačným trojsklom na páskach- Podlahové vykurovanie elektrické - komplet elektrické rozvody, predpríprava na alarm, videotelefón- brána, internet, TV, predpríprava na krb (vymurovaný komín). Tepelné čerpadlo je za príplatok 7500euro až 10000euro (podľa modelu/značky) EXTERIÉR obsahuje: Obvodové steny tehla TermoBrik 300mm, Izolácia deky smerom k základovým pásom hrúbka 10cm styrodur, zateplenie fasádnym polystyrénom hrúbka 200 mm + sieťkovanie a gletovanie. Skladba strechy: železobetónový veniec, betónová konštrukcia, konštrukcia z reziva, parozábrana, tepelná izolácia (sklená vata hrúbka 30cm), spádový polystyrén (hrúbka 20cm), fólia PVC. Realizácia fasády (materiál + práca je za príplatok 4000euro. Výhody: kvalitná poctivo vymurovaná novostavba, energetický certifikát A0, výborný pôdorys, slnečný pozemok, tiché prostredie, za príplatok je možná realizácie bariérového oplotenia a terasy presne podľa vizualizácií. Obec Topoľnica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a príjemné prostredie ideálne na bývanie pre rodiny s deťmi. V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra. V cene sú zahrnuté taktiež prípojky a revízie na vodu, elektrinu, energetický certifikát, úradné dokumenty (kataster, stavebný úrad, úplná projektová dokumentácia, kolaudácia, pridelenie súpisného čísla). Rodinný dom je možné kúpiť na hypotekárny úver.

177 000 €
1 623,85 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
IHNEĎ VOĽNÝ; Novostavba 4izb. rodinného domu v Galante na prenájom

IHNEĎ VOĽNÝ; Novostavba 4izb. rodinného domu v Galante na prenájom

Lokalita: Topoľová, Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 131 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom novostavbu ihneď voľného 4 izbového rodinného domu v Galante v lukratívnej časti Kolónie. Rodinný dom so zastrešenou terasou je vybavený komplet sanitou, novou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru a osvetlením v celom rodinnom dome. Stačí si priniesť nábytok a nasťahovať sa. Celkovú úžitkovú plochu domu tvorí 101,8m2, celkovú zastavanú plochu domu tvorí 123,5m2, celková plocha pozemku je 500m2. Pozemok je rovinatý a udržiavaný. Vstup do domu  je riešený samostatnou bránou pre peších, pre vstup áut je pripravená posuvná brána. Parkovanie pred domom je možné pre viac áut. Dispozičné riešenie prízemia: - predsieň - kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou miestnosťou - toaleta - schodisko Dispozičné riešenie poschodia: - chodba - 3x izba - kúpeľňa (vaňa, toaleta, umývadlo) - schodisko - technický kút Dostupnosť miest: Sládkovičovo 7km, Šaľa 14km, Sereď 14km, Nové Zámky 45km, Nitra 40km, Trnava 30km, Senec 30km, Bratislava 50km. RODINNÝ DOM JE IHNĚD VOĽNÝ! Cena mesačného nájmu je stanovená na 850euro. V cene mesačného nájmu sú zahrnuté energie, televízia a neobmedzený internet. Pri podpise Nájomných zmlúv sa uhrádza mesačný nájom, záloha vo výške dvoj-mesačného nájmu a poplatok za vyhotovenie Nájomných zmlúv

850 €/mes.
6,49 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,B,, 118,5m2 v Topoľnici na predaj

Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,B,, 118,5m2 v Topoľnici na predaj

Lokalita: Topoľnica (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118.5 m²

Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu ,,B,, s úžitkovou plochou 118,5m2, ktorý je súčasťou murovaného dvoj-domu v novovybudovanej IVB v Topoľnici. Rodinný dom sa predáva stave ,,holodom,,. Rodinný dom je vybudovaný precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky vyzdvihuje zastrešená terasa drevenej konštrukcie o výmere 24m2 (výstup z obývacej izby) a vlastné parkovanie pre tri autá zo zámkovej dlažby a oplotenie bariérovým plotom. Typ kúrenia: podlahové teplovodné pomocou plynového kotla so zásobníkom + rekuperácia Hevolta. Predpríprava na zabezpečovací systém, kamery a klimatizáciu a na vonkajšie žalúzie Úžitková plocha RD: 118,5m2 Zastavaná plocha RD: 125m2 Pozemok: 225m2 Dispozičné riešenie prízemia: Vstupná predsieň, Samostatná toaleta, Technická miestnosť, Kuchyňa prepojená s obývacou izbou Dispozičné riešenie poschodia: Chodba, Samostatná izba 3x, Šatník, Kúpeľňa s vaňou a toaletou Kolaudácia rodinného domu je naplánovaná na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.

159 000 €
1 341,77 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,A,, 98m2 vo Veľkej Mači na predaj

VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,A,, 98m2 vo Veľkej Mači na predaj

Lokalita: Veľká Mača (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného štvorizbového rodinného domu ,,A,, s úžitkovou plochou 102m2, ktorý je súčasťou murovaného dvoj-domu v tichej lokalite obce Veľká Mača. Rodinný dom sa predáva v stave ,,holodom,,. Atraktívnosť ponuky vyzdvihuje terasa, vlastná 4m široká prístupová cesta, vlastné parkovanie pre tri autá a kompletné oplotenie bariérovým plotom. Rodinný dom je vybudovaný precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií: Typ kúrenia: podlahové elektrické s termostatmi v každej miestnosti, Rekuperácia lokálne v každej izbe samostatne Predpríprava na zabezpečovací systém, kamery, klimatizáciu a na vonkajšie žalúzie, Plastové okná a dvere s izolačným trojsklom, Murivo tehla 250mm, Izolácia polystyrén 200mm ukončený fasádou, Priečky tehla 115mm, Blachotrapez strešná krytina Retro, Sadrové omietky, Kúpeľne a toaleta cementové omietky, Maľovka biela Primalex štandard, Osadené vypínače a zásuvky, Izolácia 200mm murivo, Izolácia 140mm podlaha, Izolácia 500mm základy Úžitková plocha RD: 98m2 Zastavaná plocha RD: 110m2 Pozemok: 350m2 Dispozičné riešenie: Vstupná predsieň, Kuchyňa prepojená s obývacou izbou (výstup na terasu je zabezpečený kvalitnými hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HST, Samostatná izba 3x, Priestranná kúpeľňa (príprava na vaňu a sprchový kút), Samostatná toaleta, Technická miestnosť (bojler + príprava na práčku a sušičku) Obec Veľká Mača má slušnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu obchody s rôznym tovarom, reštaurácie, potraviny, lekáreň, pošta, praktický lekár, stomatológ, materská aj základná škola, futbalové ihrisko. Obec má výbornú polohu a priame napojenie na diaľnicu. Vzdialenosť od väčších miest- okresné mesto Galanta 7km, Sereď 6km, Sládkovičovo 6km, Trnava 20km, Senec 25km, Šaľa 20km Nitra 35km. Kolaudácia rodinného domu je naplánovaná na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

174 900 €
1 784,69 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,A,, 98m2 kúsok od Serede na predaj

VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,A,, 98m2 kúsok od Serede na predaj

Lokalita: Sereď (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného štvorizbového rodinného domu ,,A,, s úžitkovou plochou 102m2, ktorý je súčasťou murovaného dvoj-domu v tichej lokalite obce Veľká Mača. Rodinný dom sa predáva stave ,,holodom,,. Atraktívnosť ponuky vyzdvihuje terasa, vlastná 4m široká prístupová cesta, vlastné parkovanie pre tri autá a kompletné oplotenie bariérovým plotom. Rodinný dom je vybudovaný precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií: Typ kúrenia: podlahové elektrické s termostatmi v každej miestnosti, Rekuperácia lokálne v každej izbe samostatne Predpríprava na zabezpečovací systém, kamery, klimatizáciu a na vonkajšie žalúzie, Plastové okná a dvere s izolačným trojsklom, Murivo tehla 250mm, Izolácia polystyrén 200mm ukončený fasádou, Priečky tehla 115mm, Blachotrapez strešná krytina Retro, Sadrové omietky, Kúpeľne a toaleta cementové omietky, Maľovka biela Primalex štandard, Osadené vypínače a zásuvky, Izolácia 200mm murivo, Izolácia 140mm podlaha, Izolácia 500mm základy Úžitková plocha RD: 98m2 Zastavaná plocha RD: 110m2 Pozemok: 350m2 Dispozičné riešenie: Vstupná predsieň, Kuchyňa prepojená s obývacou izbou (výstup na terasu je zabezpečený kvalitnými hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HST, Samostatná izba 3x, Priestranná kúpeľňa (príprava na vaňu a sprchový kút), Samostatná toaleta, Technická miestnosť (bojler + príprava na práčku a sušičku) Obec Veľká Mača má slušnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu obchody s rôznym tovarom, reštaurácie, potraviny, lekáreň, pošta, praktický lekár, stomatológ, materská aj základná škola, futbalové ihrisko. Obec má výbornú polohu a priame napojenie na diaľnicu. Vzdialenosť od väčších miest- okresné mesto Galanta 7km, Sereď 6km, Sládkovičovo 6km, Trnava 20km, Senec 25km, Šaľa 20km Nitra 35km. Kolaudácia rodinného domu je naplánovaná na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

174 900 €
1 784,69 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,B,, 98m2 vo Veľkej Mači na predaj

VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,B,, 98m2 vo Veľkej Mači na predaj

Lokalita: Veľká Mača (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného štvorizbového rodinného domu ,,B,, s úžitkovou plochou 102m2, ktorý je súčasťou murovaného dvoj-domu v tichej lokalite obce Veľká Mača. Rodinný dom sa predáva stave ,,holodom,,. Atraktívnosť ponuky vyzdvihuje terasa, vlastná 4m široká prístupová cesta, vlastné parkovanie pre tri autá a kompletné oplotenie bariérovým plotom. Rodinný dom je vybudovaný precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií: Typ kúrenia: podlahové elektrické s termostatmi v každej miestnosti, Rekuperácia lokálne v každej izbe samostatne Predpríprava na zabezpečovací systém, kamery, klimatizáciu a na vonkajšie žalúzie, Plastové okná a dvere s izolačným trojsklom, Murivo tehla 250mm, Izolácia polystyrén 200mm ukončený fasádou, Priečky tehla 115mm, Blachotrapez strešná krytina Retro, Sadrové omietky, Kúpeľne a toaleta cementové omietky, Maľovka biela Primalex štandard, Osadené vypínače a zásuvky, Izolácia 200mm murivo, Izolácia 140mm podlaha, Izolácia 500mm základy Úžitková plocha RD: 98m2 Zastavaná plocha RD: 110m2 Pozemok: 350m2 Dispozičné riešenie: Vstupná predsieň, Kuchyňa prepojená s obývacou izbou (výstup na terasu je zabezpečený kvalitnými hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HST, Samostatná izba 3x, Priestranná kúpeľňa (príprava na vaňu a sprchový kút), Samostatná toaleta, Technická miestnosť (bojler + príprava na práčku a sušičku) Obec Veľká Mača má slušnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu obchody s rôznym tovarom, reštaurácie, potraviny, lekáreň, pošta, praktický lekár, stomatológ, materská aj základná škola, futbalové ihrisko. Obec má výbornú polohu a priame napojenie na diaľnicu. Vzdialenosť od väčších miest- okresné mesto Galanta 7km, Sereď 6km, Sládkovičovo 6km, Trnava 20km, Senec 25km, Šaľa 20km Nitra 35km. Kolaudácia rodinného domu je naplánovaná na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

174 900 €
1 784,69 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Štýlový 1 izbový byt na prenájom v Trenčíne – Odevná

Štýlový 1 izbový byt na prenájom v Trenčíne – Odevná

Lokalita: Odevná, Trenčín (Trenčín)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 41.54 m²

Hľadáte úplné nový kompletne zariadený 1 izbový byt na prenájom? Tak v tom prípade je táto ponuka stvorená ako pre Vás. Ponúkame Vám na prenájom moderný 1 izbový byt v novostavbe, ktorá bola práve skolaudovaná. Byt o výmere 41,54m2 je situovaný na 3. poschodí s balkónom Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, kuchyňa moderne prepojená s obývacou izbou  s výstupom na balkón, obývacia izba je rozdelená na dennú a nočnú časť, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, šatňa. Dodatočný priestor predstavuje pivnica. Príjemným benefitom je balkón, kde si môžete vypiť svoju rannú kávu a zároveň si môžete skontrolovať auto, ktoré je zaparkované na vyhradenom mieste pod balkónom. Tento krásny byt sa prenajíma kompletne zariadený novým nábytkom a s parkovacím miestom. Byt je k dispozícii ihneď a obhliadky sú možné po dohode. Je vhodný pre jednu, resp. max. dve osoby. Cena mesačného nájmu je 500€ vrátane energii a parkovacieho miesta. Internet a TV programy si zriaďuje nájomca sám podľa potreby.  Provízia sprostredkovateľa vo výške 150,- EUR bude hradená záujemcom o prenájom na základe osobitnej zmluvy o sprostredkovaní.  Na začiatku nájmu sa platí nájom za 1 mesiac + depozit vo výške 1000€. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s príjemným prostredím a veľmi dobrou dostupnosťou. Lokalita ponúka všetko čo má mať moderné bývanie. Bližšie informácie v našej RK.

500 €/mes.
12,04 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,B,, 98m2 kúsok od Serede na predaj

VOĽNÝ; Novostavba 4 izb. rodinného domu ,,B,, 98m2 kúsok od Serede na predaj

Lokalita: Sereď (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného štvorizbového rodinného domu ,,B,, s úžitkovou plochou 102m2, ktorý je súčasťou murovaného dvoj-domu v tichej lokalite obce Veľká Mača. Rodinný dom sa predáva stave ,,holodom,,. Atraktívnosť ponuky vyzdvihuje terasa, vlastná 4m široká prístupová cesta, vlastné parkovanie pre tri autá a kompletné oplotenie bariérovým plotom. Rodinný dom je vybudovaný precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií: Typ kúrenia: podlahové elektrické s termostatmi v každej miestnosti, Rekuperácia lokálne v každej izbe samostatne Predpríprava na zabezpečovací systém, kamery, klimatizáciu a na vonkajšie žalúzie, Plastové okná a dvere s izolačným trojsklom, Murivo tehla 250mm, Izolácia polystyrén 200mm ukončený fasádou, Priečky tehla 115mm, Blachotrapez strešná krytina Retro, Sadrové omietky, Kúpeľne a toaleta cementové omietky, Maľovka biela Primalex štandard, Osadené vypínače a zásuvky, Izolácia 200mm murivo, Izolácia 140mm podlaha, Izolácia 500mm základy Úžitková plocha RD: 98m2 Zastavaná plocha RD: 110m2 Pozemok: 350m2 Dispozičné riešenie: Vstupná predsieň, Kuchyňa prepojená s obývacou izbou (výstup na terasu je zabezpečený kvalitnými hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HST, Samostatná izba 3x, Priestranná kúpeľňa (príprava na vaňu a sprchový kút), Samostatná toaleta, Technická miestnosť (bojler + príprava na práčku a sušičku) Obec Veľká Mača má slušnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu obchody s rôznym tovarom, reštaurácie, potraviny, lekáreň, pošta, praktický lekár, stomatológ, materská aj základná škola, futbalové ihrisko. Obec má výbornú polohu a priame napojenie na diaľnicu. Vzdialenosť od väčších miest- okresné mesto Galanta 7km, Sereď 6km, Sládkovičovo 6km, Trnava 20km, Senec 25km, Šaľa 20km Nitra 35km. Kolaudácia rodinného domu je naplánovaná na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

174 900 €
1 784,69 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
REZERVOVANÝ Novostavba 3 izb. bytu 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

REZERVOVANÝ Novostavba 3 izb. bytu 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

Lokalita: Svätoplukova, Sereď (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 57.55 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového bytu o výmere 57,55m2 na prízemí murovaného bytového domu v lukratívnej lokalite na Svätoplukovej ulici v Seredi, časť Dolný Čepeň. Byt sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Byt bol vybudovaný dômyselne a precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky okrem lokality vyzdvihuje aj vlastné parkovanie na dvore, vlastný oplotený pozemok, terasa zadná 15m2 a terasa predná 15m2. Dispozičné riešenie bytu: obývacia izba s kuchyňou (26,42m2), spálňa (12,67m2) + výstup na terasu, detská izba izba/pracovňa (8,05m2), kúpeľňa s toaletou (4,47m2) chodba (5,94m2) Byt ,,A,, sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Obvodové múry pórobetónové kvádre 40cm + fasádny polystyrén, fasádna farba. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Zárubne a dvere interiérové na báze dreva. Vybavenie kúpeľne: komplet sanita, sprchovací kút, WC, umývadlo, príprava na pračku Kúrenie: elektrické podlahové s digitálnym termostatom Ostatné vybavenie: optický internet, káblová televízia, bezpečnostné vchodové dvere Výhody: novostavba v štandarde, bezproblémové parkovanie, tiché prostredie, v blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka. Kolaudácia bytu je naplánovaná na september/október 2022. Neváhajte a byt si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.

153 000 €
2 658,56 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Novostavba moderného 4izb. Rodinného domu 109m2 v Topoľnici na predaj

Novostavba moderného 4izb. Rodinného domu 109m2 v Topoľnici na predaj

Lokalita: Topoľnica (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109 m²

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4 izbového rodinného domu – typu bungalov v Topoľnici v novovybudovanej lokalite v časti Paľovce. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, dokončenie rodinného domu do toho štádia vrátane kolaudácie je naplánované na november 2022. Neváhajte a rodinný dom si zarezervujte už teraz! Cena rezervácie rodinného domu je vo výške 10000euro. VÝMERY: Rovinatý pozemok: 561m2 Zastavaná plocha domu: 130m2 Úžitková plocha domu: 109m2 DISPOZIČNE RIEŠENIE : vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou + prepojenie s obývacou izbou a východom na terasu, tri samostatné izby, šatník, kúpeľňa, samostatná toaleta a technická miestnosť POPIS MATERIÁLOV: INTERIÉR obsahuje: Omietky a sadrokartón, maľovka, plastové okná s izolačným trojsklom na páskach- Podlahové vykurovanie elektrické - komplet elektrické rozvody, predpríprava na alarm, videotelefón- brána, internet, TV, predpríprava na krb (vymurovaný komín). Tepelné čerpadlo je za príplatok 7500euro až 10000euro (podľa modelu/značky) EXTERIÉR obsahuje: Obvodové steny tehla TermoBrik 300mm, Izolácia deky smerom k základovým pásom hrúbka 10cm styrodur, zateplenie fasádnym polystyrénom hrúbka 200 mm + sieťkovanie a gletovanie. Skladba strechy: železobetónový veniec, betónová konštrukcia, konštrukcia z reziva, parozábrana, tepelná izolácia (sklená vata hrúbka 30cm), spádový polystyrén (hrúbka 20cm), fólia PVC. Realizácia fasády (materiál + práca je za príplatok 4000euro. Výhody: kvalitná poctivo vymurovaná novostavba, energetický certifikát A0, výborný pôdorys, slnečný pozemok, tiché prostredie, za príplatok je možná realizácie bariérového oplotenia a terasy presne podľa vizualizácií. Obec Topoľnica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a príjemné prostredie ideálne na bývanie pre rodiny s deťmi. V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra. V cene sú zahrnuté taktiež prípojky a revízie na vodu, elektrinu, energetický certifikát, úradné dokumenty (kataster, stavebný úrad, úplná projektová dokumentácia, kolaudácia, pridelenie súpisného čísla). Rodinný dom je možné kúpiť na hypotekárny úver.   .

177 000 €
1 623,85 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
REZERVOVANÝ Novostavba 3 izb. RD 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

REZERVOVANÝ Novostavba 3 izb. RD 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

Lokalita: Svätoplukova, Sereď (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 57.55 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu o výmere 57,55m2 na prízemí murovaného dvojdomu v lukratívnej lokalite na Svätoplukovej ulici v Seredi, časť Dolný Čepeň. Rodinný dom sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). RD bol vybudovaný dômyselne a precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky okrem lokality vyzdvihuje aj vlastné parkovanie na dvore, vlastný oplotený pozemok, terasa zadná 15m2 a terasa predná 15m2. Dispozičné riešenie: obývacia izba s kuchyňou (26,42m2), spálňa (12,67m2) + výstup na terasu, detská izba izba/pracovňa (8,05m2), kúpeľňa s toaletou (4,47m2) chodba (5,94m2) RD ,,A,, sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Obvodové múry pórobetónové kvádre 40cm + fasádny polystyrén, fasádna farba. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Zárubne a dvere interiérové na báze dreva. Vybavenie kúpeľne: komplet sanita, sprchovací kút, WC, umývadlo, príprava na pračku Kúrenie: elektrické podlahové s digitálnym termostatom Ostatné vybavenie: optický internet, káblová televízia, bezpečnostné vchodové dvere Výhody: novostavba v štandarde, bezproblémové parkovanie, tiché prostredie, v blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka. Kolaudácia rodinného domu je naplánovaná na september/október 2022. Neváhajte a RD si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

153 000 €
2 658,56 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
5i byt na prenájom na sídlisku Jas v Galante

5i byt na prenájom na sídlisku Jas v Galante

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný mezonetový 5 izbový byt v centre mesta na sídlisku Jas v Galante. Byt sa nachádza na 2.poschodí rekonštruovaného, bytového domu bez výťahu. Na prízemí bytu sa nachádza kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa s wc, obývacia izba so vstupom na balkón a ďalšia izba, z ktorej výstup je na poschodie, kde sa nachádzajú 2 nepriechodné a 1 priechodná izba. Byt je vkusne ale čiastočne zariadený, má dostatok úložného priestoru aj pod schodiskom, v chodbe vstavanú skriňu, na prízemí a poschodí sú klimatizácie. Byt je vhodné využiť ako sídlo firmy s kanceláriami na prízemí a s obytnou časťou na poschodí. Výhodou bytu je jeho dostupnosť, centrum mesta, občianska vybavenosť. Cena prenájmu je 550€ mesačne plus energie 150€. Záujemca o prenájom neplatí províziu RK!

700 €/mes.
5,38 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
Na predaj LUXUSNÝ 5-izb. rodinný dom, Skalka nad Váhom, okr. TRENČÍN

Na predaj LUXUSNÝ 5-izb. rodinný dom, Skalka nad Váhom, okr. TRENČÍN

Lokalita: Skalka nad Váhom (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 334 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný rodinný dom v obci Sklaka nad Váhom, okr. Trenčín, postavený na pozemku s veľkorysou výmerou 2338 m2. Pozemok je svahovitý, pričom dom je postavený asi v strede pozemku, nad zástavbou okolitých domov, vďaka čomu je z domu krásny výhľad ponad strechy susedných domov na Považie a masív Strážovských vrchov na obzore. Výhľady ako aj interiér domu si môžete vychutnať vo videu, ktoré sme pre Vás pripravili: youtube.com/watch?v=Rtr7wXeAySE Tento nadštandardný rodinný dom bol postavený v r. 2006. Jedná sa o veľký 5 izbový dom, s možnosťou využitia aj ako dvojgeneračný dom (na prízemí je samostatná kuchyňa a kúpeľňa s WC, je tu teda možné zriadiť samostatný 1 izbový byt). Dom má prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie a pochôdzne podkrovie. Počet izieb: 5 + veľká kuchyňa, pracovňa, kuchyňa na prízemí Tri toalety, tri kúpeľne (z toho jedna kúpeľňa s vaňou) Garáž so sekčnou bránou na diaľkové ovládanie Škridlová strecha s bleskozvodmi Vlastná studňa Rozloha pozemku:  2338 m2 Zastavaná časť : 149 m2 + „chatka“, prístrešok, dielnička, resp. sklad záhradného náradia Obytná plocha: 160 m2 (obývacia izba, detská izba, spálne, pracovňa, kuchyňa) Úžitková plocha: 334 m2 (obytná plocha + kúpeľne, WC, hala, chodby, schodisko, komora, pivnica atď.) Pripojenie na obecný vodovod, elektrickú sieť a plynovod. Kanalizácia sa bude v obci budovať. Na prízemí sa nachádza garáž, kuchyňa, kúpeľňa s WC (využívaná ako práčovňa), technická miestnosť s vykurovacím systémom a úložným priestorom (pivnica). Z prízemia vedie vnútorné schodisko do obytnej časti na prvom poschodí. Prvé poschodie má samostatný vchod do domu s predsieňou a chodbou z ktorej sa vchádza do obývacej izby a z nej ďalej do kuchyne, z chodby je vstup do samostatnej izby („šatník“) a do kúpeľne a WC, z obývacej izby je vstup na terasu s nádherným výhľadom, vstup na terasu je možný aj z kuchyne, pri kuchyni je komora na potraviny. Druhé obytné poschodie tvoria 3 spálne (spálňa, detská izba, hosťovská izba), veľká kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a menšia pracovňa, z poschodia je možný vstup na pochôdzne podkrovie. Na pozemku sa nachádza prístrešok na autá, za domom je priestor pre vonkajšie posedenie, útulná chatka, dielnička. Celý pozemok je upravený, udržiavaný, čistý, s množstvom vysadených okrasných drevín. Okolie domu je upravené spevnenými plochami so zámkovou dlažbou. Stavba domu bola realizovaná použitím materiálov vysokej kvality, obvodové steny domu sú murované z brúsených tehál POROTHERM hrúbky 500 mm s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré vyhovujú požiadavke pre domy s takmer nulovou potrebou energie bez dodatočného zateplenia, kvalitné plastové okná a dvere, drevené strešné okná, dažďové zvody v medi, takisto trubky kúrenia v medi, podlahy – keramická dlažba na 1. poschodí a v kúpeľniach, drevené luxusné podlahy na 2. poschodí, nový plynový kotol s novým 300l zásobníkom. Vykurovanie plynom/peletami/solárne články,  všetky systémy kúrenia sú automaticky ovládané, kombinovateľné, kúrenie ohrieva voda v systéme s radiátormi. V obývacej miestnosti je krb. V dome boli použité exkluzívne kvalitné materiály: v kuchyni kuch. linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vnútorné dvere masívne drevo s reliéfom a presklením,  drevené zárubne, exkluzívne omietky s jedinečným výtvarným stvárnením a povrchovou úpravou. Tiché a čisté vidiecke prostredie. Súkromie chránia murované ploty a zeleň. V obci je základná málotriedna moderná škola s materskou školou, všeobecný aj zubný lekár, pošta, obchod. Obec má vybudované dobré cestné aj autobusové spojenie. Vzdialenosť od Trenčína je asi 6 kilometrov. Bezproblémové pripojenie na internet a dobrý signál televíznych a rozhlasových staníc. Dom je plne vybavený elektrospotrebičmi, nábytkom a iným zariadením. Predáva sa aj so zariadením. Dom je bez tiarch a je kúpou voľný. Možnosť aj na hypotekárny úver. Cena nehnuteľnosti je 599 000,- EUR (cena je vrátane zariadenia a vybavenia domu), prípadne cena dohodou pri rýchlom jednaní.  Pre bližšie informácie a možnosť obhliadky kontaktujte makléra na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod. Odkaz na videoprehliadku: youtube.com/watch?v=Rtr7wXeAySE

599 000 €
1 793,41 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
2000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

2000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 2000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v Trenčíne. Veľkosť plochy 2000 m2, resp. podľa potreby zákazníka, k dispozícii môžu byť rôzne výmery od 2000 až 25.000+ m2. Priestory sú vhodné na logistické, distribučné, skladové, výrobné, resp. montážne účely. Možnosť dobudovania dvojpodlažných klimatizovaných kancelárskych priestorov s adekvátnym zázemím pre pracovníkov (WC, šatne, kuchynka a pod.) s flexibilným pôdorysom.  Parametre haly: • Oceľovo-betónová konštrukcia s priemerným rozpätím stĺpov 24x12 m • Betónová podlaha s nosnosťou 5t/m2, rovinatosť podľa DIN 18202 • Nakladacie brány vo výške 1,2 m nad terénom • Elektrické nakladacie brány, brány na priamy vjazd a protipožiarne brány • Vnútorná výška priestoru je 10 m • LED osvetlenie • Protipožiarny systém a požiarne hydranty • Dostatočná manipulačná plocha pred bránami pre pohodlnú obsluhu kamiónovou dopravou V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta pre osobné autá, celý areál je oplotený, monitorovaný, SBS služba 24 hod., kontrolovaný vjazd do areálu. Areál má výborné napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje veľmi pohodlný prístup na dopravné ťahy Bratislava – Žilina, a aj na E50, teda smer ČR, Brno , resp. BN, ZV. Súčasťou služieb je samozrejme správa celej nehnuteľnosti, správa a údržba vonkajších plôch a areálových komunikácii, zabezpečenie prístupu k priestorom, odpratávanie snehu a starostlivosť o zeleň, strážna služba,  správa a údržba inžinierskych sietí, opravy, výmena, kontaktný pracovník pre služby spojené s prevádzkou areálu.  Súčasťou priestorov môže byť napr. mostový žeriav prípadne iné technické vybavenie po dohode s nájomcom. Minimálna dĺžka nájomného kontraktu je 5 rokov. Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Informácie o výške nájomného ako aj ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

0,01 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
10 000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

10 000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 10000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v Trenčíne. Veľkosť plochy podľa potreby zákazníka, k dispozícii môžu byť rôzne výmery od 2000 až 25.000+ m2. Priestory sú vhodné na logistické, distribučné, skladové, výrobné, resp. montážne účely. Možnosť dobudovania dvojpodlažných klimatizovaných kancelárskych priestorov s adekvátnym zázemím pre pracovníkov (WC, šatne, kuchynka a pod.) s flexibilným pôdorysom.  Parametre haly: • Oceľovo-betónová konštrukcia s priemerným rozpätím stĺpov 24x12 m • Betónová podlaha s nosnosťou 5t/m2, rovinatosť podľa DIN 18202 • Nakladacie brány vo výške 1,2 m nad terénom • Elektrické nakladacie brány, brány na priamy vjazd a protipožiarne brány • Vnútorná výška priestoru je 10 m • LED osvetlenie • Protipožiarny systém a požiarne hydranty • Dostatočná manipulačná plocha pred bránami pre pohodlnú obsluhu kamiónovou dopravou V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta pre osobné autá, celý areál je oplotený, monitorovaný, SBS služba 24 hod., kontrolovaný vjazd do areálu. Areál má výborné napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje veľmi pohodlný prístup na dopravné ťahy Bratislava – Žilina, a aj na E50, teda smer ČR, Brno , resp. BN, ZV. Súčasťou služieb je samozrejme správa celej nehnuteľnosti, správa a údržba vonkajších plôch a areálových komunikácii, zabezpečenie prístupu k priestorom, odpratávanie snehu a starostlivosť o zeleň, strážna služba,  správa a údržba inžinierskych sietí, opravy, výmena, kontaktný pracovník pre služby spojené s prevádzkou areálu.  Súčasťou priestorov môže byť napr. mostový žeriav prípadne iné technické vybavenie po dohode s nájomcom. Minimálna dĺžka nájomného kontraktu je 5 rokov. Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Informácie o výške nájomného ako aj ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.  

0,01 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
5000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

5000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 5000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v Trenčíne. Veľkosť plochy podľa potreby zákazníka, k dispozícii môžu byť rôzne výmery od 2000 až 25.000+ m2. Priestory sú vhodné na logistické, distribučné, skladové, výrobné, resp. montážne účely. Možnosť dobudovania dvojpodlažných klimatizovaných kancelárskych priestorov s adekvátnym zázemím pre pracovníkov (WC, šatne, kuchynka a pod.) s flexibilným pôdorysom.  Parametre haly: • Oceľovo-betónová konštrukcia s priemerným rozpätím stĺpov 24x12 m • Betónová podlaha s nosnosťou 5t/m2, rovinatosť podľa DIN 18202 • Nakladacie brány vo výške 1,2 m nad terénom • Elektrické nakladacie brány, brány na priamy vjazd a protipožiarne brány • Vnútorná výška priestoru je 10 m • LED osvetlenie • Protipožiarny systém a požiarne hydranty • Dostatočná manipulačná plocha pred bránami pre pohodlnú obsluhu kamiónovou dopravou V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta pre osobné autá, celý areál je oplotený, monitorovaný, SBS služba 24 hod., kontrolovaný vjazd do areálu. Areál má výborné napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje veľmi pohodlný prístup na dopravné ťahy Bratislava – Žilina, a aj na E50, teda smer ČR, Brno , resp. BN, ZV. Súčasťou služieb je samozrejme správa celej nehnuteľnosti, správa a údržba vonkajších plôch a areálových komunikácii, zabezpečenie prístupu k priestorom, odpratávanie snehu a starostlivosť o zeleň, strážna služba,  správa a údržba inžinierskych sietí, opravy, výmena, kontaktný pracovník pre služby spojené s prevádzkou areálu.  Súčasťou priestorov môže byť napr. mostový žeriav prípadne iné technické vybavenie po dohode s nájomcom. Minimálna dĺžka nájomného kontraktu je 5 rokov. Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Informácie o výške nájomného ako aj ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.  

0,01 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
Skladové priestory na prenájom

Skladové priestory na prenájom

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 380 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere  380 m2, v tichej a dobre prístupnej lokalite, 10 km od Nitry. Sklad je čerstvo skolaudovaný. Dĺžka skladu 22,5 m, šírka 17 m, výška 5 m.  Sklad je murovaný s dvoma bránami . Brány sú rolovacie o šírke 4 m a výške 5 m.   V sklade je elektrina  220 V , 380 V , voda a  toalety. Podlaha je z pancierovaného betónu. Sklad je napojený na kamerový systém. Prístup pre kamióny je bezproblémový.  V prípade potreby možnosť prenájmu kancelárií. K dispozícii sú 4 kancelárie, zasadačka, kuchynka a sociálne zázemie.  Cena prenájmu skladu 1500 €.       

1 500 €/mes.
3,95 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
248 m2 - Obchodné priestory na prenájom

248 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 248 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou  s výmerou 248 m2 v Trenčíne v nákupnej zóne. Priestory sa nachádzajú na prízemí obchodného centra, vstup do priestoru je z vnútra nákupného centra. Vchod pre zásobovanie zozadu. Bezbariérový prístup. Priestory sú klimatizované. Parkovisko pre zákazníkov priamo pri obchodnom centre. Priestory pozostávajú z predajnej časti, 2x kancelária, 2x WC, sklad. Možnosť umiestnenia pútača na budovu, centrum je pri križovatke, viditeľné z dvoch ciest. Priestory sú vhodné najmä pre sortiment doplnkov pre bývanie (kuchyne, koberce, nábytok, podlahy, dvere a pod.) Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K. Nájomné je 7,00 €/m2/mes plus prevádzkové náklady 1,00 €/m2/mes bez DPH, v cene nie sú započítané náklady na energie.   Voľný ihneď. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 736 €/mes.
7 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
SKLADOVÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM V NITRE, 380m2

SKLADOVÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM V NITRE, 380m2

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 380 m²

Ponúkame na prenájom  dva skladové priestory o výmere  380 m2, v tichej a dobre prístupnej lokalite, 10 km od mesta Nitra smerom na Zlaté Moravce. Sklady sú čerstvo skolaudované. Dĺžka skladov  22,5 m, šírka 17 m, výška 5 m.  Sklady sú murované . Brány sú rolovacie o šírke 4 m a výške 5 m.   V skladoch  je elektrina  220 V , 380 V , voda a toaleta. Podlaha je z pancierovaného betónu. Sklady  sú napojené na kamerový systém. Prístup pre kamióny je bezproblémový.  V prípade potreby možnosť prenájmu kancelárií. K dispozícii sú 4 kancelárie, zasadačka, kuchynka a sociálne zázemie.  Cena dohodou.

1 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
2 samostatné kancelárie v centre mesta Nitra na ulici Mostná

2 samostatné kancelárie v centre mesta Nitra na ulici Mostná

Lokalita: Mostná, Nitra (Nitra)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 25 m²

Ponúkame na prenájom 2 samostatné kancelárie o výmere 25 m2 a 27 m2 . Nachádzajú  sa v centre mesta Nitra na ulici Mostná. Kancelárie sú na 1. poschodí a prenajímajú  sa zariadené nábytkom. K dispozícii výťah.   Cena 13,- €/ m2. V cene sú zahrnuté aj energie. Voľné od 1.8. 2020.

325 €/mes.
13 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
1 2 3