Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Komerčné Reality, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Komerčné Reality, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 022... Zobraziť
E-mail: off...
http://www.komercne.sk
Adresa:
Trenčín, Trnava, Nitra 1
Bratislava V - Petržalka
85101
Popis:
Nájdených 43 novostavieb
1 2 3
Novostavba 3 izb. RD 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

Novostavba 3 izb. RD 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

Lokalita: Svätoplukova, Sereď (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 57.55 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu o výmere 57,55m2 na prízemí murovaného dvojdomu v lukratívnej lokalite na Svätoplukovej ulici v Seredi, časť Dolný Čepeň. Rodinný dom sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). RD bol vybudovaný dômyselne a precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky okrem lokality vyzdvihuje aj vlastné parkovanie na dvore, vlastný oplotený pozemok, terasa zadná 15m2 a terasa predná 15m2. Dispozičné riešenie: obývacia izba s kuchyňou (26,42m2), spálňa (12,67m2) + výstup na terasu, detská izba izba/pracovňa (8,05m2), kúpeľňa s toaletou (4,47m2) chodba (5,94m2) RD ,,A,, sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Obvodové múry pórobetónové kvádre 40cm + fasádny polystyrén, fasádna farba. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Zárubne a dvere interiérové na báze dreva. Vybavenie kúpeľne: komplet sanita, sprchovací kút, WC, umývadlo, príprava na pračku Kúrenie: elektrické podlahové s digitálnym termostatom Ostatné vybavenie: optický internet, káblová televízia, bezpečnostné vchodové dvere Výhody: novostavba v štandarde, bezproblémové parkovanie, tiché prostredie, v blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka. Kolaudácia bytu je naplánovaná na august 2022. Neváhajte a RD si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

153 000 €
2 658,56 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Novostavba 3 izb. RD 55,08m2 v štandarde v Seredi na predaj

Novostavba 3 izb. RD 55,08m2 v štandarde v Seredi na predaj

Lokalita: Svätoplukova, Sereď (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 55.08 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu o výmere 55,08m2 na prízemí murovaného dvojdomu v lukratívnej lokalite na Svätoplukovej ulici v Seredi, časť Dolný Čepeň. Rodinný dom sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). RD bol vybudovaný dômyselne a precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky okrem lokality vyzdvihuje aj vlastné parkovanie na dvore, vlastný oplotený pozemok, terasa zadná 34m2. Dispozičné riešenie: obývacia izba s kuchyňou (19,40m2) + výstup na terasu, spálňa (15,19m2) + výstup na terasu, detská izba izba/pracovňa (8,60m2), kúpeľňa s toaletou (5,98m2) chodba (5,91m2) RD ,,B,, sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Obvodové múry pórobetónové kvádre 40cm + fasádny polystyrén, fasádna farba. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Zárubne a dvere interiérové na báze dreva. Vybavenie kúpeľne: komplet sanita, sprchovací kút, WC, umývadlo, príprava na pračku Kúrenie: elektrické podlahové s digitálnym termostatom Ostatné vybavenie: optický internet, káblová televízia, bezpečnostné vchodové dvere Výhody: novostavba v štandarde, bezproblémové parkovanie, tiché prostredie, v blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka. Kolaudácia bytu je naplánovaná na august 2022. Neváhajte a RD si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

153 000 €
2 777,78 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Novostavba 3 izb. bytu 55,08m2 v štandarde v Seredi na predaj

Novostavba 3 izb. bytu 55,08m2 v štandarde v Seredi na predaj

Lokalita: Svätoplukova, Sereď (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 55.08 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového bytu o výmere 55,08m2 na prízemí murovaného bytového domu v lukratívnej lokalite na Svätoplukovej ulici v Seredi, časť Dolný Čepeň. Byt sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Byt bol vybudovaný dômyselne a precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky okrem lokality vyzdvihuje aj vlastné parkovanie na dvore, vlastný oplotený pozemok, terasa zadná 34m2. Dispozičné riešenie bytu: obývacia izba s kuchyňou (19,40m2) + výstup na terasu, spálňa (15,19m2) + výstup na terasu, detská izba izba/pracovňa (8,60m2), kúpeľňa s toaletou (5,98m2) chodba (5,91m2) Byt ,,B,, sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Obvodové múry pórobetónové kvádre 40cm + fasádny polystyrén, fasádna farba. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Zárubne a dvere interiérové na báze dreva. Vybavenie kúpeľne: komplet sanita, sprchovací kút, WC, umývadlo, príprava na pračku Kúrenie: elektrické podlahové s digitálnym termostatom Ostatné vybavenie: optický internet, káblová televízia, bezpečnostné vchodové dvere Výhody: novostavba v štandarde, bezproblémové parkovanie, tiché prostredie, v blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka. Kolaudácia bytu je naplánovaná na august 2022. Neváhajte a byt si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

153 000 €
2 777,78 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
130 m2 - Obchodné priestory na prenájom

130 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 130 m2 v  Trenčíne. Priestory sú vhodné napr. na obchod, služby, kanceláriu, salón a pod. V priestore je zázemie oddelené priečkou (sklad, možnosť zriadenia kuchynky a pod.). Podlaha keramická dlažba. Kúrenie ústredné. Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy. Presklený výklad so vstupom priamo z ulice.  Parkovanie pred budovou. V okolí pošta, obchody, pohostinstvo, reštaurácia, škola, škôlka, hotel, zimný štadión, lekári, v budove sú ďalšie obchody a kancelárie firiem. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 7,50 €/m2/mes. bez DPH vrátane  poplatkov na energie a služby.  Nájom min. 1 rok, výpoveď 3 mesiace, depozit vo výške 2x mes. nájom. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

975 €/mes.
7,50 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
REZERVOVANÝ: Luxusný klimatizovaný 3 izb. byt s terasou, záhradou a park. miestami v Galante

REZERVOVANÝ: Luxusný klimatizovaný 3 izb. byt s terasou, záhradou a park. miestami v Galante

Lokalita: Orechová, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87.55 m²

Ponúkame na predaj luxusný 3 izbový byt so záhradou a parkovacími miestami v Galante, v časti Kolónia na Orechovej ulici. K bytu prislúcha pozemok o výmere 331m2. Samotný byt pozostáva z 3 izieb, predsiene, kuchyne, kúpeľne, WC, technickej miestnosti, úložného priestoru, terasy a príslušenstva s celkovou výmerou obytnej plochy 72,55m2 + 15m2 zastrešenej terasy.   Úžitková plocha 3 izbového klimatizovaného bytu je 87,55m2. Zastavaná plocha bytu tvorí 115 m2. Jedná sa o ľavý spodný byt v štvorbytovke skolaudovanej v roku 2016 ako dvojdom so štyrmi bytovými jednotkami. Pred vstupom na pozemok bytu sa nachádzajú dve parkovacie miesta. Na pozemok sa vchádza cez jednokrídlovú uzamykateľnú bránku alebo cez dvojkrídlovú bránu, ovládanú pomocou elektrického motora s diaľkovým ovládaním značky NICE. Po vstupe na pozemok sa nachádzajú taktiež dve parkovacie miesta pre vozidlá, pričom jedno z parkovacích miest bolo dodatočne dorábané (zámková dlažba). Na dvore sa nachádza: Trávnatá plocha s automatickým zavlažovacím systémom, ktorý je napojený na studňu s ponorným čerpadlom, drevený záhradný domček o rozmere 5m2 do ktorého je natiahnutá elektrická prípojka, Kruhový bazén s priemerom 4,6 m, umiestnený do zeme, ktorého okolie je spevnené zámkovou dlažbou., Slnečník prislúchajúci k bazénu, Solárny ohrev bazéna, ktorý je umiestnený na streche záhradného domčeka, Výkonná piesková filtrácia k bazénu, ktorá je umiestnená vo vnútri záhradného domčeka, Záhradné osvetlenie na diaľkové ovládanie, Dodatočné dorábaný betónový plot, ktorý predeľuje pozemok susediaceho bytu, Celý pozemok lemuje záhon s rôznymi rastlinami a stromami, ktorý je taktiež zavlažovaný automatickou kvapôčkovou závlahou napojenou na studňu. Celý byt je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením so samostatnými programovateľnými termostatmi v každej izby. Byt je zabezpečený vstavaným alarmom a kamerovým systémom. Každá z izieb má prípojku na optický internet od spoločnosti MAX Network. Na oknách sú nainštalované tieniace vonkajšie rolety. VÝHODY BYTU: novostavba z roku 2016, výborné dispozičné riešenie, nadštandardné vybavenie bytu, veľkosť bytu, záhrada, terasa, bazén, súkromné parkovacie miesta   Možnosť hypotekárneho úveru! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.

182 900 €
2 089,09 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Novostavba 3 izb. bytu 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

Novostavba 3 izb. bytu 57,55m2 v štandarde v Seredi na predaj

Lokalita: Svätoplukova, Sereď (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 57.55 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového bytu o výmere 57,55m2 na prízemí murovaného bytového domu v lukratívnej lokalite na Svätoplukovej ulici v Seredi, časť Dolný Čepeň. Byt sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Byt bol vybudovaný dômyselne a precízne s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií. Atraktívnosť ponuky okrem lokality vyzdvihuje aj vlastné parkovanie na dvore, vlastný oplotený pozemok, terasa zadná 15m2 a terasa predná 15m2. Dispozičné riešenie bytu: obývacia izba s kuchyňou (26,42m2), spálňa (12,67m2) + výstup na terasu, detská izba izba/pracovňa (8,05m2), kúpeľňa s toaletou (4,47m2) chodba (5,94m2) Byt ,,A,, sa predáva v štandarde – nový majiteľ má možnosť výberu materiálov (obklady/dlažba, plávajúca podlaha, lišty, interiérové dvere). Obvodové múry pórobetónové kvádre 40cm + fasádny polystyrén, fasádna farba. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Zárubne a dvere interiérové na báze dreva. Vybavenie kúpeľne: komplet sanita, sprchovací kút, WC, umývadlo, príprava na pračku Kúrenie: elektrické podlahové s digitálnym termostatom Ostatné vybavenie: optický internet, káblová televízia, bezpečnostné vchodové dvere Výhody: novostavba v štandarde, bezproblémové parkovanie, tiché prostredie, v blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka. Kolaudácia bytu je naplánovaná na august 2022.Neváhajte a byt si zarezervujte! V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra

153 000 €
2 658,56 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Na predaj LUXUSNÝ 5-izb. rodinný dom, Skalka nad Váhom, okr. TRENČÍN

Na predaj LUXUSNÝ 5-izb. rodinný dom, Skalka nad Váhom, okr. TRENČÍN

Lokalita: Skalka nad Váhom (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 334 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný rodinný dom v obci Sklaka nad Váhom, okr. Trenčín, postavený na pozemku s veľkorysou výmerou 2338 m2. Pozemok je svahovitý, pričom dom je postavený asi v strede pozemku, nad zástavbou okolitých domov, vďaka čomu je z domu krásny výhľad ponad strechy susedných domov na Považie a masív Strážovských vrchov na obzore. Výhľady ako aj interiér domu si môžete vychutnať vo videu, ktoré sme pre Vás pripravili: youtube.com/watch?v=Rtr7wXeAySE Tento nadštandardný rodinný dom bol postavený v r. 2006. Jedná sa o veľký 5 izbový dom, s možnosťou využitia aj ako dvojgeneračný dom (na prízemí je samostatná kuchyňa a kúpeľňa s WC, je tu teda možné zriadiť samostatný 1 izbový byt). Dom má prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie a pochôdzne podkrovie. Počet izieb: 5 + veľká kuchyňa, pracovňa, kuchyňa na prízemí Tri toalety, tri kúpeľne (z toho jedna kúpeľňa s vaňou) Garáž so sekčnou bránou na diaľkové ovládanie Škridlová strecha s bleskozvodmi Vlastná studňa Rozloha pozemku:  2338 m2 Zastavaná časť : 149 m2 + „chatka“, prístrešok, dielnička, resp. sklad záhradného náradia Obytná plocha: 160 m2 (obývacia izba, detská izba, spálne, pracovňa, kuchyňa) Úžitková plocha: 334 m2 (obytná plocha + kúpeľne, WC, hala, chodby, schodisko, komora, pivnica atď.) Pripojenie na obecný vodovod, elektrickú sieť a plynovod. Kanalizácia sa bude v obci budovať. Na prízemí sa nachádza garáž, kuchyňa, kúpeľňa s WC (využívaná ako práčovňa), technická miestnosť s vykurovacím systémom a úložným priestorom (pivnica). Z prízemia vedie vnútorné schodisko do obytnej časti na prvom poschodí. Prvé poschodie má samostatný vchod do domu s predsieňou a chodbou z ktorej sa vchádza do obývacej izby a z nej ďalej do kuchyne, z chodby je vstup do samostatnej izby („šatník“) a do kúpeľne a WC, z obývacej izby je vstup na terasu s nádherným výhľadom, vstup na terasu je možný aj z kuchyne, pri kuchyni je komora na potraviny. Druhé obytné poschodie tvoria 3 spálne (spálňa, detská izba, hosťovská izba), veľká kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a menšia pracovňa, z poschodia je možný vstup na pochôdzne podkrovie. Na pozemku sa nachádza prístrešok na autá, za domom je priestor pre vonkajšie posedenie, útulná chatka, dielnička. Celý pozemok je upravený, udržiavaný, čistý, s množstvom vysadených okrasných drevín. Okolie domu je upravené spevnenými plochami so zámkovou dlažbou. Stavba domu bola realizovaná použitím materiálov vysokej kvality, obvodové steny domu sú murované z brúsených tehál POROTHERM hrúbky 500 mm s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré vyhovujú požiadavke pre domy s takmer nulovou potrebou energie bez dodatočného zateplenia, kvalitné plastové okná a dvere, drevené strešné okná, dažďové zvody v medi, takisto trubky kúrenia v medi, podlahy – keramická dlažba na 1. poschodí a v kúpeľniach, drevené luxusné podlahy na 2. poschodí, nový plynový kotol s novým 300l zásobníkom. Vykurovanie plynom/peletami/solárne články,  všetky systémy kúrenia sú automaticky ovládané, kombinovateľné, kúrenie ohrieva voda v systéme s radiátormi. V obývacej miestnosti je krb. V dome boli použité exkluzívne kvalitné materiály: v kuchyni kuch. linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vnútorné dvere masívne drevo s reliéfom a presklením,  drevené zárubne, exkluzívne omietky s jedinečným výtvarným stvárnením a povrchovou úpravou. Tiché a čisté vidiecke prostredie. Súkromie chránia murované ploty a zeleň. V obci je základná málotriedna moderná škola s materskou školou, všeobecný aj zubný lekár, pošta, obchod. Obec má vybudované dobré cestné aj autobusové spojenie. Vzdialenosť od Trenčína je asi 6 kilometrov. Bezproblémové pripojenie na internet a dobrý signál televíznych a rozhlasových staníc. Dom je plne vybavený elektrospotrebičmi, nábytkom a iným zariadením. Predáva sa aj so zariadením. Dom je bez tiarch a je kúpou voľný. Možnosť aj na hypotekárny úver. Cena nehnuteľnosti je 599 000,- EUR (cena je vrátane zariadenia a vybavenia domu), prípadne cena dohodou pri rýchlom jednaní.  Pre bližšie informácie a možnosť obhliadky kontaktujte makléra na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod. Odkaz na videoprehliadku: youtube.com/watch?v=Rtr7wXeAySE

599 000 €
1 793,41 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
5i byt na prenájom na sídlisku Jas v Galante

5i byt na prenájom na sídlisku Jas v Galante

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný mezonetový 5 izbový byt v centre mesta na sídlisku Jas v Galante. Byt sa nachádza na 2.poschodí rekonštruovaného, bytového domu bez výťahu. Na prízemí bytu sa nachádza kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa s wc, obývacia izba so vstupom na balkón a ďalšia izba, z ktorej výstup je na poschodie, kde sa nachádzajú 2 nepriechodné a 1 priechodná izba. Byt je vkusne ale čiastočne zariadený, má dostatok úložného priestoru aj pod schodiskom, v chodbe vstavanú skriňu, na prízemí a poschodí sú klimatizácie. Byt je vhodné využiť ako sídlo firmy s kanceláriami na prízemí a s obytnou časťou na poschodí. Výhodou bytu je jeho dostupnosť, centrum mesta, občianska vybavenosť. Cena prenájmu je 550€ mesačne plus energie 150€. Záujemca o prenájom neplatí províziu RK!

700 €/mes.
5,38 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
108 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín

108 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v novostavbe s celkovou výmerou 108 m2 v Trenčíne, Za mostami. Priestory pozostávajú z predajnej plochy 60 m2, skladu so sekčnou bránou pre zásobovanie o výmere 40 m2 a príslušenstva (WC, techn. miestnosť). Priestory sa nachádzajú na prízemí so vstupom priamo z ulice, s presklenými výkladmi. Priamo pred obchodom sú parkovacie miesta pre zákazníkov. Z druhej strany sú dvere – zadný vchod a plus sekčná brána pre auto, možnosť vjazdu osobného auta, resp. dodávky až do skladu, prípadne možnosť parkovania vo vnútri. Parkovanie pre personál za obchodom. Vlastné kúrenie a meranie spotreby energii. K dispozícii je možnosť viditeľnej reklamy na vonkajšej časti budovy. Priestory sú tesne pred dokončením, ešte je možnosť určitých úprav podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Predpokladaný termín dokončenia sept-okt 2021. Obhliadky možné ihneď,  po telefonickom dohovore. Nájomné je 1100,- €/mesiac bez DPH, plus poplatky na energie (elektrika, voda, kúrenie – plyn, výška poplatkov závisí od spotreby nájomcu).

1 100 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
2000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

2000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 2000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v Trenčíne. Veľkosť plochy 2000 m2, resp. podľa potreby zákazníka, k dispozícii môžu byť rôzne výmery od 2000 až 25.000+ m2. Priestory sú vhodné na logistické, distribučné, skladové, výrobné, resp. montážne účely. Možnosť dobudovania dvojpodlažných klimatizovaných kancelárskych priestorov s adekvátnym zázemím pre pracovníkov (WC, šatne, kuchynka a pod.) s flexibilným pôdorysom.  Parametre haly: • Oceľovo-betónová konštrukcia s priemerným rozpätím stĺpov 24x12 m • Betónová podlaha s nosnosťou 5t/m2, rovinatosť podľa DIN 18202 • Nakladacie brány vo výške 1,2 m nad terénom • Elektrické nakladacie brány, brány na priamy vjazd a protipožiarne brány • Vnútorná výška priestoru je 10 m • LED osvetlenie • Protipožiarny systém a požiarne hydranty • Dostatočná manipulačná plocha pred bránami pre pohodlnú obsluhu kamiónovou dopravou V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta pre osobné autá, celý areál je oplotený, monitorovaný, SBS služba 24 hod., kontrolovaný vjazd do areálu. Areál má výborné napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje veľmi pohodlný prístup na dopravné ťahy Bratislava – Žilina, a aj na E50, teda smer ČR, Brno , resp. BN, ZV. Súčasťou služieb je samozrejme správa celej nehnuteľnosti, správa a údržba vonkajších plôch a areálových komunikácii, zabezpečenie prístupu k priestorom, odpratávanie snehu a starostlivosť o zeleň, strážna služba,  správa a údržba inžinierskych sietí, opravy, výmena, kontaktný pracovník pre služby spojené s prevádzkou areálu.  Súčasťou priestorov môže byť napr. mostový žeriav prípadne iné technické vybavenie po dohode s nájomcom. Minimálna dĺžka nájomného kontraktu je 5 rokov. Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Informácie o výške nájomného ako aj ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

0,01 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
126 m2 - Obchodné priestory na prenájom

126 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na prenájom priestory pre ručnú autoumyváreň s celkovou výmerou cca 126 m2 v Trenčíne v garáži polyfunkčnej budovy nachádzajúcej sa  v širšom centre mesta. Priestory sú skolaudované a pripravené pre ručnú autoumyváreň, podlaha je dlažba, keramický obklad na stenách, technická miestnosť s izolovanou jímkou pre čistenie vody.  Priestory sú určené pre umývanie (tepovanie, vysávanie, čistenie) 2 áut súčasne vedľa seba. V cene nájmu sú ďalšie dve parkovacie miesta priamo vedľa umyvárne. Priestory sa skladajú autoumyvárne, kancelárie, technickej miestnosti (sklad), WC, sprchy. Z garáže je výťah k ostatným prevádzkam – v budove sú obchody, banky, kaviareň, reštaurácia a iné. V okolí kompletná občianska vybavenosť, MHD. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je dohodou.   Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 €/mes.
0,01 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
10 000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

10 000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 10000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v Trenčíne. Veľkosť plochy podľa potreby zákazníka, k dispozícii môžu byť rôzne výmery od 2000 až 25.000+ m2. Priestory sú vhodné na logistické, distribučné, skladové, výrobné, resp. montážne účely. Možnosť dobudovania dvojpodlažných klimatizovaných kancelárskych priestorov s adekvátnym zázemím pre pracovníkov (WC, šatne, kuchynka a pod.) s flexibilným pôdorysom.  Parametre haly: • Oceľovo-betónová konštrukcia s priemerným rozpätím stĺpov 24x12 m • Betónová podlaha s nosnosťou 5t/m2, rovinatosť podľa DIN 18202 • Nakladacie brány vo výške 1,2 m nad terénom • Elektrické nakladacie brány, brány na priamy vjazd a protipožiarne brány • Vnútorná výška priestoru je 10 m • LED osvetlenie • Protipožiarny systém a požiarne hydranty • Dostatočná manipulačná plocha pred bránami pre pohodlnú obsluhu kamiónovou dopravou V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta pre osobné autá, celý areál je oplotený, monitorovaný, SBS služba 24 hod., kontrolovaný vjazd do areálu. Areál má výborné napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje veľmi pohodlný prístup na dopravné ťahy Bratislava – Žilina, a aj na E50, teda smer ČR, Brno , resp. BN, ZV. Súčasťou služieb je samozrejme správa celej nehnuteľnosti, správa a údržba vonkajších plôch a areálových komunikácii, zabezpečenie prístupu k priestorom, odpratávanie snehu a starostlivosť o zeleň, strážna služba,  správa a údržba inžinierskych sietí, opravy, výmena, kontaktný pracovník pre služby spojené s prevádzkou areálu.  Súčasťou priestorov môže byť napr. mostový žeriav prípadne iné technické vybavenie po dohode s nájomcom. Minimálna dĺžka nájomného kontraktu je 5 rokov. Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Informácie o výške nájomného ako aj ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.  

0,01 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
5000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

5000 m2 hala na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 5000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v Trenčíne. Veľkosť plochy podľa potreby zákazníka, k dispozícii môžu byť rôzne výmery od 2000 až 25.000+ m2. Priestory sú vhodné na logistické, distribučné, skladové, výrobné, resp. montážne účely. Možnosť dobudovania dvojpodlažných klimatizovaných kancelárskych priestorov s adekvátnym zázemím pre pracovníkov (WC, šatne, kuchynka a pod.) s flexibilným pôdorysom.  Parametre haly: • Oceľovo-betónová konštrukcia s priemerným rozpätím stĺpov 24x12 m • Betónová podlaha s nosnosťou 5t/m2, rovinatosť podľa DIN 18202 • Nakladacie brány vo výške 1,2 m nad terénom • Elektrické nakladacie brány, brány na priamy vjazd a protipožiarne brány • Vnútorná výška priestoru je 10 m • LED osvetlenie • Protipožiarny systém a požiarne hydranty • Dostatočná manipulačná plocha pred bránami pre pohodlnú obsluhu kamiónovou dopravou V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta pre osobné autá, celý areál je oplotený, monitorovaný, SBS služba 24 hod., kontrolovaný vjazd do areálu. Areál má výborné napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje veľmi pohodlný prístup na dopravné ťahy Bratislava – Žilina, a aj na E50, teda smer ČR, Brno , resp. BN, ZV. Súčasťou služieb je samozrejme správa celej nehnuteľnosti, správa a údržba vonkajších plôch a areálových komunikácii, zabezpečenie prístupu k priestorom, odpratávanie snehu a starostlivosť o zeleň, strážna služba,  správa a údržba inžinierskych sietí, opravy, výmena, kontaktný pracovník pre služby spojené s prevádzkou areálu.  Súčasťou priestorov môže byť napr. mostový žeriav prípadne iné technické vybavenie po dohode s nájomcom. Minimálna dĺžka nájomného kontraktu je 5 rokov. Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Informácie o výške nájomného ako aj ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.  

0,01 €/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
kancelárske priestory na ulici Zlievarenská, v Trnave.

kancelárske priestory na ulici Zlievarenská, v Trnave.

Lokalita: Zlievarenská, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 290 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na ulici Zlievarenská, v Trnave. Kancelárie sa nachádzajú na 1.poschodí polyfunkčného objektu s vlastným parkoviskom. K dispozícií sú nasledovné výmery -  15,3m2, 16,2m2 a 52,4m2. K priestorom prislúchajú toalety a kuchynský priestor. 2 kancelárie sú klimatizované.  K dispozícií je aj nebytový priestor s výmerou 290m2 (9,7m x 29,9m) vhodný pre administratívu typu open space. Tieto priestory je možné upraviť podľa požiadaviek klienta. Parkovanie je k dispozícií v rámci objektu. Cena za prenájom priestorov je 80,-EUR/m2/rok + náklady na en. + DPH.  Záujemca o prenájom neplatí províziu RK!

1 933,33 €/mes.
6,67 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Skladový priestor, Nové mesto nad Váhom

Skladový priestor, Nové mesto nad Váhom

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 286 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor na podnikanie s rozlohou  286 m2 v Novom Meste nad Váhom. Priestory sú vhodné napr. pre autoumyvárku, alebo distribučný sklad a pod. Celková výmera priestorov je 286 m2. Priestory sú na prízemí, vstup cez veľkú sekčnú bránu, možnosť vjazdu nákl. auta dovnútra. Pred bránou je veľká spevnená betónová plocha. Objekt bol kompletne zrekonštruovaný, nové podlahy, kúrenie, okná, fasáda, rozvody inž. sietí. Je napojený na všetky inžinierske siete. Objekt nemá nakl. rampu. Pohodlný vjazd aj kamiónovou dopravou, okolie tvoria spevnené plochy. Je možné sa dohodnúť aj na prenájme vonkajších plôch na parkovanie. K hale je možnosť prenájmu kancelárií so samostatným vstupom z vonku, plus  WC, miestnosť (archív, serverovňa a pod.). Výmery kancelárii: 68 m2, 17 m2, 50 m2. Samostatné meranie energií. Hala je vhodná na skladové účely, výrobu. Výhodou je bezproblémový prístup nákladnou dopravou.  Areál je oplotený, monitorovaný. Poloha areálu v priemyselnej zóne mesta, s výborným napojením na diaľnicu Bratislava - Žilina a zároveň blízko centra - len 5 minút jazdy od centra mesta. Objekt nemá nakl. rampu (v prípade potreby je v areáli k dispozícii aj objekt s rampou, ktorý má skladovú plochu 280 m2, cena 4,50 €/m2 mesačne bez DPH). Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Cena za prenájom haly je  4,50 €/m2 mesačne bez DPH,  plus energie. Za prenájom kancelárií 6,50 €/m2/mes. bez DPH + vrátane energií. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.  

1 287 €/mes.
4,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
46 m2, Kancelária s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín

46 m2, Kancelária s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín

Lokalita: Legionárska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory s terasou v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. K dispozícii sú 2 samostatné kancelárie situované vedľa seba s výmerami 46 m2 a 48 m2. Z oboch miestnosti je východ na terasu. Sú vybavené štruktúrovanou kabelážou v podlahe, na oknách sú automatické žalúzie. 4. poschodie, 2 výťahy. Budova je bezbariérovo prístupná. Parkovanie priamo v budove v garážach, parkovacie miesta na prenájom. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,- €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 1,50 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

460 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 2 €/mes. energie
Komerčné Reality, s.r.o.
Skladové priestory na prenájom

Skladové priestory na prenájom

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 380 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere  380 m2, v tichej a dobre prístupnej lokalite, 10 km od Nitry. Sklad je čerstvo skolaudovaný. Dĺžka skladu 22,5 m, šírka 17 m, výška 5 m.  Sklad je murovaný s dvoma bránami . Brány sú rolovacie o šírke 4 m a výške 5 m.   V sklade je elektrina  220 V , 380 V , voda a  toalety. Podlaha je z pancierovaného betónu. Sklad je napojený na kamerový systém. Prístup pre kamióny je bezproblémový.  V prípade potreby možnosť prenájmu kancelárií. K dispozícii sú 4 kancelárie, zasadačka, kuchynka a sociálne zázemie.  Cena prenájmu skladu 1500 €.       

1 500 €/mes.
3,95 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
Komplex priemysel. budov na PREDAJ na pozemku 11 180 m2, Nitra

Komplex priemysel. budov na PREDAJ na pozemku 11 180 m2, Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 4173 m²

Ponúkame na predaj komplex priemyselných budov v Nitre s celkovou výmerou pozemku 11 180 m2, z toho zastavaná plocha budovami je 4180 m2, pozemky mimo budov 7000 m2. Komplex pozostáva z budov: 1.Dvojpodlažný sklad materiálov, zastavaná plocha 1359 m2, rozmery 18,60 x 73,06 x 12,00 m 2.Prístrešok z oceľ. konštr. a krytinou z pozink. plechu, zast. plocha 570 m2, rozmery 62,00 x 9,20 x 8,00 m 3.Prístrešok z oceľ. konštr. a krytinou z vlnitých dosiek z AZC, zast. plocha 553,50 m2 4.Sklad murovaná budova so sedlovou strechou, 580,00 m2 5.Sklad olejov – murovaná časť 78 m2, prístrešok 500 m2 6.Sklad technických plynov - murovaná prízemná budova, zast. plocha 109 m2- Dvojpodlažný sklad je vybavený so sociálnymi a kancelárskymi priestormi. Svetlá výška poschodia je 4,4 m. Nosnú konštrukciu tvorí montovaný železobetónový skelet typu Priemstav. Obvodový plášť je murovaný z tehlového muriva a škvárobetónových tvárnic. Strecha je plochá tvorená strešnými nosníkmi a panelmi, pokrytá živičnou krytinou. Okná sú oceľové jednoduché. Vonkajšie dvere a vráta sú kovové, vnútorné drevené hladké. Energie: pitná voda, elektrická energia, ústredné kúrenie (centrálna kotolňa), nákladný výťah s nosnosťou 2,0 t, rampa pre železničnú a cestnú dopravu, únosnosť 1. podlažia 1 000 kg/m2, výmery: 2 316 m2 (výrobné, skladovacie priestory), 100 m2 (kancelárske priestory). Pozemok je prístupný asfaltovou cestou, pohodlný vjazd aj kamiónovou dopravou. Výhodou je bezproblémový prístup nákladnou dopravou.  Poloha areálu v priemyselnej zóne mesta, s výborným napojením na R1. Predajná cena nehnuteľnosti je  800.000,-  € bez DPH, cena vrátane DPH 960.000,- €. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

800 000 €
191,71 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
1000 m2 - Sklady na PRENÁJOM, Trenčín

1000 m2 - Sklady na PRENÁJOM, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 1000 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory s celkovou rozlohou  cca 1000 m2, ktoré tvorí hala s plochou 713 m2 plus príslušenstvo cca 300 m2. Priestory tvorí montovaná hala s výmerou 713 m2, ktorá je zateplená a ďalšie menšie skladové priestory v murovanej budove a v plechom prístrešku. Priestory sú nevykurované, hala má zateplenú plechovú strechu so svetlíkmi, betónovú podlahu, 1 vstupnú sekčnú bránu a druhý vstup s plechovou bránou s prechodom cez priľahlé sklady, nemá nakl. rampu. Hala je vhodná na skladové účely. Výška asi 4 m, po hrebeň strechy cca 6 m. Veľká spevnená betónová plocha pred halou, do dvora pohodlný vjazd aj kamiónovou dopravou. Okolie tvorí parkovisko pre osobné autá, spevnená. Je možné sa dohodnúť aj na prenájme vonkajších plôch. Areál je oplotený, monitorovaný. Areál sa nachádza neďaleko Trenčína, cca 10 km. Poloha areálu s dobrým napojením na diaľnicu Bratislava - Žilina a zároveň na ČR. Cena za prenájom 2,75 Eur/m2/mesiac bez DPH Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod

2 750 €/mes.
2,75 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Reality, s.r.o.
36 m2, Kancelárie s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín,

36 m2, Kancelárie s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín,

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 36 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory s terasou v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. Priestory sa skladajú z 2 navzájom prepojených kancelárii o celkovej výmere 36 m2. Z oboch miestnosti je východ na terasu. Sú vybavené štruktúrovanou kabelážou v podlahe, na oknách sú automatické žalúzie. 4. poschodie, 2 výťahy. Budova je bezbariérovo prístupná. Parkovanie priamo v budove v garážach, parkovacie miesta na prenájom. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,- €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 1,50 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

360 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
1 2 3