Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava

Predajca

Názov predajcu:
Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.knba.sk
Adresa:
Galvaniho 6/A
Bratislava II - Ružinov
82104
Popis:
Nájdených 13 novostavieb
Prenájom kancelárskeho priestoru 473m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava

Prenájom kancelárskeho priestoru 473m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 473 m²

Realitná kancelária KNB ponúka na prenájom kancelárske priestory o celkovej ploche 473 m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava. Priestory s krásnym výhľadom sa nachádzajú na poslednom 5 podlaží biznis centra GBC4. Technické parametre priestoru: Podlahové koberce Dvojitá podlaha Elektrické zástrčky integrované do podlahy Klimatizovaný Interiérové žalúzie Sklenené priečky Vykúrovanie - radiatory integrované v podlahe ako aj po obvode stien Kuchynka Dostatočné parkovacie kapacity Napojenie na dopravnú infraštruktúru: Diaľnica 1,0 km Letisko 2,0 km Nájomné podmienky: Cena nájmu obchodno kancelárskych priestorov 12,50 € bez DPH / 1m2/ 1 mesiac Servisné služby vrátane kúrenia: 3,80 € bez DPH / 1m2/ 1 mesiac Okrem tohto priestoru máme v ponuke v tomto biznis centre ďalších 5 kancelárskych priestorov od 50m2 až po 1700m2 čím vieme budúcemu nájomcovi variabilne prispôsobiť veľkosť priestoru jeho požiadavkách. Budúci kupujúci v našej realitnej kancelárii neplatí províziu !!! V prípade záujmu alebo dohodnutia si obhliadky priestorov sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

5 912,50 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 1.420 m² v okrese Banská Bystrica.

Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 1.420 m² v okrese Banská Bystrica.

Lokalita: Matušková 48, Vlkanová (Banská Bystrica)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 1420 m²

Realitná kancelária KNB ponúka moderné výrobné priestory s užitkovou plochou 1.420 m² nachádzajúce sa v okrese Banská Bystrica. Priestory sú vhodné pre klienta, ktorého výroba má vysokú energetickú náročnosť. Technické parametre priestoru haly: Rozmery haly: dĺžka 63 m, šírka 24 m Vnútorná výška haly je 8 m pod nosník Predpríprava na žeriavové dráhy s výškou pod hák 6 m 2 veľké vstupné prevádzkové brány s vonkajším manipulačným priestorom pre kamióny Pancierová podlaha s vysokým nosným bodovým zaťažením 4 tony na 1m² LED osvetlenie Dostatočné parkovacie kapacity pre osobné a nákaldné vozidlá Strážený areál Priamy a bezproblémový vstup od hlavnej cesty Kancelárske priestory: Súčasťou prietorov haly je kancelárske a sociálne zázemie ( kancelárie, zasadačky, šatne, sprchy, toalety, veľká jedáleň) Priestory sú klimatizované Energetické parametre areálu: Elektrické pripojenie až do 15 MVA Stredný tlak prípojky zemného plynu (100kPa) 3000 m³ za hodinu Strechy pokryté solárnymi panelmi produkujúcimi 0,85 MW kombinovanej energie s dodatočnými 1,5 MW vo výstavbe Synchrónne pripojenie internetu na optické vlákno so šírkou pásma až 1 Gbps Priemyselná studňa s čerpacou stanicou vody s prietokom 2,5 litra za sekundu Čistenie odpadových vôd prostredníctvom miestnej čistiarni odpadových vôd Napojenie na dopravnú infraštruktúru: Diaľnica 1km Letisko 3 km Funkčná železničná vlečka priamo v areály, napojená na želežnicnú sieť ŽSR Nájomné podmienky: Cena prenájmu haly : 4,50 € / 1m² / 1 mesiac Cena prenájmu kancelárii: 6,00 € / 1m² / 1 mesiac Prenájom parkovacích státí: súčasťou nájmu Prenájom manipulačnej plochy: súčasťou nájmu Poplatky za servisné služby bez energii: 0,30 € / 1m² / 1 mesiac V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

6 390 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Prenájom obchodných skladov od 220m² do 880m² pri diaľnici D1 Senec

Prenájom obchodných skladov od 220m² do 880m² pri diaľnici D1 Senec

Lokalita: Senecká, Senec (Senec)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 11323 m²

Ponúkané priestory sú unikátne 3 -kombináciou ich účelu využitia a to pre obchod, sklad ako aj kanceláriu. Výber priestorov je veľký, nakoľko projekt bude pozostávať z 36 priestorov, ktoré budú umiestnené v celkovo 5 samostatných objektov s flexibilnou prenajímateľnou plochou od 220m2 do 880m2. Priestory môžu byť využité pre rôzne zamerania biznisu, či už autodieľna, predajňa, sklad, ľahká výroba a ďalšie.... Technické parametre priestorov: Energeticky efektívne priestory Alternatívne zdroje vykúrovania cez solárne panely s kombináciou tepelných čerpadiel Moderné materiály použité pri výstavbe Vnútorná výška priestorov cca 7metrov Každý priestor je vybavený prevádzkovou elektrickou bránou a klientským vstupov Podlaha leštený betón s vysokým nosným zaťažením Kancelárie priamo v priestore s možnosťou ich rozšírenie do 2 nadzemných podlaží Dostatočné parkovacie kapacity priamo pred priestorom Nadštandartný príkon elektrickej energie 40 kW Samostatne merateľné a regulovateľné média Ukončenie výstavby vrátane kolaudácie koniec roka 2023 Lokalita: Areál sa nachádza v zóne Logistického centra Senec - Prologis XXIX, a je situovaný po ľavej strane cesty II/503 v smere Senec - diaľnica D1 - Pezinok Komfortné a rýchle napojenie na dialnicu D1 Podmienky nájmu: Na vyžiadanie v realitnej kancelárii Budúci nájomca v našej realitnej kancelárii neplatí províziu !!! V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk ​© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

cena dohodou

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Predaj investičného obchodného priestoru 155,5 m² v dobrej lokalite mesta Bratislava

Predaj investičného obchodného priestoru 155,5 m² v dobrej lokalite mesta Bratislava

Lokalita: Trnavska cesta, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 155.5 m²

Ponúkame na predaj reprezentatívny prízemný nebytový priestor v meste Bratislava - Nové Mesto na ulici Trnavská cesta 74/A. Priestor ma výmeru 155,5 m² sa nachádza na prízemí 8 poschodového bytového domu situovaného na ulici Trnavská cesta 74/A Priestor môže slúžiť pre rôzne účely využitia z dôvodu jeho nadštandardného technického vybavenia Priestor je priechodný a má 2 hlavné vstupy. Jeden vstup je zabezpečený od hlavnej ulice Trnavská cesta a druhý vstup je z vnútro bloku, ktorého súčasťou je oddychová a obchodná zóna Lokalita: Lokalita v ktorej je situovaný ponúkaný priestor má výbornú polohu ako aj dostupnosť či už na hlavné cestné ťahy ako je diaľnica D1 a obchvat mesta Bratislava tak aj priamo do centra mesta a taktiež aj na letisko Oproti priestoru v tesnej blízkosti priestoru sa nachádza zastávka MHD V tesnej blízkosti sa nachádzajú nehnuteľnosti firmy a inštitúcie ako Klientske centrum, Fresh Market, Bytový komplex NIDO ako aj KOLOSEO, spoločnosti Slovenská sporiteľňa a taktiež Kaufland atd... V súčasnosti je priestor do leta 2023 prenajatý a nájomca plánuje využiť 2 ročnú obciu a pokračovať v nájme. Súčasný ročný výnos z nájmu predstavuje sumu 15 600 € bez DPH. Opis priestoru: Priestor pozostáva zo: 4 samostatných miestností, ktoré sú v súčasnosti využívané pre kancelárske účely 1 kuchynka s malou jedálňou 1 miestnosť, ktorá je využívaná ako archív Sociálne zázemie – toaleta s predsieňou K priestoru sa predáva aj vnútorné garážové státie, avšak jeho kúpa nie je podmienkou Výbava priestoru: Kúrenie podlahové a zdroj vykurovania je centrálna kotolňa bytového domu Chladenie je zabezpečené prostredníctvom stropných klimatizačných jednotiek Strop priestoru je taktiež vybavený vzduchotechnikou Všetky okná priestoru sú výkladové s vnútornými žalúziami Priestor je vybavený požiarnymi čidlami ako aj hlásičmi požiaru Internet je zabezpečený prostredníctvom optiky cez spoločnosť SWAN Spotreba elektriny je meraná cez samostatné merače Strop v celom priestore je kazetový a sú v ňom integrované svietidlá Podlaha v priestore je laminátová Súčasťou miestnosti archívu je vstavaná skriňa Výška priestoru je 2,95m Odpredajná cena: Odpredajná cena nebytového priestoru 155,50 m² - 466.500 € bez DPH 1 garážové státia - 18.000 € bez DPH Poznámka: garážové státie nie je podmienkou kúpy Kompletne spracovaná ponuka je uvedená v nižšie uvedenom linku vo formáte PDF Link: PONUKA PDF - KLIKNI TU !!! Budúci kupujúci v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!! V prípade doplňujúcich otázok, alebo dohodnutia si termínu obhliadky sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk ​ © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

466 500 €
3 000 €/m²

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 4.900 m² v okrese Banská Bystrica.

Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 4.900 m² v okrese Banská Bystrica.

Lokalita: Matušková, Vlkanová (Banská Bystrica)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 4900 m²

Realitná kancelária KNB ponúka moderné výrobné priestory s užitkovou plochou 4.900 m² nachádzajúce sa v okrese Banská Bystrica. Priestory sú vhodné pre klienta, ktorého výroba má vysokú energetickú náročnosť !!! Technické parametre priestoru haly: Rozmery haly: dĺžka 100 m, šírka 49m Vnútorná výška haly je 11 m pod nosník 2 veľké vstupné prevádzkové brány s prestrešeným manipulačným priestorom pre kamióny o ploche 1200 m² Súčasťou haly sú žeriavové dráhy s nosnosťou žeriavu 16 ton pričom výška od podlahy po hák je 8,5m Pancierová podlaha s vysokým nosným bodovým zaťažením 12 ton na 1m² LED osvetlenie Dostatočné parkovacie kapacity pre osobné a nákaldné vozidlá Strážený areál Priamy a bezproblémový vstup od hlavnej cesty Kancelárske priestory: Súčasťou prietorov haly je kancelárske a sociálne zázemie o celkových rozmeroch 500 m² ( kancelárie, zasadačky, šatne, sprchy, toalety, denná miestnosť) Priestory sú klimatizované Energetické parametre areálu: Elektrické pripojenie až do 15 MVA Stredný tlak prípojky zemného plynu (100kPa) 3000 m³ za hodinu Strechy pokryté solárnymi panelmi produkujúcimi 0,85 MW kombinovanej energie s dodatočnými 1,5 MW vo výstavbe Synchrónne pripojenie internetu na optické vlákno so šírkou pásma až 1 Gbps Priemyselná studňa s čerpacou stanicou vody s prietokom 2,5 litra za sekundu Čistenie odpadových vôd prostredníctvom miestnej čistiarni odpadových vôd Napojenie na dopravnú infraštruktúru: Diaľnica 1 km Letisko 3 km Funkčná železničná vlečka priamo v areály, napojená na želežnicnú sieť ŽSR Nájomné podmienky: Cena prenájmu haly : 4,70 € / 1m² / 1 mesiac Cena prenájmu kancelárii: 6,00 € / 1m² / 1 mesiac Prenájom parkovacích státí: súčasťou nájmu Prenájom manipulačnej prestrešenej plochy 1.200m²: súčasťou nájmu Poplatky za servisné služby bez energii: 0,30 € / 1m² / 1 mesiac V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

23 030 €/mes.
4,70 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Prenájom nových a moderných priestorov od 200 m² v meste Malacky

Prenájom nových a moderných priestorov od 200 m² v meste Malacky

Lokalita: Priemyselná, Malacky (Malacky)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 514 m²

Realitná kancelária KNB Real Estate Agency ponúka na prenájom nové a moderné obchodno-skladové ako aj kancleárske priestory na Priemyselnej ulici v meste Malacky. Nájomný priestor č.1 je orientovaný k hlavnej ceste a jeho úžitková plocha je 306m² Nájomný priestor č.2 je orientovaný v zadnej časti areálu a jeho úžitková plocha je 208m² a môže tvoriť aj jeden celok s priestorom č.1 o celkovej ploche 514m² Priestory 1 a 2 môžu slúžiť pre rôzne účely ako napríklad auto – pneu servis, alebo predaj auto doplnkov ako aj predaj záhradnej techniky atd.... Súčasťou ponuky je aj prenájom kancelárskych priestorov orientovaných na bočnej strane objektu. Informácie o areáli: Areál na Priemyselnej ulici je situovaný tesne pri ceste, čo vytvára ideálnu vizibilitu pre vodičov okolo idúcich vozidiel. Súčasťou areálu bude stanica technicej kontroly STK ako aj kontroly originality KO Areál je novo vybudovaný a jeho kolaudácia je naplánovaná na 1 kvatál 2023. Okolie areálu je tvorené množstvom logistických a výrobných spoločností ako aj spoločností, ktorých služby sú orientované na automotív segment. Na streche objektu sú inštalované fotovoltaické panely Vo vzdialenosti: 380 metrov čerpacia stanica EuroWag 800 metrov domová zástavba 900 metrov autorizovaný predajca vozidiel značky Peugeot 1,0 km km autorizovaný predajca vozidiel značky Renault 1,2 km TRUCK centrum Dvořák a ďalšie ..... Nájomné podmienky: Prevádzkovo skladové priestory - 6,00 € / 1m² / 1 mesiac. Kancelárske priestory - 8,50 € / 1m² / 1 mesiac Servisné poplatky bez energii - 1,00 € / 1m² / 1 mesiac Minimálna dĺžka doby nájmu: 3 roky a viac Budúci kupujúci v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!! V prípade záujmu alebo dohodnutia si obhliadky priestorov sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

3 084 €/mes.
6 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Ponuka nových moderných obchodno skladových priestorov od 450 m² v meste Bratislava-Bory

Ponuka nových moderných obchodno skladových priestorov od 450 m² v meste Bratislava-Bory

Lokalita: Bory, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 500 m²

Realitná kancelária KNB Real Estate Agency ponúka na prenájom nové moderné obchodno skladové priestorov v rámci mesta Bratislava v časti Bory. Priestory sa vyznačujú výbornou polohou a vynikajúcim napojením na dopravnú infraštruktúru smerujúcu do Českej republiky, Rakúska a Maďarska. Z dôvodu priamého napojenia na diaľničný obchvat sú jednotlivé časti Bratislavy dostupné prakticky do niekoľkých minút. Ponúkané priestory sú alokované v 6 samosttaných objektoch s označením A,B,C,D,E,F,G a s celkovou úžitkovou plochou 26 000 m². Všetky objekty sú už postavené a skolaudované a 70 % priestorov tohto projektu je už v súčasnosti prenajatých výbornými nájomníkmi z rôznej oblasti biznisu 30% priestorov je však stále voľných a sú alokované v rôznych objektov a priestory sú od úžitkovej plochy 450 m² Výhody projektu: Moderné stavebné materiály, efektívna tepelná izolácia, izolačné 3 sklá, LED osvetlenie Zelené strechy, vsakovanie dažďových vôd, rekuperácia, vysoká energetická efektívnosť Vysokorýchlostný optický internet, e-nabíjacie stanice pre osobné autá Profesionálny property management Zastávka autobusu a budúce napojenie električkovej trate Flexibilná prenajímateľná plocha od cca. 450 m² - 4500 m² Súčasťou každého nájomného priestoru o úžitkovej ploche 450 m² je: Kancelársky priestor so sociálnym zázemím, ktorý prenajímateľ ponúka v 3 verziách od 40 do 120 m² Prevádzková brána Samostatný klientsky vstup Dostatočné parkovacie kapacity priamo pred priestorom Samostatne merateľné a regulovateľné média ako elektrina, plyn, voda Opis projektu: Nový projekt sa nachádza priamo v epicentre najdynamickejšieho rozvojového územia Bratislavy a to v časti Bory, ktoré sú jednou z najväčších obchodných zón v Bratislave s veľkými hráčmi ako BORY MALL, HORNBACH, MERKURY MARKET, DECATHLON, KAUFLAND, METRO. SIKO kúpeľne, PTÁČEK kúpeľne a ďaľší. Urbanistické projekty spoločností PENTA a CENTROP tu rátajú s približne 65 000 novými obyvateľmi a 25 000 novými pracovnými príležitosťami, ktoré pribudnú k už existujúcim v továrni VOLKSWAGEN. Veľká rozloha spolu s priľahlými mestskými časťami: Lamač, Záhorská Bystrica a Devínska Nová Ves, dáva tomuto územiu potenciál stať sa novým „6. okresom“ Bratislavy. Nový projekt má priame napojenie na cestu č. 505 a neďalekú zastávku autobusov verejnej dopravy. Blízkosť diaľnice D2 poskytuje rýchly a pohodlný prístup do ďalších bratislavských štvrtí a predmestí, pokračujúc ďalej na smery Viedeň, Győr, Brno a Praha. V súlade s aktuálnym územným plánom mesta, prinesie budúca Eisnerova ulica električkové spojenie s centrom Bratislavy. Cenník nájomného: I. Fázy už zrealizovaných priestorov ako aj II. Fázy priestorov v realizácii Showroomovo skladové priestory - 6,70 € / 1m² / 1 mesiac. Poznámka: Prehľad o voľných už zrealizovaných priestorov I. Fázy je uvedený v prílohe tejto ponuky ako aj vo fotodokumentácii Showroomové priestory situované do ulice - 8,80 € / 1m² / 1 mesiac Kancelárie priestory - 9,80 € / 1m² / 1 mesiac Spevnené plochy - 1,20 € / 1m² / 1 mesiac Servisné poplatky bez energii -1,80 € / 1m² / 1 mesiac Prenájom parkovacieho státia - 40,00 € / vozidlo/ 1 mesiac Prenájom reklamného pylonu / LED panel - 300 € / 1 rok Minimálna dĺžka doby nájmu: 5 rokov a viac Poznámka: Flexibilná prenajímateľná plocha od cca. 450 m² - 4500 m² Všetky ceny sú uvádzané bez DPH Video prezentácia priestorov: https://www.youtube.com/watch?v=yXd0UwN3u_M Budúci nájomca v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu ! V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk ​© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

3 350 €/mes.
6,70 €/m²/mes.
vrátane energií
Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Ponuka prenájmu nových obchodno kancelárskych priestorov v meste Stupava

Ponuka prenájmu nových obchodno kancelárskych priestorov v meste Stupava

Lokalita: Železničná, Stupava (Malacky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 970 m²

Ponúkame na prenájom obchodno kancelárske priestory v novostavbe 4 podlažného polyfunkčného objektu na ulici Železničná v meste Stupava. Priestory sú novopostavené a skolaudované a z tohto dôvodu je začiatok nájmu možný ihneď. Objekt je realizovaný v modernom dizajne vo svetlom a vzdušnom štýle, ktorý môže slúžiť na rôzne účely využitia od kancelárii, obchodu ako aj iné, avšak priestory môžu byť aj v rámci poschodia pospájané do väčších otvorených celkov podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Ponukané priestory sú situované v prvých dvoch podlažiach objektu a nižšie je špecifikovaný prehľad: 1.NP: (prízemie) objektu pozostáva z 3 samostatných priestorov o celkovej úžitkovej ploche 836m², pričom voľné sú 2 priestory o celkovej ploche 133,09m² (98,6m² a 34,49m²) 2.NP: toto podlažie je zatiaľ celé k dispouícíí pričom na tomto podlaží môže byť viacero samostatných priestorov o celkovej úžitkovej ploche 870m² 3.NP: je tvorené 11 samostatnými bytovými jednotkami 4.NP: je tvorené 3 samostatnými bytovými jednotkami Parkovacie kapacity sú zabezpečené prostredníctvom 50 vonkajších parkovacích miest OPIS LOKALITY: Výborná dostupnosť, 200 metrov od Hlavnej ulice zo smeru od mesta Bratislava. V blízkom okolí sa nachádzajú reštaurácie, základná škola, zdravotné stredisko a taktiež aj fitness centrum. Komfortné a rýchle napojenie na diaľnicu D2 zabezpečuje dostupnosť na smery Česká republika, Rakúsko, Maďarsko ako aj priamo do mesta Bratislava. Kompletne spracovaná ponuka vrátane pôdorysov a cenovej ponuky je uvedená nižšie v linku vo formáte PDF. Link: PONUKA PDF - PONUKA PDF - KLIKNI TU !!! CENOVÉ PODMIENKY: 1.NP (prízemie) = 15,00 € / 1m² / 1 mesiac 2.NP: Od 80 m² do 150 m² = 12,00 € / 1m² / 1 mesiac Od 150 m² do 200 m² = 11,00 € / 1m² / 1 mesiac Od 200 m² do 300 m² = 10,00€ / 1m² / 1 mesiac Od 300 m² = 9,00€ / 1m² / 1 mesiac Prenájom 1 parkovacieho státia = 40,00 € / vozidlo/ 1 mesiac Všetky ceny sú uvádzane bez DPH a bez nákladov na energie a média. Minimálna dĺžka doby nájmu je 5 rokov Minimálna výška kaučných splátok / depozitu je vo výške 3 mesačných nájomných splátok POZNÁMKA !!! Vyššie uvedená cena nájmu zodpovedá prevedeniu priestorov v základnom štandarde takzvaného shall and core „holo“ priestoru a dovybavenie priestoru si realizuje nájomca samostatne a na vlastné náklady, pokiaľ sa nedohodnú s prenajímateľom inak. Začiatok nájmu je možný ihneď Budúci kupujúci v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!! V prípade doplňujúcich otázok, alebo dohodnutia si termínu obhliadky sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

8 730 €/mes.
9 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Prenájom obchodného priestoru 309m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava

Prenájom obchodného priestoru 309m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 309 m²

Realitná kancelária KNB ponúka na prenájom obchodný priestor o celkovej úžitkovej ploche 309 m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava. Priestor s celopresklennými fasádami sa nachádza na prízemí biznis centra GBC1. Celý priestor pozostáva z 2 častí a to: 200m² obchodný priestor - súčasťou ktorého je aj zasadačka s presklennou priečkou 109m² skladový respektíve prevádzkový priestor vrátane sociálneho zázemia Technické parametre priestoru: Vstup do priestoru je zabezpečený prostredníctovm 3 samostatných dverí pričom jeden z týchto vstupov je cez veľké dvojkrídlové dvere Všetky vstupy sú jednoúrovňové a priamo z ulice Podlaha - kemamická dlažba Časť elektrických zástrčiek je integrovaná do podlahy Klimatizovaný Sklenené priečky Vykúrovanie - radiatormi v kombinácii so stropnými elektrickými jednotkami Súčasťou priestoru sú aj toalety so spchou Dostatočné parkovacie kapacity Napojenie na dopravnú infraštruktúru: Diaľnica 1,0 km Letisko 2,0 km Nájomné podmienky: Cena nájmu obchodno kancelárskych priestorov 10,50 € bez DPH / 1m2/ 1 mesiac Servisné služby vrátane kúrenia: 3,80 € bez DPH / 1m2/ 1 mesiac Budúci kupujúci v našej realitnej kancelárii neplatí províziu !!! V prípade záujmu alebo dohodnutia si obhliadky priestorov sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

3 244,50 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov v meste Bratislava

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov v meste Bratislava

Lokalita: Odborárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1870 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné kancelárske priestory, ktoré sú situované v uzatvorenom exkluzívnom areáli na ulici Odborárska č.5 v meste Bratislava. Doplňujúce informácie o kanceláriách: Všetky vstupné dvere do budovy ako aj výťah, rampa sú prepojené bezpečnostným elektronickým kartovým systémom to znamená, že nájomníci majú zadefinované vstupy iba do tých priestorov v rámci budovy, ktoré užívajú v nájme K voľných kancelárskym priestorom je možné využiť cca 100 voľných vonkajších parkovacích miest Súčasťou 3 ako aj 4 nadzemného podlažia je spoločná veľká terasa na každom jednom podlaží, ktorá je na 4 nadzemnom podlaží krytá a uzatvorená z 2 strán a na 5 nadzemnom podlaží je otvorená Podlaha v spoločných priestorov budovy (chodby, schodiská, toalety, kuchynky) je žulová Každá kancelária je vybavená klimatizačnou jednotkou a všetky okná na 4 a 5 nadzemnom podlaží sú vybavené vonkajšími exteriérovými žalúziami Každé podlažie budovy je samostatne merané z pohľadu spotreby el. energie, tepla, vody Podlahy v kanceláriách sú kobercové pričom minulý rok boli tieto koberce menené za nové Informácie o areáli: Celý areál je 24 hodín strážený strážnou službou ako aj kamerových systémom Vstup do areálu je zabezpečený prostredníctvom vstupných rámp, ktorých otvorenie je riadené diaľkovým zvončekom prepojených na vrátnikov V rámci areálu sa nachádza zóna oddychu tvorená vonkajších bazénom a taktiež veľkoplošným prístreškom pričom oddychovú zónu môžu využívať nájomníci pre workshopy zamestnancov ako aj obchodných partnerov a v neposlednom rade aj pre relax Okolie budovy je dotvorené zeleňou, ktorá je pravidelne udržiavaná Súčasťou areálu je diesel agregát, ktorá zabezpečuje napojenie na dodávku elektrickej energie v prípade jej výpadku Poznámka: budúci nájomca v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!! V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 www.knba.sk info@knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

18 700 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Prenájom obchodného priestoru o ploche 96m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava

Prenájom obchodného priestoru o ploche 96m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava

Lokalita: Galvaniho 7, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 96 m²

Realitná kancelária KNB ponúka na prenájom obchodný priestory o celkovej ploche 96 m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava. Priestor sa nachádza na prízemí budovy biznis centra GBC2 a v minulosti bol priestor využívaný pre gastro účely. Technické parametre priestoru: Priestor sa nachádza na prízemí objektu Klientský vstup cez dvojkrídlové dvere Celopresklenná predná fasáda Klimatizácia Podlaha keramická dlažba Priestor je vybavený toaletami Napojenie na dopravnú infraštruktúru: Diaľnica 1,0 km Letisko 2,0 km Nájomné podmienky: Cena nájmu obchodno kancelárskych priestorov 11,50 € bez DPH / 1m2/ 1 mesiac Servisné služby vrátane energií: 3,80 € bez DPH / 1m2/ 1 mesiac Budúci kupujúci v našej realitnej kancelárii neplatí províziu !!! V prípade záujmu alebo dohodnutia si obhliadky priestorov sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

1 104 €/mes.
11,50 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Prenájom novej čerpacej stanice vrátane moderných priestorov v meste Považská Bystrica

Prenájom novej čerpacej stanice vrátane moderných priestorov v meste Považská Bystrica

Lokalita: Sládkovičova, Považská Bystrica (Považská Bystrica)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 1000 m²

Ponúkame na prenájom novú čerpaciu stanicu vrátane moderných obchodno-prevádzkových priestorov v meste Považská Bystrica. Celý projekt je situovaný v lokalite, ktorá sa vyznačuje orientáciou na automotive oblasť podnikania s priamym napojením na diaľničnú križovatku, ktorej blízkosť zabezpečuje komfortné napojenie do niekoľkých minút. Projekt pozostáva z 2 fáz, pričom 1. fáza bude pozostávať z hlavnej budovy do ktorej bude zaintegrovaná čerpacia stanica a 2. fáza bude ponúkať priestory o ploche od 300 do 2000 m². Opis projektu: Hlavná budova bude vsadená do svahovitej časti tejto oblasti čo vytvorí priamy prístup motorovým vozidlom k jednotlivým podlažiam budovy. Hlavná budova bude pozostávať zo 4 nájomných priestorov s flexibilnou prenajímateľnou plochou od cca. 150 m² do 500 m² Čerpacia stanica bude tvoriť súčasť projektu a bude poskytovať štandardnú ponuku pohonných hmôt vrátane CNG pre všetky kategórie motorových vozidiel Výhody projektu: Moderné stavebné materiály, efektívna tepelná izolácia, LED osvetlenie Vysoká energetická efektívnosť, e-nabíjacie stanice pre osobné autá Vysokorýchlostný optický internet Dostatočné parkovacie kapacity, bezbariérové vstupy Výborná dopravná dostupnosť Opis lokality: Projekt sa bude nachádzať v tesnej blízkosti lokality, ktorá je dlhodobo známa pôsobením predajcov nových vozidiel značky ŠKODA a VOLKSWAGEN ako aj predajom jazdených vozidiel Okolitá cestná infraštruktúra je tvorená cestou s označením 61, ktorá zabezpečuje priame a rýchle napojenie na diaľnicu D1 ako aj do mesta Považská Bystrica Ďalšia cestná infraštruktúra s označením 1965 v tesnej blízkosti prechádza novým projektom a zabezpečuje komfortné a rýchle prepojenie na hlavnú obchodnú oblasť v ktorej pôsobia predajcovia ako Hypermarket TESCO, OC Manín, Family centrum, PB retail, NAY elektrodom, OC Vista a ďalší Výsledkom projektu bude ponuka nájomných priestorov s flexibilnou prenajímateľnou plochou od cca. 150 m² do 500 m², ktoré môžu byť využívané pre rôzne obchodno – prevádzkové účely, pričom odporúčané účely využitia môžu byť predaj auto / moto doplnkov, predaj a servis motocyklov, predaj pracovných odevov, predaj záhradnej techniky, predaj čistiacej techniky a iné... Kompletne spracovaná ponuka vrátane cenovej ponuky je uvedená v nižšie uvedenom linku vo formáte PDF. Link: PONUKA PDF - KLIKNI TU Budúci nájomca v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu ! V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

8 000 €/mes.
8 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Obchodné priestory na prenájom 300m² - nové obchodné centrum Zuckermandel Považská Bystrica

Obchodné priestory na prenájom 300m² - nové obchodné centrum Zuckermandel Považská Bystrica

Lokalita: Lanska, Považská Bystrica (Považská Bystrica)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom budúce priestory nového obchodného centra Zuckermandel. V projekte je voľných posledných 300m². Projekt plánovaného obchodného centra OC Zuckermandel je situovaný v lokalite Hypermarketu TESCO v Považskej Bystrici v mestskej časti SNP. Projekt je vsadený do lokality pôsobiacej ako centrum mesta z pohľadu retailového (maloobchodného) predaja. V okolí sú situované viaceré objekty zameriavajúce sa prioritne na retailový predaj a to: - OC Manín, - Family centrum, - PBretail, - NAY elektrodom - OC Vista Dopravné napojenie je možné z 2 prístupov, a to z mestskej komunikácie smerujúcej od sídliska Lány na sídlisko SNP ako aj cez areálovú komunikáciu Hypermarketu TESCO, ktorá ústi na ulicu Slovenských partizánov. Autobusová zastávka je v smere z centra mesta vzdialená 100 m a v smere do centra mesta 300 m. Premávajú tu linky 151,152,3,4,100 a TescoBUS. Zástavka medzimestskej hromadnej dopravy je 500 m. Opis projektu z pohľadu zákazníckeho potenciálu: Rozmanitosť a širokospektrálnosť okolitých už existujúcich nájomcov predpokladá veľký záujem spotrebiteľov o návštevu a nákupy práve v tejto lokalite okresu a mesta Považská Bystrica a túto skutočnosť vie investor celého projektu potvrdiť vzhľadom na už zrealizované projekty OC Manín a Pb retail a poznajúc pomery územného plánovania mesta Považská Bystrica má investor informácie o plánovanom pripravovanom projekte Hypermarketu Kaufland, ktorý bude v priamom susedstve tohto retailového centra Zuckermandel. Opis projektu z pohľadu nájomnej plochy a samotnej dispozície celého projektu: Obchodné centrum bude jedno podlažné s využiteľnou nájomnou plochou 1.500 m², ktorá sa bude deliť podľa požiadaviek budúceho nájomcu Kapacita vonkajších parkovacích miest bude v počte 32 Vstup do objektu bude zabezpečený z úrovne exteriérových parkovísk ako aj z juhovýchodnej strany objektu priamo z chodníka Nájomné podmienky: Cena za nájomné je 10€ bez DPH / 1 m² / 1 mesiac plus energie Cena zálohových platieb za služby je 1,8 € bez DPH / 1 m² / 1 mesiac plus zálohové platby za energie Prenájom parkovacích stati je pre nájomcov obchodného centra bezplatné Projekt Obchodného centra Zuckermandel je v súlade z Územným plánom mesta Považská Bystrica Časový harmonogram: Územné konanie - 04/2021 - 6/2022 Stavebného povolenia - 06/2022 - 12/2022 Začiatok výstavby - 01/2023 - 02/2023 Ukončenie výstavby vrátane kolaudácie objektu a jeho následné odovzdanie - 09/2023 Kompletne spracovaná ponuka je uvedená nižšie vo formáte PDF Link: PONUKA PDF - KLIKNI TU !!! Poznámka: budúci nájomca v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!! V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

3 000 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava