Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu K&B Partners, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
K&B Partners, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: kbp...
http://www.kbpartners.sk
Adresa:
Palackého 6403
Trenčín
91101
Nájdených 8 novostavieb
 Ponúkame Vám na prenájom nádherne zariadenú novostavbu 4i RD v obci Pruské pri Ilave.

Ponúkame Vám na prenájom nádherne zariadenú novostavbu 4i RD v obci Pruské pri Ilave.

Lokalita: Pruské, Pruské (Ilava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

Ponúkame Vám na prenájom nádherne zariadený priestranný 4i RD v obci Pruské pri Ilave. Dom o výmere takmer 120 m2 dispozične pozostáva z veľkej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, spálne so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, 2 detských izieb, kúpeľne, technickej miestnosti a vstupnej chodby. Súčasťou domu je aj garáž, ktorá avšak nie je k dispozícii. Celý dom je nádherne a nadštandardne zariadený. V celom dome sú použité kvalitné materiály, vlastný kotol, podlahové kúrenie, zabezpečovací systém, na dome pre exteriér je kamerový systém, krb v obývacej izbe, vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie, plne vybavená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, hlásič požiaru atď. Celý dom je kompletne zariadený, okrem jednej detskej izby, ktorú majitelia využívali ako domáce fitnes centrum. K domu patrí aj priestranná terasa. Celková výmera pozemku je 1047 m2. Voľný okamžite. Cena: 990,- EUR/mesačne + 150,- EUR/energie. Záujemca uhradí zábezpeku vo výške 2.000,- EUR. V prípade záujmu o obhliadku prosím kontaktujte - Tomáš Krúpa, 0918 582 940.

990 €/mes.
8,46 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 1,5i byt na Východnej ul. v Trenčíne.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 1,5i byt na Východnej ul. v Trenčíne.

Lokalita: Východná, Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný priestranný 1.5i byt o výmere 40,38 m2 (bez plochy balkóna) na Východnej ul. v Trenčíne. Byt sa nachádza na 6./8 posch. v bytovom dome z roku 2007. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC (sprchový kút), obývacej izby s kuchynským kútom a spacím kútom. K bytu patrí aj balkón o výmere cca. 3 m2, ktorý je možné celý uzavrieť "roletovým" systémom. Výhodou sú veľmi nízke mesačne náklady. V byte zostáva kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, vstavaná skriňa a posteľ. Byt je orientovaný na východ. Veľmi príjemné a tiché bývanie. Parkovanie bez problémov pred bytovým domom. V prípade záujmu o obhliadku prosím kontaktujte - Tomáš Krúpa, 0918 582 940.

75 000 €
1 875 €/m²

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2i byt v novostavbe na ul. Duklianskych hrdinov v Trenčíne.

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2i byt v novostavbe na ul. Duklianskych hrdinov v Trenčíne.

Lokalita: Dukl. hrdinov, Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2i bytu v novostavbe na ul. Dukl. hrdinov Trenčíne. Celková rozloha bytu je 51,35 m2. Nachádza sa na 2. poschodí domu kolaudovaného v roku 2015. Byt má vlastné kúrenie. Byt pozostáva z kuchyne, obývacej izby, spáľne, samostatného WC a kupeľne so sprchovým kútom, balkóna o rozlohe 2,95 m2 a chodby, byt je orientovaný do ulice Duklianskych hrdinov. Byt je kompletne zariadený. V byte je klimatizácia. Na streche domu sa nachádza priestranná spoločná terasa, ktorú možno využívať počas teplých dní na grilovanie, opaľovanie, alebo posedenie pri dobrom vínku. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, skvelá dopravná infraštruktúra (blízko centra mesta, ako aj na diaľnicu D1). Cena prenájmu bytu je 550,- EUR/mesačne vrátane energií. Voľný dohodou. V prípade záujmu o obhliadku volajte: Tomáš Krúpa - 0918 582 940.

550 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom zariadený exkluzívny 5i RD s garážou na ul. Rybárska v Trenčíne.

Ponúkame Vám na prenájom zariadený exkluzívny 5i RD s garážou na ul. Rybárska v Trenčíne.

Lokalita: Rybárska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený exkluzívny 5i rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej lokalite na ul. Rybárska v Trenčíne. Dom má dve podlažia. Na prízemí sa nachádza predsieň, obývacia izba, kuchyňa, špajza, WC, schodisko a garáž. Na poschodí sú 4 izby, kúpeľňa s WC a balkón. Celková obytná plocha je 155 m2. Výmera pozemku celkom predstavuje 248 m2 (z toho zastavaná plocha 95 m2). Dom bol kolaudovaný v roku 2017. Dom je zariadený veľmi moderne a z nadštandardných materiálov. Priamo pri dome vedie hrádza, ktorá slúži zároveň aj ako cyklotrasa. V bezprostrednej blízkosti sú športoviská vrátane 9 jamkového golfového ihriska, ale aj tenisové kurty. Mamičky s deťmi nájdu neďaleko detské ihrisko, ale aj škôlku. Výborná dostupnosť do mesta pešo aj autom. Na prívádzač k diaľnici D1 je to 5min. Voľný okamžite. Cena: 1.600,- EUR/mesačne vrátane energií.

1 600 €/mes.
10,32 €/m²/mes.
vrátane energií
K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné kancelárske priestory v Trenčíne na ul. Kukučínova.

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné kancelárske priestory v Trenčíne na ul. Kukučínova.

Lokalita: Kukučínova, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 450 m²

Ponúkame Vám prenájom nadštandardné kancelárske priestory v novostavbe objektu spoločnosti SAVE-TECH. Objekt sa nachádza na ul. Kukučínova v Trenčíne na hranici priemyselného areálu MERINA, smer Žilina - vzdialenosť od D1 - 5km. Celý objekt spoločnosti pozostáva z 2 oddelených častí, pričom jednu užíva spoločnosť SAVE-TECH pre svoje potreby a druhá časť je plánovaná na komerčné využitie. Objekt pozostáva z 2 podlaží. Na prízemí sa nachádza hala (určená na prenájom) o výmere cca. 500 m2 vhodná na výrobu - sklad - výsku (svetlá výška 7,85 m2) a prvé poschodie tvoria moderné nadštandardné kancelárske priestory, ktorých výmera je cca. 450 m2 (na prenájom). Priestory sú okamžite k dispozícii. Parkovanie je možné na vyhradenom parkovisku priamo pred objektom. Výborná lokalita, nadštandardné materiály a prevedenie. Výhodou je aj možnosť umiestnenia loga spoločnosti na budovu. Pozn.: Kancelárie je možné prenajať samostatne (bez haly), alebo vrátane haly. Informácie o cene a ďalšie info Vám poskytne - Tomáš Krúpa 0918 582 940 (krupa@kbpartners.sk). -------------------------------------------------------- For English please call +421 918 582 940. Fur Deutsch rufen Sie bitte an +421 918 582 940.

Info v RK

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné výrobno-skladovacie a kancelárske priestory v Trenčíne.

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné výrobno-skladovacie a kancelárske priestory v Trenčíne.

Lokalita: Kukučínva, Trenčín (Trenčín)
Druh: Výrobné priestory   Úžítková plocha: 950 m²

Ponúkame Vám prenájom nadštandardné priestory výrobno-skladovacieho a kancelárskeho charakteru, ktoré sú súčasť novostavby objektu spoločnosti SAVE-TECH. Objekt sa nachádza na ul. Kukučínova v Trenčíne na hranici priemyselného areálu MERINA, smer Žilina - vzdialenosť od D1 - 5km. Celý objekt spoločnosti pozostáva z 2 oddelených častí, pričom jednu užíva spoločnosť SAVE-TECH pre svoje potreby a druhá časť je plánovaná na komerčné využitie. Objekt pozostáva z 2 podlaží. Na prízemí sa nachádza hala (určená na prenájom) o výmere cca. 500 m2 vhodná na výrobu - sklad - výsku (svetlá výška 7,85 m2) a prvé poschodie tvoria moderné nadštandardné kancelárske priestory, ktorých výmera je cca. 450 m2 (na prenájom). Priestory sú okamžite k dispozícii. Parkovanie je možné na vyhradenom parkovisku priamo pred objektom. Výborná lokalita, nadštandardné materiály a prevedenie. Výhodou je aj možnosť umiestnenia loga spoločnosti na budovu. Pozn.: Kancelárie je možné prenajať aj samostatne (bez haly). Informácie o cene a ďalšie info Vám poskytne - Tomáš Krúpa 0918 582 940 (krupa@kbpartners.sk). -------------------------------------------------------- For English please call +421 918 582 940. Fur Deutsch rufen Sie bitte an +421 918 582 940.

Info v RK

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory od 75,79 m2 v novostavbe objektu GEMINIM v Trenčíne-

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory od 75,79 m2 v novostavbe objektu GEMINIM v Trenčíne-

Lokalita: Saratovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne obchodné priestory na prízemí v novostavbe polyfunkčného domu GEMINIM na ul. Saratovská v Trenčíne. K dispozícií sú 3 priestory o výmere: 1) PRENAJATÉ 2) 76,92 m2 3) 76,08 m2 Priestory sú k dispozícIí IHNEĎ. Možnosť prenájmu aj vyhradených vonkajších parkovacích miest. Polyfunkčný dom GEMINIM sa nachádza na konečnej zástavke ul. Saratovská priamo pri základnej škole, na sídlisku JUH, ktorého súčasťou bude aj 72 bytov. Priestory budú k dispozícii v stave holobyt - možnosť dohody a dokončenia podľa požiadaviek záujemcu. Obhliadky sú možné kedykoľvek. Cena: 10,- €/m2/mesiac bez DPH a energií. Priestory sú vhodné na akúkoľvek obchodnú činnosť, alebo služby. Možnosť spojenia aj viacerých priestorov - cena dohodou. Bližšie informácie poskytneme telefonicky na tel. 0918 582 940 alebo emailom: krupa@kbpartners.sk. Fotografie: Stav aktuálny ku dňu 6.5.2020.

750 €/mes.
10 €/m²/mes.

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný kompletne zariadený rodinný dom v Trenčíne - Kubrá.

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný kompletne zariadený rodinný dom v Trenčíne - Kubrá.

Lokalita: Na kameni, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom v Trenčíne - Kubrá. Novostavba domu sa nachádza v radovej zástavbe rodinných domov na ul. Na kameni. Dom na 2 podlažiach pozostáva z kuchyne, obývacej izby, 3 izieb, predsiene, technickej miestnosti, samostatného WC na prízemí a 2 kúpeľní, pričom hlavná spáľňa má vlastnú kúpeľňu. Na prízemí domu je priestranná garáž so suchým vstupom do domu. Dom je kompletne zariadený nadštandardným nábytkom a doplnkami. Celková výmera pozemku je 207 m2. Celý areál je ohraničený bránou na diaľkové ovládanie pre nerušené bývanie. Viac info poskytneme osobne. Cena: 1.500,- EUR/vrátane DPH a energií. Voľný okamžite.

1 500 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
K&B Partners, s.r.o.