Novostavby.sk

Inzeráty predajcu JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate

Predajca

Názov predajcu:
JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: pno...
Adresa:
Závalie 1333/11B
Hlohovec
92001
Nájdených 18 novostavieb
Exkluzívne PNORF – novostavba, 2i byt, 2x fr. balkón, parkovacie státie, 70.479,-€, H. Trhovište

Exkluzívne PNORF – novostavba, 2i byt, 2x fr. balkón, parkovacie státie, 70.479,-€, H. Trhovište

Lokalita: Centrum, Horné Trhovište (Hlohovec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42.43 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj za akceptovateľnú cenu 9 bytov v novostavbe trojpodlažného tehlového bytového domu, každý byt s francúzskym balkónom, parkovacím státím a kobkou na poschodí, s extrémne nízkymi prevádzkovými nákladmi, v malebnej obci pod východným svahom Považského Inovca, len 9 km od Hlohovca v Hornom Trhovišti. V bytovom dome sa predáva jeden 1i byt na prízemí, jeden 2i byt na II. NP a jeden 2i byt na III. NP a šesť 3i bytov po dvoch na každom podlaží. 2i byty sa nachádzajú v strede domu. 3i byty sa nachádzajú po stranách byt. domu. Byty na prízemí majú terasy a sú bezbariérové. Dvojizbové byty majú dva francúzske balkóny. Všetky miestnosti v bytoch sú nepriechodné. Trojizbové byty majú okná na toaletách a v kúpeľni. Všetky toalety sú samostatné. V 2i a 3i bytoch sú kuchyne s jedálňou spojené s obývacou izbou. Všetky byty sú orientované na južnú stranu. Dispozícia 1i bytu na prízemí s výmerou 31,56 m2, terasou, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa a izba s veľkým oknom a výstupom na terasu. Dispozícia 2i bytov s výmerou 42,43 m2, 2x francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a spálňa. Dispozícia 3i bytov s výmerou 56,59 m2, francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a 2x parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a 2x nepriechodná spálňa. Technické vybavenie domu a bytov: osvetlenie v spoločných priestoroch, protipožiarne vybavenie, 2x tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje ohrev vody a podlahové vykurovanie bytu, nerezové zábradlie, dvere do bytov, rozvody pre indukčné dosky, vchodové dvere, rozvody pre internet a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobytu. Dispozície jednotlivých bytov s rozmermi miestností sú vo fotogalérii. Dostupnosť nepriechodnej obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 9 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km. Bonusy bytov: novostavba v centre obce, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie, bohaté príslušenstvo, extrémne nízke prevádzkové náklady už v postavenej bytovke. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

70 479 €
1 661,07 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 3i bytu, 79 m2, loggia, 2x státie, Puškinova ul., Galanta

Exkluzívne PNORF – novostavba 3i bytu, 79 m2, loggia, 2x státie, Puškinova ul., Galanta

Lokalita: Puškinova, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71.42 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj poslednú novostavbu 3-izbového bytu v štandarde s výmerou 71,42 m2, prekrytou terasou 7,6 m2, 3x fran. balkón s nerezovým zábradlím, dvoma parkovacími miestami, nachádzajúci sa v tichej lokalite a slepej ulici v novovybudovanej Mládežníckej štvrti na Puškinovej ul. v Galante. Byt má inteligentné dispozičné riešenie s orientáciou z východu na západ a nepriechodnými miestnosťami, obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou, veľkými presklenými plochami a priestrannou loggiou JV orientácie, ktorá je prístupná z obývacej izby a spálne. Dispozícia bytu: schodisko, technické miestnosť s oknom, chodba, samostatná toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a 3x fran. balkónom s nerezovým zábradlím a výstupom na terasu a 2x nepriechodné spálne. Technické vybavenie a zariadenie bytu: alarm, el. vrátnik, termostat, kvalitný plynový kotol so zásobníkom VIESSMAN, ktorý zabezpečuje ohrev vody, vykurovanie bytu prostredníctvom radiátorov, zásuvky a vypínače zn. Legrand Valena, medené rozvody plynu, predpríprava na klimatizáciu, el. teplovzdušná rúra, plynová varná doska, digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, úsporné LED osvetlenie, kuchynská linka na mieru, dvere a ich obloženie, vchodové dvere s bezpečnostným kovaním a plastové okná a dvere s trojsklom zn. Salamander. Byt sa nachádza na II. NP tehlového bytového domu, skolaudovaného v r. 2021, len s ôsmymi 3-izbovými bytmi so samostatnými vchodmi a vyhradeným parkovaním s dvoma parkovacími miestami pre každý byt. Bonusy bytu: novostavba, tichá lokalita, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie a vybavenie, priestranná loggia, parkovanie priamo pred bytom a možnosť okamžite bývať. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

155 000 €
2 170,26 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 12 holobytov v projekte PODHORSKÁ, už od 2157,-€/m2, Banka - Piešťany

Exkluzívne PNORF – novostavba 12 holobytov v projekte PODHORSKÁ, už od 2157,-€/m2, Banka - Piešťany

Lokalita: Podhorská, Banka (Piešťany)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 12 holobytov v novostavbe trojpodlažného bytového domu, v uzatvorenom bytovom komplexe Podhorská, ktorý je citlivo umiestnený v existujúcej zástavbe rodinných domov medzi Váhom a upätím západnej strany Považského Inovca a nachádzajúci sa v tichej lokalite za kostolom na Podhorskej ul. v Banke v bezprostrednom dosahu kúpeľného ostrova, centra Piešťan a okolitej prírody. V bytovom dome vybavenom smart technológiami a ekologickým nadštandardom sa nachádza jeden 1i byt (42 m2), 6x 2i byty (od 55 m2) a 5x 3i byty (od 70 m2). Byty majú inteligentnú dispozíciu, nepriechodné izby, veľkú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a balkón. Je možné si kúpiť aj vonkajšie ( 146 500 € alebo garážové státia (12.000,- EUR). Pôdorysy jednotlivých bytov sa nachádzajú vo fotogalérii. Smart technológie a technické vybavenie bytov a byt. domu: strešné slnečné panely, 2x tepelné čerpadlo voda vzduch, termostaty, predpríprava pre alarm a vonkajšie žalúzie, el. vrátnik, el. nabíjačka pre elektromobily, bezpečnostný systém, optický kábel, a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobyt, s možnosťou ich dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu. Začiatok výstavby 03/2022. Ukončenie stavby 09/2023. Bonusy bývania v projekte PODHORSKÁ: novostavba, energetická trieda A0, tichá lokalita, vidiecke bývanie s mestským servisom, uzatvorený komplex, nízke prevádzkové náklady, komunitné bývanie s limitovaným počtom vlastníkov bytov, smart a ekologické technológie, kvalitné prevedenie a neobmedzené možnosti kultúrneho, športového a oddychového vyžitia (kúpele, golfové ihrisko, Sĺňava, Bezovec, Tematín, veľkomoravské hradisko v Kostolci, Moravany, Striebornica a iné). V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

146 500 €
2 092,86 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 122 m2, pozemok 612 m2, Tepličky

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 122 m2, pozemok 612 m2, Tepličky

Lokalita: Tichá, Tepličky (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného holodomu s dokonalým vidieckym koloritom v peknom prírodnom prostredí pod JV hrebeňom Považského Inovca, nachádzajúci sa v obci Tepličky, len 7 km od Hlohovca. Dispozícia bungalova: závetrie 4,86 m2, vchod so zádverím 4,88 m2, chodba 7,35 m2, tech. miestnosť 3,38 m2, izba 14,36 m2, kúpeľňa 8,07 m2, spálňa s kúpeľňou 17,16 m2 + 8,07 m2, obývacia izba s kuchyňou 31,22 m2 + 12,84 m2, izba 14,36 m2 a terasa 12 m2. Obytná plocha: 121,69 m2 Úžitková plocha: 138,55 m2 Zastavaná plocha: 140 m2 Plocha pozemku: 612 m2 Štandard vyhotovenia rodinného domu: Samonosná základová doska: makadam, betón, kari sieť, železné roxory, kanalizačné rúry, bleskozvod. Obvodové nosné murivo Ytong 300 mm, vnútorne nosné murivo Ytong 200 mm, deliace priečky Ytong 150 mm. Komín: 6 m značky LEIER. Veniec: výška venca 25 cm, oceľová výstuž + betón. Strop: samonosný drevený + závesná konštrukcia z UD profilov, sadrokartónový podhľad, parozábrana, skladacie podkrovné schody. Predpríprava na rekuperáciu v strope. Strecha: drevená konštrukcia, strešná fólia, strešná krytina - betónová škridla značky TERRAN, komplet. klampiarske výrobky, kompletný odkvapový systém. Okná: plastové, 7 komorové zn. EKOSUN. Elektrické rozvody: certifikovaná inštalácia, vypínače a zásuvky zn. LEGRAND. Voda: plast hliníkové rúry a kompletná vnútorná kanalizácia. Ohrev vody a vykurovanie: elektrické podlahové zn. FENIX a el. bojler. Omietky: striekané sadrové omietky. Izolácia podlahy: asfaltový pás (IPA), 15 cm podlahový polystyrén - EPS-150, anhydritový poter (5,5 cm). Stropná izolácia: minerálna vlna v hrúbke 40 cm triedy E (nehorľavá trieda). Vonkajšia izolácia: fasádny polystyrén 20 cm. Základný náter na steny a strop: biela. Fasádna farba: silikónová fasádna (podľa výberu). Inžinierske siete: obecná voda, elektrická prípojka a kanalizácia. Pozemok s výmerou 612 m2 je rovinatý a na jeho konci tečie potôčik Galanovka, ktorý oddeľuje nehnuteľnosť od kultivovanej pôdy. Bonusy nehnuteľnosti: dokončená novostavba, skutočné vidiecke bývanie v slepej ulici, na konci obce, kúsok od Hlohovca, južná orientácia, tri veľké presklené okná do záhrady, priestranná denná časť kuchyne spojenej s obývacou izbou s výmerou až 44,06 m2, 2x plnohodnotné kúpeľne s toaletami, osviežujúco členitá strecha a tichá lokalita v peknom prírodnom prostredí pod hrebeňom Považského Inovca. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

185 000 €
1 516,39 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt s balkónom, 95 m2, park. státie, pozemok 126 m2, centrum, Dv

Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt s balkónom, 95 m2, park. státie, pozemok 126 m2, centrum, Dv

Lokalita: Tichá, Dvorníky (Hlohovec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 3i holobyt so samostatným vstupom, parkovacím státím, terasou a záhradou, nachádzajúci sa v tichej lokalite, v slepej ulici v centre obce vedľa parku a barokovo-klasického Farského kostola Povýšenia sv. Kríža z roku 1788 v Dvorníkoch okr. Hlohovec. K bytu na II. NP s úžitkovou plochou 95 m2, vrátane 10 m2 terasy, patrí záhrada s výmerou 65 m2. Byt má inteligentné dispozičné riešenie s JV orientáciou terasy do obecného parku, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, špajzou a jedálňou, veľkými presklenými plochami a terasou. Dispozícia bytu: chodba so schodiskom (13,90 m2), 2x nepriechodné izby (2x 14,50 m2), samostatná toaleta (1,95 m2), kúpeľňa (4,40 m2), kuchyňa (8,40 m2) spojená s obývacou izbou (20,0 m2), špajza (3,18 m2), technická miestnosť (3,90 m2) a terasa (10,0 m2). Technické vybavenie bytu: predpríprava pre alarm a klimatizáciu, el. podlahové vykurovanie, 5x termostat, rekuperácia, el. bojler, predpríprava na fotovoltaiku, zásuvky a vypínače, dátové centrum, trojkomorové plastové okná a dvere a iné. Byt sa predáva v štádiu holobyt s možnosťou dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu. Dvorníky, ktoré ležia v juhozápad. časti Nitrianskej pahorkatiny v plytkej dolinke potoka Jáč sú známe svojou bohatou históriou a vinárskou tradíciou. Západnú hranicu obce tvorí povodie rieky Váh. Dostupnosť obce autom: Hlohovec, Sereď, R1 – 10 min., Trnava – 20 min. a Nitra – 25 min. Bonusy bytu: novostavba, presklené plochy s výhľadom do parku, kvalitné prevedenie a vybavenie, terasa so záhradou, parkovanie priamo pred bytom a centrum obce v susedstve parku. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

129 000 €
1 357,89 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 12 holobytov v projekte PODHORSKÁ, už od 2157,-€/m2, Banka - Piešťany

Exkluzívne PNORF – novostavba 12 holobytov v projekte PODHORSKÁ, už od 2157,-€/m2, Banka - Piešťany

Lokalita: Podhorská, Banka (Piešťany)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 12 holobytov v novostavbe trojpodlažného bytového domu, v uzatvorenom bytovom komplexe Podhorská, ktorý je citlivo umiestnený v existujúcej zástavbe rodinných domov medzi Váhom a upätím západnej strany Považského Inovca a nachádzajúci sa v tichej lokalite za kostolom na Podhorskej ul. v Banke v bezprostrednom dosahu kúpeľného ostrova, centra Piešťan a okolitej prírody. V bytovom dome vybavenom smart technológiami a ekologickým nadštandardom sa nachádza jeden 1i byt (42 m2), 6x 2i byty (od 55 m2) a 5x 3i byty (od 70 m2). Byty majú inteligentnú dispozíciu, nepriechodné izby, veľkú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a balkón. Je možné si kúpiť aj vonkajšie (5.000,- EUR) alebo garážové státia (12.000,- EUR). Pôdorysy jednotlivých bytov sa nachádzajú vo fotogalérii. Smart technológie a technické vybavenie bytov a byt. domu: strešné slnečné panely, 2x tepelné čerpadlo voda vzduch, termostaty, predpríprava pre alarm a vonkajšie žalúzie, el. vrátnik, el. nabíjačka pre elektromobily, bezpečnostný systém, optický kábel, a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobyt, s možnosťou ich dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu. Začiatok výstavby 03/2022. Ukončenie stavby 09/2023. Bonusy bývania v projekte PODHORSKÁ: novostavba, energetická trieda A0, tichá lokalita, vidiecke bývanie s mestským servisom, uzatvorený komplex, nízke prevádzkové náklady, komunitné bývanie s limitovaným počtom vlastníkov bytov, smart a ekologické technológie, kvalitné prevedenie a neobmedzené možnosti kultúrneho, športového a oddychového vyžitia (kúpele, golfové ihrisko, Sĺňava, Bezovec, Tematín, veľkomoravské hradisko v Kostolci, Moravany, Striebornica a iné). V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

89 990 €
2 142,62 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 115 m2, 175 m2, terasa, Sereďská cesta, Šulekovo - Hlohovec

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 115 m2, 175 m2, terasa, Sereďská cesta, Šulekovo - Hlohovec

Lokalita: Seredská, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojpodlažného 4i rod. dvojdomu, nachádzajúcu sa na Sereďskej ceste v mestskej časti Hlohovca - Šulekovo. Dispozícia nehnuteľnosti: I. NP - vchod, predsieň, technická miestnosť, hosťovská toaleta s umývadlom, schodisko, kuchyňa, obývacia izba s výstupom na terasu. II. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou a vaňou a 3x nepriechodné izby. Holodom východnej orientácie sa predáva s nasledujúcim vybavením: 2x dizajnový WC panel Geberit, rozvody sietí, bleskozvod, el. kotol s podlahovým vykurovaním, el. bojler, vypínače a zásuvky, plastové okná s trojsklom, 2x francúzske okno, vchodové bezpečnostné dvere, alarm, posuvná el. brána, odkanalizovanie domu a oplotenie. Použité materiály: zatepľovací systém PSE hr. 250 mm, terénne úpravy vrátane zámkovej dlažby, omietka BAUMIT hr. 10-35 mm, obvodové murivo Leier 30 cm, silikónová fasáda 1,5 mm, priečky Leier 11,5 mm, plochá strecha so spádovým PSE 150 mm, anhydridové potery, strešná izolácia Fatrafol a iné. Dom s parkovacím státím pre dve autá na pozemku je napojený na všetky IS. Vlastník holodomu ponúka kupujúcemu možnosť dokončiť nehnuteľnosť do finálnej podoby podľa jeho požiadaviek. Bonusy domu: novostavba, moderné architektonické riešenie, precízne vyhotovenie, energetická trieda A0, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, strategická poloha s možnosťou okamžitého prístupu k D1 alebo alternatívne k ekologickej železničnej preprave. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

165 000 €
1 434,78 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – 2x novostavba 4i RD, 104 m2, pozemok 561 m2, tep. čerpadlo, Krakovany

Exkluzívne PNORF – 2x novostavba 4i RD, 104 m2, pozemok 561 m2, tep. čerpadlo, Krakovany

Lokalita: Južná, Krakovany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 104 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dva samostatné 4-izbové rodinné bungalovy v stave holodomu postavené na pozemkoch s výmerou 561 m2 v novovznikajúcej lokalite v obci Krakovany v bezprostrednom dosahu miest Vrbové a Piešťany. Dispozícia bungalova: zádverie - 6,24 m2, chodba - 7,09 m2, izba 14,66 m2, izba - 13,39 m2, kúpeľňa (vaňa, sprchový kút a toaleta) - 6,35 m2, spálňa so šatníkom - 17,83 m2, technická miestnosť - 2,72 m2, kuchyňa - 14,66 m2, komora - 1,54 m2 a obývacia izba - 19,43 m2 + 10 m2 úložný priestor na povale. Obytná plocha domu: 104 m 2 Úžitková plocha domu: 114 m2 Zastavaná plocha domu: 131 m2 Plocha pozemku: 561 m2 Štandard vyhotovenia rodinného domu: - RD bude vyhotovený do energetickej triedy A0 v zmysle platnej legislatívy, - obvodové murivo Ytong hr. 300 mm + zatepľovací systém PSE resp, minerálna vata hr. 140 mm, - sedlová strecha s krytinou Bramac, - stropná izolácia hr. 300 mm z minerálnej vlny, - zateplenie podlahy hr. 150 mm Pol 100S, - omietky sadrové Baumit, - odkvapový systém, - tepelné čerpadlo voda-vzduch, - podlahové vykurovanie, - rozvody vody, komplet inštalácia po vyústenie stavebných krytiek bez koncových ventilov, - elektroinštalácia, - bleskozvod, - kanalizácia a napojenie do verejnej kanalizácie, - vyrovnanie terénu, - cementové potery, - predpríprava na vonkajšie el. žalúzie, krb, klimatizáciu, bezpečnostný systém, internet a TV, - plastové okná 3 sklo zn. Salamander, - exteriérové hliníkové parapety a interiérové z PVC, - kompletná fasáda s finálnou farbou. Nehnuteľnosť bude pripojená na všetky IS vrátane kanalizácie s výnimkou plynu. Energetická náročnosť domu: 54 kWh/m2. Pozemky západnej orientácie sú rovinaté, so šírkou 17 m. Ukončenie výstavby: 11/2022. Bonusy rodinného domu: nová a tichá lokalita, inteligentná dispozícia, energetická náročnosť A0 a bezprostredná dostupnosť do Vrbového, Piešťan a D1. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

235 000 €
2 259,62 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt, fr. balkón, 2x parkovacie státie, 89.145,-€, H. Trhovište

Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byt, fr. balkón, 2x parkovacie státie, 89.145,-€, H. Trhovište

Lokalita: Centrum, Horné Trhovište (Hlohovec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 56.59 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj za akceptovateľnú cenu 9 bytov v novostavbe trojpodlažného tehlového bytového domu, každý byt s francúzskym balkónom, parkovacím státím a kobkou na poschodí, s extrémne nízkymi prevádzkovými nákladmi, v malebnej obci pod východným svahom Považského Inovca, len 9 km od Hlohovca v Hornom Trhovišti. V bytovom dome sa predáva jeden 1i byt na prízemí, jeden 2i byt na II. NP a jeden 2i byt na III. NP a šesť 3i bytov po dvoch na každom podlaží. 2i byty sa nachádzajú v strede domu. 3i byty sa nachádzajú po stranách byt. domu. Byty na prízemí majú terasy a sú bezbariérové. Dvojizbové byty majú dva francúzske balkóny. Všetky miestnosti v bytoch sú nepriechodné. Trojizbové byty majú okná na toaletách a v kúpeľni. Všetky toalety sú samostatné. V 2i a 3i bytoch sú kuchyne s jedálňou spojené s obývacou izbou. Všetky byty sú orientované na južnú stranu. Dispozícia 1i bytu na prízemí s výmerou 31,56 m2, terasou, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa a izba s veľkým oknom a výstupom na terasu. Dispozícia 2i bytov s výmerou 42,43 m2, 2x francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a spálňa. Dispozícia 3i bytov s výmerou 56,59 m2, francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a 2x parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a 2x nepriechodná spálňa. Technické vybavenie domu a bytov: osvetlenie v spoločných priestoroch, protipožiarne vybavenie, 2x tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje ohrev vody a podlahové vykurovanie bytu, nerezové zábradlie, dvere do bytov, rozvody pre indukčné dosky, vchodové dvere, rozvody pre internet a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobytu. Dispozície jednotlivých bytov s rozmermi miestností sú vo fotogalérii. Dostupnosť nepriechodnej obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 9 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km. Bonusy bytov: novostavba v centre obce, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie, bohaté príslušenstvo, extrémne nízke prevádzkové náklady už v postavenej bytovke. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

89 145 €
1 575,28 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba, 1i byt, fr. balkón, parkovacie státie, 64.900,-€, H. Trhovište

Exkluzívne PNORF – novostavba, 1i byt, fr. balkón, parkovacie státie, 64.900,-€, H. Trhovište

Lokalita: Centrum, Horné Trhovište (Hlohovec)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj za akceptovateľnú cenu 9 bytov v novostavbe trojpodlažného tehlového bytového domu, každý byt s francúzskym balkónom, parkovacím státím a kobkou na poschodí, s extrémne nízkymi prevádzkovými nákladmi, v malebnej obci pod východným svahom Považského Inovca, len 9 km od Hlohovca v Hornom Trhovišti. V bytovom dome sa predáva jeden 1i byt na prízemí, jeden 2i byt na II. NP a jeden 2i byt na III. NP a šesť 3i bytov po dvoch na každom podlaží. 2i byty sa nachádzajú v strede domu. 3i byty sa nachádzajú po stranách byt. domu. Byty na prízemí majú terasy a sú bezbariérové. Dvojizbové byty majú dva francúzske balkóny. Všetky miestnosti v bytoch sú nepriechodné. Trojizbové byty majú okná na toaletách a v kúpeľni. Všetky toalety sú samostatné. V 2i a 3i bytoch sú kuchyne s jedálňou spojené s obývacou izbou. Všetky byty sú orientované na južnú stranu. Dispozícia 1i bytu na prízemí s výmerou 31,56 m2, terasou, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa a izba s veľkým oknom a výstupom na terasu. Dispozícia 2i bytov s výmerou 42,43 m2, 2x francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a spálňa. Dispozícia 3i bytov s výmerou 56,59 m2, francúzskym balkónom, kobkou (1,3 m2) a 2x parkovacím státím: chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa spojená s obývacou izbou a 2x nepriechodná spálňa. Technické vybavenie domu a bytov: osvetlenie v spoločných priestoroch, protipožiarne vybavenie, 2x tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje ohrev vody a podlahové vykurovanie bytu, nerezové zábradlie, dvere do bytov, rozvody pre indukčné dosky, vchodové dvere, rozvody pre internet a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobytu. Dispozície jednotlivých bytov s rozmermi miestností sú vo fotogalérii. Dostupnosť nepriechodnej obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 9 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km. Bonusy bytov: novostavba v centre obce, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie, bohaté príslušenstvo, extrémne nízke prevádzkové náklady už v postavenej bytovke. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

64 900 €
2 028,13 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 170 m2, 350 m2, 2x terasa, Sĺňava, Sokolovce

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 170 m2, 350 m2, 2x terasa, Sĺňava, Sokolovce

Lokalita: Hlohovecká, Sokolovce (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného 4i rod. domu s 2x terasou, nachádzajúcu sa v centre obce Sokolovce, pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Dispozícia nehnuteľnosti: I. NP – predsieň 3,14 m2, kúpeľňa 7,50 m2, hosťovská toaleta s umývadlom 1,87 m2, schodisko, kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou 31,0 m2 s výstupom na terasu 21 m2, spálňa 13,32 m2 a detská izba 13,0 m2. II. NP – chodba, kúpeľňa 7,5 m2, izba 31,0 m2 a terasa 26,0 m2. Holodom sa predáva s nasledujúcim vybavením: 2x dizajnový WC panel Geberit, rozvody sietí, bleskozvod, el. kotol s podlahovým vykurovaním, el. bojler, vypínače a zásuvky, plastové okná s trojsklom, vchodové bezpečnostné dvere a odkanalizovanie domu. Použité materiály: obvodové murivo Ytong hrúbky 450 mm, zatepľovací systém PSE hr. 150 mm, terénne úpravy, omietka BAUMIT hr. 10-35 mm, silikónová fasáda 1,5 mm, plochá strecha so spádovým PSE 250 mm, anhydridové potery, strešná izolácia Fatrafol a iné. Dom s parkovacím státím pre dve autá na pozemku je napojený na všetky IS, vrátane studne, s výnimkou plynu. Vlastník holodomu ponúka kupujúcemu možnosť dokončiť nehnuteľnosť do finálnej podoby podľa jeho požiadaviek. Bonusy domu: novostavba, veľkorysý priestor, 2x terasa, centrum obce s kompletnou občianskou vybavenosťou, možnosť relaxu v dosahu rekreačnej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava, lesov Považské Inovca a kúpeľného mesta Piešťany. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

206 000 €
1 211,76 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – nadštandardne vybavená novostavba 4i RD, 113 m2, pozemok 607 m2, Váh, D. Zelenic

Exkluzívne PNORF – nadštandardne vybavená novostavba 4i RD, 113 m2, pozemok 607 m2, Váh, D. Zelenic

Lokalita: Slepá, Dolné Zelenice (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113.37 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj nadštandardne vybavenú novostavbu 4i rodinného holodomu s terasou, nachádzajúcu sa v tichej časti centra obce, v novovzniknutej a uzatvorenej lokalite so 16 rodinnými domami, pri rieke Váh v obci Dolné Zelenice. Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie 6,88 m2, chodba 6,41 m2, technická miestnosť 5,32 m2, izba 13,42 m2, izba 15,46 m2, izba 14,53 m2, komora 1,30 m2, hosťovská toaleta 1,71 m2, kúpeľňa s WC 7,32 m2, kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou 41,02 m2 a terasa 20,00 m2. V podkroví sa nachádza úložný priestor s výklopnými schodmi vo výmere 40 m2. Obytná plocha: 113,37 m2 Úžitková plocha: 138,40 m2 Zastavaná plocha: 140 m2 Plocha pozemku: 612 m2 Vyhotovenia rodinného domu: Obvodové murivo: Ytong 300 mm Vnútorné priečky: Ytong 125 mm Zateplenie: Grafitový EPS 70F 150 mm Fasáda: Silikónová fasádna omietka podľa výberu kupujúceho Strecha: Väzníkový krov s moderným falcovaným plechom vo farbe Antracit Okná: Veľkoformátové, plastové s 6 komorovým rámom a 3 sklom plnené Argonóm, v antracitom prevedení Hliníkový HS portál - zdvižno posuvný systém Vstupné dvere: Hliníkové - 3 sklo plnené Argónom - vo farbe antracit Dizajnové nerezové madlo 1800 mm Tieniaca technika: vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie v antracitovom prevedení so smart ovládaním Kúrenie: tepelné čerpadlo s nízkymi prevádzkovými nákladmi prepojené s podlahovým vykurovaním a zásobníkom TUV Interiér: sadrokartónové stropy Stropné zateplenie minerálnou vatou v hrúbke 400 mm Sadrové gletované omietky v celom dome - okrem kúpeľne a toalety Finálny náter stien a stropov na bielo Kompletná elektroinštalácia vrátane vypínačov a zásuviek zn. Legrand Elektrická predpríprava zabezpečovacieho systému Decentrálne rekuperačné jednotky na efektívne vetranie domu 2 x podmietkový modul pre WC (Geberit) Exteriér: hrubé teréne úpravy, spevnené plochy – prémiová zámková dlažba v sivo-grafitovej farbe Elektrická vstupná brána aj s bránkou + videovrátnik Kompletný odkvapový systém Bleskozvody Oplotenie pozemku - plotové pletivo poplastované PVC Nadštandardné prvky vyhotovenia holodomu: 45 rokov záručná garancia na plechovú strechu Tepelné čerpadlo Hliníkový HS portál - zdvižno posuvný systém Veľkoformátové okná Externé hliníkové žalúzie so smart ovládaním Elektrická brána na diaľkové ovládanie Videovrátnik Oplotenie pozemku - plotové pletivo poplastované PVC Predpokladané mesačné náklady na bývanie 4 člennej rodiny sú 100 eur. Inžinierske siete: obecná voda, elektrická prípojka a kanalizácia. Lokalita, v ktorej sa nachádza bungalov má vybudovanú cestu, chodník a osvetlenie. Termín dokončenia rodinného domu 12/2022. Nehnuteľnosť sa nachádza v peknom prírodnom prostredí povodia rieky Váh s 15 min. dostupnosťou autom do Trnavy, Hlohovca a Serede. Bonusy nehnuteľnosti: nová a tichá lokalita uprostred obce, nadštandardné vybavenie bungalova, efektívne manažovanie energií prostredníctvom tepelného čerpadla, smart ovládanie, bezpečná lokalita pre rodiny s deťmi a príjemné prostredie povodia Váhu. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

239 000 €
2 108,14 €/m²
+ 100 €/mes. energie
JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 12 holobytov v projekte PODHORSKÁ, už od 2157,-€/m2, Banka - Piešťany

Exkluzívne PNORF – novostavba 12 holobytov v projekte PODHORSKÁ, už od 2157,-€/m2, Banka - Piešťany

Lokalita: Podhorská, Banka (Piešťany)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 12 holobytov v novostavbe trojpodlažného bytového domu, v uzatvorenom bytovom komplexe Podhorská, ktorý je citlivo umiestnený v existujúcej zástavbe rodinných domov medzi Váhom a upätím západnej strany Považského Inovca a nachádzajúci sa v tichej lokalite za kostolom na Podhorskej ul. v Banke v bezprostrednom dosahu kúpeľného ostrova, centra Piešťan a okolitej prírody. V bytovom dome vybavenom smart technológiami a ekologickým nadštandardom sa nachádza jeden 1i byt (42 m2), 6x 2i byty (od 55 m2) a 5x 3i byty (od 70 m2). Byty majú inteligentnú dispozíciu, nepriechodné izby, veľkú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a balkón. Je možné si kúpiť aj vonkajšie ( 117 000 € alebo garážové státia (12.000,- EUR). Pôdorysy jednotlivých bytov sa nachádzajú vo fotogalérii. Smart technológie a technické vybavenie bytov a byt. domu: strešné slnečné panely, 2x tepelné čerpadlo voda vzduch, termostaty, predpríprava pre alarm a vonkajšie žalúzie, el. vrátnik, el. nabíjačka pre elektromobily, bezpečnostný systém, optický kábel, a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobyt, s možnosťou ich dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu. Začiatok výstavby 03/2022. Ukončenie stavby 09/2023. Bonusy bývania v projekte PODHORSKÁ: novostavba, energetická trieda A0, tichá lokalita, vidiecke bývanie s mestským servisom, uzatvorený komplex, nízke prevádzkové náklady, komunitné bývanie s limitovaným počtom vlastníkov bytov, smart a ekologické technológie, kvalitné prevedenie a neobmedzené možnosti kultúrneho, športového a oddychového vyžitia (kúpele, golfové ihrisko, Sĺňava, Bezovec, Tematín, veľkomoravské hradisko v Kostolci, Moravany, Striebornica a iné). V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

117 000 €
2 127,27 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD v štandarde s terasou, 114 m2, 495 m2, Kľačany

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD v štandarde s terasou, 114 m2, 495 m2, Kľačany

Lokalita: Tichá, Kľačany (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného domu v štandardnej výbave s terasou, na južnom svahu nad obcou Kľačany len 4 min. cesty autom od Hlohovca. Vyhotovenie do štandardu zahŕňa: plastové okná a dvere, dlažbu v celom byte, obklady na toalete a v kúpeľni, sanitu, vypínače, zásuvky a termostaty, 4x vstavané skrine, kuchynskú linku a el. podlahové vykurovanie. Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie 5,00 m2, chodba 6,80 m2, technická miestnosť 1,30 m2, kúpeľňa 8,50 m2, hosťovská toaleta 1,30 m2, tri nepriechodné spálne v nasledujúcich výmerách 11,30 m2, 11,50 m2 a 14,00 m2, kuchyňa 10,30 m2, komora 1,30 m2, jedáleň a obývacia izba 14,20 m2 a terasa 16 m2 západnej orientácie. V podkroví sa nachádza úložný priestor s výklopnými schodmi vo výmere 40 m2. Na výstavbu domu boli použité nasledujúce materiály: strešná krytina BRAMAC, obvodové murivo Ytong, zatepľovací systém PSE a stropná izolácia zn. ISOVER s hrúbkou 40 mm. Vnútorné nosné murivo je hr. 200 mm, deliace priečky sú hr. 100 mm. Vnútorné steny sú z jednovrstvovej sadrovej omietky BAUMIT hr. 10-35 mm, výška stropov je 2,55 m. V objekte je el. kotol so zásobníkom na teplú vodu a podlahové kúrenie. Sú zrealizované kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu, kompletná elektroinštalácia, vrátane pripojenia do verejných sietí (elektrická, vodovodná a kanalizačná) a bleskozvodu. V cene domu je okrem vybavenia zahrnutá vonkajšia silikónová farebná fasáda, vyrovnanie terénu, krbová vložka, už uvedené plastové okna zn. Salamander s trojsklom a 92 mm profilom a kompletná kabeláž. Predpokladané mesačné náklady na bývanie 4 člennej rodiny sú 120 eur. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec – 4 min., D1 – 10 min., R1 – 12 min. a Nitra – 20 min. V obci sa okrem autobusovej zastávky nachádza aj železničná zastávka na trati Leopoldov – Nitra. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

198 000 €
2 020,41 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 3i bytu, 72 m2, loggia, 2x park. státie, Puškinova ul.

Exkluzívne PNORF – novostavba 3i bytu, 72 m2, loggia, 2x park. státie, Puškinova ul.

Lokalita: Piškinova, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 65.12 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zariadený a vybavený 3-izbový byt s prekrytou terasou 7,6 m2, fran. balkónom s nerezovým zábradlím, dvoma parkovacími miestami, nachádzajúci sa v novostavbe v tichej lokalite a slepej ulici v novovybudovanej Mládežníckej štvrti na Puškinovej ul. v Galante. Byt má inteligentné dispozičné riešenie s orientáciou na 3 svetové strany (V, S a Z), nepriechodnými miestnosťami, obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou, veľkými presklenými plochami a priestrannou loggiou SV orientácie, ktorá je prístupná z obývacej izby. Dispozícia bytu: schodisko, chodba, samostatná toaleta s umývadlom a oknom, kúpeľňa s vaňou, 2x nepriechodné spálne so šatníkom, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a fran. balkónom s nerezovým zábradlím a výstupom na terasu. Technické vybavenie bytu: alarm, el. vrátnik, termostat, kvalitný plynový kotol so zásobníkom VIESSMAN, ktorý zabezpečuje ohrev vody, vykurovanie bytu prostredníctvom radiátorov, zásuvky a vypínače zn. Legrand Valena, medené rozvody plynu, predpríprava na klimatizáciu a zabezpečenie, el. teplovzdušná rúra, plynová varná doska, digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, úsporné LED osvetlenie. Zariadenie bytu: kuchynská linka na mieru, dvere a ich obloženie so špičkovým kovaním, sedacia súprava, konferenčný stolík, stôl, 4x stoličky, manželská posteľ, skriňa, komoda, vaňa, 4x miešacie batérie, skriňa pod umývadlom, vstavaná skriňa na chodbe, vchodové dvere s bezpečnostným kovaním a plastové okná a dvere s trojsklom zn. Salamander. Byt sa nachádza na II. NP tehlového bytového domu, skolaudovaného v r. 2020, len s ôsmymi 3-izbovými bytmi so samostatnými vchodmi a vyhradeným parkovaním s dvoma parkovacími miestami v cene bytu. Bonusy bytu: novostavba, tichá lokalita, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie a vybavenie, priestranná terasa, parkovanie priamo pred bytom a možnosť okamžite bývať. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

167 000 €
2 564,50 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 2i bytu, 45 m2, balkón, pivn. kobka, gar. státie, Zelené dvory – Klok

Exkluzívne PNORF – novostavba 2i bytu, 45 m2, balkón, pivn. kobka, gar. státie, Zelené dvory – Klok

Lokalita: Hornostavská, Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavby bezbariérového, čiastočne vybaveného 2 izbového bytu s balkónom, pivničnou kobkou, garážovým státím a panoramatickým výhľadom na Zobor nachádzajúci sa v novom bytovom komplexe pod Nitrianskym sídliskom Klokočina na Hornostavskej ul., v Nitre. Vybavenie a zariadenie bytu: plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením, dlažba a obklady v kúpeľni a na toalete, bezpečnostné dvere, umývadlo, vaňa, sanita, závesné wc, 2x ventilátor, zásuvky a vypínače. Bytový dom sa nachádza v tichej časti Nitry s výbornou dopravnou dostupnosťou autom aj mestskou hromadnou dopravou a s kompletnou občianskou vybavenosťou. Pôdorys s výmerami miestností a dispozíciou nájdete vo fotogalérii inzerátu. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

135 000 €
3 000 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – 7i novostavba so záhradou a dvojgarážou, 287 m2, 637 m2, časť Kopánka - Trnava

Exkluzívne PNORF – 7i novostavba so záhradou a dvojgarážou, 287 m2, 637 m2, časť Kopánka - Trnava

Lokalita: Kopánková, Trnava (Trnava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 287 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu situovanú v tichej ulici mestskej časti Kopánka Trnavy. Objekt pozostáva zo 7 miestností, 2x kúpeľne s WC, 2x ďalšie samostatné WC, 2x predsiene, špajze, technickej miestnosti, terasy na poschodí, 47 m2 veľkej dvojgaráže s automatickou bránou a miestnosti nad garážou. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 287 m2. Dispozícia zadnej bytovej jednotky: I. NP – presklené zádverie, hosťovská toaleta s umývadlom, sklad, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, schodisko (57,6 m2). II. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou, dve nepriechodné izby (46,1 m2). Dispozícia prednej bytovej jednotky: I. NP – presklené zádverie, hosťovská toaleta s umývadlom, sklad, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, schodisko (67 m2). II. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou, 2x nepriechodné izby, pracovňa, terasa a podstrešný priestor (157,3 m2). Spoločné priestory: technická miestnosť, garáž (52 m2). Aktuálne rozdelenie na 2 bytové jednotky umožňuje využívať budovu na dvojgeneračné bývanie, prípadne spojenie bývania s podnikaním v jednom objekte. Vo dvore môžu parkovať ďalšie tri autá. Objekt je napojený na všetky IS vrátane vlastnej studne. Nehnuteľnosť skolaudovaná v r. 08/2019 má obvodové múry z rakúskej tvárnice WIENERBERGER Porotherm Profi 300 mm so zateplením 200 mm, priečky sú od rovnakého výrobcu Porotherm Profi 250 mm. Strešná krytina nad garážou je Bramac, plochá strecha je nadštandardne zateplená, krytá Fatrafolom a vyštrkovaná. Na budove sú osadené plastové okná s trojsklom. Prvé nadzemné podlažie má 9 francúzskych okien. V kuchyni sa nachádza na mieru vyrobená nadštandardná nemecká kuchynská linka, ktorá je vybavená spotrebičmi zn. BOSCH. Kúpeľne sú vybavené práčkou a sušičkou zn. BOSCH, vaňa a sprchový kút zn. Kaldewei. Nehnuteľnosť má externé elektrické hliníkové žalúzie. Jedinečný vzhľad dodáva interiéru domu dizajnérske, na mieru vyrobené drevené zábradlie. Objekt je vykurovaný 16 kW tepelným čerpadlom Hitachi Yutaki cez podlahové kúrenie, ktoré je nadštandardne veľmi husto rozložené vo všetkých miestnostiach. Nehnuteľnosť je vybavená alarmom a celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Pozemok juhozápadnej orientácie, vo výmere 637 m2, je rovinatý, záhrada za domom má rozlohu 262 m2 a jej betónové oplotenie poskytuje vlastníkovi potrebné súkromie. Fotografie, pôdorysy a ďalšie informácie sú na vyžiadanie k dispozícii v realitnej kancelárii. Bonusy nehnuteľnosti: moderné architektonické riešenie, variabilita v užívaní (podnikanie/bývanie), novostavba, tichá lokalita, okamžitý prístup k obchvatu mesta, dvojgaráž + 3 parkovacie miesta na pozemku, kvalitné materiály a prevedenia. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

650 000 €
2 264,81 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba, obchodný priestor, 245 m2, r. 2015, Nová Štvrť - Hlohovec

Exkluzívne PNORF – novostavba, obchodný priestor, 245 m2, r. 2015, Nová Štvrť - Hlohovec

Lokalita: Jilemnického, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 245 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj obchodný priestor s 2x skladom a kanceláriou, 245 m2, I. NP, nachádzajúci sa v novostavbe budovy z r. 2015 uprostred radovej zástavby na Jilemnického ul. v časti Nová Štvrť v Hlohovci. Nebytový priestor má nezávislé centrálne el. vykurovanie prostredníctvom podlahových rozvodov s vlastnou riadiacou jednotkou a klimatizáciu. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Bonusom objektu je fakt, že ide o novostavbu s nízkymi nákladmi, ideálnou výmerou, polohou a absencia relevantnej konkurencie. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

245 000 €
1 000 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate