Novostavby.sk

Inzeráty predajcu JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate

Predajca

Názov predajcu:
JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: pno...
Adresa:
Hlohovec I
Hlohovec
92001
Nájdených 15 novostavieb
Exkluzívne PNORF –  novostavba, obchodný priestor, 245 m2, r. 2015, Nová Štvrť - Hlohovec

Exkluzívne PNORF – novostavba, obchodný priestor, 245 m2, r. 2015, Nová Štvrť - Hlohovec

Lokalita: Jilemnického, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 245 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj obchodný priestor s 2x skladom a kanceláriou, 245 m2, I. NP, nachádzajúci sa v novostavbe budovy z r. 2015 uprostred radovej zástavby na Jilemnického ul. v časti Nová Štvrť v Hlohovci. Nebytový priestor má nezávislé centrálne el. vykurovanie prostredníctvom podlahových rozvodov s vlastnou riadiacou jednotkou a klimatizáciu. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Bonusom objektu je fakt, že ide o novostavbu s nízkymi nákladmi, ideálnou výmerou, polohou a absencia relevantnej konkurencie. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

245 000 €
1 000 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – montovaný RD, 60 m2, 1156 m2, tichá lokalita, Šianec

PNORF – montovaný RD, 60 m2, 1156 m2, tichá lokalita, Šianec

Lokalita: Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 60 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatný, nízkoenergetický, montovaný domček s panoramatickým výhľadom na povodie Váhu a Malé Karpaty uprostred viníc na kopci Šianec nad Hlohovcom. Dispozičné riešenie: predsieň, kuchyňa s jedálenskou časťou spojená s izbou a kúpeľňa. Z exteriéru sa vchádza do technickej miestnosti, kde sa nachádzajú batérie a technické zázemie domu. IS: vlastná 50 m hlboká, vŕtaná studňa, 12 x solárne panely s meničom na 240 V a 9 m3 žumpa. Nehnuteľnosť je postavená na betónovej platni. Konštrukcia je z drevených hranolov, obvodové múry tvoria drevotrieska, 2x izolácia a pozinkovaný plech a interiér je zo sadrokartónu a tatranského profilu. Vybavenie domu: kuchynská linka, krbové kachle, el. sieť na 240 V, satelit, kombinovaný sporák, klimatizácia, sprchový kút, splachovacie WC, alarm s pripojením na políciu a bezproblémové parkovanie. Kompaktný objekt poskytuje vlastníkovi nehnuteľnosti jedinečné bývanie vďaka vlastnej studni, solárnej energii, súkromiu, panoramatickému výhľadu, veľkej terase a krbovým kachliam v interiéri. Výmera mierne svahovitého pozemku JZ orientácie je 1156 m2. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: D1 – 7 min., Sereď – 20 min., Nitra - 30 min., Trnava – 35 min. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

37 000 €
616,67 €/m²
+ 20 €/mes. energie
JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – polyfunkčný objekt, 300 m2, 1462 m2, r. 2005, Koplotovce okr. Hlohovec

PNORF – polyfunkčný objekt, 300 m2, 1462 m2, r. 2005, Koplotovce okr. Hlohovec

Lokalita: Koplotovce (Hlohovec)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 300 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj polyfunkčný objekt skolaudovaný v r. 2005, nachádzajúci sa v centre obce Koplotovce okr. Hlohovec. Objekt je v súčasnosti využívaný ako predajňa potravín (160 m2) a pohostinstvo (140 m2), no je vhodný aj na skladové alebo výrobné účely. Výmera jednotlivých miestností v budove je vo fotogalérii. Nehnuteľnosť s 8 park. miestami má bezproblémový prístup z dvoch ulíc. Objekt je pripojený na obecný vodovod, el. sieť a má vlastnú betónovú žumpu - 30 m3. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje el. kotol. Dostupnosť obce autom: Hlohovec 5 km, Piešťany 15 km, D1 8 km. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

cena dohodou

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF –  novostavba, 3i byty s terasou, 2x parkovacím miestom, od 94.900,-€, Mládežnícka

Exkluzívne PNORF – novostavba, 3i byty s terasou, 2x parkovacím miestom, od 94.900,-€, Mládežnícka

Lokalita: Puškinova, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj v novostavbe dvojpodlažného tehlového bytového domu 3i byty so samostatnými vstupmi a s dvoma parkovacími miestami, s terasou alebo s terasou a záhradou, nachádzajúce sa v tichej lokalite a slepej ulici v novovybudovanej Mládežníckej štvrti v Galante. Byty na prízemí majú úžitkovú plochu od 68 m2 po 73 m2, vrátane 7,6 m2 terasy a prináležia k nim záhrady s výmerami od 91 m2 po 160 m2. Štyri byty na II. NP s 7,6 m2 terasami majú úžitkovú plochu 73 m2 (dva byty) a 77 m2 (dva byty). Byty majú inteligentné dispozičné riešenie s orientáciou terás a záhrad na JV, obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou, veľkými presklenými plochami a krytými terasami. Dispozícia bytov na prízemí: vstupná chodba, 2x nepriechodné izby, samostatná toaleta, kúpeľňa, kuchyňa spojená s obývacou izbou a výstup na krytú terasu a záhradu. Dispozičné riešenie bytov na poschodí: vstup, schodisko, 2x nepriechodné izby, šatník, samostatná toaleta, kúpeľňa, kuchynský kút spojený s obývacou izbou a výstup na krytú terasu s nerezovým zábradlím. Holobyty majú plastové okná s tepelnoizolačným profilom Salamander s trojsklom, ekologické sádrové omietky a cementové potery. Technické vybavenie bytov: predpríprava pre alarm, el. vrátnik a klimatizáciu, termostat, medené rozvody plynu, kvalitný plynový kotol so zásobníkom VIESSMAN, ktorý zabezpečuje ohrev vody, vykurovanie bytu prostredníctvom radiátorov, zásuvky a vypínače zn. Legrand Valena, optický kábel, a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobyt s možnosťou ich finalizácie v troch úrovniach dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu. Bonusy bytov: novostavba, tichá lokalita, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie a vybavenie, terasa so záhradou, parkovanie priamo pred bytom a možnosť okamžite bývať. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

94 900 €
1 395,59 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF –  novostavba, 3i byt s terasou a záhradou, 2x parkovacím miestom, od 94.900,-€, Galanta

PNORF – novostavba, 3i byt s terasou a záhradou, 2x parkovacím miestom, od 94.900,-€, Galanta

Lokalita: Mládežnícka štvrť, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj v novostavbe dvojpodlažného tehlového bytového domu 3i byty so samostatnými vstupmi a s dvoma parkovacími miestami, s terasou alebo s terasou a záhradou, nachádzajúce sa v tichej lokalite a slepej ulici v novovybudovanej Mládežníckej štvrti v Galante. Byty na prízemí majú úžitkovú plochu od 68 m2 po 73 m2, vrátane 7,6 m2 terasy a prináležia k nim záhrady s výmerami od 91 m2 po 160 m2. Štyri byty na II. NP s 7,6 m2 terasami majú úžitkovú plochu 73 m2 (dva byty) a 77 m2 (dva byty). Byty majú inteligentné dispozičné riešenie s orientáciou terás a záhrad na JV, obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou, veľkými presklenými plochami a krytými terasami. Dispozícia bytov na prízemí: vstupná chodba, 2x nepriechodné izby, samostatná toaleta, kúpeľňa, kuchyňa spojená s obývacou izbou a výstup na krytú terasu a záhradu. Dispozičné riešenie bytov na poschodí: vstup, schodisko, 2x nepriechodné izby, šatník, samostatná toaleta, kúpeľňa, kuchynský kút spojený s obývacou izbou a výstup na krytú terasu s nerezovým zábradlím. Holobyty majú plastové okná s tepelnoizolačným profilom Salamander s trojsklom, ekologické sádrové omietky a cementové potery. Technické vybavenie bytov: predpríprava pre alarm, el. vrátnik a klimatizáciu, termostat, medené rozvody plynu, kvalitný plynový kotol so zásobníkom VIESSMAN, ktorý zabezpečuje ohrev vody, vykurovanie bytu prostredníctvom radiátorov, zásuvky a vypínače zn. Legrand Valena, optický kábel, a iné. Byty sa predávajú v štádiu holobyt s možnosťou ich finalizácie v troch úrovniach dokončenia podľa preferencií a finančných možností záujemcu. Bonusy bytov: novostavba, tichá lokalita, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie a vybavenie, terasa so záhradou, parkovanie priamo pred bytom a možnosť okamžite bývať. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

94 900 €
1 395,59 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF –  novostavba 3i bytu, 68 m2, terasa,  záhrada 160 m2, Mládežnícka štvrť, Galanta

Exkluzívne PNORF – novostavba 3i bytu, 68 m2, terasa, záhrada 160 m2, Mládežnícka štvrť, Galanta

Lokalita: Mládežnícka štvrť, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu kompletne zariadeného a vybaveného 3-izbového bytu s výmerou 68 m2, prekrytou terasou, dvoma parkovacími miestami s predprípravou na prístrešok, záhradou s výmerou 160 m2 nachádzajúci sa v tichej lokalite a slepej ulici v novovybudovanej Mládežníckej štvrti v Galante. Byt má inteligentné dispozičné riešenie s orientáciou na 3 svetové strany (V, J a Z), obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou, veľkými presklenými plochami, terasou a záhradou JV orientácie. Technické vybavenie: alarm, el. vrátnik, termostat, kvalitný plynový kotol so zásobníkom VIESSMAN, ktorý zabezpečuje ohrev vody, vykurovanie bytu prostredníctvom radiátorov, zásuvky a vypínače zn. Legrand Valena, medené rozvody plynu, predprípravu na klimatizáciu, el. teplovzdušná rúra, plynová varná doska, digestor, mikrovlnná rúra, úsporné led osvetlenie, a iné. Zariadenie bytu: kuchynská linka na mieru, dvere a ich obloženie z dreveného masívu so špičkovým kovaním, sedacia súprava, konferenčný stolík, stôl, 4x stoličky, manželská posteľ, komoda, chodbová zostava, vaňa so sklenenou zástenou, 3x miešacie batérie, skriňa pod umývadlom, vstavaná skriňa na chodbe, vchodové dvere s bezpečnostným kovaním a plastové okná a dvere s trojsklom zn. Salamander. Byt sa nachádza na prízemí tehlového bytového domu, skolaudovaného v r. 2021, len s ôsmymi 3-izbovými bytmi so samostatnými vchodmi a vyhradeným parkovaním s dvoma parkovacími miestami pre každý byt. Bonusy bytu: novostavba, tichá lokalita, limitovaná komunita vlastníkov, kvalitné prevedenie a vybavenie, terasa so záhradou, parkovanie priamo pred bytom a možnosť okamžite bývať. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

129 900 €
1 910,29 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 130 m2, 525 m2, terasa, Sĺňava, Sokolovce

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 130 m2, 525 m2, terasa, Sĺňava, Sokolovce

Lokalita: Sokolovce (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 4i rodinného holodomu s dvoma kúpeľňami a terasou v novej zástavbe v tichej lokalite obce Sokolovce pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Dispozícia nehnuteľnosti: vstupná hala, prechodová chodba, technická miestnosť, hosťovská toaleta, nepriechodné izby, kúpeľňa s toaletou, druhá kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou a pochôdzy odkladací priestor v podkroví domu s výmerou 20 m2 s výklopným dreveným schodiskom. Vyhotovenie stavby zahŕňa nasledujúci stav a materiály: - parkovacie státie zo zámkovej dlažby pre tri autá s dreveným prístreškom - oplotenie zadnej časti pozemku z DT tvárnic - strešná krytina Mediterán s úpravou EVO, - obvodové murivo železobetónové tvárnice s izoláciou, - penová stropná izolácia striekaná od firmy BM Izolácie, hr. 250 mm tepelnoizolačný odpor 0,35, - vnútorné murivo zn. porfix 125 mm, - omietky strojové sadrové baumit 10 - 20 mm, - výška stropov 2550 mm, - el. zásobník na TÚV zn. Elíz 150 l, - el. podlahové kúrenie zn. Fénix, - rozvody vody komplet inštalácia po vyústenie stavebných krytiek bez koncových ventilov, - elektroinštalácia (na výber el. skriňa alebo zaevidovanie do sietí), - bleskozvod, - kanalizácia a napojenie do verejnej kanalizácie, - vyrovnanie terénu bez makadamu, - HST dvere, - plastové okná zn. Salamander 3 sklo k-0,6 92 mm hrúbka profilu, - zásuvky a vypínače, - v cene fasády je (sieťka, lepidlo, mlieko, práca komplet aj nanesenie finálnej farby) okrem materiálu finálnej farby. Bonusy holodomu: novostavba, bezbariérovosť, nízkoenergetickosť, slepá ulica s limitovaný počtom domov, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho a tichá lokalita v dosahu rekreačnej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

158 000 €
1 215,38 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF –  novostavba 2i bytu, 44,57 m2, balkón, pivn. kobka, gar. státie, Zelené dvory

Exkluzívne PNORF – novostavba 2i bytu, 44,57 m2, balkón, pivn. kobka, gar. státie, Zelené dvory

Lokalita: Hornostavská, Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavby bezbariérového, čiastočne vybaveného 2 izbového bytu s balkónom, pivničnou kobkou, garážovým státím a panoramatickým výhľadom na Zobor nachádzajúci sa v novom bytovom komplexe pod Nitrianskym sídliskom Klokočina na Hornostavskej ul., v Nitre. Vybavenie a zariadenie bytu: plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením, dlažba a obklady v kúpeľni a na toalete, bezpečnostné dvere, umývadlo, vaňa, sanita, závesné wc, 2x ventilátor, zásuvky a vypínače. Bytový dom sa nachádza v tichej časti Nitry s výbornou dopravnou dostupnosťou autom aj mestskou hromadnou dopravou a s kompletnou občianskou vybavenosťou. Pôdorys s výmerami miestností a dispozíciou nájdete vo fotogalérii inzerátu. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

108 000 €
2 454,55 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 114 m2,  371 m2, terasa, Záblatie - Trenčín

PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 114 m2, 371 m2, terasa, Záblatie - Trenčín

Lokalita: Záblatska, Záblatie (Trenčín)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 114 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného holodomu s terasou v novej zástavbe s bezproblémovým prístupom k D1 a do centra mesta v časti Záblatie Trenčína. Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie, vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou (44 m2) a vstupom na terasu JZ orientácie, 3x nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta. Konštrukčné a technologické riešenie rodinného domu: Základové konštrukcie sú tvorené základovými pásmi do nemrznúcej hĺbky 100 mm pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami DT o hrúbke 400 mm, Obvodové nosné murivo hr. 300 mm, vnútorné nosné murivo hr. 250 mm a vnútorné priečky hr.115 mm (pálená tehla), zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 100 mm, Stropné konštrukcie sú riešené ako trámové s kompletným zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 200 mm, Krytina strechy je betónová, farba čierna, Okná sú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. Farba okien v interiéri je biela, v exteriéri antracit. Vchodové dvere do objektov sú bezpečnostné, plastové s oceľovou výstuhou v zárubni a prahu, Vnútorné parapety biele, Vnútorné omietky – vápenno-cementové, Podlahy vnútorné – 150 mm betónová doska, 100 mm polystyrénová izolácia, a na ňu nasleduje podlahový vykurovací systém a ukončenie tvorí cementový poter, Vonkajšie dlažby: betónová dlažba kladená do pieskového lôžka na podkladaný betón o hr. 60mm a betónová dlažba ukladaná do štrkového lôžka deleného po frakciách, Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome, V objekte sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou tzv.,,čokoládkou“), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Vonkajšie úpravy: Terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Spevnená plocha pre parkovacie státie a chodník pred domom, za domom vybetónovaná terasa 10 m2. Dom sa predáva v štandarde interiéru tzv. „holodom“: dokončené všetky el. rozvody (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu, plynu a podlahového kúrenia vrátane plynového kotla, omietky a základná biela maľovka. Bonusy domu: novostavba, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu a zároveň do centra mesta, cesty a všetky siete sú v lokalite skolaudované. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com.

189 900 €
1 665,79 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF –  novostavba 6i RD, 305 m2, 813 m2, garáž, D1, Madunice

PNORF – novostavba 6i RD, 305 m2, 813 m2, garáž, D1, Madunice

Lokalita: Michala Bubniča, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 305 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu 6i rodinného domu s garážou, predzáhradkou a záhradou, v tichej lokalite s novou asfaltovou cestou a chodníkom zo zámkovej dlažby v obci Madunice s okamžitým zjazdom z D1 v dosahu troch okresných miest Hlohovec, Piešťany a Trnava. Kompletne podpivničený samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom z r. 2003 má sedlovú strechu, 2x balkón a stojí na rovinatom pozemku severnej orientácie o výmere 813 m2. Dispozícia domu: suterén: technická miestnosť, 3x samostatná miestnosť, z toho jedna s východom do záhrady, I. NP: vstupná chodba, schodisko, šatník, hosťovské WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa, komora, obývacia izba s jedálňou a garáž. II. NP: chodba, kúpeľňa s toaletou a vaňou, 4x spálňa a 2x balkón. Hodnotu stavby a jej vybavenia potvrdzuje jej kvalitné vyhotovenie a použité materiály: drevené podlahy, drevené dvere a ich obloženie, kuchynská linka so spotrebičmi značky Electrolux a Bosch, nerezové prvky, kované oplotenie a technické zariadenia domu. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečujú plyn. kotol alebo alternatívne kotol na pelety. Nehnuteľnosť je pripojená k všetkým verejným IS. Dostupnosť obce autom: D1 7 km, Hlohovec 8 km, Trnava 20 km a Piešťany 15 km. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

220 000 €
721,31 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – hala, polyf. budova s 3x 2i byty, kancelárie, kovovýroba, garáž, 557 m2, areál Lubonasu

PNORF – hala, polyf. budova s 3x 2i byty, kancelárie, kovovýroba, garáž, 557 m2, areál Lubonasu

Lokalita: Mierová, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 515 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú a zateplenú montovanú halu na výrobné a skladové účely a polyfunkčnú budovu s výrobnou časťou, skladom, garážou, sociálnymi zariadeniami, kanceláriou a troma 2i bytmi nachádzajúce sa v priemyselno - výrobnom areáli v bývalom Lubonase na Mierovej ul. v Hlohovci. Hala s výmerou 215 m2 má sendvičové zateplenie, novú strechu, podlahu, osvetlenie, výšku 3,80 m a iné. Priestor haly je rozčlenený na dve časti. Predná časť slúži ako sklad. V zadnej časti sa nachádza lis a pec. Hala je vykurovaná kotlom na tuhé palivo. Polyfunkčná budova má dve nadzemné podlažia. Na I. NP sa nachádza garáž s automatickou bránou, 2x dielňa, kuchyňa s jedálňou, 2x sprchy, 2x WC a dve kancelárie. Na kompletne nové II. NP sa ide samostatným externým schodiskom cez terasu. Nachádzajú sa tu tri neskolaudované byty v stave holobytu s dokončenými kúpeľňami. Dispozične majú byty dve nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu a samostatné toalety. Do areálu, ktorý má betónové oplotenie a je pripojený na bezpečnostný a kamerový systém, sa vstupuje cez novú automatickú bránu. Objekty sú pripojené na všetky IS s výnimkou prípojky plynu, ktorá sa nachádza pred objektom. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma

cena dohodou

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF –  vila nad posvätenou obcou Mariánka, s terasou, bazénom a s výhľadom za hranice krajiny

PNORF – vila nad posvätenou obcou Mariánka, s terasou, bazénom a s výhľadom za hranice krajiny

Lokalita: Marianka (Malacky)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 546 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj nadčasový, pasívny 5i rodinný dom s rozľahlou terasou a bazénom, pod ktorou sa nachádza dvojgaráž s pánskym obytným priestorom, v slepej ulici nad obcou Mariánka v tesnom susedstve Bratislavy. Objekt, navrhnutý ako mestské bývanie s jeho komfortom, je citlivo zasadený do pôvodného vidieckeho okolia s inteligentným využitím prírodného prostredia. Obytné miestnosti na oboch podlažiach majú veľkoplošné zasklenia s juhozápadnou orientáciou, ktoré sprostredkovávajú fascinujúce výhľady a vizuálny kontakt s okolitou prírodou a zároveň umožňujú výstupy na terasy. Dispozícia nehnuteľnosti: I. NP – kúpeľňa, toaleta, chodba, hosťovská izba, zádverie, hala, komora, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, technická miestnosť a terasa s bazénom a so vstupom do dvojgaráže (110 m2 + terasa 140 m2). II. NP – schodisko, toaleta, kúpeľňa, chodba, 3x nepriechodné spálne a drevená terasa (110 m2 + drevená terasa 46 m2). Dvojgaráž s pánskym obytným priestorom: dvojgaráž, chodba, toaleta, kúpeľňa, exteriérové schodisko, kuchynský kút a pánsky obytný priestor (110 m2). Nehnuteľnosť je postavená z kvalitných materiálov s využitím skla, dreva, betónu a kvalitného technického zázemia: tepelné čerpadlo vzduch – voda, podlahové vykurovanie, chladenie stropné a stenové, riadené vetranie vzduchu, centrálny vysávač, kamerový systém, nadštandardný počet zásuviek a rozvody káblovej televízie v každej izbe. Orientácia nehnuteľnosti, súkromná cesta, slepá ulica a svahovitý pozemok zabezpečujú vlastníkovi nehnuteľnosti súkromie a pokojné bývanie. Obec Mariánka a lesy Malých Karpát poskytujú jej obyvateľom jedinečné prostredie bukových lesov a kultúrnych a historických pamiatok s možnosťou aktívneho oddychu. Bonusy domu: súkromie, inteligentné a nadčasové architektonické riešenie, precízne vyhotovenie, jedinečné vidiecke prostredie, tichá lokalita a malá uzavretá komunita kooperujúcich vlastníkov ostatných domov v slepej a súkromnej uličke. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com

1 002 000 €
1 835,16 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 114 m2,  347 m2, terasa, Záblatie - Trenčín

PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 114 m2, 347 m2, terasa, Záblatie - Trenčín

Lokalita: Tichá, Záblatie (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 114 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného holodomu s terasou v novej zástavbe s bezproblémovým prístupom k D1 a do centra mesta v časti Záblatie Trenčína. Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie, vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou (44 m2) a vstupom na terasu JZ orientácie, 3x nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta. Rodinný dom si môžete kúpiť s pozemkom vo výmere od 347 m2 do 625 m2. Cesty a všetky siete v lokalite sú skolaudované. Konštrukčné a technologické riešenie rodinného domu: Základové konštrukcie sú tvorené základovými pásmi do nemrznúcej hĺbky 100 mm pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami DT o hrúbke 400 mm, Obvodové nosné murivo hr. 300 mm, vnútorné nosné murivo hr. 250 mm a vnútorné priečky hr.115 mm (pálená tehla), zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 100 mm, Stropné konštrukcie sú riešené ako trámové s kompletným zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 200 mm, Krytina strechy je betónová, farba čierna, Okná sú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. Farba okien v interiéri je biela, v exteriéri antracit. Vchodové dvere do objektov sú bezpečnostné, plastové s oceľovou výstuhou v zárubni a prahu, Vnútorné parapety biele, Vnútorné omietky – vápenno-cementové, Podlahy vnútorné – 150 mm betónová doska, 100 mm polystyrénová izolácia, a na ňu nasleduje podlahový vykurovací systém a ukončenie tvorí cementový poter, Vonkajšie dlažby: betónová dlažba kladená do pieskového lôžka na podkladaný betón o hr. 60mm a betónová dlažba ukladaná do štrkového lôžka deleného po frakciách, Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome, V objekte sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou tzv.,,čokoládkou“), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Vonkajšie úpravy: Terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Spevnená plocha pre parkovacie státie a chodník pred domom, za domom vybetónovaná terasa 10 m2. Dom sa predáva v štandarde interiéru tzv. „holodom“: dokončené všetky el. rozvody (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu, plynu a podlahového kúrenia vrátane plynového kotla, omietky a základná biela maľovka. Bonusy domu: novostavba, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu a zároveň do centra mesta, cesty a všetky siete sú v lokalite skolaudované. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com.

179 900 €
1 578,07 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – 7i novostavba so záhradou a dvojgarážou, 287 m2, 637 m2, časť Kopánka - Trnava

Exkluzívne PNORF – 7i novostavba so záhradou a dvojgarážou, 287 m2, 637 m2, časť Kopánka - Trnava

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 287 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu situovanú v tichej ulici mestskej časti Kopánka Trnavy. Objekt pozostáva zo 7 miestností, 2x kúpeľne s WC, 2x ďalšie samostatné WC, 2x predsiene, špajze, technickej miestnosti, terasy na poschodí, 47 m2 veľkej dvojgaráže s automatickou bránou a miestnosti nad garážou. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 287 m2. Dispozícia zadnej bytovej jednotky: I. NP – presklené zádverie, hosťovská toaleta s umývadlom, sklad, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, schodisko (57,6 m2). II. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou, dve nepriechodné izby (46,1 m2). Dispozícia prednej bytovej jednotky: I. NP – presklené zádverie, hosťovská toaleta s umývadlom, sklad, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, schodisko (67 m2). II. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou, 2x nepriechodné izby, pracovňa, terasa a podstrešný priestor (157,3 m2). Spoločné priestory: technická miestnosť, garáž (52 m2). Aktuálne rozdelenie na 2 bytové jednotky umožňuje využívať budovu na dvojgeneračné bývanie, prípadne spojenie bývania s podnikaním v jednom objekte. Vo dvore môžu parkovať ďalšie tri autá. Objekt je napojený na všetky IS vrátane vlastnej studne. Nehnuteľnosť skolaudovaná v r. 08/2019 má obvodové múry z rakúskej tvárnice WIENERBERGER Porotherm Profi 300 mm so zateplením 200 mm, priečky sú od rovnakého výrobcu Porotherm Profi 250 mm. Strešná krytina nad garážou je Bramac, plochá strecha je nadštandardne zateplená, krytá Fatrafolom a vyštrkovaná. Na budove sú osadené plastové okná s trojsklom. Prvé nadzemné podlažie má 9 francúzskych okien. V kuchyni sa nachádza na mieru vyrobená nadštandardná nemecká kuchynská linka, ktorá je vybavená spotrebičmi zn. BOSCH. Kúpeľne sú vybavené práčkou a sušičkou zn. BOSCH, vaňa a sprchový kút zn. Kaldewei. Nehnuteľnosť má externé elektrické hliníkové žalúzie. Jedinečný vzhľad dodáva interiéru domu dizajnérske, na mieru vyrobené drevené zábradlie. Objekt je vykurovaný 16 kW tepelným čerpadlom Hitachi Yutaki cez podlahové kúrenie, ktoré je nadštandardne veľmi husto rozložené vo všetkých miestnostiach. Nehnuteľnosť je vybavená alarmom a celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Pozemok juhozápadnej orientácie, vo výmere 637 m2, je rovinatý, záhrada za domom má rozlohu 262 m2 a jej betónové oplotenie poskytuje vlastníkovi potrebné súkromie. Fotografie, pôdorysy a ďalšie informácie sú na vyžiadanie k dispozícii v realitnej kancelárii. Bonusy nehnuteľnosti: moderné architektonické riešenie, variabilita v užívaní (podnikanie/bývanie), novostavba, tichá lokalita, okamžitý prístup k obchvatu mesta, dvojgaráž + 3 parkovacie miesta na pozemku, kvalitné materiály a prevedenia. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

650 000 €
2 264,81 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 107 m2, 522 m2, terasa, Šumperky, Hlohovec

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 107 m2, 522 m2, terasa, Šumperky, Hlohovec

Lokalita: Slepá, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v tesnom susedstve voľnej prírody, v časti Šumperky v Hlohovci. Dispozícia nehnuteľnosti s rozmermi a použitými materiálmi - viď fotogaléria: zádverie, šatník, technická miestnosť, toaleta s umývadlom a sprchovým kútom, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s výstupom na terasu, nepriechodná izba s výstupom na terasu, terasa JZ orientácie, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a druhou toaletou a dve nepriechodné izby. Na výstavbu holodomu boli použité nasledujúce materiály a predáva sa s týmto vybavením: bleskozvod, zhotovenie a betonáž DT tvárnic, rozvody inžinierskych sietí, betonáž železobetónovej deky, izolácie proti zemnej vlhkosti, tehla obvodová a priečna, šalovacie práce systémom Velox, železobetónové vence plus preklady, väzníkový krov s úložným priestorom, strešná krytina Bramac, odkvapové systémy KJG, plastové okná trojsklo - nemecký šesťkomorový profil, rozvody elektroinštalácie, kanalizácie, stropné izolácie Isover 40 cm, sadrové omietky, podlahové kúrenie Henco, rozdelovač, kondenzačný kotol, sadrokartónový strop, podkrovné vyklápacie schody, zemné izolácie Isover, betónový poter, vypínače Legrand plus zásuvky, skompletizovanie ističovej skrine, maľovka, exteriérové zateplenie hr. 18 cm Isover, fasáda Baumit - silikón farba podľa výberu klienta, revízie, certifikáty k IS. Bonusy holodomu: novostavba, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita a limitovaná komunita vlastníkov ostatných domov v susedstve nákupného centra a voľnej prírody. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

195 000 €
1 822,43 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate