Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Jerry Hopper s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Jerry Hopper s.r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: igo...
Adresa:
M.C.Sklodovskej 23
Bratislava V - Petržalka
85104
Nájdených 3 novostavieb
NADČASOVÝ PENTHOUSE

NADČASOVÝ PENTHOUSE

Lokalita: Polianky, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt

Jerry Hopper&Partners ponúka na predaj nezameniteľný Penthouse v rezidenčnom projekte Čerešne. Architekti tohto projektu sa snažili vytvoriť nadčasové ponímanie bývania. Samotný Penthouse sa nachádza na najvyššom siedmom podlaží ako jediný byt, čo umocňuje úplné súkromie. Tento byt nie je jedinečným len vďaka ROOFTOPU, ktorý priamo „vytŕča“ zo strechy, ale aj vďaka veľkometrážnej terase. Penthouse o celkovej rozlohe 204m2 , disponuje úžitkovou plochou 94m2, terasami o rozlohe 100m2 a pivnicou velkosti 10m2. Byt je projektovaný ako štvorizbový, s dvoma kúpeľňami, v stave holobytu s murovanými priečkami, ktoré je možné ľubovoľne zmeniť, čo dáva budúcemu majiteľovi možnosť vytvoriť si jedinečný priestor, vzhľad a dizajn. Priamo pri vstupe nás očarí priestor s vysokými stropmi až do výšky 3,5m a magická obývacia miestnosť vytvorená z veľkoplošných hliníkových okien po celom obvode, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu s nádherným výhľadom na okolie. Samozrejmosťou tohto bytu je inteligentná domácnosť, celoplošné podlahové kúrenie, ako aj klimatizácia a na terase predpríprava pre jacuzzi.Byt je orientovaný na juhozápadnú stranu, čo umocňuje romantický pohľad na západ slnka. V suteréne v podzemnej garáži sa nachádzajú dve miesta, ako aj pivnica. Možný odpočet dph.

410 000 €

Jerry Hopper s.r.o.
Veľkorysý pozemok s nezameniteľným výhľadom

Veľkorysý pozemok s nezameniteľným výhľadom

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 141 m²

Spoločnosť Jerry Hopper v zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj veľkorysý pozemok s očarujúcim víkendovým domom v lukratívnej časti Bratislavy nad Jaskovým radom. Jedná sa o jedinečný pozemok s nádherným výhľadom priamo na Bratislavský hrad, Slavín, Kalváriu v priamom susedstve lesa. Podľa územného plánu je to posledný stavebný pozemok. K pozemku vedie asfaltová cesta. Svahovitý pozemok o rozlohe 850m2 so šírkou 13,7m a dĺžkou až 62m je vytvorený so samostatných terás, pričom na poslednej z nich sa nachádza dvojpodlažný víkendový dom s terasou. Úžitková plocha domu je 141m2 ,pivnica 30m2 a letná terasa 30m2. Víkendový dom je možné využívať celoročne. Za domom sa nachádza ešte malý záhradný domček 12m2, ktorý je možné využiť ako úschovňu záhradného náradia. Na začiatku pozemku sa nachádza elektrická, vodovodná ako aj kanalizačná prípojka, čím je možné vybudovať ďalšiu stavbu, nakoľko je pozemok dosť veľký. Na pozemku je možné zrealizovať trojpodlažnú stavbu pri zastavanej ploche 168m2 .

350 000 €
2 482,27 €/m²

Jerry Hopper s.r.o.
Nadčasový penthouse v rezidenčnom projekte Čerešne

Nadčasový penthouse v rezidenčnom projekte Čerešne

Lokalita: Polianky, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 204 m²

Jerry Hopper&Partners ponúka na predaj nezameniteľný Penthouse v rezidenčnom projekte Čerešne. Architekti tohto projektu sa snažili vytvoriť nadčasové ponímanie bývania. Samotný Penthouse sa nachádza na najvyššom siedmom podlaží ako jediný byt, čo umocňuje úplné súkromie. Tento byt nie je jedinečným len vďaka ROOFTOPU, ktorý priamo „vytŕča“ zo strechy, ale aj vďaka veľkometrážnej terase. Penthouse o celkovej rozlohe 204m2 , disponuje úžitkovou plochou 94m2, terasami o rozlohe 100m2 a pivnicou velkosti 10m2. Byt je projektovaný ako štvorizbový, s dvoma kúpeľňami, v stave holobytu s murovanými priečkami, ktoré je možné ľubovoľne zmeniť, čo dáva budúcemu majiteľovi možnosť vytvoriť si jedinečný priestor, vzhľad a dizajn. Priamo pri vstupe nás očarí priestor s vysokými stropmi až do výšky 3,5m a magická obývacia miestnosť vytvorená z veľkoplošných hliníkových okien po celom obvode, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu s nádherným výhľadom na okolie. Samozrejmosťou tohto bytu je celoplošné podlahové kúrenie, ako aj klimatizácia a na terase predpríprava pre jacuzzi. Byt je orientovaný na juhozápadnú stranu, čo umocňuje romantický pohľad na západ slnka. V suteréne v podzemnej garáži sa nachádzajú dve miesta, ako aj pivnica. Možný odpočet dph.

410 000 €
2 009,80 €/m²

Jerry Hopper s.r.o.