Novostavby.sk

Inzeráty predajcu IVMO-real s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
IVMO-real s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: mon...
http://www.ivmoreal.sk
Adresa:
Lesná 10
Bratislava I - Staré Mesto
81104
Popis:
Nájdených 13 novostavieb
Exkluzívny 3 izb. apartmán, EINPARK, Zadunajská, v cene 1x GP a pivnica 6m2, 3D, začiatok Petržalky

Exkluzívny 3 izb. apartmán, EINPARK, Zadunajská, v cene 1x GP a pivnica 6m2, 3D, začiatok Petržalky

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

==== Predaj luxusného 3 izb. bytu, na liste vlastníctva klasifikovaného ako "apartmán" s terasou, pivnicou/skladovým priestorom a 1x GP v novostavbe polyfunkčného projektu EINPARK, v lukratívnej lokalite na začiatku Petržalky oproti INCHEBE, Zadunajská cesta, na skok k petržalskému nábrežiu Dunaja a k shopping centru AUPARK. ==== Výmera obytnej plochy bytu je 70m2 + plocha terasy 12m2, byt je situovaný na 3/18. posch.; plocha pivnice (na LV uvedené ako samostatný skladový priestor) nachádzajúcej sa na o. mezaníne je 6m2; plocha garážového stojiska na -2.p. v suterénnej garáži bytového domu je 12m2. PIVNICA aj GP sú zahrnuté v cene predaja. ==== Byt je na liste vlastníctva vedený ako nebytový priestor/apartmán, je vo vlastníctve fyzickej osoby. Byt je bez tiarch, kúpou okamžite voľný. ==== Projekt EINPARK má energetický certifikát triedy "A1", konštrukčne spĺňa kritéria najmodernejších stavebných technológií...... fasáda objektu má kompozitný obklad s prevetrávaním s odvádzaním nadbytočného tepla v letných mesiacoch, čím sa znižujú nároky na chladenie objektu..... byty a nebytové priestory v projekte EINPARK majú podlahové vykurovanie, reguláciu tepla zabezpečuje digitálny dvojzónový temostat, vysokokvalitné hliníkové okenné rámy, najmodernejšiu vzduchotechniku, k dispozícii obyvateľom a návštevníkom domu je exkluzívna vstupná hala s lobby a recepciou s kamerovým systémom. ==== Byt má príjemné dispozičné riešenie, interiér bytu je prevedený v elegantnom nadčasovom štýle s dôrazom na čisté línie a prepracovanosť detailov. Byt sa predáva aj s nadštandardným dizajnovým zariadením v cene. ==== Byt je vhodný na kúpu aj na investičné účely s výnosmi z budúcich prenájmov firemnej klientele z bizniscentier nachádzajúcich sa v blízkom okolí (Digital park, Tower Aupark....BC na Einsteinovej ul.) ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, obrázky, fotografie a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

318 900 €
4 555,71 €/m²

IVMO-real s.r.o.
Prenájom priestorov - rodinného domu 445m2 so záhradou na firemné účely, Ambrova ul., BA III - Nové

Prenájom priestorov - rodinného domu 445m2 so záhradou na firemné účely, Ambrova ul., BA III - Nové

Lokalita: Ambrova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 370 m²

==== Prenájom 3 podl. rodinného domu so záhradou, terasou, saunou a pivnicou slúžiacou ako skladovací priestor v tichej časti Kramárov na Ambrovej ul., BA III - Nové Mesto, širšie centrum, kat. územie Vinohrady na skok do centra mesta. ==== celková plocha domu 445,95 čistá kancelárska plocha 205,42 celková úžitková plocha (bez bytu) 374,96 celková plocha bytu 70,99 skladové priestory 26,38 kuchynky + jedáleň 37,47 WC 7,56 sekretariát suterén + 1.posch. 33,20 výmery jednotlivých podlaží: suterén: 145,21m2 prízemie: 154,34m2 poschodie: 147,40m2 dom bol doposiaľ využívaný na firemné,kancelárske účely, je čiastočne nadštandardne zariadený a vybavený kvalitným nábytkom z masívu na mieru. ==== Na prízemí domu sa nachádza samostatná 2 izb. bytová jednotka s príslušenstvom ako súčasť prenájmu domu, ktorá môže byť využívaná ako služobný byt. Výmera podlahovej plochy bytu je cca 70m a nie je započítaná v celkovej podlahovej ploche domu. ==== Parkovanie: k domu patria dve 2 vyhradené parkovacie miesta na ulici priamo pred domom. ==== Z domu je výborné dopravné napojenie do ktorejkoľvek časti mesta, na dialničný obchvat, na výpadovku smer Brno, resp. do centra mesta. Lokalita je charakterizovaná nadštandardnou občianskou vybavenosťou charakteristickou pre centrálne zóny miest. ==== Pôdorysy + kompletná fotodokumentácia vo veľkom rozlíšení na vyžiadanie v RK. Objekt je k prenájmu ihneď voľný. Dom je vhodný k prenájmu aj na firemné účely v kombinácii s bývaním ako HOME OFFICE. ==== CHARAKTERISTIKA: - 3- podlažné reprezentačné sídlo na Ambrovej ul. Bratislava- Kramáre, BA III - Nové Mesto - záhrada s parkovou úpravou; - pivnica, sauna, terasa; - čiastočne zariadené kancelárskym nábytkom, vybavenie kuchyniek a jedálne; - klimatizované miestnosti; - videovrátnik na každom podlaží; - 11 talefónnych liniek; - počítačové rozvody končiace na eternet sieť 10/100; - alarm napojený na bezpečnostnú službu; - cena bez zálohových platieb za elektrickú energiu, plyn, vodné a stočné, odvoz a likvidácia odpadu. ==== Dom je vhodný k prenájmu aj ako reprezentačné firemné sídlo, klinika jednodňovej chirurgie, špecializované medicínske centrum, reklamná agentúra, školiace stredisko, IT firma, finančné služby ap. PODORYSY NA VYŽIADANIE V RK ==== podľa dostupných informácií, budova nemá vypracovaný energetický certifikát. ==== © COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

3 500 €/mes.
9,46 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
4 izb. byt 220m v RD so záhradou a garážou, Tajovského ul., pri Horskom parku, BA I, TOP ADRESA

4 izb. byt 220m v RD so záhradou a garážou, Tajovského ul., pri Horskom parku, BA I, TOP ADRESA

Lokalita: Tajovského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 220 m²

==== Prenájom 4izb. bytu v rodinnom dome so záhradkou na Tajovského ul. v rezidenčnej lokalite Starého Mesta v tesnej blízkosti Horského parku. ==== Celková úžitková plocha bytu je 220 m2, byt je situovaný na dvoch podlažiach a je čiastočne zariadený. ==== Byt dispozične pozostáva z priestrannej obývačky so vstupom na terasu, troch izieb (dve spálne a jedna pracovňa), komfortnej, plne vybavenej kuchyne, podkrovnej haly, dvoch kúpeľní (jedna kúpeľňa je s vaňou, toaletou a bidetom, druhá so sprchovým kútom a toaletou). V byte sa nachádza 2x sklad a šatník. ==== K bytu patrí veľká garáž s bránou na diaľkové ovládanie + možnosť parkovania pre ďalšie auto na pozemku. ==== Rodinný dom, v ktorom sa byt nachádza disponuje upravenou záhradou s grillom a záhradným posedením. ==== Dom sa nachádza v tichej vilovej štvrti v bezprostrednej blízkosti je unikátny mestský lesopark „Horský park“ s možnosťami športových a rekreačných aktivít s Horárňou s workshopmi pre deti, výletnou kaviarňou, ihriskom a mini ZOO . ==== Byt je vhodný pre bezpečné bývanie vyššieho štandardu v zdravom prostredí Horského parku. Lokalita má strategickú polohu z hľadiska dopravného napojenia (priame výjazdy na diaľnice smerom na Viedeň, Prahu, Budapešť, priame spojenie s letiskom, ako aj s centrom Bratislavy po Pražskej ulici). Komplexné nákupné možnosti v dosahu domu zabezpečuje supermarket Kaufland na Patrónke, nákupná galéria v projekte CUBICON v Mlynskej doline s potravinami BILLA, potraviny YEME na Búdkovej ul. + reštaurácia Brniansky pivovar, 2x pizzeria, vinotéka u PROKOPA (pešia dostupnosť). ==== Byt je vhodný k prenájmu aj pre zahraničnú rodinu s deťmi, k prenájmu je ihneď voľný. V pešej dostupnosti od domu je ZŠ, medzinárodná škola FunUniversity, súkromná a štátna MŠ, tanečné gymnázium. ==== Pôdorysy a ďalšie info na vyžiadanie v RK. Inzerovaná cena mesačného prenájmu je 350,- eur + zálohová platba na spotrebu energií 100,- eur. ==== K inzerovanej cene prenájmu 2500,- eur bude pripočítaná zálohová platba za energie v závislosti od počtu ubytovaných osôb. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

2 500 €/mes.
11,36 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Exkluzívny 3 izb. byt 162m + TERASA 15m,

Exkluzívny 3 izb. byt 162m + TERASA 15m, "rezidencia Hlboká 7", pri Horskom parku, 1x GP, BA I

Lokalita: Hlboká cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 177 m²

==== Prenájom exkluzívneho 3-izbového bytu v rezidenčnom projekte "Hlboká 7", v tesnej blízkosti Horského parku, v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Byt svojimi nadštandardnými technickými parametrami, rozlohou, originálnym prevedením interiéru, dizajnovými zariaďovacími prvkami a vybavením spĺňa kritéria luxusného bývania aj pre najnáročnejšiu klientelu.... ==== Výmera obytnej plochy bytu je 162m2 + TERASA 15m2, ktorá je integrálnym prepojením interiéru s exteriérom. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej haly, chodby, obývačky, kuchyne, 2 izieb/spální, 2 kúpeľní s WC a 2x šatníka. V interiéri bytu boli použité najkvalitnejšie materiály: gresová podlaha v dennej časti bytu, drevené parketové podlahy v izbách, dizajnová sanita a obklady....K dispozícii je elegantná nadčasová kuchynská linka na mieru s dostatkom úložného priestoru, vybavená TOP kuchynskými spotrebičmi TOP nemeckého výrobcu zn.MIELE. ==== Byt je kompletne klimatizovaný, k vybaveniu bytu patrí podlahové vykurovanie, bezpečnostný systém, wifi...... ==== K dispozícii obyvateľom bytov v rezidencii sú privátne luxusné kúpele s wellness centrom nachádzajúce sa priamo v objekte, 24-hodinová recepcia, súkromná bezpečnostná služba, privátna záhrada s parkovou úpravou. Obyvatelia rezidencie majú možnosť využiť jedinečné kulinárske umenie a služby reštaurácií Che Balzac a Bakchus, ako aj originálne výrobky francúzskej pekárne, ktoré sú situované priamo v objekte rezidencie. ==== Rezidencia Hlboká 7 je situovaná v jednej z najatraktívnejších lokalít Starého Mesta, v pešej dostupnosti k Horskému parku a do absolútneho centra mesta. ==== V cene prenájmu je jedno parkovacie miesto v suterénnej garáži domu, možnosť prenájmu druhého parkovacieho miesta po dohode. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend: tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, obrázky a 3D sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

2 700 €/mes.
15,25 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Exkluzívny 4 izb. byt 192m, rezidencia

Exkluzívny 4 izb. byt 192m, rezidencia "Hlboká 7", 5/6p., pod Horským parkom, na skok do centra, TOP

Lokalita: Hlboká cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 192 m²

==== Prenájom exkluzívneho 4-izbového bytu v rezidenčnom projekte "Hlboká 7", v tesnej blízkosti Horského parku, v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Byt svojimi nadštandardnými technickými parametrami, rozlohou, originálnym prevedením interiéru, dizajnovými zariaďovacími prvkami a vybavením spĺňa kritéria luxusného bývania aj pre najnáročnejšiu klientelu.... ==== Výmera obytnej plochy bytu je 192m, byt je situovaný na 5/6posch. s uniktárnym výhľadom do okolia, dispozične pozostáva zo vstupnej haly, chodby, obývačky spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, komory, 3 nepriechodných izieb/spální, 2 kúpeľní s WC, bidetom, vaňou a sprchovým kútom), jacuzzi, hosťovskej toalety a priestranného šatníka. ==== V interiéri bytu boli použité najkvalitnejšie materiály: mramorové podlahy v obývačke, drevené parketové podlahy v izbách, dizajnová sanita a obklady v kúpeľniach a na wc....K dispozícii je elegantná nadčasová kuchynská linka vybavená TOP značkovými spotrebičmi MIELE s dostatkom úložného priestoru. ==== Byt je kompletne klimatizovaný, k vybaveniu bytu patrí podlahové vykurovanie, bezpečnostný systém, wifi...... ==== K dispozícii obyvateľom rezidencie "Hlboká 7" sú privátne luxusné kúpele s wellness centrom nachádzajúce sa priamo v objekte, 24-hodinová recepcia, súkromná bezpečnostná služba, privátna záhrada s parkovou úpravou a oddychovou zónou.... ==== Obyvatelia rezidencie majú možnosť využiť kulinárske umenie a jedinečné služby reštaurácie Che Balzac a Bakchus, ako aj originálne výrobky francúzskej pekárne, ktoré sú situované priamo v objekte. ==== K bytu patrí jedno parkovacie miesto v suterénnej garáži domu, druhé parkovacie miesto v garáži je možné prenajať po dohode. ==== Rezidencia "Hlboká 7" je situovaná v jednej z najatraktívnejších lokalít Starého Mesta, hneď pod Horským parkom, v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend: tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, obrázky a 3D sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

3 450 €/mes.
17,97 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Luxusný 2 izb. byt 75m, Drotárska ul., lokalita Machnáč, 3/5p., 1x GP, pri Horskom parku, TOP PONUKA

Luxusný 2 izb. byt 75m, Drotárska ul., lokalita Machnáč, 3/5p., 1x GP, pri Horskom parku, TOP PONUKA

Lokalita: Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

==== Prenájom luxusný 2 izb. bytu v rezidenčnej lokalite Starého Mesta na Drotárskej ceste v novostavbe bytového domu kol. v koncom roka 2018. ==== Výmera podlahovej plochy bytu je 65m2 + loggia 10m2, byt je situovaný na 3/5posch. s nádherným výhľadom na Rakúsko s prevažujúcou JZ orientáciou. ==== Byt je svetlý a slnečný počas celého dňa, má praktické dispozičné riešenie, pozostáva z priestrannej obývačky integrálne prepojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, z obývačky aj zo spálne je vstup na loggiou s unikátnym panoramatickým výhľadom na Rakúsko....v spálni s veľkým šatníkom na mieru je luxusná manželská posteľ s nočnými stolíkmi......kúpeľňa s dizajnovým sprchovým kútom a toaleta sú oddelené. Vo vstupnej chodbe je taktiež šatník s posuvnými dverami rolldoor s dostatkom úložného priestoru. K dispozícii je nadštandardná elegantná kuchynská linka s podsvietením a digestorom zn. BORA zabudovaným vo varnej doske, pohodlná sedačka, kuchynský stôl so stoličkami. Vstup na loggiu je z obývačky aj zo spálne. ==== Bytový dom je situovaný v lukratívnej lokalite Starého Mesta na skok do centra, v blízkosti Horského parku. Komplexné nákupné možnosti poskytuje obchodná galéria v projekte CUBICON v Mlynskej doline cca 3 min. autom a potraviny KAUFLAND na Patrónke v rovnakej vzdialenosti. 150m od domu sú potraviny KRAJ, reštaurácia ALBRECHT, pizzeria na Búdkovej ul., tenisové kurty pri Habánskom Mlyne.... Športovcov poteší ranný beh Horským parkom a Majakovského schodmi s občerstvením v obľúbenej "Horárni" alebo pivom vo "Funuse" (o:. ==== Byt je k prenájmu ihneď voľný, je vhodný pre náročného klienta, pre max dve osoby (pár), ideálne nefajčiari bez domácich zvierat. ==== Inzerovaná cena mesačného prenájmu 800,- € je vrátane energií ==== K bytu je možné prenajať parkovacie stojisko v suterénnej garáži domu za príplatok 100,- €. Voľný parking bez obmedzení je možný na verejnom parkovisku (cca 15 parkovacích miest), ktoré sa nachádza cez cestu priamo pred bytovým domom. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

800 €/mes.
10,67 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Exkluzívny 3 i. apartmán, EINPARK, Zadunajská, v cene 1x GP a pivnica 6m2, 3D, začiatok Petržalky

Exkluzívny 3 i. apartmán, EINPARK, Zadunajská, v cene 1x GP a pivnica 6m2, 3D, začiatok Petržalky

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

==== Predaj luxusného 3 izb. bytu, na liste vlastníctva klasifikovaného ako "apartmán" s terasou, pivnicou/skladovým priestorom a 1x GP v novostavbe polyfunkčného projektu EINPARK, v lukratívnej lokalite na začiatku Petržalky oproti INCHEBE, Zadunajská cesta, na skok k petržalskému nábrežiu Dunaja a k shopping centru AUPARK. ==== Výmera obytnej plochy bytu je 70m2 + plocha terasy 10m2, byt je situovaný na 2/18. posch.; plocha pivnice (na LV uvedené ako samostatný skladový priestor) nachádzajúcej sa na o. mezaníne je 6m2; plocha garážového stojiska na -2.p. v suterénnej garáži bytového domu je 12m2. PIVNICA aj GP sú zahrnuté v cene predaja. ==== Byt je na liste vlastníctva vedený ako nebytový priestor/apartmán, je vo vlastníctve fyzickej osoby. Byt je bez tiarch, kúpou okamžite voľný. ==== Projekt EINPARK má energetický certifikát triedy "A1", konštrukčne spĺňa kritéria najmodernejších stavebných technológií...... fasáda objektu má kompozitný obklad s prevetrávaním s odvádzaním nadbytočného tepla v letných mesiacoch, čím sa znižujú nároky na chladenie objektu..... byty a nebytové priestory v projekte EINPARK majú podlahové vykurovanie, reguláciu tepla zabezpečuje digitálny dvojzónový temostat, vysokokvalitné hliníkové okenné rámy, najmodernejšiu vzduchotechniku, k dispozícii obyvateľom a návštevníkom domu je exkluzívna vstupná hala s lobby a recepciou s kamerovým systémom. ==== Byt má príjemné dispozičné riešenie, interiér bytu je prevedený v elegantnom nadčasovom štýle s dôrazom na čisté línie a prepracovanosť detailov. Byt sa predáva aj s nadštandardným dizajnovým zariadením v cene. ==== Byt je vhodný na kúpu aj na investičné účely s výnosmi z budúcich prenájmov firemnej klientele z bizniscentier nachádzajúcich sa v blízkom okolí (Digital park, Tower Aupark....BC na Einsteinovej ul.) ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, obrázky, fotografie a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

318 900 €
3 708,14 €/m²

IVMO-real s.r.o.
Luxusná rodinná vila 260m, diplomatická štvrť Palisády, TOP ADRESA, tichá a bezpečná lokalita, 3D

Luxusná rodinná vila 260m, diplomatická štvrť Palisády, TOP ADRESA, tichá a bezpečná lokalita, 3D

Lokalita: Porubského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 260 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: ==== Predaj luxusnej dvojgeneračnej trojpodlažnej vily s dvomi samostatnými bytovými jednotkami s možnosťou prepojenia do jedného celku, v lukratívnej, rezidenčnej lokalite Palisády, v blízkosti Veľvyslanectva Ruskej federácie, tichá a bezpečná diplomatická štvrť, zeleň, BA I - Staré Mesto, TOP ADRESA. ==== Výmera úžitkovej plochy objektu je 259,05m2, dom je murovaný, zateplený, komplexne nadštandardne zrekonštruovaný v r. 2015 (výmena rozvodov, elektro, nová strecha, vrátane masívnej zmeny pôvodného dispozičného riešenia, s dobudovaním balkónov a záhradných terás). Každý z bytov má vlastné centrálne vykurovanie (kondenzačný plynový kotol zn. Buderus) a vlastný elektromer (vodomer je spoločný pre obidva byty). ==== Vila je osadená na svahovitom pozemku, záhrada patriaca k vile je starostlivo udržiavaná s terénnymi terasovými úpravami, záhradným osvetlením, okrasnou výsadbou a vírivkou JACUZZI. Na pozemok/záhradu sú dva vstupy (hlavný vstup na diaľkové ovládanie s videovrátnikom) a vedľajší vstup od parkovacieho prístrešku patriaceho k domu vo vlastníctve predávajúceho. ==== Spolu s vilou sa predáva murovaná garáž o výmere 36,51m2 situovaná cca 15m od domu (pozemok pod garážou nie je odkúpený a je vo vlastníctve Hl.m.SR BA) pre dve za sebou stojace autá + priestor na parking motorky. Garáž je napojená na elektrinu, vjazdová brána garáže je na diaľkové ovládanie. V cene predaja je aj prístrešok pre jedno auto na ulici pri 2. vstupe na pozemok (pozemok pod prístreškom je vo vlastníctve vlastníka vily). ==== DISPOZÍČNÉ RIEŠENIE (viď priložené pôdorysy): -1.PP: 3i. byt so samostatným vstupom, s príslušenstvom a kompletným vybavením vrátane dvoch terás, výmera podlahovej plochy bytu (bez plochy terasy) je 73,82m2. ==== 1.NP: vstup do 4 izb. dvojpodlažnej bytovej jednotky, ktorá pozostáva z prízemného podlažia (85,75m2 + balkón 8,39m2) : vstupná predsieň, samostatný šatník, komora/sklad, špajza, hala/schodisko, denná časť - open space, ktorú tvorí kuchynská časť, jedáleň a obývačka s kachľovou pecou v industriálnom štýle. ==== Na poschodí bytu (71,58m2 + terasa 11,40m2 + balkón 8,11m2) sa nachádza hala s priestranným vstavaným šatníkom, 3x nepriechodná izba/spálňa, hala, komfortná kúpeľňa s vaňou , sprchovým kútom, bidetom, toaletou a dvojumývadlom, balkón. Spálne sú klimatizované. ==== K nehnuteľnosti bolo aktuálne vydané príslušným stavebným úradom Bratislava I právoplatné stavebné povolenie k prístavbe- vstavbe 5. obytnej miestnosti/izby o výmere cca 25m, situovanej na strešnej ploche terasy v prednej časti domu. ==== Vila je vhodná na kúpu pre náročného klienta ako reprezentatívne rodinné (firemné) sídlo, aj dvojgeneračné, v prípade potreby s možnosťou prepojenia oboch bytových jednotiek nenáročnou stavebnou úpravou (obidva byty boli pôvodne prepojené). Vila je taktiež vhodná na kúpu aj na investičné účely s výnosmi z budúcich prenájmov (garantovaná klientela/zahraničné rodiny s deťmi zamestnancov z okolitých ambasád a obchodných zastupiteľstiev. ==== Volajte, alebo píšte ešte dnes, obhliadku objektu Vám radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, dokumentácia a 3D virtuálna prezentácia (link pošleme na vyžiadanie) sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

1 670 000 €
6 423,08 €/m²
+ 250 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Luxusná rodinná vila 260m, diplomatická štvrť Palisády, TOP ADRESA, tichá a bezpečná lokalita, 3D

Luxusná rodinná vila 260m, diplomatická štvrť Palisády, TOP ADRESA, tichá a bezpečná lokalita, 3D

Lokalita: Porubského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 260 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: ==== Predaj luxusnej dvojgeneračnej trojpodlažnej vily s dvomi samostatnými bytovými jednotkami s možnosťou prepojenia do jedného celku, v lukratívnej, rezidenčnej lokalite Palisády, v blízkosti Veľvyslanectva Ruskej federácie, tichá a bezpečná diplomatická štvrť, zeleň, BA I - Staré Mesto, TOP ADRESA. ==== Výmera úžitkovej plochy objektu je 259,05m2, dom je murovaný, zateplený, komplexne nadštandardne zrekonštruovaný v r. 2015 (výmena rozvodov, elektro, nová strecha, vrátane masívnej zmeny pôvodného dispozičného riešenia, s dobudovaním balkónov a záhradných terás). Každý z bytov má vlastné centrálne vykurovanie (kondenzačný plynový kotol zn. Buderus) a vlastný elektromer (vodomer je spoločný pre obidva byty). ==== Vila je osadená na svahovitom pozemku, záhrada patriaca k vile je starostlivo udržiavaná s terénnymi terasovými úpravami, záhradným osvetlením, okrasnou výsadbou a vírivkou JACUZZI. Na pozemok/záhradu sú dva vstupy (hlavný vstup na diaľkové ovládanie s videovrátnikom) a vedľajší vstup od parkovacieho prístrešku patriaceho k domu vo vlastníctve predávajúceho. ==== Spolu s vilou sa predáva murovaná garáž o výmere 36,51m2 situovaná cca 15m od domu (pozemok pod garážou nie je odkúpený a je vo vlastníctve Hl.m.SR BA) pre dve za sebou stojace autá + priestor na parking motorky. Garáž je napojená na elektrinu, vjazdová brána garáže je na diaľkové ovládanie. V cene predaja je aj prístrešok pre jedno auto na ulici pri 2. vstupe na pozemok (pozemok pod prístreškom je vo vlastníctve vlastníka vily). ==== DISPOZÍČNÉ RIEŠENIE (viď priložené pôdorysy): -1.PP: 3i. byt so samostatným vstupom, s príslušenstvom a kompletným vybavením vrátane dvoch terás, výmera podlahovej plochy bytu (bez plochy terasy) je 73,82m2. ==== 1.NP: vstup do 4 izb. dvojpodlažnej bytovej jednotky, ktorá pozostáva z prízemného podlažia (85,75m2 + balkón 8,39m2) : vstupná predsieň, samostatný šatník, komora/sklad, špajza, hala/schodisko, denná časť - open space, ktorú tvorí kuchynská časť, jedáleň a obývačka s kachľovou pecou v industriálnom štýle. ==== Na poschodí bytu (71,58m2 + terasa 11,40m2 + balkón 8,11m2) sa nachádza hala s priestranným vstavaným šatníkom, 3x nepriechodná izba/spálňa, hala, komfortná kúpeľňa s vaňou , sprchovým kútom, bidetom, toaletou a dvojumývadlom, balkón. Spálne sú klimatizované. ==== K nehnuteľnosti bolo aktuálne vydané príslušným stavebným úradom Bratislava I právoplatné stavebné povolenie k prístavbe- vstavbe 5. obytnej miestnosti/izby o výmere cca 25m, situovanej na strešnej ploche terasy v prednej časti domu. ==== Vila je vhodná na kúpu pre náročného klienta ako reprezentatívne rodinné (firemné) sídlo, aj dvojgeneračné, v prípade potreby s možnosťou prepojenia oboch bytových jednotiek nenáročnou stavebnou úpravou (obidva byty boli pôvodne prepojené). Vila je taktiež vhodná na kúpu aj na investičné účely s výnosmi z budúcich prenájmov (garantovaná klientela/zahraničné rodiny s deťmi zamestnancov z okolitých ambasád a obchodných zastupiteľstiev. ==== Volajte, alebo píšte ešte dnes, obhliadku objektu Vám radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, dokumentácia a 3D virtuálna prezentácia (link pošleme na vyžiadanie) sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

1 670 000 €
6 423,08 €/m²
+ 250 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Novostavba 4izb. byt 105m2, Nejedlého ul., loggia, balkón,  4.NP/8., 1x gar. stojisko, BEZBARIÉROVÝ

Novostavba 4izb. byt 105m2, Nejedlého ul., loggia, balkón, 4.NP/8., 1x gar. stojisko, BEZBARIÉROVÝ

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

==== Predaj 4 izb. byt v novostavbe bytového domu kol. v r. 2008 na Nejedlého ul. v mestskej časti BA-IV Dúbravka. K bytu je možné odkúpiť jedno garážové stojisko v suterénnej garáži domu o výmere cca 14m2 v cene 16.000,- eur, prístup do garáže domu je výťahom "suchou nohou", garážové stojisko sa nachádza cca 5m od výťahov. DOM aj BYT sú plne BEZBARIÉROVÉ. ==== Byt je situovaný na 4.NP/8, výmera podlahovej plochy bytu vrátane príslušenstva je 105m2, z toho obytná plocha bytu je 95m2 + balkón a loggia spolu 10m2 . ==== Byt je priestranný, slnečný počas celého dňa s prevažujúcou JV a SZ orientáciou, má praktické dispozičné riešenie, pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej dennej časti (obývačka integrálne prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou), dvoch nepriechodných spální, komfortnej kúpeľne s vaňou a toaletou, samostatnej toalety.... ==== Byt má kúrenie s vlastným termostatom - platí sa len za spotrebované teplo. Teplo sa vyrába vo vlastnej kotolni v objekte garáží - spravuje ju určený správca. Náklady na 4 člennú rodinu sú za byt cca 120€ podľa výmeru od správcu domu + 30 € elektrina + 10 € za garážové státie mesačne. Výhodou bytu je priestranná loggia s veľkoformátovými balkónovými dverami prístupná z obývačky a balkón zasklenný švédskym posuvným systémom s možnosťou úplného otvorenia balkóna počas letnej sezóny. ==== Garáž v dome je monitorované kamerovým systémom so záznamovým zariadením nainštalovaným v r. 2018-2019. - vchody z garáží sa uzamykajú ako aj vchody od výťahu do bytov - na poschodí sú iba 2 byty s uzamykateľným vchodom. Cesta pred bytovým domom je uzavretá - nepriechodná a je vo vlastníctve majiteľov bytov v projekte (netreba sa báť o deti keď sa hrajú vonku, autá majú na túto komunikáciu zákaz vjazdu). V nebytových priestoroch na prízemí projektu majú prevádzky detské jasle, alergológ. ambulancia, očná ambulancia, potraviny a ovocie/zelenina a iné ==== Mestská časť Dúbravka je charakteristická množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. Vyhľadávaným miestom počas letnej sezóny je kúpalisko Rosnička s tromi bazénmi, tobogánmi a športovým areálom, ďalšie športoviská ako Zimný štadión, fitnescentrá ap....Nachádza sa tu taktiež vynikajúce 4 a 8ročné bilingválne Gymnázium na Bílikovej ul. aj so ZŠ, ako aj ďalšie kvalitné ZŠ a MŠ, jedna z nich priamo na Nejedlého ul. Neďaleko bytového domu sa nachádza nové nákupné centrum Dubrawa, komplexné nákupné možnosti poskytuje shoppig Bory Mall, Hornbach, METRO... V lokalite majú svoje prevádzky všetky potravinové nákupné reťazce: Tesco, Kaufland, LIDL, Billa. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend: tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o. j

309 000 €
2 942,86 €/m²
+ 170 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Luxusná rodinná vila 260m, diplomatická štvrť Palisády, TOP ADRESA, tichá a bezpečná lokalita, 3D

Luxusná rodinná vila 260m, diplomatická štvrť Palisády, TOP ADRESA, tichá a bezpečná lokalita, 3D

Lokalita: Porubského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 260 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: ==== Predaj luxusnej dvojgeneračnej trojpodlažnej vily s dvomi samostatnými bytovými jednotkami s možnosťou prepojenia do jedného celku, v lukratívnej, rezidenčnej lokalite Palisády, v blízkosti Veľvyslanectva Ruskej federácie, tichá a bezpečná diplomatická štvrť, zeleň, BA I - Staré Mesto, TOP ADRESA. ==== Výmera úžitkovej plochy objektu je 259,05m2, dom je murovaný, zateplený, komplexne nadštandardne zrekonštruovaný v r. 2015 (výmena rozvodov, elektro, nová strecha, vrátane masívnej zmeny pôvodného dispozičného riešenia, s dobudovaním balkónov a záhradných terás). Každý z bytov má vlastné centrálne vykurovanie (kondenzačný plynový kotol zn. Buderus) a vlastný elektromer (vodomer je spoločný pre obidva byty). ==== Vila je osadená na svahovitom pozemku, záhrada patriaca k vile je starostlivo udržiavaná s terénnymi terasovými úpravami, záhradným osvetlením, okrasnou výsadbou a vírivkou JACUZZI. Na pozemok/záhradu sú dva vstupy (hlavný vstup na diaľkové ovládanie s videovrátnikom) a vedľajší vstup od parkovacieho prístrešku patriaceho k domu vo vlastníctve predávajúceho. ==== Spolu s vilou sa predáva murovaná garáž o výmere 36,51m2 situovaná cca 15m od domu (pozemok pod garážou nie je odkúpený a je vo vlastníctve Hl.m.SR BA) pre dve za sebou stojace autá + priestor na parking motorky. Garáž je napojená na elektrinu, vjazdová brána garáže je na diaľkové ovládanie. V cene predaja je aj prístrešok pre jedno auto na ulici pri 2. vstupe na pozemok (pozemok pod prístreškom je vo vlastníctve vlastníka vily). ==== DISPOZÍČNÉ RIEŠENIE (viď priložené pôdorysy): -1.PP: 3i. byt so samostatným vstupom, s príslušenstvom a kompletným vybavením vrátane dvoch terás, výmera podlahovej plochy bytu (bez plochy terasy) je 73,82m2. ==== 1.NP: vstup do 4 izb. dvojpodlažnej bytovej jednotky, ktorá pozostáva z prízemného podlažia (85,75m2 + balkón 8,39m2) : vstupná predsieň, samostatný šatník, komora/sklad, špajza, hala/schodisko, denná časť - open space, ktorú tvorí kuchynská časť, jedáleň a obývačka s kachľovou pecou v industriálnom štýle. ==== Na poschodí bytu (71,58m2 + terasa 11,40m2 + balkón 8,11m2) sa nachádza hala s priestranným vstavaným šatníkom, 3x nepriechodná izba/spálňa, hala, komfortná kúpeľňa s vaňou , sprchovým kútom, bidetom, toaletou a dvojumývadlom, balkón. Spálne sú klimatizované. ==== K nehnuteľnosti bolo aktuálne vydané stavebné povolenie k prístavbe- vstavbe 5. obytnej miestnosti/izby o výmere cca 25m, situovanej na strešnej ploche terasy v prednej časti domu. ==== Vila je vhodná na kúpu pre náročného klienta ako reprezentatívne rodinné (firemné) sídlo, aj dvojgeneračné, v prípade potreby s možnosťou prepojenia oboch bytových jednotiek nenáročnou stavebnou úpravou (obidva byty boli pôvodne prepojené). Vila je taktiež vhodná na kúpu aj na investičné účely s výnosmi z budúcich prenájmov (garantovaná klientela/zahraničné rodiny s deťmi zamestnancov z okolitých ambasád a obchodných zastupiteľstiev. ==== Volajte, alebo píšte ešte dnes, obhliadku objektu Vám radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, dokumentácia a 3D virtuálna prezentácia (link pošleme na vyžiadanie) sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

1 670 000 €
6 423,08 €/m²
+ 250 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Novostavba 4izb. byt 105m2, Nejedlého ul., loggia, balkón,  4.NP/8., 1x gar. stojisko, BEZBARIÉROVÝ

Novostavba 4izb. byt 105m2, Nejedlého ul., loggia, balkón, 4.NP/8., 1x gar. stojisko, BEZBARIÉROVÝ

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

==== Predaj 4 izb. byt v novostavbe bytového domu kol. v r. 2008 na Nejedlého ul. v mestskej časti BA-IV Dúbravka. K bytu je možné odkúpiť jedno garážové stojisko v suterénnej garáži domu o výmere cca 14m2 v cene 16.000,- eur, prístup do garáže domu je výťahom "suchou nohou", garážové stojisko sa nachádza cca 5m od výťahov. DOM aj BYT sú plne BEZBARIÉROVÉ. ==== Byt je situovaný na 4.NP/8, výmera podlahovej plochy bytu vrátane príslušenstva je 105m2, z toho obytná plocha bytu je 95m2 + balkón a loggia spolu 10m2 . ==== Byt je priestranný, slnečný počas celého dňa s prevažujúcou JV a SZ orientáciou, má praktické dispozičné riešenie, pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej dennej časti (obývačka integrálne prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou), dvoch nepriechodných spální, komfortnej kúpeľne s vaňou a toaletou, samostatnej toalety.... ==== Byt má kúrenie s vlastným termostatom - platí sa len za spotrebované teplo. Teplo sa vyrába vo vlastnej kotolni v objekte garáží - spravuje ju určený správca. Náklady na 4 člennú rodinu sú za byt cca 120€ podľa výmeru od správcu domu + 30 € elektrina + 10 € za garážové státie mesačne. Výhodou bytu je priestranná loggia s veľkoformátovými balkónovými dverami prístupná z obývačky a balkón zasklenný švédskym posuvným systémom s možnosťou úplného otvorenia balkóna počas letnej sezóny. ==== Garáž v dome je monitorované kamerovým systémom so záznamovým zariadením nainštalovaným v r. 2018-2019. - vchody z garáží sa uzamykajú ako aj vchody od výťahu do bytov - na poschodí sú iba 2 byty s uzamykateľným vchodom. Cesta pred bytovým domom je uzavretá - nepriechodná a je vo vlastníctve majiteľov bytov v projekte (netreba sa báť o deti keď sa hrajú vonku, autá majú na túto komunikáciu zákaz vjazdu). V nebytových priestoroch na prízemí projektu majú prevádzky detské jasle, alergológ. ambulancia, očná ambulancia, potraviny a ovocie/zelenina a iné ==== Mestská časť Dúbravka je charakteristická množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. Vyhľadávaným miestom počas letnej sezóny je kúpalisko Rosnička s tromi bazénmi, tobogánmi a športovým areálom, ďalšie športoviská ako Zimný štadión, fitnescentrá ap....Nachádza sa tu taktiež vynikajúce 4 a 8ročné bilingválne Gymnázium na Bílikovej ul. aj so ZŠ, ako aj ďalšie kvalitné ZŠ a MŠ, jedna z nich priamo na Nejedlého ul. Neďaleko bytového domu sa nachádza nové nákupné centrum Dubrawa, komplexné nákupné možnosti poskytuje shoppig Bory Mall, Hornbach, METRO... V lokalite majú svoje prevádzky všetky potravinové nákupné reťazce: Tesco, Kaufland, LIDL, Billa. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend: tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o. j

309 000 €
2 942,86 €/m²
+ 170 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Luxusný 5izb. byt 237m2, Timravina ul., exkluzívna lokalita pod Slavínom, 2x PARKING, pivnica 11m.

Luxusný 5izb. byt 237m2, Timravina ul., exkluzívna lokalita pod Slavínom, 2x PARKING, pivnica 11m.

Lokalita: Timravina, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 237 m²

Prenájom nadštandardného 5 izb. veľkometrážneho bytu 237m2 v exkluzívnej lokalite pod Slavínom a Horským parkom, Timravina ul., v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== K bytu patrí: 2x garážové stojisko v suterénnej garáži domu, 1x pivnica o výmere 11m2. Byt sa nachádza v novostavbe mestskej vily s tromi bytovými jednotkami, je dvojpodlažný, orientovaný na tri strany so slnkom počas celého dňa. Benefitom bytu je priestranná zimná záhrada. Byt sa prenajíma len čiastočne zariadený (kompletne vybavená kuchynská linka, kúpeľne a TV v obývačke). Izby sú nezariadené/bez nábytku. ==== Dispozičné riešenie: 1NP (prízemie): vstupná hala so šatníkom, kúpelňa s toaletou, kuchyňa. Denná časť pozostávajúca z veľkej obývačky integrálne prepojenej s jedálňou, pracovňa, sklad + úložný priestor pod schodmi, terasa s panoramatický výhľadom na Hrad. 2NP (1.poschodie): 3 izby/spálne, 2 x šatník, 2 x kúpelňa s bidetom a toaletou. ==== K vybaveniu bytu patrí podlahové vykurovanie, hliníkové okná, parketové podlahy z tropických drevín, stropné chladenie, internet optika, štýlové osvetlenie schodiska. Byt sa prenajíma nezariadený. ==== Mestská vila, v ktorej sa byt nachádza má strategickú polohu v rámci centra mesta, nachádza sa v prestížnej rezidenčnej lokalite v blízkosti sídiel diplomatických zborov a ambasád. Lokalita sa vyznačuje množstvom zelene, je bezpečná a poskytuje maximálny komfort bývania v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Info o cene v RK. ==== Volajte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, obrázky, fotografie a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Info v RK

IVMO-real s.r.o.